تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز همراه با شعبات مختلف در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی ، علت ارور و رفع عیب کد خطا و آموزش تعمیر لباسشویی دلونگی را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دلونگی بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی
تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی کجاست ؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی چه باید کرد ؟ نگران نباشید چونکه مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی اینجا است تا به تمام این سوالات پاسخ دهد ، پس به خواندن ادامه دهید تا شما را به جوابهایتان برسانیم و هزینه تعمیرات لباسشویی دلونگی را مشاهده نمایید .

اینجا تعمیرگاه مجاز دلونگی میباشد الان که وارد این صفحه شده اید به احتمال زیاد نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی دارید ، نگران نباشید چون مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی میباشد و شما عزیزان با اطمینان خاطر میتوانید از خدمات لباسشویی دلونگی در آی.پی امداد بهره مند شوید .

چرا برای تعمیرات لباسشویی دلونگی آی.پی امداد را انتخاب نمایید :

  • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی با شعبات مختلف در سراسر تهران تعمیرات دلونگی را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
  • کلیه خدمات آی.پی امداد برای تعمیرات لباسشویی دلونگی دارای 3 الی 12 ماه ضمانتنامه میباشد .
  • در آی.پی امداد تعمیرات لباسشویی دلونگی با استفاده از قطعات فابریک انجام میگردد .
  • در مجوعه آی.پی امداد تعمیرکار لباسشویی دلونگی با لباس فرم در محل حاضر میشود .
  • بعد از تماس شما با مجموعه آی پی امداد ، چنانچه مشکل لباسشویی دلونگی شما جزئی بود راهنمایی میشوید تا رفع عیب شود در غیر اینصورت تعمیرکار لباسشویی دلونگی ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی دلونگی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

معمولا شرکت های تولید لوازم خانگی کشور های اروپایی به دلیل الزام به رعایت برخی از استانداردهای اتحادیه اروپا که همگی برگرفته از استاندارد های بین المللی هستند در تولیدات خود حداقل های مورد نیاز را رعایت می کنند و همین موضوع باعث می شود کیفیت تولیدات در این قاره پهناور بسیار زیاد باشد.

بی تردید یکی از برترین تولید کننده های لوازم خانگی در قاره اروپا کارخانه تولید لوازم خانگی دلونگی ایتالیا می باشد. دلونگی به عنوان یک برند ایتالیایی اصیل و شناخته شده در کل دنیا تولیدات متنوعی در زمینه های لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی دلونگی را دارد.

شرکت دلونگی دارای 13 بخش تولیدی و 30 شرکت توزیعی بین المللی است که محصولات خود را به بیش از 75 کشور دنیا صادر می کند و ایران یکی از این کشور ها می باشد.

ماشین لباسشویی دلونگی یکی از برترین برند های ماشین لباسشویی در دنیا است که با بهره مندی از تکنولوژی ها روز امکان دسترسی سریع به منو ها و کنترل هوشمند  ماشین لباسشویی و زمان بندی و دادن برنامه های شستشوی مختلف به ماشین لباسشویی دلونگی همواره توانسته خود را در دل مشتریان مختلف لوازم خانگی جای کند.

کارخانه دلونگی ایتالیا سال ها است در ایران خدمات پس از فروش محصولات خود را با استفاده از دانش تخصصی شرکت های معتبر ارائه می کند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دلونگی

مشتریان برند دلونگی نگرانی زیادی در خصوص استفاده از ماشین لباسشویی دلونگی ندارند. آنها به خوبی می دانند که ماشین لباسشویی دلونگی نه تنها کیفیت و قابلیت های بالایی دارد بلکه در ایران سال ها است که خدمات پس از فروش دلونگی توسط شرکت های تعمیر لوازم خانگی معتبر از جمله تعمیرگاه مجاز آی پی امداد ارائه می شود.

مجموعه آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی در تهران تمامی خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی  دلونگی را با استفاده از کادری تخصصی و حرفه ای عهده دار می باشد. این مجموعه با استفاده از قوانین مشتری مداری و خدمات در دنیا به تعمیرات لباسشویی دلونگی در تهران میپردازد :

  • نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی دلونگی
  • آموزش استفاده و بهره برداری مناسب از ماشین لباسشویی دلونگی
  • تعویض قطعات معیوب و یا آسیب دیده ماشین لباسشویی دلونگی
  • رسیدگی به نظرات و شکایات تعمیرات لباسشویی دلونگی
  • بررسی تخصصی موضوعات اعلام شده از طرف مشتریان تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی

برای تعمیر ماشین لباسشویی خود وارد شوید .

 نماینده تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی

نمایندگی تعمیرات ماشین ماشین لباسشویی دلونگی  به دنبال به دست آوردن بالاترین سطح رضایت مشتریان کارخانه دلونگی در ایران و به منظور دادن عمر دوباره به ماشین لباسشویی دلونگی وظیفه دارد ضمن ارائه خدمات به موقع و تخصصی با استفاده از کادری آموزش دیده و مجرب در حوزه ماشین لباسشویی که به خوبی از سیستم های تخصصی این محصول شناخت داشته باشند و در ضمن به در دوره های آموزش تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی شرکت کرده باشند از اصلی ترین قطعات خاص ماشین لباسشویی دلونگی با مدل مشخص استفاده نمایند تا ضمن مرتفع شدن ایراد و یا مشکل مطرح شده از طرف مشتری ماشین لباسشویی دلونگی مشتری دوباره مثل روز اول به کار خود ادامه بدهد.

از مهم ترین وظایف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی ارائه خدمات در محل مشتری به منظور صرفه جویی در زمان و شرایط و هزینه مشتری ، استهلاک کمتر ماشین لباسشویی دلونگی و اطمینان مشتریان از ارائه خدمات مطلوب با قطعات اورجینال می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی به عنوان بهترین مجموعه ارائه دهنده تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی دلونگی مفتخر است که تمامی خواسته های مشتریان را مطابق با استاندارد های شرکت مادر در ایران و تهران بصورت حرفه ای ارائه و تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی را با ارائه ضمانتنامه 3 الی 12 ماه بدون هیچ هزینه اضافی گارانتی و ضمانت می کند.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دلونگی در همه طرح ها و مدل ها در کم ترین زمان از لحظه تماس، ارائه کارت ضمانت، استفاده از قطعات اورجینال، ارائه تخفیفات ویژه و بررسی دوره ای نظرات و کیفیت کار متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در مجموعه آی پی امداد از مهم ترین دلایل انتخاب مجموعه آی.پی امداد از دیدگاه مشتریان تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی میباشد .

اگر شما هم نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی خود دارید و یا در این زمینه نیاز به مشاوره خرید و یا آموزش استفاده دارید همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی دلونگی را تحت پوشش قرار داده است ، تا بدون دغدغه و با اطمینان خاطر با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی به تعمیرات بپردازید .

چگونه لباسشویی دلونگی خود را تعمیر نماییم ؟ چگونه تعمیرکار لباسشویی خود شویم ؟

اگر شما تجربه تعمیرات فنی داشته باشید، در صورت بروز عیب در کارکرد ماشین لباسشویی دلونگی می توانید اقداماتی را برای رفع آن انجام دهید، برخی از مشکلات به ظاهر وحشتناک ماشین لباسشویی به علت های ساده و قابل حلی رخ داده است، بنابراین قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی می توانید مواردی را چک کنید، ممکن است مورد عیب ماشین شما از موارد قابل حل بدون نیاز به تعمیرات پیچیده باشد،

در اینجا شش راهنمایی برای کمک به شما در حل مشکل زمانی که ماشین لباسشویی دلونگی شما به درستی کار نمی کند، گردآوری شده است.

چرا ماشین لباسشویی دلونگی کار نمیکند ؟ برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد ؟

مطمئن شوید که ماشین لباسشویی دلونگی به برق وصل شده است، زمانی که همه چیز را برای انجام یک کار دستگاه آماده باشد این مورد ممکن است فراموش شده باشد، هم چنین شاخه ها می توانند توسط حیوانات یا کودکان دچار آسیب شده باشند و نتوانند جریان برق را انتقال دهند.

اگر این مورد مشکلی نداشت، موارد زیر را بررسی کنید.

نکته 2: جعبه شکن را بررسی کنید

چرا با اینکه لباسشویی دلونگی روشن است ولی کار نمیکند ؟

هنگامی که مطمئن شوید که ماشین لباسشویی به طور صحیح به محل برق وصل شده است ولی هنوز کار نمی کند، وقت آن است که جعبه الکتریکی خانه مرکزی خود را بررسی کنید تا ببیند که آیا فیوز دمیده شده و مدار را قطع کرده است یا خیر.
شما می توانید فیوز را جایگزین کنید یا دوباره شکن را روشن کنید، اگر این اتفاق اغلب اوقات حادث می شود، بلافاصله با برق کار مجرب تماس بگیرید.
مشکل: ماشین وصل شده است، فیوزها خوب هستند، اما هنوز كار نمی کند.
ماشین لباسشویی دلونگی در هر دو مدل درب در جلو و بالا، نیاز به یک سوپاپ درب برای چفت شدن درب ماشین لباسشویی دلونگی برای شروع کار دارند، این سوئیچ ها اگر شکسته شوند باید جایگزین شوند.

آنها همچنین می توانند با استفاده از کمربند و بقیه مواد شوینده "gunked up" را دریافت کنند. برای تمیز کردن ناحیه های تماس، از یک سواب پنبه و کمی از الکل استفاده کنید. شما شگفت زده خواهید شد

نکته 3: عدم ورود آب

اگر قدرت الکتریکی لازم برای شروع کار ماشین لباسشویی را ایجاد کرده باشید، چیزی که نیاز دارید آب است، در صورتی که آب درون ماشین لباسشویی دلونگی وجود نداشته باشد، باید کاری انجام دهید.

چرا آب وارد لباسشویی دلونگی نمیشود ؟ برای تعمیر چه باید کرد ؟

اطمینان حاصل کنید که دریچه های ورودی آب باز هستند، شما باید دو دریچه داشته باشید (گرم و سرد)، آنها ممکن است با یک دکمه یا سوئیچ قرمز / آبی رنگ مشخص شده باشند، حتی اگر همیشه با آب سرد البسه را بشویید، ماشین لباسشویی دلونگی کار نخواهند کرد مگر اینکه هر دو دریچه باز باشند، اگر دستگاه شما ورود آب را خیلی کند انجام می دهد، باید فلکه ورودی آب را بیشتر باز کنید تا آب با فشار بیشتری در داخل ماشین پر شود.
مشکل: دریچه های آب باز هستند و هنوز ماشین پر نمی شود
اگر ماشین لباسشویی دلونگی پر نشود در حالی که دریچه های آب باز هستند، مشکلی در صفحه فیلتر وجود دارد، دستگاه را از برق جدا کنید، دریچه های ورودی آب را ببندید، سطل را برای گرفتن آب باقی مانده در شیلنگ در نزدیکی ماشین قرار دهید، شلنگ را از دستگاه خود باز کنید و بررسی کنید که آیا موانعی در فیلتر وجود دارد، ترفند ساده برای باز کردن راه ورودی آب تمیز کردن فیلتر است.

نکته 4: تولید صدای بلند

چرا لباسشویی دلونگی سر و صدا میکند ؟ برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

اغلب به این دلیل اتفاق می افتد که ماشین لباسشویی دلونگی به طور نامناسب لود شده است یا لباس های شسته شده در طول چرخه تغییر کرده است، برای شستشوی بارهای استاندارد، هرگز لباس ها را تنها در یک طرف محفظه مرکزی بارگذاری نکنید، آن را به طور مساوی در اطراف وان شستشوی ماشین لباسشویی دلونگی توزیع کنید، در ماشین لباسشویی دلونگی درب از بالا بدون وان مرکزی، مشکل می تواند بار بیش از حد باشد، در مدل های بارگذاری از جلو، نویز ها می توانند در صورت افتادن دستگاه و در طول چرخش نهایی البسه سنگین ایجاد شوند.
اگر صداهای ناهنجار در طول یک چرخه (معمولا چرخه چرخش) رخ دهد، دستگاه را متوقف کنید و لباس مرطوب را دوباره پخش کنید.

چرا حین شستشو در لباسشویی دلونگی سر و صدا ایجاد میشود و چگونه باید تعمیر کرد ؟

صداهای هومینگ، کلیک کردن و یا گول زننده می تواند توسط اشیاء گرفتار شده در درام ماشین لباسشویی یا مکانیزم داخلی یا مسدود شدن پمپ تخلیه ایجاد شود، صدای کلیک کردن سیگنالی است برای ایجاد مشکل در پمپ تخلیه،  این مورد برای تمیز کردن به راحتی قابل دسترسی است (اکثر ماشین لباسشویی دلونگی یک درب کوچک در پایین برای بررسی دارند) احتمالا یک دکمه، سکه یا اسباب بازی کوچک در داخل پیدا خواهید کرد، هم چنین فراموش نکنید جیب البسه قبل از بارگیری باید بررسی شود)

اگر ماشین لباسشویی دلونگی خود صدای جیغ زدن یا صدای تکان دهنده را تولید می کند، این نشان دهنده یک مشکل مکانی داخلی است که به تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی نیاز دارد.

چرا ماشین لباسشویی دلونگی باعث سر و صدا وحشتناک و ارتعاش وحشیانه است ؟

اگر بعد از بارگذاری لباس های مرطوب دوباره متعادل شود، همچنان شستشو هنوز پر سر و صدا است، شما باید اقداماتی را برای تراز ماشین لباسشویی دلونگی انجام دهید در غیر اینصورت ماشین هرگز آرام نخواهد شد و آسیب زیادی به قطعات آن وارد می شود.

نکته 5: نشت ماشین لباسشویی دلونگی

چرا از لباسشویی دلونگی آب بر روی زمین سرازیر میشود ؟ برای تعمیر چه باید کرد ؟

اولین چیزی که باید بررسی شود این است که اتصال شیلنگ ماشین لباسشویی دلونگی به شیرهای گرم و سرد درست است، استفاده از یک دست خشک یا یک حوله کاغذی برای بررسی طولی هر شلنگ برای پیدا کردن سوراخ بر روی شلنگ، اگر رطوبت پیدا کردید یا اگر شلنگ کوچک به نظر می رسد، بلافاصله قطعه را جایگزین کنید، یک نشتی آب پشت سر هم از شلنگ موجب ایجاد سیل عظیم در کف و آسیب به وسایل و در برخی موارد حتی برق گرفتگی می گردد، شیلنگ ورودی باید به طور مرتب بررسی و جایگزین شود تا از این مشکل جلوگیری شود.
به جایی که نشتی آب اتفاق افتاده نیز توجه کنید (جلو ماشین لباسشویی، پشت ماشین لباسشویی، زیر ماشین) این مکان به شما علت بروز نشتی آب را نشان می دهد.

چرا جلوی لباسشویی دلونگی کف ایجاد شده است ؟

حتما برای شستشوی البسه در ماشین لباسشویی از یک مواد شوینده با کیفیت، دارای تاریخ انقضا و مناسب برای استفاده در لباسشویی استفاده کنید، مواد شوینده باید به میزان مجاز استفاده شود، بارگیری بیش از حد مواد شوینده درمحفظه جاپودری باعث بروز چنین مشکلی خواهد شد.

نکته 6: لباس پس از چرخش نهایی ماشین بسیار مرطوب است

چرا لباس بعد از شستشو در لباسشویی دلونگی مرطوب است ؟

اگر پس از چرخه چرخش لباس شما کاملا مرطوب باشد، ابتدا بررسی کنید که آیا شلنگ تخلیه پیچ خورده یا پاره شده است، اگر ماشین شما "در طول کارکرد دچار تکان های شدید باشد ممکن است این شلنگ را به حرکت درآورده باشد.

پمپ آب ممکن است با البسه یا یک جسم کوچک مسدود شده باشد، اگر پمپ اجازه کار آزادانه و مناسب نداشته باشد، آب خیلی زود از پمپ خارج می شود و لباس های شما را خیس می کند.
اگر مشکل این نیست، شلنگ تخلیه با اجسام کوچک یا موی مسدود شده است، این می تواند به راحتی با یک برس نازک و دراز تمیز شود، فروشگاه های مربوط به حیوانات خانگی برس برای تمیز کردن لوله های آکواریوم دارند، از این طریق می توانید برس مناسبی برای این کار تهیه کنید.

امیدوارم این راهنمای عملی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی برای شما مفید باشد، شما می توانید پاسخ مشکلات دستگاه خود را در این مقاله بیابید، اگر کتابچه راهنمای کاربر ندارید، برای دریافت یک کتابچه راهنمای کاربر، از وب سایت سازنده یا راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی دلونگی در سایت ما  بازدید کنید.

علل شایع برای توقف ماشین لباسشویی دلونگی در اواسط چرخه شستشو

کارایی مودم سوئیچ درب جلوگیری از چرخش ماشین در هنگام باز شدن درب است، اگر سوئیچ درب مشکل داشته باشد، ماشین لباسشویی دلونگی در اواسط سیکل متوقف می شود، برای تعیین اینکه آیا سوئیچ درب معیوب است، از یک مولتی متر برای آزمایش هر یک از سوئیچ های درب برای تداوم استفاده کنید، اگر سوئیچ درب دارای تداوم نیست، آن را جایگزین کنید.

قفل درب در حین عملیات، درب ماشین را خاموش می کند، هنگامی که درب ماشین به درستی بسته شده است، ماشین لباسشویی دلونگی می تواند شروع به کار کند، اگر درب ماشین مشکل داشته باشد، سوئیچ درب مانع از کارکرد ماشین لباسشویی دلونگی می شود، اگر قفل درب معیوب باشد، ماشین لباسشویی دلونگی ممکن است چرخه شستشو را متوقف کند، قفل درب می تواند به صورت مکانیکی یا الکتریکی خراب شود، قفل درب را بازرسی کنید تا آسیب را بیابید، اگر قفل درب آسیب دیده باشد یا به درستی چفت نمی شود، آن را جایگزین کنید، برای تعیین اینکه آیا قفل درب به صورت الکتریکی شکست خورده، از یک مولتی متر برای آزمایش هر یک از سوئیچ های قفل درب برای تداوم استفاده کنید، اگر یکی از سوئیچ ها تداوم داشته باشد، سوئیچ را جایگزین کنید.

در طی چرخه شستشو، سوپاپ ورودی آب باز می شود تا آب به داخل ظرف شستشو وارد شود، اگر سوپاپ ورودی آب نتواند به وان شستشو وارد شود، شستشو ادامه خواهد یافت اما این باعث می شود که چرخه در اواسط کارکرد متوقف شود، برای تعیین اینکه دریچه ورودی آب معیوب است، از یک مولتی متر برای بررسی آن استفاده کنید، اگر دریچه ورودی آب مشکل داشت، آن را جایگزین کنید.

برد اصلی ممکن است معیوب باشد، با این حال، برد اصلی به ندرت عامل ایجاد این مشکل است بنابراین قبل از جایگزینی برد، ابتدا تمام قطعات معمولی معیوب را چک کنید.

تایمر ممکن است معیوب باشد تایمر اغلب به اشتباه تشخیص داده می شود - قبل از جایگزینی تایمر، ابتدا تمام قسمت های معمول تر معیوب را بررسی کنید. برای تعیین اینکه آیا تایمر معیوب است، مدار سیم کشی خود را چک کنید و از یک مولتی سنج برای آزمایش تایمر برای تداوم استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی
No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.