تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد . آی.پی امداد سعی نموده است برای رفاه و آگاهی شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، علت ارور ، رفع کد خطا ، عیب یابی و آموزش تعمیر  ماشین لباسشویی الکترولوکس شرح دهد تا در کمال آرامش از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی الکترو لوکس در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس در تهران کجاست ؟ عجه نکنید !! مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس اینجاست تا به تمام این سوالات پاسخ دهد ، برای حفظ طول عمر لباسشویی الکترولوکس خود حتما از قطعات فابریک استفاده نمایید تا طول عمر لباسشویی الکترولوکس شما عزیزان افزایش یابد . در نظر داشته باشید تعمیرات لباسشویی الکترولوکس تخصص میخواهد و حتما باید تعمیرکار دوره دیده لباسشویی الکترولوکس جهت تعمیرات در محل حاضر شود ، مجموعه آی.پی امداد با سابقه ای طولانی و درخشان در امور تعمیرات الکترواستیل و دارای تکنسینهای دوره و آموزش دیده و با استفاده از قطعات فابریک لباسشویی الکترولوکس و استفاده از اصول خدمات در اروپا مفتخر است بهترین خدمات را در محل شما عزیزان ارائه دهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات تعمیرات لباسشویی الکترولوکس را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس با استفاده از قطعات فابریک خدمات را در محل ارائه میدهد .
 • کلیه خدمات لباسشویی الکترولوکس دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • برای تعمیرات لباسشویی الکترولوکس به هیچ عنوان دستگاه مربوطه از محل خارج نمیشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی الکترولوکس ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی الکترولوکس خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب و خدمات پس از فروش بهره مند شوید و لازم است بدانید آی.پی امداد نمایندگی رسمی لباسشویی الکترولوکس نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس خدمات ارائه میدهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران

شرکت سوئدی چند ملیتی الکترو لوکس یکی از شرکت های موفق در طراحی و ساخت و توزیع انواع لوازم خانگی ضروری می باشد  که با مرکزیت شهر استکهلم فعالیت می کند. نمایندگی الکترولوکس یکی از محبوب ترین برند های لوازم خانگی در دنیا محسوب می شود که به لحاظ فروش و درآمد پس از شرکت ویرپول به عنوان پر درآمد ترین شرکت تولیدی لوازم خانگی در دنیا به حساب می آید و در همین راستا نمایندگی تعمیرات الکترولوکس توانسته است در حوزه خدمات جایگاه ویژه ای داشته باشد .

توجه ویژه این شرکت به حصول اطمینان از کیفیت کاربر پسند و طول عمر زیاد محصولات و نظر به ارائه بالاترین کیفیت در کنار زیباترین طراحی ها همواره به عنوان الگوی کاری شرکت الکترولوکس شناخته شده است.

شرکت سوئدی الکترولوکس هر چند در ابتدا در تولید لوازم الکترونیکی فعال بود ولی خیلی زود  با ایجاد گرایش تولید لوازم خانگی در کنار سایر محصولات خود توانست در این حوزه به موفقیت های زیادی دست پیدا کند. تجربه تولید لوازم الکترونیکی این بار در تولید لوازم خانگی به خوبی توانست نقش موفقیت شرکت الکترولوکس را ترسیم کند.

امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ تولید لوازم خانگی دنیا شرکت الکترولوکس را به عنوان الگو و راهنمای خود برگزیده و در تلاش هستند تا با نگاه به سیاست ها و اتخاذ برنامه ها و الگوهای ساختاری این شرکت به موفقیت این شرکت دست یابند.

تلاش هر روزه شرکت الکترولوکس در راه تولید لوازم خانگی باعث شده تا سبد تولید محصولات و لوازم خانگی الکترولوکس امروزه سبد کاملی باشد   طیف گسترده لوازم  خانگی در همه انواع در آ دیده شود  و بدون تردید در این بین ماشین لباسشویی الکترولوکس خودنمایی می کند.

شرکت الکترولوکس در ابتدا به صورت سهامی خاص به ثبت رسید ولی پس از مدتی به قالب سهامی عام تغییر هویت حقوقی داد  و امروزه به عنوان یک شرکت بزرگ بین المللی سهام خود را در بورس اوراق بهادار استکهلم و بورس نزدک به فروش گذاشته است.  این شرکت همچنین به عنوان جزئی از شاخل او ام ایکس می باشد که شرکت خدمات مالی سوئدی فنلاندی در کنترل و فروش اوراق بهادار می باشد.

ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات

اگر به دنبال کیفیت ، تنوع ، زیبایی و خدمات پس از فروش و خدمات تعمیر مناسب در خرید ماشین لباسشویی برای عمری خیال آسوده هستید بدون تردید باید به سراغ ماشین لباسشویی الکترولوکس بروید.

ماشین لباسشویی الکترولوکس طراحی خاص خود را دارد. هر چند مدل ها و تنوع محصول بالایی دارد ولی اغلب دارای درب های فوق العاده بزرگ، لامپ روشن کننده داخل محفظه شستشو، دارای موتور معکوس و مدیریت زمان منحصر به فرد می باشد.

از قابلیت های اساسی ماشین لباسشویی الکترولوکس باید به سیستم هوشمند اخظار نشت آب آن اشاره کرد. در واقع ماشین لباسشویی الکترولوکس از یک سیستم هوشمند به نام آکوا کنترل (Aqua Control) بهره گرفته تا هر گونه نشتی  داخلی و یا شیلنگ های این دستگاه را نشان می دهد . این سیستم هرگاه نشتی تشخیص دهد با علامتی قرمز به شکل یک درب قرمز رنگ هشدار می دهد.

با سیستم مدیریت ززمان ماشین لباسشویی الکترولوکس زمان در دستان شما خواهد بود  تا لباس مورد نظرتان را در هر زمان شستشو دهید و یا با قابلیت موتور معکوس کننده این دستگاه ها شما می توانید نهایت پاکیزگی را در لباس های خود در کم ترین زمان شاهد باشید.

ماشین های لباسشویی الکترولوکس دارای حجم و گنجایش متفاوتی هستند ولی اغلب ظرفیت بالایی دارند و این قابلیت برای انهایی که لباس زیاد دارند و زمان کم دارند بسیار عالی است. شما در هنگام استفاده از این ماشین می توانید برای اطمینان از عملکرد و شستشوی مناسب لباس ها با استفاده از چراغ تعبیه شده فرآیند شستشو را در داخل ماشین ببینید.

مصرف انرژی در ماشین لباسشویی الکترولوکس با برچسب A++ علامت گذاری شده  که در حد بالایی از استاندارد مصزرف برق و انرزی محسوب می شود.

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس

خوشبختانه شرکت الکترولوکس خدمات تعمیر و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی الکترولوکس را با ارائه کد نمایندگی خدمات تعمیراتی به انواع شرکت ها در اغلب مناطق دنیا فراهم نموده تا مشتریان خود را در بهترین شرایط رضایت قرار دهد.

تعمیر ماشین های هوشمند لباسشویی الکترولوکس نیاز به تخصص و دانش کافی از سیستم های هوشمند دارد و همین موضوع تعمیرات این نوع ماشین را نیازمند متخصص کرده است.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الکترولوکس

مجموعه آی.پی امداد به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تعمیر لوازم خانگی در ایران مفتخر به دریافت کد تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران می باشد. تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در تعمیر گاه مجاز الکترولوکس آی.پی امداد مزایای زیادی دارد.

شما می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را با قطعات اورجینال و تحت لیسانس کارخانه اصلی انجام خواهید داد. ضمن اینکه این تعمیرات در محل شما انجام می شود تا با خیال راحت تمامی مراحل تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را شماهده نمایید و به صداقت و تخصص سرویسکار ماشین لباسشویی الکترولوکس ای پی امداد اطمینان یابید.

ما تعیر ماشین لباسشویی الکترولوکس را با کارت ضمانت 3 الی  12 ماهه برای شما انجام می دهیم و در کوتاه ترین زمان و بدون آسیب به سایر قسمت ها کار تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما انجام می شود.

متخصصین و تعمیرکاران لوازم خانگی آی پی امداد تحت شرایط سخت کاری بهترین امتحانات را پس داده اند و تجربه و دانش زیادی در این زمینه با استفاده از حضور در برترین دوره های آموزشی را دارند.

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در هر منطقه از تهران و یا مشاوره با کارشناسان ما همین امروز با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول مشتریان از تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس

 • چرا لباسشویی الکترولوکس کار نمیکند ؟
 • جرا لباسشویی الکترولوکس آب را تخلیه نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی الکترولوکس لباسها را خوب نمیشوید ؟
 • چرا لباسشویی الکترولوکس هنگام کار صدا میدهد ؟
 • چرا لباسشویی الکترولوکس لباسها را خشک نمیکند ؟
 • چرا لباسشویی الکترولوکس در حین کار لرزش دارد ؟
 • چرا لباسشویی الکترولوکس آب را گرم نمیکند ؟
 • چرا از لباسشویی الکترولوکس آب چکه میکند ؟
 • چرا لباسشویی الکترولوکس برق دارد ؟
 • چرا درب لباسشویی الکترولوکس باز یا بسته نمیشود ؟
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران کجاست ؟

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

 • تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی الکترولوکس
 • تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی الکترولوکس
 • تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی الکترولوکس
 • تعویض شیربرقی لباسشویی الکترولوکس
 • تعویض کاسه نمد ، سه نظام ، بلبرینگ و دیگ لباسشویی الکترولوکس
 • تعمیر و تعویض تایمر لباسشویی الکترولوکس
 • کلیه خدمات و تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

مجموعه آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات لباسشویی الکترولوکس را به صورت کامل شفاف سازی نموده است تا دیگر دغدغه ای در امور تعمیرات نداشته باشید و با اطمینان خاطر به تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود بپردازید ، همچنین لازم است بدانید که این بازه قیمتی جهت نوع لباسشویی الکترولوکس شما و مدت زمان گارانتی میباشد .

چگونه لباسشویی الکترولوکس را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار لباسشویی خود شویم ؟

امروز روز شستشو لباس های کثیف است و شما تنها کاری که می کنید این است که لباس های خود را در ماشین لباسشویی الکترولوکس بارگذاری کنید. شما اتاق را ترک می کنید و آب به طرف شما جریان می یابد. شاید شما شخصی باشید که لباس ها را در لباسشویی الکترولوکس بارگذاری کرده است و لباسشویی از طریق چرخه های شستشو لباس ها را می شوید. با این حال، زمانی که شما رفتید تا لباسها را در لباسشویی الکترولوکس بگذارید، متوجه خواهید شد که لباسشویی الکترولوکس هنوز پر از آب است. چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟ بدانید که چگونه مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس را تشخیص دهید کار مشکلی نیست و علم موشک نیست و چیزی است که می توانید خودتان انجام دهید. اساساً، مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس به مسائل مربوط به نشت آب مربوط می شوند پمپ کار نمی کند و یا ماشین لباسشویی الکترولوکس روشن نمی شود.

بررسی کنید که ماشین لباسشویی الکترولوکس از کجا نشتی کرده است و چگونه باید تعمیر و عیب یابی نمود ؟

نشتی به طور کلی از شلنگ تخلیه در لوله ایستاده دیواری می آید. آیا لکه های آب از دیوار پایین می آیند؟ شاید، هنگامی که شما ماشین لباسشویی الکترولوکس را تخلیه می کنید، آب از لوله دیواری خارج می شود.اگر گمان می کنید جریان آب مسدود شده است یا تخلیه متوقف شده است، شلنگ تخلیه را تطبیق دهید و تنظیم كنید.

یکی نشتی آب معمولی می تواند ناشی از یک شلنگ بد یا اتصالات سست باشد. ماشین لباسشویی را بیرون بیاورید و آن را روشن کنید، اجازه دهید آب به داخل وان وارد شود. پشت آن را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ بریدگی در شلنگ یا اتصالات وجود دارد زیرا وان آن را پر می کند.

دو شیلنگ وجود دارد که بخشی از سیستم چرخه است. آنها را چک کنید تا ببینید که آیا کلمپ ها و شیلنگ ها در شرایط و وضعیت خوبی هستند.

به پشت لباسشویی الکترولوکس بروید و آن را برای تعمیر چک کنید

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس شرق تهران

شما باید پنل پایینی ماشین لباسشویی الکترولوکس را  با استفاده از پیچ گوشتی حذف کنید. نشت احتمالی می توان در زیر لباسشویی الکترولوکس پنهان شود.

 

تأیید کنید که آیا درزگیر و واشر لباسشویی الکترولوکس شما فرسوده دارید. این باعث می شود که آب در بالای ماشین لباسشویی شما در هنگام چرخه چرخش ایجاد شود.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس غرب تهران

بالای ماشین لباسشویی الکترولوکس را برای بررسی واشر بلند کنید. آن معمولاً با دو گیره در جلوی لباسشویی الکترولوکس نگهداری می شود. یک پیچ گوشتی تخت بریده را بچرخانید و آن را بالا بکشید. دو برش در پشت هستند و مانند لولاها عمل می کنند. با بالا بردن آن، به صورت بصری واشر را در اطراف بالای وان برای ترک، خاک و یا هر چیز دیگری که آن را از آب بندی آب حفظ کند.

آب پمپ لباسشویی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

درک کنید که ماشین لباسشویی الکترولوکس با نیروی گریز از مرکز کار می کند. اگر ماشین لباسشویی الکترولوکس چرخش نداشته باشد آب را نمی چرخاند یا در هنگام چرخه آب را به بیرون تخلیه نمیکند.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی الکترولوکس

پمپ را به همان شیوه ای که شلنگ را در انتهای وان بررسی کردید چک کنید که برای چک کردن پمپ پنل پایینی در پشت لباسشویی الکترولوکس را برداشتید و آن را از طریق چرخه اجرا کردید.

پمپ های آب لباسشویی الکترولوکس فرسوده می شوند. پمپ های آبی معمولاً از پلاستیک ساخته شده اند و در معرض شکستن بالهای های درون پمپ هستند. این باعث می شود پمپ توانایی فشار آب به بیرون را از دست بدهد. تماشا کنید تا ببیند که آیا آن بدون مانع می چرخد یا سر و صدای خرد شدن به وجود می آورد.

تعمیر لباسشویی الکترولوکس در مرکز تهران

3-بررسی کنید که آیا تسمه شکسته شده یا شل شده است. دستگاه را خاموش کنید و به کناره راست روی تسمه فشار بیاورید. لبه راست بین دو نقطه در تسمه را نگه دارید.تسمه نباید بیش از 5 اینچ (12.7 میلیمتر) انحراف یابد. اگر بیش از آن انحراف یابد، خیلی سست خواهد بود.

در صورت امکان تسمه را تکان دهید. در غیر این صورت جایگزینی تنها گزینه است.

تشخیص مشکلات الکتریکی لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات

سیستم برق را بررسی کنید. ممکن است بخواهید به دلیل خطر شوک الکتریکی به یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید. می توانید خیلی کارها انجام دهید اگرچه بدون تجهیزات تخصصی دیجیتال بعضی کارها را نیز نمی توانید انجام دهید.

سوئیچ امنیتی موجود در درب را آزمایش کنید. درب ماشین لباسشویی الکترولوکس را بالا ببرید. شما باید آن را در سمت راست در نزدیکی قسمت پایین لباسشویی الکترولوکس پیدا کنید. شما یک پست پلاستیکی را پیدا خواهید کرد که در راستای سوراخ در دهانه قرار دارد.

این پست یک سوئیچ امنیتی است که لباسشویی الکترولوکس را از اجرا کردن و کار کردن باز نگه می دارد زمانی که درب آن بسته است. از یک پیچ گوشتی کوچک برای پایین کشیدن سوئیچ که در زیر سوراخ زیر درب واقع شده است، استفاده کنید درحالی که درب ماشین لباسشویی الکترولوکس باز است و چرخه شستشو کار می کند. سوئیچ ایمنی چیز خوبی است که ماشین لباسشویی الکترولوکس آن را دارد. اگر سوئیچ ایمنی لباسشویی الکترولوکس شما کار نمی کند، آن را جایگزین کنید.

تصویر با نام یک واشر که آب آن را تخلیه نمی کند قبل از رفتن به چرخه چرخش مرحله 7

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل

از تستر پیوستگی برای سنجش پیوستگی برق لباسشویی الکترولوکس استفاده کنید تا ببینید آیا لباسشویی الکترولوکس در پشت دستگاه برق دارد جایی که سیم برق به آن وصل شده است. پراب تستر پیوستگی را در قسمت داغ ( بار مثبت) و پروب دیگر را در قسمت منفی قرار دهید.

ماشین لباسشویی الکترولوکس برق دارد و مشکل در داخل کنترل پنل قرار دارد اگر آن روشن شود. این زمانی است که شما باید با یک تعمیرکار حرفه ای آموزش دیده از تعمیرگاه مجاز لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید تا آن را چک کند و ماشین لباسشویی را تعمیر کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.