تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر : مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی پارس خزر  ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و

تعمیر جاروبرقی پارس خزر
تعمیر جاروبرقی پارس خزر در سراسر تهران

آموزش دیده در ارتباط با تعمیر جاروبرقی پارس خزر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران فروش قطعات جارو برقی پارس خزر در سراسر کشور )

شرکت پارس خزر فعالیت خود را به عنوان یک شرکت همکار در سال 1347 با همکاری و مشارکت فنی شرکت توشیبای ژاپن آغاز به کار کرد. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم برقی داخلی در ذهن اکثر خانواده های ایرانی ثابت مانده است. گروه محصولات این شرکت در در حال حاضر به تعداد 38 گروه رسیده است که یکی از مهمترین گروه های محصولات تولید شده جاروهای برقی را شامل می شود. در این راستا مجموعه آی پی امداد (نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی پارس خزر) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآزموده در ارتباط با تعمیر جاروبرقی پارس خزر جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد. این شرکت مفتخر است با استفاده از تجربیات پیش خود در عرصه تعمیر جاروبرقی و با ستفاده از سیاست های هدفمند و یکپارچه،  موجب رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان شده و خود را به عنوان جزو بهترین ها و اولین ها مطرح نماید.

مراحل از تماس تا رفع عیب جاروبرقی پارس خزر ( عیب یابی جاروبرقی پارس خزر )

اگر جارو برقی پارس خزر شما دچار مشکل و یا نقض شده باشد جهت برطرف کردن آن با نمایندگان آی پی امداد در سراسر تهران تماس گرفته و مشکل جارو برقی خود را با مشاوران این مجموعه در ارتباط بگذارید. خوشبختانه تعدادی از کارهای مرتبط به تعمیرجاروبرقی نسبتا ساده هستند و غالبا خودتان به آسانی می توانید آنها را سرویس کنید. برای اینکه این موضوع برای شما روشن تر شود باید بدانید که جهت تعمیر جاروبرقی پارس خزر خود مراحل زیر طی خواهد شد:

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جاروبرقی پارس خزر خود در زیر تماس حاصل فرمایید .
 2. در صورت تماس با اپراتور، مشاوره انجام گرفته توسط کارشناسان این شرکت به صورت کاملا رایگان انجام انجام خواهد گرفت تا اگر مشکل به صورت جزئی باشد از طریق تلفنی رفع عیب شود .
 3. در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار جاروبرقی پارس خزر ) محل شما اعزام میگردد .
 4. در اکثر موارد تعمیر جاروبرقی پارس خزر شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی جارو برقی پارس خزر یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر (تنها یک روز بعد) به شما تحویل داده می شود .
 5. تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی می باشد .

توجه: چنانچه خودتان قصد تحویل جاروبرقی پارس خزر به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 8 صبح الی 9 شب به آدرس یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید  .

هزینه تعمیر جاروبرقی پارس خزر

در ادامه متن هزینه تعمیر جارو برقی پارس خزر با ریز ارائه شده است و برای اطلاع از هزینه تعمیر لوازم خانگی دیگر مانند یخچال ، ماشین لباسشویی و غیره یا با پشتیبانی شرکت آی پی امداد تماس بگیرید و یا بر روی لینک های آنها در منو بالا کلیک نمایید.بعد از بررسی هزینه تعمیر جارو برقی می توانید با متخصصان شرکت آی پی امداد برای تعمیرات جارو برقی پارس خزر خود تماس حاصل نمایید .

فروش قطعات جارو برقی پارس خرز

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی پارس خزر  به منظور ارائه خدماتی نوین و جهت رضایتمندی حال شما عزیزان تمامی قطعات جاروبرقی پارس خزر را در سراسر ایران به فروش می رساند. لازم به ذکر می باشد که کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی پارس خزر فابریک بوده و تمامی آنها از انبارهای مجموعه آی پی امداد تامین خواهد شد.

تعویض کیسه جاروبرقی پارس خزر

قطعا برای شما این اتفاق پیش آمده است که کیسه جارو برقیپارس خزر  شما به دلیل استفاده بیش از حد غیر قایل استفاده باشد و شما باید  آن را تمیز یا

پاکت جارو برقی
پاکت جارو برقی

تعویض نمایید. در این موارد شما می توانید بسته به سلیقه شخصی خود و یا دلایلی دیگر کیسه جارو برقی پارس کیسه جارو برقی خود را تعویض نمایید. کیسه های جاروبرقی پارس خزر در انواع مختلف موجود می باشد و شما می توانید هریک از آنها را سفارش دهید. به طور کلی کیسه های جارو برقی به دو نوع یک بار مصرف و ثابت تقسیم می شوند. کیسه های یک بار مصرف اغلب کاغذی بوده و مزیت آنها این است که کاملا بهداشتی بوده، درپوش داشته و در هنگام مکش مانع از درز گردو غبار به بیرون کیسه می شوند. نوع دیگر کیسه های ثابت هستند که از جنس پارچه فیلتری بوده و قابلیت تخلیه و استفاده مجدد را دارا می باشند.

نکته: شما باید برای تعویض پاکت از پاکت مخصوص همان مدل از جاروبرقی پارس خزر استفاده کنید. برای اطلاع دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

تعمیر لوله جاروبرقی پارس خزر

در مواردی پیش آمده است که مسیر مکش جارو برقی دچار انسداد شده و در نتیجه موتور قادر به مکیدن آزاد هوا به داخل نمی باشد. این عامل باعث افزایش جریان دریافتی هوا به موتور شده آسیب های جدی را بدان وارد خواهد ساخت. در این موارد باید لوله جاروبرقی شما توسط یک تعمیرکار یا تکنسین مورد بررسی قرار گرفته تا مشکل انسداد آن حل شود.

تعمیر فیلتر جاروبرقی پارس خزر

زمانی که جارو برقی روشن است و گرد و خاک را جمع آوری می کند، در این حالت جارو برقی هوایی را که به داخل می مکد، علاوه زباله، گرد.و غبار فراوانی را نیز به همراه دارد. در صورتی که فیلتر موجود در جارو برقی دچار عیب باشد هوتی وارده بدون هیچ گونه تصفیه ای از جارو برقی خارج شده و منجر به آلوده شدن محیط اطراف خواهد شد.شما می توانید در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید با کارشناسان مجرب آی پی امداد نماس گرفته و تعمیر یا تعویض فیلتر جاروبرقی پارس خزر خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید.

تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی پارس خزر

آیا تا به حال از مکش ضعیف جارو برقی خود ناراضی بوده اید؟ آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که مکش ضعیف جارو به عواملی غیر از

لوله خرطومی جارو برقی
لوله خرطومی جارو برقی

موتور نیز می تواند بستگی داشته باشد. یکی از این عوامل معیوب بودن لوله خرطومی جارو برقی می باشد که می توان آن را تعمیر یا تعویض کرد. زمانی که تبخواهید لوله خرطومی را تعمییر نمایید باید علت و نقص آن توسط تکنسین مجاز بررسی گردد. در صورتی که لوله خرطومی از بالا یا پایین دچار پارگی یا ترک خوردگی شده باشد. شما می توانید آن را برش داده و دوباره استفاده نمایید. این نکته را به یاد داشته باشید که محل اتصال خرطومی جارو به هیچ وجه پرس نیست و در جهت عقربه های ساعت باز و بسته می شود.

تعویض برس جاروبرقی پارس خزر

برس یا پارویی جارو برقی پارس خزر نیز یکی از اجزای آن می باشد که مستلزم آن است که هر چند هفته یکبار تمیز گردد. شما چنانکه در برس جارو برقی خود آثاری از آشغال، مو، خرده مواد زائد و ... را مشاهده کردید آن را خارج گردانیده و در صورت از بین رفتن برس آن را تعویض نمایید.

تعمیر موتور جاروبرقی پارس خزر

موتور جارو برقی مهمترین قسمت برقی این وسیله می باشد. به همین دلیل تشکیل یافته از اجزای مختلفی است که هر کدام به نحوی در شیوه کارکردن.جارو برقی تاثیر دارند. کلکتور، آرمیچر، یاطاقان، پروانه، رله و مدار آن از جمله اجزای موتور سک جتروی برقی محسوب می شود. زمانی که جارو برقی شما با مشکل سوختگی، نیم سوز بودن و یا هر نقض دیگری مواحه باشد شما می توانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان مجموعه آی پی أمداد مشکل خود را مطرح کرده و نسبت به تعمیر جارو برقی پارس خزر خود درخواست خدمت تعمیر یا تعویض نمایید.

همان طور که گفته شد کلیه خدمات فروش قطعات جارو برقی پارس خزر به صورت سراسری بوده و ساکنین کلیه مناطق ایران می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره 88959591نسبت به سفارش قطعه مورد نظر خود اقدام نمایند. همچنین گفتنی است کلیه سفارشات توسط پیک مجموعه آی پی امداد به محل مورد درخواست شما عزیزان ارسال خواهد شد.

تعمیر سیم جمع کن جارو برقی پارس خزر

سیم جمع کن جاروبرقی وسیله ای برای پنهان کردن سیم جارو برقی در زمان غیر فعال بودن و خاموشی آن است. از مزایای این جزء از جاروبرقی می توان به جا به جایی راحت و مانع از آسیب رسیدن به جارو برقی می شود. سیم جمع کن های موجود در جارو برقی شامل دو گروه قطعات الکتریکی و مکانیکی است. قسمت الکتریکی آن تشکیل یافته از کابل برق،  پلاتین های اتصال برق به حلقه های مسی و دوشاخه است و قسمت مکانیکی آن شامل بلبرینگ جهت جمع آوری کابل چاروبرقی.

نکات مهم در نگهداری جارو برقی پارس خزر

اگر چه جارو برقی وسیله ای برای تمیز نگه داشتن و نظافت محل زندگی به کار می رود اما نباید در حفظ و نگهداری آن غلفت داشته باشیم. زیرا جارو برقی نیز مانند هر وسیله دیگر نیاز به وارسی و تعمیر و نگهداری دارد. پیشنهاد آی پی امداد برای شما در شیوه های نگه داری صحیح  از جاروبرقی به صورت موارد زیر خلاصه شده است:

- شما باید کیسه جارو برقی خود را مرتبا بررسی نموده و قبل از پر شدن آن را تخلیه نمایید.

- فیلتر جارو برقی خود را حداقل هر ۶  ماه یک بار شستشو داده و در صورت معیوب بودن تعویض نمایید.

- در صورت امکان از فیلتر های یکبار مصرف استفاده نمایید و در موارد غیر از این حتما از ماسک برای تخلیه کیسه کمک بگیرید.

- چرخ ها و بدنه جارو برقی خود را بعد از هر بار استفاده با دستمال مرطوب تمیز نمایید زیرا همیشه در هنگام استفاده، این اجزا حاوی مقدار زیادی گرد و غبار می شود.

مجموعه آی پی امداد مستقل از شرکت پارس خزر میباشد .

فروش قطعات جاروبرقی پارس خزر

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی پارس خزر جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 • کیسه جاروبرقی پارس خزر

 • پاکت جاروبرقی پارس خزر

 • لوله جاروبرقی پارس خزر

 • فیلتر جاروبرقی پارس خزر

 • لوله خرطومی جاروبرقی پارس خزر

 • برس جاروبرقی پارس خزر

 • موتور جاروبرقی پارس خزر

را در سراسر ایران به فروش میرساند .
ارسال قطعات جاروبرقی پارس خزر به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک  و … ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی پارس خزر به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه آی پی انجام میگردد .

جهت سفارش قطعات جاروبرقی پارس خزر  با شماره 88986179 تماس حاصل فرمایید .

 • کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی پارس خزر فابریک بوده و از انبار مجموعه آی پی تهیه میشود .
 • ارسال قطعات یدکی جاروبرقی پارس خزر در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

همانطور که در بالا به تاریخچه جاروبرقی پارس خزر اشاره کردیم ، متوجه شدیم که پارس خزر برند ایرانی است ، میتوان با اطمینان گفت که تولید جاروبرقی پارس خزر از کیفیت بالایی برخوردار است و به همان اندازه که بهایش را پرداخت میکنیم ؛ رضایت خواهیم داشت ، در مجموعه آی.پی امداد تعمیرات جاروبرقی پارس خزر همراه با قطعات فابریک آن برند انجام میگردد ، همچنین در کارگاه مجهز آی.پی امداد ، تعمیرکاران جاروبرقی پارس خزر حضور دارند و شما میتوانید به صورت حضوری شاهد تعمیر جاروبرقی پارس خزر خود باشید .

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیرات جاروبرقی پارس خزر در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ):66715774

Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...

27 دیدگاه

 • سید رضا حسینی

  خیلی خیلی عالی و کامل راهنمایی کردید.من تعمیرکار لوازم خانگی هستم و حتماً بابت خرید چندتا قطعه باهاتون تماس میگیرم،و انشالله اگر قسمت شد از این پس باهاتون کار میکنم.بنده کرج هستم،پاساژ دانشکده.
  برای تامین برخی از قطعات لوازم خانگی بزودی باهاتون تماس میگیرم که انشاالله بعد از توافق و خرید،با پیک زیر نظر خودتون برایم درب مغازه ام ارسال کنید.موفق و پیروز باشید.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در خدمتیم

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی رضا چراغی

  سلام من جاروبرقی پارس خزر هنگام کشیدن جارو خاک را بیرون میدهد مشکلش چیست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پاکت جاروبرقی پارس خزر خود را تعویض نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سیدمحمدحسین حسینی

  باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شماوهم کارانتون من تعمیرکارلوازم خانگی هستم ودرمشهدمقدس مشغول کارتعمیرات هستم خداروشکرتجربه خوبی دارم درتعمیرات فقط علاقه زیادی به دریافت نمایندگی دارم ودوست دارم مغازه ام روکسترش دهم لطفا راهنمایی ام کنید.باسپاس فراوان ازشما وهم کارانتون.

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، امیدوارم موفق باشید ، ما تعمیرگاه مجاز خصوصی داخل تهران هستیم .

   No votes yet.
   Please wait...
 • عبدالوهاب فیروزی

  سلام جارو برقی ما پارس خزر ۲۵۰۰ وات هست وقتی میزنیم به برق چراغش روشن میشه ولی دکمه روی دسته رو که میزنی تا روشن شه یه علامت مثل دکل انتن همچین چیزایی چشمک میزنه روشن نمیشه چیکار باید کنیم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام برد داخل دسته بلوتوث شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محسن مهرورز

  سلام .جارو برقی بازدن به برق ی صدایی داد و روشن نشد .مشکل از چی میتونه باشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور جاروبرقی شما مشکل دارد . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام الهام هستم ازاستان فارس یه جاروبرقی پارس خزر۱۷۰۰ نوخریدم الان کیسش پرشده لطفاراهنمایی کنید چطوری کیسشوخالی کنم نحوه خالی کردنشوبلدنیستم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا درب جاروبرقی پارس خزر را باز نمایید ، پاکت را به همان جهت از جاپاکتی خارج نمایید ، در نهایت به همان شکل پاکت دیگری را جا بزنید . ( چنانچه یک بار مصرف است . )

   No votes yet.
   Please wait...
 • ابراهیم باختر

  با عرض سلام سیم جمع کن کامل این مدل جارو برقی پارس خزر VC-808 آیا موجودهست سفارش بدم متشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • سلیمانی

  با سلام جارو برقی پارس خزرما از کار افتاد به دوتا تعمیر کار نشون دادیم گفتن بردش سوخته برد جدید هم نداشتن که براش نصب کنن شما برد دارین که براش سفارش بدیم؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • رفیعی

   سلام سیم جمع کن جارو برقی من خراب شده.هزینه ی تعمیرش چقدر میشه.واینکه وقتی بعد پایان مار میخوام خاموشش کنم برق داره سطح روی جارو برقی.مشکلش چیه؟

   Rating: 2.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، پلاتین های جاروبرقی باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر چک شود .

    No votes yet.
    Please wait...
 • محسن صدر

  سلام روی آرمیچر قسمت زغال جرقه شدید میزنه و قدرت کافی نداره بالشتک رو چک کردم سالم هست آیا آرمیچر نیمسوز شده؟ در صورت خرابی آرمیچر آیا آرمیچر به تنهایی قابل تعویض هست یا باید موتور کامل عوض شود؟لطفا قیمت آرمیچر یا موتور

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور جاروبرق پارس خر شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود نه خودتان ، چون امکان دارد با اشتباه شما موتور بسوزد . اگر بیش از یک قطعی د موتور باشد نیاز به تعویض موتور میباشد ، همچنین آرمیچر قابل تعویض هست .

   No votes yet.
   Please wait...
 • توکلی

  سلام جارو برقی ما موتورش مشکل داره فکر کنم از بلبرینگهاس و دود میکنه1500 پارس خزره کاور روی مخزن هم بایستی کاملا عوض بشه چقدر هزینه داره اگر موتور هم عوض بشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، به صفحه هزینه تعمیرات جاروبرقی مرجعه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهربانی

  نحوه ی تمیز کردن فیلتر خروجی را توضیح دهید.

  No votes yet.
  Please wait...
 • رفیعی

  سلام سیم جمع کن جارو برقی من خراب شده.هزینه ی تعمیرش چقدر میشه.واینکه وقتی بعد پایان مار میخوام خاموشش کنم برق داره سطح روی جارو برقی.مشکلش چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف موتور داره برق میده ، هزینه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر هم حدود 150 تومان و اگر توپی کامل تعویض شود حدود 290 میشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ریحانه

  سلام چگونه دسته جارو برقی خود را بلند کنیم؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • کامروز زاهدی

  سلام جاروبرقی مارک1800w
  در حین کار با صدای بلندی درب سنسور آن که مجهز به فیلتر میباشد به سمت بالا پرید والان روشن نمی‌شود؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فیلتر پشت موتور و پاکت را کامل تمیز نمایید اگر روشن نشد برد الکترونیکی باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نفس زیبایی

  سلام . شما بدنه بیرونی جارو برقی پارس خزر رو تعویض میکنید؟؟؟ قابل تعویض هستش، بخایم بدنش رو رنگ دیگه باشه

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.