logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG در شرق، غرب، شمال، جنوب تهران در محل به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما می پردازد. تعمیرکار متخصص آی پی امداد، تعمیر ظرفشویی سامسونگ را با بهره مندی از قطعات اصل و فابریک خدمات با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. با استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

آی پی امداد آماده ارائه خدمات باکیفیت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل شما می باشد.

آی پی امداد هیچ ارتباطی با سام سرویس، نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز در تهران به خدمات می پردازد.

کاربران گرامی چنانچه سوالی در مورد تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ دارید، در انتهای این صفحه بخش دیدگاه و یا قسمت پرسش و پاسخ از کارشناسان آی پی امداد پرسش نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG در تهران

 به باد داشته باشید اگر اخیرا ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را خریداری نموده اید، می توانید با شماره های نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در سام سرویس، که بر روی جعبه یا گارانتی درج شده است، تماس بگیرید. در صورت اتمام گارانتی می توانید با تعمیرگاه تخصصی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد تماس بگیرید.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل تماس بگیرید.
 2. همچنان می توانید با مراجعه به سایت اقدام به ثبت درخواست تعمیر داشته باشید.
 3. کد اشتراک به همراه نام خانوادگی تکنسین برای شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ در کمتر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود.
 5. تعمیرکار با قطعات اصل و فابریک، خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را انجام می دهد.
 6. همچنین برای افزایش رضایت خاطر کاربران، فاکتور به همراه گارانتی به مشتری تقدیم می گردد.
 7. در نهایت از شما مشتری گرامی در مورد عملکرد تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ نظرسنجی می شود.

 تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ شامل ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل

آی پی امداد تحت عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در محل، خدمات عیب یابی و تعمیر را در منزل شما انجام می دهد. با توجه به اینکه هدف نهایی این مجموعه ارائه خدمات باکیفیت و با هزینه های مقرون به صرفه برای مشتریان است، از این رو تمامی تلاش خود را برای رضایت کاربران انجام می دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ با تعمیرکار آی پی امداد

مزایای خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG در محل به شرح زیر است:

 1. با اعزام تعمیرکار به محل دیگر نیازی به جابه جایی دستگاه نیست.
 2. در هزینه و زمان به دلیل عدم انتقال دستگاه به مرکز تعمیرگاه صرفه جویی می شود.
 3. از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ می باشید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه صورت است؟

بهترین روش برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در هنگام خرابی، استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه است. اگرچه نمایندگی برند سامسونگ حضور مستقیمی در ایران ندارد اما شرکت سام سرویس به عنوان نمایندگی این برند در ایران، بهترین خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ را به مصرف کنندگان خود ارائه می نماید که برای استفاده از این خدمات باید با شماره های موجود بر روی ضمانت نامه محصول تماس حاصل نمایید.

در صورت عدم رضایت از خدمات تعمیرات و یا اتمام مهلت گارانتی می توانید از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد کمک بگیرید. تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در سرتاسر تهران دارای شعب متعددی است که آماده ارائه خدمات به مشتریان در زمینه تعمیرات این محصول می باشد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در ایران زیر نظر شرکت سام سرویس می باشد. آی پی امداد با اخذ مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه در قالب تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی سامسونگ آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. اما این نکته را فراموش نکنید که اگر اخیرا ماشین ظرفشویی خود را خریداری نموده اید، جهت نصب و همچنین تعمیرات ظرفشویی سامسونگ خود از خدمات رایگان نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شرکت سام سرویس بهره مند شوید.

یادآوری این نکته ضروری است که در صورت باز کردن جعبه ظرفشویی سامسونگ بدون حضور تعمیرکار نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش سامسونگ، کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر دستگاه باطل شده و ظرفشویی شما شامل خدمات رایگان سام سرویس نخواهد شد.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟

با توجه به اینکه مجموعه آی پی امداد سال های زیادی مشغول به خدمت رسانی به مشتریان عزیز است، برای تسهیل خدمت رسانی و افزایش کیفیت خدمات خود روز به روز در حال ارتقا می باشد. این تیم دارای تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده بوده که با مهارت بالایی خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ را انجام می دهند. به یاد داشته باشید که اگر مدت گارانتی دستگاه به پایان رسیده باشد، دیگر خدمات تعمیر در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ رایگان نخواهد بود. به همین دلیل ما در آی پی امداد با ارائه خدمات گوناگون، امکان دریافت خدمات کاملا تخصصی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را برای شما فراهم کرده ایم.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده
 2. بهره مندی از قطعات اصل و فابریک
 3. تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل
 4. ارائه خدمات در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز
 5. ارائه فاکتور و گارانتی خدمات
 6. هزینه های مقرون به صرفه
 7. تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در کوتاه ترین زمان ممکن

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

هنگامی که برای ظرفشویی های برند سامسونگ مشکلات و خرابی هایی پیش می آید، اولین مسئله ای که ذهن مصرف کنندگان را مشغول می کند، تماس با نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ است. این روزها مراکز و نمایندگی های متعددی وجود دارند که انواع خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ را به مشتریان ارائه می نمایند. با این حال برخی از این مراکز کار تعمیرات ظرفشویی را به درستی انجام نمی دهند و در پایان نیز موجب خرابی بیشتر دستگاه خواهند شد. در این بین نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد بهترین خدمات تعمیرات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

 • تمامی قطعاتی که توسط نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی مورد استفاده قرار می گیرد، از نوع اصلی و اورجینال می باشند.
 • آی پی امداد به جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان برای کلیه خدمات انجام شده توسط تعمیرکار متخصص ضمانت نامه و گارانتی ارائه می نماید.
 • تمامی خدمات این مجموعه با تعرفه های اعلامی توسط اتحادیه مشخص می گردد. این مسئله موجب می شود تا هزینه های مربوط به تعمیرات تا 75 درصد کاهش پیدا نماید.
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ آی پی امداد در کلیه روزهای هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

تعمیر انواع لوازم خانگی به خصوص ماشین ظرفشویی در کوتاه ترین زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو یکی از سوالاتی که اکثر مشتریان از کارشناسان این مجموعه می پرسند، مدت زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ است. به طور کلی عوامل مختلفی در تعیین مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی تاثیرگذار است که از جمله آن ها می توان به نوع تعمیر و میزان خرابی دستگاه اشاره نمود. به طور کلی تعمیرکار متخصص آی پی امداد پس از عیب یابی دقیق ماشین ظرفشویی می تواند نوع مشکل به وجود آمده در آن را مشخص نماید و مدت زمانی که برای تعمیرات دستگاه نیاز است را به شما اطلاع دهد. در صورتی که ایراد ماشین ظرفشویی شما از نوع جزئی باشد، در کوتاه ترین زمان می توان برای تعمیرات آن اقدام نمود.

تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد به دلیل داشتن مهارت بالای تعمیر در بررسی دستگاه شما موفق به عیب یابی و حتی رفع عیب مشکل می­ شود. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد از تعمیرکاران متخصص و مجربی برخوردار است که پس از اعزام به محل و عیب یابی دقیق دستگاه شما می توانند ایراد آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تشخیص داده و پس از تعمیرات دستگاه، آن را با بالاترین کیفیت به مشتریان تحویل دهند.

همچنین زمانی که تعمیرکار متخصص نمایندگی برای تعمیرات ماشین ظرفشویی به محل مورد نظر شما مراجعه می کند، پس از بررسی ماشین ظرفشویی، مدت زمان لازم برای تعمیرات را مشخص خواهد کرد. در نتیجه شما با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در این نمایندگی می توانید ایراد دستگاه خود را سریعا برطرف نمایید. از آنجایی که نیازی به انتقال دستگاه معیوب شما به تعمیرگاه وجود ندارد، در وقت شما به میزان بسیار زیادی صرفه جویی خواهد شد.

سرویس ظرفشویی سامسونگ چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

هریک از انواع لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی از یک طول عمر مفید برخوردار هستند که برخی از مصرف کنندگان با استفاده نامناسب و عدم سرویس به موقع موجب کاهش طول عمر ظرفشویی خود خواهند شد. از این رو مهمترین اقداماتی که باید در زمینه افزایش طول عمر ظرفشویی و افزایش کیفیت کارکرد آن انجام شود، سرویس ظرفشویی سامسونگ در زمان مشخص می باشد. این روزها بسیاری از نمایندگی ها از جمله نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد باکیفیت ترین خدمات سرویس و عیب یابی ظرفشویی را ارائه می نمایند.

 • مصرف کنندگان با انجام سرویس ظرفشویی در بازه های زمانی مشخص می توانین دستگاه خود را در طولانی مدت از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بی نیاز کنند.
 • انجام خدمات سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی موجب می شود تا هرگونه خرابی های جزئی در دستگاه تشخیص داده شده و به سرعت تعمیر گردد.
 • تعمیرکار مجرب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد جهت ارائه خدمات سرویس ماشین ظرفشویی در کوتاه ترین زمان به محل مرود نظر مشتریان مراجعه می نماید.

آیا تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

امرزه فضای مجازی و اینرنت از آموزش های متنی و تصویری تعمیرات لوازم خنگی پر شده و بسیاری از افراد بر این باورند که می توانند با مشاهده و مطالعه این مطالب تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را در منزل توسط خودشان انجام دهند این در صورتی است که این مطالب مخصوص افرادی است که از دانش فنی بهره مند هستند و فقط سوالات کوچکی برای آن ها مطرح است و یا نیاز به راهنمای های کلی دارند.

به قطع نمی توان با مشاهده مطالب آموزشی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را منزل انجام داد و با این کار فقط مشکل دستگاه خود را حاد تر خواهید کرد، این در حالیست که شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در شهر خود می توانید خیال خود را از چند جهت راحت کنید، علاوه بر این در صورتی که دستگاه شما با گذشت زمان مجددا خراب شد می توانید به مرجعی که از خدماتش استفاده کردید مراجعه کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است یا تعویض آن؟

در پاسخ به این پرسش که تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهتر است یا تعویض آن باید بگویم که همه چیز بستگی به این دارد که چگونه فکر کنید، هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ هرچقدر هم زیاد باشد ازم هم به اندازه یک ظرفشویی قدیمی سامسونگ هم نمی باشد، اما خب کیست که از داشتن یک ماشین ظرفویی جدید خوشش نیاید؟

قیمت های حال حاضر بازار لوازم خانگی طوری شده به قطع کسی را نمی توان پیدا کرد که تعویض را تعمیر ترجیح دهد، این در حالیست که اگر شما از خدمات یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ استفاده نمایید طول عمر دستگاه خود را هم می توانید افزایش دهید و این به معنی آن است که شما علاوه بر پرداخت هزینه کمتر دغده ای هم بابت استفاده از دستگاه خود نخواهید داشت.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ امری است که حتما باید به بهترین شکل ممکن انجام شود تا از خرابی های مجدد دستگاه جلوگیری گردد. این کار تنها توسط تعمیرکار متخصص قابل انجام است و فرد غیرمتخصص نمی تواند به درستی به تعمیر این دستگاه بپردازد. آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای تعمیرکاران مجربی است که می توانند دستگاه شما را به بهترین شکل تعمیر کنند.

 • تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ از تخصص و دانش به روز در جهت رفع عیب این دستگاه برخوردار می باشد.
 • تکنسین متخصص تعمیرگاه آی پی امداد برای تعویض قطعات ظرفشویی سامسونگ، از قطعات باکیفیت و اورجینال استفاده می کند.
 • تعمیرکار این مجموعه برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل و منزل شما گارانتی و فاکتور معتبر ارائه می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی از ابزار و تجهیزات کاملا پیشرفته برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ استفاده می نماید.

سوالات رایج از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد

سوالات رایج از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • محاسبه هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد با توجه به نوع مشکل دستگاه و مطابق با تعرفه مصوب اتحادیه تعیین می گردد.

 • آیا خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد دارای گارانتی می باشد؟

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در مجموعه آی پی امداد از گارانتی 3 الی 12 ماهه برخوردار می باشد.

 • تسویه صورتحساب تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ به چه شکل است؟

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ پس از پایان تعمیرات و در صورت رضایت دریافت می شود.

آموزش تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

در طراحی ماشین ظرفشویی های برند سامسونگ از تکنولوژی ها و امکانات پیشرفته ای استفاده شده است که ممکن است با گذشت زمان و استفاده نادرست مصرف کنندگان این دستگاه دچار خرابی هایی گردد. برخی از این مشکلات مربوط به قطعات اصلی بوده و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. اما برخی از آن ها با استفاده از برخی راهکارها به راحتی قابل رفع می باشد و نیاز به دانش خاصی ندارد. در ادامه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد انواع ایراداتی که ممکن است ظرفشویی های سامسونگ با آن مواجه شوند را بیان کرده است.

مصرف کنندگان به کمک مطالب آموزش تعمیرات ظرفشویی سامسونگ می توانند ایرادات و اشکالات جرئی دستگاه را به راحتی رفع نمایند. چنانچه در این زمینه سوالی دارید، می توانید از کارشناسان این مجموعه بپرسید تا مشکل دستگاهتان سریعا رفع گردد.

عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ

عیب یابی ظرفشویی سامسونگ را شرح داده ایم تا چنانچه مشکلی با دستگاه خود داشتید و فنی بودید، به راحتی بتوانید به تعمیر ظرفشویی سامسونگ خود بپردازید. در نظر داشته باشید که در صورت عدم دانش کافی می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بهره مند شوید.

با وجود آن که ماشین ظرفشویی‌های سامسونگ از کیفیت ساخت بسیار خوبی برخوردارند، اما باز هم به علل مختلف هریک ممکن است دچار مشکلاتی شوند. در تماس‌هایی که با ما صورت گرفته، مشکلات زیر عمده‌ترین موارد در تعمیرات ماشین ظرفشویی‌ سامسونگ بوده‌اند:

 • دستگاه روشن نمی‌شود.
 • دستگاه قادر به شستن تمیز ظروف نیست.
 • درب دستگاه باز نمی‌شود.
 • درب دستگاه بسته نمی‌شود.
 • از کنار درب، آب به بیرون نشت می‌کند.
 • از زیر ماشین آب سرریز می‌شود.
 • دستگاه قادر به گرم کردن آب نیست.
 • آب دستگاه تخلیه نمی‌شود.

این مشکلات از تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی استخراج شده و راه حل های آنها نیز در دست تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ است.

دلیل اصلی وجود رسوب سفید رنگ و لکه بر روی ظروف پس از اتمام شستشو در ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

در صورت ایجاد رسوب سفید در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در محل بهره ببرید:

 • ظرف نمک خالی است.
 • درب ظرف نمک به خوبی بسته نشده است.
 • با دقت محفظه نمک ماشین ظرفشویی سامسونگ را بررسی کنید و از بسته بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • از مواد شوینده نامناسب استفاده شده است.
 • عدم شستشوی مناسب میتواند منجر به رسوبات بر روی ظروف بعد از شستشو در ظرفشویی شود.
 • توجه نمایید تا آبپاشها جرم نگرفته باشند و به خوبی آب بر روی ظروف ریخته شود.
 • پمپ آب هم بررسی شود تا به خوبی پمپاژ شود و در صورت خرابی تعویض شود.

برای رفع مشکل رسوبات بر روی ظروف بعد از شستشو، با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ تماس حاصل نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ نشتی آب دارد؟

در صورت ایجاد نشتی در ظرفشویی، از راهنمایی های زیر برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در منزل استفاده کنید:

 • لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی سامسونگ فرسوده شده است.
 • لاستیک درب را به دقت بررسی کنید و در صورت مشاهده هرگونه پارگی نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • اگر نشتی آب از پشت است، شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی سامسونگ مشکل دارد.
 • با توجه به اینکه شیر برقی انواع مختلفی دارد، بهتر است برای تعمیر با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 • به خاطر داشته باشید که یکی دیگر از نشانه­ های خرابی شیر ورودی عدم آبگیری صحیح و تمیز نشستن ظروف است.
 • شیلنگ تخلیه پاره شده است.
 • جنس شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی از جنس پلاستیک است و احتمال پارگی در آن وجود دارد.
 • اتصالات زیر و پشت بررسی شود.

تعمیر مشکل نشتی آب در ظرفشویی سامسونگ

در این صورت بهتر است با خرید شیلنگ جدید از مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام به تعویض شلنگ فرسوده کنید.

علت تخلیه نشدن آب در ظرفشویی سامسونگ از چیست؟

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ شما تخلیه آب را به درستی انجام نمیدهد به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • در اولین اقدام برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ، باید بررسی نمایید تا مسیر تخلیه مسدود نباشد.
 • مسیر تخلیه شامل شیلنگ خروجی آب، فیلتر کف و پمپ تخلیه میباشد.
 • اگر هر کدام از موارد بالا گرفتگی داشته باشد آب تخلیه نمیشود.
 • فیلتر کف را باز نمایید و همراه با صافی داخل آن اقدام به تمیز کردن نمایید.
 • شیلنگ خروجی و پروانه پمپ تخلیه را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.
 • اگر مشکل حل نشد، اقدام به تعویض پمپ تخلیه نمایید.

برای عیب یابی و رفع مشکل تخلیه نشدن آب، از خدمات نمایندگی تعمیرات کاشین ظرفشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود؟

اگر ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود، موارد زیر را بررسی نمایید:

 • پریز برق
 • دو شاخه
 • موتور
 • برد الکترونیکی
 • میکروسوئیچ
 • سیستم برقی دستگاه

توضیحات بررسی:

 • برای حل مشکل روشن نشدن ظرفشویی سامسونگ، ابتدا پریز برق را چک کنید که ظرفشویی به برق متصل باشد و از جریان داشتن برق در پریز نیز اطمینان حاصل کنید.
 • همچنین از علت های روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ، خراب بودن میکروسوئیچ درب ظرفشویی است.
 • همینطور فیوز حرارتی ظرفشویی به گونه ای طراحی شده است که اگر حرارت دستگاه بیش از حد بالا برود، دستگاه اجازه روشن شدن نخواهد داشت.
 • خراب شدن چفت درب که وظیفه بسته و قفل نگه داشتن درب دستگاه را دارد نیز یکی دیگر از علت های روشن نشدن ماشین ظرفشویی است.
 • موتور، برد الکترونیکی و سیستم برقی دستگاه از دیگر عللی است که باید توسط تکنسین متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بررسی و تعمیر شود.

دلیل اصلی اینکه ماشین ظرفشویی سامسونگ ظرف ها را به خوبی خشک نمی ­کند چیست؟

هیتر یا المنت گرمایی خراب است.، المنت یکی از مهمترین قطعات ماشین ظرفشویی است.

 • وظیفه هیتر المنت داغ کردن آب برای شستشوی بهتر در ظرفشویی میباشد.
 • اگر هیتر المنت خراب شود ظروف در ظرفشویی سامسونگ به خوبی شسته نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به تعویض المنت برای تهیه قطعه جدید و فابریک به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید.

ترموستات خراب است.

 • اگر ترموستات خراب شود، دمای داخل ماشین ظرفشویی به درستی تشخیص داده نمی­ شود.
 • از طرفی ظروف پس از اتمام فرآیند شستشو به خوبی خشک نخواهند شد.
 • با استفاده از یک مولتر می ­توانید سالم بودن این قطعه را آزمایش کنید.
 • در صورتی که از کارهای فنی سررشته ندارید، بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ از تکنسین­ های متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

فن خراب است.

 • فن به مانند هواکش عمل میکند و اگر خراب باشد، ظروف در ظرفشویی سامسونگ خشک نمیشود.

جلادهنده وارد ظرفشویی برای شستشو نمیشود.

 • وظیفه جلادهنده براق کردن و خشک کردن ظروف میباشد.
 • جلادهنده در مرحله آخر آبکشی وارد دستگاه میشود.
 • اگر جلادهنده وارد نشود، مشکل خشک نشدن ظروف را خوهید داشت.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ از مواد شوینده استفاده نمی کند، به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می نمایید، دقت کنید تا جاقرصی جرم نگرفته باشد.
 • بر اثر رسوبات، درب جاقرصی باز نمی شود.
 • مخزن مواد شوینده ظرفشویی سامسونگ را چک کنید تا به درستی شوینده وارد دستگاه شود.
 • اگر درب جاقرصی خراب بود و یا باز نمیشد، درب دستگاه را باز نمایید و قرص را داخل بندازید و فرایند شستشو را آغاز نمایید.

اگر دستگاه شما از مواد شوینده استفاده نمی کند و با توضیحات بالا مشکل حل نشد، کافی است برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در منزل بهره مند شوید.

اگر ظرفشویی سامسونگ بوی بد می دهد، جهت رفع عیب آن مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را بررسی نمایید و از هرگونه گرفتگی برطرف نمایید.
 • توجه داشته باشید که موقع تمیز کردن فیلتر کف حتما صافی داخل آن را با مسواک تمیز نمایید.
 • ابتدا ظرفشویی سامسونگ را از هرگونه مواد غذایی پاک کنید.
 • یک محلول یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین آماده نمایید.
 • محلول را در کف ظرفشویی بریزید.
 • سپس ظرفشویی سامسونگ را بدون ظرف روشن کنید و اجازه دهید یک دور کامل عملیات کوتاه مدت شستشو انجام شود.

چرا نتیجه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ رضایت بخش نیست؟

اگر ظرفشویی در شستشوی ظرف ها ضعف دارد، از راهنمایی های زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید:

 •  از میزان مواد شوینده نامناسب استفاده شده است.
 • ظروف به درستی در محفظه داخلی دستگاه چیده نشده است.
 • سعی کنید ظروف را در جای مناسب قرار دهید.
 • هرگز ماشین ظرفشویی سامسونگ را بیش از حد مجاز بارگیری نکنید.
 • باید فاصله کافی بین ظروف وجود داشته باشد تا آب در بین آن­ها جریان پیدا کند.
 • برنامه مناسب برای شستشو انتخاب نشده است.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی سامسونگ مسدود شده است.
 • در این صورت باید سریعا فیلتر ظرفشویی سامسونگ را تمیز کنید.
 • در بیشتر موارد فیلتر بخاطر باقی مانده مواد غذایی مسدود می­ شود.
 • پمپ آب را بررسی نمایید تا آب به راحتی پمپاژ شود.
 • آبپاشها را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد و یا جرم نگرفته باشد.

عیب یابی مشکل شستشو ظرفشویی سامسونگ

اگر ظروف در دستگاه شما به خوبی شسته نمی شود، کافی است برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و رفع این مشکل از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا درب ماشین ظرفشویی سامسونگ قفل نمی­ شود؟

در صورت قفل نشدن درب ظرفشویی، از موارد زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک بگیرید:

 • ظروف از قفسه بیرون آمده اند. داخل محفظه ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و ظروف را در جای خود قرار دهید.
 • قفل درب ظرفشویی سامسونگ خراب است.
 •  قفل درب خراب در بیشتر مواقع تعمیر نمی­ شود و شما باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی سامسونگ صدمه دیده است.
 • لاستیک ظرفشویی از جنس پلاستیک است و امکان دارد به مرور زمان دچار فرسودگی و یا پارگی شود.
 • درزگیر معیوب از چفت شدن درب ماشین ظرفشویی جلوگیری می­ کند.
 • لولای درب ظرفشویی سامسونگ، اگر خراب شود، منجنر به بسته نشدن درب میشود.

برای رفع این مشکل به تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ برای تهیه درزگیر جدید مراجعه کنید.

چرا کلیدهای ماشین ظرفشویی کار نمی کنند؟ چگونه برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ عمل کنیم؟

در صورتی که دکمه های ظرفشویی کار نمی کنند، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است برد الکترونیکی ظرفشویی دچار مشکل شده باشد که در این صورت دکمه ها به درستی کار نخواهند کرد.
 • در صورتی که دکمه های ماشین ظرفشویی خراب شده باشند، باید آن را تعویض نمایید.

برای رفع مشکل کار نکردن دکمه ها میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ موقع کار صدا می دهد؟

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ موقع کار صدا می دهد، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا پمپ آبپاش را بررسی کنید، ممکن است چیزی در آن گیر کرده باشد و سر و صدا تولید کند.
 • گاهی نیز مشکل از اسپری ماشین ظرفشویی (آبپاش) می باشد که ممکن است به قفسه یا ظروف برخورد کند و ایجاد صدا کند.
 • با خرابی پمپ تخلیه، با صدا مواجه خواهید شد.
 • اگر بلبرینگ موتور خراب باشد، منجر به ایجاد صدا در ظرفشویی سامسونگ میشود.

در صورتی که مشکل سر و صدای ظرفشویی سامسونگ حل نشد، می توانید از تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در محل کمک بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ آبگیری نمیکند؟

اگر دستگاه شما آبگیری نمیکند، برای عیب یابی، رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی سامسونگ به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ابتدا بررسی نمایید تا شیلنگ ورودی آب خمیدگی نداشته باشد و یا پاره نباشد.
 • دستگاه را کمی جلو بیاورید و شیلنگ ورودی آب را بررسی نمایید.
 • چک نمایید تا شیربرقی که وظیفه تامین آب در ظرفشویی را دارد خراب نشده باشد.
 • اگر فیلتر ورودی آب با آکواستاپ (نوعی شیربرقی میباشد) رسوب گرفته باشد، باعث عدم ورود آب به ظرفشویی سامسونگ میشود.

برای عیب یابی و رفع مشکل عدم ورود آب در دستگاه خود، از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره مند شوید.

چرا چراغ نمک در ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن میماند؟

اگر چراغ نمک در ظرفشویی سامسونگ روشن میماند، 2 علت دارد:

 1. نمک بیش از حد داخل جای نمکی تجمع کرده که باید با یک قاشق کوچک و کمی آب آن را حل نمایید.
 2. دلیل دیگر مربوط به خرابی سنسور نمک است که باید تعویض شود.

برای عیب یابی و رفع مشکل روشن ماند چراغ نمک، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

چرا چراغ جلادهنده در ظرفشویی  روشن میماند؟ نحوه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در این موقع چگونه است؟

برای رفع مشکل و تعمیر روشن ماندن چراغ جلادهنده ظرفشویی سامسونگ به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • اگر از پر بودن مخزن جلادهنده مطمئن هستید، مشکل از سنسور جلادهنده است و باید تعویض شود.
 • برای تعویض سنسور جلادهنده میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

علت دغدغه اکثر کاربران از قیمت های متغیر هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ می باشد. اما در آی پی امداد برای رفع نگرانی و افزایش کیفیت خدمات و همچنین قیمت های مقرون به صرفه، خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ را در محل انجام می دهیم.

 • قیمت ها مطابق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی است.
 • با بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مرکزی تعمیر ظرفشویی در هزینه های خود تا 75 درصد صرفه جویی کنید.

هزینه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد

ظرفشویی یکی از لوازم خانگی بسیار مهمی است که هزینه تعمیرات آن از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو برای اطلاع پیدا کردن مشتریان از هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در ادامه جدولی ارائه شده است. شما می توانید هزینه حدودی تعمیر و یا تعویض قطعات ظرفشویی را مشاهده نمایید:

خدمات تعمیرات ظرفشویی سامسونگ هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی سامسونگ 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی سامسونگ 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی سامسونگ 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی سامسونگ 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی سامسونگ 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی سامسونگ 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی سامسونگ 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی آی پی امداد

نتیجه گیری استفاده از خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 1. تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ توسط تعمیرکار حرفه ای باعث افزایش طول عمر و کارایی ظرفشویی سامسونگ می شود.
 2. تعمیرکار متخصص تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر استفاده می کند.
 3. ارائه خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل سبب افزایش رضایت و راحتی کاربر می شود.
 4. هزینه های مقرون به صرفه نیز در ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سبب افزایش خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی می شود.

کاربران گرامی در صورت خراب شدن ظرفشویی می توانید با شماره های مندرج در پایین صفحه برای ارتباط با مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی سامسونگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

118 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. کمیج 02 مهر 1399

  سلام ماشین ظرفشویی سامسونگ من مدتی دیگه صدای کلید و ملوذدی اتمام و شروع شستشو رو پخش نمیکنه،‌تو تنظیمات رفتم صداش سایلنت نبود،‌مشکلش چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 مهر 1399

   با سلام، بیزر روی برد الکترونیکی را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
    کمیج 05 مهر 1399

    خود من میتونم بیزر رو بررسی کنم؟ به چه صورت؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 06 مهر 1399

     با سلام، خیر بررسی و تعمیرات برد را بهتر است به تعمیرکار متخصص بسپارید.

     پاسخ دادن
      کمیج 06 مهر 1399

      ممنون از شما می تونم مطمئن بشم بیزرش مشکل داره؟ بدون باز کردن؟

      آی پی امداد 07 مهر 1399

      با سلام، خیر برد الکترونیکی کامل باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 2. مهدی 08 خرداد 1399

  سلام خسته نباشید، ظرفشویی سامسونگ مدل d146، بعد از پر کردن نمک، تمام نمک داخل محفظه رو یکباره مصرف میکنه و ظرفها رو خیلی کدر میکنه و چراغ نمک روشن میشه... علت از رزین هست یا سنسورها؟

  پاسخ دادن
  شهرام 13 فروردین 1399

  مدل دستگاه سامسونگd155است

  پاسخ دادن
  مهدی 22 بهمن 1398

  سلام،من ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل 156دارم،ارور 3e میزنه،همه ی قطعات و سیم کشی چک شده مشکلی نبوده اما همچنان ارور میده،میخواستم ببینم مشکل از چیه؟ توروخدا جواب بدید.

  پاسخ دادن
  مسلم 19 آذر 1398

  سلام ظرفشویی D162 سامسونگ دارم ارورoc میزنه و قبلش مدام چراغهای مانیتور همش خاموش و روشن میشه مشکلش رو بفرمایید

  پاسخ دادن
  احسان حافظ 05 آبان 1398

  با سلام و خسته نباشید ماشین ظرفشویی مدل D147STS داریم از یک ماه بعد از خرید ارور 4cمیداد چند بار بردم نمایندگی یک بار شیر برقی یک بار دستگاه شماره انداز اب عوض کردن خیلی وقتها ارور میده الان اب گیری میشه میخواد شروع کنه به شستن ارور میده دیگه نمیدونم چکارش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن بنده کرمانم

  پاسخ دادن
   مدیر 06 آبان 1398

   سلام ، همچنان شیربرقی و شماره انداز آب ظرفشویی سامسونگ شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  شیروانی 20 مهر 1398

  سلام خسته نباشید من ظرفشویی سامسونگ مدل d162w دارم. چند روزی است وقتی برنامه auto یا echo رو انتخاب میکنم و استارت رو میزنمو درب را میبندم. پس از حدود 2 دقیقه قسمتی که تایمر رو نشون میده شروع به چشمک زدن میکنه و اروری هم روی نمیاد. هر چند بار هم که ریست میکنم و دوباره استارت میکنم باز بعد 2 دقیقه همان مورد تکرار می شود و بعضی اوقات شانسی کار میکند. ولی روی برنامه شستشوی سریع این مشکل نیست. به نظرتون چی مشکلی وجود دارد؟

  پاسخ دادن
   مدیر 20 مهر 1398

   سلام ، تایمر ظرفشویی سامسونگ باید توسط تعمیرکار در منزل چک شود.

   پاسخ دادن
    شیروانی 20 مهر 1398

    ممنون همه برنامه هاش رو چک کردم فقط همین دو بنرامه این مشکل را ایجاد میکنند. تایمر باید تعمیر شود؟. شما زحمت میکشید؟

    پاسخ دادن
     مدیر 20 مهر 1398

     سلام ، برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران میتوانید با شماره های آی.پی امداد تماس حاصل نمایید.

     پاسخ دادن
   فرهادی 27 اردیبهشت 1399

   سلام ماشین ظرفشویی من مدلش d164sts هست یه مدت هست وقتی میزنم کار کنه باهر برنامه ای یه مقدار کار میکنه و بعد چراغ تایمرش شروع به چشمک زدن میکنه و دیگه ظرفهارو نمیشوره و آب داخل ظرفشویی می مونه و بعد از کمی خودش خالی میشه مشکلش چه چیزی هست؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 29 اردیبهشت 1399

    سلام ، تایمر ظرفشویی سامسونگ شما مشکل دارد

    پاسخ دادن
  آوا 23 شهریور 1398

  سلام من ماشین ظرف شویی سامسونگ خریدم ، متاسفانه بدون خوندن راهنما که نوشته دو سوم مخزن نمک رو پر آب کرده و سپس نمک رو اضافه کنید ، نمک رو خالی ریختم توش ،پر نمک هم کردم ، چندین بارم استفاده کردم ، خودش داخلشو پر آب کرده ، الان همش خطای نمک رو رو نمایشگر میاره با این که کل نمک رو ریختم توش ، و داخلش نمک پره بازم نمایشگر نمکش روشنه و خاموش نمیشه ، وقتی مخزن نمکو باز میکنم آبش میریزه داخل و لکه سفید درست میکنه میترسم رسوب بگیره ، چکار کنم

  پاسخ دادن
   مدیر 23 شهریور 1398

   سلام ، شما نیازمند تعمیرکار ظرفشویی سامسونگ هستید تا ظرف نمک رو خالی و تمیز کند بعد دوباره پر نمک کنه ، همچنین در نظر داشته باشید که احتمال دارد سنسور ظرف نمک نسوخته باشد .

   پاسخ دادن
  ناشناس 13 مرداد 1398

  سلام خسته نباشین ظرفشویی من میزارم رو یه ساعت تا ۴۸کار میکنه فقط تایمرش نمیشوره تو۴۸تایمرش هم متوقف میشه از نمایندگی اومدن زدن کار کرد بعداز رفتن اونا باز تو ۴۸دقیقه تایمرش ایستاد ارور هم نمیدهممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دادن
   مدیر 13 مرداد 1398

   سلام ف تایمر دستگاه شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  جعفری نژاد 30 تیر 1398

  سلام من طرفشویی مدل d153w سامسونگ دارم حدود 4 ساله دیشب هر چی زوشن کردم error 4E رو میداد میشه راهنمایی کنید مشکل چیه

  پاسخ دادن
   مدیر 30 تیر 1398

   سلام ، علت ارور 4e دستگاه شما مربوط به دریچه ورودی آب میباشد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مریم رحیم زاده 27 خرداد 1398

  با سلام،وقتی ماشین ظرفشویی رو روشن میکنم بعد یک دقیقه خطای e2رو نشون میده ،البته یک هفته میشه جابجایی داشتیم و فشار اب محل جدید هم کمه ، زمانهای مختلف چک کردم که فشار اب رو چک کنم اما هر بار بعد یک دقیقه خطا رو نشون میده بی زحمت راهنمایی کنید و آدرس تعمیر کار تو قم در صورت نیاز معرفی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 27 خرداد 1398

   سلام ، دلیل ارور E2 ظرفشویی سامسونگ مربوط به خطای ورودی آب میباشد ، برای رفع عیب این کد خطا باید شیر برقی و ورودی آب چک شود .

   پاسخ دادن
  مجید امامی 21 اردیبهشت 1398

  سلام ماشین ظرفشویی من مدل d148w سامسونگ است الان ارور d02 میدهد که شما نوشتید مربوط به پمپ تخلیه میباشد میشه بفرمایین حدودا چقدر هزینه کل تعمیر می باشد با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 22 اردیبهشت 1398

   سلام ، حدودا هزینه تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی بلومبرگ 350 تومان میشود .

   پاسخ دادن
  مجتبی ش 18 اردیبهشت 1398

  سلام خسته نباشید در مورد ارور D13 ماشین مدل D148 اگه توضیح مختصری بدین ممنون میشم.چون دو سه نفر دیگه هم پرسیده بودن ولی پاسخی ندادین.

  پاسخ دادن
  اصلانی 06 اردیبهشت 1398

  سلام ما ظرفشویی d162سامسونگ داریم بدون هیچ اروری ابو گرم نمیکنه وخشک نمیکنه از نمایندگی هم اومدن هیترو عوض کردن ولی جواب نمیده چیکار باید بکنیم

  پاسخ دادن
   مدیر 07 اردیبهشت 1398

   سلام ف فیلتر کف و پمپ تخلیه ظرفشویی سامسونگ باید چک شود .

   پاسخ دادن
  محمودی 13 فروردین 1398

  سلام ظرفشویی من مدل146 d هست وسطای شستن خطای f5 داد خاموش روشن کردم دوباره برنامه دا دم که بشوره 20 دقیقه شست بعدش دیگه ابکشی نکرد و دقیقه شمار روی 21 دقیقه موند مشکل از چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 18 فروردین 1398

   سلام ، دلیل ارور f5 ظرفشویی سامسونگ خطای دمای پایین آب میباشد ، برای حل این مشکل هیتر دستگاه باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  حامدحبیبی 25 اسفند 1397

  با سلام کد 0c نشانه چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد

  پاسخ دادن
  ع.بخشنده 14 بهمن 1397

  سلام. خسته نباشید. ماشین ظرفشویی من خطای f3 میده. نگاه کردم تو لیست نوشته نشتی آب. میشه راهنمایی کنید چطوری درست میشه. ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 14 بهمن 1397

   سلام ، برطرف کردن نشتی آب باید توسط تعمیرکار مربوطه انجام گردد ، برای رفع عیب میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید یا به مطالعه مقاله های آموزشی از منوی بالا بپردازید .

   پاسخ دادن
   بابک 15 فروردین 1399

   سلام من ماشین ظرف شویی سامسونگ d155 دارم امروز که روشن کردم ارور 5Eرو میده .و در ضمن امروز چک کردم لاستیک یا همون درز گیرش پاره شده بود و پوسیده بود چه کار باید کرد؟؟

   پاسخ دادن
  زهرا حسنی 07 بهمن 1397

  سلام ماشین ظرفشویی کمتر از یکسال قبل موقع کار کردن درش باز میشد مدام تا جایی که مجبور بودیم موقع کار کردن چسب پهن بهش بزنیم تا باز نشه از نمایندگی اومدن و گفتن مشکل از آسانسورشه.در صورتیکه کمتر از ۸ ماه بود که هر دو آسانسورش تعویض شده بود و دوباره آسانسورش رو تعویض کرد حالا دوباره یکسال نشده دوباره اون مشکل رو پیدا کرده امکان داره کلا مشکل از آسانسورش نباشه.میشه بفرمایید مشکلش چیه و چه جوری رفع میشه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 08 بهمن 1397

   سلام ، احتمال دارد مشکل از آسانسور یا میکروسوئیچ درب ظرفشویی سامسونگ شما باشد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  جمشید میرقائد 05 دی 1397

  درود بر شما و همکاران گرامی ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D148S . وقتی که دوشاخه را به پریز وصل میکنم تقریباً به مدت ۵ ثانیه موتورشروع به کار می‌کنه و سپس قطع شده و هیچ صدایی از آن بلند نمیشه وضمناً هیچگونه کد خطایی نشان نمی‌دهد . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 05 دی 1397

   سلام ، موتور ظرفشویی سامسونگ چک شود .

   پاسخ دادن
  ایمان مدنی 12 آذر 1397

  با سلام ماشین ظرفشویی D128 گیریبکسی میخوام بخرم به نظر شما خوب است

  پاسخ دادن
  کوثرنیا 12 آذر 1397

  سلام خسته نباشین. ماشین ظرفشویی من مدتیه کار نمیکنه و ارور میده E2. ورودی آب و تخلیه هم چک کردم مشکلی نداره. ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ دادن
   مدیر 12 آذر 1397

   سلام ، مشکل از شیربرقی یا اکواستاپ است . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
1 2