تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز همراه با شعبات مختلف در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی ، علت ارور و رفع عیب کد خطا و آموزش تعمیر لباسشویی دلونگی را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دلونگی بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی
تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی کجاست ؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی چه باید کرد ؟ نگران نباشید چونکه مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی اینجا است تا به تمام این سوالات پاسخ دهد ، پس به خواندن ادامه دهید تا شما را به جوابهایتان برسانیم و هزینه تعمیرات لباسشویی دلونگی را مشاهده نمایید .

اینجا تعمیرگاه مجاز دلونگی میباشد الان که وارد این صفحه شده اید به احتمال زیاد نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی دارید ، نگران نباشید چون مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی میباشد و شما عزیزان با اطمینان خاطر میتوانید از خدمات لباسشویی دلونگی در آی.پی امداد بهره مند شوید .

چرا برای تعمیرات لباسشویی دلونگی آی.پی امداد را انتخاب نمایید :

 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی با شعبات مختلف در سراسر تهران تعمیرات دلونگی را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • کلیه خدمات آی.پی امداد برای تعمیرات لباسشویی دلونگی دارای 3 الی 12 ماه ضمانتنامه میباشد .
 • در آی.پی امداد تعمیرات لباسشویی دلونگی با استفاده از قطعات فابریک انجام میگردد .
 • در مجوعه آی.پی امداد تعمیرکار لباسشویی دلونگی با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با مجموعه آی پی امداد ، چنانچه مشکل لباسشویی دلونگی شما جزئی بود راهنمایی میشوید تا رفع عیب شود در غیر اینصورت تعمیرکار لباسشویی دلونگی ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی دلونگی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

معمولا شرکت های تولید لوازم خانگی کشور های اروپایی به دلیل الزام به رعایت برخی از استانداردهای اتحادیه اروپا که همگی برگرفته از استاندارد های بین المللی هستند در تولیدات خود حداقل های مورد نیاز را رعایت می کنند و همین موضوع باعث می شود کیفیت تولیدات در این قاره پهناور بسیار زیاد باشد.

بی تردید یکی از برترین تولید کننده های لوازم خانگی در قاره اروپا کارخانه تولید لوازم خانگی دلونگی ایتالیا می باشد. دلونگی به عنوان یک برند ایتالیایی اصیل و شناخته شده در کل دنیا تولیدات متنوعی در زمینه های لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی دلونگی را دارد.

شرکت دلونگی دارای 13 بخش تولیدی و 30 شرکت توزیعی بین المللی است که محصولات خود را به بیش از 75 کشور دنیا صادر می کند و ایران یکی از این کشور ها می باشد.

ماشین لباسشویی دلونگی یکی از برترین برند های ماشین لباسشویی در دنیا است که با بهره مندی از تکنولوژی ها روز امکان دسترسی سریع به منو ها و کنترل هوشمند  ماشین لباسشویی و زمان بندی و دادن برنامه های شستشوی مختلف به ماشین لباسشویی دلونگی همواره توانسته خود را در دل مشتریان مختلف لوازم خانگی جای کند.

کارخانه دلونگی ایتالیا سال ها است در ایران خدمات پس از فروش محصولات خود را با استفاده از دانش تخصصی شرکت های معتبر ارائه می کند.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دلونگی

مشتریان برند دلونگی نگرانی زیادی در خصوص استفاده از ماشین لباسشویی این برند ندارند. آنها به خوبی می دانند که ماشین لباسشویی دلونگی کیفیت و قابلیت های بالایی دارد.  در ایران نیز سال ها است که خدمات پس از فروش دلونگی توسط شرکت های تعمیر لوازم خانگی معتبر از جمله تعمیرگاه مجاز آی پی امداد ارائه می شود.

مجموعه آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی در تهران تمامی خدمات تعمیرات این دستگاه را با استفاده از کادری تخصصی و حرفه ای عهده دار می باشد. این مجموعه با استفاده از قوانین مشتری مداری و خدمات در دنیا به تعمیرات لباسشویی دلونگی در تهران میپردازد :

 • نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی دلونگی
 • آموزش استفاده و بهره برداری مناسب از ماشین لباسشویی دلونگی
 • تعویض قطعات معیوب و یا آسیب دیده ماشین لباسشویی دلونگی
 • رسیدگی به نظرات و شکایات تعمیرات لباسشویی دلونگی
 • بررسی تخصصی موضوعات اعلام شده از طرف مشتریان تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی

برای تعمیر ماشین لباسشویی برندهای دیگر میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 نماینده تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی در تهران

آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین ماشین لباسشویی دلونگی  به دنبال به دست آوردن بالاترین سطح رضایت مشتریان کارخانه دلونگی در ایران است. ارائه خدمات به موقع و تخصصی با استفاده از کادری آموزش دیده و مجرب در حوزه ماشین لباسشویی  از افتخارات این مجموعه است. تمام تکنسین­ های آی.پی امداد در دوره های تخصصی آموزش تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی شرکت کرده­ اند..

از مهم ترین وظایف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی ارائه خدمات در محل مشتری به منظور صرفه جویی در زمان و شرایط و هزینه مشتری ، استهلاک کمتر ماشین لباسشویی دلونگی و اطمینان مشتریان از ارائه خدمات مطلوب با قطعات اورجینال می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مفتخر است که تمامی خواسته های مشتریان را مطابق با استاندارد های شرکت مادر در ایران و تهران بصورت حرفه ای ارائه می­دهد و تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی با ضمانت نامه  3 الی 12 ماهه صورت می­گیرد.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دلونگی در همه طرح ها و مدل ها در کم ترین زمان و با استفاده از قطعات اورجینال انجام می­شود. ارائه تخفیفات ویژه و بررسی دوره ای نظرات و کیفیت کار  متخصصین مجموعه آی پی امداد از مهم ترین دلایل انتخاب  این مجموعه از دیدگاه مشتریان تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی میباشد .

اگر شما هم نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی خود دارید و یا در این زمینه نیاز به مشاوره خرید و یا آموزش استفاده دارید همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی جهت شفاف سازی­  هزینه تعمیرات لباسشویی دلونگی  را به صورت کامل شرح داده است . اطلاع از قیمت قطعات تعویضی و یا تعمیری می­تواند به شما عزیزان در اتخاذ تصمیم درست کمک بزرگی کند. تعرفه­ های آی.پی امداد مطابق با نرخ سازمان­ های نظارتی مربوطه می­باشد.

عیب یابی لباسشویی دلونگی توسط خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

اگر شما تجربه تعمیرات فنی داشته باشید، در صورت بروز عیب در کارکرد ماشین لباسشویی دلونگی می توانید اقداماتی را برای رفع آن انجام دهید، برخی از مشکلات به ظاهر وحشتناک ماشین لباسشویی به علت های ساده و قابل حلی رخ داده است، بنابراین قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی  موارد زیر را چک کنید، ممکن است مورد عیب ماشین شما از موارد قابل حل بدون نیاز به تعمیرات پیچیده باشد .

 • چرا ماشین لباسشویی دلونگی کار نمیکند ؟ برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد ؟

 1. مطمئن شوید که ماشین لباسشویی دلونگی به برق وصل شده است. گاهی ممکن است سیم لباسشویی توسط کودکان و یا حیوانات از پریز خارج شود.
 2. ولتاژ را چک کنید. ولتاژ مناسب برای کار کردن ماشین لباسشویی دلونگی  205 تا 230 ولت است. در صورتی که ولتاژ پایین­تر از حد استاندارد باشد دستگاه روشن نخواهد شد.
 3. فیوز خانه را چک کنید. ممکن است فیوز پریده باشد و برق قطع باشد.
 4. ماشین لباسشویی دلونگی در هر دو مدل درب در جلو و بالا، نیاز به یک سوپاپ درب برای چفت شدن دارد. این سوئیچ ها اگر شکسته شوند و یا به درستی سفت نشوند ماشین لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد. در این صورت سوئیچ درب باید تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

توجه کنید در صورتی که لباسشویی شما بعد از بررسی موارد فوق شروع به کار نکرد شما باید از خدمات تخصصی تعمیرماشین لباسشویی دلونگی بهره مند شوید.

 • چرا آب وارد لباسشویی دلونگی نمیشود ؟ برای تعمیر چه باید کرد ؟

 1. اطمینان حاصل کنید که دریچه های ورودی آب باز هستند، شما باید دو دریچه داشته باشید (گرم و سرد)، آنها ممکن است با یک دکمه یا سوئیچ قرمز / آبی رنگ مشخص شده باشند. حتی اگر همیشه با آب سرد البسه را بشویید، ماشین لباسشویی دلونگی کار نخواهند کرد مگر اینکه هر دو دریچه باز باشند.
 2. اگر آب به دستگاه شما به آرامی وارد می­شود  باید فلکه ورودی آب را بیشتر باز کنید تا آب با فشار بیشتری در داخل ماشین پر شود.
 3. اگر ماشین لباسشویی دلونگی پر نشود در حالی که دریچه های آب باز هستند، مشکلی در صفحه فیلتر وجود دارد. دستگاه را از برق جدا کنید، دریچه های ورودی آب را ببندید . سطل را برای گرفتن آب باقی مانده در شیلنگ در نزدیکی ماشین قرار دهید. شلنگ را از دستگاه خود باز کنید و بررسی کنید که آیا موانعی در فیلتر وجود دارد. در اکثر موارد ترفند ساده برای باز کردن راه ورودی آب تمیز کردن فیلتر است.

توجه : اگر آب وارد دستگاه شما برای شستشو نمیشود ، کافیی است برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دلونگی در تهران بهره مند شوید .

 • چرا لباسشویی دلونگی سر و صدا میکند ؟ برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

 1. سر وصدای زیاد اغلب به این دلیل اتفاق می افتد که ماشین لباسشویی دلونگی به طور نامناسب بارگیری شده است. برای شستشوی بارهای استاندارد، لباس ها را  به طور مساوی در اطراف وان شستشوی ماشین لباسشویی دلونگی توزیع کنید.
 2. در ماشین لباسشویی دلونگی درب از بالا بدون وان مرکزی، سر وصدای هنگام شستشو می تواند به علت بار بیش از حد باشد.  در مدل های درب از جلو، نویز ها می توانند به علت ضربه دیدن دستگاه ویا در طول چرخش نهایی البسه سنگین ایجاد شوند.
 3. صداهایی مانند کلیک کردن می تواند توسط اشیاء گرفتار شده در درام ماشین لباسشویی یا به علت مسدود شدن پمپ تخلیه ایجاد شود.  اکثر ماشین­های لباسشویی دلونگی یک درب کوچک در پایین برای بررسی پمپ تخلیه دارند.
 4. در صورتی که صدای ایجاد شده توسط لباسشویی بسیار آزار دهنده بود و با رعایت کردن موارد بالا موفق به رفع عیب نشدید شما نیاز به یک تکنسین حرفه ­ای دارید. جهت  تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در محل با یکی از شماره ­های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید .
 • چرا ماشین لباسشویی دلونگی هنگام کار به اطراف حرکت می­کند و دارای ارتعاش است ، چگونه تعمیر نماییم ؟

یکی از علت­ های شایع ارتعاش ماشین لباسشویی به علت عدم تراز بودن پایه­ ها می­باشد. پایه­ ها را به دقت بررسی کنید در صورتی که در یک سطح قرار نگرفته شوند با استفاده از پیچ زیر پایه­ ها آن­ها را تنظیم کنید. فراموش نکنید که تکان­های شدید ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به موتور وارد کند.

توجه : چنانچه دستگاه شما صدا میدهد و یا در حین کار تکان میخورد کافی است برای تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی خود در محل از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

 • چرا از لباسشویی دلونگی آب بر روی زمین سرازیر می­شود ؟ برای تعمیر چه باید کرد ؟

اولین چیزی که باید بررسی شود این است که اتصال شیلنگ ماشین لباسشویی دلونگی به شیرهای گرم و سرد درست است یا خیر. سپس با استفاده از یک دست خشک یا یک حوله کاغذی طول شیلنگ را بررسی کنید. اگر رطوبت احساس کردید باید بلافاصله شیلنگ را تعویض کنید. یک نشتی آب هرچند کوچک در طولانی مدت می­تواند سبب آسیب جدی  به لباسشویی  و در برخی موارد حتی برق گرفتگی شود.

توجه : چنانچه از دستگاه شما آب سرازیر میشود و راهنمایی های لازم برای شما کارساز نبود ، کافی است برای رفع عیب از خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی دلونگی در محل بهره مند شوید .

 • چرا جلوی لباسشویی دلونگی کف ایجاد شده است ؟

حتما برای شستشوی البسه در ماشین لباسشویی از یک مواد شوینده با کیفیت، دارای تاریخ انقضا و مناسب برای استفاده در لباسشویی استفاده کنید. همچنین از مواد شوینده باید به میزان مجاز استفاده کنید. استفاده  بیش از حد مواد شوینده درمحفظه جاپودری می­تواند باعث ایجاد مقدار زیاد کف در مخزن شود.

 • چرا لباس بعد از شستشو در لباسشویی دلونگی مرطوب است ؟

 1. پمپ آب ممکن است با البسه یا یک جسم کوچک مسدود شده باشد، اگر پمپ به صورت صحیح کار نکند آب خیلی زود از پمپ خارج می شود و لباس های شما را خیس می کند.
 2. بررسی کنید که شلنگ تخلیه با اجسام کوچک یا پرز مسدود نشده باشد. این کار را به راحتی می توانید با یک برس نازک و دراز انجام دهید.
 • علل شایع توقف ماشین لباسشویی دلونگی در اواسط چرخه شستشو چیست؟

 1. کارایی مودم سوئیچ درب ؛ جلوگیری از چرخش ماشین در هنگام باز شدن درب است، اگر سوئیچ درب مشکل داشته باشد، ماشین لباسشویی دلونگی در اواسط سیکل متوقف می شود. برای تعیین اینکه آیا سوئیچ درب معیوب است، از یک مولتی متر برای آزمایش هر یک از سوئیچ های درب برای تداوم استفاده کنید. اگر سوئیچ درب معیوب است آن را جایگزین کنید.
 2. قفل درب در حین عملیات، درب ماشین را خاموش می کند. تنها زمانی که درب ماشین به درستی بسته شده است لباسشویی دلونگی می تواند شروع به کار کند.  اگر درب ماشین مشکل داشته باشد، سوئیچ درب مانع از کارکرد ماشین لباسشویی دلونگی می شود و چرخه شستشو را متوقف کند، قفل درب می تواند به صورت مکانیکی یا الکتریکی خراب شود، قفل درب را بازرسی کنید تا آسیب را بیابید، اگر قفل درب آسیب دیده باشد یا به درستی چفت نمی شود، آن را جایگزین کنید، برای تعیین اینکه آیا قفل درب به صورت الکتریکی شکست خورده، از یک مولتی متر برای آزمایش هر یک از سوئیچ های قفل درب برای تداوم استفاده کنید، اگر یکی از سوئیچ ها تداوم داشته باشد، سوئیچ را جایگزین کنید.
 3. در طی چرخه شستشو، سوپاپ ورودی آب باز می شود تا آب به داخل مخزن وارد شود. اگر سوپاپ ورودی آب نتواند به وان شستشو وارد شود، شستشو ادامه خواهد یافت. اما این باعث می شود که چرخه در اواسط کارکرد متوقف شود. برای تعیین این­که دریچه ورودی آب معیوب است یا خیر، از یک مولتی متر برای بررسی آن استفاده کنید. اگر دریچه ورودی آب مشکل داشت آن را جایگزین کنید.
 4. برد اصلی ممکن است معیوب باشد. البته خرابی برد اصلی به ندرت عامل ایجاد این مشکل می­شود. بنابراین قبل از جایگزینی برد، ابتدا قطعات دیگر لباسشویی دلونگی را چک کنید.
 5. تایمر ممکن است معیوب باشد. برای تعیین اینکه آیا تایمر معیوب است، مدار سیم کشی خود را چک کنید و از یک مولتی سنج برای آزمایش تایمر برای تداوم استفاده کنید.

در صورتی که نیاز به تعویض هریک از قطعات لباسشویی داشته باشید قطعات فابریک و اورجینال را از آی.پی امداد  نمایندگی مجاز لباسشویی دلونگی تهیه کنید.

 • چرا لباس­ها در لباسشویی دلونگی چروک می­شوند؟
 1. قبل از بارگیری لباسشویی به برچسب لباس­ ها دقت کنید. برخی ازلباس­ های پشمی و یا ابریشمی فقط باید با دست شسته شوند و در صورت شستشو با ماشین لباسشویی چروک خواهند شد.
 2. از بارگیری بیش از اندازه مخزن اجتناب کنید. فشار لباس­ ها به یکدیگر باعث چروک شدن اکثر لباس­ ها خواهد شد.
 3. به تنظیمات لباسشویی دقت کنید. می­توانید برنامه­ های ضد چروک را مطابق با دفترچه راهنمای دلونگی فعال کنید.
 4. دمای آب را بیش از اندازه انتخاب نکنید. دمای مناسب برای داشتن لباس­های صاف و بدون چروک زیر 30 درجه است.
 • علت حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی دلونگی چیست؟
 1. در صورتی که فیلتر شیر الکتریکی تمیز نباشد آب با فشار بالا به جا پودری وارد نخواهد شد. فشار آب کم تمام پودر داخل محفظه را به خوبی نمی­تواند حل کند. جهت رفع این مشکل فیلتر را از شیر باز کنید و آن را با دقت تمیز کنید.
 2. به مرور زمان و در اثر رطوبت ایجاد شده هنگام شسشتو بخشی از پودر ممکن است در جاپودری رسوب کند. این رسوب ممکن است در طولانی مدت به لایه­های سخت­تری تبدیل شود و از انتقال کامل پودر به مخزن لباسشویی جلوگیری کند. جهت جلوگیری از این مشکل جاپودری را به آرامی از لباسشویی جدا کنید و با آب بشویید.
 3. هنگام انتخاب مواد شوینده دقت کنید که پودر شوینده ویژه لباسشویی را تهیه کنید. پودرهای دستی و نامناسب به خوبی در لباسشویی حل نخواهند شد.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی دلونگی

تعمیرات لباسشویی دلونگی در برخی موارد ممکن است بسیار ساده باشد و نیاز به دانش فنی نداشته باشد. اما گاهی رفع عیب ماشین لباسشویی نیازمند تجربه و تخصص کافی در این زمینه است.هنگام بروز مشکلات جدی شما باید از خدمات نمایندگی تعمیران ماشین لباسشویی دلونگی بهره­ مند شوید. آی.پی امداد با سابقه­ ای درخشان و متشکل از تیمی حرفه­ ای مفتخر به ارائه تخصصی­ ترین خدمات به همراه ضمانت نامه معتبر است. جهت تماس با ما، کافی است با یکی از شماره­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شمیرانات تهران

اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، اندرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در غرب تهران

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در شرق تهران

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دلونگی
No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.