logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر پنل تلویزیون شیائومی

تعمیر پنل تلویزیون شیائومی
تعمیر پنل تلویزیون شیائومی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر پنل تلویزیون شیائومی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

اصلی ترین و مهمترین بخش های تلویزیون های جدید، همان یا صفحه نمایش می باشد. این قطعه بیشترین ارزش را در تلویزیون دارا می باشد و بروز ایراد در آن می تواند تلویزیون را با مشکلات جدی مواجه نماید. به طور کلی در پنل تلویزیون شیائومی ممکن است ایرادات و عیب های مختلفی ایجاد شود که در این شرایط تنها را تعمیر پنل تلویزیون شیائومی می باشد. برای انجام این کار می توانید از خدمات تعمیرات پنل تلویزیون در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد استفاده نمایید. این مجموعه انواع خدمات تعمیر یا تعویض این قطعه را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می نماید.

کاربران گرامی؛ چنانچه قصد تعمیرات یا تعویض پنل تلویزیون شیائومی خود را دارید، اما در این زمینه از تخصص لازم برخوردار نیستید، در این مقاله با توضیحات متخصصین شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد همراه باشید.

برای تعمیر پنل تلویزیون شیائومی به کجا مراجعه کنیم؟

پنل تلویزیون شیائومی یکی از اصلی ترین قطعات این دستگاه است. از این رو عدم تعمیرات صحیح آن می تواند منجر به از کار افتادن تلویزیون و از دست دادن کارایی کامل دستگاه شود. در این شرایط برای تعمیرات پنل تلویزیون حتما باید به یک مرکز مجاز و تخصصی مراجعه نمود. ممکن است به هنگام یافتن مرکز تعمیرات با تعمیرگاه های زیادی مواجه شوید که بسیاری از آن ها نامعتبر بوده و خدمات بی کیفیتی را به مشتریان ارائه می کنند. از این رو بهتر است همواره به مراکزی مراجعه کنید که در این زمینه از تخصص و تجربه بالایی برخوردار باشند.

نمایندگی مجاز آی پی امداد به دلیل برخورداری از تجهیزات پیشرفته و قطعات باکیفیت و همچنین استفاده از تکنسین های مجرب توانسته است خدمات تعمیرات تلویزیون را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید. همچنین از آنجایی که امکان جابجایی و انتقال تلویزیون به تعمیرگاه جهت تعمیر پنل وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تمامی خدمات تعمیرات خود را در محل و منزل مشتری ارائه می نماید. شما تنها با یک تماس می توانید از خدمات تعمیرات پنل تلویزیون شیائومی در تهران و کرج توسط مجموعه آی پی امداد در محل برخوردار شوید.

ویژگی های یک مرکز معتبر برای تعمیر پنل تلویزیون شیائومی

تلویزیون یکی از لوازم کاربردی محسوب می شود که به دلیل گران بودن آن، امکان خریداری این دستگاه به صورت مجدد وجود ندارد. این موضوع می تواند اهمیت تعمیرات صحیح تلویزیون را افزایش دهد. در همین زمینه مراکز و تعمیرگاه های زیادی جهت ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون از جمله تعمیر پنل تلویزیون شیائومی در تهران و کرج به وجود آمده اند. به دلیل جلوگیری از خرابی بیشتر دستگاه توسط افراد غیرمتخصص، لازم است که ویژگی های یک مرکز معتبر تعمیراتی را بدانید. با اطلاع پیدا کردن از این موضوع تلویزیون خود را برای تعمیرات به مراکز غیرتخصصی نمی سپارید و مانع از خرابی مجدد آن خواهید شد.

آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز تلویزیون شیائومی با تکیه بر دانش و تخصص تعمیرکاران و تکنسین های خود همواره در تلاش است تا بهترین و تخصصی ترین خدمات تعمیرات پنل تلویزیون شیائومی را با استفاده از تجهیزات پیشرفته به مشتریان خود ارائه نماید. بدین منظور برای تعمیرکاران این نمایندگی طی دوره های تخصصی برای امر تعمیرات انتخاب شده اند و با تمام قسمت های مختلف تلویزیون های این برند آشنایی کامل دارند. از این رو می توانند در سریع ترین زمان ممکن پس از حضور در محل دستگاه را عیب یابی نموده و خرابی پنل آن را رفع کنند.

ایرادات و اشکالات متداول پنل تلویزیون شیائومی

از جمله ایرادات و مشکلات متداولی که ممکن است در پنل تلویزیون شیائومی بروز پیدا نماید، شامل موارد زیر می باشد:

 • یکی از رایج ترین مشکلات آبخوردگی پنل می باشد. بسیاری از کاربران تصور می کنند که منظور از آبخوردگی ریختن آب بر روی تلویزیون است. اما این مشکل زمانی رخ می دهد که مایعات پاک کننده تلویزیون یا رطوبت به درون پنل نفوذ پیدا نماید. در این شرایط مایعات به فلت های انتقال دهنده اطلاعات تصاویر تلویزیون رسیده و موجب خرابی و سوختگی آن ها خواهد شد.
 • دوتایی شدن تصاویر تلویزیون و سیاه شدن آن ها نیز می تواند از دیگر ایراداتی باشد که معمولا در زمان خرابی پنل تلویزیون رخ می دهد. در این حالت تصاویر نمایشگر تلویزیون به مرور زمان دچار اختلالاتی می شود که در نهایت منجر به کند شدن تصویر تلویزیون می گردد. در این صورت کاربران باید برای تعمیرات پنل تلویزیون شیائومی خود اقدام نمایند.
 • دیگر مشکلات رایج مربوط به شکستگی پنل تلویزیون شیائومی می باشد که می تواند به دلیل بی احتیاطی کاربر به هنگام جابجایی دستگاه اتفاق افتاده باشد. این مشکل می تواند موجب از کار افتادگی کامل تلویزیون شود و باید اقدام به تعویض پنل شود.

نحوه تعمیر و تعویض پنل تلویزیون شیائومی

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون شیائومی یکی از کارهای بسیار تخصصی است که در مرکز مجاز آی پی امداد ارائه می شود. برای انجام این کار نیاز به استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش و مهارت در زمینه تعمیرات تلویزیون می باشد. زیرا پنل قطعه ای بسیار حساس و مهم است و هرگونه تعمیرات اشتباه در آن منجر به از کار افتادن تلویزیون خواهد شد. به طور کلی اولین قدرم در زمینه تعمیرات پنل تلویزیون، یافتن علت خرابی و ایراد آن است. در صورتی که در نحوه نمایش تصاویر تلویزیون اشکالاتی ایجاد شده باشد، پس از عیب یابی اقدام به تعویض قطعات معیوب در پنل می شود. اما اگر خرابی پنل مربوط به آبخوردگی و شکستگی آن باشد، به احتمال زیاد تکنسین اقدام به تعویض پنل و جایگزین کردن آن با پنلی نو می نماید.

هزینه تعمیر پنل تلویزیون شیائومی

هزینه تعمیر پنل تلویزیون شیائومی یکی از مسائلی است که همواره مصرف کنندگان به دنبال اطلاع پیدا کردن از آن می باشند. به طور کلی هزینه ای که برای تعمیرات این قطعه در نظر گرفته می شود، با توجه به عواملی نظیر نوع و میزان خرابی پنل، نوع و مدل تلویزیون و … کاملا متفاوت می باشد. این هزینه تنها هنگامی به طور دقیق مشخص می شود که تعمیرکار متخصص به عیب یابی دستگاهتان بپردازد. شما برای اطلاع پیدا کردن از هزینه تقریبی رفع عیب پنل تلویزیون خود می توانید به سایت نمایندگی آی پی امداد مراجعه نموده و از هزینه تعمیر این مشکل اطلاع پیدا نمایید.

محدوده ارائه خدمات تعمیر پنل تلویزیون شیائومی

یکی از بهترین امکاناتی که تعمیرگاه مجاز آی پی امداد در اختیار مشتریان خود قرار داده است، ارائه خدمات تعمیرات پنل تلویزیون شیائومی در محدوده های مختلف استان های تهران و کرج می باشد. تمامی مصرف کنندگانی که ساکن محدوده های مختلف این شهرها هستند، می توانند با کارشناسان نمایندگی تعمیرات تلویزیون در آی پی امداد تماس حاصل نمایند. لازم به ذکر است که نمایندگی نعمیرات آی پی امداد در محله ها و محدوده های مختلف شهر تهران دارای شعبات مختلفی است که می توانند در سریع ترین زمان خدمات تعمیر پنل تلویزیون شیائومی را به مشتریان ارائه دهند. برای استفاده از این خدمات می توانید با نزدیک ترین شعبه از نمایندگی به محل زندگی خود تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر پنل تلویزیون شیائومی در آی پی امداد

تا به اینجا توانستید با نحوه تعمیرات پنل تلویزیون شیائومی که توسط نمایندگی مجاز آی پی امداد ارائه می گردد، آشنا شوید. حال در این بخش از مطلب قصد داریم تا به بررسی مزایای استفاده از خدمات این مجموعه بپردازیم.

 • قطعاتی که جهت تعویض پنل تلویزیون شیائومی مورد استفاده قرار می گیرند، اصلی و اورجینال بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.
 • به دلیل اینکه هزینه های این نمایندگی مطابق با تعرفه اتحادیه است، هزینه های مشتریان تا ۷۵ درصد کاهش خواهد داشت.
 • تمامی خدمات تعمیراتی که توسط این مجموعه به مشتریان ارائه می شود، همراه با ضمانت نامه معتبر و فاکتور رسمی می باشد.
 • تکنسین های آی پی امداد دارای تخصص و مهارت بالایی در زمینه تعمیرات تلویزیون هستند. آن ها می توانند سریعا ایراد دستگاه را تشخیص داده و آن را رفع می کنند.
3 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. سامان 20 فروردین 1402

  سلام قیمت پنل تلویزیون 32اینچ شیاموی 4s چنده ؟

  پاسخ دادن
 2. مهدی 21 بهمن 1401

  سلام اگر پنل دچار شکستگی بشه همه پنل تعویض میشه یا قسمتی که شکسته قابل تعویض هست؟ و قیمت پنل ۶۵ اینچ 4k HD رو بفرمایید چقدر هست و هزینه‌ی تعمیر پنل؟باتشکر مرتضایی.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 بهمن 1401

   سلام، پنل باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد