logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG دارای شعبه های مختلفی در تهران از جمله شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد. مجموعه ما به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ شما می پردازد. باید بدانید که تعمیرکاران متخصص ما در مجموعه آی پی امداد ماشین ظرفشویی سامسونگ را با استفاده از قطعات اصلی و فابریک در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تعمیر می کنند. لازم به ذکر است که با استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ می توانید تا 75 درصد در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید. نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد آماده ارائه خدمات با کیفیت بالا برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل شما می باشد.

کاربران گرامی، اگر درباره تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ  سوال دارید، می‌توانید در انتهای این صفحه در بخش دیدگاه یا قسمت پرسش و پاسخ  آن را مطرح کنید. کارشناسان آی پی امداد در کوتاه ترین زمان به پرسش شما عزیزان پاسخ می‌دهند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG در تهران

به یاد داشته باشید اگر اخیرا ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را خریداری نموده اید، می توانید با شماره های نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ، که بر روی جعبه یا گارانتی درج شده است، تماس بگیرید. در صورت اتمام گارانتی می توانید با تعمیرگاه تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد تماس بگیرید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا می توانید با نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 2. با مراجعه به سایت آی پی امداد می توانید درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.
 3. کد اشتراک به همراه نام خانوادگی تکنسین از طریق پیامک برای شما ارسال می شود
 4. تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود.
 5. تعمیرکار آی پی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ را با استفاده از قطعات اصلی و فابریک انجام می دهد.
 6. مرکز آی پی امداد جهت افزایش رضایت کاربران فاکتوری با ضمانت به مشتری ارائه می کند.
 7. در نهایت از شما مشتری گرامی در مورد عملکرد تعمیرکار و خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ سوال خواهد شد.

کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ شامل 3 تا 12 ماه گارانتی رسمی می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با تعمیرکار آی پی امداد

آی پی امداد تحت عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در محل، خدمات عیب یابی و تعمیر را در منزل شما انجام می دهد. با توجه به اینکه هدف نهایی این مجموعه ارائه خدمات باکیفیت و با هزینه های مقرون به صرفه برای مشتریان است، از این رو تمامی تلاش خود را برای رضایت کاربران انجام می دهد. مزایای خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل به شرح زیر است:

 • با اعزام تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ به محل، نیازی به جابجایی دستگاه نیست.
 • به دلیل عدم انتقال دستگاه به مرکز تعمیر در هزینه و زمان صرفه جویی می شود.
 • از نزدیک شاهد و مشاهده عملکرد تعمیرکار برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ خواهید بود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه صورت است؟

بهترین روش برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در هنگام خرابی، استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه است. اگرچه نمایندگی برند سامسونگ حضور مستقیمی در ایران ندارد، اما شرکت های داخلی به عنوان نمایندگی این برند در ایران، بهترین خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ را به مصرف کنندگان خود ارائه می نمایند. برای استفاده از خدمات پس از فروش می‌ توانید با شماره های موجود بر روی ضمانت نامه محصول تماس حاصل نمایید.

در صورت عدم رضایت از خدمات تعمیرات و یا اتمام مهلت گارانتی می توانید از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد کمک بگیرید. تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در سرتاسر تهران دارای شعب متعددی است که آماده ارائه خدمات به مشتریان در زمینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ می باشد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در ایران زیر نظر شرکت های داخلی می باشد. آی پی امداد با اخذ مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه در قالب تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی سامسونگ آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد. اما این نکته را فراموش نکنید، اگر به تازگی ماشین ظرفشویی خریداری کرده اید، برای نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود از خدمات رایگان نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی اصلی این برند بهره مند شوید.

لازم به یادآوری است که در صورت باز شدن جعبه ماشین ظرفشویی سامسونگ بدون حضور نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش سامسونگ، کارت گارانتی و گارانتی معتبر دستگاه از درجه اعتبار ساقط می شود. بنابراین ماشین ظرفشویی شما شامل خدمات رایگان نخواهد بود.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟

مجموعه آی پی امداد سال های زیادی است که مشغول به خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد، همچنین برای تسهیل خدمت رسانی و افزایش کیفیت خدمات خود روز به روز در حال ارتقا می باشد. این تیم دارای تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده بوده که با مهارت بالایی خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ را انجام می دهند. به یاد داشته باشید که اگر مدت گارانتی دستگاه به پایان رسیده باشد، دیگر خدمات تعمیر در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ رایگان نخواهد بود. به همین دلیل ما در آی پی امداد با ارائه خدمات گوناگون، امکان دریافت خدمات کاملا تخصصی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را برای شما فراهم کرده ایم.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران به شرح زیر می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

زمانی که ماشین  ظرفشویی  برند سامسونگ دچار آسیب می‌شود، اولین کاری که مشتریان انجام می‌دهند، تماس با نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ است. امروزه مراکز و نمایندگی‌های زیادی وجود دارند که انواع خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را به مشتریان ارائه می‌دهند. با این حال برخی از این مراکز کار تعمیرات ظرفشویی را به درستی انجام نمی دهند و در پایان نیز موجب خرابی بیشتر دستگاه خواهند شد. در این بین نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد بهترین خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

 • تمامی قطعاتی که توسط نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد، از نوع اصلی و اورجینال می باشند.
 • آی پی امداد برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان برای تمامی خدمات انجام شده توسط تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ، ضمانت نامه و گارانتی ارائه می نماید.
 • تمامی خدمات مرکز آی پی امداد با تعرفه های اعلامی توسط اتحادیه مشخص می گردد. این مسئله موجب می شود تا هزینه های مربوط به تعمیرات تا 75 درصد کاهش پیدا نماید.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ آی پی امداد در تمامی روزهای هفته و بطور 24 ساعته آماده برای خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

تعمیر انواع لوازم خانگی به ویژه ماشین ظرفشویی در کوتاه ترین زمان اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر بیشتر سوالاتی که مشتریان از کارشناسان این مجموعه می پرسند، مدت زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ است. مدت زمان تعمیر ظرفشویی سامسونگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله آن ها می‌توان به نوع تعمیر و میزان خرابی دستگاه اشاره نمود. به طور کلی تعمیرکار متخصص آی پی امداد پس از عیب یابی دقیق ماشین ظرفشویی می تواند نوع مشکل به وجود آمده در آن را مشخص نماید و مدت زمانی که برای تعمیرات دستگاه نیاز است را به شما اطلاع دهد. در صورتی که ایراد ماشین ظرفشویی سامسونگ شما از نوع جزئی باشد، می توان در کوتاه ترین زمان برای تعمیرات آن به نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ گزارش داد.

تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد به دلیل داشتن مهارت بالا در تعمیر جهت بررسی دستگاه شما موفق به عیب یابی و حتی رفع عیب دستگاه می‌شود. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد از تعمیرکاران متخصص و مجربی برخوردار است که پس از اعزام به محل و عیب یابی دقیق دستگاه شما می توانند ایراد آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تشخیص داده و پس از تعمیرات دستگاه، آن را با بالاترین کیفیت به مشتریان تحویل دهند.

همچنین زمانی که تعمیرکار متخصص نمایندگی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به محل مورد نظر شما مراجعه می کند، پس از بررسی ماشین ظرفشویی، مدت زمان لازم برای تعمیرات را مشخص خواهد کرد. در نتیجه شما با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در این نمایندگی می توانید ایراد دستگاه خود را سریعا رفع نمایید. شما با استفاده از خدمات آی پی امداد دیگر نیازی ندارید دستگاه سامسونگ خراب خود را به تعمیرگاه انتقال دهید، بنابراین در وقت شما به میزان بسیار زیادی صرفه جویی خواهد شد.

سرویس ظرفشویی سامسونگ چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

هریک از انواع لوازم خانگی برند سامسونگ مانند ماشین ظرفشویی از یک طول عمر مفید برخوردار هستند. برخی از مصرف کنندگان با استفاده نامناسب و عدم سرویس به موقع ماشین ظرفشویی سامسونگ موجب کاهش طول عمر آن خواهند شد.  از این رو مهمترین اقداماتی که در زمینه افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی و افزایش کیفیت کارکرد آن انجام شود، سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ  در زمان مشخص می باشد. در حال حاضر نمایندگی‌های زیادی وجود دارند که باکیفیت ترین خدمات سرویس و تعمیر ظرفشویی سامسونگ را انجام می‌دهند. ازجمله این نمایندگی‌ها، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد است.

 • مصرف کنندگان با سرویس منظم ظرفشویی توسط آی پی امداد ، دستگاه خود را در دراز مدت از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بی نیاز می‌کنند.
 • انجام خدمات سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی توسط آی پی امداد موجب می شود تا هرگونه خرابی های جزئی در دستگاه تشخیص داده شده و به سرعت تعمیر گردد.
 • تعمیرکار مجرب نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد جهت ارائه خدمات سرویس ماشین ظرفشویی در کوتاه ترین زمان به محل مرود نظر مشتریان مراجعه می نماید.

آیا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

امروزه در فضای مجازی و اینترنت از آموزش‌هایی به صورت متنی و تصویری برای تعمیرات لوازم خانگی پر شده است. افراد زیادی باور دارند که می توانند با مشاهده و مطالعه این اطلاعات به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود در منزل بپردازند. درحالی که این مطالب مخصوص افرادی هستند که از دانش فنی بهره‌مند هستند و فقط سوالات کوچکی برای آنها پیش آمده است و یا نیاز به راهنمایی‌های کلی دارند.

بدیهی است با مشاهده مطالب آموزشی نمی‌توان تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را در منزل انجام داد. با این کار فقط مشکل دستگاه شما را بیشتر خواهید کرد. این در حالی است که شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ از چند جهت آسوده خاطر خواهید شد. علاوه بر این اگر دستگاه شما با گذشت زمان مجددا خراب شود، می توانید به نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ که از خدمات آن استفاده کرده اید، مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است یا تعویض آن؟

درباره اینکه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است یا اینکه باید آن را تعویض کنید، همه چیز به طرز فکر شما بستگی دارد. به هر اندازه هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بالا باشد، هزینه آن به اندازه یک ظرفشویی قدیمی سامسونگ نیست. اما باید بدانید که همه مایل به داشتن یک ظرفشویی جدید هستند.

در حال حاضر قیمت های بازار لوازم خانگی در دنیا به گونه‌ای است که  کسی حاضر نیست دستگاه خود را تعویض کند. به همین خاطر افراد تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود را ترجیح می‌دهند. اگر شما از خدمات یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده کنید، طول عمر دستگاه خود را نیز می توانید افزایش دهید. یعنی شما علاوه بر پرداخت هزینه کمتر، دیگر نگرانی بابت استفاده از دستگاه خود را نخواهید داشت.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ امری است که حتما باید به بهترین شکل ممکن انجام شود تا از خرابی های مجدد دستگاه جلوگیری گردد. تعمیر کاری که متخصص باشد این کار را می‌تواند به درستی انجام دهد. اما یک تعمیرکار تازه کار ممکن است باعث خرابی بیشتر دستگاه شود. آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ دارای تعمیرکاران مجربی است که می توانند دستگاه شما را به بهترین شکل تعمیر کنند.

 • تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ از تخصص و دانش به روز در جهت رفع عیب دستگاه  برخوردار می باشد.
 • تکنسین متخصص تعمیرگاه آی پی امداد برای تعویض قطعات ظرفشویی سامسونگ، از قطعات باکیفیت و اورجینال استفاده می‌کند.
 • تعمیرکار این مجموعه برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل و منزل شما گارانتی و فاکتور معتبر ارائه می‌کند.
 • تعمیرکار نمایندگی از ابزار و تجهیزات کاملا پیشرفته برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده می نماید.

سوالات متداول از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد

سوالات متداول از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه صورت محاسبه می‌شود؟

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در مرکز آی پی امداد، با توجه به نوع آسیب ماشین ظرفشویی شما، مطابق با تعرفه اتحادیه تعیین می‌شود.

آیا خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در مجموعه آی پی امداد دارای گارانتی می‌باشد؟

 • خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ در مجموعه آی پی امداد دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

چگونه تسویه صورت حساب  تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد پرداخت میشود؟

 • شما هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را پس از پایان کار و در صورت رضایت تسویه خواهید کرد.

آموزش تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

برند سامسونگ در طراحی ماشین‌های ظرفشویی‌ از تکنولوژی‌ها و امکانات پیشرفته‌ای استفاده کرده است. ماشین ظرفشویی تولید شده توسط برند سامسونگ ممکن است با گذشت زمان و استفاده نادرست مصرف کننده‌گان از این دستگاه دچار خرابی‌هایی‌ شود. ممکن است برخی از این مشکلات مربوط به قطعات اصلی است و نیاز به تعمیر ظرفشویی سامسونگ به صورت تخصصی دارد. اما ممکن است برخی از مشکلات پیش آمده با استفاده از راهکارهای تخصصی به راحتی قابل رفع باشد

در ادامه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد انواع ایراداتی که ممکن است ظرفشویی‌های سامسونگ با آن مواجه شوند را بیان کرده است. مصرف کنندگان به کمک مطالب آموزش تعمیرات ظرفشویی سامسونگ می‌توانند ایرادات و اشکالات جزئی دستگاه را به راحتی رفع نمایند. چنانچه در زمینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ سوالی دارید، می توانید از کارشناسان مجموعه آی پی امداد بپرسید تا مشکل دستگاهتان سریعا رفع شود.

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

ما در این مقاله برای شما عزیزان عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ را شرح داده‌ایم. تا چنانچه مشکلی با دستگاه خود داشتید و فنی بودید، به راحتی بتوانید به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود بپردازید. توجه داشته باشید که در صورت نداشتن دانش کافی می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بهره مند شوید.

ماشین ظرفشویی‌های سامسونگ با وجود آن که کیفیت ساخت بسیاربالایی دارند، اما باز هم به دلایل مختلف ممکن است دچار مشکلاتی شوند. در تماس‌هایی که با ما گرفته شده است، مشکلات زیر عمده‌ترین موارد در تعمیرات ظرفشویی‌ سامسونگ بوده‌اند:

 • دستگاه روشن نمی‌شود.
 • دستگاه قادر به شستن تمیز ظروف نیست.
 • درب دستگاه باز نمی‌شود.
 • درب دستگاه بسته نمی‌شود.
 • از کنار درب، آب به بیرون نشت می‌کند.
 • از زیر ماشین آب سرریز می‌شود.
 • دستگاه قادر به گرم کردن آب نیست.
 • آب دستگاه تخلیه نمی‌شود.

این مشکلات از تعمیر ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی مشخص شده و راه حل های آنها نیز در دست تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ است.

دلیل وجود رسوب سفید رنگ و لکه بر روی ظروف در ظرفشویی چیست؟ برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ چه کنیم؟

در صورت ایجاد رسوب سفید در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در محل بهره ببرید:

 • ظرف نمک خالی است.
 • درب ظرف نمک به خوبی بسته نشده است.
 • با دقت محفظه نمک ماشین ظرفشویی سامسونگ را بررسی کنید و از بسته بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • از مواد شوینده نامناسب استفاده شده است.
 • عدم شستشوی مناسب میتواند منجر به رسوبات بر روی ظروف بعد از شستشو در ظرفشویی شود.
 • توجه نمایید تا آبپاشها جرم نگرفته باشند و به خوبی آب بر روی ظروف ریخته شود.
 • پمپ آب هم بررسی شود تا به خوبی پمپاژ شود و در صورت خرابی تعویض شود.

برای رفع مشکل رسوبات بر روی ظروف بعد از شستشو، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ تماس حاصل نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد؟ جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ چه باید کرد؟

تعمیر مشکل نشتی آب در ظرفشویی سامسونگ

در صورت ایجاد نشتی میتوانید برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در منزل از راهنمایی های زیر استفاده کنید:

 • لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی سامسونگ فرسوده شده است.
 • لاستیک درب را به دقت بررسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • اگر نشتی آب از پشت است، شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی سامسونگ مشکل دارد.
 • با توجه به اینکه شیر برقی انواع مختلفی دارد، بهتر است برای تعمیر با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 • با توجه به اینکه شیربرقی انواع مختلفی دارد، بهتراست برای تعمیر با نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 • به خاطر داشته باشید که یکی دیگر از نشانه های خرابی شیر ورودی عدم آبگیری صحیح و تمیز نشستن ظروف است.
 • شیلنگ تخلیه پاره شده است.
 • جنس شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی از جنس پلاستیک است و احتمال پارگی در آن وجود دارد.
 • در این صورت بهتر است با خرید شیلنگ جدید از مرکز تعمیرات ظرفشویی سامسونگ اقدام به تعویض شلنگ فرسوده کنید.

علت تخلیه نشدن آب در ظرفشویی چیست؟ نحوه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ به چه صورت است؟

 • در اولین اقدام برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ، باید بررسی نمایید تا مسیر تخلیه مسدود نباشد.
 • مسیر تخلیه شامل شیلنگ خروجی آب، فیلتر کف و پمپ تخلیه میباشد.
 • اگر هر کدام از موارد بالا گرفتگی داشته باشد آب تخلیه نمیشود.
 • فیلتر کف را باز نمایید و همراه با صافی داخل آن اقدام به تمیز کردن نمایید.
 • شیلنگ خروجی و پروانه پمپ تخلیه را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.
 • اگر مشکل حل نشد، اقدام به تعویض پمپ تخلیه نمایید.

برای عیب یابی و رفع مشکل تخلیه نشدن آب، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی روشن نمی شود؟ راهنمای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ در این مواقع

اگر ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود، موارد زیر را برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بررسی نمایید:

 • پریز برق
 • دو شاخه
 • موتور
 • برد الکترونیکی
 • میکروسوئیچ
 • سیستم برقی دستگاه

توضیحات بررسی:

 • برای حل مشکل روشن نشدن ظرفشویی سامسونگ، ابتدا پریز برق را چک کنید که ظرفشویی به برق متصل باشد و از جریان داشتن برق در پریز نیز مطمعن شوید.
 • همچنین از علت های روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ، خراب بودن میکروسوئیچ درب ظرفشویی است.
 • فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی به گونه ای طراحی شده است که اگر حرارت دستگاه بیش از حد بالا برود، ماشین ظرفشویی اجازه روشن شدن نخواهد داشت.
 • خراب شدن چفت درب ماشین ظرفشویی که وظیفه بسته و قفل نگه داشتن درب دستگاه را دارد نیز یکی دیگر از علت های روشن نشدن ماشین ظرفشویی است.
 • موتور، برد الکترونیکی و سیستم برقی دستگاه از دیگر عللی است که باید توسط تکنسین متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بررسی و تعمیر شود.

دلیل اینکه ظرفشویی ظرف ها را به خوبی خشک نمی ­کند چیست؟ برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ چه کنیم؟

دلیل خشک نشدن ظرف در ماشین ظرفشویی این است که، هیتر یا المنت دستگاه خراب است، المنت یکی از مهمترین قطعات ماشین ظرفشویی است.

 • وظیفه هیتر المنت داغ کردن آب برای شستشوی بهتر در ظرفشویی میباشد.
 • اگر هیتر المنت خراب شود ظروف در ظرفشویی سامسونگ به خوبی شسته نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به تعویض المنت برای تهیه قطعه جدید و فابریک به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگمراجعه کنید.

ترموستات خراب است.

 • اگر ترموستات خراب شود، دمای داخل ماشین ظرفشویی به درستی تشخیص داده نمی­ شود.
 • از طرفی ظروف پس از اتمام فرآیند شستشو به خوبی خشک نخواهند شد.
 • با استفاده از یک مولتر می ­توانید سالم بودن این قطعه را آزمایش کنید.
 • در صورتی که از کارهای فنی سررشته ندارید، بهتر است برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ از تکنسین­ های متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

فن خراب است.

 • فن نیز مانند هواکش عمل میکند و اگر خراب باشد، ظروف در ظرفشویی سامسونگ به خوبی خشک نمیشود.

برای شستشو جلادهنده وارد ظرفشویی نمیشود.

 • وظیفه جلادهنده براق کردن و خشک کردن ظروف میباشد.
 • جلادهنده در مرحله آخر آبکشی وارد دستگاه میشود.
 • اگر جلادهنده وارد نشود، مشکل خشک نشدن ظروف را خوهید داشت.

چرا ظرفشویی از مواد شوینده استفاده نمی کند؟ نحوه تعمیر ظرفشویی سامسونگ چگونه است؟

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ از مواد شوینده استفاده نمی کند، برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می نمایید، دقت کنید تا جاقرصی جرم نگرفته باشد.
 • بر اثر رسوبات، درب جاقرصی باز نمی شود.
 • مخزن مواد شوینده ظرفشویی سامسونگ را چک کنید تا به درستی شوینده وارد دستگاه شود.
 • اگر درب جاقرصی خراب بود و یا باز نمیشد، درب دستگاه را باز نمایید و قرص را داخل بندازید و فرایند شستشو را آغاز نمایید.

اگر دستگاه شما از مواد شوینده استفاده نمی کند و با توضیحات بالا مشکل حل نشد، کافی است برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در منزل بهره مند شوید.

اگر ظرفشویی سامسونگ بوی بد می دهد، جهت تعمیر ظرفشویی سامسونگ مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را بررسی کنید و هرگونه گرفتگی را برطرف نمایید.
 • توجه داشته باشید که موقع تمیز کردن فیلتر کف حتما صافی داخل آن را با مسواک تمیز نمایید.
 • ابتدا ظرفشویی سامسونگ را از هرگونه مواد غذایی پاک کنید.
 • یک محلول یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین آماده نمایید.
 • محلول را در کف ظرفشویی بریزید.
 • سپس ظرفشویی سامسونگ را بدون ظرف روشن کنید و اجازه دهید یک دور کامل عملیات کوتاه مدت شستشو انجام شود.

چرا نتیجه شستشوی ظروف در ظرفشویی رضایت بخش نیست؟ راهنمای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در این مواقع

عیب یابی مشکل شستشو ظرفشویی سامسونگ

اگر ظرفشویی در شستشوی ظرف ها ضعف دارد، از راهنمایی های زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید:

 • از میزان مواد شوینده نامناسب استفاده شده است.
 • ظروف به درستی در محفظه داخلی دستگاه چیده نشده است.
 • سعی کنید ظروف را در جای مناسب قرار دهید.
 • هرگز ماشین ظرفشویی سامسونگ را بیش از حد مجاز بارگیری نکنید.
 • باید فاصله کافی بین ظروف وجود داشته باشد تا آب در بین آن­ها جریان پیدا کند.
 • برنامه مناسب برای شستشو انتخاب نشده است.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی سامسونگ مسدود شده است.
 • در این صورت باید سریعا فیلتر ظرفشویی سامسونگ را تمیز کنید.
 • در بیشتر موارد فیلتر بخاطر باقی مانده مواد غذایی مسدود می­ شود.
 • پمپ آب را بررسی نمایید تا آب به راحتی پمپاژ شود.
 • آبپاشها را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد و یا جرم نگرفته باشد.

چنانچه ظروف در دستگاه ماشین ظرفشویی شما به خوبی شسته نمی شود، کافی است برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و رفع این مشکل از خدمات آی پی امداد بهره‌مند شوید.

چرا درب ظرفشویی قفل نمی­ شود؟ نظر تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در این باره چیست؟

در صورت قفل نشدن درب دستگاه ماشین ظرفشویی، از موارد زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید:

 • ظروف از قفسه بیرون آمده اند. داخل محفظه ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و ظروف را در جای خود قرار دهید.
 • قفل درب ظرفشویی سامسونگ خراب است.
 • قفل درب خراب در بیشتر مواقع تعمیر نمی­ شود و شما باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی سامسونگ صدمه دیده است.
 • لاستیک ظرفشویی از جنس پلاستیک است و امکان دارد به مرور زمان دچار فرسودگی و یا پارگی شود.
 • درزگیر معیوب از چفت شدن درب ماشین ظرفشویی جلوگیری می­ کند.
 • لولای درب ظرفشویی سامسونگ، اگر خراب شود، منجنر به بسته نشدن درب میشود.

برای رفع این مشکل به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی سامسونگ برای تهیه درزگیر جدید مراجعه کنید.

چرا کلیدهای ماشین ظرفشویی کار نمی کنند؟ چگونه برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ عمل کنیم؟

در صورتی که دکمه های ظرفشویی کار نمی کنند، باید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ بررسی کنید:

 • ممکن است برد الکترونیکی ظرفشویی دچار مشکل شده باشد که در این صورت دکمه ها به درستی کار نخواهند کرد.
 • در صورتی که دکمه های ماشین ظرفشویی خراب شده باشند، باید آن را تعویض نمایید.

برای رفع مشکل کار نکردن دکمه ها میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی موقع کار صدا می دهد؟ راهنمای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در این مواقع

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ موقع کار صدا می دهد، جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا پمپ آبپاش را بررسی کنید، ممکن است چیزی در آن گیر کرده باشد و سر و صدا ایجاد کند.
 • گاهی نیز مشکل از اسپری ماشین ظرفشویی (آبپاش) می باشد. که ممکن است به قفسه یا ظروف برخورد کند و ایجاد صدا کند.
 • با خرابی پمپ تخلیه، با صدا مواجه خواهید شد.
 • اگر بلبرینگ موتور خراب باشد، منجر به ایجاد صدا در ظرفشویی سامسونگ میشود.

در صورتی که مشکل سر و صدای ماشین ظرفشویی سامسونگ حل نشد، می توانید از تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید.

چرا ظرفشویی آبگیری نمیکند؟ چگونه اقدام به تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ نماییم؟

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما آبگیری نمیکند، برای عیب یابی، رفع مشکل و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ موارد زیررا بررسی  بپردازید:

 • ابتدا بررسی نمایید تا شیلنگ ورودی آب خمیدگی نداشته باشد و یا پاره نباشد.
 • دستگاه را کمی جلو بیاورید و شیلنگ ورودی آب را بررسی نمایید.
 • چک نمایید تا شیربرقی که وظیفه تامین آب در ظرفشویی را دارد خراب نشده باشد.
 • اگر فیلتر ورودی آب با آکواستاپ (نوعی شیربرقی میباشد) رسوب گرفته باشد، باعث عدم ورود آب به ظرفشویی سامسونگ میشود.

برای عیب یابی و رفع مشکل عدم ورود آب در دستگاه خود، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره مند شوید.

چرا چراغ نمک در ظرفشویی روشن میماند؟ برای تعمیرات لباسشویی ظرفشویی چه باید کرد؟

اگر چراغ نمک در ظرفشویی سامسونگ روشن میماند، 2 علت دارد:

 1. نمک بیش از حد داخل جای نمکی تجمع کرده که باید با یک قاشق کوچک و کمی آب آن را حل نمایید.
 2. دلیل دیگر مربوط به خرابی سنسور نمک است که باید تعویض شود.

برای عیب یابی و رفع مشکل روشن ماند چراغ نمک، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

چرا چراغ جلادهنده در ظرفشویی روشن میماند؟ نحوه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در این موقع چگونه است؟

اگر میخواهید در خانه مشکل روشن ماندن چراغ جلادهنده ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را بررسی و اقدام به تعمیر ظرفشویی سامسونگ کنید، موارد زیر را دنبال نمایید:

 • اگر از پر بودن مخزن جلادهنده مطمئن هستید، مشکل از سنسور جلادهنده است و باید تعویض شود.
 • برای تعویض سنسور جلادهنده میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت دغدغه اکثر کاربران از قیمت های متغیر هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد. اما در آی پی امداد برای رفع نگرانی و افزایش کیفیت خدمات و همچنین قیمت های مقرون به صرفه، خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را در محل انجام می دهیم.

 • قیمت ها مطابق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی است.
 • با بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مرکزی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در هزینه های خود تا 75 درصد صرفه جویی کنید.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد

ظرفشویی یکی از لوازم خانگی بسیار مهمی است که هزینه تعمیرات آن از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو برای اطلاع پیدا کردن مشتریان از هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در ادامه جدولی ارائه شده است. شما می توانید هزینه حدودی تعمیر و یا تعویض قطعات ظرفشویی را مشاهده نمایید:

خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی سامسونگ 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی سامسونگ 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی سامسونگ 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی سامسونگ 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی سامسونگ 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی سامسونگ 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی آی پی امداد

نتیجه گیری استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 1. تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار حرفه ای باعث افزایش طول عمر و کارایی ظرفشویی سامسونگ می شود.
 2. تعمیرکار متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر استفاده می کند.
 3. ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل سبب افزایش رضایت و راحتی کاربر می شود.
 4. هزینه های مقرون به صرفه نیز در ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سبب افزایش خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی می شود.

کاربران گرامی در صورت خراب شدن ظرفشویی می توانید با شماره های مندرج در پایین صفحه برای ارتباط با مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

4.7/5 - (16 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

118 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. کمیج 02 مهر 1399

  سلام ماشین ظرفشویی سامسونگ من مدتی دیگه صدای کلید و ملوذدی اتمام و شروع شستشو رو پخش نمیکنه،‌تو تنظیمات رفتم صداش سایلنت نبود،‌مشکلش چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 مهر 1399

   با سلام، بیزر روی برد الکترونیکی را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
    کمیج 05 مهر 1399

    خود من میتونم بیزر رو بررسی کنم؟ به چه صورت؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 06 مهر 1399

     با سلام، خیر بررسی و تعمیرات برد را بهتر است به تعمیرکار متخصص بسپارید.

     پاسخ دادن
      کمیج 06 مهر 1399

      ممنون از شما می تونم مطمئن بشم بیزرش مشکل داره؟ بدون باز کردن؟

      آی پی امداد 07 مهر 1399

      با سلام، خیر برد الکترونیکی کامل باید مورد بررسی قرار بگیرد.

1 2 3 4