نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال

تعمیر ماکروفر آدمیرال

نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال

تعمیر ماکروفر آدمیرال

تعمیر ماکروفر آدمیرال : نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال در آی.پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل به رفع عیب و خدمات ماکروفر آدمیرال میپردازد ، در این صفحه توضیحات کاملی درباره تعمیرات ماکروفر آدمیرال داده ایم تا چنانچه فنی هستید خودتان بتوانید به رفع عیب بپردازید و با آگاهی و دانش از خدمات نمایندگی تعمیرات آدمیرال بهره مند شوید ، در غیر این صورت تعمیرکار ماکروفر آدمیرال ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

چگونه ماکروفر آدمیرال خود را عیب یابی کنیم و علت خرابی آن را متوجه شویم ؟

اگر شما در مورد اینکه آیا دستگاه شما به درستی کار می کند، مطمئن نیستید، این به صورت خودکار به این معنی نیست که در ماکروفر آدمیرال نقصی وجود دارد و نیاز به تعمیر دارد. سعی کنید خودتان مشکل را در ابتدا با بررسی موارد ذکر شده در زیر حل کنید.
اگر توصیه های زیر مشکل مایکروفر آدمیرال شما را رفع نکرد با نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال در غرب تهران و نمایندگی تعمیرات مایکروفر آدمیرال در شرق تهران وجود دارد و در صورت مشاهده هر گونه خرابی یا اشکال می توانید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال تماس بگیرید.

از جمله نکاتی که نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال وظیفه راهنمایی و رفع آن ها را برعهده دارد را به آن اشاره کرده ایم.برای اطلاع بیشتر صفحه نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال را تا انتها مطالعه نمایید .

  1. آیا پلاگین در سوکت است؟
  2. آیا درب به درستی بسته شده است؟
  3. آیا فیوز در جعبه فیوز خطا دارد؟
  4. آیا تنظیمات زمان و تنظیمات برق قدرت به درستی تنظیم شده است؟
  5. آیا چیزهایی در اجاق ماکروفر وجود دارد که نباید آنجا وجود داشته باشد؟
  6. آیا از ظروف آشپزخانه به درستی استفاده می کنید؟
  7. آیا مجاری و دهانه تهویه مسدود شده است؟
  8. آیا یخ غذا به اندازه کافی آب شده است؟
  9. آیا شما مواد غذایی را در طول آماده سازی چزخانده اید یا تکان داده اید؟

جرقه ماکروفر آدمیرال در نمایندگی تعمیرات 

تعمیر ماکروفر آدمیرال
جرقه ماکروفر آدمیرال در نمایندگی تعمیرات

اگر جرقه را در ماکروفر آدمیرال مشاهده کنید، فوراً مایکروفر را خاموش کنید. جرقه ها می توانند توسط دلایل زیر ایجاد شود و نیاز به تعمیرات ماکروفر آدمیرال پیدا کنید:
-فویل فلزی یا فویل آلومینیومی که داخل مایکروفر را لمس می کند
-فویل آلومینیومی که به طور صحیح غذا را پوشش نمی دهد (نقاطی که به عنوان یک آنتن عمل می کند)
-فلز از یک نوار بسته یا کارد و چنگال با لبه های فلزی
-کاغذ بازیافتی که حاوی ذرات فلزی کوچک است.

تعمیر ماکروفر آدمیرال هنگام آبکردن یخ غذا بدون گرم کردن

اگر سطح قدرت برای آبکردن یخ غذا تنظیم شده باشد تا یخ زدگی غذا آب شود، یخ زدگی غذا فقط آب خواهد شد و غذا نخواهد پخت.

سوالات متداول نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال

1.آیا ماکروفر آدمیرال می تواند با سینی استفاده شود یا قفسه سینی برداشته شود؟
پاسخ نمایندگی برای تعمیر ماکروفر آدمیرال : نه. هر دو هم سینی شیشه ای و هم سیخ گردان همیشه باید قبل از آشپزی در اجاق ماکروفر آدمیرال مورد استفاده قرار می گیرد.

2.آیا هنگامی که ماکروفر آدمیرال در حال انجام کار است می توانم درب را باز کنم  ؟
پاسخ نمایندگی برای تعمیر ماکروفر آدمیرال :درب را می توان در هر زمان در طول عملیات پخت و پز باز کرد . در این هنگام ماکروفر آدمیرال بلافاصله خاموش خواهد شد و تنظیمات زمان تا زمانی که درب بسته است ، حفظ و نگه داری می شود.

3.چرا در ماکروفر آدمیرال من پس از پخت و پز رطوبت وجود دارد؟
پاسخ نمایندگی برای تعمیر ماکروفر آدمیرال :رطوبت در یک طرف ماکروفر آدمیرال شما طبیعی است. این بخار از پخت و پز غذا بوجود می آید که به سطح قسمت سرد ماکروفر ضربه می زند.

4.آیا اشعه ماکروفر از صفحه نمایش موجود در درب ماکروفر عبور می کند؟
پاسخ نمایندگی برای تعمیر ماکروفر آدمیرال :نه. صفحه فلزی انرژی را به حفره ماکروفر آدمیرال باز می گرداند. سوراخ ها برای این ساخته شده اند که به نور اجازه عبور دهند. آنها اجازه نمی دهند که اشعه مایکروفر عبور کند.

5.چرا گاهی اوقات تخم مرغ ها می ترکند؟
پاسخ نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال :هنگامی که تخم مرغ را بپزد یا آبپز کند، از خود دور کنید، زرده تخم مرغ ممکن است به علت بخار داخل غشاء زرده بترکد. برای جلوگیری از این، به راحتی با خلال دندان قبل از پخت و پز تخم مرغ را سوراخ کنید. هرگز تخم مرغ را بدون سوراخ کردن پوسته خود در ماکروفر آدمیرال قرار ندهید.

6."زمان ایستاده" چیست؟
پاسخ نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال : "زمان ایستاده" به این معنی است که غذا باید از اجاق ماکروفر برداشته شود و برای زمان اضافی پوشش داده شود تا به آن اجازه داده شود آشپزی پایان یابد. این اجاق ماکروفر را برای پخت و پزهای دیگر آزاد می کند.

7.چرا زمان ایستاده توصیه می شود پس از اینکه عملیات پخت و پز کامل شده باشد؟
پاسخ نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال : زمان ایستاده بسیار مهم است. با پخت و پز در مایکروویو، گرما در غذا ایجاد می شود و می ماند، نه در فر. بسیاری از غذاها گرمای داخلی به اندازه کافی می سازند تا اجازه دهند پروسه پخت و پز ادامه یابد. حتی بعد از اینکه مواد غذایی از اجاق برداشته شد، ادامه دهید. زمان ایستاده برای پخت گوشت، سبزیجات بزرگ و کیک ها مناسب است زیرا اجازه می دهد که داخل این مواد غذایی بدون پخت بیرون آن به طور کامل بپزد.

8.چرا اجاق ماکروفر من همیشه به اندازه کافی و به آن سرعتی که راهنمای آشپزی مایکروویو می گوید نیست ؟
پاسخ نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال : دوباره دستورالعمل آشپزی خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که جهت دهی ها را دقیقاً مانند آن چیزی که باید باشد، دنبال می کنید و ببینید چه چیزی ممکن است باعث تغییرات در زمان پخت شود. تنظیمات زمان و گرما راهنمای آشپزی برای کمک به جلوگیری از پخت و پز بیش از حد، شایع ترین مشکل در استفاده از مایکروفر آدمیرال است. تغییرات در اندازه، شکل و وزن و ابعاد می تواند نیاز به زمان پخت بیشتر داشته باشد. از قضاوت خودت همراه با پیشنهادات راهنمای پخت و پز استفاده کن برای بررسی اینکه آیا غذا به درستی طبخ شده است.همانطور که با یک اجاق معمولی کار می کنید.

9.آیا مایکروفر آدمیرال آسیب دیده است هنگامی که خالی عمل کرده باشد؟

پاسخ نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال : بله. هرگز ماکروفر آدمیرال خود را خالی نگذارید.

10.آیا می توانم مایکروفر آدمیرال خود را بدون استفاده از صفحه گردان یا بدون اینکه صفحه گردان را بچرخانم تا یک ظرف بزرگ را نگهداری کنم؟
پاسخ نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال : نه. اگر صفحه گردان را بردارید یا آن را بچرخانید، می توانید نتایج نهایی آشپزی ضعیفی دریافت کنید. ظروف مورد استفاده در ماکروفر شما باید مناسب صفح گردان شما باشند.

11.آیا برای صفحه گردان طبیعی است که آن را در هر جهتی برگردانید یا خیر؟
پاسخ نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال : بله. صفحه گردان در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت چرخش می کند. بسته به چرخش موتور هنگامی که سیکل پخت و پز شروع می شود.

12. آیا می توانم پاپ کورن را در اجاق ماکروفر درست کنم؟ چطور بهترین نتایج را بدست آورم؟
پاسخ نمایندگی برای تعمیر ماکروفر آدمیرال : بله پاپ کورن یا همان ذرت بو داده طبق دستورالعمل های شرکت سازنده ذرت بو داده تولید می شوند. برای تهیه ذرت بو داده از کیسه های کاغذی معمولی استفاده نکنید. از تست گوش دادن با متوقف کردن اجاق ماکروفر همانطورکه صدای ذرت هر 1 یا 2 ثانیه هنگام پخت در ماکروفر آدمیرال کاهش می یابد استفاده کنید. هسته های خالص ذرت را دوبراه نپزید. پاپ کورن را در شیشه نپوشانید. وسایل آشپزی مایکروفر را بدون توجه به زمان خود هنگامی که المنت های گرم کننده با سرعت پخت سریع می پزند، ترک نکنید.

چرا ماکروویو آدمیرال غذا را گرم نمی کند ؟

علت خطای ماکروفر آدمیرال :

1-دیود اشکال پیدا کرده است و سوخته باشد. دیود توان خروجی ترانسفورماتور A / C را به D / C تبدیل می کند، ولتاژ را تقریباً دو برابر می کند. این ولتاژ بالا به مگنترون برای حرارت دادن به مواد غذایی قدرت می دهد. اگر دیود بسوزد، مگنترون ولتاژ کافی برای کارکردن را دریافت نخواهد کرد و از گرم کردن غذا توسط مایکروویو جلوگیری می کند.

2-سوئیچ درب دچار اشکال شده است. ماکروفر آدمیرال دارای سوئیچ های سه یا چهار هستند. هنگامی که درب مایکروویو بسته می شود، سوئیچ های درب به ترتیب عمل می کنند تا اطمینان حاصل شود که درب به درستی بسته شده است. اگر هر یک از سوئیچ های درب بسته نشود، ماکروفر شروع به اجرا  نخواهد کرد و حرارت می دهد.

3-مگنترون سوخته است. مگنترون با استفاده از ولتاژ بالا و قدرت جریان مستقیم، فرکانس تولید می کند که باعث گرم کردن و پخت و پز غذا می شود. اگر مگنترون بسوزد، ماکروفر گرما نخواهد داشت.

4-خازن ولتاژ بالا سوخته است. خازن ولتاژ بالا با دیود ولتاژ بالا کار می کند تا خروجی ترانسفورماتور را به ولتاژ مستقیم تبدیل کند و ولتاژ خروجی را دو برابر کند. اگر خازن سوخته باشد، کل مدار ولتاژ بالا متوقف می شود و ماکروفر گرما نخواهد داشت.

5- ترانسفور ولتاژ بالا دچار خرابی شده است.

6-فیوز حرارتی پریده است.

7-محافظ حرارتی از مدار جدا شده است.

8-برد کنترل اصلی ممکن است دچار خرابی یا نقصی شده باشد.

 

رفع خطای ماکروفر آدمیرال : ( چرا ماکروفر آدمیرال غذا را گرم نمیکند ؟ )

1-دیود را سرویس کار و تعمیرکار مجرب تعویض کند. با توجه به ولتاژ بالا و احتمال وقوع شوک الکتریکی، جایگزینی قطعات الکترونیکی در یک ماکروفر بسیار خطرناک است و تنها یک تکنسین مجاز از نمایندگی تعمیرات مایکروفر آدمیرال باید دیود را جایگزین کند.

2- سوئیچ درب را تعویض کنید. برای تعیین اینکه آیا یکی از سوئیچ های درب معیوب است، از یک مولتی متر برای آزمایش هر یک از سوئیچ ها استفاده کنید.

(توجه: اجاق مایکروویو می تواند هزاران ولت برق را در خازن ولتاژ بالا ذخیره کند، حتی پس از اینکه مایکروفر آدمیرال جدا شده باشد. با توجه به شوک الکتریکی، جایگزینی قطعات الکترونیکی در ماکروفر بسیار خطرناک است. با نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال جهت تعویض سوئیچ تماس بگیرید و خود اقدامی انجام ندهید.)

3- مگنترون قابل تعمیر نیست. اگر مگنترون بسوزد، باید آن را جایگزین کنید. جهت تعویض مگنترون و خرید آن با نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال تماس بگیرید.

4- با توجه به ولتاژ بالا و احتمال وقوع شوک الکتریکی، جایگزینی و تعویض اجزای الکترونیکی ماکروفر. فقط توسط یک تکنسین مجاز از نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران باید انجام گیرد.

5- ترانسفور ولتاژ بالا را با کمک تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماکروفر آدمیرال تعویض کنید.

6-فیوز حرارتی را جایگزین کنید. از یک مولتی متر برای تست پیوستگی آن استفاده کنید. اگر فیوز پیوستگی ندارد، آن را جایگزین کنید. فیوز حرارتی را نمی توان تنظیم مجدد کرد. اگر فیوز بپرد، آن باید جایگزین شود.

7- محافظ حرارتی را در صورت خرابی تعویض کنید. برای تعیین اینکه آیا محافظ حرارتی خراب شده است، از یک مولتی متر برای آزمایش پیوستگی آن استفاده کنید. اگر ترم حفاظتی پیوستگی ندارد، آن را جایگزین کنید.

8-برد کنترل اصلی ممکن است که خراب شده باشد و در صورت خرابی باید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر آدمیرال در شرق و غرب تهران جهت تعویض برد کنترل اصلی تماس بگیرید. قبل از تعویض برد اصلی، تمام قطعات معمولی را چک کنید شاید آنها خراب باشند. اگر مشخص شد که تمام اجزای دیگر به درستی کار می کنند، برد کنترل اصلی را جایگزین کنید.

چرا ماکروفر آدمیرال کار نمی کند ؟

علت خطای ماکروفر آدمیرال :

1-فیوز خط پریده است.

2-برد کنترل اصلی دارای نقص و خرابی است.

3-فیوز حرارتی قطع شده است.

4- محافظ حرارتی از مدار خارج شده است.

رفع خطای ماکروفر ادمیرال:

1-برای تعیین اینکه فیوز خط دچار خطا شده است، از یک مولتی متر برای آزمایش پیوستگی آن استفاده کنید. اگر فیوز تپیوستگی ندارد، آن را جایگزین کنید. علاوه بر این، شما باید مسئله ای را که موجب خرابی فیوز می شود، بررسی و حل کنید. اگر مسئله اصلی را برطرف نکنید، فیوز جدید نیز دچار ایراد خواهد شد.

2- بردهای کنترلی اغلب اشتباه تشخیص داده می شوند. همه قسمت های مرسوم که امکان خرابی در آنها وجود دارد را بررسی کنید. اگر مشخص شد که تمام اجزای دیگر به درستی کار می کنند، برد کنترل اصلی را جایگزین کنید.

3- برای تعیین اینکه آیا فیوز حرارتی از مدار خارج شده است، از یک مولتی متر برای آزمایش پیوستگی آن استفاده کنید. اگر فیوز پیوستگی نداشته باشد، آن را جایگزین کنید. فیوز حرارتی را نمی توان تنظیم مجدد کرد. اگر فیوز از مدار خارج شود، آن باید جایگزین شود.

4- اگر مایکروفر بیش از حد گرم شود، محافظ حرارتی ولتاژ مایکروفر را قطع می کند. برای تعیین اینکه آیا محافظ ترمو خطا دارد، از یک مولتی متر برای آزمایش پیوستگی آن استفاده کنید. اگر محافظ ترمو پیوستگی نداشته باشد و نمی تواند تنظیم مجدد شود، آن را جایگزین کنید.

چرا چراغ ماکروفر آدمیرال کار نمی کند ؟

علت خطای ماکروفر آدمیرال:

1-لامپ سوخته است.

2-برد کنترل اصلی خراب شده است.

3-سوکت لامپ خراب شده است.

رفع خطای ماکروفر ادمیرال:

1-اگر لامپ سوخته باشد، آن را تعویض کنید.

2- قبل از جایگزینی برد کنترل اصلی، لامپ های برق، سوکت ها و سیم کشی را بررسی کنید. اگر به نظر میرسد این قطعات به درستی کار می کنند، برد کنترل را با یک مولتی متر آزمایش کنید تا تعیین شود که آن ولتاژ صحیح را به سوکت لامپ می فرستد. اگر برد کنترل ولتاژ کافی به سوکت لامپ ارسال نکند، برد کنترل را جایگزین کنید.

3- قبل از جایگزینی سوکت نلامپ، لامپ را جایگزین کنید. اگر لامپ را جایگزین کنید و لامپ هنوز کار نکند، از یک مولتی متر برای آزمایش سوکت لامپ برای تست پیوستگی استفاده کنید. اگر سوکت لامپ پیوستگی نداشته باشد، آن را جایگزین کنید.

تعمیر ماکروفر آدمیرال در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماکروفر آدمیرال در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماکروفر آدمیرال در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماکروفر آدمیرال در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماکروفر آدمیرال در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماکروفر آدمیرال در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماکروفر آدمیرال در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماکروفر آدمیرال در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) : 66715774

توجه  : برای مشاهده ارور ماکروفر آدمیرال  ، راهنمای فارسی ماکروفر آدمیرال و تعمیر ماکروفر برندهای مختلف از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

 

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.