logo logo تعمیر جاروشارژی بیزل با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر جاروشارژی بیزل

تعمیر جاروشارژی بیزل
تعمیر جاروشارژی بیزل
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر جاروشارژی بیزل به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر جاروشارژی بیزل در آی پی امداد با هدف بالا بردن سطح خدمت رسانی به مشتریان این مرکز اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست از خدمات این مرکز بهره مند شوید. از این رو برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات سایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر جاروشارژی بیزل

به دنبال گران شدن قیمت دلار بسیاری از برندهای خارجی مجبور به ترک کشور شده و ارائه خدمات برای محصولات آنها توسط شرکت های داخلی صورت میگیرد. از این رو شما برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر جاروشارژی بیزل میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده کرده اما رضایت نداشتید میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از تمام شده دوره گارانتی جاروشارژی همچنان در آی پی امداد برای شما قابل استفاده هستند.

نحوه تماس با مرکز تعمیر جاروشارژی بیزل در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر جاروشارژی بیزل در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از تعمیر جاروشارژی بیزل به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی بیزل به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی بیزل به صورت زیر برای شما قابل استفاده خواهد بود:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات جاروشارژی بیزل به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

خدمات پس از فروش جاروشارژی بیزل به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروشارژی بیزل میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • تماس با شماره نوشته شده روی ضمانت نامه محصول
 • ممکن است قبلا از خدمات نمایندگی استفاده کرده اما رضایت نداشته باشید که در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات بعد از دوره گارانتی جاروشارژی همچنان برای شما قابل استفاده هستند.

تعمیرکار جاروشارژی بیزل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که در هنگام استفاده از خدمات مراکز تعمیرات جاروشارژی باید از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار جاروشارژی بیزل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر جاروشارژی بیزل متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به سایر قسمت های دستگاه برای تعمیر جاروشارژی در محل اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات بهداشتی و ایمنی را نیز به خوبی رعایت کند.

راهنمای تعمیر و عیب یابی جاروشارژی بیزل در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیرات جاروشارژی بیزل است. به این منظور در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

جاروشارژی مکش کافی ندارد، جهت تعمیرات جاروشارژی بیزل چه کنیم؟

یکی از اصلی ترین مشکلات در استفاده از جاروشارژی ها مکش کم در این دستگاه است که به این منظور برای برطرف کردن مشکل به بررسی علت مکش کم جاروشارژی بیزل میپردازیم:

 • ممکن است در لوله های جاروشارژی شی گیر کرده باشد که برای بیرون آوردن آن باید به باز کردن این اتصالات اقدام نمایید.
 • همچنین در صورتی که پاکت جاروشارژی پر شده باشد، شاهد کاهش مکش آن خواهید بود. برای برطرف کردن و جلوگیری از مشکلات بیشتر باید در اسرع وقت به خالی کردن پاکت جاروشارژی اقدام نمایید.
 • در صورتی که قطعات دستگاه در اثر استفاده طولانی فرسوده شده باشد، برای تعمیرات آن باید از نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل کمک بگیرید.

علت صدای زیاد جاروشارژی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل در این باره

یکی دیگر از مشکلات رایج در استفاده از جاروشارژی ها ایجاد صدای زیاد در این دستگاه ها است که برای برطرف کردن این مشکل در ادامه به بررسی علت صدای زیاد جاروشارژی بیزل میپردازیم:

 • ممکن است علت ایجاد صدا به دلیل خرابی در بلبرینگ های جاروشارژی شما باشد که برای رفع ایراد آن باید با نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل تماس حاصل نمایید.
 • در صورت کثیف بودن فیلتر دستگاه نیز شاهد ایجاد صدا در دستگاه خود خواهید بود که برای برطرف کردن این مشکل باید اقدام به تعویض فیلتر دستگاه نمایید.

علت شارژ نشدن جاروشارژی چیست؟ چگونه برای تعمیر و رفع عیب جاروشارژی بیزل اقدام کنیم؟

شارژ نشدن جاروشارژی یکی دیگر از مشکلاتی است که در ادامه به بررسی علت شارژ نشدن جاروشارژی بیزل میپردازیم:

 • ممکن است پریزی که جاروشارژی خود را به آن متصل کرده اید، دچار اشکال در سیم پیچی داخلی شده باشد که برای رفع مشکل در این صورت میتوانید دستگاه خود را به پریز دیگری متصل نمایید.
 • در صورتی که پایه شارژ به خوبی به برق متصل نشده باشد و یا جاروشارژی به درستی در محل خود قرار نگرفته باشد نیز این مشکل ایجاد میگردد که برای برطرف کردن این مشکل میتوانید به بررسی این قطعات بپردازید.
 • گاهی نیز اشکال در باطری دستگاه شما است که برای تعمیر و یا تعویض آن باید با نمایندگی تعمیرات جاروشارژی بیزل تماس حاصل نمایید.

غلتک جاروشارژی به خوبی نمیچرخد، طریقه تعمیرات جاروشارژی بیزل به چه صورت است؟

علت نچرخیدن غلتک جاروشارژی بیزل مشکل دیگری است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

 • ممکن است مو و پرزهای زیادی به برس غلتک جاروشارژی شما چسبیده باشد که برای برطرف کردن این مشکل اقدام به تمیز کردن این برس نمایید.
 • همچنین در صورتی که تسمه غلتک جاروشارژی شما پاره شده باشد، باید برای تعویض آن با تعمیرکار جاروشارژی بیزل تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر جاروشارژی بیزل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی دیگر از مسائلی که مصرف کنندگان در هنگام خرابی جاروشارژی ها در مورد آن سوال میکنند، هزینه تعمیر جاروشارژی بیزل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه بعد از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار جاروشارژی بیزل امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است تعویض گردد، بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن جاروشارژی در دوره گارانتی نیز میتواند سبب کاهش در این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی بیزل در آی پی امداد

در انتها برای راهنمایی شما در انتخاب یک مرکز تعمیرات جاروشارژی به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروشارژی بیزل در آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات جاروشارژی بیزل شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشند.
 • به دلیل تطابق هزینه های این مرکز با نرخ مصوب اتحایه با استفاده از خدمات این مرکز در پرداخت هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروشارژی بیزل در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروشارژی بیزل در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروشارژی بیزل به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروشارژی بیزل، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد