logo logo تعمیر هود درخشان با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر هود درخشان

تعمیر هود درخشان
تعمیر هود درخشان
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر هود درخشان به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر هود درخشان در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مرکز اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید تنها با یک تماس از خدمات تعمیر در محل این مرکز بهره مند شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات هود درخشان در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات هود خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر هود درخشان

برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر هود درخشان میتوانید از مراحل زیر استفاده نمایید:

 • بر روی ضمانت نامه هود شما شماره ای نوشته شده است که برای دریافت خدمات از نمایندگی اصلی میتوانید با این شماره تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات هود درخشان در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • علاوه بر این در صورت تمام شدن دوره گارانتی هود خود میتوانید از خدمات آی پی امداد استفاده نمایید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر هود درخشان در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر هود درخشان در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیک ترین شعبه در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار هود درخشان ارسال خواهد شد.
 • این فرد در اسرع وقت با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • بعد از تعمیرات هود درخشان به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم مینماید.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر هود شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در نهایت برای افزایش کیفیت خدمت رسانی از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر هود درخشان به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر هود درخشان به صورت زیر به شما ارائه خواهد شد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات هود درخشان به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشند.

تعمیر هود درخشان در محل

تعمیر هود درخشان در محل برای مصرف کنندگان این دستگاه مزیت هایی دارد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • با استفاده از خدمات تعمیرات در محل دیگر نیازی به پرداخت هزینه های حمل و نقل برای شما وجود نخواهد داشت.
 • همچنین بر تمام مراحل تعمیرات هود درخشان خود نظارت خواهید داشت.
 • نگران وارد شدن آسیب به دستگاه خود در حین حمل و نقل نیز نیستید.

خدمات پس از فروش هود درخشان به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش هود درخشان میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه محصول شما ثبت شده است، برای درخواست خدمات تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات هود درخشان در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • خدمات این مرکز بعد از تمام شدن دوره گارانتی دستگاه شما نیز قابل استفاده است.

تعمیرکار هود درخشان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورت استفاده از خدمات تعمیرات هود در محل باید از این موضوع که تعمیرکار هود درخشان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اطلاع داشته باشید که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در ساعت تعیین شده برای تعمیرات هود در محل شما حضور داشته باشد.
 • همچنین باید در کار خود باتجربه و متبحر بوده و بتواند در اسرع وقت بدون وارد کردن آسیب به تعمیرات هود درخشان اقدام نماید.
 • رعایت نکات بهداشتی و ایمنی را نیز باید در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی هود درخشان در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات هود درخشان در آی پی امداد ایجاد فضایی برای بالا بردن اطلاعات شما در زمینه تعمیر و عیب یابی هود درخشان است. با این هدف در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت شما را راهنمایی نمایند.

هود یکسره کار میکند، نحوه تعمیرات هود درخشان چگونه است؟

یکی از مشکلاتی که مصرف کنندگان هودها گزارش میکنند، کارکرد یکسره در این دستگاه ها است. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت کارکرد یکسره هود درخشان میپردازیم:

 • در صورتی که هود شما از نوع لمسی میباشد، در هنگام خراب شدن تاچ پد آن شاهد کارکرد یکسره در این دستگاه ها خواهید بود که برای رفع مشکل در این وضعیت بهتر است با نمایندگی تعمیرات هود درخشان تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که دکمه روشن و خاموش هود شما خراب شده باشد نیز ممکن است شاهد کارکرد یکسره در دستگاه خود باشید که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است برای تعمیر از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
 • در صورتی که سیم پیچی داخلی هود شما با مشکل مواجه شده باشد نیز این دستگاه به صورت یکسره کار میکند که برای رفع مشکل در این شرایط میتوانید با یک تعمیرکار هود درخشان تماس حاصل نمایید.

مکش هود کم شده است، چه اقداماتی برای تعمیرات هود درخشان انجام دهیم؟

کاهش مکش در هود میتواند برای مصرف کنندگان این دستگاه آزاردهنده باشد. برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت کاهش مکش هود درخشان میپردازیم:

 • ممکن است در مسیر خروجی هوای هود شما مانعی ایجاد شده باشد که سبب کاهش مکش در دستگاه شود. برای رفع این مشکل باید به بررسی این مسیر بپردازید.
 • در صورت تنظیم هود روی دور پایین مکش آن کم میباشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید تنظیمات آن را به دورهای بالاتر ببرید.
 • در صورت کثیف بودن پروانه هود نیز ممکن است کاهش مکش دستگاه را شاهد باشید که برای رفع این مشکل باید با نمایندگی تعمیرات هود درخشان تماس حاصل نمایید.

چراغ های هود روشن نمیشود، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هود درخشان در این باره

روشن نشدن چراغ های هود میتواند باعث کلافگی شما در اثر تسلط نداشتن بر فضای پایینی هود گردد. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن چراغ های هود درخشان میپردازیم:

 • ممکن است دکمه های روشن و خاموش هود شما خراب شده باشد که در این شرایط برای تعمیر آنها باید با یک تعمیرکار هود درخشان تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که لامپ این دستگاه سوخته باشد، برای تعویض آن میتوانید خودتان در هنگام خاموش بودن هود اقدام نمایید.
 • علاوه بر موارد بالا در اثر استفاده طولانی مدت ممکن است پلاستیک دور لامپ دستگاه شما آب شده باشد و سبب خرابی در لامپ هود شما شده باشد. در این شرایط بهتر است در اسرع وقت بانمایندگی تعمیرات هود درخشان تماس بگیرید.

هود صدای زیادی دارد، برای عیب یابی و تعمیر هود درخشان چه کنیم؟

کارکرد کلی هودها با ایجاد صدا همراه است، اما گاهی مشاهده میگردد که این صدا کم و زیاد شده و یا به یکباره در دستگاه شما ایجاد میگردد. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط در ادامه به بررسی علت ایجاد صدای بلند در هود درخشان میپردازیم:

 • ممکن است دلیل ایجاد صدا در هود شما به دلیل شل شدن و یا افتادن یکی از پیچ ها و قطعات داخلی هود باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از یک تعمیرکار هود درخشان بخواهید به بررسی قطعات داخلی دستگاه شما بپردازد.
 • همچنین گاهی صدای بلند به دلیل توان بالای موتور هود شما میباشد که در این شرایط جای نگرانی وجود ندارد.
 • در صورتی که صدای موتور هود شما در طول کارکرد کم و زیاد میگردد، باید برای بررسی این مشکل با یک نمایندگی تعمیر هود درخشان تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر هود درخشان در نمایندگی تعمیر آی پی امداد چقدر است؟

یکی از سوالات پرتکرار مصرف کنندگان هودها در هنگام خرابی این دستگاه ها، هزینه تعمیر هود درخشان در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار هود درخشان مکان پذیر میباشد.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است به هنگام تعمیرات هود شما تعویض گردد نیز میتواند بر این هزینه تاثیر بگذارد.
 • در نهایت قرار داشتن هود در دوره گارانتی سبب کاهش در این هزینه ها میشود.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر هود درخشان در آی پی امداد

برای داشتن یک انتخاب مناسب در مرکز تعمیرات هود درخشان در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر هود درخشان در آی پی امداد میپردازیم:

 • یک ساعت بعد از تماس شما تعمیرکار هود درخشان با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • بعد از تعمیر هود درخشان از سوی مرکز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر هود شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات هود درخشان در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات هود درخشان در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات هود درخشان در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات هود درخشان در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات هود درخشان در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار هود درخشان در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات هود درخشان در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی هود درخشان به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر هود درخشان، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست