logo logo تعمیر دریل اکتیو با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر دریل اکتیو

تعمیر دریل اکتیو
تعمیر دریل اکتیو
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر دریل اکتیو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور خدمت رسانی بهتر به شما، نمایندگی تعمیر دریل اکتیو در آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب در تمام مراحل تهران نموده است تا شما بعد از ثبت درخواست از خدمات این مرکز بهره مند شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات دریل اکتیو در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات سایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات دریل صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر دریل اکتیو

در صورتی که دستگاه شما با مشکل مواجه شده باشد، باید از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر دریل اکتیو استفاده نمایید. برای این کار میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، از خدمات نمایندگی تعمیرات دریل اکتیو در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل اکتیو در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل اکتیو در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • مچنین میتوانید از طریق سایت این مجموعه اقدام به ثبت درخواست نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار دریل اکتیو ارسال خواهد شد.
 • و بعد از تعمیرات دستگاه نیز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیر دریل شارژی اکتیو شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات نمایندگی تعمیر دریل اکتیو به چه صورت است؟

در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات مراکز تعمیرات دارید، باید بدانید که خدمات نمایندگی تعمیر دریل اکتیو به صورت زیر برای شما قابل ارائه است:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیر دریل چکشی اکتیو به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و در کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشند.

خدمات پس از فروش دریل اکتیو به چه صورت است؟

در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش دریل اکتیو داشتید، میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات دریل اکتیو در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات حتی پس از تمام شدن دوره گارانتی دریل در آی پی امداد برای شما قابل استفاده است.

تعمیرکار دریل اکتیو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که باید در استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار دریل اکتیو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر دریل شارژی اکتیو تبحر داشته باشد و بتواند در اسرع وقت برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین باید در حین انجام کار نکات ایمنی را نیز رعایت نماید.

ضربات دریل قدرت کافی را ندارد، جهت تعمیرات دریل اکتیو چه کاری انجام دهیم؟

یکی از مشکلاتی که مصرف کنندگان دریل با آن مواجه هستند، کاهش قدرت ضربات این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی اینکه چرا دریل اکتیو قدرت کافی را ندارد؟ میپردازیم:

 • خرابی در پیستون های دریل ممکن است از اصلی ترین دلایل کاهش قدرت این دستگاه باشد. از این رو برای تعمیرات آن باید از تعمیرکار دریل اکتیو کمک بگیرید.
 • همچنین خرابی در چرخ دنده های این دستگاه نیز میتواند دلیل برای کاهش قدرت ضربات این دستگاه باشد که برای تعمیرات دریل شارژی اکتیو در این شرایط باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
 • در صورت معیوب شدن واشرها نیز در این دستگاه این مشکل ایجاد میگردد که برای رفع مشکل در این وضعیت نیز حتما باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

چرا تیغه دریل در محل خود محکم نمیگردد؟ نحوه تعمیر و رفع عیب دریل اکتیو چگونه است؟

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان از آن شکایت میکنند، این موضوع است که تیغه در محل خود محکم نمیگردد. برای رفع مشکل در ادامه به بررسی اینکه چرا تیغه دریل اکتیو در محل خود محکم نمیگردد؟ میپردازیم:

 • ممکن است سری کلی دریل در محل خود شل شده باشد که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است اقدام به پیچاندن و سفت کردن سری دستگاه خود نمایید.
 • همچنین در صورتی که اتصالات پیچ و سری تیغه شل شده باشد، برای تعمیر دریل چکشی اکتیو در این شرایط بهتر است از تعمیرکار این دستگاه کمک بگیرید.

علت لرزش شدید دریل چیست؟ برای تعمیرات دریل اکتیو در این مواقع چه باید کرد؟

علت و راهکار برطرف کردن لرزش های شدید در دریل اکتیو موضوع دیگری است که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد:

 • در صورتی که تیغه سری دریل در محل خود محکم نباشد، برای تعمیرات دریل چکشی اکتیو در این وضعیت میتوانید از مراحل قبلی این مقاله استقاده نمایید.
 • همچنین گاهی ایجاد شکستگی در دسته و بدنه دستگاه این مشکل را ایجاد میکند که در این صورت نیز حتما باید برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات دریل اکتیو در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

علت بالا رفتن دمای دریل چیست؟ راهکار عیب یابی و تعمیرات دریل اکتیو در این مواقع

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در استفاده از دریل احساس کنید دمای این دستگاه بالا رفته است. از این رو برای رفع این مشکل به بررسی علت بالا رفتن دمای دریل اکتیو میپردازیم:

 • مسدود شدن دریچه های هوایی اولین و اصلی ترین علت ایجاد این مشکل است که برای تعمیر دریل شارژی اکتیو در این صورت باید به تمیز کردن این دستگاه اقدام نمایید.
 • همچنین ممکن است در اثر استفاده طولانی مدت از دریل شاهد بالا رفتن دمای آن باشید که در این صورت نیز بهتر است ساعاتی را برای خنک نگه داشتن دستگاه در نظر بگیرید.
 • اگر مشکل داغ شدن از خرابی یکی از قطعات داخلی دستگاه شما ایجاد شده باشد، باید برای تعمیرات آن با نمایندگی تعمیرات دریل اکتیو تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر دریل اکتیو در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر دریل اکتیو در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نظر تعمیرکار دریل چکشی اکتیو در مورد مشکل دستگاه شما
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات دریل شما تعویض گردد.
 • قرار داشتن دستگاه در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش قیمت های پرداختی شما گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل اکتیو در نمایندگی آی پی امداد

برای راهنمایی شما در جهت داشتن یک مرکز تعمیرات دریل به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل اکتیو در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض قطعات تنها با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات دریل شارژی اکتیو به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • به دلیل یکی بودن هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات دریل اکتیو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات دریل اکتیو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات دریل اکتیو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات دریل اکتیو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات دریل اکتیو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار دریل اکتیو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات دریل اکتیو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی دریل اکتیو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر دریل اکتیو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست