logo logo نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک مینمایید. تعمیر جاروبرقی فلر در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران در مرکز آی پی امداد انجام می گردد. تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات جاروبرقی فلر با استفاده از مجرب ترین تعمیرکاران در محل عیب یابی و رفع مشکل می نماید.

با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر تا 75% در هزینه خدمات صرفه جویی نمایید.

کاربر گرامی در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما در مورد نمایندگی تعمیرات و همچنین نحوه عیب یابی مطالبی را بیان کرده ایم:

 1. هزینه تعمیرات جاروبرقی فلر
 2. مزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر 
 3. بررسی سوالات کاربران در مورد تعمیر جاروبرقی فلر
 4. عیب یابی و تعمیر جاروبرقی فلر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

خواننده گرامی چنانچه سوالی در مورد تعمیر و عیب یابی جاروبرقی فلر دارید، در انتهای این مقاله با کارشناسان فنی ما مطرح نمایید تا پاسخگوی شما عزیزان باشند.

تا انتهای این مقاله با آی.پی امداد همراه باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی فلر Feller در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی فلر Feller در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در زیر تماس حاصل نمایید.
 2. یا به سایت و سپس اقدام به ثبت درخواست تعمیرات مراجعه نمایید.
 3. پس از ثبت درخواست نام تکنسین به همراه کد اشتراک به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
 4.  پیک کارگاه ظرف کمتر از یک ساعت در محل شما همراه با رسید کتبی حاضر میشود.
 5. تعمیرات جاروبرقی فلر با قطعات اصل و ابزارهای پیشرفته صورت میپذیرد.
 6. سپس گارانتی و فاکتور جهت تضمین کیفیت خدمات به شما ارائه داده میشود.
 7. در نهایت برای بررسی میزان رضایت شما از خدمات تعمیرکار با شما تماس گرفته میشود.

همچنین برای رفاه حال شما عزیزان کارگاه مجهز آی.پی امداد واقع در یوسف آباد آماده تحویل دستگاه شما و تعمیرات جاروبرقی فلر در همان روز میباشد.

تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی فلر دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد.

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در تهران

تعمیر جاروبرقی فلر خدمتی است که آی.پی امداد سال هاست با عنوان تعمیرگاه مجاز جاروبرقی فلر به مشتریان ارائه می دهد. فلر برند آلمانی لوازم خانگی است که در طول این سال ها توانسته با اهدای امتیاز نمایندگی تعمیر جاروبرقی فلر به مراکز معتبر رضایت و اعتماد مشتریان فلر را جلب کند. در بیشتر مراکز تعمیر جاروبرقی در محل تعمیرگاه توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده با استفاده از قطعات اصل و فابریک فلر انجام می پذیرد.

 • در نمایندگی تعمیر جاروبرقی فلر در تهران از تکنسین های حرفه ای و مجرب استفاده شده است.
 • این نمایندگی تعمیرات در انتخاب تکنسین های خود نهایت حساسیت را به خرج داده و آن ها را از میان افرادی دانش آموخته و خلاق انتخاب کرده است.
 • این مرکز برای آشنایی هر چه بیشتر و بهتر این افراد با ساختار و قطعات به کار رفته در ساختمان دستگاه ها، برای آن ها دوره های آموزشی فشرده ای طراحی کرده است تا با روش های تعمیر بیشتر آشنا شده و تجربه ی کافی را برای کار در این مرکز به دست آورند.
 • گارانتی 3 الی 12 ماهه از دیگر خدمات عالی این نمایندگی است.
 • دارا بودن شعب نمایندگی مختلف در سراسر تهران سبب تسریع در خدمت رسانی شده است.

خدمات پس از فروش جاروبرقی های  فلر به چه صورت است؟

در پاسخ به این پرسش که خدمات پس از فروش جاروبرقی های فلر به چه صورت است باید بگوییم که این برند هم به مانند دیگر برند های خارجی توان حضور مستقیم در ایران را ندارد و به همین سبب نمی توان از آن انتظار خدمات پس فروش قوی داشت.

پس بهترین راه برای تعمیرات جاروبرقی فلر چیست؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در جای جای تهران و داشتن تمامی مجوز های لازم آماده ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی فلر و دیگر لوازم خانگی در محل با کمترین قیمت است.

تعمیر جاروبرقی فلر در محل

در صورتی که با نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی فلر آی.پی امداد جهت تعمیر دستگاه معیوب خود تماس بگیرید، نیازی نیست که جاروبرقی را به این نمایندگی به صورت شخصی انتقال دهید.

 • این مرکز مشکل حمل دستگاه های معیوب را برای همیشه حل کرده و با اعزام تکنسین های خود به محل دستگاه، شما را از انتقال دستگاه به مرکز بی نیاز می سازد.
 • تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در محل با مراجعه به آدرس اعلام شده توسط مشتری اقدام به بررسی خرابی دستگاه می کنند و آن را در همان محل تعمیر می نمایند.
 • در هزینه و زمان شما با اعزام تعمیرکار جاروبرقی فلر صرفه جویی میشود.
 • از نزدیک بر نحوه تعمیر جاروبرقی فلر نظارت می کنید.

نمایندگی جاروبرقی فلر در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

هنگامی که برای جاروبرقی های برند فلر مشکلات و خرابی هایی پیش می آید، اولین مسئله ای که ذهن مصرف کنندگان را مشغول می کند، استفاده از خدمات نمایندگی جاروبرقی فلر است. این روزها مراکز و نمایندگی های متعددی وجود دارند که انواع خدمات تعمیرات جاروبرقی فلر را به مشتریان ارائه می نمایند. با این حال برخی از این مراکز کار تعمیرات جاروبرقی را به درستی انجام نمی دهند و در پایان نیز موجب خرابی بیشتر دستگاه خواهند شد. در این بین نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد بهترین خدمات تعمیرات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.

 • کلیه خدمات نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد توسط ماهرترین و متخصص ترین تعمیرکاران و تکنسین ها به مشتریان ارائه می شود.
 • نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد کلیه خدمات مربوط به تعمیرات دستگاه را همراه با فاکتور معتبر و ضمانت نامه شرکتی ارائه می دهد.
 • خدمات این مجموعه همراه با قطعات اورجینال و فابریک و در محل مورد نظر مشتری ارائه می گردد.
 • مصرف کنندگان با استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی فلر در مجموعه آی پی امداد می توانند هزینه تعمیرات خود را به میزان زیادی کاهش دهند.

سرویس جاروبرقی فلر چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

یکی از مهمترین اقدامات جهت جلوگیری از خرابی و تعمیر جاروبرقی فلر، استفاده از خدمات سرویس جاروبرقی می باشد. در همین راستا مصرف کنندگان باید به دنبال انتخاب سرویس کار متخصص این برند برای سرویس جاروبرقی فلر خود باشند. زیرا انجام این کار موجب افزایش کیفیت و کارایی دستگاه شما خواهد شد. یکی از بهترین و باکیفیت ترین خدمات سرویس جاروبرقی را می توان در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد دریافت نمود.

 • خدمات سرویس در محل که توسط تکنسین متخصص به مصرف کنندگان ارائه می شود، می تواند از بروز هرگونه خرابی در دستگاه جلوگیری نماید.
 • سرویس جاروبرقی در بازه های زمانی مشخص موجب می شود تا دستگاه عملکرد بهتری داشته و کیفیت اولیه دستگاه به خوبی حفظ گردد.
 • با انجام سرویس جاروبرقی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر می توانید از صرف هزینه هنگفت برای تعمیرات دستگاه خود خودداری نمایید.

توصیه های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر همیشه برای کمتر شدن نیاز مشتریان به تعمیر توصیه هایی به آن ها ارائه می دهد که در اینجا به بخشی از آن اشاره می نماییم:

 • یکی از مهم ترین نکاتی که نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر به آن اشاره می کند استفاده نکردن از جاروبرقی در ساعات اوج مصرف برق است.
 • زیرا در این ساعات نوسانات برق بالا رفته و موجب آسیب به موتور دستگاه میشود.
 • از جاروبرقی برای پاک کردن آب و مایعات استفاده ننمایید.
 • هر چند مدت یکبار اتصالات جاروبرقی را بررسی کنید و از سلامت سیم جاروبرقی و پریزی که دستگاه را به آن متصل می کنید اطمینان حاصل کنید.
 • در هر بار استفاده از جاروبرقی بیش از 15 دقیقه متمادی از دستگاه استفاده ننمایید.
 • در صورت نیاز به استفاده بیشتر بهتر است برای مدت زمان کوتاهی جاروبرقی فلر را خاموش کرده و به موتور دستگاه استراحت دهید.
 • باید کیسه جاروبرقی را هر بار بررسی کنید و در صورت پر شدن 2/3 حجم کیسه آن را تعویض و یا خالی نمایید.
 • این کار در استفاده از جاروبرقی فلر بسیار مهم است زیرا در صورت پر شدن بیش از 2/3 فضای کیسه جاروبرقی فشار بیش از اندازه به موتور دستگاه وارد میشود و در نتیجه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر نیاز پیدا میکنید.
 • به هیچ عنوان بر روی جاروبرقی وزن سنگین قرار ندهید.
 • از دکمه روشن و خاموش دستگاه به آرامی استفاده نمایید.
 • از تمیز کردن اشیاء تیز مانند خورده شیشه با جاروبرقی جدا خودداری نمایید.
 • در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر توصیه می گردد از نگهداری جاروبرقی در مجاورت وسایل گرمازا خودداری نمایید.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی فلر و یا بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟

با خرید از فروشگاه های معتبر سرتاسر کشور میتوانید از خدمات رایگان نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی فلر بهره مند شوید. دقت نمایید که اگر جارو برقی خود را به تازگی خریداری نموده اید، حتما برگه گارانتی نمایندگی رسمی تعمیرات جارو برقی فلر بر روی آن درج شده است. اما پس از اتمام گارانتی، چه میتوان کرد؟

پس از اتمام گارانتی خدمات پس از فروش رسمی تعمیرات جارو برقی فلر میتوانید از مزایای تعمیر دستگاه در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد بهره مند شوید:

 • تعمیرکار متخصص آی پی امداد از قطعات یدکی فابریک و اورجینال در تعمیر جارو برقی فلر استفاده میکند.
 • تعمیرگاه مجاز آی پی امداد گارانتی 3 الی 12 ماهه تعمیرات به شما تقدیم میکند.
 • هزینه های تعمیرات در تعمیرگاه مجاز جارو برقی فلر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

آموزش تعمیرات جاروبرقی فلر

در برخی از مواقع ممکن است جاروبرقی فلر به دلایل مختلف دچار مشکلاتی در کارکرد خود شود. مصرف کنندگان در هنگام مواجهه با این مشکلات به دنبال تعمیر جاروبرقی فلر در سریع ترین زمان ممکن می باشند تا از آسیب بیشتر به سایر بخش های جاروبرقی جلوگیری شود. جاروبرقی وسیله ای است که به صورت پیوسته در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین در صورتی که نکات لازم برای استفاده از آن رعایت نشود، دستگاه به احتمال زیاد با اشکالاتی در کارکرد خود مواجه شده و عملکرد صحیحی نخواهد داشت.

در این مواقع معمولا مصرف کنندگان به دنبال یافتن راهکارهایی جهت تعمیر جاروبرقی فلر و رفع مشکل آن می باشند. در این شرایط است که آموزش تعمیرات جاروبرقی فلر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می شود. مصرف کنندگان در صورت عدم برخورداری از دانش تخصصی نیز می توانند به کمک راهکارهای ارائه شده در این مقاله که توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد ارائه شده است، اقدام به عیب یابی و تعمیر مشکلات جزئی جاروبرقی خود در منزل نمایند.

عیب یابی جاروبرقی فلر

تعمیرات و عیب یابی جاروبرقی فلر توسط تعمیرکار نمایندگی منجر به استخراج رایج ترین ایرادات این دستگاه شده است. در این بخش به بررس یاین ایرادات رایج پرداخته و راهکارهای تعمیر آنها را نیز مرور می نماییم.

رایج ترین سوالات کاربران درباره جاروبرقی فلر به شرح زیر می باشد:

 1. چرا جاروبرقی فلر روشن نمیشود؟
 2. علت عملکرد نامنظم جاروبرقی فلر چیست؟
 3. چرا جاروبرقی فلر به یکباره خاموش میشود؟
 4. دلیل صدا در جاروبرقی فلر از چیست؟
 5. چرا دمای جاروبرقی فلر بیش از حد نرمال است؟
 6. علت بوی سوختگی جاروبرقی فلر چیست؟
 7. چرا مکش جاروبرقی فلر کم شده است؟
 8. جاروبرقی فلر به راحتی حرکت نمیکند، مشکل چیست؟
 9. چگونه باید جاروبرقی فلر را تمیز کنیم؟
 10. عیب یابی سیم جمع کن جاروبرقی فلر

در ادامه به بررسی ایرادات رایج جاروبرقی فلر پرداخته و راهکارهای حل آنها را نیز بیان می کنیم.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی فلر کار نمی کند ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

در صورت بروز ایراد در سیم جمع کن دستگاه، برای تعمیر جاروبرقی فلر در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • بایستی یک بار به صورت صحیح سیم جمع کن را تست کنید.
 • برای این کار ابتدا سیم را یک دو متر بیرون بکشید.
 • در مرحله بعدی سیم جمع کن را فشار دهید و عملکرد آن را بررسی کنید.

اگر موفق به تعمیر سیم جمع کن دستگاه نشدید، از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر کمک بگیرید.

از جاروبرقی فلر بوی سوختگی می‌ آید، چگونه تعمیر و عیب یابی کنیم؟

در صورت ایجاد بوی سوختگیدستگاه، برای تعمیرات جاروبرقی فلر در منزل از نکات زیر بهره ببرید:

 1. ابتدا باید عملکرد موتور را چک کنید.
 2. خرابی کاسه نمد هم می تواند دلیلی بر این مشکل باشد.
 3. عملکرد کلکتور یا سوئیچ را نیز در انتخا بررسی نمایید.

در صورت رفع نشدن بوی سوختگی دستگاه، با نمایندگی مرکزی تعمیرات جارو‌برقی فلر تماس بگیرید.

چرا جاروبرقی فلر صدای زیادی از خود ایجاد می کند؟

در صورت ایجاد صدای زیاد و بد در دستگاه، برای تعمیر جاروبرقی فلر در تهران از نکات زیر بهره ببرید:

 1. بلبرینگ‌ها یا فلر را ابتدا چک کنید.
 2. در قدم بعدی پروانه ها را بررسی کنیم.
 3. در نهایت نگاهی به نگهدارنده های پلاستیکی دستگاه بیندازید.

اگر موفق به تعمیر صدای زیاد دستگاه نشدید، با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر تماس بگیرید.

دلیل جرقه زدن جاروبرقی فلر چیست؟

در صورتی که دستگاه شما جرقه ایجاد می کند، برای تعمیر جاروبرقی فلر در منزل از نکات زیر استفاده نمایید:

 1. احتمالا ایراد از کلکتور است. با یستی به دقت و با احتیاط این قطعه را بررسی کنید.
 2. اگر ذغال در موتور گیر کند، نیز این مشکل پیش می آید. آن را نیز چک کنید.
 3. فرسوده شدن بلبرینگ موتور، به کلکتور آرمیچر، فشار می آورد و در نهایت منجر به جرقه در جاروبرقی میشود.

اگر مشکل جرقه دستگاه حل نشد، از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی فلر استفاده کنید.

چرا جارو برقی فلر روشن نمیشود؟

اگر جارو برقی فلر روشن نمیشود برای عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 • کیت الکترونیکی جاروبرقی فلر را بررسی نمایید.
 • ممکن است زغال های موتور تمم شده باشند.
 • پلاتین های سیم جمع کن را بررسی نمایید تا قطع نشده نباشد.
 • مطمئن شوید کابل جارو برقی دچار مشکل نشده باشد.

ویژگی جاروبرقی فلر به گزارش تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

ویژگی جاروبرقی فلر به گزارش تعمیرگاه مجاز جاروبرقی فلر به شرح زیر است:

 1. یکی از ویژگی های منحصر به فرد جاروبرقی فلر مجهز بودن به سیستم تنظیم مکش دستگاه است.
 2. در جاروبرقی فلر میتوانید از کیسه دائمی و کیسه یکبار مصرف استفاده نمایید.
 3. این دستگاه قابیت استفاده از هر دو نوع کیسه را دارد.
 4. جارورقی فلر دارای سیستم ضد حساسیت است.
 5. این سیستم برای افرادی که آسم دارند و یا برای افرادی در منزل در منزل کودک دارند مناسب است .
 6. میزان صدای جاروبرقی فلر در مقایسه با جاروبرقی های معتبر جهان بسیار پایین است.
 7. لوله خرطومی جاروبرقی فلر منعطف و مقاوم بوده و لوله فلزی تلسکوپی قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد.

 هزینه تعمیرات جارو‌برقی فلر

هزینه تعمیرات جاروبرقی فلر دغدغه ای است که از دیرباز همراه با کاربران بوده است. برای رفع این دغدغه و نگرانی در آی پی امداد به دنبال چاره گشته و اکنون می توانیم تا 75 درصد آنها را کاهش دهیم.

تعمیر جاروبرقی فلر به دلایل زیر در آی پی امداد کاملا مقرون به صرفه می باشد:

 • استفاده از قطعات فابریک فلر با کمترین قیمت
 • تعمیر قطعات خراب شده
 • تنظیم فاکتور بر اساس نرخ مصوب اتحادیه

مجموعه آی پی امداد با بهره‌گیری از متخصصین تعمیر جارو‌برقی فلر تمامی هزینه تعمیرات جاروبرقی فلر را مطابق با نهاد نظارتی تعیین می کنند.

قیمت خدمات تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد

ارائه هزینه تعمیرات جاروبرقی فلر همواره مشکل بوده است؛ چرا که هزینه تعمیر هر دستگاه متفاوت می باشد. اما برای احترام به حقوق مصرف کنندگان قصد داریم تا به بررسی جدول هزینه های تعمیرات جاروبرقی فلر بپردازیم:

خدمات تعمیرات جاروبرقی فلر هزینه تعمیر جاروبرقی فلر
تعویض بلبرینگ جاروبرقی فلر 250,000 الی 370,000 تومان
تعویض پروانه موتور جاروبرقی فلر 180,000 الی 210,000 تومان
تعویض کلکتور جاروبرقی فلر 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کیت الکترونیکی جاروبرقی فلر 230,000 الی 300,000 تومان
تعویض موتور جاروبرقی فلر 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کلید جاروبرقی فلر 90,000 الی 110,000 تومان
تعویض پاکت جاروبرقی فلر 85,000 الی 155,000 تومان
تعویض اتصالات موتور و ذغال های جاروبرقی فلر 95,000 الی 150,000 تومان
تعویض کابل جاروبرقی فلر 110,000 الی 220,000 تومان

پاسخ به پرسش های رایج در هنگام تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد

در این قسمت قصد داریم تا به برخی از اصلی ترین پرسش هایی که همواره توسط مصرف کنندگان مطرح می شوند به صورت یک جا پاسخ دهیم تا اعتماد کامل شما را جلب کنیم.

 • هزینه تعمیرات جاروبرقی فلر در تعمیرگاه آی پی امداد چقدر است؟

هزینه دقی تعمیرات جاروبرقی شما منوط به خرابی موجود در دستگاه است، اما موضوعی که واضح است این است که هزینه های تعمیر در تعمیرگاه مجاز ای پی امدادمطابق با تعرفه های اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی بوده که همین امر موجب کاهش 75% این هزینه ها شده است.

 • مدت اعتبار ضمانتنامه تعمیرات در آی پی امداد چقدر است؟

آی پی امداد تمام تعمیرات انجام شده توسط متخصصین خود را از 3 تا 12 ماه ضمانت می کند.

 • در صورت بروز مجدد مشکل هزینه جداگانه ای توسط مصرف کننده باید پرداخت شود؟

اگر مشکلی که برای حل آن از خدمات ای پی امداد بهره مند شدید قبل از اتمام اعتبار ضمانتنامه به پایان رسید متخصصین آی پی امداد موظف هستند تا به صورت رایگان به عیب یابی و تعمیر محصول شما بپردازند.

 • شیوه پرداخت صورت حساب  تعمیرات به چه صورت است؟

هزینه تعمیرات پس از اتمام فرایند و در صورت رضایت شما با ارئه فاکتور اتحادیه دریافت خواهد شد.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

بررسی این مسئله که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد می تواند اصلی ترین دلیل اعتماد مصرف کنندگان به این تعیرگاه مجاز باشد، در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات آی پی امداد می پردازیم. نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • دسترسی به تعمیرکار مجاز جاروبرقی فلر
 • دسترسی به قطعات فابریک فلر با قیمتی منصفانه
 • صرفه جویی در هزینه ها تا 75 درصد
 • سرعت ارائه خدمات بسیار بالا
 • ارائه ضمانتنامه کتبی برای گارانتی تعمیرات انجام شده
 • امکان استفاده از خدمات تعمیرات در محل

برای تماس با مرکز تعمیرات آی پی امداد با شماره های موجود در سایت ( پایین صفحه) تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی فلر در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی فلر در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی فلر به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروبرقی فلر، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست