تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

Rating: 2.6/5. From 5 votes.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، نحوه عیب یابی ، راهنمای فارسی استفاده ، علت ارور و رفع کدخطای ظرفشویی الگانس را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس بهره مند شوید .

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در تهران

برای تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس در تهران کجاست ؟ آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی الگانس اینجا است تا به تمام این سوالات پاسخ دهد و با سابقه ای طولانی ، درخشان ، تکنسینهای متعهد و مجرب ، با استفاده از اصول مشتری مداری ، قوانین مدیریت در اروپا ، تعمیرات ظرفشویی الگانس را در محل انجام دهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس
تعمیرات ظرفشویی الگانس

چرا برای تعمیرات ظرفشویی الگانس آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • آی.پی امداد ، تعمیرگاه مجاز ظرفشویی الگانس با شعبات مختلف در سراسر تهران ، خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تعمیرات ظرفشویی الگانس با استفاده از قطعات فابریک انجام میگردد تا طول عمر ظرفشویی الگانس شما افزایش یابد .
 • تعمیرکار ظرفشویی الگانس با لباس فرم در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی الگانس ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید ، تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار ظرفشویی الگانس ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .
 • کلیه خدمات ظرفشویی الگانس دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه میباشد .

توجه : چنانچه ظرفشویی الگانس خریداری نموده اید ، با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید ، تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش ظرفشویی الگانس بهره مند شوید .

در آی.پی امداد تعمیر ماشین لباسشویی الگانس نیز انجام میگردد .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس

آی.پی امداد نمایندگی رسمی ظرفشویی الگانس نمیباشد و در قالب تعمیرگاه مجاز ظرفشویی الگانس در سراسر تهران به خدمات میپردازد .

ما در آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس همه ی تلاش خود را به کارگرفته ایم تا مقاله ای برای شما آماده کنیم که شما را در تعمیرات ظرفشویی الگانس راهنمایی کند.در این مقاله یکی از مشکلات ماشین ظرفشویی الگانس که ممکن است برای شما دردسر ایجاد کند و به نمایندگی تعمیرات الگانس احتیاج پیدا کنید با یکدیگر بررسی میکنیم.

مشکل وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی الگانس :

1.سوپاپ ورودی آب برای پر کردن ماشین ظرفشویی با مقدار مناسب آب گرم استفاده می شود و توسط تایمر یا کنترل الکترونیکی کنترل می شود. شیر آب در پشت پنل دسترسی پایین قرار دارد و دو شیلنگ به آن متصل می شود، یک شلنگ خروجی به وان و یک ورودی آب داغ از منبع اصلی آب منزل. اگر آب به ماشین ظرفشویی الگانس شما وارد نشود، ابتدا باید منبع تغذیه یعنی فلکه آب اصلی منزل را بررسی کنید تا مطمئن شوید فشار آب کافی وجود دارد. اگر مشکل از آن قسمت باشد دریچه معیوب است و باید تعویض شود. اگر مشکل ازدریچه نبود ممکن است مشکل از سوئیچ شناور، تایمر یا کنترل الکترونیکی یا سوئیچ درب باشد از درستی عملکد آن ها مطمئن شوید.

2.شناور در پایین ظرف ماشین ظرفشویی واقع شده است و به عنوان یک وسیله ایمنی عمل می کند که از ماشین ظرفشویی از آب به میزان مناسب پر می شود. شناور با سطح آب در ماشین ظرفشویی به سمت بالا حرکت میکند و هنگامی که سطح مناسب به دست می آید، شناور سوئیچ شناور را خاموش می کند تا شیر ورودی آب را ببندد. بررسی کنید که هیچ جابجایی یا اشیای خارجی وجود ندارد که حرکت عمودی شناور را محدود کند و موجب بسته شدن شیر شناور و قطع آب ورودی شود.

3.سوپاپ شناور زیر زیر شناور، در زیر ظرف ماشین ظرفشویی قرار دارد. هنگامی که سوئیچ شناور توسط شناور به روشن میشود، برق از شیر ورودی آب قطع می شود و جریان آب را به ماشین ظرفشویی متوقف می کند. اطمینان حاصل کنید که عملکرد مکانیکی شناور به سوئیچ به درستی عمل می کند و اتصالات سیم ها نیز سالم هستند. برای بررسی اینکه سوئیچ شناور به درستی کار می کند، سیم ها را جدا کرده و تست کنید و همچنین سوئیچ شناور را جدا تست کنید.

4.سوئیچ درب یک مکانیزم ساده ست که ماشین ظرفشویی را هنگامی که درب باز است، از شروع کار باز میدارد.. اگر سوئیچ درب به درستی عمل نکند، ماشین ظرفشویی با آب پر نمی شود. مکانیزم سوئیچ درب معمولا در پشت پانل و درب در بالای درب قرار دارد. برای بررسی عملکرد سوئیچ ها، باید درب داخلی را از درب بیرونی جدا کنید و سپس سیم ها را از سوئیچ ها جدا کنید و آن ها را با اهم سنج بررسی کنید.

ما شایع ترین دلایلی که میتواند موجب وارد نشدن آب به ماشین ظرفشویی الگانس شود را توضیح دادیم اما ممکن است دلایلی دیگری نیز موجب این امر شود که پیدا کردن و تعمیر کردن آن از عهده شما خارج است و باید از تعمیرکار ظرفشویی الگانس در نمایندگی تعمیرات الگانس کمک بخواهید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس

 • تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در محل
 • تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی الگانس
 • تعویض موتور ظرفشویی الگانس
 • تعویض یا تعمیر تایمر ظرفشویی الگانس
 • تعویض موتور ظرفشویی الگانس
 • فروش شوینده ظرفشویی الگانس
 • تعویض فیلتر ظرفشویی الگانس
 • تعویض شیربرقی ظرفشویی الگانس
 • تعویض المنت ظرفشویی الگانس

سوالات متداول مشتریان آی.پی درباره ظرفشویی الگانس از نمایندگی تعمیرات

 • چرا ظرفشویی الگانس روشن نمیشود ؟
 • چرا ظرفشویی الگانس ظرفها را به خوبی نمیشوید ؟
 • چرا بعد از شستشوی ظروف در ظرفشویی الگانس ظرفها خشک نمیشود ؟
 • از چه شوینده ای برای ظرفشویی الگانس استفاده کنیم ؟
 • آیا نیاز به نمک یا مایع جلادهنده برای شستشو در ظرفشویی الگانس میباشد ؟
 • چرا ظرفشویی الگانس آب را تخلیه نمیکند ؟
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس در تهران کجا است ؟

برای تعمیرات ظرفشویی برندهای دیگر کلیک نمایید .

آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی الگانس را تحت پوشش قرار داده است تا با اطمینان کامل از هزینه ها به تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس خود بپردازید و هیچ دغدغه ای در این امور نداشته باشید .

وب سایت ماشین ظرفشویی الگانس

 
استفاده از نمک  قرص و جلادهنده در ماشین ظرفشویی الگانس در جهت کارکرد بهتر

جلا دهنده ظروف برای ماشین ظرفشویی الگانس

جلا دهند در 5 دقیقه انتهایی همراه با بخار آب ظروف گذاشته شده در ماشین را براق می کند.

قرص ماشین ظرفشویی الگانس

کار این قرص شوینده جرم گیر و خوشبو کننده می باشد و دیگر احتیاج به شوینده دیگری برای ظروف و استفاده ندارید.

نمک ماشین ظرفشویی الگانس

ماشین ظرفشویی الگانس خود دارای رزین می باشد وظیفه رزین گرفتن سختی آب در ماشین ظرفشویی می باشد کاربرد این نمک شستن این رزین در 5 دقیقه انتهایی از ماشین لباسشویی می باشد و ماشین را برای نوبت بعدی و استفاده شما آماده می کند.

سرویس ماشین ظرف شویی الگانس در منزل توسط خود شما

 • برای مرحله اول باید تمامی سبد ها قفسه ها سینی و ظروف را از ماشین خارج کنید
 • در قدم بعدی لوله های آب را برای اطمینان از عدم گرفتگی چک کنید تمام جرم ها و ذرات احتمالی که باعث عدم گردش آب می باشد را از میان بردارید در مواردی برای این کار از یک سیخ یا حتی یک سنجان قفلی می توانید استفاده کنید.
 • فیلترهای دستگاه را خارج و با آب گرم و صابون بخ خوبی بشویید تا از جرم ها و کثیفی های حاصل از شستشو پاک بشود.
 • در مرحله بعدی با استفاده از یک مسواک و جوش شیرین جرم های زه های اطراف لوله فاضلاب را تمیز کنید. به این گمان باید برسید که در این محل ماده غذایی نمانده باشد زیرا این مواد مانده باعث  ایجاد بوی بسیار ناخوشایند بشود
 • اطراف درزها و گوشه ها را نیز با یک پارچه آغشته به سرکه سفید و ابلیمو تمیز کنید.
 • قفسه ها و کشوها را نیز به خوبی با مواد شوینده شستشو بدهید حتی اگر برایتان مقدور بود این قفسه ها را در تشتی که در ان مخلوطی از آب گرم و صابون  وجود دارد بگذارید
 • در قدم بعدی برای از بین بردن جرم ها و پوسته های ناشی از سختی آب مقداری سرکه داخل ماشین ریخته و سپس ماشین را روشن بکنید با این کار تمام این جرم ها از بین خواهد رفت
 • اما اگر در محیط ماشین ظرفشویی خود قارچ یا کپک مشاهده کردید مقداری محلول سفید کننده در قسمت پایینی دستگاه اضافه بکنید و یک برنامه شستشو را اجرا بکنید بعد از این کار دیگر اثری از قارچ و کپک باقی نخواهد ماند

برنامه دادن درست  و غلط به ماشین ظرفشویی الگانس در نمایندگی تعمیرات

اگر در مواردی با این مشکل روبرو شدید که دستگاه بر روی ظروف شما لکه هایی باقی می گذارد خوب شستشو نمی دهد یا روی ظروف خش می اندازد یکی از دلایل آن این است که شما به دستگاه برنامه غلط داده اید پس قبل از استفاده حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس را مطالعه بفرمایید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری بعمل آید.

یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث به وجود آوردن مشکلات بالا باشد خراب یا معیوب بودن برد الکترونیکی دستگاه شما باشد.

برای رفع نقص و تعمیر این مورد حتما با نمایندگی های مجاز تعمیرات ظرفشویی الگانس در سطح شهر خود تماس بگیرید.

شستشوی ماشین ظرف شویی الگانس

برای تمیز کردن و شستشوی محیط خارجی ماشین از مخلوط آب و مواد شوینده و محصولات غیر سایشی  استفاده کنید. یک پارچه نرم با مقداری مواد شویند بهترین گزینه برای این کار می باشد. حتما این نکته را به یاد داشه باشید برای این که ماشین شما کدر و لک دار نشود حتما بعد از شستشو ماشین ظرفشویی خود را خشک کنید.

 شسشتوی محیط داخلی ماشین ظرفشویی الگانس

برای این کار اول از قطع بودن جریان برق ماشین اطمینان حاصل کنید. سپس برای شستشوی داخل دستگاه اقدام کنید

داخل ماشین ظرفشویی را حداقل هر 3 ماه یک بار با مواد شوینده بشویید تا از کثیفی های احتمالی زدوده بشود.

حتما این نکته را به خاطر داشته باشید برای شستشوی داخل ماشین از شوینده های مخصوص استفاده کنید. شوینده هایی که برای کارهای دیگر کاربرد دارند به سطوح داخلی ماشین ظرفشویی الگانس آسیب می رسانند.

استفاده درست از ماشین ظرف شویی الگانس

در نحوه چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی دقت کنید.  دهانه ظروف را به سمت افشانه آب بگذارید . لیوان ها را به سمت پایین بگذارید.

از ریختن پودر زیاد در ماشین ظرفشویی الگانس خودداری کنید .  این کار باعث بروز خراش و خط و خش بر روی ظروف بشود پس این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید که همیشه مصرف شوینده بیشتر موجب تمیزی نمیشود بلکه می تواند موجب خرابی ها و بروز مشکلاتی نیز باشد.

تعویض فیلترهای ظرفشویی الگانس

اگر ظروف بعد از شستشو خوب تمیز نمی شوند و یا دارای لک و چربی بر روی خود هستند این احتمال وجود دارد که فیلترها احتیاج به تعویض یا تمیز کاری داشته باشند . در خیلی از مواقع هم ذرات غذا جلوی بخش اسپری کننده اب را گرفته و مانع از پاشش صحیح آب می باشد. به هر حال اگر در تمیز شدن ظروف ماشین مانند قبل عمل نمی کند علت را جویا شوید و از تعمیرکاران بخواهید دستگاه شما را به صورت تعمیر ظرفشویی در منزل و یا تعمیر ظرفشویی در محل شما به راحتی سرویس کنند.

نکات مهم در نگهداری و جلوگیری از خرابی  ماشین ظرف شویی الگانس

یک سری نکات را باید حتما قبل از استفاده شما مد نظر داشته باشید تا هم طول عمر مفید دستگاه شما افزایش یابد هم با خرابی های احتمالی مواجه نشوید.

ماشین ظرف شویی نباید در کنار دستگاه های حرارت زا مانند اجاق گاز یا فر قرار بگیرد.

بیش از اندازه گنجایش ماشین ظرف شویی الگانس از  آن استفاده نکنید یعنی اینکه در ماشین مقداری بیش از اندازه برای شستشو نگذارید زیرا با این کار هم ظروف شما خوب شستشو داده نمی شود هم به دستگاه فشار زیادی وارد می شود و زودتر احتیاج به تمعیر و سرویس پیدا می کند.

به اندازه مناسب در ماشین ظرف شویی الگانس مواد شوینده بریزید. مصرف بیش از حد مواد شوینده می تواند باعث ایجاد خط و خش بر روی ظروف به خصوص ظروف شیشه ای بشود و هم در روند شستشوی ظروف اخلال وارد بکند.

پس از اتمام کار ماشین ظرف شویی الگانس حتما درب ماشین را باز بگذارید تا از بوی بد دستگاه حاصله از شستشوی ظروف و هم چنین کپک زدگی ماشین جلوگیری کرده باشید.

هم چنین در مواقعی هم که از دستگاه استفاده نمی کنید همواره درب ماشین ظرف شویی را به حالت نیمه باز بگذارید.

هر چند وقت یک بار لاستیک دور درب ماشین ظرف شویی الگانس را با استفاده از یک دستمال مرطوب تمیز بکنید.

ماشین های ظرف شویی الگانس احتیاج به سرویس های سالانه دارند شما می توانید با صرف هزینه ای کم هم کارکرد دستگاه خود را بهتر بکنید هم از خرابی هایی که در مرور زمان به وجود خواهد امد جلوگیری بکنید.

برای جرم گیری ماشین ظرف شویی الگانس از جرم گیر مخصوص ماشین ظرف شویی استفاده بکنید اما اگر به این مورد دسترسی نداشتید می توانید با استفاده از نصف فنجان سرکه محفظه داخلی ماشین خود را شستشو بدهید اما این نکته را حتما به یاد داشته باشید استفاده از جرم گیر مخصوص ماشین ظرف شویی الگانس هم جرم گیری محفظه داخلی را به خوبی انجام می دهد هم موجب طول عمر و کارکرد بهتر ماشین ظرف شویی شما خواهد شد.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) : 66715774

شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی الگانس میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

 

16 دیدگاه

 • مرجانه عسکری فرد

  سلام من ظرفشویی رومیزی الگانس خریدم متاسفانه دفتر چه راهنما ندارد امکان دارد من را راهنمایی کنید از کجا می توانم دفترچه راهنما را بدست بیاورم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، دفترچه راهنمای ظرفشویی الگانس را شرح خواهیم داد .

   Rating: 4.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مسعود بکتاش

  سلام روز بخیر. ممکنه قیمت المنت کامل با عصایی پشت و جنت ماشین ظرفشویی الگانس را بفرمایید. متشکرم

  No votes yet.
  Please wait...
 • نادر دهقانیان

  سلام من وقتی تایم 55دقیقه رو میزارم که ظروف رو بشورم بعد از شستشو رو تایم 30الی 31دقیقه که میرسه چند دقیقه میشوره و بعدش پیغام خطا میده.. یه وقتایی هم پیغام نامیده و همینجوری تو همین تایم میشوره تا خاموشش کنیم ظروف روهم تمیز نمیشوره.. مشکل از کجاست؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی ظرفشویی الگانس شما باید چک شود ، همچنین فیلتر کف هم تمیز نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • احمد باغشنی

  سلام خسته نباشید قیمت برد چنده وهزینه تعویض برد (دست مزد) چقدر میشه

  No votes yet.
  Please wait...
 • مهلا علیزاده

  سلام خسته نباشید من ماشین ظرفشویی الگانس ۱۲ نفره مدل EL9002 دارم چند وقتی بود خوب شستشو نمیکرد امروز لوله ی اب و قطعات داخلیشو تمیز کردم یک دور هم بدون ظرف روشن کردم درست بود اما دفعه بعد بلافاصله بعد از روشن کردن مینویسهerror004میشه بگین علتش چیه ؟ و باید چیکار کنم ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل از ورود بیش از حد آب میباشد که مربوط به سنسور تنظیم آب است . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی الگانس بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد علی وحید

  سلام
  قیمت جت پمپ ظرفشویی الگانس
  چند است وموجود هست یاخیر
  متشکرم

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  سلام روز بخیر ، من ماشین ظرفشویی ۱۲ نفره الگانس مدل el 9002s دارم ،چند سری اخیر که روشن کردم وسط شستشو ارور ۰۰۳ میده و پودر هم تو جاپودریش باقی میمونه ، میشه لطفاً بگین نشکلش چیه ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قسمت آبکشی چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امید رستمی

  با سلام.من ماشین ظرفشویی الگانس مدل el 9002 دارم الان دیگه تو همه برنامهاش پیغام 001 میده خواستم بدونم مشکلش چیه.ممنونم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ورودی آب را بررسی کنید تا گرفتگی نداشته باشد ، چک کنید فلکه شیر ورودی آب بسته نباشد ، همچنین شیلنگ ورودی آب را بررسی نمایید . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الگانس بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ثریا مهدی زاده

  سلام ماشینم کار نمیکنه؟ یعنی ظر فها رو نمی شوره

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات دستگاه شما و برد الکترونیکی باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الگانس در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نازی بارانی

  سلام ماشین ظرفشویی دست دوم در سایت دیوار به درد می خورد؟ مشود اطمینان کرد 12 نفره را زده 1/5 میلیون تومان

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.