logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول
زمان مطالعه: 8 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول Whirlpool به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته با ارائه خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی در محل به تشخیص و رفع انواع ایرادات این دستگاه در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می پردازد. با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول می توانید تا 75 درصد در هزینه های تعمیر خود صرفه جویی کنید.

کاربر گرامی، هرگونه سوالی در زمینه تعمیر ظرفشویی ویرپول دارید، کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکار ظرفشویی ویرپول به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشد.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول Whirlpool در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران به شرح زیر است:

 1. برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول، نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود را انتخاب کنید.
 2. همچنین می توانید با مراجعه به سایت درخواست تعمیر را ثبت کنید.
 3. کد اشتراک و نام تکنسین برای هماهنگی های بیشتر برای شما پیامک خواهد شد.
 4. تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول کمتر از یک ساعت دیگر در محل حاضر می شود.
 5. برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول از قطعات اورجینال برند ویرپول استفاده می شود.
 6. تعمیرکار پس از اتمام تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول، فاکتور و گارانتی را به شما ارائه می کند.
 7. در نهایت کارشناسان آی پی امداد در مورد خدمات تعمیرکاراز شما پرسش هایی را خواهند کرد و ما نظرات شما را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد دارای 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران

برند ویرپول سال هاست که توانسته اعتماد مردم را در ایران جلب کند و امتیاز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول را در سراسر ایران با دقت اعطا کرده است. آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی ویرپول با داشتن سابقه در زمینه تعمیرات انواع محصولات ویرپول توانسته است خدمات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه کند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران به شرح زیر است:

 • ارائه خدمات به مشتریان مجموعه در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز
 • استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول
 • برای ارائه خدمات با کیفیت از تعمیرکار مجرب و حرفه ای بهره مند شوید.
 • ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل به مشتریان
 • ارائه فاکتور برای روشن شدن هزینه ها
 • ارائه ضمانت برای تضمین کیفیت خدمات و اعتماد مشتری
 • دریافت هزینه های مقرون به صرفه از مشتریان

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ویرپول به چه صورت است؟

اولین راهی که برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در نظر گرفته می شود، استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ویرپول می باشد. این روزها برخی از برندهای معروف از جمله برند ویرپول به دلیل برخی شرایط خاص امکان نظارت بر خدمات پس از فروش خود را در ایران ندارند. در نتیجه این خدمات توسط شرکت های داخلی در داخل کشور ارائه می شود.

ممکن است مشتریان از خدمات این نمایندگی ها رضایتی نداشته باشند و یا مدت گارانتی دستگاه آنها به پایان رسیده باشد. در این شرایط استفاده از خدمات تعمیرات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد می تواند به مشتریان در این زمینه کمک کند. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد کلیه خدمات تعمیرات در محل را انجام می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد با استفاده از تکنسین های مجرب و آموزش دیده همراه با گارانتی رسمی انواع خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل را به مشتریان خود ارائه می دهد.

از مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از نزدیک شاهد عملکرد ماشین ظرفشویی ویرپول هستید.
 • نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای جابه جا کردن دستگاه به تعمیرگاه نخواهد بود.
 • با اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر شما جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در وقتتان صرفه جویی خواهد شد.
 • ماشین ظرفشویی ویرپول شما به دلیل عدم جابجایی و حمل و نقل دیگر آسیبی نخواهد دید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

اگر در ماشین ظرفشویی خود با مشکلی مواجه شدید، باید سریعا به نمایندگی مجاز در این زمینه مراجعه کنید تا آسیب بیشتری به ماشین ظرفشویی شما وارد نشود. نکته ای که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، این است که هرگز تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول خود را به هیچ تعمیرگاهی بسپارید. برای این کار باید از نمایندگی ماشین ظرفشویی ویرپول کمک بگیرید تا از تعمیرات صحیح و تخصصی ماشین ظرفشویی خود اطمینان حاصل کنید. برای اطمینان از تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی خود کافی است با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس بگیرید. این مجموعه یکی از بهترین مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به حساب می آید.

 • این مجموعه بهترین و منصفانه ترین قیمت را برای تعمیر ماشین ظرفشویی از مشتریان خود دریافت خواهد کرد.
 • نمایندگی مجاز آی پی امداد شعبه های متعددی دارد که پس از تماس با مشتری در اسرع وقت تعمیرکار را به محل مشتری اعزام می کنند.
 • اولویت تعمیرکاران این گروه تعمیر قطعات معیوب ماشین ظرفشویی است و تنها در صورت عدم تعمیر قطعات را تعویض می کنند.
 • تعمیرکاران مجاز آی پی امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی از قطعات اورجینال برند ویرپول استفاده می کنند.
 • پس از ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی، گارانتی معتبر شرکتی توسط تعمیرکار متخصص به شما ارائه می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی برند ویرپول پیش بیاید، مدت زمانی است که تعمیرکاران این مجموعه صرف تعمیر ماشین ظرفشویی معیوب می کنند. به طور کلی زمان تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در صورت کوچک بودن ایراد بسیار کوتاه است. اما زمانی که مشکلات ماشین ظرفشویی مربوط به خرابی قطعات و ایرادات فنی آنها باشد، زمان بیشتری برای تعمیر و تعویض قطعات ماشین نیاز است.

به طور کلی زمان تعمیر ماشین ظرفشویی بر اساس نوع و میزان عیوب ماشین متفاوت است و تنها نوع خرابی ماشین ظرفشویی می تواند پاسخ این سوال را تعیین کند که تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر طول می کشد. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد یکی از بهترین نمایندگی هایی است که با کارشناسان و تعمیرکاران مجرب می تواند ماشین ظرفشویی معیوب شما را به سرعت عیب یابی و تعمیر کند. تکنسین های نمایندگی پس از بازدید از منزل شما به سرعت عیب دستگاه و قطعات معیوب آن را شناسایی کرده و بهترین راه را برای تعمیر آن پیدا می کنند.

یکی از عواملی که تعمیرکار متخصص برای تعیین مدت زمان تعمیر دستگاه در نظر می گیرد، نوع مشکل ماشین ظرفشویی است. مشکلات کوچک و جزئی در زمان بسیار کوتاه تری حل خواهند شد. اگر شما نیز مشکلی در عملکرد ماشین ظرفشویی خود دارید، می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین به محل مورد نظر شما اعزام شود.

سرویس ظرفشویی ویرپول چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

یکی از مهم ترین امکاناتی که بسیاری از نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز در اختیار مصرف کنندگان ماشین های ظرفشویی مختلف قرار می دهند، سرویس ماشین ظرفشویی است. تعمیرکاران ظرفشویی ویرپول می توانند در بازه های زمانی مشخص برای بررسی و عیب یابی ماشین های ظرفشویی به منزل مشتریان مراجعه کنند. این اقدامات مزایای بسیاری را برای مصرف کنندگان به همراه خواهد داشت.

 • هزینه هایی که برای سرویس ظرفشویی از مشتریان دریافت می شود، بسیار ناچیز است و مصرف کنندگان نیازی به صرف هزینه بیشتر برای تعمیر دستگاه ندارند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد بسیار مجرب بوده و به سرعت می تواند قطعات دستگاه را عیب یابی و سرویس کند.
 • با استفاده از سرویس ماشین ظرفشویی ویرپول می توانید از آسیب دیدن قطعات و اجزای دستگاه خود جلوگیری کنید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول چه ویژگی هایی دارد؟

رفع خرابی ماشین ظرفشویی ویرپول یکی از مواردی است که باید توسط متخصص انجام شود. انتخاب یک تعمیرکار مجرب و ماهر می تواند از هزینه های اضافی برای تعمیر دستگاه جلوگیری کند. بنابراین برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد استفاده کنید.

 • تعمیرکار این مجموعه ابتدا دستگاه را تعمیر می کند و در صورت نیاز به تعویض قطعات فقط از قطعات اورجینال استفاده می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد مهارت و تجربه بالایی دارد و به سرعت ایراد ماشین ظرفشویی را تشخیص و رفع می کند.
 • تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول با داشتن تجربه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول می تواند دستگاه شما را در سریع ترین زمان تعمیر کند.
 • تعمیرکار متخصص پس از اتمام کار تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول گارانتی معتبر در محل و منزل شما ارائه می کند.

سوالات رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

در این قسمت قصد داریم به متداول ترین سوالاتی که مشتریان در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در محل می پرسند، پاسخ دهیم تا در هنگام استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد، شک و تردید مصرف کنندگان برطرف شود:

 • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول چقدر است؟

نرخ تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول بستگی به ایراد دستگاه دارد، اما نرخ تعمیر این مجموعه بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه می باشد.

 • گارانتی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی آی پی امداد تعمیرات خود را از 3 تا 12 ماه ضمانت می کند و تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول در این مدت به صورت رایگان دستگاه را تعمیر می کند.

 • چگونه فاکتور نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول را پرداخت کنیم؟

پس از اتمام کار تعمیر دستگاه در صورت رضایت مشتری می تواند هزینه را پرداخت نماید.

آموزش تعمیرات ظرفشویی ویرپول

یکی از درخواست های اکثر مصرف کنندگان این است که چگونه ماشین ظرفشویی ویرپول را خودشان تعمیر و تعمیر کنند. به طور کلی ارائه آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول به مصرف کنندگان آسان نیست. زیرا این موضوع نیازمند دانش فنی و تخصص در این زمینه است. بنابراین در صورت نداشتن مهارت ممکن است دستگاه با مشکلات زیادی مواجه شود.

بنابراین مصرف کنندگان هنگام نصب و استفاده از ماشین ظرفشویی خود نکات نگهداری دستگاه را به خوبی رعایت کرده و از بروز مشکل در آن جلوگیری کنند. همچنین کارشناسان آی پی امداد بخشی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ویرپول را در اختیار کاربران قرار داده اند که با کمک این قسمت می توانید به راحتی مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

راهنمای عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

ما در آی پی امداد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول شما را راهنمایی می کنیم تا ماشین ظرفشویی ویرپول خود را تعمیر کنید. همچنین اگر با این نکات مشکل همچنان پابرجا بود، نکاتی را که در تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول باید بدانید را به شما معرفی می کنیم. اگر در شستن ظرف در ماشین ظرفشویی ویرپول مشکل دارید، ابتدا راه حل پیشنهادی را امتحان کنید. اگر به کمک یا مشاوره بیشتری نیاز دارید، اغلب کمک می کند که با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

سوالات متداول مشتریان برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول:

 • چرا از ماشین ظرفشویی ویرپول برای تمیز کردن ظروف استفاده نمی کنید؟
 • چرا ماشین ظرفشویی ویرپول آب را تخلیه نمی کند؟
 • چرا ماشین ظرفشویی ویرپول روشن نمی شود؟
 • چرا سوئیچ های ماشین ظرفشویی ویرپول کار نمی کند؟
 • چرا لکه روی ظرف باقی می ماند؟

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد در زیر شرح داده شده است.

چرا ماشین ظرفشویی به درستی کار نمی کند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه کنیم؟

در صورت مواجهه با این مشکل می توانید مراحل زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول دنبال کنید:

 • ظرفشویی ویرپول به هنگام شستشوی ظروف به طور مکرر برای چند ثانیه متوقف می شود.
 • ابتدا باید بررسی کنید که درب ماشین ظرفشویی ویرپول محکم بسته شده باشد.
 • آیا چرخه شستشو طبق دستورالعمل نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول انتخاب شده است؟
 • در صورت خرابی فیوز خانه باید آن را را تعویض کنید.
 • باید بررسی کنید که موتور به دلیل اضافه بار از کار نیوفتاده باشد.
 • موتور در عرض چند دقیقه به طور خودکار خود را تنظیم مجدد می کند.

اگر دستگاهتان کار نمی کند، می توانید با تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

چرا نشانگر CLEAN در ظرفشویی چشمک می زند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه باید کرد؟

اگر دستگاه چشمک می زند، می توانید موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول بررسی کنید:

 • اگر شناور آزادانه حرکت نمی کند، باید آن را فشار دهید تا آزاد شود.
 • اطمینان حاصل کنید که آب به ماشین ظرفشویی ویرپول متصل است.
 • اگر سیستم حسگر ماشین ظرفشویی وجود مواد شوینده را تشخیص داده باشد، ممکن است ماشین ظرفشویی به درستی کار نکند.
 • کف ها می توانند از موارد زیر باشند:
 • این مشکل می تواند از نوع نامناسب مواد شوینده مانند شوینده شستشو، صابون دست یا شوینده برای شستن ظروف با دست رخ دهد.
 • پس از پر کردن (یا پر کردن مجدد) محفظه کمک شستشو، فراموش کرده اید که درپوش محفظه را قرار دهید.

اگر نشانگر دستگاه چشمک می زند، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

چرا شستشو در ظرفشویی طول می کشد؟ چه اقداماتی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول انجام دهیم؟

اگر چرخه شستشو طولانی شد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول از موارد زیر استفاده کنید:

 • سعی کنید با توجه به دستورالعمل تکنسین اعزامی از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول سیکل شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • آیا آب درون ماشین ظرفشویی ویرپول گرم است؟
 • آیا زمان چرخه ماشین ظرفشویی ویرپول صحیح است؟ چرخه را ببینید.
 • ماشین ظرفشویی ویرپول مجهز به سنسور نوری است.
 • دمای آب، میزان چربی ظروف و مقدار مواد شوینده را تشخیص می دهد.
 • چرخه های شستشو بر اساس سنسور بار تنظیم می شوند.
 • نکته مهم: اولین چرخه شستشو پس از نصب توسط تکنسین مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول در منزل شما تنظیم می شود تا شامل دو شستشوی اضافی باشد.
 • این سنسور نباید برای تنظیم مناسب متوقف شود.
 • اگر این چرخه قبل از روشن شدن چراغ متوقف شود، چرخه شستشوی بعدی این روند را تکرار می‌ کند.

اگر چرخه شستشوی ماشین طولانی است، از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران کمک بگیرید.

چرا آب در ظرفشویی باقی می ماند؟ نحوه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول به چه صورت است؟

اگر آب در دستگاه باقی مانده است، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید بررسی کنید که چرخه شستشو در ماشین ظرفشویی ویرپول کامل شده باشد.
 • ممکن است پمپ تخلیه و فیلتر آن مشکل داشته باشد که باید بررسی شود.
 • همچنین باید دستورالعمل نصب شیلنگ تخلیه را در کتابچه راهنمای ماشین ظرفشویی ویرپول مشاهده کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول تماس بگیرید.

چرا مواد شوینده در محفظه ظرفشویی باقی می ماند؟ برای تعمیر ظرفشویی ویرپول چه باید کرد؟

اگر مواد شوینده در دستگاه باقی مانده است، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول از موارد زیر استفاده کنید:

 • بررسی کنید که چرخه شستشوی ماشین ظرفشویی ویرپول کامل شده باشد.
 • تخته گوشت، سینی یا موارد دیگر را بررسی کنید. (ظروف بزرگ ممکن است محفظه مواد شوینده را مسدود کنند.)
 • مطمئن شوید که چرخه کامل است. (چراغ سبز روشن است.)
 • برای ادامه چرخه باید با فشار دادن دکمه Start و بستن درب ظرف 3 ثانیه چرخه را مجددا راه اندازی کنید.
 • در صورت نیاز باید مواد شوینده را تعویض کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول آی پی امداد تماس بگیرید.

علت بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی چیست؟ راهکار تعمیر و عیب یابی ظرفشویی ویرپول چیست؟

اگر دستگاه بوی نامطبوعی متصاعد می کند، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید فیلترها را به طور منظم بررسی و تمیز کنید.
 • باید جرم گیری ظرفشویی را به طور منظم انجام دهید.
 • این کار می تواند نیاز شما را به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول به حداقل برساند.
 • برای جلوگیری از بوی بد، باید ماشین ظرفشویی ویرپول را بعد از استفاده تمیز کنید و درب آن را باز بگذارید تا بخار خارج شود.

چرا ظروف در ظرفشویی کاملا خشک نمی شوند؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چگونه عمل کنیم؟

اگر ظروف در دستگاه خشک نمی شوند، برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول باید از موارد زیر استفاده کنید:

 • آیا از کمک شستشو استفاده کرده اید؟
 • آیا ماشین ظرفشویی ویرپول خود را برای شستشوی مناسب بار کرده اید؟
 • برای کاهش سرعت خشک کردن باید از کمک شستشوی مایع استفاده کنید.
 • ظروف پلاستیکی اغلب باید با حوله خشک شوند.
 • باید از گزینه خشک کن برای ظروف استفاده کنید.
 • رطوبت بیش از حد در قفسه ها و محفظه داخلی ماشین ظرفشویی نشان می دهد که باید کمک شستشو را بررسی کنید تا ببینید آیا مواد شوینده در محفظه کمک شستشو وجود دارد یا خیر.

اگر دستگاه شما ظروف را خشک نمی کند، از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران بهره مند شوید.

علت لکه های سفید روی ظروف پس از عملیات شستشو ظرفشویی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه باید کرد؟

 • آیا شوینده های ماشین ظرفشویی ویرپول ادویه های غذای باقی مانده روی ظروف را از بین می برد؟
 • آیا ظروف پخت و پز بعد از شستن در ماشین ظرفشویی می چسبند؟
 • آیا لکه های قهوه ای روی ظروف و وسایل داخل ماشین ظرفشویی ویرپول مشاهده می کنید؟
 • ظروف را با 1 تا 3 قاشق چایخوری (5 تا 15 میلی لیتر) کریستال اسید سیتریک بشویید و آن را به محفظه مواد شوینده اضافه کنید و از مواد شوینده استفاده نکنید.
 • پس از آن، روند را با چرخه شستشوی معمولی با مواد شوینده دنبال کنید.

چرا ظرفشویی ظرف‌ ها را تمیز نمی‌ شوید؟ چه اقداماتی برای تعمیر ظرفشویی ویرپول انجام دهیم؟

اگر ظروف در دستگاه تمیز شسته نمی شوند، برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول مراحل باید زیر را انجام دهید:

 • قبل از گذاشتن ظروف در ماشین از کثیف نبودن آن ها مطمئن شوید.
 • سینی فشار، بازوهای اسپری و واشرهای آب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که چربی یا ذرات غذا به آنها چسبیده نیست.
 • باید بازوها را بررسی کنید و ببینید به راحتی حرکت می کنند یا خیر.
 • اگر پوسیده شده اند، باید ماشین ظرفشویی را تعمیر و تعویض کنید.
 • اگر سختی آب زیاد باشد، ممکن است رسوباتی در داخل لوله ها وجود داشته باشد که باید این رسوبات را تمیز کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ظرفشویی ویرپول در محل تماس بگیرید.

چرا آب داخل ماشین ظرفشویی تخلیه نمی‌ شود؟ چگونه به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول بپردازیم؟

در صورت عدم تخلیه آب در دستگاه، باید اقدامات زیر را برای رفع عیب و تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول به کار بگیرید:

 • باید قطعات لوله سوپاپ در مخزن تخلیه را بررسی کنید.
 • اگر به درستی حرکت نمی‌کند، حتما باید آنها را تعویض کنید.
 • همچنین می‌ توانید یک موتور یا پمپ تخلیه جدید را برای ماشین ظرفشویی به کار بیندازید.

اگر با مشکل تخلیه آب در دستگاه خود مواجه هستید، کافی است برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی صدا می دهد؟ نحوه تعمیر ظرفشویی ویرپول در این مواقع چگونه است؟

در صورت ایجاد صدا باید از راه های زیر برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول استفاده کنید:

 • صدای ماشین ظرفشویی ویرپول می تواند یک مشکل آزاردهنده و نگران کننده باشد.
 • ممکن است پمپ خراب باشد.
 • باید بدانید که پمپ ماشین ظرفشویی ویرپول در پایین دستگاه قرار دارد و از دو قسمت شستشو و تخلیه تشکیل شده است.
 • قطعات شستشو و گردش دارای پروانه هستند که در صورت عدم گردش آزادانه تیغه ها در حین کار دستگاه صدای زیادی ایجاد می شود.
 • گاهی اوقات دلیل صدای زیاد ماشین ظرفشویی ویرپول کاسه نمدی یا حلقه یاتاقان بازوها است.
 • زیرا کاسه نمدی و حلقه بلبرینگ دارای قطعات پلاستیکی هستند که از آنها محافظت می کند.
 • اگر این قطعات پلاستیکی فرسوده یا آسیب ببینند، باعث ایجاد صدای بیش از حد در ماشین ظرفشویی می شوند.

در صورت رفع نشدن مشکل صدای دستگاه می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی روشن نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ویرپول چه کنیم؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، می توانید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول بررسی کنید:

 • در ماشین ظرفشویی ویرپول سیستم ایمنی وجود دارد که اجازه روشن شدن دستگاه را در زمان های خاص نمی دهد.
 • زمانی که چفت و کلید درب معیوب باشد و درب به درستی بسته نشود، برق در دستگاه جاری نمی شود.
 • بنابراین، دستگاه روشن نمی شود.
 • قفل درب معمولاً در بالای در و پشت قسمت داخلی قرار دارد. اگر دانش کمی از تعمیرات دارید، می توانید آن را بررسی و تعویض کنید.
 • اگر قفل در را بررسی کردید و مشکل همچنان ادامه داشت، باید تایمر و کنترل الکترونیکی را بررسی کنید.
 • می توانید اتصالات تایمر را با استفاده از اهم متر بررسی کنید.
 • همچنین ممکن است خرابی دکمه های سلکتور یا فشار ندادن صحیح آنها باعث روشن نشدن دستگاه شود.
 • رله استارت موتور، فیوز حرارتی و موتور محرک از دیگ از دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی ویرپول است که باید توسط تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ویرپول بررسی شود.

در صورت رفع نشدن مشکل روشن نشدن دستگاه می توانید با تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی نشتی آب دارد؟ چه اقداماتی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول انجام دهیم؟

در صورت آب دادن ماشین ظرفشویی برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول از موارد زیر استفاده کنید:

 • خرابی پمپ تخلیه در ماشین ظرفشویی ویرپول اولین دلیلی است که می توان به نشت آب از ماشین ظرفشویی ویرپول اشاره کرد.
 • محفظه پمپ دارای یک نوع واشر لاستیکی است که نقش آب بندی پمپ را در قسمت پایینی آن که به کف متصل می شود، دارد.
 • ممکن است این واشر فرسوده شود که در این شرایط آب به بیرون از دستگاه نشت خواهد کرد.
 • بنابراین اولین چیزی که باید بررسی شود، پمپ ماشین ظرفشویی است که در صورت لزوم باید آن را تعویض کنید.
 • همچنین باید بدانید که شناور و سوئیچ شناور از شایع ترین علل نشت آب از ماشین ظرفشویی هستند.
 • این قطعات وظیفه جلوگیری از پر شدن بیش از حد ماشین ظرفشویی ویرپول با آب را بر عهده دارند.
 • هنگامی که شناور معیوب است یا سوئیچ شناور به درستی کار نمی کند، دیگ ماشین ظرفشویی بیش از حد پر از آب می شود و آب سرریز می شود.

در صورت رفع نشدن مشکل با مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

با توجه به اینکه هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول و سایر لوازم خانگی کمی نگران کننده است، اما در آی پی امداد خیالتان از بابت این موضوع راحت باشد. زیرا هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می شود و هزینه ها با نهادهای نظارتی بررسی می شود. عوامل زیر بر هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول تأثیر می گذارد:

 • نوسانات بازار
 • تکنولوژی مورد استفاده در دستگاه
 • قطعه معیوب
 • تعویض یا تعمیر قطعه

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد

معمولا مصرف کنندگان در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول به دنبال این هستند تا از هزینه تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه خود مطلع شوند. به طور کلی هزینه تعمیرات با توجه به نوع و میزان آسیب ماشین ظرفشویی متفاوت است، اما می توانیم هزینه تقریبی برخی از خدمات تعمیر را ارائه دهیم. در ادامه جدول هزینه تعمیر ظرفشویی را بررسی می کنیم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی ویرپول هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی ویرپول 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی ویرپول 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی ویرپول 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی ویرپول 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی ویرپول 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ویرپول 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی ویرپول 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی ویرپول 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی ویرپول 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • در تمامی روزهای هفته در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول آی پی امداد می توانید از خدمات تعمیرات بهره مند شوید.
 • در تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین ظرفشویی ویرپول برای تعمیرات دستگاه شما از تعمیرکاران و متخصصان حرفه ای استفاده می شود.
 • ارائه فاکتور برای شفافیت هزینه ها از دیگر مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول است.
 • همچنین کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات دارای گارانتی بوده و از 3 تا 12 ماه گارانتی بهره مند می باشند.
 • هزینه ها در آی پی امداد مقرون به صرفه است.
 • تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول را با قطعات اصلی و فابریک تعمیر می کند.

برای استفاده از خدمات این مرکز می توانید از طریق شماره های زیر با پشتیبانی تخصصی و حرفه ای ما در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی ویرپول به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست