تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

No votes yet.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در آی.پی امداد با عنوان تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی پاکشوما سالهاست که به طور تخصصی انجام میشود.نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما حدود چهل سال است که با همکاری شرکت های بزرگ و معتبر جهانی  ، بکارگیری از افراد مجرب و مهندسان کار آزموده و ۴۰۰ نمایندگی فروش در سطح کشور به عرضه محصولات با کیفیت به بازار و ارائه خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما پرداخته است.

شما عزیزان قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما باید از نکاتی آگاهی داشته باشید .اگر مشکل سطحی باشد با راهنمایی های ما میتوانید مشکل را رفع کنید در غیراین صورت باید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما تماس گرفته که باید از وظایف آن مطلع باشید بنابراین توصیه میکنیم قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی پاکشوما مطالب پایین را مطالعه نمایید.

چرا آی.پی امداد را برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما انتخاب نماییم :

 1. آی.پی امداد چهل سال است که در حوزه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما به مشتریان خدمت رسانی میکند.
 2. آی.پی امداد از تکنسین های مجرب و آموزش دیده برای تعمیر ظرفشویی پاکشوما بهره میگیرد.
 3. کلیه تکنسین های آی.پی امداد با لباس فرم در محل حاضر میشوند.
 4. پس از اتمام عملیات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما ضمانت نامه رسمی توسط تکنسین متخصص به شما ارائه میشود.
 5. آی.پی امداد به دلیل دارا بودن شعبات متعدد در سراسر تهران در کمترین زمان و با صرف پایین ترین هزینه خدمات تعمیر ظرفشویی پاکشوما را به شما عزیزان ارائه میدهد.
 6. کلیه قطعاتی که در آی.پی امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما استفاده میگردد قطعات اصل و فابریک برند پاکشوما میباشد.
 7. آی.پی امداد قبل از اعزام تکنسین به محل هزینه های تعمیر دستگاه را برای شما شفاف سازی مینماید.

شرکت پاکشوما از سال 1354 فعالیت خود را با تولید ماشین‌های لباسشوئی نیمه اتوماتیک شروع کرده و در حال حاضر به یکی از قابل اعتماد‌ترین و شناخته‌شدترین برند‌های ایرانی در زمینه تولید لوازم خانگی تبدیل شده است. همچنین این شرکت دارای همکاری‌های زییادی با شرکت‌های معتبر آسیایی و اروپایی نیز می‌باشد. یکی از محصولات شرکت پاکشوما ماشین‌های ظرفشویی است. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما در نقاط مختلف کشور فعال می‌باشد و خریداران می‌توانند از خدمات این مراکز استفاده کنند. در این مطلب نکاتی را برای رفع عیب ماشین ظرفشویی پاکشوما ارائه می‌کنیم که با دانستن آن‌ها می‌توانید بسیاری از مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی پاکشومای شما پیش می‌آید را برطرف کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که در بسیاری از موارد نیز لازم است که با نماییندگی تعمیرات ظرفشویی پپاکشوما و تعمیرگاه مجاز ظرفشویی پاکشوما برای تعمیر ظرفشویی پاکشوما خود ارتباط برقرار کنید. خوشبختانه شرکت پاکشوما در اعطای نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما دقت و وسواس زیادی به خرج داده است و مراکزی که این نمایندگی را دریافت می‌کنند خدمات بسیار با کیفیتی را ارائه می‌دهند

سوالات متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما :

 1. چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما روشن نمیشود ؟
 2. چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما صدا میدهد ؟
 3. چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما نشتی آب دارد ؟
 4. چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما ظرف ها را خوب نمیشوید ؟
 5. چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما لرزش دارد؟
 6. چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما ظرف ها را خشک نمیکند ؟
 7. نحوه استفاده درست از ماشین ظرفشویی پاکشوما ؟
 8. نحوه استفاده از نمک ماشین ظرفشویی پاکشوما ؟

ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما :

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما :

ارور E1 در ماشین ظرفشویی پاکشوما

علت ارور:این خطا مربوط به قفل شدن موتور دستگاه می باشد سوکت موتور بررسی شود - سوختگی موتور - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید

 ارور E2 در ماشین ظرفشویی پاکشوما

علت ارور:این خطا مربوط است به هیدروستات عدم آب گیری و یا آب گیری بیش از حد دستگاه - خرابی از هیدرواستات می باشد - سیم کشی چک شود - ممکن است خرابی از مدار برد الکترونیک باشد - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید

ارور E3 ماشین ظرفشویی پاکشوما

علت ارور:اشکال این خطا از ترموستات دستگاه و یا دمای بیش از حد آب داخل دستگاه می باشد - ترموستات تعویض شود - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید

ارور E4 در ماشین ظرفشویی پاکشوما

علت ارور:خطای سیستم تخلیه آب دستگاه - مقدار مقاومت پمپ تخلیه چک شود - سوختگی پمپ تخلیه - خرابی برد الکترونیک - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با مرکز مجاز تعمیرات تماس بگیرید

 ارور E6 در ماشین ظرفشویی پاکشوما

علت ارور:اشکال این خطا از عدم تخلیه آب داخل دستگاه می باشد - نکاتی که باید بررسی شوند - سیم کشی بررسی شود - پمپ تخلیه چک شود مقدار مقاومت پمپ بررسی شود - خرابی از مدار برد الکترونیک - دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید

تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما

پاکشوما برند ایرانی که سالهاست توانسته در ایران اطمینان مردم را به خود جلب کند و با دقت و سخت گیری به اعطای امتیاز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در سراسر ایران پرداخته است.آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی پاکشوما با بیش از پنجاه سابقه در زمینه تعمیرات محصولات پاکشوما با بهره گیری از تکنسین های مجرب و با استفاده از قطعات اصل و فابریک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

در ادامه به مشکلاتی می‌پردازیم که ممکن است شما در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی پاکشوما با آن‌ها مواجه شوید. به این نکته دقت کنید که برخی از این عیب‌ها و مشکلات را به راحتی می‌توانید خودتان برطرف کنید و اقدام به تعمیر ظرفشویی در منزل بفرمایید اما در بعضی از حالت‌ها هم برای تعمیر ظرفشویی خود بهترین کار برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما می‌باشد.

رفع مشکل باقی ماندن ذرات غذا بر روی ظروف در ظرفشویی پاکشوما

ممکن است استفاده از مواد شوینده نا مناسب و یا با مقدار کم باعث ایجاد این مشکل شده باشد. دلیل دیگری که ممکن است باعث به وجود امدن این مشکل شود قرار نگرفتن صحیح ظروف در سبد و تماس برخی ظروف با یکدیگر است. مسدود شدن لوله فاظلاب و نا مناسب بودن برنامه شستشو هم می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شود. همچنین اگر سوراخ‌های بازوی آب فشان مسدود یا کثیف باشد و یا بازوی آب فشان به ظروف گیر کند باز هم ممکن است این مشکل برای مصرف کننده به وجود بییاید.

مشکل سر و صدای زیاد ظرفشویی پاکشوما در هنگام استفاده

ایجاد مقدار کمی سر و صدا در هنگام شستن ظروف نگران کننده نیست اما اگر این سر و صدا زیاد شود نشاندهنده وجود مشکلی است که باید برطرف شود. عدم چیدن صحیح ظروف در ماشین ظرفشویی یکی از دلایل شایع ایجاد سر و صدای زیاد در هنگام کار کردن ماشین ظرفشویی پاکشوما است و شما باید نحوه صحیح چیدن ظروف را قبل از استفاده یاد بگیرید. همچنین خالی روشن کردن دستگاه هم می‌تواند باعث ایجاد سر و صدا شود. وجود عیب در پمپ اصلی و همچنین پمپ تخلیه نیز باعث ایجاد سر و صدای غیر عادی خواهد شد که این عیب باید توسط تکنسین‌هایی که در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما مشغول به کار هستند برطرف شوند و دراین حال پمپ‌ها نیاز به تعویص خواهند داشت. همچنین در صورت بروز این مشکل ابتدا مطمعن شوید که ظرفشویی در حالت طراز قرار گرفته است و همچنین بازوی آب فشان بر روی ظروف کشیده نمی‌شود.

مشکل خشک نشدن ظروف در ظرفشویی پاکشوما

ممکن است دلیل به وجود امدن این مشکل این باشد که مایع جلا دهنده در دستگاه وجود نداشته باشد و یا اینکه به درستی تنظیم نشده باشد. همچنین ممکن است که شما ظروف را زود از ظرفشویی خارج کرده باشید مناسب نبودن برنامه شستشو و همچنین عدم صحیح چیدن ظروف در سبد نیز ممکن است باعث ایجاد این اشکال شود. اگر با چک کردن موارد بالا مشکل برطرف نشد این امکان نیز وجود دارد که المنت ماشین دچار خرابی شده باشد که در این صورت شما باید از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی پاکشوما و تعمیرگاه مجاز ظرفشویی پاکشوما استفاده کنید.

مشکل مصرف بیش از حد نمک در ظرفشویی پاکشوما

اگر با چنین مشکلی رو به رو شدی در ابتدا کنترل کنید که درپوش محفظه نمک به درستی بسته شده باشد. دلیل دیگری که ممکن است باعث بروز این مشکل شود تنظیم نبودن درجه تنظیم نمک است. مطمعن باشید که درجه تنظیم نمک به حد کافی باشد. علاوه بر این‌ها ممکن است شیر برقی مربوط به مخزن نمک دارای خرابی و مشکل شده باشد که در این صورت باید اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما بکنید.

چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما آب را گرم نمی‌کند ؟

دلایل گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی شما می‌تواند وجود ایراد در قطعات مختلفی باشد که در این صورت باید اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشومای خود کنید. ممکن است ترموفیو ظرفشویی شما سوخته باشد و یا اینکه ترموستات ظرفشویی شما به درستی کار نکد که در این صورت این قطعات باید توسط متخصصان و تکنسین‌های ماهر تعویض شوند. علاوه بر اینها وجود اشکال در برد کنترل و همچنین سوختن المنت نیز می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شود که باز هم این قطعات باید تعویض شوند.

 

چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما روشن نمیشود ؟

اگر با چنین مشکلی مواجه شدید ابتدا از وجود جریان برق در پریز مطمعن شوید. سپس از سالم بودن کابل برق و همچنین دو شاخه ظرفشویی مطمعن شوید. اگر با چک کردن این موارد مشکل حل نشد احتمالا جعبه ترمینال، کلید روشن و خاموش یا موارد دیگر دچار خرابی شده‌اند و باید توسط تکنسین‌ها و متخصصان بررسی و رفع عیب شوند.

چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما به درستی تخلیه نمی‌کند ؟

دلیل به وجود امدن چنیین مشکلی می‌تواند تا خوردگی شلنگ خروجی ظرفشویی شما باشد که باید اقدام به رفع تا خوردگی و در صورت نیاز تعویض شلنگ خروجی کنید. همچنین کثیف بودن فیلتر‌های ظرفشویی هم می‌تواند باعث ایجاد چنین مشکلی شود که باید نسبت به تمیز کردن فیلتر‌های دستگاه اقدام کرد. علاوه بر اینها گرفتگی سیفون آب تخلیه نیز باعث این مشکل خواهد شد که باید نسبت به رفع سیفون آب تخلیه اقدام لازم را انجام دهید.

چرا ظرفشویی پاکشومای من در زمان استفاده با مشکل توقف کامل تایمر مواجه می‌شود ؟

دلیل بروز این مشکل می‌تواند سوختن ترموفیوز باشد که برای رفع مشکل باید ترموفیوز را تعویض کرد همچنین سوختن ترموستات هم یکی از دلایل ایجاد این مشکل است که باز هم لازم است ترموستات ظرفشویی شما تعویض شود. همچنین خراب بدن تایمر نیز باعث ایجاد این مشکل خواهد شد که برای رفع ان لازم است تایمر معیوب تعویض و یا در صورت امکان تعمیر شود.

چرا ظرفشویی پاکشومای من با مشکل نشتی آب در زیر دستگاه و باز نشدن درب جا پودری مواجه شده است ؟

اگر با چنین مشکلاتی مواجه شدید ابتدا از تراز بودن ظرفشویی پاکشومای خود مطمئن شوید چرا که عدم تراز بودن ظرفشویی باعث نشت آب در زیر دستگاه خواهد شد همچنین ممکن است شلنگ‌های هدایت آب دستگاه شما دارای روزنه و یا پارگی باشد که در این صورت باید نصبت به تعویض شلنگ اقدام شود. در مورد مشکل باز نشدن درب جا پودری هم باید گفت که این مشکل می‌تواند به دلیل ریختن بیش از اندازه پودر در جا پودری به وجود بیاید علاوه بر این دفرمه شدن اورینگ در جا پودری دلیل دیگر وجود این مشکل می‌تواند باشد که باید نسبت به تعویض این قطعه اقدام شود.

چرا بعد از شستشو بر روی ظروف در ظرفشویی پاکشوما سفیدک دیده می‌شود ؟

دلیل دیده شدن سفیدک بر روی ظروف بعد از شستشو می‌توان کم بودن مقدار پودر شوینده و یا مایع جلا دهنده باشد. همچنین خالی بودن محفظه نمک از آب یا نمک نیز می‌تواند این مشکل را ایجاد کنید. انتخاب غلط درجه سختی آب نیز می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. همچنین استفاده از مواد شوینده نا مناسب نیز باعث بروز این مشکل خواهد شد. علاوه بر این‌ها اگر بیش از حد نیز از مایع جلا دهنده استفاده کنید این مشکل به وجود خواهد امد.

چرا درب ماشین ظرفشویی پاکشوما بسته نمی‌شود ؟

این مشکل نیز ممکن است برای شما پیش بیاید که که دلیل آن شکستگی زبانه درب ظرفشویی و یا شکستگی قفل دستگاه است. برای رفع این عیب نیاز است که زبانه و قفل در تعویض شوند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

برای تعمیر ماشین ظرفشویی برندهای دیگر کلیک نمایید .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.