logo logo تعمیر چرخ گوشت بایترون با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر چرخ گوشت بایترون

تعمیر چرخ گوشت بایترون
تعمیر چرخ گوشت بایترون
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر چرخ گوشت بایترون به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از اهداف نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مجموعه است. از این رو اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید با ثبت درخواست از خدمات تعمیرکار در محل برخوردار شوید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات چرخ گوشت خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بایترون

بعد از اعمال تحریم ها و گران شدن قیمت دلار، نمایندگی بسیاری از برندهای خارجی از کشور خارج شده و ارائه خدمات برای محصولات آنها توسط شرکت های داخلی انجام شد. از این رو شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر چرخ گوشت بایترون میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه این محصول نوشته شده است، برای دریافت خدمات تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت شما نیز برایتان قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بایترون در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر چرخ گوشت بایترون در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک و مشخصات تعمیرکار چرخ گوشت بایترون ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیرات دستگاه به شما فاکتور خدمات ارائه شده نیز تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات چرخ گوشت بایترون شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بایترون به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بایترون به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکت صورت خواهد گرفت.
 • همچنین به شما فاکتور خدمات ارائه شده در هنگام تعمیرات چرخ گوشت بایترون تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش چرخ گوشت بایترون به چه صورت است؟

همچنین برای استفاده از خدمات پس از فروش چرخ گوشت بایترون میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • تماس با شماره ای که بر روی گارانتی محصول شما نوشته شده است.
 • در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی چرخ گوشت نیز برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار چرخ گوشت بایترون چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار چرخ گوشت بایترون چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در اسرع وقت برای تعمیرات چرخ گوشت شما اقدام نماید.
 • همچنین باید باتجربه بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط برای تعمیر چرخ گوشت بایترون اقدام نماید.
 • رعایت نکات بهداشتی و ایمنی را نیز باید در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بایترون در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی دیگر از اهداف نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی دستگاهتان است. از این رو در هر مرحله از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

چرا چرخ گوشت روشن نمیشود؟ چگونه به تعمیرات چرخ گوشت بایترون بپردازیم؟

یکی از مشکلات رایج در استفاده از چرخ گوشت ها روشن نشدن این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چرخ گوشت بایترون برای شما عزیزان میپردازیم:

 • ممکن است پریزی که چرخ گوشت خود را به آن متصل کرده اید، از داخل دچار مشکل سیم پیچی شده باشد. برای رفع این مشکل چرخ گوشت را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که کلید روشن و خاموش چرخ گوشت شما خراب شده باشد، باید برای تعمیرات آن از یک تعمیرکار چرخ گوشت بایترون کمک بگیرید.
 • در صورتی که سیم پیچی داخلی چرخ گوشت نیز اتصالی کرده باشد، شاهد روشن نشدن این دستگاه هستید که برای رفع این مشکل باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد چرخ گوشت چیست؟ برای تعمیر و رفع عیب چرخ گوشت بایترون چه کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات گزارش شده توسط مصرف کنندگان چرخ گوشت ها صدای زیاد این دستگاه است که برای رفع آن در ادامه به بررسی علت صدای زیاد چرخ گوشت بایترون میپردازیم:

 • ممکن است در قسمت داخلی چرخ گوشت شما تکه ای استخوان گیر کرده باشد که در اثر برخورد با تیغه چرخ گوشت ایجاد صدا کرده باشد.
 • همچنین در صورت تمام شدن روغن گریس قطعات داخلی چرخ گوشت نیز شاهد ایجاد صدا در آن هستید که برای رفع مشکل در این صورت بهتر است از یک تعمیرکار چرخ گوشت بایترون بخواهید قطعات داخلی چرخ گوشت را روغن کاری نماید.
 • در صورتی که بلبرنگ های چرخ گوشت خراب شده باشد نیز این دستگاه در حین کارکرد تولید صدا خواهد داشت که برای برطرف کردن مشکل در این وضعیت باید با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون در این باره

شاید برایتان پیش آمده باشد که در استفاده از چرخ گوشت شاهد بیرون نیامدن گوشت از قسمت خروجی این دستگاه بوده اید. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط به بررسی علت بیرون نیامدن گوشت از چرخ گوشت بایترون میپردازیم:

 • ممکن است به علت داشتن رگ و استخوان این مواد مانع از خروج گوشت از قسمت خروجی چرخ گوشت شده باشند که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است سعی کنید از گوشت خالص برای چرخ کردن استفاده نمایید.
 • همچنین در صورت خرابی تیغه چرخ گوشت این مشکل مشاهده خواهد شد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از یک تعمیرکار چرخ گوشت بایترون بخواهید این تیغه را بررسی و در صورت نیاز تعویض نماید.
 • در صورتی که با انجام موارد بالا مشکل چرخ گوشت شما برطرف نشد، بهتر است برای سرویس آن با نمایندگی تعمیرات چرخ گوشت بایترون تماس حاصل نمایید.

علت جرقه زدن چرخ گوشت چیست؟ نحوه تعمیرات چرخ گوشت بایترون به چه صورت است؟

یکی دیگر از مشکلاتی که در استفاده از چرخ گوشت ها ممکن است ایجاد شود، جرقه زدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت جرقه زدن در چرخ گوشت بایترون میپردازیم:

 • ممکن است در اثر ایجاد اصطحکاک در چرخ گوشت شاهد ایجاد جرقه در این دستگاه باشید.
 • در صورتی که رطوبت به داخل چرخ گوشت وارد شده باشد نیز شاهد جرقه در این دستگاه خواهید بود که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط سعی کنید گوشت ها را بعد از اینکه کمی آب از دست میدهند، در دستگاه قرار دهید.
 • در صورت اتصالی در سیم های داخلی چرخ گوشت نیز ممکن است جرقه ایجاد شود که برای رفع مشکل در این شرایط باید با تعمیرکار چرخ گوشت بایترون تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت بایترون در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از سوالات پرتکرار افراد در هنگام خرابی چرخ گوشت ها از نمایندگی آی پی امداد، هزینه تعمیر چرخ گوشت بایترون در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار چرخ گوشت بایترون امکان پذیر است.
 • همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات قیمت قطعه تعویض شده در این هزینه تاثیرگذار خواهد بود.
 • قرار داشتن چرخ گوشت در دوره گارانتی بر هزینه تعمیرات چرخ گوشت بایترون تاثیرگذار است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد

در انتها برای راهنمایی شما در خصوص انتخاب یک مرکز معتبر به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بایترون در آی پی امداد میپردازیم:

 • در این مرکز بعد از تعمیرات قطعات به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر چرخ گوشت بایترون شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات چرخ گوشت بایترون در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات چرخ گوشت بایترون در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات چرخ گوشت بایترون در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات چرخ گوشت بایترون در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات چرخ گوشت بایترون در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چرخ گوشت بایترون در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چرخ گوشت بایترون در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چرخ گوشت بایترون به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چرخ گوشت بایترون، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست