logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول Whirlpool با ارائه خدمات تخصصی تعمیر ظرفشویی در محل به عیب یابی و رفع انواع مشکلات این دستگاه در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته می پردازد. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

کاربر گرامی، هرگونه سوالی در زمینه تعمیر ظرفشویی ویرپول دارید، کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکار ظرفشویی ویرپول به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول Whirlpool در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول Whirlpool در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول، نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود را انتخاب نمایید.
 2. همچنین با مراجعه به سایت می توانید اقدام به ثبت درخواست تعمیر نمایید.
 3. کد اشتراک و نام تکنسین برای هماهنگی های بیشتر برای شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار ظرفشویی ویرپول ظرف کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.
 5. در صورت تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول، در کمترین زمان و با کمترین هزینه خدمات تعمیر ظرفشویی ویرپول انجام میگردد.
 6. برای تعمیر ظرفشویی ویرپول از قطعات اصل و فابریک برند ویرپول استفاده می شود.
 7. پس از اتمام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول، تعمیرکار به شما فاکتور و ضمانت نامه رسمی ارائه می دهد.
 8. در نهایت از شما مشتری گرامی در مورد عملکرد تعمیرکار نظرسنجی می شود.
 9. نظرات شما را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد گارانتی 3 الی 12 ماهه دارد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران

ویرپول سالهاست توانسته در ایران اطمینان مردم را به خود جلب کند و با دقت و سخت‌گیری به اعطای امتیاز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در سراسر ایران پرداخته است. آی پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول با بیش از پنجاه سابقه در زمینه تعمیرات محصولات ویرپول با بهره گیری از تکنسین های مجرب و با استفاده از قطعات اصل و فابریک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران به شرح زیر است:

 1. ارائه خدمات در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز
 2. استفاده از قطعات فابریک و اصل جهت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول
 3. بهره مندی از تعمیرکار مجرب و حرفه ای جهت ارائه خدمات باکیفیت
 4. انجام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل
 5. ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها
 6. ارائه گارانتی جهت تضمین کیفیت خدمات و اعتماد مشتریان
 7. هزینه های مقرون به صرفه با نرخ اتحادیه

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ویرپول به چه صورت است؟

اولین راهی که برای تعمیر ظرفشویی ویرپول در نظر گرفته می شود، استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ویرپول می باشد. این روزها برخی از برندهای معروف از جمله برند ویرپول به دلیل وجود برخی شرایط خاص، امکان نظارت بر روی خدمات پس از فروش خود در کشور ایران را ندارند. در نتیجه این خدمات توسط شرکت های داخلی در کشور ارائه می شود.

ممکن است مشتریان از خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی ها رضایت کاملی نداشته باشند و یا مهلت گارانتی دستگاه آنها به پایان رسیده باشد. در این شرایط استفاده از خدمات تعمیرات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد می تواند به مشتریان در این زمینه کمک نماید. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد کلیه خدمات تعمیرات دستگاه را در محل ارائه می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول سالهاست که خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل را با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده همراه با ضمانت نامه رسمی به مشتریان ارائه می دهد.

از مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد ماشین ظرفشویی ویرپول هستید.
 2. دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی جهت جابه جایی ظرفشویی ویرپول نیست.
 3. در زمان شما با اعزام تعمیرکار به محل جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول صرفه جویی می شود.
 4. دیگر خطری ظرفشویی ویرپول شما را به دلیل عدم جابه جایی و حمل و نقل تهدید نمی کند.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

در صورتی که با خرابی هایی در ماشین ظرفشویی خود مواجه شده اید، باید سریعا به نمایندگی معتبر در این زمینه مراجعه کنید تا خسارات بیشتری به ماشین ظرفشویی شما وارد نشود. نکته ای که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، این است که به هیچ عنوان تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول خود را به هر تعمیرکار و تعمیرگاهی واگذار نکنید. برای انجام این کار حتما باید از نمایندگی ماشین ظرفشویی ویرپول کمک بگیرید تا از تعمیرات تخصصی و صحیح ماشین ظرفشویی خود اطمینان حاصل کنید. به منظور اطمینان از تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی خود کافی است با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس بگیرید. این مجموعه یکی از بهترین مراکز تعمیرات  ماشین ظرفشویی ویرپول به حساب می آید.

 • این مجموعه بهترین و منصفانه ترین هزینه را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی از مشتریان خود دریافت خواهد کرد.
 • نمایندگی مجاز آی پی امداد دارای شعب متعددی است که پس از برقراری تماس مشتریان در سریع ترین زمان تعمیرکار را به محل مشتری اعزام می کند.
 • اولویت تعمیرکاران این مجوعه تعمیر قطعات معیوب ماشین ظرفشویی می باشد و تنها در صورت عدم تعمیر اقدام به تعویض قطعات می نمایند.
 • تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز آی پی امداد از قطعات اورجینال و اصلی برند ویرپول برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می کنند.
 • پس از ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی به شما ضمانت نامه و گارانتی معتبر شرکتی نیز توسط تعمیرکار متخصص تقدیم می گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی برند ویرپول ایجاد شود، مدت زمانی است که تعمیرکاران این مجموعه برای تعمیر و رفع عیب ماشین ظرفشویی معیوب صرف خواهند کرد. به طور کلی مدت زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در اکثر مواقعی که مشکلات دستگاه زیاد نباشد، در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام خواهد شد. اما در مواقعی که مشکلات ماشین ظرفشویی مربوط به خرابی قطعات و نقص فنی آن ها باشد، مدت زمان بیشتری برای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه نیاز است.

به طور کلی زمان تعمیر ماشین ظرفشویی بر اساس نوع و میزان مشکلات ایجاد شده در دستگاه متفاوت است و تنها نوع خرابی ماشین ظرفشویی می تواند پاسخ به این سوال که تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر زمان می برد را مشخص نماید. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد یکی از بهترین نمایندگی هایی است که به دلیل دارا بودن کارشناسان و تعمیرکاران باتجربه می تواند به سرعت ماشین ظرفشویی معیوب شما را عیب یابی و تعمیر نماید. تکنسین های نمایندگی پس از حضور در منزل شما به سرعت ایراد دستگاه و قطعات معیوب آن را شناسایی نموده و بهترین راه را برای تعمیرات آن پیدا می کنند.

یکی از عواملی که تعمیرکار متخصص برای مشخص نمودن مدت زمان تعمیر دستگاه آن را مد نظر قرار می دهد، نوع مشکل ماشین ظرفشویی است. به هر اندازه که مشکل ایجاد شده در دستگاه بیشتر باشد، مدت زمانی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول صرف می گردد، بیشتر خواهد بود. مشکلات کوچک و جزئی نیز در مدت زمان بسیار کوتاه تری رفع خواهند شد. در صورتی که شما نیز با ایراداتی در کارکرد ظرفشویی خود مواجه شده اید، می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام شود.

سرویس ظرفشویی ویرپول چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

یکی از مهمترین امکاناتی که بسیاری از نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز به مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی های مختلف ارائه می کنند، خدمات سرویس و نگهداری ظرفشویی می باشد. در این راستا تعمیرکاران جهت سرویس ظرفشویی ویرپول در بازه های زمانی مشخص جهت بررسی و عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی به منزل مشتریان مراجعه می نمایند. این اقدامات موجب برای مصرف کنندگان مزایای بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت.

 • هزینه هایی که برای سرویس ظرفشویی از مشتریان دریافت می گردد، بسیار ناچیز بوده و مصرف کنندگان را از صرف هزینه های سنگین تر برای تعمیرات دستگاه بی نیاز می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد بسیار مجرب و کارآزموده بوده و می تواند سریعا اقدام به عیب یابی و سرویس قطعات دستگاه نماید.
 • با استفاده از عملیات سرویس و نگهداری ظرفشویی در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول می توان از آسیب دیدگی قطعات و اجزای دستگاه جلوگیری نمود.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول چه ویژگی هایی دارد؟

رفع خرابی های ماشین ظرفشویی ویرپول یکی از مسائلی است که باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. انتخاب تعمیرکار باتجربه و ماهر می تواند از ایجاد هزینه اضافی برای تعمیرات دستگاه جلوگیری کند. از این رو برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد استفاده کنید.

 • تعمیرکار این مجموعه ابتدا به تعمیر دستگاه پرداخته و در صورت نیاز به تعویض قطعات، تنها از قطعات اورجینال استفاده می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد دارای مهارت و تجربه بالایی است و ایراد ظرفشویی را به سرعت تشخیص داده و برطرف می نماید.
 • تعمیرکار ظرفشویی ویرپول با داشتن سابقه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول، می تواند دستگاه شما را در سریع ترین زمان تعمیر کند.
 • تعمیرکار متخصص پس از اتمام کار تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل و منزل شما، ضمانتنامه و گارانتی معتبر ارائه می کند.

سوالات رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

در این بخش قصد داریم به پرتکرارترین سوالاتی که مشتریان در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل می پرسند، پاسخ دهیم تا ابهامات مصرف کنندگان در هنگام بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد رفع شود:

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول چقدر است؟

نرخ تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول بستگی به ایراد موجود در دستگاه دارد، اما چیزی که واضح است این است که نرخ تعمیرات این مجموعه بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد.

 • ضمانت نامه ارائه توسط نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی آی پی امداد تعمیرات خود را از 3 الی 12 ماه گارانتی می کند و تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول در این مدت تعمیر مجدد دستگاه را به صورت رایگان انجام می دهد.

 • صورتحساب نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به چه صورت پرداخت می شود؟

پس از اینکه کار تعمیر دستگاه به پایان رسید، مشتری در صورت رضایت می تواند هزینه را پرداخت کند.

آموزش تعمیرات ظرفشویی ویرپول

هنگامی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به منزل مصرف کنندگان مراجعه می کند، یکی از درخواست های اغلب مصرف کنندگان این است که چگونه باید رفع عیب و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را خودشان انجام دهند. به طور کلی نمی توان به راحتی آموزش تعمیرات ظرفشویی ویرپول را در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. زیرا این مسئله نیاز به دانش فنیدو تخصص در این زمینه دارد. از این رو در صورت عدم برخورداری از مهارت ممکن است دستگاه با مشکلات متعددی مواجه شود.

از این رو مصرف کنندگان باید به هنگام نصب و استفاده از ماشین ظرفشویی خود نکات نگهداری از دستگاه را به خوبی رعایت نموده و از بروز هرگونه ایراد در آن جلوگیری نمایند. همچنین متخصصین آی پی امداد بخشی شامل ایرادات رایج ظرفشویی ویرپول را برای کاربران فراهم آورده اند که به کمک این بخش می توانید به راحتی اقدام به رفع ایراد دستگاه خود نمایید.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول امری اجتناب ناپذیر است؛ به همین دلیل ما در آی پی امداد شما را برای تعمیر ظرفشویی ویرپول پیش از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول راهنمایی می کنیم. همچنین اگر با این راهنمایی ها مشکل همچنان پابرجا بود، شما را با نکاتی که باید در هنگام تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول بدانید، آشنا می کنیم.

در صورت بروز مشکلات در شسشتوی ظروف با ماشین ظرفشویی ویرپول، ابتدا راه حل پیشنهاد شده در اینجا را امتحان کنید. اگر به کمک بیشتر یا توصیه های بیشتری نیاز دارید، غالبا برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به شما کمک می کند.

سوالات متداول مشتریان برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول:

 • چرا ماشین ظرفشویی ویرپول ظرف ها را خوب نمی شوید؟
 • چرا ظرفشویی ویرپول آب را تخلیه نمی کند؟
 • چرا ظرفشویی ویرپول روشن نمی شود؟
 • چرا کلید یا کلیدهای ظرفشویی ویرپول کار نمی کند؟
 • چرا لکه ها روی ظرف باقی می ماند؟

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد در زیر شرح داده شده است.

چرا ماشین ظرفشویی به درستی کار نمی کند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه کنیم؟

در صورت درست کار نکردن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی ویرپول رعایت کنید:

 • ماشین ظرفشویی ویرپول در طول یک دوره اجرا نمی شود و یا متوقف نمی شود.
 • برای دوره های خاصی که در طول شستشوی اصلی انجام می شود، برای چندین ثانیه مکررا متوقف می شود.
 • چک کنید آیا درب ماشین ظرفشویی ویرپول محکم بسته شده است یا خیر.
 • آیا چرخه شسشتو با توجه به راهنمایی های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول مناسب انتخاب شده است؟
 • آیا ماشین ظرفشویی ویرپول روشن است؟
 • آیا فیوز خانگی خراب نشده است یا مدار قطع شده است؟
 • در این صورت فیوز را تعویض کنید. اگر مشکل ادامه پیدا کند، برق کار می کند.
 • آیا موتور به دلیل اضافه بار متوقف شده است؟
 • موتور به طور خودکار خود را در عرض چند دقیقه مجددا تنظیم می کند.

در صورت درست کار نکردن دستگاه، با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

چرا نشانگر CLEAN در ظرفشویی چشمک می زند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه باید کرد؟

در صورت چشمک زدن دستگاه، موارد زیر را جهت تعمیرات ظرفشویی ویرپول بررسی کنید:

 • اگر شناور محافظت نمی تواند آزادانه حرکت کند، برای آزاد کردن آن را فشار دهید.
 • اطمینان حاصل کنید که آب به ماشین ظرفشویی ویرپول وصل شده است. (نصب دستگاه توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول جدید بسیار مهم است.)
 • در مورد ماشین های ظرفشویی ویرپول کف پودر را بررسی کنید.
 • اگر سیستم حسگر ماشین ظرفشویی وجود مواد شوینده را تشخیص داده است، ماشین ظرفشویی ممکن است به درستی کار نکند یا ممکن است با آب پر شود.
  کف ها می تواند از:
 • از نوع نادرست مواد شوینده مانند مواد شوینده شستشو، صابون دست یا مواد شوینده مخصوص شستن ظروف با دست این مشکل حادث شود.
 • پس از پر کردن (یا دوباره پر کردن) کمک شستشو در محفظه کمک شستشو، گذاشتن پوشش محفظه را فراموش کرده اید.

در صورت چشمک زدن نشانگر دستگاه، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در محل تماس بگیرید.

چرا شستشو در ماشین ظرفشویی طول می کشد؟ چه اقداماتی برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول انجام دهیم؟

در صورت طولانی شدن چرخه شستشو، موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول به کار بگیرید:

 • سعی کنید با توجه به راهنمایی های تکنسین اعزامی از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول یک چرخه شستشو مناسب انتخاب کنید.
 • آیا آب داخل ماشین ظرفشویی ویرپول به اندازه کافی گرم است؟
 • آیا زمان چرخه ماشین ظرفشویی ویرپول درست است؟ چرخه را ببینید.
 • در بخش شستشو یک تاخیر به طور خودکار در برخی موارد اتفاق می افتد. (شستشو تا زمانی که آب به درجه حرارت مناسب برسد.)
 • ماشین ظرفشویی ویرپول به حسگر نوری مجهز شده است.
 • دمای آب، میزان چربی ظروف و مقدار مواد شوینده را شناسایی می کند.
 • شستشو در چرخه ها بر اساس حسگر بار تنظیم می شوند.
 • مهم: اولین چرخه شستشو پس از نصب توسط تکنسین متخصص تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ویرپول در خانه شما تنظیم می شود تا شامل دو شستشوی اضافی شود.
 • این سنسور برای تنظیم سنسور مناسب نباید متوقف شود.
 • اگر این چرخه تنظیم قبل از روشن شدن نور در انتهای چرخه لغو شود یا متوقف شود، چرخه شستشوی بعدی این تنظیم سنسور را تکرار می کند.

چنانچه چرخه شستشو دستگاه طولانی شد، از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در تهران کمک بگیرید.

چرا آب در ماشین ظرفشویی باقی می ماند؟ نحوه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول به چه صورت است؟

در صورت باقی ماندن آب در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی ویرپول بررسی کنید:

 • آیا چرخه شستشو ظرفشویی ویرپول کامل است؟
 • آیا پلاگین خاتمه دهنده در هنگام نصب حذف شده است؟
 • ممکن است مشکل در پمپ تخلیه و فیلتر آن باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد.
 • همچنین دستورالعمل های قسمت نصب شلنگ تخلیه را در دفترچه راهنمای فارسی ظرفشویی ویرپول ببینید.

چنانچه مشکل باقی ماندن آب در دستگاه حل نشد، با خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

چرا مواد شوینده در محفظه ظرفشویی باقی می ماند؟ برای تعمیر ظرفشویی ویرپول چه باید کرد؟

در صورت باقی ماندن مواد شوینده در محفظه، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول به کار بگیرید:

 • آیا چرخه شستشو ماشین ظرفشویی ویرپول کامل است؟
 • تخته گوشت، سینی و یا موارد دیگر را بررسی کنید. (ظروف بزرگ ممکن است محفظه مواد شوینده را مسدود کنند.)
 • اطمینان حاصل کنید که چرخه تمام شده است. (چراغ سبز روشن است.)
 • اگر اینطور نیست، پس چرخه به پایان نرسیده است. باید برای ادامه یافتن چرخه با فشار دادن دکمه Start و بستن درب ظرف 3 ثانیه چرخه را از سر بگیرید.
 • در صورت لزوم مواد شوینده را جایگزین کنید.

چنانچه مشکل باقی ماندن مواد شوینده در دستگاه حل نشد، با آی پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

چرا لکه های سفید در جلوی دسترسی ماشین ظرفشویی باقی مانده است؟ چگونه به عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی ویرپول بپردازیم؟

در صورت مشاهده لکه سفید روی دستگاه، موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی ویرپول در نظر بگیرید:

 • آیا مواد شوینده بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته اند؟
 • آیا از برند استاندارد مواد شوینده استفاده کرده اید؟
 • توصیه نمایندگی تعمیر ظرفشویی ویرپول این است که سعی کنید از برند شوینده متفاوتی استفاده کنید.

چنانچه مشکل لکه های سفید روی دستگاه حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در تهران تماس بگیرید.

علت بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی چیست؟ راهکار تعمیر و عیب یابی ظرفشویی ویرپول چیست؟

اگر از دستگاه بوی نامطبوع ساطع می شود، موارد زیر را برای تعمیرات ظرفشویی ویرپول بررسی کنید:

 • آیا ظرف ها فقط هر 2 یا 3 روز شسته شده اند؟
 • فیلترها را مرتبا چک کنید و تمیز کنید. جدول “سیستم فیلتراسیون” و “فاصله زمانی توصیه شده برای پاک کردن فیلتر شما” را در دفترچه راهنمای ظرفشویی ویرپول ببینید.
 • آیا ماشین ظرفشویی ویرپول بوی جدید پلاستیکی دارد؟
 • جرم گیری ماشین را انجام دهید.
 • این کار می تواند نیاز شما به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را به حداقل برساند.
 • برای جلوگیری از بوی بد، پس از مصرف ماشین ظرفشویی ویرپول آن را تمیزکنید و درب آن را برای خروج بخار باز بگذارید.

چرا ظروف در ماشین ظرفشویی کاملا خشک نمی شوند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چگونه عمل کنیم؟

در صورت خشک نشدن ظروف در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به کار بگیرید:

 • آیا از کمک شستشو استفاده کرده اید؟
 • کمک شستشو برای عملکرد خوب خشک کردن ظروف در ماشین ظرفشویی شما طراحی شده است.
 • بدون کمک شستشو، ظروف و ماشین ظرفشویی ویرپول داخلی رطوبت زیادی دارند. گزینه Power Dry نیز بدون کمک شستشو اجرا نخواهد شد.
  ظروف خشک نیستند:
 • آیا ماشین ظرفشویی ویرپول خود را به گونه ای بارگیری کرده اید تا اجازه دهید شستشو مناسب باشد؟
 • برای کاهش سرعت خشک کردن از کمک شستشوی مایع استفاده کنید.
 • آیا ظروف پلاستیکی مرطوب است؟
 • ظروف پلاستیکی اغلب نیاز به خشک کردن با حوله دارند.
 • آیا محفظه کمک شستشو خالی است؟
 • آیا از گزینه اقتصادی یا صرفه جویی انرژی استفاده کردید؟
 • از یک گزینه خشک کردن برای ظروف استفاده کنید.
 • وجود رطوبت بیش از حد در قفسه ها و محفظه داخلی ماشین ظرفشویی نشانگر این است که باید کمک شستشو را بررسی کنید تا ببینید که در محفظه کمک شستشو مواد شوینده وجود دارد.

چنانچه دستگاه شما ظروف را خشک نمی کند، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران بهره مند شوید.

علت لکه های سفید روی ظروف پس از عملیات شستشو ماشین ظرفشویی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه باید کرد؟

 • آیا مواد شوینده ماشین ظرفشویی ویرپول ادویه های غذای باقی مانده روی ظروف را حذف کرده اند؟
 • آیا وسایل آشپزی پس از شستشو آن در ماشین ظرفشویی چسبنده اند؟
 • آیا لکه های قهوه ای در ظروف و وسایل داخل ماشین ظرفشویی ویرپول مشاهده می کنید؟
 • با استفاده از 1 تا 3 قاشق چایخوری (5 تا 15 میلی لیتر) از کریستال های اسید سیتریک و اضافه کردن آن به قسمت محفظه مواد شوینده، ظروف را بشویید و از مواد شوینده استفاده نکنید.
 • پس از آن با یک چرخه شستشوی نرمال با مواد شوینده پروسه را دنبال کنید.

چرا ماشین ظرفشویی ظرف‌ ها را تمیز نمی‌ شوید؟ چه اقداماتی برای تعمیر ظرفشویی ویرپول انجام دهیم؟

در صورت تمیز نشستن ظرف ها در دستگاه، اقدامات زیر را جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول انجام دهید:

 • قبل از گذاشتن ظرف‌ ها داخل ماشین مطمئن شوید که کثیف نباشند.
 • سینی فشار، بازوهای آب‌ پاش و واشر آب را چک کنید که چربی و ذرات غذا به آنها نچسبیده باشد.
 • بازوها را چک کنید و ببینید به راحتی حرکت می‌کنند یا خیر.
 • اگر پوسیده شده‌اند، باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام کنید و آنها را عوض کنید.
 • اگر سختی آب منطقه زندگی‌ شما زیاد باشد، ممکن است داخل لوله‌ ها رسوب کند که باید آنها را تمیز کنید.

در صورت عدم حل شدن مشکل دستگاه، با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در محل تماس بگیرید.

علت علائم سیاه یا خاکستری در ظروف پس از شستشو در ماشین ظرفشویی چیست؟ روش تعمیر ظرفشویی ویرپول به چه صورت است؟

در صورت مشاهده علائم سیاه در ظروف دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به کار ببرید:

 • آیا ظروف آلومینیومی در حال شستشو در ماشین ظرفشویی است؟
 • موارد آلومینیومی قابل استفاده در ظرفشویی می تواند نشانه های این چنینی را در برداشته باشد.
 • ظرف های آلومینیومی را با استفاده از تمیزکننده ساینده خفیف تمیز کنید.

چرا رنگ نارنجی روی ظروف پلاستیکی یا ظروف آشپزخانه بعد از شستشو در ظرفشویی ویرپول باقی مانده است؟

 • مقدار زیادی از گوجه فرنگی بر روی ظروف قرار داشته است.
 • برای حذف لکه ها از ماشین ظرفشویی خود ممکن است لازم باشد از یک پاک کردن رنگ استفاده کنید. استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، عملکرد ماشین ظرفشویی را تحت تاثیر قرار می دهد.

چرا آب داخل ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌ شود؟ چگونه به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول بپردازیم؟

در صورت عدم تخلیه آب در دستگاه، اقدامات زیر را برای رفع عیب و تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به کار بگیرید:

 • قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید.
 • اگر به درستی حرکت نمی‌کند، حتما آنها را تعویض کنید.
 • همچنین می‌توانید یک موتور یا پمپ تخلیه جدید را برای ماشین ظرفشویی به کار بیندازید.

اگر با مشکل تخلیه آب در دستگاه خود مواجه هستید، کافی است برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران بهره مند شوید.

دلیل صدای موج زدن ماشین ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر ظرفشویی ویرپول چه کنیم؟

در صورت صدای زیادی دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی ویرپول به کار ببرید:

 • صدای موج زدن می تواند به طور دوره ای در سراسر چرخه شستشو رخ دهد، در حالی که ماشین ظرفشویی تخلیه می شود.
 • دلیل صدای هیس هیس در ظرفشویی ویرپول:
 • شبیه سازی شیر آب معمولی در طی پر کردن آب ممکن است به صورت دوره ای شنیده شود.
 • دلیل صدای ضربه زدن در ظرفشویی ویرپول:
 • هنگامی که محفظه مواد شوینده در طول چرخه باز می شود و هنگامی که درب ماشین در پایان چرخه باز می شود، یک صدای ضربه محکم و ناگهانی شنیده می شود.
 • دلیل صدای سنگ زنی، ساییده شدن، خرد کردن و یا صدای وزوز در ظرفشویی ویرپول:
 • یک شیء سخت در ماژول شستشو (در برخی از مدل ها) وارد شده است.
 • هنگامی که شیء به زمین می رسد، صدا باید متوقف شود.

اگر نویز پس از یک دوره کامل همچنان ادامه دارد، باید با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

چرا درب ماشین ظرفشویی محکم بسته نمی‌ شود؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه کنیم؟

اگر درب ظرفشویی بسته نمی‌ شود، اقدامات زیر را جهت تعمیرات ظرفشویی ویرپول انجام دهید:

 • مطمئن شوید که قفل درب ظرفشویی پوسیده نشده باشد.
 • کنترل الکترونیکی ماشین ظرفشویی را برای اطمینان از بسته بودن درب بررسی کنید.
 • باید قفل درب را عوض کنید که به درستی بسته شود.

در صورت بسته نشدن درب دستگاه، برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در محل بهره مند شوید.

چرا ماشین ظرفشویی ظروف را لکه دار و کثیف می کند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه کاری انجام دهیم؟

در صورت لکه دار شدن ظروف در دستگاه، موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی ویرپول به کار ببرید:

 • آیا آب ماشین ظرفشویی ویرپول شما سخت است یا محتوای کانی بالا در آب وجود دارد؟
 • تصفیه آب نهایی شستشو با شستشوی مایع کمک می کند تا از لکه دار کردن ظروف جلوگیری شود.
 • کمک شستشو را انتخاب کنید تا محفظه پر شود.
 • همیشه از گزینه هایی با درجه حرارت بالا استفاده کنید.
 • اگر آب شما دارای درجه سختی 13ریا بالاتر است، به شدت توصیه می شود که شما یک نرم کننده آب خانگی را نصب کنید.
 • مقدار سختی آب را با توجه به درجه سختی آب منطقه تنظیم کنید.
 • آیا دمای آب در ماشین ظرفشویی ویرپول کم است؟
 • برای نتایج به دست آمده بهترین شستشو ظرف ها، دمای آب ماشین ظرفشویی باید 120 درجه فارنهایت (49 درجه سانتیگراد) باشد.
 • در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول توصیه می شود تنها از مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • مواد شوینده باید تازه باشد.
 •  در صورت چربی سنگین و یا آب سخت به طور کلی نیاز به مواد شوینده اضافی است.
 • با استفاده از قرص های شوینده ماشین ظرفشویی ویرپول که بسته بندی شده اند، می توانید کثیفی ها را از ظروف حذف کنید؛ زیرا عملکرد بهتری نسبت به مواد شوینده پودری، مایع یا ژل دارد.
 • همچنین با استفاده از یک کمک شستشو می توانید میزان تکرار لکه های سفید را کم کنید.
 • فشار آب لوله کشی خانگی به اندازه کافی مناسب است.
 • فشار آب خانگی باید 120 اسب بخار (138 تا 828 کیلو بایت) برای استفاده مناسب در ماشین ظرفشویی باشد.
 • اگر شما سوالاتی در مورد فشار آب خود داشته باشید، باید با سازمان آب منطقه خود تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی صدا می دهد؟ نحوه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول در این مواقع چگونه است؟

در صورت ایجاد صدا در دستگاه، موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول به کار بگیرید:

 • صدای زیاد ماشین ظرفشویی ویرپول می تواند مشکلی آزاردهنده و نگران کننده باشد.
 • در اینجا شما را با دلایل آن آشنا می کنیم؛ زیرا تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول معتقدند تعمیر صدای ماشین ظرفشویی ویرپول حتی برای کسانی که تخصصی در زمینه تعمیرات ندارند، کار دشواری نیست.
 • این ها دلایلی است که می توان برای صدای ماشین ظرفشویی ویرپول نام برد:
 • مشکل از خراب بودن پمپ دستگاه است.
 • پمپ ماشین ظرفشویی ویرپول در کف دستگاه قرار دارد و از دو قسمت شستشو/گردش و تخلیه تشکیل شده است.
 • بخش شستشو و گردش دارای پروانه می باشند که اگر تیغه های این پروانه ها آزادانه گردش نداشته باشند، در هنگام عملکرد دستگاه صدای بیش از حد نرمال ایجاد می گردد.
 • گاهی نیز علت صدای بیش از حد ماشین ظرفشویی ویرپول، کاسه نمد یا حلقه بلبرینگ بازوها است.
 • زیرا کاسه نمد و حلقه بلبرینگ دارای قطعات پلاستیکی هستند که از آن ها محافظت می کنند.
 • اگر این قطعات پلاستیکی فرسوده شده و یا آسیب ببینند، کاسه نمد و بلبرینگ عملکرد خوبی نخواهند داشت و ایجاد صدای بیش از حد در ماشین ظرفشویی ویرپول می کنند.

چنانچه مشکل صدای دستگاه حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه کنیم؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی ویرپول چک کنید:

 • در ماشین ظرفشویی ویرپول سیستم ایمنی وجود دارد که در زمان های خاص اجازه روشن نشدن دستگاه را صادر نمی کند.
 • هنگامی که چفت و کلید در معیوب شود و در به درستی بسته نشود، برق در دستگاه جریان پیدا نمی کند.
 • بنابراین دستگاه روشن نخواهد شد.
 • چفت در معمولا بالای در و پشت داخلی واقع شده است. اگر دانش کمی از تعمیرات داشته باشید، می توانید آن را بررسی و اقدام به تعویض آن نمایید.
 • اگر چفت در را بررسی نمودید و همچنان مشکل پابرجا بود، باید تایمر و کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.
 • اتصالات تایمر را می توانید با استفاده از یک اهم متر بررسی نمایید.
 • همچنین ممکن است خرابی دکمه های انتخابگر و یا درست فشرده نشدن آن ها باعث روشن نشدن دستگاه شود.
 • رله استارت موتور، فیوز حرارتی و موتور محرک از دیگ دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی ویرپول است که باید توسط تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ویرپول بررسی شود.

چنانچه مشکل روشن نشدن دستگاه حل نشد، با تعمیرکار ظرفشویی ویرپول آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد؟ چه اقداماتی برای تعمیرات و عیب یابی ظرفشویی ویرپول انجام دهیم؟

در صورت نشتی آب دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به کار بگیرید:

 • خراب بودن پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی ویرپول اولین دلیلی است که می توان برای نشتی آب از ماشین ظرفشویی ویرپول نام برد.
 • محفظه پمپ نوعی واشر لاستیکی دارد که نقش آب بندی پمپ را در قسمت زیرین آن که به کف متصل است، دارد.
 • این واشر در طول زمان دچار فرسودگی و ساییدگی می شود، بنابراین آب به بیرون نشت پیدا می کند.
 • پس اولین مسئله ای که باید بررسی شود، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی است که در صورت لزوم باید اقدام به تعویض آن کنید.
 • همچنین شناور و کلید شناور جزء رایج ترین دلایل نشتی آب از ماشین ظرفشویی می باشند.
 • این قطعات وظیفه ی جلوگیری از پر شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی ویرپول از آب را برعهده دارند.
 • زمانی که شناور معیوب شده و یا کلید شناور به درستی عمل نکند، دیگ ماشین ظرفشویی بیش از حد از آب پر می شود و آب سرریز می شود. در این زمان نیاز به تعمیر ظرفشویی ویرپول پیدا می کنید.

دلایل دیگری نیز می توان برای این مشکل نام برد که باید توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول بررسی شوند که به شرح زیر می باشند:

 • کلمپ شیلنگ و شیلنگ
 • بازوهای اسپری کننده
 • دیسپنسرها و گرومت ها
 • شیر ورودی آب

چنانچه مشکل نشتی آب دستگاه حل نشد، با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی ویرپول در تهران تماس بگیرید.

نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

نکات نگهداری ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد به شرح زیر است:

 • تمیز کردن ظاهر ماشین ظرفشویی را با پارچه نرم و مرطوب و مواد شوینده خفیف انجام دهید.
 • عدم استفاده از مواد پاک کننده ساینده در خارج از ماشین ظرفشویی ویرپول
 • اگر یک شکاف هوای تخلیه داشته باشید و کثیفی ظروف پس از شستشو در ماشین ظرفشویی به خوبی از بین نرفته باشد، آن را چک کنید و تمیز کنید.
 • اگر ماشین ظرفشویی شما از جنس فولاد ضدزنگ است، استفاده از پاک کننده فولاد ضد زنگ توصیه می شود.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

با توجه به اینکه هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول و سایر لوازم خانگی کمی نگران کننده است، اما در آی پی امداد باید شما نسبت به این مسئله آسوده خاطر شوید؛ زیرا هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول مطابق با نرخ اتحادیه تعیین می گردد و هزینه ها با نهادهای نظارتی بررسی می شود. موارد زیر هزینه تعمیرات ظرفشویی ویرپول را تحت تاثیر قرار می دهد:

 1. نوسانات بازار
 2. ویرپولوژی به کار رفته در دستگاه
 3. قطعه معیوب
 4. تعویض و یا تعمیر قطعه

هزینه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد

معمولا مصرف کنندگان به هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول به دنبال این هستند تا بتوانند از هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه خود اطلاع پیدا نمایند. به طور کلی هزینه تعمیرات با توجه به نوع و میزان خرابی ظرفشویی متفاوت است، اما می توان هزینه تقریبی برخی از خدمات تعمیرات را ارائه نمود. در ادامه جدول هزینه های مربوط به تعمیرات را بررسی خواهیم نمود:

خدمات تعمیرات ظرفشویی ویرپول هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی ویرپول 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی ویرپول 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی ویرپول 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی ویرپول 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی ویرپول 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ویرپول 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی ویرپول 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی ویرپول 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی ویرپول 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد به شرح زیر است:

 1. در خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول آی پی امداد در تمام ایام هفته از خدمات تعمیر بهره مند شوید.
 2. در تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی ویرپول از تعمیرکاران و متخصصان حرفه ای جهت تعمیر استفاده می شود.
 3. ارائه فاکتور جهت شفافیت هزینه ها از دیگر مزایایی بهره مندی ازخدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ویرپول است.
 4. همچنین تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات دارای گارانتی بوده و از ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه بهره می برد.
 5. هزینه ها در آی پی امداد مقرون به صرفه می باشد.
 6. تعمیرکار با قطعات اصل و فابریک به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول می پردازد.

برای بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول می‌توانید با پشتیبان‌های تخصصی و حرفه‌ای ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست