logo logo تعمیر جاروشارژی پارس خزر با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر جاروشارژی پارس خزر

تعمیر جاروشارژی پارس خزر
تعمیر جاروشارژی پارس خزر
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر جاروشارژی پارس خزر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مجموعه اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید با استفاده از خدمات این مرکز از صرفه جویی در هزینه های خود تا 75% بهره مند گردید. از این رو و برای آشنایی بیشتر شما به معرفی خدمات نمایندگی تعمیرات جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات سایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیرات جاروشارژی خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر جاروشارژی پارس خزر

محصولات پارس خزر ساخت کشور خودمان هستند و شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر جاروشارژی پارس خزر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه این محصول نوشته شده است، تماس گرفته و برای دریافت خدمات درخواست دهید.
 • اما ممکن است جزء آن دسته افرادی باشید که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی جاروشارژی در آی پی امداد همچنان برای شما قابل استفاده خواهند بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر جاروشارژی پارس خزر در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر جاروشارژی پارس خزر در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار جاروشارژی پارس خزر ارسال خواهد شد.
 • بعد از تعمیرات جاروشارژی نیز به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • در پایان کار برای بالا بردن کیفیت خدمت رسانی از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی پارس خزر به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات جاروشارژی پارس خزر به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش جاروشارژی پارس خزر به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروشارژی پارس خزر میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • اولین راه تماس با شماره ای است که روی ضمانت نامه محصول شما ثبت شده است.
 • همچنین ممکن است قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشته باشیدکه در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن دوره گارانتی جاروشارژی همچنان برای شما قابل استفاده خواهند بود.

تعمیرکار جاروشارژی پارس خزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مسائلی که باید در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات جاروشارژی از آن مطلع باشید، این موضوع است که تعمیرکار جاروشارژی چارس خزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیرات جاروشارژی پارس خزر متخصص بوده و بتواند در اسرع وقت بدون وارد کردن آسیب به سایر نقاط دستگاه برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را به خوبی رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی جاروشارژی پارس خزر در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

در صورتی که شما فرد فنی هستید، خودتان میتوانید برای تعمیرات جاروشارژی پارس خزر خود اقدام نمایید و اگر در هر مرحله از انجام این کار سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

جاروشارژی مکش کافی ندارد، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروشارژی پارس خزر در این باره

شاید بتوان کاهش مکش در جاروشارژی ها را اصلی ترین مشکل مربوط به این دستگاه دانست. از این رو در ادامه به بررسی علت مکش کم جاروشارژی پارس خزر میپردازیم:

 • ممکن است در لوله جاروشارژی چیزی گیر کرده باشد و سبب کاهش مکش این دستگاه شده باشد که برای برطرف کردن این مشکل باید به بررسی لوله این دستگاه بپردازید.
 • همچنین در صورتی که محفظه زباله یا پاکت این دستگاه پر باشد نیز شاهد این مشکل خواهید بود که برای برطرف کردن آن باید اقدام به خالی کردن آن نمایید.
 • گاهی نیز کاهش مکش به دلیل مشکل از موتور دستگاه است که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با نمایندگی تعمیرات جاروشارژی پارس خزر تماس حاصل نمایید.

علت صدای زیاد جاروشارژی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات جاروشارژی پارس خزر چه باید کرد؟

مشکل دیگری که مصرف کنندگان در استفاده از جاروشارژی ها دارند، صدای زیاد این دستگاه است که برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد جاروشارژی پارس خزر میپردازیم:

 • کثیف بودن فیلتر جاروبرقی یکی از علل اصلی ایجاد صدایی بم در این دستگاه است که برای برطرف کردن این مشکل باید به تعویض آن بپردازید.
 • همچنین خرابی در بلبرینگ های جاروشارژی نیز از علل ایجاد صدا در آن هستند که برای برطرف کردن آن باید حتما از تعمیرکار جاروشارژی پارس خزر کمک بگیرید.
 • همچنین لق بودن یکی از پیچ های داخلی دستگاه میتواند در آن ایجاد صدا داشته باشد که برای برطرف کردن این مشکل بهتر است با نمایندگی تعمیرات جاروشارژی پارس خزر تماس حاصل نمایید.

علت شارژ نشدن جاروشارژی چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب جاروشارژی پارس خزر به چه صورت است؟

یکی دیگر از مشکلات رایج در استفاده از جاروشارژی ها، شارژ نشدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت شارژ نشدن جاروشارژی پارس خزر میپردازیم:

 • در ابتدا بهتر است محل قرارگیری جارو در پایه شارژر را بررسی کرده و در صورتی که از آن اطمینان حاصل کردید، از اتصال صحیح پایه شارژی به برق مطمئن شوید.
 • همچنین در مرحله بعدی باید به بررسی پریزی که پایه شارژر را به آن متصل کرده اید، بپردازید و در صورتی که مشکل از پریز بود بهتر است برای استفاده از پایه شارژر آن را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • گاهی نیز مشکل از باطری دستگاه شما است که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است با نمایندگی تعمیرات جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

غلتک جاروشارژی به خوبی نمیچرخد، طریقه تعمیرات جاروشارژی پارس خزر در این مواقع

آخرین مشکلی که به بررسی آن میپردازیم، نچرخیدن غلتک جاروشارژی پارس خزر است:

 • ممکن است در اثر گیر کردن پرز و مو به برس غلتک در چرخش این قطعه مشکل ایجاد گردد که برای برطرف کردن آن باید اقدام به تمیز کردن برس نمایید.
 • همچنین در صورتی که تسمه غلتک پاره شده باشد نیز شاهد این مشکل خواهید بود که برای برطرف کردن آن باید با تعمیرکار جاروشارژی پارس خزر تماس گرفته شود.
 • گاهی نیز نچرخیدن به دلیل شکستگی در در محل قرارگیری برس غلتک است که برای رفع این مشکل نیز باید از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

هزینه تعمیر جاروشارژی پارس خزر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر جاروشارژی پارس خزر در نمایندگی تعمیر آی پی امداد یکی از سوالات پرتکرار کسانی است که با خرابی دستگاه خود مواجه میگردند، که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم:

 • برای تعیین دقیق این هزینه در ابتدا باید تعمیرکار جاروشارژی پارس خزر دستگاه شما را بررسی و مشکل آن را اعلام نماید.
 • قطعه ای که قرار است در تعمیرات جاروشارژی شما تعویض گردد، بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • همچنین قرار داشتن دستگاه در دروه گارانتی نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد

در راستای کمک به شما در انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیراا جاروشارژی در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی پارس خزر در آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات جاروشارژی پارس خزر شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • صرفه جویی در هزینه های شما تا 75%
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر جاروشارژی پارس خزر در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر جاروشارژی پارس خزر در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر جاروشارژی پارس خزر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر جاروشارژی پارس خزر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر جاروشارژی پارس خزر در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروشارژی پارس خزر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروشارژی پارس خزر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروشارژی پارس خزر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروشارژی پارس خزر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست