logo logo تعمیر دریل آاگ با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر دریل آاگ

تعمیر دریل آاگ
تعمیر دریل آاگ
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر دریل آاگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور رفاه مشتریان، نمایندگی تعمیر دریل آاگ در آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست از خدمات این مرکز بهره مند شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات دریل آاگ در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات دریل صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر دریل آاگ

در صورتی که دریل شما با مشکل مواجه شده است و نیاز به بررسی و تعمیرات آن دارید، از طریق مراحل زیر میتوانید از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر دریل آاگ استفاده نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات تعمیرات دریل شارژی آاگ در نمایندگی تعمیر آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی دریل همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده خواهند بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل آاگ در تهران

در صورتی که نیاز به برقراری ارتباط با مراکز تعمیرات دریل را دارید، در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر دریل آاگ در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت این مرکز اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار دریل آاگ ارسال خواهد شد.
 • و همچنین بعد از تعمیر دریل چکشی آاگ به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر دریل آاگ به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر دریل آاگ میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • بعد از تعمیرات دریل شارژی آاگ به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش دریل آاگ به چه صورت است؟

در صورتی که برای تعمیرات دستگاه خود خواستید از خدمات پس از فروش دریل آاگ استفاده نمایید، میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است جزء آن دسته افرادی باشید که قبلا از این خدمات استفاده نموده اما رضایت نداشتید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات دریل آاگ در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی دریل همچنان برای شما در این مرکز قابل استفاده است.

تعمیرکار دریل آاگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که باید در استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار دریل آاگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر دریل شارژی آاگ تبحر کافی را داشته باشد و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط دستگاه برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی را به خوبی رعایت نماید.

چرا ضربات دریل قدرت کافی را ندارد؟ راهکار عیب یابی و تعمیر دریل آاگ به چه صورت است؟

اولین مشکل مربوط به دریل ها که در ادامه این مقاله به آن میپردازیم، این موضوع است که چرا ضربات دریل آاگ قدرت کاهی را ندارد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • در صورت خرابی پیستون های دریل شما ممکن است شاهد کاهش قدر ت دریل خود باشید از این رو برای تعمیرات دریل چکشی آاگ خود در این شرایط باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که در اثر استفاده زیاد چرخ دنده های دستگاه با اشکال مواجه شده باشد نیز باید با نمایندگی تعمیر دریل آاگ تماس حاصل نمایید.
 • خرابی واشرها نیز علت دیگری برای کاهش قدرت ضربات دریل است که در این صورت نیز باید برای تعمیرات دستگاه خود از تعمیرکار دریل آاگ تماس حاصل نمایید.

چرا تیغه دریل در محل خود محکم نمیگردد؟ برای تعمیرات دریل آاگ در این مواقع چه کنیم؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در استفاده از این دستگاه شاهد شل بودن تیغه دستگاه خود باشید. از این رو در ادامه به بررسی اینکه چرا تیغه دریل آاگ در محل خود محکم نمیگردد؟ میپردازیم:

 • قسمت جلویی دریل به صورت چرخشی در محل خود محکم میگردد. از این رو بهتر است برای رفع این مشکل در ابتدا قسمت کلی دریل خود رامحکم نمایید.
 • در صورتی که با انجام قسمت بالایی مشکل دریل شما برطرف نشد، میتوانید برای بررسی اتصالات ریزتر در تعمیر دریل شارژی آاگ اقدام نمایید و پیچ و مهره های نگه دارنده این دستگاه را بررسی و سفت نمایید.
 • اگر دو مورد بالا را بررسی نمودید اما مشکل دریل شما همچنان برطرف نشد، میتوانید برای رفع مشکل با تعمیرکار دریل آاگ تماس حاصل نمایید.

علت لرزش شدید دریل چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات دریل آاگ در این باره

یکی دیگر از موضوعاتی که به آن میپردازیم، علت لرزش شدید دریل آاگ است:

 • ممکن است علت لرزش شدید در دستگاه شما لق بودن تیغه این دستگاه باشد. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از مرحله قبل این مقاله برای سفت کردن آن استفاده نمایید.
 • همچنین شکستگی در دسته و یا بدنه دستگاه شما ممکن است دلیل این مشکل باشد که برای در این صورت بهتر است با نمایندگی تعمیرات دریل آاگ تماس حاصل نمایید.

علت بالا رفتن دمای دریل چیست؟ چگونه به تعمیرات و رفع عیب دریل آاگ بپردازیم؟

علت بالا رفتن دمای دریل آاگ مشکل دیگری است که مصرف کنندگان این دستگاه در صدد برطرف کردن آن هستند که برای بررسی به آن میپردازیم:

 • ممکن است اتصالات داخلی دستگاه شما با مشکل مواجه شده باشد که برای تعمیرات دریل در این وضعیت بهتر است از تعمیرکار دریل آاگ بخواهید برای رفع این مشکل اقدام نماید.
 • همچنین در صورتی که دریچه های هوایی در دریل شما مسدود شده باشد، ممکن است دمای این دستگاه بالا رود که برای تعمیرات دریل شارژی در این صورت باید برای تمیز کردن این دریچه ها اقدام نمایید.
 • استفاده طولانی مدت از دستگاه نیز منجر به بالا رفتن دمای این دستگاه میگردد که برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به دستگاه بهتر است در استفاده از این دستگاه ساعاتی را برای خنک شدن آن در نظر بگیرید.

هزینه تعمیر دریل آاگ در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از سوالات پرتکراری که افراد در هنگام خرابی دریل ها میپرسند، این موضوع است که هزینه تعمیر دریل آاگ در نمایندگی تعمیر آی پی امداد چقدر است که برای اطلاع شما در ادامه به بررسی ان میپردازیم:

 • تعیین این هزینه بعد از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار دریل چکشی آاگ امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات دریل شما تعویض گردد، بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن دستگاه شما در دوره گارانتی میتواند بر کاهش این هزینه تاثیر بگذارد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل آاگ در نمایندگی آی پی امداد

برای راهنمایی شما در جهت انتخاب یک مرکز معتبر تعمیرات دریل در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر دریل آاگ در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • بعد از تعمیرات دریل شارژی آاگ به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9الی 12 ماه هستند.
 • به دلیل تطابق هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحادیه در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات دریل آاگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات دریل آاگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات دریل آاگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات دریل آاگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات دریل آاگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار دریل آاگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات دریل آاگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی دریل آاگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر دریل آاگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست