logo logo نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد دارای شعب مختلف از جمله شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد. آی پی امداد با استفاده از تعمیرکاران مجرب و متعهد دستگاه شما را در محل عیب یابی کرده و سپس با استفاده از قطعات اصلی جاروبرقی سامسونگ شما را تعمیر می کند. شما می توانید با مراجعه به کارگاه های آی پی امداد در سراسر تهران نیز از خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بهره مند شوید. همچنین امکان عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل با استفاده از بخش راهنمای تعمیرات این مقاله وجود دارد که می توانید به کمک راهنمای تعمیرکاران آی پی امداد، مشکلات ساده دستگاه خود را برطرف کنید. آی پی امداد گارانتی معتبر 3 تا 12 ماهه را برای کلیه خدمات تعمیر به شما ارائه می دهد و یک کارشناس نیز از ابتدا تا پایان مدت گارانتی از شما پشتیبانی می کند.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ SAMSUNG در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا می توانید با نزدیکترین شعبه نمایندگی جارو برقی سامسونگ در آی پی امداد تماس بگیرید.
 2. سپس کد اشتراک را به همراه مشخصات تکنسین دریافت خواهید کرد.
 3. تعمیرکار در کمتر از یک ساعت برای تعمیر دستگاه به محل شما اعزام می شود.
 4. در اکثر موارد تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل انجام می شود.
 5. در صورت نیاز به تعویض قطعات خاص دستگاه شما به کارگاه مجهز آی پی امداد منتقل می شود.
 6. پس از اتمام خدمات جاروبرقی سامسونگ، فاکتور و گارانتی در پنل کاربری شما ثبت می شود.
 7. کلیه خدمات تعمیر دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.
 8. لازم به ذکر است که امداد برای اطلاع از میزان رضایتتان از خدمات تعمیر با شما تماس خواهد گرفت.

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ به چه صورت است؟

یکی از سوالات متداول مصرف کنندگان نحوه استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ است. بعد از تغییر شرایط اقتصادی و سیاسی کشور، برند سامسونگ مانند گذشته در ایران خدمات مناسبی ارائه نمی دهد. در این شرایط برخی از کاربران به دلایل زیر از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ که شماره آن در کارت گارانتی درج شده است، رضایت نداشته اند:

 • خدمات گران قیمت
 • پشتیبانی بسیار ضعیف
 • طولانی شدن فرآیند تعمیر

پس بهترین راه برای تعمیر جاروبرقی در این مواقع چیست؟ نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد دارای شعبه های زیادی در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران می باشد. این مجموعه انواع خدمات عیب یابی و تعمیرات جارو برقی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. در صورت خرابی دستگاه خود می توانید با شماره نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران تماس گرفته و از خدمات باکیفیت این مجموعه در محل بهره مند شوید.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی جاروبرقی سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

اگر به تازگی جاروبرقی خود را خریداری کرده اید، باید با شماره نمایندگی جارو برقی سامسونگ درج شده در کارت گارانتی تماس گرفته و از خدمات رایگان آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است که پس از پایان گارانتی هزینه تعمیرات از شما دریافت خواهد شد. بنابراین با توجه به حق انتخاب پس از پایان گارانتی، بسیاری از کاربران از خدمات شرکت های مختلف برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود بهره مند می شوند. در صورت نیاز به تعمیر جاروبرقی خود می توانید با نمایندگی آی پی امداد تماس بگیرید و از خدمات ویژه این مجموعه بهره مند شوید.

 • آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده یکی از قدیمی ترین ها در این زمینه می باشد.
 • تعمیر جاروبرقی سامسونگ با استفاده از قطعات اصلی انجام می شود.
 • برای استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید به صورت حضوری به نزدیکترین شعبه خود مراجعه کرده و یا از خدمات در محل بهره مند شوید.
 • آی پی امداد 3 تا 12 ماه گارانتی بی قید و شرط به شما ارائه می دهد
 • پیگیری آنلاین و 24 ساعته کارشناسان آی پی امداد از دیگر مزایای این مجموعه است.

آیا می توان از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل استفاده کرد؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه می شوند، عدم دسترسی آسان به نمایندگی ها و شلوغی و ترافیک شهر تهران است. یکی از بهترین راه حل ها برای رفع این مشکل استفاده از خدمات تعمیر جارو برقی سامسونگ در محل و منزل می باشد که آی پی امداد این خدمات را برای شما تسهیل کرده است. بنابراین برای اینکه بتوانید از خدمات تعمیرات جاروبرقی در منزل استفاده کنید، کافی است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خدمات مربوطه را دریافت کنید. از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تعمیر جارو برقی سامسونگ

نمایندگی جارو برقی سامسونگ چه وظایفی دارد؟

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ باید توسط نمایندگی مجاز و مطمئن به همراه قطعات فابریک و گارانتی رسمی انجام شود تا طول عمر جاروبرقی شما افزایش یابد. آی پی امداد با تجربه طولانی مدت در زمینه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ می تواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهد.

 • نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با شعب مختلف در سراسر تهران ارائه خدمات را برای شما تسهیل کرده است.
 • تعمیرکار آی پی امداد با تجهیزات مناسب در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر می شود.
 • در آی پی امداد تعمیرات جاروبرقی با استفاده از قطعات فابریک و 3 تا 12 ماه گارانتی انجام می شود.
 • با استفاده از خدمات مجموعه آی پی امداد می توانید در هزینه تعمیر جاروبرقی خود صرفه جویی کنید.

تعمیرگاه جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

یکی از مهمترین مسائل، سپردن تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به یک تعمیرگاه مجاز و مطمئن است. این روزها مراکز زیادی در زمینه تعمیر و یا تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ فعالیت می نمایند. اما گاهی دیده می شود که تعمیرکاران کم تجربه در این مراکز اقدام به تعمیرات غیرحرفه ای جاروبرقی می کنند. لازم به ذکر است مصرف کنندگان می توانند برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد استفاده کنند.

 • تعمیرکاران مرکز آی پی امداد مجرب و ماهر هستند و می توانند به سرعت مشکل دستگاه شما را تشخیص داده و رفع کنند.
 • این مرکز با اعزام تعمیرکاران متخصص خود به محل مورد نظر مشتری خدمات تعمیر جاروبرقی را ارائه می دهد.
 • هزینه های این مجموعه کاملا مقرون به صرفه بوده و با کاهش 75 درصدی هزینه تعمیرات همراه خواهد بود.
 • نمایندگی جارو برقی سامسونگ در آی پی امداد با ارائه فاکتور و گارانتی معتبر دستگاه شما را تعمیر می کند.

نمایندگی قطعات جاروبرقی سامسونگ کجاست؟

از جمله مسائلی که مصرف کنندگان معمولاً در صورت خرابی هریک از قطعات اجاق گاز سامسونگ خود با آن روبرو هستند، مربوط به نحوه به تهیه قطعات اصلی و تعمیرات دستگاه است. به طور کلی، هر قطعه ای از جاروبرقی سامسونگ به دلایل مختلفی ممکن است خراب شده و یا بسوزد. در این شرایط ، برای اینکه دستگاه بتواند کیفیت اصلی خود را حفظ کند، لازم است قطعات فابریک جاروبرقی سامسونگ را تهیه کرده و آن را با قطعات معیوب جایگزین کنید. یکی از مراکزی که می تواند قطعات جاروبرقی سامسونگ از نوع اصلی و باکیفیت را در سریعترین زمان به شما ارائه دهد، آی پی امداد است. بنابراین، اگر به دنبال قطعات جاروبرقی سامسونگ خود هستید، می توانید با شماره های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد تماس بگیرید و درخواست خود را برای تهیه هریک از لوازم یدکی این دستگاه ثبت کنید.

سرویس جاروبرقی سامسونگ چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

یکی از مهم ترین خدماتی که بسیاری از نمایندگی ها و تعمیرگاه های معتبر به مصرف کنندگان انواع جاروبرقی ارائه می کنند، سرویس و نگهداری دستگاه می باشد. در همین راستا تعمیرکاران متخصص در بازه های زمانی مشخص برای عیب یابی و سرویس جاروبرقی سامسونگ به منزل مشتریان مراجعه می کنند. این کار مزایای زیادی برای مصرف کنندگان دارد.

 • هزینه هایی که برای سرویس جاروبرقی از مشتریان دریافت می شود، بسیار ناچیز است و مصرف کنندگان نیازی به صرف هزینه بیشتر برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ ندارند.
 • با استفاده از خدمات سرویس و نگهداری جاروبرقی می توان از آسیب دیدن قطعات و اجزای دستگاه در طولانی مدت جلوگیری کرد.

آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

یکی از رایج ترین سوالاتی که مصرف کنندگان می پرسند، نحوه عیب یابی و تعمیر جارو برقی سامسونگ در منزل است. به طور کلی ارائه آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به مصرف کنندگان آسان نیست؛ زیرا این موضوع نیازمند دانش فنی و تخصص در این زمینه است و به دلیل عدم تخصص و مهارت مصرف کنندگان ممکن است دستگاه با مشکلات زیادی مواجه شود.

کارشناسان آی پی امداد بخشی از مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ را برای کاربران ذکر کرده اند که با کمک این بخش می توانید به راحتی مشکل دستگاه خود را برطرف کنید. مصرف کنندگان باید هنگام نگهداری و استفاده از جاروبرقی خود نکاتی را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند. چند نکته مهم در این زمینه در زیر آورده شده است که با کمک آنها می توانید از خرابی جاروبرقی خود جلوگیری کنید.

 • قبل از استفاده از دستگاه، دفترچه راهنمای فارسی جاروبرقی سامسونگ را به دقت بخوانید.
 • از دستگاه به طور مداوم و برای مدت طولانی استفاده نکنید.
 • کیسه جاروبرقی را بلافاصله پس از پر شدن تعویض کنید.
 • فیلترهای جاروبرقی را به صورت دوره ای تمیز کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی مجاز جاروبرقی سامسونگ در تهران

اگر صاحب یک جاروبرقی سامسونگ هستید، مهم است که بدانید چگونه آن را به درستی نگهداری و در صورت نیاز تعمیر کنید. چه مشکل جزئی باشد و چه بزرگ، یافتن یک نمایندگی قابل اعتماد می تواند کمک زیادی به راه اندازی مجدد جاروبرقی شما نماید. در مواقعی که جاروبرقی شما به درستی کار نمی کند یا ایراد دارد، می توانید از خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ استفاده کنید. در این شرایط، برای اطمینان از اینکه جاروبرقی شما توسط تکنسین های مجرب و با استفاده از قطعات معتبر تعمیر می شود، یک نمایندگی مجاز جاروبرقی سامسونگ را انتخاب کنید.

همچنین اگر برای جاروبرقی خود به قطعه یا لوازم جانبی جایگزین نیاز دارید، حتماً آن را از نمایندگی مجاز خریداری کنید. این کار شما را مطمئن می کند که قطعات دریافتی اصل و سازگار با جاروبرقی شما هستند. آی پی امداد یکی از نمایندگی هایی است که خدمات عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می دهد.

راهنمای عیب یابی جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در این قسمت سعی شده است مشکلات رایج در زمینه عیب یابی جاروبرقی سامسونگ را به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر است تعمیر جاروبرقی باید توسط تکنسین های مجرب انجام شود. اما در صورت داشتن تخصص لازم می توانید از نکات ارائه شده در این قسمت برای رفع مشکلات جاروبرقی سامسونگ خود بهره مند شوید. در ادامه به بررسی رایج ترین مشکلات جاروبرقی سامسونگ به همراه راه حل آنها می پردازیم.

چگونه جاروبرقی سامسونگ را تعمیر کنیم؟

اگر جاروبرقی سامسونگ شما آسیب دیده است، می توانید نکات زیر را برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل به خاطر بسپارید:

 1. جاروبرقی سامسونگ را چک کنید و ببینید مشکل از کدام قطعه است.
 2. مطمئن شوید که جاروبرقی روشن است.
 3. همچنین مطمئن شوید که پریز مورد استفاده شما آسیبی ندیده و برق دارد.
 4. توجه داشته باشید که جاروبرقی در صورت گرم شدن بیش از حد به طور خودکار خاموش می شود.
 5. بهتر است بدانید که برخی از جاروبرقی ها پس از مدتی استفاده، مثلاً 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش می شوند تا از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری کنند.
 6. اگر جاروبرقی سامسونگ شما خراب است، ممکن است مشکل از کیسه باشد.
 7. توجه داشته باشید که بسته به اندازه کیسه، ممکن است لازم باشد هر چند وقت یکبار آن را عوض کنید.
 8. اطمینان حاصل کنید که برس های جاروبرقی سامسونگ به خوبی می چرخند و هیچ مو، پارچه یا چیزی به آنها گیر نکرده است.
 9. اگر این ایرادات در جاروبرقی سامسونگ مشاهده نشد، باید نگاهی به موتور آن بیندازید.
 10. نمایندگی جاروبرقی سامسونگ توصیه می کند که این کار را خودتان در منزل انجام دهید تا آسیب بیشتری به دستگاه وارد نشود.
 11. اگر با ساختار موتور جاروبرقی سامسونگ آشنایی ندارید، بهتر است به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ مراجعه کنید.
 12. قسمت دمنده دستگاه را بررسی کنید.
 13. شاید قطعه ای خم شده یا شکسته باشد.
 14. چرخ های شکسته دستگاه را تعویض کنید.

اگر متوجه مشکل دستگاه نشدید، کار را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران بسپارید.

رفع مشکل بوی سوختگی جاروبرقی سامسونگ

اگر دستگاه شما بوی سوختگی دارد، موارد زیر را برای عیب یابی جاروبرقی خود بررسی کنید:

 • ابتدا بررسی کنید که فیلترها کثیف نباشند که باعث فشار به موتور می شود.
 • بهتر است پاکت، شلنگ، لوله و برس را چک کنید تا به دلیل گرفتگی فشار وارد موتور نشود.
 • اگر موتور جاروبرقی شما سوخته شود، بوی نامطبوعی در دستگاه شما ایجاد می شود.

برای رفع مشکل بوی سوختگی دستگاه بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ استفاده کنید.

تعمیر مشکل خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ

در صورت خاموش شدن دستگاه، از نکات زیر استفاده کنید:

 • مطمئن شوید که جاروبرقی از برق جدا شده است.
 • مطمئن شوید که پریز برق سالم و آسیب ندیده است.
 • برخی از جاروبرقی ها پس از 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش می شوند تا از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری کنند.
 • سنسور حرارتی یا ترموستات باعث می شود جاروبرقی سامسونگ پس از مدتی فعالیت خاموش شود.
 • کمی صبر کنید و دوباره جاروبرقی را روشن کنید.
 • بررسی کنید که خرابی کلید پاور دلیل خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ شما نباشد.
 • برخی از مدل های جاروبرقی سامسونگ که دارای برد الکترونیکی هستند نیز باید بررسی شوند.
 • بهتر است سیم جمع کن را تا آخر نکشید. اگر پلاتین های سیم جمع کن مشکل داشته باشد، جاروبرقی خاموش می شود.
 • اگر ذغال های موتور تمام شود، جاروبرقی سامسونگ خاموش می شود.

اگر بررسی های فوق مشکل دستگاه شما را حل نکرد، مشکل باید توسط تکنسین جاروبرقی سامسونگ تشخیص داده شود.

چرا جارو برقی سامسونگ جرقه می زند؟

اگر دستگاه شما همچنان جرقه می زند، موارد زیر را برای عیب یابی جاروبرقی سامسونگ خود بررسی کنید:

 • یکی از مشکلات رایج جاروبرقی های سامسونگ در هنگام احتراق، ایراد در کلکتور است.
 • همچنین ذغال های گیر کرده در موتور نیز می تواند باعث جرقه موتور شود.
 • سایش بلبرینگ موتور به کلکتور آرمیچر فشار وارد می کند و در نهایت منجر به جرقه زدن در جاروبرقی سامسونگ می شود.
 • شایع ترین علت جرقه زدن مربوط به مشکلات کلکتور و ذغال است که باید تعویض شوند.

اگر متوجه شدید که جاروبرقی شما جرقه می زند، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ برای تشخیص و رفع مشکل استفاده کنید.

تعمیرات مکش نداشتن جاروبرقی سامسونگ

در صورت بروز مشکل در مکش دستگاه از نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی در منزل استفاده کنید:

 • برس های جاروبرقی را بررسی کنید، مطمئن شوید که تمیز هستند.
 • کیسه و فیلتر جاروبرقی را بررسی کنید.
 • اگر فیلترها کثیف هستند یا پاکت آن پر است، حتما آنها را تعویض کنید.
 • پر کردن بیش از حد محفظه زباله در جاروبرقی مکش را ضعیف می کند.
 • محفظه را کاملا خالی کنید و داخل آن را تمیز کنید یا کیسه را تعویض کنید.
 • گرفتگی و زباله در لوله تلسکوپی و شیلنگ را بررسی کنید.
 • بررسی کنید که شلنگ پاره نشده باشد.
 • اگر شیلنگ جاروبرقی دچار شکستگی یا سوراخ شود، قطعا تاثیر بدی در مکش دستگاه خواهد داشت.
 • اگر جاروبرقی شما توانایی مکش آب را دارد، شیلنگ ها را در آب صابون خیس کنید و به صورت معکوس به جاروبرقی وصل کنید.
 • در صورتی که در جایی درز یا سوراخ وجود داشته باشد، حباب از آن نقطه خارج می شود.
 • اگر پروانه های موتور جاروبرقی سامسونگ داشته باشد، مکش خوبی نخواهید داشت.

برای رفع ضعف مکش جاروبرقی سامسونگ باید با نمایندگی جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.

نحوه تعمیر مشکل روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر جاروبرقی موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا بررسی کنید که پریز برق مشکلی نداشته باشد.
 • سپس بررسی کنید که کلید روشن/خاموش جاروبرقی شما مشکلی نداشته باشد و در صورت آسیب دیدن آن را تعویض کنید.
 • اگر جاروبرقی شما دارای برد الکترونیکی است، حتما آن را چک کنید، احتمالا با تعمیر آن مشکل حل می شود.
 • اگر دسته جاروبرقی شما روشن/خاموش یا کنترل کم و زیاد دارد، بررسی کنید که برای اتصال آن به دستگاه مشکلی وجود نداشته باشد یا دیمر آسیبی ندیده باشد.
 • اگر سیم جاروبرقی را تا انتها بکشید، پلاتین های آن آسیب دیده و از روشن شدن دستگاه جلوگیری می کند، بنابراین باید پلاتین ها را تعویض کنید.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ به جای خود برنمی­ گردد؟

اگر با سیم جمع کن دستگاه مشکل دارید، برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ از نکات زیر استفاده کنید:

 • یک بار سیم را به طور کامل 2 تا 3 متر بیرون بکشید و سپس دکمه جمع آوری سیم را فشار دهید تا سیم داخل جاروبرقی جمع شود.
 • اگر در اثر استفاده مداوم و یا کشیدگی زیاد سیم دستگاه آسیب ببیند، مشکل از فنر است که باید تنظیم شود.

برای رفع مشکل سیم جاروبرقی می توانید از تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد کمک بگیرید.

عیب یابی سر و صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ

اگر جاروبرقی شما سر و صدای زیادی دارد، برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • اگر جریان هوا مسدود شده باشد، ممکن است اشیا در شیلنگ جاروبرقی سامسونگ شما گیر کرده باشند.
 • فیلترها مسدود شده اند. برای رفع این مشکل، فیلترهای جاروبرقی خود را تمیز کنید.
 • اگر کیسه جاروبرقی پر باشد، به مرور زمان کثیفی وارد موتور شده و باعث ایجاد صدا می شود.
 • وجود گرفتگی در پروانه های موتور یا خرابی بلبرینگ باعث ایجاد صدا در دستگاه می شود.

نکات مهم در سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار متخصص تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

نکات مهم در سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ به شرح زیر است:

 1. کار با جاروبرقی با کیسه پر می تواند به موتور آسیب برساند.
 2. هنگام قرار دادن کیسه جاروبرقی، مطمئن شوید که پاکت در جای مناسب قرار گرفته است.
 3. فقط از کیسه مربوط به مدل جاروبرقی خود استفاده کنید.
 4. مراقب کابل جاروبرقی باشید. هنگام استفاده از جاروبرقی سامسونگ از کشیدن کابل خودداری کنید.
 5. قبل از روشن کردن دستگاه، چیزهایی مانند جوراب، سکه یا تکه های کوچک اسباب بازی را از روی زمین بردارید.
 6. در مواردی که نیازی به جاروبرقی ندارید، دستگاه را از برق بکشید.
 7. در صورت مشاهده خرابی دستگاه با مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات جارو‌برقی سامسونگ

آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ، تمامی هزینه های تعمیر دستگاه را مطابق با نرخ اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی تعیین می کند. در آی پی امداد امکانات زیر برای کنترل این هزینه ها در اختیار کاربران قرار می گیرد:

 • امکان استفاده از قطعات فابریک سامسونگ با هزینه های منصفانه
 • تنظیم فاکتور به نرخ مصوب اتحادیه
 • ارائه گارانتی برای کلیه خدمات
 • کاهش ۷۵% از هزینه تعمیرات جاروبرقی

قیمت خدمات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد

به طور کلی نمی توان قبل از بررسی دقیق و تشخیص ایراد دستگاه توسط تکنسین متخصص، هزینه دقیق تعمیرات جارو برقی سامسونگ را تعیین کرد. اما آی پی امداد جدول هزینه های تقریبی مربوط به تعمیر و تعویض قطعات مدل های مختلف جاروبرقی برند سامسونگ را در زیر ارائه می دهد تا از هزینه هایی که برای تعمیر جاروبرقی خود باید صرف کنید، مطلع شوید:

خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعویض بلبرینگ جاروبرقی سامسونگ 250,000 الی 370,000 تومان
تعویض پروانه موتور جاروبرقی سامسونگ 180,000 الی 210,000 تومان
تعویض کلکتور جاروبرقی سامسونگ 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کیت الکترونیکی جاروبرقی سامسونگ 230,000 الی 300,000 تومان
تعویض موتور جاروبرقی سامسونگ 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کلید جاروبرقی سامسونگ 90,000 الی 110,000 تومان
تعویض پاکت جاروبرقی سامسونگ 85,000 الی 155,000 تومان
تعویض اتصالات موتور و ذغال های جاروبرقی سامسونگ 95,000 الی 150,000 تومان
تعویض کابل جاروبرقی سامسونگ 110,000 الی 220,000 تومان

پاسخ به پرسش های رایج در هنگام تعمیرات جارو برقی سامسونگ

وقتی با تعمیرکاران متخصص آی پی امداد صحبت می کنیم، متوجه می شویم که سوالاتی همیشه از سوی مصرف کنندگان مطرح می شود و ما در این قسمت به عنوان یک مرجع معتبر به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد:

 • هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

همانطور که قبلا متوجه شدید، هزینه تعمیرات جاروبرقی با توجه به آسیب و مشکل موجود در دستگاه متفاوت است، اما با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید هزینه تعمیرات را تا 75 درصد کاهش دهید.

 • مدت زمان گارانتی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد چقدر است؟

کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد با گارانتی 3 تا 12 ماهه و ضمانت نامه کتبی ارائه می شود. همچنین می توانید مدت گارانتی دستگاه را در پنل کاربری خود مشاهده کنید.

 • اگر بعد از تعمیر جاروبرقی دوباره مشکل پیش آمد، آیا باید هزینه جداگانه ای برای تعمیر پرداخت کنم؟

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد تا یک سال گارانتی می شود، یعنی در صورت بروز مشکل مجدد تعمیرکاران آی پی امداد موظف به رفع رایگان آن هستند.

 • نحوه تسویه فاکتور تعمیر جاروبرقی سامسونگ چگونه است؟

هزینه تعمیرات جارو برقی سامسونگ پس از اتمام آن و در صورت رضایت شما اخذ خواهد شد.

خلاصه ای از خدمات نمایندگی جاروبرقی سامسونگ

مرکز فروش قطعات جاروبرقی سامسونگ در تهران کجاست؟
 • برای تهیه قطعات جاروبرقی سامسونگ خود می توانید با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
آیا خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با گارانتی ارائه می گردد؟
 • در صورت استفاده از خدمات نمایندگی مجاز می توانید گارانتی 3 الی 12 ماهه دریافت کنید.
آیا جاروبرقی سامسونگ برای تعمیرات به نمایندگی منتقل می شود؟
 • خدمات عیب یابی و تعمیر جاروبرقی در محل مورد نظر شما انجام خواهد شد.
خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کدام مناطق ارائه می شود؟
 • شما می توانید در مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران از این خدمات استفاده کنید.
آیا برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ از قطعات اصلی استفاده می شود؟
 • برای تعمیرات جاروبرقی شما در آی پی امداد تنها از قطعات اورجینال استفاده می گردد.
برای ارتباط با نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟
 • برای استفاده از خدمات نمایندگی می توانید به صورت 24 ساعته با شماره 02158941 تماس بگیرید.
هزینه تعمیر جارو برقی سامسونگ چقدر است؟
 • با استفاده از خدمات نمایندگی می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی سامسونگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروبرقی سامسونگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

51 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. علی 31 فروردین 1400

  سلام.یک جاروبرقی سامسونگ دارم که به دلیل مکش گردوخاک ومکش الیاف و پرزها در موتور باعث نیمسوزشدن موتورشده. آیا این مورد شامل گارانتی محسوب میشه؟ ممنون از شما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 فروردین 1400

   سلام، برای اطلاع از شرایط خدمات پس از فروش با شماره نمایندگی تعمیرات جارو برقی سامسونگ که در برگه گارانتی مندرج شده است تماس حاصل نمایید.

   پاسخ دادن
 2. خلیل نصیری 25 بهمن 1399

  سلام جاروبرقی سامسونگ مدل کوین21 داریم و اوایل عادی بود و مدتی است خیلی زود خاموش میشه و باید صبر کنیم خنک شه بعد روشن کنیم قدرت مکش و صدای موتور تغییری نکرده فقط خیلی زود خاموش میشه و مجدد باید صبر کنیم و بعد دوباره روشن کنیم. ممنون میشم بفرمایید علتش چیه و چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 بهمن 1399

   سلام، ابتدا فیلترها را تمیز نمایید و سپس در صورت عدم رفع مشکل سنسور حرارتی را خارج نمایید. برای عیب یابی هم میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  فاطمه 19 آذر 1399

  سلام ببخشید قسمت پایین لوله جاروبرقی من شکست وباید یه دونه جدید بخرم؛ولی هیچ جا ندارن من شهرستانم ازکجا میتونم تهیه کنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 آذر 1399

   سلام، برای خرید قطعات جاروبرقی سامسونگ با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
  میترا 22 مرداد 1399

  سلام.یک جاروبرقی سامسونگ ۱۷۰۰وات دارم.عالی بود.صدا میداد.دادم تعمیرکار،گفتن عیب از بلبرینگ و پروانه اش هست.الان بلبرینگ راعوض کردن برام اما میگن پروانه اش راگیر نمیارند.میگن اگه گیرنیومدموتورباید عوض بشه.اعصاب من راخورد کردن.میشه کمکم کنید.راهنمایی بفرمایید.چطورمیتونم پروانه این جارو را پیدا کنم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 مرداد 1399

   سلام پروانه را باید در استوکی ها پیدا کنید، اگر بلبرینگ را تعویض کردند و مشکل از پروانه است و پروانه گیر نمیاد موتور باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  نرگس 16 فروردین 1399

  سلام امکان تعویض روکش جاروبرقی سامسونگ هست یا خیر؟ جارو برقی ما بسیار خوب کار میکنه موتورش سالمه فقط قابش خیلی خراب شده

  پاسخ دادن
  على اكبراحمدى 20 اسفند 1398

  سلام ، خسته نباشيد ببخشيداگه ممكن درخصوص تعويض چرخ جلو جاروبرقى سامسونگ ٢١٠٠وات راهنمايى بفرماييد . باتشكر وسپاس بيكران

  پاسخ دادن
  سعید 17 دی 1398

  سلام جاروبرقی سامسونگ با دسته ریموت دار، وقتی سیمشو به برق میزنیم مستقیم روشن میشه، کلید روی برد جارو رو عوض کردیم ولی باز یه سره با سرعت زیاد روشن میشه، محبت میکنید راهنمایی کنید؟ ممنونم

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 18 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، کیت الکترونیکی روی دیمر جاروبرقی سامسونگ شما مشکل دارد

   پاسخ دادن
   زهرا 02 بهمن 1398

   سلام جاروبرقی سامسونگ دارم آخرین باری که استفاده اش کردم سروصدای زیادی داشت و زوزه بلند میکشید چند روز بعد که خواستم روشنش کنم اصلا روشن نمیشد و به هیچ عنوان بوی سوختگی هم ازش نمیاد.بردمش تعمیر گفتن باید بلبرینگ و بالشتکهاش تعویض بشه که هزینش حدود ۳۰۰هزاره یا اینکه یه موتور آکبند۳۰۰هزاری براش بخری.میخواستم ببینم هزینه تعمیر بلبرینگ وبالشتک شما چقدره؟ و اینکه بهتره تعمیرش کنم یا موتورشو تعویض کنم؟ موتور خودش اصل کره هستش نمیدونم موتورهای ۳۰۰هزاری آکبند خوب هستن یانه .باتشکر ژ

   پاسخ دادن
  بی نام 06 دی 1398

  سلام.جاروبرقی ما کنترل دسته اش شکسته .میشه اونو جدا خریداری کرد؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 07 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، برای خرید قطعات جاروبرقی سامسونگ با شماره 09333336936 از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
  جواد حسینی 02 شهریور 1398

  سلام وقت بخیر جارو برقی سامسونگ دارم که موتورش فکر میکنم سوخته باشه میخواستم بدونم الان موتور خوب براش چه مدلی وجود داره و ممشخصات و قیمتش چجوری و چقدره

  پاسخ دادن
1 2