تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده ، علت ارور ظرفشویی ، رفع کد خطا ، نحوه عیب یابی و ... را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زاروتی بهره مند شوید .

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران

برای تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران کجاست ؟ آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی اینجا است ، تا به تمام این سوالات پاسخ دهد و با سابقه ای درخشان ، تکنسین های مجرب و با استفاده از اصول مشتری مداری و خدمات در اروپا ؛ تعمیرات ظرفشویی زاروتی شما عزیزان را در محل انجام میدهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی
تعمیرات ظرفشویی زاروتی

توجه : خدمات آی.پی امداد فقط در تهران میباشد و هیچ اطلاعاتی از شهرهای دیگر نداریم .

چرا برای تعمیرات ظرفشویی زاروتی آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی ، با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • برای تعمیرات ظرفشویی زاروتی از قطعات فابریک استفاده میشود .
 • کلیه خدمات ظرفشویی زاروتی در مجموعه آی.پی دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .
 • تعمیرکار ظرفشویی زاروتی با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار ظرفشویی زاروتی ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه ظرفشویی زاروتی خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی مندرج شده در برگه گارانتی تماس بگیرید ، تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش ظرفشویی زاروتی بهره مند شوید .

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی :

 • تعمیرات ظرفشویی زاروتی در محل
 • تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی زاروتی
 • تعویض شیربرقی ظرفشویی زاروتی
 • تعویض یا تعمیر برد الکترونیکی ظرفشویی زاروتی
 • تعویض فیلتر ظرفشویی زاروتی
 • فروش شوینده مناسب ظرفشویی زاروتی
 • تعویض موتور ظرفشویی زاروتی
 • تعویض المنت ظرفشویی زاروتی
 • کلیه خدمات ظرفشویی زاروتی در محل

سوالات متداول مشتریان آی.پی درباره تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی :

 • چرا ماشین ظرفشویی زاروتی کار نمیکند ؟
 • چرا ماشین ظرفشویی زاروتی تخلیه نمیکند ؟
 • چرا ظرفشویی زاروتی ظروف را خشک نمیکند ؟
 • چرا بعد از شستشوی ظروف توسط ظرفشویی زاروتی لکه باقی میماند ؟
 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی زاروتی چه میباشد ؟
 • آیا در ظرفشویی زاروتی از نمک یا مایع جلادهنده استفاده کنیم ؟
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی در تهران کجاست ؟

کلیه تعمیرات ظرفشویی در آی.پی امداد انجام میگردد .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی

زاروتی شرکت تولیدکننده لوازم خانگی ایتالیایی است.همه ی ما میدانی که لوازم خانگی های ساخت ایتالیا از قدیم در جهان معتبر و مشهور بوده اند.علاوه بر این باید بدانید که ایتالیا و زاروتی که جزو معتبر ترین کارخانه های ایتالیایی است در ساخت لباسشویی ، ظرفشویی و قهوه ساز در جهان بی نظیراند.

یکی از مشکلاتی که در استفاده با ماشین ظرفشویی زاروتی ممکن است با آن روبرو شوید و از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی کمک بخواهید مشکل خوب نشستن ظروف است . ما توصیه میکنم قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی علت این مشکل را به خوبی بدانید تا از کاری که تعمیرکار ظرفشویی زاروتی انجام میدهد آگاه باشید.دلایل این مشکل را در زیر با توضیحات مختصری برای شما نام برده ایم اگر شما اهل فن باشید ویا با تعمیرات آشنایی داشته باشید شاید همین توضیحات به شما کمک کند که خود دستگاه را تعمیرکرده ونیاز به تعمیرگاه ظرفشویی زاروتی نباشد.

توجه : آی.پی امداد نمایندگی رسمی ظرفشویی زاروتی در تهران نیست ، لازم است بدانید که با استفاده از مجوز مربوطه در قالب تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی در تهران فعال میباشد .

1.واشر فشرده سازی آب در ظرفشویی

فشار کم آبی که بر روی ظروف ریخته میشود ممکن است علت این مشکل باشد.اگر اینگونه بود باید بدانید که واشری که آب داخل ظرفشویی را فشرده سازی میکند میتواند منبع مشکل باشد.این واشر بر روی سطح تخلیه و بالای پروانه گردش قرار دارد. واشر ممکن است فقط شل شده باشد و یا ممکن است نیاز به جایگزینی باشد. اگر شما واشر را جایگزین کردید، مطمئن شوید که هیچ قطعه ای در اطراف واشر وجود ندارد که باعث پویسیدگی و آسیب دیدگی واشر شود.برای جایگزین کردن واشر قطعه را از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زاروتی تهیه کند که از اصل بودن آن مطمئن باشید.

2.بازوی اسپری ماشین ظرفشویی زاروتی

بازوی اسپری پایین (و همچنین اسپری های فوقانی) می تواند دلیل آن باشد که ماشین ظرفشویی شما به درستی ظروف را تمیز نمیکند.

عملکرد اسلحه اسپری که آب گرم و مواد شوینده را با جریان قوی وارد محفظه ظروف میکند ممکن است دچار آسیب شده باشد.چک کنید که سلاح های اسپری می توانند آزادانه حرکت کنند.قطعه ای که این اسلحه را شارژ میکند نیز ممکن است شل یا پوسیده شده باشد که هیمن امر موجب میشود بازوی اسپری شکسته و از یک عملکرد درست اسپری جلوگیری شود.بررسی کنید که ترک یا سوراخی بر روی اسپری ها ایجاد نشده باشد.

باقی مانده هایی مانند ذرات غذایی، سلفون و یا سایر موارد خارجی ممکن است سوراخ های بازوی اسپری را مسدود کرده باشند و موجب کاهش نیرو یا جهت اسپری شود.چک کنید که سوراخ های بازوی اسپری آزاد باشند.

3.بازوی اسپری میانی ماشین ظرفشویی زاروتی

از نمایندگی تعمیرات ظرفشویی زاروتی درباره ساختار دستگاه اطلاعات کسب کنید.اگر ماشین ظرفشویی شما دارای بازوی اسپری میانی متصل به یک قفسه قابل تنظیم است، شما باید ایستگاه اتصال همراه با پروانه بازو را بررسی کنید. ایستگاه اتصال را می توان در پشت ماشین ظرفشویی در لوله ورودی آب پیدا کرد.بازوی اسپری اصلی آب را به بازوی اسپری میانه منتقل می کند و معمولا دارای دو خروجی است. اطمینان حاصل کنید که ایستگاه اتصال آنها به طور صحیح به لوله تامین آب وصل شده است. پروانه های بازو را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که آنها میتوانند آزادانه حرکت کنند.همچنین قطعات پلاستیکی موجود در بازو و اطراف آن را برای بررسی کنید در صورت هرگونه ترک و پوسیدگی قطعه آسیب دیده را جایگزین کنید.

4.مسدود شدن پمپ تخلیه در ظرفشویی زاروتی

ذرات کوچک غذایی که بر روی ظروف باقی مانده اند،به راحتی از بخش تخلیه پمپ ماشین ظرفشویی عبور میکنند. اگر ذرات غذایی به اندازه کافی کوچک نباشند، ممکن است از تخلیه آب کثیف جلوگیری کنند و در ماشین ظرفشویی مجددا پخش شوند. اگر ماشین ظرفشویی شما ظرف ها را به درستی تمیز نمیکند، قسمت تخلیه پمپ را بررسی کنید، اگر متوجه شوید که حاوی مواد غذایی است؛ آن را به خوبی تمیز کنید.

5.سوپاپ ورودی ظرفشویی زاروتی

سوپاپ ورودی یکی از شایع ترین قطعات ماشین ظرفشویی است که دچار آسیب میشود و می تواند منجر به درست نشستن ظروف توسط دستگاه شود به این طریق که سطح آب مناسب در دستگاه را فراهم نمیکند.دریچه آب معمولا در جلو ماشین ظرفشویی پشت پانل دسترسی پایین قرار دارد.آن را چک کنید اگر سطح آب مناسب نباشد ابتدا باید ورودی شیر را چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که آب به درستی وارد دستگاه میشود و سپس از جریان برق سوپاپ به درستی مطمئن شوید.

 1. بازوی اسپری بالا ظرفشویی زاروتی

اگر ماشین ظرفشویی زاروتی شما دارای بازوی اسپری بالا باشد، لوله ورودی آب ممکن است علت مشکل باشد. لوله ورودی آب لوله ای است که به طور معمول از پلاستیک ساخته شده است که آب را از پمپ به بازوی اسپری بالایی و برخی از مدل ها به بازوی اسپری میانه منتقل می کند. اطمینان حاصل کنید که لوله به درستی با سلاح های اسپری هماهنگ شده است و هیچ محدودیتی برای جلوگیری از جریان آب وجود ندارد. بعضی از مدل ها ممکن است یک فیلتر در لوله ورودی آب نیز داشته باشند که آن هم باید مورد بررسی قرار بگیرد.

7.فیلتر ماشین ظرفشویی زاروتی

همه ماشینهای ظرفشویی یک یا چند فیلتر برای حذف ذرات غذایی از آب در طول چرخه شستشو دارند.این فیلترها معمولا قادر به تمیز کردن خود هستند ، اما تحت شرایط خاص آب و یا استفاده از مواد شوینده، این فیلترها می توانند مسدود شوند. فیلترها را در قسمت گردش پمپ و یا در بازوی شستشوی میانی قرار دارند و در صورت لزوم باید تمیز و یا حتی جایگزین شوند. اگر فیلتر دچار پارگی و یا آسیب دیدگی شده باشد، ذرات غذایی یا اشیاء خارجی می توانند به اسپری ها برسند و مانع عملکرد درست دستگاه شوند.همه ی نمایندگی مجاز ظرفشویی زاروتی موظف به داشتن فیلتر اصل این دستگاه هستند.

پس از چک کردن موارد بالا اگر همچنان مشکل پا برجا بود با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی تماس بگیرید.

آی.پی امدا برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی زاروتی را تحت پوشش قرار داده است ، تا با اطمینان از قیمت ها دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید و لازم است بدانید که آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی زاروتی میباشد که فقط در تهران فعال میباشد و کلیه خدمات ظرفشویی زاروتی در همان روز انجام میگردد .

تعمیرات ماشین ظرفشویی زاروتی

به خاطر دستکاری امن و کارآمد ، شما باید آماده شوید و یاد بگیرید که از ابزارهای با اولویت زیر  استفاده کنید تا بتوانید ظرفشویی زاروتی خود را تعمیر کنید یا تعمیرکار ظرفشویی زاروتی خود شوید.

ابزارهای مورد استفاده جهت تعمیر ظرفشویی زاروتی

 • پیچ گوشتی معمولی
 • دو سو، سه سو، چهار سو
 • انبردست
 • آچار گردان
 • گاز انبر OTK، متر و ابزارهای اندازه گیری جهانی

توجه: هیچ وقت مقاومت سیم متصل به برق را اندازه گیری نکنید. اگرچه، قطعه مورد اندازه گیری شما ممکن است که آسیب دیده باشد.

عیب یابی ظرفشویی زاروتی

جهت تعمیرات مناسب هر نوع ایراد، خطا و خرابی در ظرفشویی زاروتی باید به همراه علت خرابی یا اشکال در محصول تشخیص داده شود و سپس در جهت رفع خطا و خرابی اقدامات مناسب صورت گیرد.

عیب یابی ماشین ظرفشویی زاروتی: نشتی نمک (برای ظرفشویی تجهیز شده با نرم کننده)

علت خطای نشتی نمک ظرفشویی زاروتی

1-پوشش نرم کننده رها شده است.

2-حلقه o-رینگ بر عکس شده است.

رفع عیب ظرفشویی زاروتی

1-پوشش را محکم کنید.

2-حلقه o-رینگ را تعویض کنید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی زاروتی: بعد از فشردن دکمه استارت عمل نمی کند.

چرا بعد از فشردن دکمه استارت ظرفشویی زاروتی کار نمیکند ؟

1-کلید درب آسیب دیده است.

2-قفل درب آسیب دیده است.

3-رینگ به صورت اشتباه متصل شده است.

4-کنترل الکتریکی دارای نقص و خرابی است.

رفع عیب مشکل روشن نشدن ظرفشویی زاروتی

1-کلید درب را تعویض کنید.

2-قفل درب را تعویض کنید.

3-سیم بندی را تعمیر کنید.

4-کنترل الکتریکی را تعویض کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی : آب پر کن متوقف نمی شود .

چرا آب پرکن در ظرفشویی زاروتی متوقف نمیشود ؟

1-دریچه آب آسیب دیده است.

2-کنترل الکتریکی دچار خرابی شده است.

رفع عیب عدم متوقف شدن آب پرکن در ظرفشویی زاروتی

1-دریچه آب را تعویض کنید.

2-کنترل الکتریکی را تعویض کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی:آب را خیلی کم در مخزن ظرفشویی پر می کند.

چرا آب خیلی کم در ظرفشویی زاروتی پر میشود ؟

1-ظرفشویی در سطح مناسب و هموار که بدون شیب باشد، قرار نگرفته است.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی :

1-ظرفشویی زاروتی را در سطح مناسب و هموار قرار دهید تا آب به مقدار کافی در ظرفشویی پر شود.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی: ظرفشویی زاروتی با درب باز می چرخد.

چرا ظرفشویی زاروتی با درب باز میچرخد ؟

-رینگ سوئیچ درب به اشتباه متصل شده است.

-کنترل الکتریکی دچار نقص و خرابی است.

علت عیب یابی چرخیدن ظرفشویی زاروتی با درب باز

-سیم بندی و اتصالات به سیم ها را بررسی کنید و در صورت خرابی سیم بندی تعمیرات را انجام دهید.

-کنترل الکتریکی را تعویض کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی: موتور هوم و صدای روشن شدن را می دهد اما روشن نمی شود یا نمی چرخد.

علت ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-یاتاقان های موتور دچار نقص و خرابی شده اند.

2-خازن موتور دچار نقص و خرابی شده است.

3-سیم بندی خراب یا آسیب دیده

4-ولتاژ موتور نامناسب است.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-موتور را تعویض کنید.

2-خازن موتور را تعویض کنید.

3-سیم بندی را تعویض کنید.

4-موتور را تعویض کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی: موتور در محافظ حرارت داخلی بیش از حد به جریان می افتد.

علت ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-ولتاژ موتور نامناسب است.

2-قیود و الزامات شفت موتور

3-خازن موتور معیوب و ناقص است.

4- سیم پیچی موتور اتصالی پیدا کرده است.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-موتور را تعویض کنید.

2-موتور را تعویض کنید.

3-خازن موتور را تعویض کنید.

4-موتور را تعویض کنید.

 

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی: فیوز برای المنت حرارتی شکسته است.

علت ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-داخل پایه بابر خیلی کثیف یا معیوب است.

2-کنترل الکتریکی معیوب است.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-پایه بابر را تمیز یا تعویض کنید.

2-کنترل الکتریکی را تعویض کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی: آب از سیفون بیرون آمده است.

علت ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-حلقه شلنگ تخلیه خیلی کم  است.

2-شلنگ تخلیه متصل به تخلیه کف زمین به صورت مناسب تخلیه  نشده است.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

یک شکاف هواي خروجی و تخلیه را در بالای کانتور ایجاد کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی:پمپ های ظرفشویی زاروتی صدا میدهد

علت ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-بقایای مواد غذایی و رسوبات در انتهای محفظه شستشو به صورت لجن و کثافت

2-قطعات پمپ به درستی نصب نشده است.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-درون محفظه را که بقایای مواد غذایی به صورت لجن در آنجا جمع شده است را تمیز کنید.

2- پمپ را بازرسی کنید و اشتباهات نصب را اصلاح کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی: ماشین ظرفشویی زاروتی به صورت مناسب پاک و تمیز نشده است.

علت ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-مخزن یا فیلتر مسدود شده اند.

2-فیلتر در موقعیت درست قرار نگرفته است

3-فیلتر دچار انحراف شده است.

4- ظروف یا چاقو / چنگال یا چیزهای دیگر دستگاه اسپری کننده را سفت گرفته اند و اجازه حرکت به آن نمی دهند.

5- بارگیری نامناسب ظروف، قاشق و چنگال و غیره

از مواد شوینده به اندازه کافی استفاده نشده است.

برنامه شستشو به اشتباه انتخاب شده است.

6-ماژول مایع شوینده / شستشو معیوب شده است.

7-بازوی اسپری کننده مسدود شده است.

8-آب ورودی به مقدار کم وارد شده است.

9- پمپ معیوب شده است.

10-نمکی در نرم کننده وجود ندارد.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-مخزن و فیلتر را پاک کنید.

2- فیلتر و میکرو فیلتر را در موقعیت درست و مناسب قرار دهید.

3- فیلتر را تعویض یا اصلاح و تعمیر کنید.

4- قبل از شروع دستگاه اسپری کننده را بچرخانید تا به راحتی اسپری کردن را به همراه چرخش بدون گیر کردن به اجسام داخل ظرفشویی زاروتی انجام دهد.

5-کتابچه راهنمای کاربر را به همراه بارگیری درست ظروف در اختیار مشتری قرار دهید.

6-ماژول شوینده / شستشو را تعویض کنید.

7-بازوی اسپری کننده را پاک کنید یا جایگزین کنید.

8- ERROR 2 را بررسی کنید.

9-پمپ را عوض کنید.

10- نمک را به نرم کننده اضافه کنید.

خطا ماشین ظرفشویی زاروتی: خشک کردن ضعیف

علت ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1-بارگیری نامناسب ظروف، قاشق و چنگال و غیره

2-برنامه شستشو به اشتباه انتخاب شده است.

3- ماژول مایع شوینده / شستشو معیوب شده است.

رفع ارور ماشین ظرفشویی زاروتی:

1و 2-کتابچه راهنمای کاربر را به همراه بارگیری درست ظروف در اختیار مشتری قرار دهید.

3- ماژول شوینده / شستشو را تعویض کنید.

نکته: در روایت و گفته های این دفترچه راهنما برای کاربران، شماره ای در پرانتز وجود دارد که پشت قطعه وجود دارد و نشان دهنده شماره سریال قطعه است.پیکربندی واقعی ممکن است

متفاوت باشد.

عملکرد بارگیری ظروف را در ظرفشویی زاروتی بررسی کنید!

بسیاری از خرابی ها در عملکرد ماشین ظرفشویی در نتیجه استفاده نادرست از ظرفشویی زاروتی است. مشکلات و نتایج نامطلوب شستشوي معمولاً بدون هيچ گونه تعمیری می توانند تصحیح شوند. این کتابچه راهنما در مورد مشکلاتی که در عملکرد ظرفشویی زاروتی با آنها ممکن است مواجه شوید توضیح می دهد. برای رضایت بخش بودن نتیجه شستشو، شما باید از دستگاه به درستی استفاده کنید. ظروف باید اول از همه به درستی در ظرفشویی زاروتی قرار داده شوند. اگر دستگاه به خوبی کار نمی کند و نتیجه شستشو رضایت بخش نیست، باید بارگیری ظروف را به صورت زیر انجام دهید:

1- ظرف ها را طبق دستورالعمل های کتابچه راهنما بارگیری کنید.

2- ظروف را برای شستشو از طریق خالی کردن مواد غذایی باقی مانده و برداشتن آنها از روی ظروف انجام دهید. تکه های مواد غذایی، به طور خاص نشاسته، باید قبل از بارگذاری حذف شوند.

3- ظروف باید با جریان آب از بازوی اسپری کننده برای شستشوی راحت روبرو شوند. ظروف را به صورت همپوشانی کننده کنار هم قرار ندهید.

4- قابلمه های سنگین و کاسه سوپ بزرگ را در طبقات پایین ظرفشوی زاروتی قرار دهید. اگر قفسه های بالایی توسط جریان آب مسدود می شوند، اسباب بیشتر دیگری را روی آنها قرار ندهید.

5- در مقابل سبد فضای اضافی را قرار دهید تا جریان آب مواد شوینده روی ظروف را از مواد شوینده آبی موجود در داخل درب بشوید.

6- چنگال / چاقو، کارد و قاشق در فضاهای دندانه دار در قفسه ها باید با یک فاصله و به صورت یک در میان قرار داده شوند.در آنجا قطعاتی را که ممکن است از پایین بیرون بیایند بارگذاری نکنید.

IV مواد شوینده و روشنایی مایع را در عملکرد ظرفشویی زاروتی بررسی کنید.

آب (فشار، سختی و درجه حرارت) و مواد شوینده عناصر اصلی هستند که شستشوی دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهند. مواد شوینده مناسب را انتخاب کنید و دوز مواد شوینده را با توجه به شرایط محلی آب تعیین کنید، شما نتیجه شستشو خشنود کننده ای خواهید داشت.

1- فقط از مواد شوینده تازه و خشک که مارک آنها تایید وزارت بهداشت شده است را استفاده کنید. مواد شوینده قدیمی اثر شستشو را کاهش می دهند.

2-در صورت لزوم با شرکت تامین آب محلی تماس بگیرید. هرچه قدر سختی آب بالاتر باشد، شما باید از مواد شوینده بیشتر استفاده کنید.

3- مایع جلا دهنده موجود در تلگراف را بررسی کنید و اگر آن کافی نیست، آن را بدون تأخیر اضافه کنید. مایع جلا دهنده به آب کمک می کند تا ظروف را براق تر کند و آنها را بهتر خشک کند و از تشکیل قطرات آب بر روی سطح ظروف جلوگیری کند.

 1. V. سیم برق ماشین ظرفشویی معمولا دارای پریز سه پین است. منبع تغذیه را طبق دستورالعمل کاربر وصل کنید. اگر ماشین ظرفشویی کار نمی کند، سیم برق ممکن است عیب داشته باشد. اکثر مشکلات سیم برق ناشی از سیم آسیب دیده و یا اتصالات خراب است که قابل رویت هستند.

توجه:

برای جلوگیری از شوک الکتریکی، سوکت برق و سیم برق باید به خوبی زمین شوند. هرگز از کانکتور دو سوراخه استفاده نکنید.

حذف و جایگزینی:

1- قبل از بررسی، سیم برق را جدا کنید.

2- پریز برق را بررسی کنید. اتصال نامناسب ممکن است منجر به تماس بد شود.

3- سیم برق را در یک تکان جدا کنید. هرگز سیم برق را با چاقو یا سایر ابزارهای تیز که ممکن است سیم را قطع کنند نکشید.

4- پریز برق را به خاطر گرمای بیش از حد که ناشی از آسیب، خوردگی یا لرزش باشد

بررسی کنید. در مورد مشکلات، ابتدا پوشش بیرونی را برداشته و سپس پنل عقب را جایگزین کنید و در نهایت سیم برق را جایگزین کنید.

5-گیره سیم برق را باز کنید، کابل برق قدیمی را بردارید و یک جای جدید را جایگزین کنید

با پایانه ها پایانه های برق را به پایانه های اتصال متصل کنید و گیره سیم برق را جایگزین کنید.

6- پنل عقبی و پوشش خارجی را جایگزین کنید.

VI پوشش خارجی، کنترل پنل و عقب این ماشین ظرفشویی کاملا مهر و موم شده است. برای تعمیر قطعات داخلی شما مجبورید قبل از اینکه بتوانید قطعات را چک کنید و تعمیر کنید، پوشش خارجی را بردارید. یک اهم متر و توانایی خواندن مدارهای الکترونیکی در این مرحله مورد نیاز است.

حذف و جایگزینی:

1- همه سوئیچ ها را خاموش کنید و پین اتصالات برق را بیرون بکشید.

2 - پیچ ها را از طرف دیوار خارجی بیرون بکشید.

3 - درب را باز کنید و شش پیچ موجود در جلوی ظرف داخلی را بردارید.

نکته: این پیچ های ضد زنگ را با دیگر دستگاه های معمولی مخلوط نکنید.

4 - هفت پیچ  موجود در پشت پوشش خارجی را بیرون بیاورید.

5 - پیچ ها را در موقعیت مناسب و در دسترس قرار دهید. پنل عقبی ظرفشویی زاروتی را بردارید.

6 - پوشش خارجی را از ماشین ظرفشویی دور کنید و قطعات داخلی آن را چک و تعمیر کنید.

7 -شش پیچ را از نگهدارنده کنترل پنل و دو پیچ آهنی ضد زنگ را در داخل دربرگیرنده بیرون بکشید و کنترل پنل را درآورید.

8- ماشین ظرفشویی را به سمت بالا بچرخانید، تمام پیچ ها را که به پایین می افتند بردارید، کلمپ برق را باز کنید و کفه پایینی را بردارید.

XVI –مجموعه بازو اسپری

اگر مجموعه بازوی اسپری مسدود شده باشد، مهره را در زیر بازوی اسپری باز کنید و برای حذف موانع، بازوی اسپری را بردارید. توجه داشته باشید: مهره بازوی اسپری به سمت چپ باید چرخانده شود تا در بیاید. هنگام برداشتن موانع، بازوی اسپری را نکنی یا در آن کاوش نکنید. در غیر این صورت، اثر شستشو و عمر بازو اسپری ممکن است در معرض خطر در بیاید.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی زاروتی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.