تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

No votes yet.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول : آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول سالهاست که خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول را با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده همراه با ضمانت نامه رسمی به مشتریان ارائه میدهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول امری است اجتناب ناپذیر به همین دلیل ما در آی.پی امداد شما را درباره تعمیر ظرفشویی ویرپول قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول راهنمایی نموده است.همچنین اگر با این راهنمایی ها مشکل همچنان پا بر جا بود شما را با نکاتی که باید در هنگام تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول بدانید آشنا میکنیم.

تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول 

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول 
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول
 1. برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود را انتخاب نمایید.
 2. پس از اتمام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول تکسین اعزامی از نمایندگی به شما ضمانت نامه رسمی ارائه میدهد.
 3. در تعمیرگاه های مجاز ظرفشویی ویرپول برای تعمیر ظرفشویی ویرپول از قطعات اصل و فابریک برند ویرپول استفاده میشود.
 4. در صورت تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در کمترین زمان و با کمترین هزینه خدمات تعمیرات ظرفشویی ویرپول انجام میپذیرد.
 5. اگر با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول تماس حاصل فرمایید میتوانید از حدود هزینه های تعمیر دستگاه مطلع شوید.
 6. اگر مشکل دستگاه سطحی باشد میتوانید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

مشکلات مشتریان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول
مشکلات مشتریان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول

در صورت بروز مشکلات در شسشتوی ظروف با ماشین ظرفشویی ویرپول ابتدا راه حل پیشنهاد شده در اینجا را امتحان کنید. اگر به کمک بیشتر یا توصیه های بیشتری نیاز دارید غالبا برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به شما کمک می کند.

سوالات متداول مشتریان برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول 

 • چرا ماشین ظرفشویی ویرپول ظرف ها را خوب نمیشوید؟
 • چرا ظرفشویی ویرپول آب را تخلیه نمیکند؟
 • چرا ظرفشویی ویرپول روشن نمی شود؟
 • چرا کلید یا کلیدهای ظرفشویی ویرپول کار نمیکند؟
 • چرا لکه ها روی ظرف باقی میماند؟

ویژگی ماشین ظرفشویی ویرپول در نمایندگی تعمیرات 

ماشین ظرفشویی ویرپول دارای رده مصرف انرژی A++،8 است که همین امر موجب طول عمر دستگاه و در نتیجه کاهش نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول میگردد.همچنین در ظرفشویی ویرپول برنامه متنوع شستشو در ماشین ظرفشویی ویرپول وجود دارد ، دارای سیستم ECo که در مصرف آب و برق صرفه جویی می کند،  برنامه شستشوی شب که بدون نور و کم سر و صدا عمل می کند ، برنامه ضد باکتری، برنامه شستشو با تاخیر 24 ساعته و دارای برنامه نصف ظرفیت است و برنامه Hygiene آبکشی از بالا انجام می شود و سیستم Power Clean در ان تعبیه شده است که شستشوی فوق العاده ای با بهره گیری از آب پاش های اضافه ارائه می دهد ( در ماشین ظرفشویی ویرپول 4 دوش اضافه برای این سیستم تعبیه گردیده است ) همچنین برخورداری از سیستم Power Dry خشک کن اضافه در این دستگاه به سریعتر خشک کردن ظروف کمک می کند و ظرفشویی ویرپول را تبدیل به یک برند محبوب در لوزام خانگی کرده است .

البته ارائه خدمات بی نظیر از سوی نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به مشتریان در محبوبیت این محصول تاثیر به سزایی داشته است.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول

در صورت بروز مشکلات در شسشتوی ظروف با ماشین ظرفشویی ویرپول ابتدا راه حل پیشنهاد شده در اینجا را امتحان کنید. اگر به کمک بیشتر یا توصیه های بیشتری نیاز دارید غالبا برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به شما کمک می کند.

چرا ماشین ظرفشویی ویرپول به درستی کار نمی کند؟

ماشین ظرفشویی ویرپول در طول یک دوره اجرا نمی شود و یا متوقف نمی شود . برای دوره های خاصی که در طول شستشوی اصلی انجام می شود، برای چندین ثانیه مکررا متوقف می شود.
چک کنید آیا درب ماشین ظرفشویی ویرپول محکم بسته شده است؟
آیا چرخه شسشتو با توجه به راهنمایی های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول مناسب انتخاب شده است؟
آیا ماشین ظرفشویی ویرپول روشن است؟ آیا فیوز خانگی خراب نشده است یا مدار قطع شده است؟ در این صورت فیوز را تعویض کنید. اگر مشکل ادامه پیدا کند، و برق کار می کند.
آیا موتور به دلیل اضافه بار متوقف شده است؟ موتور به طور خودکار خود را در عرض چند دقیقه مجددا تنظیم می کند. اگر این کار را انجام دهد برای راه اندازی مجدد، با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید .

چرا نشانگر CLEAN در ظرفشویی ویرپول چشمک می زند؟

موارد زیر را بررسی کنید:
-اگر شناور محافظت نمی تواند آزادانه حرکت کند برای آزاد کردن آن را فشار دهید.
-اطمینان حاصل کنید که آب به ماشین ظرفشویی ویرپول وصل شده است، (پس از نصب دستگاه توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول جدید بسیار مهم است)
-در مورد ماشین های ظرفشویی ویرپول کف پودر را بررسی کنید. اگر سیستم حسگر ماشین ظرفشویی وجود مواد شوینده را تشخیص داده است، ماشین ظرفشویی ممکن است به درستی کار نکند یا ممکن است با آب پر شود.
کف ها می تواند از:
-با استفاده از نوع نادرست مواد شوینده، مانند مواد شوینده شستشو، صابون دست یا مواد شوینده مخصوص شستن ظروف با دست این مشکل حادث می شود .
-پس از پر کردن (یا دوباره پر کردن) کمک شستشو در محفظه کمک شستشو گذاشتن پوشش محفظه را فراموش کرده اید .
-با استفاده از مقدار بیش از حد مواد شوینده ماشین ظرفشویی.

چرا شستشو در ماشین ظرفشویی ویرپول طول میکشد ؟ 

سعی کنید با توجه به راهنمایی های تکنسین اعزامی از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول یک چرخه شستشو مناسب انتخاب کنید .
آیا آب داخل ماشین ظرفشویی ویرپول به اندازه کافی گرم است؟ این مرحله گرم کردن آب ظرفشویی ویرپول ، طول می کشد.
آیا زمان چرخه ماشین ظرفشویی ویرپول درست است؟ چرخه را ببینید .
در بخش شستشو یک تاخیر به طور خودکار در برخی موارد اتفاق می افتد (شستشو تا زمانی که آب به درجه حرارت مناسب برسد .)
ماشین ظرفشویی ویرپول به حسگر نوری مجهز شده است
دمای آب، میزان چربی ظروف و مقدار مواد شوینده را شناسایی می کند. شستشو در چرخه ها بر اساس حسگر بار تنظیم می شوند.
مهم: اولین چرخه شستشو پس از نصب توسط تکنسین متخصص تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ویرپول در خانه شما تنظیم می شود تا شامل دو شستشوی اضافی شود. این سنسور برای تنظیم سنسور مناسب نباید متوقف شود. اگر این چرخه تنظیم قبل از روشن شدن نور در انتهای چرخه لغو شود یا متوقف شود، چرخه شستشوی بعدی این تنظیم سنسور را تکرار می کند.

چرا آب در ماشین ظرفشویی ویرپول باقی می ماند؟

آیا چرخه شستشو ظرفشویی ویرپول کامل است؟
آیا پلاگین خاتمه دهنده در هنگام نصب حذف شد؟
ممکن است مشکل در پمپ تخلیه و فیلتر آن باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد و هم چنین دستورالعمل های قسمت نصب شلنگ تخلیه را در دفترچه راهنمای فارسی ظرفشویی ویرپول ببینید.

چرا مواد شوینده در محفظه ظرفشویی ویرپول باقی می ماند؟

آیا چرخه شستشو ماشین ظرفشویی ویرپول کامل است؟
برای اقلام، مانند بشقاب های کوکی، تخته برش، و یا موارد دیگر را بررسی کنید (ظروف بزرگ ممکن است محفظه مواد شوینده را مسدود کند )
اطمینان حاصل کنید که چرخه تمام شده است (چراغ سبز روشن است) ، اگر اینطور نیست به پایان نرسیده است ، باید برای ادامه یافتن چرخه با فشار دادن دکمه Start و بستن درب ظرف 3 ثانیه چرخه را از سر بگیرید .
آیا مواد شوینده آزاد است؟ در صورت لزوم، مواد شوینده را جایگزین کنید..

چرا لکه های سفید در جلوی پنل دسترسی ماشین ظرفشویی ویرپول باقی مانده است؟

آیا مواد شوینده بیش از حد مورد استفاده قرار گرفتند؟
آیا برند استاندارد مواد شوینده استفاده کرده اید ؟ توصیه نمایندگی تعمیر ظرفشویی ویرپول این است که سعی کنید از برند شوینده متفاوتی استفاده کنید .

علت بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی ویرپول چیست ؟

آیا ظرف ها فقط هر 2 یا 3 روز شسته شده اند؟
فیلترها را مرتبا چک کنید و تمیز کنید. جدول "سیستم فیلتراسیون" را برای "فاصله زمانی توصیه شده برای پاک کردن فیلتر شما" را در دفترچه راهنمای ظرفشویی ویرپول ببینید.

آیا ماشین ظرفشویی ویرپول بوی جدید پلاستیکی دارد؟

جرم گیری ماشین را انجام دهید همانطور که برای "مراقبت از ماشین ظرفشویی" ضروری است .این کار میتواند نیاز شما به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را به حداقل برساند.
برای جلوگیری از بوی بد ، پس از مصرف ماشین ظرفشویی ویرپول آن را تمیزکنید و درب آن را برای خروج بخار باز بگذارید .چگالی در پیشخوان آشپزخانه (مدل های داخلی)

آیا ماشین ظرفشویی ویرپول با میز آشپزخانه هماهنگ (تراز ) شده است؟

رطوبت از خروجی در کنسول ماشین ظرفشویی ویرپول می تواند در پیشخوان باشد.برای اطلاعات بیشتر به دستورالعمل نصب که توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول ارائه شده است مراجعه کنید .

ردیف پایین به طور کامل به ماشین ظرفشویی ویرپول اسلاید نمی شودظروف را مرتب و طبق دستورالعمل دفترچه راهنما بارگذاری کنید .بررسی کنید تا از تداخل ظروف با بازوی اسپری جلوگیری کنید ، ظروف را طوری بارگیری کنید تا مشکلی در کارکرد این قطعه ایجاد نگردد .

چرا ظروف در ماشین ظرفشویی ویرپول کاملا خشک نمی شوند ؟

آیا از کمک شستشو استفاده کردید؟ کمک شستشو برای عملکرد خوب خشک کردن ظروف در ماشین ظرفشویی شما طراحی شده است. بدون کمک شستشو ظروف و ماشین ظرفشویی ویرپول داخلی رطوبت زیادی دارند. و گزینه Power Dry نیز بدون کمک شستشو اجرا نخواهد شد .
ظروف خشک نیستند:
آیا ماشین ظرفشویی ویرپول خود را طوری بارگیری کرده اید تا اجازه دهید شستشو مناسب باشد؟برای کاهش سرعت خشک کردن، از کمک شستشوی مایع استفاده کنید.
آیا ظروف پلاستیکی مرطوب است؟ ظروف پلاستیکی اغلب نیاز به خشک کردن با حوله دارد .
آیا محفظه کمک شستشو خالی است؟
آیا از گزینه اقتصادی یا صرفه جویی انرژی استفاده کردید؟ از یک گزینه خشک کردن برای ظروف استفاده کنید .

وجود رطوبت بیش از حد در قفسه ها و محفظه داخلی ماشین ظرفشویی نشانگر کمک شستشو را بررسی کنید تا ببینید که در محفظه کمک شستشو مواد شوینده وجود دارد.

علت لکه های سفید روی ظروف پس از عملیات شستشو ماشین ظرفشویی ویرپول چیست ؟

آیا مواد شوینده ماشین ظرفشویی ویرپول ادویه های غذا باقی مانده روی ظروف را حذف کرده اند؟ آیا وسایل آشپزی پس از شستشو آن در ماشین ظرفشویی چسبنده اند؟ آیا لکه های قهوه ای در ظروف و وسایل داخل ماشین ظرفشویی ویرپول مشاهده میکنید ؟

 • با استفاده از 1 تا 3 قاشق چایخوری (5 تا 15 میلی لیتر) از کریستال های اسید سیتریک و اضافه کردن آن به قسمت محفظه مواد شوینده ظروف را بشویید و مواد شوینده استفاده نکنید.
 • پس از آن با یک چرخه شستشوی نرمال با مواد شوینده پروسه را دنبال کنید.

علت علائم سیاه یا خاکستری در ظروف پس از شستشو در ماشین ظرفشویی ویرپول چیست ؟

آیا ظروف آلومینیومی در حال شستشو در ماشین ظرفشویی است؟
موارد آلومینیومی قابل استفاده در ظرفشویی می تواند نشانه های این چنین را در برداشته باشد
ظرف های آلومینیومی را با استفاده از تمیزکننده ساینده خفیف تمیز کنید.
چرا رنگ نارنجی روی ظروف پلاستیکی یا ظروف آشپزخانه بعد از شستشو در ظرفشویی ویرپول باقی مانده است ؟
مقدار زیادی از گوجه فرنگی بر روی ظروف قرار داشته است . برای حذف لکه های از ماشین ظرفشویی خود ممکن است لازم باشد از یک پاک کردن رنگ استفاده کنید ، مراقب باشید مواد شوینده غیر مجاز عملکرد ماشین ظرفشویی را تحت تاثیر قرار می دهد.

علت رنگ نارنجی روی ظروف پلاستیکی یا ظروف آشپزخانه در شستشو با ماشین ظرفشویی ویرپول چیست؟

مقدار زیادی از گوجه فرنگی بر روی ظروف قرار داشته است .
برای حذف لکه های از ماشین ظرفشویی خود ممکن است لازم باشد از یک پاک کردن رنگ استفاده کنید ، مراقب باشید مواد شوینده غیر مجاز عملکرد ماشین ظرفشویی را تحت تاثیر قرار می دهد.

دلیل صدای موج زدن ماشین ظرفشویی ویرپول ؟

صدای موج زدن می تواند به طور دوره ای در سراسر چرخه شستشو رخ دهد ، در حالی که ماشین ظرفشویی تخلیه می شود.
دلیل صدای هیس هیس در ظرفشویی ویرپول
شبیه سازی شیر آب معمولی در طی پر کردن آب ممکن است بصورت دوره ای شنیده شود.
دلیل صدای ضربه زدن در ظرفشویی ویرپول :
هنگامی که محفظه مواد شوینده در طول چرخه باز می شود و هنگامی که درب ماشین در پایان چرخه باز می شود یک صدای ضربه محکم و ناگهانی شنیده می شود.

دلیل صدای سنگ زنی، ساییده شدن ، خرد کردن و یا صدای وزوز در ظرفشویی ویرپول :
یک شیء سخت وارد ماژول شستشو شده (در برخی از مدلها) وارد شده است.
هنگامی که شی به زمین می رسد، صدا باید متوقف شود. اگر نویز پس از یک دوره کامل، همچنان ادامه دارد باید با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید .

چرا ماشین ظرفشویی ویرپول دچار لکه دار کردن و کثیف کردن ظروف شده است ؟

-آیا آب ماشین ظرفشویی ویرپول شما سخت است یا محتوای کانی بالا در آب وجود دارد ؟
تصفیه آب نهایی شستشو با شستشوی مایع کمک می کند تا از لکه دار کردن ظروف جلوگیری شود. کمک شستشو را انتخاب کنید و محفظه پر شود همیشه از گزینه های با درجه حرارت بالا استفاده کنید. اگر آب شما دارای درجه سختی 13یا بالاتر است، به شدت توصیه می شود که شما یک نرم کننده آب خانگی را نصب کنید. مقدار سختی آب را با توجه به درجه سختی آب منطقه تنظیم کنید .
-آیا دمای آب در ماشین ظرفشویی ویرپول کم است؟ برای نتایج به دست آمده بهترین شستشو ظرفها ، دمای آب ماشین ظرفشویی باید 120 درجه فارنهایت (49 درجه سانتیگراد) باشد
-آیا از مقدار صحیح مواد شوینده موثر استفاده کردید؟ استفاده کنید
در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول توصیه می شود تنها مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید و در هر بار شستشو 15 گرم مواد شوینده استفاده کنید .
مواد شوینده باید تازه باشد و تاثير گذار در صورت چربی سنگین و / یا آب سخت به طور کلی نیاز به مواد شوینده اضافی است.
-با استفاده از قرص های شوینده ماشین ظرفشویی ویرپول که بسته بندی شده اند می توانید کثیفی ها را از ظروف حذف کنید و عملکرد بهتری نسبت به مواد شوینده پودری ، مایع یا ژل دارد .
با استفاده از این قرص ها و بسته ها، بیش از این زمان شروع به کاهش یا حذف کثیفی و لکه های سفید می کند. همچنین با استفاده از یک کمک شستشو می توانید میزان تکرار لکه های سفید را کم کنید.
-فشار آب لوله کشی خانگی به اندازه کافی مناسب است
فشار آب خانگی باید 120 اسب بخار (138 تا 828 کیلو بایت) برای استفاده مناسب در ماشین ظرفشویی باشد . اگر شما سوالاتی در مورد فشار آب خود داشته باشید، باید با سازمان آب منطقه خود تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی ویرپول صدا میدهد ؟

صدای زیاد ماشین ظرفشویی ویرپول میتواند مشکلی آزاردهنده و نگران کننده باشد.اما در اینجا شما را با دلایل آن آشنا میسازیم زیرا تعمیرکاران آی.پی امداد نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول معتقدند تعمیر صدای ماشین ظرفشویی ویرپول حتی برای کسانی که تخصصی در زمینه تعمیرات ندارند کار دشواری نیست.

این دلیلی که میتوان برای صدای ماشین ظرفشویی ویرپول نام برد خراب بودن پمپ دستگاه است .پمپ ماشین ظرفشویی ویرپول در کف دستگاه قرار دارد و از دوقسمت شستشو/گردش و تخلیه متشکل شده است.بخش شستشو و گردش دارای پروانه میباشند که اگر تیغه های این پروانه ها آزادنه گردش نداشته باشند در هنگام عملکرد دستگاه صدا بیش از حد نرمال ایجاد میگردد.

گاهی نیز علت صدای بیش از حد ماشین ظرفشویی ویرپول کاسه نمد یا حلقه بلبرینگ بازو ها است زیرا کاسه نمد و حلقه بلبرینگ دارای قطعات پلاستیکی هستند که از آن ها محافظت میکنند اگر این قطعات پلاستیکی فرسوده شده و یا آسیب ببینند کاسه نمد و بلبرینگ عملکرد خوبی نخواهند داشت و ایجاد صدای بیش از حد در ماشین ظرفشویی ویرپول میکنند.

چرا ماشین ظرفشویی ویرپول روشن نمیشود ؟

در ماشین ظرفشویی ویرپول سیستم ایمنی وجود دارد که در زمان های خاص اجازه روشن نشدن دستگاه را صادر نمیکند.هنگامی که چفت و کلید در معیوب شود و در به درستی بسته نشود برق در دستگاه جریان پیدا نمیکند بنابراین دستگاه روشن نخواهد شد.چفت در معمولا در  بالای در و پشت پنل داخلی واقع شده است اگر دانش کمی از تعمیرات داشته باشید میتوانید آن را بررسی و اقدام به تعویضش نمایید.

اگر چفت در را بررسی نمودید و همچنان مشکل پا برجا بوده اید باید تایمر و کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.اتصالات تایمر را میتوانید با استفاده از یک اهم متر بررسی نمایید .همچنین ممکن است خرابی دکمه های انتخابگر و یا درست فشرده نشدن آن ها باعث روشن نشدن دستگاه شود.رله استارت موتور , فیوز حرارتی و موتور محرک از دیگ دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی ویرپول است که باید توسط تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ویرپول بررسی شود.

چرا ماشین ظرفشویی ویرپول نشتی آب دارد ؟

خراب بودن پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی ویرپول اولین دلیلی است که میتوان برای نشتی آب از ماشین ظرفشویی ویرپول نام برد.محفظه پمپ نوعی واشر لاستیکی دارند که نقش آب بندی پمپ را در قسمت زیرین آن که به کف متصل است، دارند.این واشر در طول زمان دچار فرسودگی و ساییدگی میشود بنابراین آب به بیرون نشت پیدا میکند.پس اولین مسئله ای که باید بررسی شود پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایت که در صورت لزوم باید اقدام به تعویض آن کنید.

همچنین شناور و کلید شناور جزو رایج ترین دلایل نشتی آب از ماشین ظرفشویی میباشند.این قطعات وظیفه ی جلوگیری از پر شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی ویرپول از آب را برعهده دارند.زمانی که شناور معیوب شده و یا کلید شناور به درستی عمل نکند دیگ ماشین ظرفشویی بیش از حد از آب پر میشود و آب سر ریز میشود. در این زمان نیاز به تعمیر ظرفشویی ویرپول پیدا میکنید.

دلایل دیگری نیز میتوان برای این مشکل نام برد که باید توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول بررسی شوند که به شرح زیر میباشند :

 • کلمپ شیلنگ و شیلنگ
 • بازوهای اسپری کننده
 • دیسپنسرها و گرومت ها
 • شیر ورودی آب
نحوه مراقبت و تمیز کردن ماشین ظرفشویی ویرپول

تمیز کردن بیرونی ظرفشویی ویرپول
تمیز کردن ظاهر ماشین ظرفشویی را با پارچه نرم و مرطوب و مواد شوینده خفیف انجام دهید اگر ماشین ظرفشویی شما از جنس فولاد ضدزنگ است، پاک کننده فولاد ضد زنگ، توصیه می شود. اجتناب از استفاده از مواد پاک کننده ساینده در خارج از ماشین ظرفشویی ویرپول .
اگر یک شکاف هوای تخلیه داشته باشید، و کثیفی ظروف پس از شستشو در ماشین ظرفشویی به خوبی از بین نرفته باشد، آن را چک کنید و تمیز کنید. ( تصویر پایین ).

چرا ردیف پایین به طور کامل به ماشین ظرفشویی ویرپول اسلاید نمی شود؟

ظروف را مرتب و طبق دستورالعمل دفترچه راهنما بارگذاری کنید .
بررسی کنید تا از تداخل ظروف با بازوی اسپری جلوگیری کنید ، ظروف را طوری بارگیری کنید تا مشکلی در کارکرد این قطعه ایجاد نگردد .

تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

ویرپول سالهاست توانسته در ایران اطمینان مردم را به خود جلب کند و با دقت و سخت گیری به اعطای امتیاز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در سراسر ایران پرداخته است.آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول با بیش از پنجاه سابقه در زمینه تعمیرات محصولات ویرپول با بهره گیری از تکنسین های مجرب و با استفاده از قطعات اصل و فابریک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

برای تعمیر ماشین ظرفشویی از برند های دیگر بر لینک کلمه کلیک کنید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.