تعمیر ماکروفر اسنوا

تعمیر ماکروفر اسنوا

نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا

تعمیر ماکروفر اسنوا

تعمیر ماکروفر اسنوا تخصص میخواهد و حتما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا رفع عیب شود ، تا باعث افزایش طول عمر مایکروفر شما شود ، همچنین خاط نشان میشویم که خدمات مایکروفر اسنوا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی انجام میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر اسنوا و هزینه تعمیرات آن را تحت پوشش قرار داده ایم تا با آگاهی و دانش از خدمات نمایندگی تعمیرات اسنوا بهره مند شوید .

در مقاله پیش رو به بررسی ماکروفر اسنوا ، طریقه نصب دستگاه و چگونگی سرویس و تمیز کاری آن و هم چنین پرسش و پاسخ های متداول کرابران در زمینه تعمیر ماکروفر اسنوا پرداخته ایم .

ویژگی های منحصر بفرد ماکروفر اسنوا

1: مايكروويو/گريل/كانوكشن/ كامبينيشن

2: يخ زدايي به دو روش وزن و زمان

3: مرحله پخت مايكروويو

4: برنامه های متنوع پخت و پز به دلخواه مشتري

5: صفحه نمايشگر LED

6: كانوكشن (باد گرم) از قسمت بالا و پشت

7: 10 برنامه پخت با باد گرم

8: زمانبندي برنامه پخت

9: آلارم اتمام پخت

10: قفل كودك

نصب و راه اندازی ماکروفر اسنوا در نمایندگی تعمیرات

برای نصب و ارائه توصیه های ایمنی در جهت استفاده صحیح با مایکروفر اسنوا می توانید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا در تهران تماس بگیرید .
1: محل ثابت، مسطح
این ماکروفر باید روی یک سطح ثابت و صاف تنظیم شود. این دستگاه فقط برای مقاصد پخت و پز خانگی طراحی شده است.
2: فضای پشت و کنار را بگذارید
تمام دریچه های هوای محوری باید نگه داشته شود. اگر تمام دریچه ها در حین عملیات پوشیده شوند، ممکن است باعث گرم شدن بیش از حد و کاهش کارایی ماکروفر شود .
3: دور از رادیو و تلویزیون
در صورتی که ماکروفر نزدیک تلویزیون باشد، ممکن است باعث ضعف تلویزیون و تداخل رادیویی شود.
آنتن رادیو، فیدر و غیره را تا آنجا که امکان دارد دور از مایکروفر قرار دهید.
4: دور از شیرهای آب گرم و آب
هنگام انتخاب یک محل برای موقعیت ماکروفر، آن را از هوای گرم، بخار یا پاشیدن آب دور نگه دارید ، عایق ممکن است آسیب دیده و خرابی رخ دهد.
5: منبع تغذیه
• منبع برق محلی خود را بررسی کنید. این ماکروفر نیاز به یک جریان حدود 14 آمپر، 120V دارد
• کابل سیم برق حدود 1.0 متر طول دارد.
• ولتاژ مورد استفاده باید همان باشد که در این ماکروفر مشخص شده است. با استفاده از ولتاژ بالاتر می تواند منجر به آتش سوزی یا سایر حوادث ناشی از خسارت به ماکروفر با استفاده از ولتاژ پایین شود هم چنین باعث می شود زمان پختن آهسته  شود.  سازنده مسئولیت آسیب ناشی از استفاده از این اجاق با ولتاژ آمپر فیوز غیر از آن چه مشخص شده است نیست .

 • اگر سیم برق آسیب دیده باشد، باید توسط یک فرد واجد شرایط و یا نمایندگی تعمیر ماکروفر در تهران جایگزین شود .
  6: پس از باز کردن بسته بندی برای هر آسیب مانند: یک درب ناهموار، درب شکسته، یک حفره در ماکروفر، اگر هر یک از موارد فوق قابل مشاهده است، نصب نکنید و فورا به فروشنده اطلاع دهید.
  7: در صورتی که درجه حرارت سردتر از دمای اتاق باشد، اجاق را خاموش نکنید.
  (این ممکن است در حین تحویل در هوای سرد اتفاق بیفتد.) اجازه دهید فر به دمای اتاق قبل از شروع عملیات تبدیل شود.
  8: حداقل ارتفاع فضای آزاد لازم در سطح بالای ماکروفر 150 میلیمتر است.
  هنگامی که بیش از 30 ثانیه طول می کشد برای پخت و پز، فن خنک کننده چند دقیقه پس از پخت و پز متوقف می شود.

مراقبت از مایکروفر اسنوا در نمایندگی تعمیرات

 1. قبل از تمیز کردن مایکروفر را خاموش کنید.
 2. درون اجاق را تمیز نگه دارید. هنگامی که مواد غذایی نوشیدنی یا مایعات ریخته شده و روی  دیواره ها باقی مانده است به تمیزی احتیاج دارند، با پارچه ی مرطوب محفظه را پاک کنید. اگر ماکروفر بسیار کثیف باشد، ممکن است از مواد شوینده خفیف استفاده شود. استفاده از مواد شوینده خشن یا ساینده توصیه نمی شود.
 3. سطح بیرونی خارجی باید با صابون و آب تمیز شود، شستشو داده شده و با پارچه نرم خشک شود. برای جلوگیری از آسیب رساندن به اجزای عامل درون ماکروفر، نباید اجازه دهیم آب به دهانه های تهویه ای منتقل شود.
 4. اگر کنترل پنل خیس شود، با پارچه نرم و خشک تمیز کنید، در این شرایط از پانل کنترل استفاده نکنید.
 5. اگر بخار داخل یا اطراف خارج از درب ماکروفر جمع شده باشد، با پارچه نرم تمیز کنید. این ممکن است رخ دهد هنگامی که اجاق مایکروویو تحت شرایط رطوبت بالا عمل می کند و به هیچ وجه نشان دهنده سوء عملکرد دستگاه نیست.
 6. کف پخت ماکروفر باید به طور مرتب تمیز شود تا از سر و صدای زیاد جلوگیری شود. به سادگی سطح پایین مایکروویو را با پاک کننده های ضعیف  تمیز کنید و خشک کنید.

مراقبت و تمیز کردن ماکروفر اسنوا در نمایندگی تعمیرات

اگرچه ماکروفر شما با ویژگی های ایمنی ارائه شده است، مهم است که موارد زیر را مشاهده کنید:
1: مهم است که قفل ایمنی غیر فعال نشود .
2: هیچ جسمی نباید بین جلو و یا درب باشد یا اجازه ندهید که باقی مانده روی این قسمت تجمع یابد. سطوح منطقه آب بندی را با استفاده از مواد شوینده خفیف، شستشو و خشک کنید. هرگز از پودر ساینده یا پد استفاده نکنید.
3: هنگامی که درب ماکروفر باز می شود، درب را نباید تحت فشار قرار داد، به عنوان مثال، یک کودک آویزان در یک درب باز یا هر بار دیگر می تواند باعث می شود که اجاق گاز در قسمت جلو آسیب ببیند  و هم چنین باعث آسیب به درب شود. اجاق گاز را در صورتی که آسیب دیده باشد، تعمیر نکنید، تا آنکه توسط یک تکنسین در نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا در تهران تعمیر شود . مهم است که کوره به شکل صحیح بسته شود و آسیب به موارد زیر وارد نشود:

درب خم شده ، لولا و قلاب درب شکسته است ، مهر و موم درب و سطوح آب بندی معیوب شده است ، ماکروفر نباید توسط کسی تنظیم و تعمیر شود به جز یک تکنسین خدمات در نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا در شرق تهران ، مایکروفر باید به طور مرتب تمیز شود و تمام لکه های مواد غذایی برداشته شود ، عدم حفظ ماکروفر در یک وضعیت تمیز می تواند منجر به بدتر شدن سطح شود که می تواند بر عمر دستگاه تاثیر بگذارد و احتمالا منجر به یک وضعیت خطرناک شود .

تعمیرات ماکروفر اسنوا

قبل از اینکه شما برای خدمات با نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا در غرب تهران تماس بگیرید.
به چک لیست زیر مراجعه کنید، ممکن است از تماس تلفنی غیر ضروری جلوگیری شود.
ماکروفر کار نمی کند:
1: بررسی کنید که سیم برق به طور امن وصل شده است
2: بررسی کنید که درب کاملا بسته باشد.
3: بررسی کنید که زمان پخت و پز تنظیم شده است.
4: یک فیوز مدار سوخته شده یا مدار قطع کننده اصلی را چک کنید.
ماکروفر جرقه می زند :
1: چک کنید که ظروف فلزی یا توری فلزی در آن قرار ندارد .
2: چک کنید که پیچهای فلزی به دیوارهای داخلی لمس می کنند.
اگر هنوز یک مشکل وجود دارد، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر اسنوا در تهران تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ متداول کاربران درباره تعمیر مایکروفر اسنوا

س: من به طور تصادفی اجاق مایکروویو اسنوا خود را بدون غذا در آن اجرا کردم . آیا آسیب دیده است؟
-اجرای اجاق خالی برای مدت زمان کوتاه به ماکروفر صدمه نمی زند . با این حال، این کار توصیه نمی شود.
س: آیا می توانم درب را هنگامی که اجاق گاز کار می کند باز کنم؟
-درب را می توان در هر زمان در طول عملیات پخت و پز باز کرد. سپس انرژی مایکروویو بلافاصله خاموش خواهد شد و تنظیم زمان تا زمانی که درب بسته شده و START لمس شود، حفظ می شود.
س: چرا در اجاق مایکروویو اسنوا من پس از آشپزی رطوبت وجود دارد؟
-رطوبت در اجاق مایکروویو شما عادی است. بخار گرم کردن غذا باعث ایجاد رطوبت در دیواره ها شده است .
س: انرژی مایکروویو از صفحه نمایش در درب عبور می کند ؟
-خیر. صفحه فلزی انرژی را از حفره خروج می دهد. سوراخ ها برای اجازه دادن به عبور نور ساخته شده است. آنها انرژی مایکروویو را از این طریق عبور نمی دهند .

س: چرا تخم مرغ گاهی اوقات در ماکروفر اسنوا می ترکد؟
- هنگام پخت و پز تخم مرغ های کامل، زرده ممکن است به خاطر بخار ایجاد شده درون غشای آن باعث ترکیدگی شود . برای جلوگیری از این، تخم مرغ  را قبل از پختن پوسته زدایی کنید. هرگز تخم مرغ را بدون سوراخ کردن پوسته خود نپوشانید .

س: چرا زمانی برای استراحت پس از انجام عملیات پخت و پز در ماکروفر اسنوا توصیه می شود؟
-زمان استراحت بسیار مهم است ،
با پخت و پز ماکروفر ، گرما در غذا است، نه در ماکروفر. بسیاری از غذاها گرمای داخلی را به وجود می آورند تا فرایند پخت و پز را ادامه دهند حتی پس از اینکه مواد غذایی از اجاق خارج می شود. زمان استراحت برای موادی مانند گوشت، سبزیجات بزرگ و کیک ها اجازه می دهد تا داخل مواد به طور کامل طبخ شود ، بدون پخت و پز از خارج.
س: "زمان استراحت" در ماکروفر اسنوا چیست؟
-زمان استراحت به این معنی است که غذا باید از اجاق برداشته شود و برای مدت زمان اضافی پوشیده شود تا به پخت کامل برسد. این مرحله ماکروفر را برای پخت و پز بعدی آماده و آزاد می کند.

س: چرا ماکروفر اسنوا با سرعت آشپزی می کند ؟

-دوباره دستورالعمل آشپزی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دقیقا دستورالعمل ها را پیروی کرده اید و بررسی کنید برای دیدن آنچه که ممکن است باعث تغییر در زمان پخت و پز شود. دستورالعمل تنظیم زمان و حرارت آشپزی، پیشنهادات، کمک به جلوگیری از پخت و پز بیش از حد، شایع ترین مشکل در استفاده از اجاق ماکروویو است .
تنوع در اندازه، شکل و وزن و ابعاد مواد غذایی می تواند نیاز به زمان پخت بیشتر داشته باشد. بررسی کنید آیا غذا به درستی طبخ شده است درست همانطور که شما با یک اجاق گاز معمولی انجام دهید.
س: آیا اجاق مایکروفر آسیب دیده خواهد شد اگر آن را در حالی که خالی  است روشن کنم ؟
-بله هرگز آن را خالی نگذارید
س: آیا می توانم پاپ کورن را در اجاق مایکروفر درست کنم؟ چگونه می توانم بهترین نتایج را بدست آورم؟
-بله ذرت بو داده مایکروویو پس از پیروی از دستورالعمل و با استفاده از پد POPCORN از پیش تعیین شده قابل ارائه است ،  از کیسه های کاغذی معمولی استفاده نکنید.

از بین بردن تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی استفاده شده در نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا

معنای نماد بر روی محصول، لوازم جانبی یا بسته بندی آن نشان می دهد که این محصول نباید به عنوان زباله های خانگی مورد دفع قرار گیرد. لطفا از این تجهیزات در محل جمع آوری مورد استفاده برای بازیافت زباله های الکترونیکی و الکترونیکی استفاده کنید. در اتحادیه اروپا و سایر کشورهای اروپایی که سیستم های جداگانه ای برای استفاده از محصولات الکتریکی و الکترونیکی وجود دارد. با حصول اطمینان از دفع صحیح این محصول، شما به جلوگیری از خطرات بالقوه در محیط زیست و سلامت انسان کمک می کنید که در غیر این صورت ممکن است باعث نابودی محیط زیست با زباله های این محصول شوید. بازیافت مواد به حفظ منابع طبیعی کمک خواهد کرد. لطفا پس از مصرف ماکروفر قدیمی خود را طبق دستورالعمل دفع کنید .
تجهیزات الکترونیکی با ضایعات خانگی شما متفاوت هستند ،  برای کسب اطلاعات دقیق در مورد بازیافت این محصول، لطفا با اداره شهر محلی، خدمات دفع زباله خانگی یا فروشگاهی که در آن محصول را خریداری کرده اید، تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر اسنوا در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماکروفر اسنوا در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماکروفر اسنوا در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماکروفر اسنوا در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماکروفر اسنوا در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماکروفر اسنوا در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماکروفر اسنوا در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماکروفر اسنوا در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) : 66715774

توجه : خدمات دیگر از جمله تعمیر یخچال اسنوا ، تعمیر لباسشویی اسنوا و تعمیر ظرفشویی اسنوا در مجموعه آی.پی امداد محقق میشود .

 

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.