تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در آی.پی امداد انجام میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی فیلکو ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، علت ارور ، رفع کد خطا ، عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی فیلکو را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات فیلکو بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در تهران کجاست ؟ برای نمایندگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

تعمیرات فیلکو در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نگران نباشید و به خواندن ادامه دهید ، مجموعه آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو با سابقه ای درخشان و طولانی در امور خدمات لوازم خانگی با استفاده از قوانین مشتری مداری و اصول خدمات در اروپا مفتخر است خدمات لباسشویی فیلکو را در محل شما عزیزان انجام دهد .

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی فیلکو را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در آی.پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میشود .
 • تعمیرات لباسشویی فیلکو در محل شما انجام میشود و دستگاه مربوطه از خانه شما خارج نمیشود .
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی فیلکو با لباس فرم در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی فیلکو خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

توجه : آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان ارور لباسشویی فیلکو و راهنمای فارسی استفاده از لباسشویی فیلکو را به صورت کامل شرح داده است .

نگهداری صحیح و سرویس ماشین لباسشویی فیلکو به بهبود و کیفیت کارایی آن کمک می کند و هم چنین با آگاهی از تعمیرات در صورت بروز مشکلات ماشین لباسشویی می توانید بدون نگرانی و دلهره در صورت به وجود آمدن عیوب در ماشین با آن برخورد کنید .

در این مقاله با مشخصات ویژه ماشین لباسشویی فیلکو و هم چنین نحوه سرویس دوره ای ماشین و تعمیرات مشکلات متداول این ماشین آشنا می شویم .

نمایندگی تعمیرات فیلکو

تونی ساکا کمپانی فیلکو را در سال 1971 با شعار «فروشگاه تخفیفی لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی» تاسیس نمود.این کمپانی با عمل به همه ی تعهداتش در زمینه ی تولید و پشتیبانی در همین مدت کم جهانی شده است.یکی از مهم ترین محصولاتی که فیلکو تولیدی میکند و در طراحی,تولید و پشتیبانی آن جزو بهترین های جهان است لباسشویی های  فیلکو میباشد.فیلکو در انتخاب نمایندگی های رسمی خود به شدت دقت عمل به خرج میدهد.

آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلکو با بیش از پنجاه سال سابقه درخشان در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی توانسته نظر نمایندگی اصلی فیلکو را برای ارائه خدمات این شرکت در ایران جلب کند که بیشتر آن را مدیون خدماتی است که تکنسین های آی.پی امداد به خوبی و به طور کاملا حرفه ای به مشتریان فیلکو ارائه میدهند.

همچنین استفاده از قطعات اصل فیلکو برای تعمیر لباسشویی فیلکو و ارائه ضمانت نامه برای خدمت صورت گرفته به مشتریان در جلب اعتماد آن ها نقش عمده ای داشته است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو

تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو تخصص میخواهد ، بنابراین برای خدمات باید از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو استفاده نمایید ، به همین منظور برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی فیلکو را تحت پوشش قرار داده ایم تا با اطمینان خاطر و بدون دغدغه به تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو خود بپردازید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

ویژگی لباسشویی فیلکو :

ماشین لباسشویی فیلکو با رده مصرف انرژی A به شما این امکان را می دهد تا با مصرف بهینه آب و برق بتوانید حجم زیادی از البسه و حتی پتو و ملحفه را شستشو دهید. موتور دستگاه از نوع بدون تسمه با لرزش و صدای کم و عمر طولانی بوده و با حداکثر سرعت 1200 دور در دقیقه، امکان کنترل سرعت آبکشی را دارد.لباسشویی های فیلکو با سیستم ضدعفونی کننده توسط اُزن (O3) لباس ها را بصورت کاملا بهداشتی ضدعفونی کرده تا بتوان با آسودگی خیال از آن ها استفاده نمود.
لباسشویی های فیلکو مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت اطلاع از زمان باقیمانده شستشو و ولوم و کلیدهای کنترلی روی پنل برای انتخاب برنامه و کنترل عملکرد لباسشویی می باشد. این برنامه ها شامل برنامه شستشوی نرمال، قوی، انتخابی، شستشوی سریع، آبکشی، شستشوی پتو، البسه نخی و تمیز کردن و شستشوی درام می باشد. همچنین این لباسشویی مجهز به سیستم ضد چروک و پیش شستشو برای البسه کثیف بوده تا کیفیت شستشوی دستگاه بهتر گردد. به کمک برنامه شستشوی انتخابی نیز می توانید بنا بر سلیقه خود نوع و روش شستشوی دستگاه را تنظیم نمایید. از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی امکان تنظیم زمان شروع به کار دستگاه توسط تایمر تاخیری از 1 تا 24 ساعت و قابلیت تنظیم دمای مناسب جهت شستشوی انواع پارچه می باشد.

نکات در استفاده از لباسشویی فیلکو در نمایندگی تعمیرات

حتما شما هم مثل بقیه میخواهید که لباس هایتان طول عمر بیشتری داشته باشد. دانستن اینکه چگونه لباس های خود را بشویید، یک مهارت حیاتی مهم است به ویژه به این دلیل که درصورت نبودن این مهارت لباس های شما به مرور زمان بوی بد به خود گرفته و به زودی کهنه شوند.ما در زیر به چند نکته مهم در یادگیری این مهارت را شرح داده ایم:

1.لباس های خود را مرتب کنید :

هنگام مرتب کردن لباس ها دو چیز مهم است رنگ لباس ها و جنس آن ها.شما باید همه ی لباس ها را بر این اساس مرتب کنید تا بتوانید ازمواد شوینده,دمای آب و برنامه متناسب با آن ها استفاده نمایید.همچنین به روشن و تیره بودن لباسها دقت کنید زیرا وقتی لباس ها بویژه لباس های جدید را میشویید، بعضی از رنگ هایی که در پارچه استفاده می شود از لباس خارج می شوند. اگر لباس ها را از هم جدا نکنید، پیراهن آبی روشن شما ممکن است تمام لباس های سفید خود را آبی رنگ کند.

همچنین باید لباس های خود را بر اساس نوع پارچه های آنها جدا کنید. برخی از پارچه ها مانند پارچه جین یا ضخیم (مانند یک حوله) باید روی یک چرخه شستشوی سنگین تر از لباس زیر زنانه ابریشمی (که در یک محیط ظریف شسته می شود) شسته شود.

2.درجه حرارت مناسب برای لباس ها در لباسشویی فیلکو :

برای انتخاب برنامه مناسب شستشوشما باید دانش کافی در باره دمای مناسب با نوع پارچه و رنگ لباسرا داشته باشید.

از آب گرم برای رنگ های روشن، مخصوصا رنگ های روشنی کثیف هستند استفاده کنید. گرما، لکه ها را به درستی از بین میبرد.

از آب سرد برای رنگ های تیره استفاده کنید، زیرا آب سرد مقدار رنگی که از این لباس ها هنگام شسشتو میرود و موجب از بین رفتن تیرگی خیره کننده لباس ها میشود را کاهش می دهد (به این ترتیب رنگ لباس های شما با استفاده از آب سرد حفظ خواهد شد.) لباس هایی با جنس پنبه نیز باید در آب سرد شسته شوند.

3.دانش انتخاب برنامه متناسب با اندازه لباس ها در لباسشویی فیلکو :

اکثر ماشین های لباسشویی یک راهنما دارند که به شما نشان میدهد برای چه اندازه لباس از چه برنامه ای را انتخاب کنید. اگر لباس های شما را یک سوم از دستگاه پر کند، باید برنامه ای با پایین ترین سطح را انتخاب کنید. پر شدن دو سوم دستگاه به این معنی است که شما باید برنامه متوسط را انتخاب کنید، و اگر تمام ماشین را پر کنید، باید بالاترینسطح برنامه را انتخاب کنید.

دقت کنید هرگز بار بیش از اندازه به لباسشویی وارد نکنید زیرا با اینکار هم لباس ها به خوبی شسته نمیشوند و هم لباسشویی فیلکو آسیب خواهد دید.

4.انتخاب مایع مناسب با لباس ها در لباسشویی فیلکو :

نوع مناسب مایع شستشو را انتخاب کنید . مایع شستشو شامل مواد شوینده، سفید کننده و نرم کننده پارچه است.مایع شستشو را به یک سوم از آب پر کنید، و سپس به لباسشویی اضافه کنید.

مقدار مواد شوینده که در ماشین لباسشویی ریخته میشود را میزان لباس های شما تعیین می کند.به طور کلی، 1/3 فنجان باید با مواد شوینده برای میزام کم لباس، 2/3 برای یک بار متوسط و یک فنجان کامل برای یک بار بزرگ پر شود. با این حال، بطری مواد شوینده مخصوص خود را برای دستورالعمل هایی درباره چگونگی استفاده از این مواد شوینده بخوانید.

سفید کننده ها نیز زمانی استفاده میشود که می خواهید لکه های سخت را از روی لباس، ها از بین ببرید و یا می خواهید لباس های سفید شما بهتر شسته شوند.سفید کننده ها بهتر است فقط برای شستن لباس های سفید مناسب است اما هرگز نباید برای پارچه های رنگی استفاده شود.

سرویس ماشین لباسشویی فیلکو

چنانچه به سرویس ماشین لباسشویی فیلکو خود دقت نمایید کمتر نیاز به تعمیرات پیدا میکنید .

وظیفه ماشین لباسشویی شستن و تمیز کردن لباس ها از کثیفی ها است اما این نکته را فراموش نکنید که خود ماشین لباسشویی نیز نیاز به تمیز شدن دارد.

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی فیلکو را مرتبا تمیز کنید آن را با آب و مواد شوینده بشویید و سپس خشک کنید زیرا رطوبت نیز باعث تولید باکتری ها و قارچ ها می شود .

محفظه جاپودری ماشین لباسشویی فیلکو را تمیز کنید ، در این قسمت معمولا پودر ها و مایع شستشو باقی مانده باعث ایجاد لکه سخت می شود ، اگر کثیفی در این قسمت زیاد باشد می توانید با کشیدن این محفظه و فشردن دکمه ای که در انتهای جاپودری واقع شده است آن را از جای درآورده و با فرچه کوچک و اب داغ و صابون بشویید .

برای شستشوی البسه از پودرهای استاندارد و با کیفیت استفاده کنید ، این نکته را مورد توجه قرار دهید که استفاده بیشتر از پودر شستشو باعث تمیز تر شدن لباس ها نمی شود زیرا ممکن است در محفظه جاپودری باقی بماند و تولید بوی نامطبوع کند.

برای تمیز کردن محفظه داخلی ماشین لباسشویی از جرم گیر مناسب برای شستشو دیگ شستشو استفاده کنید .

پس از هر بار شستشو درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا هوا در محفظه داخلی جریان بیابد و لباس ها پس از شستشو از ماشین لباسشویی سریعا خارج گردد تا از ایجاد باکتری ها جلوگیری کند .

چگونه لباسشویی فیلکو را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار ماشین فیلکو خود در محل شویم ؟

مشکلات متدوال کاربران ماشین لباسشویی فیلکو

ماشین لباسشویی یک وسیله ضروری مدرن و فوق العاده مفید است، در حقیقت، شما اغلب متوجه ارزشمندی آن نمی شوید تا اینکه به طور ناگهانی کارکرد را متوقف می کند.
ماشین های لباسشویی قطعا دستگاه های سختی هستند اما مانند تمام وسایل دیگر آنها نیز دچار مشکل در کاکرد می گردند، در صورتی که قصد تماس با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی فیلکو را ندارید، راهنمایی مفید ما در زیر به شما کمک می کند تا بدانید در هنگام وجود عیب در دستگاه بدانید چه چیزی را بررسی کنید قبل از اینکه به مشکلات جدی تر برسید، ممکن است بتوانید مسائل را حل کنید.

چرا لباسشویی فیلکو کار نمیکند ؟ برای رفع عیب و تعمیر چه باید  کرد ؟

 • دو شاخه به پریز وصل نیست (سوکت را به پریز برق وصل کنید تا جریان برق رسانی ماشین لباسشویی انجام شود )
 • فیوز لباسشویی فیلکو معیوب شده است ( باید فیوز را تعویض کنید )
 • برق لباسشویی فیلکو قطع شده است ( وسیله الکتریکی دیگری را به برق وصل کنید و این مورد را بررسی کنید )
 • دکمه آغاز / مکث را فشار نداده اید ( این دکمه را فشار دهید تا ماشین لباسشویی شروع به کار کند )
 • صفحه انتخاب برنامه در موقعیت توقف است (خاموش است ) (صفحه انتخاب برنامه را به دلخواه در موقعیت مناسب قرار دهید )
 • درب ماشین لباسشویی فیلکو به طور کامل بسته نشده است ( درب ماشین لباسشویی را به طور صحیح و کامل ببندید ، شما باید در حال بستن درب صدای کلیک مانندی را بشنوید )

چرا ماشین لباسشویی فیلکو آب لازم برای شستشو را پر نمی کند ؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

 • شیر ورودی آب لباسشویی فیلکو بسته است ( شیر ورودی آب را باز کنید )
 • لوله تامین آب شهری لباسشویی فیلکو شکسته است ( شیر آب شهری را بررسی کنید و در صورت اسیب دیدن قطعه را تعویض نمایید )
 • فیلتر ورودی آب لباسشویی فیلکو مسدود شده است ( فیلتر ورودی آب را تمیز کنید )
 • درب ماشین لباسشویی فیلکو به طور کامل بسته نشده است (درب ماشین لباسشویی را به طور صحیح و کامل ببندید ، شما باید در حال بستن درب صدای کلیک مانندی را بشنوید )

چرا ماشین لباسشویی فیلکو در حال کارکرد لرزش شدید ایجاد می کند ؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

 • ماشین لباسشویی فیلکو در سطح زمین به درستی تراز نشده است ( سطح ماشین لباسشویی را تراز کنید )
 • جدا نکردن پایه های قابل جابه جایی ماشین لباسشویی (پیچ های حمل و نقل ماشین لباسشویی را بردارید. )
 • یک بار خشکشویی کوچک در درام وجود دارد (این مسیر به هیچ وجه به ماشین لباسشویی آسیب نمی رساند )
 • بار ماشین لباسشویی فیلکو بیش از حد مجاز است و یا به صورت ناهمواری لباس ها قرار داده شده اند ( بیش تر از حد مجاز لباس در ماشین لباسشویی قرار ندهید و بررسی کنید لباس های قابل شستشو به طور مساوی در داخل ماشین لباسشویی تنظیم شده است .
 • ماشین لباسشویی فیلکو با یک سطح سخت برخورد می کند و تکیه دارد ( از نصب ماشین لباسشویی بر روی یک سطح سخت بپرهیزید و هنگام نصب ماشین لباسشویی ، فضای 2 سانتی متر بین آن و دیوار و یا سطح سخت دیگری فضای خالی قرار دهید .

چرا ماشین لباسشویی فیلکو به درستی آب را تخلیه نمی کند ؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

 • شلنگ تخلیه آب لباسشویی فیلکو با جسمی مسدود شده است یا خم شده است ( شلنگ تخلیه آب را بررسی کنید )
 • فیلتر پمپ تخلیه لباسشویی فیلکو مسدود شده است ( فیلتر پمپ تخلیه را باز کنید و به وسیله مسواک و مواد شوینده تمیز کنید )

عدم تخلیه ماشین لباسشویی یک مشکل معمول است که در این وضعیت برای تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو نیازمند بررسی شلنگ تخلیه از لحاظ انسداد دارید، شلنگ را از پمپ جدا کنید، سطلی در زیر ان قرار دهید تا آب داخل شلنگ ار آن خارج شود و به کف اشپرخانه نریزد تا با مشکل تمیز کردن این کثیفی دست و پنجه نرم نکنید، شما باید هرگونه عامل انسداد را از این ناحیه خارج کنید، مراقب باشید از اشیا تیز و برنده استفاده نکنید زیرا باعث پاره شدن شلنگ می شوید که در این صورت باید آنرا تعویض کنید و با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی فیلکو تماس بگیرید.

چرا لباسشویی فیلکو لباسها را تمیز نمیشوید ؟

 • درجه ای که برای شستشوی لباس ها انتخاب کردید با برنامه مدنظرتان مطابقت ندارد . ( درجه مناسب با برنامه مورد نظرتان را انتخاب کنید که ماشین لباسشویی فیلکو شستشو مناسب را ارائه دهد (برای اطلاعات برنامه ها نمودار برنامه های شستشو را مشاهده کنید )
 • مواد شوینده به اندازه کافی در جاپودری نریخته اید . ( از مقدار مواد شوینده مناسب و نرمال استفاده کنید )
 • بارگیری درام بیش از حد نرمال است ( بار شستشو در ماشین لباسشویی باید حداکثر ظرفیت شستشو تجاوز نکند )

مقدار بیش از حد مجاز پودر شستشو در جاپودری ماشین لباسشویی فیلکو

شما از مقدار اشتباه مواد شوینده شستشو استفاده کرده اید ، ( دکمه شروع / مکث را فشار دهید با این کار  شما می توانید از شستشو جلوگیری کنید محفظه را با  ریختن مخلوطی که از یک قاشق نرم کننده پارچه و نیم لیتر آب تشکیل شده است پر کنید و بعدا دکمه شروع / مکث را دوباره فشار دهید پس از  5-10 دقیقه دوباره شستشو شروع می شود .

آب در طول شستشو در درام دیده نمی شود

این مورد یک  نقص و عیب در ماشین لباسشویی نیست ممکن است آب در بخشی از درام  باشد که قابل مشاهده نیست .

چرا لباسشویی فیلکو در حین کار سر و صدا میکند و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

ماشین لباسشویی فیلکو هنگامی که در حال کار هستند، سر و صدایی بسیار اندکی ایجاد می کنند اما اگر متوجه افزایش ناگهانی صدا شوید، تعدادی از علل بالقوه وجود دارد، اغلب این امر به این دلیل است که برخی از قطعات مانند سکه به طور تصادفی از جیب لباس های شما خارج شده و در وان شستشو افتاده است و با هر چرخش دستگاه ایجاد صدا می کند، هم چنین سگک کمربندها نیز این طور است بهتر است قبل از قرار دادن سر ان را با پارچه ای ببندید تا با هر بار چرخش و برخورد به محفظه سر و صدا ایجاد نکند.

تخلیه آرام و آهسته ماشین لباسشویی فیلکو

تخلیه آهسته ماشین لباسشویی فیلکو و اینکه پس از یک دوره چرخیدن آب بیش از حد در ماشین لباسشویی فیلکو پیدا می شود، ممکن است مشکل جدی به نظر برسد اما برای تعمیرات لباسشویی فیلکو به سادگی فیلتر را بررسی کنید و ببینید که آیا هیچ بلوکی یا مانعی در آن وجود دارد، به یاد داشته باشید که به طور منظم فیلتر را تمیز کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ آلودگی یا خاکی در آن وجود ندارد.

چرا ماشین لباسشویی فیلکو نمی چرخد ، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

زمانی که ماشین لباسشویی فیلکو شما نمی چرخد یا به درستی چرخش ندارد، می تواند نشانه ای از مشکلات حرکتی یا مسائل جدی باشد، همچنین می تواند مشکل ساده و آسان برای تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو باشد، اگر در ماشین لباسشویی بار بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک وجود داشته باشد، همین موضوع عاملی برای عدم چرخش ماشین لباسشویی فیلکو است، بنابراین، بارگیری مجدد خود را امتحان کنید و بار دیگر تلاش کنید، ماشین لباسشویی فیلکو جدید هنگامی که به وزن خاصی می رسند، چرخش را شروع می کنند.

چرا درب ماشین لباسشویی فیلکو باز نمی شود ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

هنگامی که ماشین لباسشویی فیلکو در حال کارکرد باشد درب باز نخواهد شد، این جلوگیری از باز شدن درب به علت ایمنی خود دستگاه می باشد.
اگر آب هنوز وجود آب در دستگاه تشخیص داده شود ماشین لباسشویی فیلکو باز نمی شود، به سادگی قرار گرفتن آن در یک چرخه دیگر می تواند مشکل را حل کند، مطمئن شوید که فیلتر را چک کنید و همچنین تخلیه کنید تا اطمینان حاصل شود که مشکلی وجود ندارد که تخلیه آب را تخلیه متوقف کند.

پرش ماشین لباسشویی فیلکو

اکثر ماشین های لباسشویی تا حدی ارتعاش دارند، اما اگر ناگهان متوجه افزایش لرزش ماشین لباسشویی فیلکو شوید، یا به نظر می رسد که در حال تکان خوردن و حتی پرش است، نگران نباشید، این مسئله رایج است، به این دلیل است که ماشین لباسشویی فیلکو را در زمین غیر سطح تراز قرار داده اید و یا به دلیل عدم جذب شوک از شاسی ماشین لباسشویی فیلکو این اتفاق حاد ث شده است، در هر صورت این مشکل باعث آسیب های جدی به لباسشویی شما می شود که برخی از آسیب ها جبران ناپذیر است، بنابراین اگر پس از بررسی مشکل باقی ماند حتما با نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلکو تماس بگیرید تا از لباسشویی بازدید شود.

لباس های آسیب دیده پس از شستشو با ماشین لباسشویی فیلکو

هیچ کس نمی خواهد لباسش در طی یک دوره شستشو آسیب ببیند، اما اگر این را تجربه کنید، نگران نباشید زیرا ممکن است بتوانید مشکل را خودتان حل کنید تا دوباره اتفاق نیفتد، معمولا عامل این مشکل اشیاء خارج شده از البسه و آسیب رسانی به لباس های دیگر می گردد، بنابراین آن را به دقت بررسی کنید تا ببیند آیا اشیای خارجی که نیاز به حذف دارند در داخل وان شستشو وجود دارد.

چرا ماشین لباسشویی فیلکو بوی بد می دهد؟

بوی نامطبوع ممکن است به نظر یک مسئله جدی نرسد، اما یک دستگاه شستشو بد بو تمام هدف تمیز کردن لباس های داخل آن را زیر سوال می برد و با شکست روبرو می گردد و می تواند منجر به مشکلات جدی شود،خوشبختانه در اکثر موارد حل این مشکل بسیار آسان است، ماشین لباسشویی فیلکو بد بو معمولا به دلیل تمیزکاری نکردن لباسشویی، ایجاد بخارات شستشو و بستن درب سریعا پس از شستشو که در این صورت بخارات راهی برای فرار ندارند و در محفظه حبس شده و بوی بدی را تولید می کنند هم چنین منشاء این مشکل می تواند مواد شوینده نامرغوب و بی کیفیت باشد. این دو مورد ترکیب خوبی نیستند و می توانند منجر به ایجاد باکتری ها و گرما شوند، بنابراین اگر این مشکل را تجربه می کنید عادت های شستشوی خود را تغییر دهید، شستشوی های داغ می تواند به حل این مشکل کمک کند و همچنین باید سرویس گاه به گاه، تعمیر و نگهداری نیز انجام شود، یاد بگیرید چگونه ماشین لباسشویی فیلکو را تمیز کاری و سرویس کار کنید؛ برای تعمیرات لباسشویی فیلکو کافی است این موارد پیشگیرانه را رعایت کنید.

چرا ماشین لباسشویی فیلکو روشن نمی شود ، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

اگر شما ماشین لباسشویی فیلکو  به طور ناگهانی متوقف می شود، پس نگران نباشید، ممکن است تعمیر آن آسان باشد، پریز برق و فیوز خود را چک کنید، می توان آن را ساده به عنوان سوسو زدن سوئیچ و یا تغییر فیوز حل کرد، ممکن است ولتاژ برق دارای نوساناتی باشد که ماشین لباسشویی فیلکو برای محافظت از خود کارکرد را متوقف کرده است، مورد دیگری که امکان دارد این است که ماشین لباسشویی فیلکو بیش از حد داغ شده است، پس از هر بار شستشو اجازه خنک شدن به دستگاه بدهید، همچنین اگر از ماشین لباسشویی خود در فضای کوچکی استفاده کرده باشید، ممکن است بیش از حد گرم شود.

بررسی فیلتر پمپ ماشین لباسشویی فیلکو اولین راه حل برای مشکلات

اگر یک ماشین لباسشویی رو به جلو دارید، دیر یا زود شما نیاز به تمیز کردن فیلتر پمپ دارید. فیلتر پمپ بخش مهمی از هر ماشین لباسشویی رو به جلو است و در حالی که تمیز کردن آن بعید به نظر می رسد
اگر شما به طور مرتب فیلتر پمپ را تمیز نکنید، با ماشین لباسشویی فیلکو به مشکلی بر می خورید، بنابراین، قبل از اینکه به تمیز کردن برسیم، بیایید نگاه کنیم که فیلتر واقعی پمپ چیست و چه کاری انجام می دهد.
فیلتر پمپ به تخلیه متصل شده و مانع از خروج برخی اشیا می شود، اشیای معمولی در جیب مان مانند سکه ها، قلم ها و بسته بندی های تافی که گاهی اوقات فراموش می کنیم قبل از قرار دادن در لباسشویی از جیب هایمان خارج کنیم همه در فیلتر گیر می افتند.
این پروسه به تولید صدای بد در ماشین لباسشویی فیلکو، عدم تخلیه آب یا تخلیه آهسته آب پس از شستشو و یا نشتی آب منجر می گردد.
اما حالا باید به فرایند تمیز کردن برسیم:

اغلب توصیه می شود که فیلتر پمپ خود را هر روز تمیز کنید، اگر ماشین لباسشویی فیلکو به درستی کار نکند، باید ابتدا فیلتر را چک کنید و مطمئن شوید که آن پاک است، با توجه به ماهیت خطا که تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی فیلکو فراخوانی می شود، احتمالا بهترین گزینه چک کردن فیلتر است اگر چه تعمیرکاران قادر به انجام معاینه دقیق تر با توجه به نوع مشکل شما هستند.
یکی از مهم ترین مواردی که باید به یاد داشته باشید این است که اگر بخواهید فیلتر پمپ خود را تمیز کنید یا فقط می خواهید بدانید چگونه در موارد اورژانسی این کار را انجام دهید، راهنمای ماشین لباسشویی فیلکو را بررسی کنید.

 فرآیند تمیزکاری ماشین لباسشویی فیلکو

اولین گام فرایند تمیز کردن، آسان ترین کار این است که فیلتر پمپ تخلیه را پیدا کنید، فیلتر پمپ تخلیه با یک درب حفاظتی کوچک یا دریچه ای پنهان در قسمت پایین ماشین لباسشویی فیلکو قرار دارد.
هنگامی که آن را باز کردید شما به پمپ تخلیه دسترسی دارید، باید هر فاضلابی را تخلیه کنید، ظرف زیر فیلتر قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که مقداری دستمال آماده دارید، ممکن است با کثیف کاری همراه باشد اما باید انجام شود.

تخلیه آب مرحله بعدی خواهد بود و این کار معمولا با یک شلنگ در پشت ماشین لباسشویی فیلکو انجام می شود، اگر مایل به انجام آن نبودید می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهد، زیرا می تواند کمی پیچیده باشد.
هنگامی که فاضلاب خالی است، باید به آرامی شروع به چرخاندن فیلتر پمپ کنید تا آن را حذف کنید، در ماشین لباسشویی فیلکو شما باید فیلتر را در جهت عقربه های ساعت چرخش دهید و دستمال و حوله ای آماده برای پاشش ناگهانی آب هماه داشته باشید.

در حال حاضر فیلتر حذف شده شما باید آن را بازبینی کنید دقت کنید مطمئن شوید که از فیلتر هر گونه سکه ای و دیگر اجسام جامد را بیرون می آورید و بعد از آن که مواد زائد را بیرون آورید، آن را زیر سینک شستشوی به خوبی شستشو دهید، هنگامی که این کار انجام شد، فیلتر را به ماشین لباسشویی چرخانده و بعد از آن در جایگاه اصلی آن قرار بگیرید.
پس از آن درب فیلتر را ببندید و دوباره از ماشین لباسشویی فیلکو خود استفاده کنید، این فرایند به نظر ساده می آید، اما می تواند برای شما سخت کار کند و اگر قبل از این که فهمیدید که ممکن است خطایی در انجام این کار مرتکب شوید، آن را انجام ندهید؛ بنابراین اگر می خواهید 100٪ امن باشد، همیشه باید یک حرفه ای که در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی فیلکو موجود است تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهد.

مشکلاتی که از فیلتر پمپ سرچشمه می گیرند

اکثر تعمیرکاران توصیه می کنند فیلتر خود را همیشه تمیز نگه دارید تا ماشین لباسشویی کاکرد بهتری را ارائه دهد می توانید این کار بررسی و تمیز کردن را به طور ماهانه انجام دهید، اما اگر متوجه مشکلات خاصی شوند، باید فیلتر را بررسی کنید یا اگر ترجیح می دهید با یک حرفه ای تماس بگیرید تا آن را برای شما انجام دهد، فیلتر مسدود و یا معیوب باعث بروز مشکلات زیر در ماشین لباسشویی فیلکو می گردد:
افزایش چشمگیر لرزش ماشین لباسشویی فیلکو
چرخه شستشو بدون تخلیه کردن به پایان رسیده است
چرخه شستشو بیش از حد طولانی
چرخه شستشو برای مدت زمان طولانی توقف می کند
درب ماشین شستشو پس از پایان چرخه باز نمی شود

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code