logo logo تعمیر دریل باس با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر دریل باس

تعمیر دریل باس
تعمیر دریل باس
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر دریل باس به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور خدمت رسانی بهتر به شما، نمایندگی تعمیر دریل باس در آی پی امداد قدام به قرار دادن شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست خود از خدمات تخصصی و همچنین صرفه جویی در پرداخت های خود بهره مند شوید. از این رو در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات دریل باس در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات دریل صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر دریل باس

در صورتی که برای دریل شما مشکلی ایجاد شده باشد، باید بتوانید با نمایندگی اصلی تعمیر دریل باس ارتباط برقرار کنید که در ادامه به چگونگی این مساله پرداخته ایم:

 • اولین راه تماس با شماره ای است که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است.
 • اما ممکن است جزء آن دسته اقرادی باشید که از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات دریل باس در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • خدمات تعمیر دریل شارژی باس در آی پی امداد بعد از تمام شدن دوره گارانتی دستگاه نیز قابل استفاده میباشند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل باس در تهران

برای استفاده از خدمات تعمیرات دریل باید از نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل باس در تهران اطلاع داشته باشید که برای اطلاع این مراحل را برای شما آورده ایم:

 • اولین راه تماس با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خودتان است.
 • همچنین میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین و از طریق سایت ثبت نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما از سوی مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک ارسال خواهد شد.
 • و بعد از تعمیر دریل شارژی باس نیز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعمیر و یا تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها برای افزایش کیفیت خدمت رسانی به مشتریان از شما نظر سنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر دریل باس به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر دریل باس در آی پی امداد به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • همچنین بعد از تعمیر دریل چکشی باس به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش دریل باس به چه صورت است؟

در صورتی که دریل شما با مشکل مواجه شده است، برای استفاده از خدمات پس از فروش دریل باس میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • همانطور که در قسمت های قبلی گفته شده، اولین راه تماس با شماره ای است که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات شرکت ضمانت کننده استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات دریل باس در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی دریل در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار دریل باس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار دریل باس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه این موضوع را بررسی کرده ایم:

 • این فرد باید بتواند در اسرع وقت و بدون وارد کردن آسیب به سایر قسمت ها به تعمیر دریل شارژی باس بپردازد.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را نیز به خوبی رعایت نماید.

چرا ضربات دریل قدرت کافی را ندارد؟ چه اقداماتی باید برای تعمیرات دریل باس انجام شود؟

اولین مشکلی که در تعمیرات دریل باید به بررسی آن میپردازیم، علت کاهش قدرت ضربات دریل باس است:

 • ممکن است چرخ دنده ها در دریل شما معیوب شده باشند که برای تعمیرات دریل شارژی باس در این وضعیت باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
 • همچنین خرابی واشرها در دریل علت دیگری برای کاهش قدرت ضربات است. این قطعه به دلیل تخصصی بودن حتما باید توسط تعمیرکار دریل باس بررسی گردد.
 • موضوع دیگری که میتواند علتی برای کاهش قدرت دستگاه شما باشد، برس های دستگاه شما میباشد که در اثر خرابی آنها نیز قدرت ضربات دریل کاهش مییابد.

چرا تیغه دریل در محل خود محکم نمیگردد؟ طریقه تعمیرات و رفع عیب دریل باس در این مواقع

مشکل بعدی که توسط مصرف کنندگان دریل ها گزارش میگردد، شل بودن تیغه این دستگاه است که برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی اینکه چرا تیغه دریل باس در محل خود محکم نیست؟ میپردازیم:

 • در ابتدا بهتر است قسمت سری دریل را به صورت پیچی بچرخانید تا مطمئن شوید مشکل از این قسمت نیست.
 • در مرحله بعدی باید برای تعمیر دریل چکشی باس کمی جزئی تر عمل کنید و به بررسی پیچ های کوچکی که تیغه را در محل خود نگه میدارند، بپردازید.
 • در صورتی که موارد بالا را بررسی نموده اما مشکل دریل شما همچنان ادامه دارد، بهتر است با نمایندگی تعمیرات دریل باس تماس حاصل نمایید.

علت لرزش شدید دریل چیست؟ چگونه به عیب یابی و تعمیرات دریل باس بپردازیم؟

مشکل رایج دیگری که در استفاده از این دستگاه ممکن است برای شما نیز ایجاد شده باشد، لزرش های شدید این دستگاه است که برای یافتن علت آن در ادامه به بررسی علت لرزش های شدید در دریل باس میپردازیم:

 • در صورتی که تیغه دریل در محل خود محکم نباشد، شاهد لرزش های شدید و غیرطبیعی در این دستگاه خواهید بود که برای رفع آن بهتر است از قسمت قبلی همین مقاله استفاده نمایید و تیغه را در محل خود سفت کنید.
 • گاهی نیز شل شدن و یا شکستگی در دسته دریل علت این مشکل است که برای رفع مشکل در این زمان بهتر است از تعمیرکار دریل باس بخواهید این مشکل را برطرف نماید.

علت بالا رفتن دمای دریل چیست؟ برای تعمیرات دریل باس در این مواقع چه کنیم؟

علت بالا رفتن دمای دریل باس مشکل دیگری است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • در صورتی که دریچه های هوایی دستگاهش شما مسدود شده باشد، برای تعمیر دریل شارژی باس باید پس از خاموش شدن دستگاه برای باز کردن آن اقدام نمایید.
 • همچنین گاهی این مشکل میتواند در صورت نقص کارکرد قطعات داخلی ایجاد گردد که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است با نمایندگی تعمیرات دریل باس تماس حاصل نمایید.
 • گاهی نیز دریل شما سالم بوده و بالا رفتن دمای دستگاه در پی استفاده طولانی از این دستگاه اتفاق می افتد که برای رفع مشکل در این شرایط باید بین ساعات استفاده از این دستگاه کمی فاصله ایجاد کنید تا دستگاه خنک گردد.

هزینه تعمیر دریل باس در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر دریل باس در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نظر تعمیرکار دریل باس
 • قرار داشتن دستگاه در دوره گارانتی
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات دریل چکشی باس تعویض گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل باس در نمایندگی آی پی امداد

در جهت کمک به شما برای یافتن یک مرکز تعمیرات معتبر در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل باس در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • کلیه قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی تعویض میگردد.
 • به شما بعد از تعمیر دریل شارژی باس فاکتور تقدیم میگردد.
 • به دلیل یکی بودن هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات دریل باس در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات دریل باس در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات دریل باس در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات دریل باس در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات دریل باس در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار دریل باس در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات دریل باس در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی دریل باس به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر دریل باس، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

8 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. رسول 13 دی 1401

  سلام من یک پیچگوشتی شارژی باس ۱۸ ولت دارم پشت ترکمترش یک تیکه پلاستیک رزوه دار هست که شکسته آیا قطعش پیدا میشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
 2. امیرحسین زند 22 آذر 1401

  سلام من فرز شارژی باس گرفتم روی باتری زده بود 118V الان باتری هارو گم کردم میخواستم ببینم باتری یدک دارید اگه هست قیمت میشه بدین

  پاسخ دادن
  ساسان 16 آبان 1401

  سلام من دریل شارژی باس ۱۸ولت دارم کلیدش خراب شده میشه راهنمایی کنین کجا گیر بیارم‌

  پاسخ دادن
  علی وحیدی 28 شهریور 1401

  سلام دریل شارزئ ۲۴ ولت باس داریم کلیدش خراب شده شما کلید موجود دارین .ایا کلید قابل تعمیر شدن هست

  پاسخ دادن
   فرید بیدل 14 بهمن 1401

   سلام وقت بخیر من یدونه دریل ۳ کاره باس دارم یه قسمت از بالایه سویچ چپ و راست اش شکسته میشه شکستگی رو درست کرد و یا عوضش کرد کی و کجا میشه این کارو انجام داد ممنون

   پاسخ دادن
  رضا فهیمی 23 مرداد 1401

  سلام من یک پروفیل بر ۲۵۰۰ وات باس دارم کلیدش خراب شده نمی تونم پیداش کنم شما می تونین راهنماییم کنین

  پاسخ دادن
  کیان لاله 14 مرداد 1401

  با سلام و خسته نباشید من دریل پیچ گوشتی شارژی باس دارم در هنگام استفاده یکی از باطری ها قطع شده و نه شارژ می‌شود و نه کار میکند و فقط با یک باتری استفاده میکنم داخل باتری هم دارای برد بوده و به تعمیرکار دریل شارژی بردم گفتند نمی‌تواند تعمیرش کند لطفا راهنمایی کنید قابل تعمیر است یا بردش را بفرستید عوض کنم یا باتری یدکی اش را دارید بخرم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 مرداد 1401

   سلام، باطری رو عوض کنید

   پاسخ دادن