logo logo نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ دارای شعبه‌های مختلف در سطح تهران شامل: شرق، غرب، شمال و جنوب می‌باشد. تعمیرکاران مجموعه ما، عیب‌یابی و تعمیرجاروبرقی سامسونگ را در محل مورد نظر شما انجام می‌دهند. تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ با استفاده ازتعمیرکاران مجرب و متعهد، به عیب یابی و رفع مشکل جارو برقی شما در محل می پردازند. شما میتوانید با مراجعه حضوری به کارگاه های آی پی امداد در سراسر تهران از خدمات تعمیرجاروبرقی سامسونگ در محل بهره مند شوید.

با استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ درکارگاه های آی پی امداد شما می توانید تا 75% در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

شما میتوانید به پایین صفحه مراجعه کنید، تا سوالات خود را در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

دراین مقاله برای شما عزیزان، در مورد تعمیر جاروبرقی سامسونگ مطالبی را بیان کرده ایم.

 1. هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
 2. مزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل
 3. عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد
 4. بررسی سوالات رایج کابران در مورد تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی یکی از وسیله های پرکاربرد در منزل است. جاروبرقی نیزمانند سایر لوازم برقی ممکن است دراثراستفاده مداوم و یا خرابی قطعات نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشد. در این مقاله ما به توضیحاتی درباره نحوه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ پرداخته ایم.

تا انتهای این مقاله با آی.پی امداد همراه باشید.

نحوه تماس با مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

نحوه تماس با مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سامسونگ خود در زیر تماس حاصل فرمایید.
 2. سپس کد اشتراک به همراه نام تکنسین به تلفن همراه شما پیامک میشود.
 3. ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ به محل شما اعزام میگردد.
 4. در اکثر موارد تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل انجام میگردد.
 5. چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و بعد از تعمیر (تنها یک روز بعد) به شما تحویل داده می‌شود.
 6. تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگدارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد.
 7. در نهایت تیم آی.پی امداد برای میزان رضایت شما از خدمات تعمیرات تماس گرفته و در مورد عملکرد تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ نظرسنجی میشود.

توجه:  اگر خودتان قصد تحویل جاروبرقی به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید، شما عزیزان میتوانید همه روزه ازساعت  8  صبح الی 9 شب به آدرس یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ به چه صورت است؟

در سال های گذشته شرکت سام سرویس که عنوان نماینده رسمی محصولات سامسونگ در ایران را دارد، مورد توجه زیادی قرار گرفت. بعد از بد شدن شرایط اقتصادی و سیاسی کشور این برند نتوانست، به اندازه قبل، از حضور پررنگی در ایران برخوردار باشد. بعضی از کاربران از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ که شماره آن در برگه گارانتی درج شده است، به دلایل زیر رضایت نداشتند:

 • گران قیمت بودن خدمات
 • پشتیبانی بسیار ضعیف
 • طولانی شدن روند تعمیر

پس بهترین راه برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چیست؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد دارای شعب متعدد در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران می باشد. ارائه دهنده تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل به شما عزیزان است.

در ادامه بیشتر با مزایای بهره مندی از خدمات این شرکت آشنا می شوید.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

آی پی امداد به عنوان  تعمیرگاه مجاز مرکزی به عیب یابی و تعمیر این محصول می پردازد. اگر کمتر از یکسال است که جارو برقی سامسونگ خود را خریده اید، شما میتوانید از خدمات رایگان نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بهره مند شوید.  درغیر این صورت انتخاب خدمات به عهده شما است.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی جاروبرقی سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

اگرشما به تازگی جارو برقی سامسونگ را خریداری نموده اید، باید با شماره نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید. تا از خدمات رایگان آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است که؛ بعد از اتمام گارانتی از شما بابت تعمیرات هزینه دریافت میکند. بنابراین به دلیل حق انتخاب؛ بسیاری از کاربران بعد از اتمام گارانتی، برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود از خدمات شرکت های گوناگون بهره مند میشوند.

آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی یک حق انتخاب برای شما عزیزان میباشد. ما دراینجا به محاسن استفاده از خدمات آی پی امداد پرداخته ایم. اگر نیازمند تعمیر جاروبرقی سامسونگ بودید، با نزدیکترین نمایندگی ما تماس حاصل نموده و از خدمات ویژه و متمایز بهره مند شوید.

مهم ترین مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران به شرح زیر است:

 • مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسین های مجرب، متعهد و آموزش دیده جزء قدیمی ترینها در این عرصه می باشد.
 • تعمیرات جارو برقی سامسونگ با استفاده از قطعات فابریک انجام میگردد.
 • برای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد میتوانید به نزدیکترین شعبه خود مراجعه حضوری داشته باشید یا از خدمات در محل بهره مند شوید.
 • برای رفاه حال شما عزیزان به شفاف سازی هزینه خدمات جاروبرقی سامسونگ پرداخته ایم، که از معضل گرانفروشی مصون خواهید ماند.
 • گارانتی 3 الی 12 ماهه واقعی برای خدمات جاروبرقی سامسونگ را حق مسلم شما میدانیم.
 • پیگیری 24 ساعته و آنلاین در سایت آی پی امداد از دیگر مزایای این مجموعه میباشد.

مفتخرهستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل

آی.پی امداد تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل را با استفاده از قطعات فابریک انجام میدهد. همچنین شما عزیزان میتوانید از نزدیک شاهد تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود باشید.  در نظر داشته باشید با توجه به نکات زیر، دیگر نیاز به تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ نخواهید داشت.

مزیت خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل به شرح زیر می باشد:

 1. صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیرات
 2. با اعزامتعمیرکار جاروبرقی سامسونگ ، دیگر نیازی به انتظار برای تعمیر در تعمیرگاه های مختلف نمیباشد.
 3. دیگر جاروبرقی سامسونگ شما به دلیل عدم جابه جایی آسیب نمی بیند.

نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

مهمترین مسئله در زمینه تعمیرات جارو برقی ، واگذاری کار تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به یک نمایندگی مجاز و معتبر می باشد. این روزها مراکز بسیاری هستند که در زمینه تعمیرات و یا تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ در حال فعالیت می باشند. اما گاهی اوقات مشاهده می شود که تعمیرکاران بی تجربه در این مراکز اقدام به تعمیرات غیراصولی جاروبرقی می کنند. لازم به ذکر است که مصرف کنندگان برای تعمیرات جاروبرقی خود می توانند از خدمات نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد استفاده نمایند.

 • تعمیرکاران مرکز آی پی امداد دوره دیده و ماهر هستند. از این رو می توانند ایراد دستگاه شما را سریعا تشخیص داده و آن را رفع نمایند.
 • این مرکز با اعزام تعمیرکاران متخصص خود به محل مورد نظر مشتری، خدماتتعمیر جاروبرقی سامسونگ را در محل ارائه می نماید.
 • هزینه های این مجموعه کاملا به صرفه بوده و همراه با 75 درصد کاهش هزینه تعمیرات همراه خواهد بود.
 • نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگدر آی پی امداد تعمیر جاروبرقی مشتریان را همراه با گارانتی و ضمانت نامه معتبر انجام می دهد.

سرویس جاروبرقی سامسونگ چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

ازمهمترین خدماتی که بسیاری از نمایندگی ها و تعمیرگاه های معتبر به مصرف کنندگان جاروبرقی های مختلف ارائه می کنند،  ارائه خدمات سرویس و نگهداری جاروبرقی می باشد. در این راستا تعمیرکاران سرویس جاروبرقی سامسونگ در بازه های زمانی مشخص جهت بررسی و عیب یابی تخصصی جاروبرقی به منزل مشتریان مراجعه می نمایند. این کار برای مصرف کنندگان دارای محاسن بسیار زیادی می باشد.

 • هزینه هایی که برای سرویس جاروبرقی از مشتریان دریافت می گردد، بسیار ناچیز بوده و مصرف کنندگان را از صرف هزینه های سنگین تر برای تعمیرات دستگاه بی نیاز می کند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگدر آی پی امداد بسیار مجرب و کارآزموده بوده و می تواند سریعا اقدام به عیب یابی و سرویس قطعات دستگاه نماید.
 • با استفاده از خدمات سرویس و نگهداری جاروبرقی درنمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می توان از آسیب دیدگی قطعات و اجزای دستگاه جلوگیری نمود.

آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

یکی از رایج ترین سوالات مصرف کنندگان این است که،  چگونه باید رفع عیب و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را در منزل خود انجام دهند. به طور کلی نمی توان به راحتی آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را در اختیار مصرف کنندگان قرار داد، زیرا این مسئله نیاز به دانش فنی و تخصص در این زمینه دارد.

در صورت عدم تخصص و مهارت ممکن است، دستگاه با مشکلات متعددی مواجه شود. مصرف کنندگان باید به هنگام نگهداری و استفاده از جاروبرقی خود نکات آن را به خوبی رعایت کنند، تا از بروز هرگونه ایراد در آن جلوگیری نمایند. متخصصین آی پی امداد ، بخشی  را شامل ایرادات رایج جاروبرقی سامسونگ را برای کاربران فراهم آورده اند که به کمک این بخش می توانید به راحتی اقدام به رفع ایراد دستگاه خود نمایید.

در صورت نداشتن مهارت ممکن است دستگاه با مشکلات متعددی مواجه شود. مصرف کنندگان به هنگام نگهداری و استفاده از جاروبرقی خود نکاتی را باید رعایت کنند، تا از بروز مشکل در آن جلوگیری شود. متخصصین آی پی امداد، بخشی را شامل ایرادات رایج جاروبرقی سامسونگ را برای کاربران ارائه می دهد، به کمک این می توانید به راحتی اقدام به رفع ایراد دستگاه خود کنید.

اما برخی از نکات مهم در این زمینه درادامه آورده شده است، که به کمک آن می توان از خرابی جاروبرقی خود جلوگیری کرد.

 • قبل از استفاده از دستگاه دفترچه راهنمای جاروبرقی سامسونگ را به دقت مطالعه کنید.
 • دستگاه را برای مدت طولانی به صورت مداوم استفاده نکنید.
 • کیسه جاروبرقی را پس از پر شدن سریعا تعویض کنید.
 • فیلترهای جاروبرقی را به صورت دوره ای تمیز کنید.

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در این بخش سعی کرده ایم، تا مشکلات متداول در ارتباط با تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را برای شما مطرح کنیم. هر چند تعمیر درست باید توسط تکنسین های مجرب انجام شود. تعمیرات و عیب یابی جاروبرقی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد باعث عیب یابی این ایراد شده است.

در ادامه رایج ترین ایرادات جاروبرقی سامسونگ را به همراه راهکارهای حل آنها را با هم مرور کنیم.

چگونه جاروبرقی سامسونگ را تعمیر کنیم؟

اگر جاروبرقی سامسونگ شما دچار آسیب شده است، می توانید برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل نکات زیر را به یاد داشته باشید:

جاروبرقی سامسونگ را بررسی کنید و ببینید کدام قسمت از آن مشکل دارد. روشن نمی شود؟ آیا ضعیف یا نامنظم جارو می‌کشد؟ پاک کردن گرد و غبار برای جاروبرقی مشکل است؟ آیا صدا یا بوی خاصی از آن ساطع می‌شود؟

 1. مطمئن شوید که دستگاه جاروبرقی روشن است.
 2. همچنین اطمینان حاصل کنید که پریز مورد استفاده‌تان آسیبی ندیده و برق در آن جریان دارد.
 3. توجه داشته باشید که جارو برقی در هنگام گرم شدن بیش از حد به طور خودکار خاموش می‌شود.
 4. باید بدانید که برخی از جاروبرقی ها بعد از مدت زمان مشخصی استفاده، مثل 20 تا 30 دقیقه به طور خودکار خاموش می‌شوند تا از داغ شدن دستگاه جلوگیری شود.
 5. اگر جاروبرقی سامسونگ شما خراب است، ممکن است مشکل از کیسه باشد.
 6. توجه داشته باشید که بسته به اندازه کیسه، ممکن است هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض آن داشته باشید.
 7. اطمینان حاصل کنید که برس های جاروبرقی سامسونگ به خوبی می‌چرخند و هیچ مو، پارچه یا چیزی به آنها نچسبیده است.
 8. اگر این مشکلات در جاروبرقی سامسونگ مشاهده نشد، باید نگاهی به موتور آن بیندازید.
 9. مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ توصیه می‌کند که این کار را خودتان در خانه انجام دهید تا از آسیب بیشتر به دستگاه جلوگیری کنید.
 10. چنانچه با ساختار موتور جاروبرقی سامسونگ آشنا نیستید، بهتر است به تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سامسونگمراجعه کنید.
 11. قطعه دمنده دستگاه را بررسی کنید.
 12. شاید قطعه ای خم شده یا شکسته باشد.
 13. قطعات مورد نیاز را ازتعمیرات جاروبرقی سامسونگ تهیه کنید.
 14. چرخ های شکسته دستگاه را عوض کنید.

اگر متوجه مشکل دستگاه نشدید، کار را به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران بسپارید.

دلیل بوی سوختگی جاروبرقی سامسونگ چیست و برای رفع این مشکل بهتر است از چه راه حلی استفاده کرد؟

اگر دستگاه شما بوی سوختگی میدهد، برای رفع مشکل و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ابتدا بررسی کنید تا فیلترها کثیف نباشد که باعث فشار آمدن به موتور شود.
 • بهتر است پاکت، خرطومی، لوله و برس را چک کنید تا به بخاطر گرفتگی از ورود فشار به موتور جلوگیری شود.
 • در صورتی که موتور جاروبرقی شما دچار سوختگی شود، منجر به بوی نامطلوبی در دستگاه شما می‌شود.

برای رفع مشکل بوی سوختگی دستگاه، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل استفاده کنید.

جاروبرقی سامسونگ را که خاموش شده است، بهتر است چگونه تعمیر کرد؟

اگر دستگاه خاموش شود، برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل از نکات زیر استفاده کنید:

 • مطمئن شوید که دوشاخه جاروبرقی از برق خارج نشده است.
 • اطمینان حاصل کنید که پریز مورد استفاده تان خراب نیست و برق در آن جریان دارد.
 • برخی از جاروبرقی ها به صورت خودکار بعد از 20 تا 30 دقیقه خاموش می‌شوند تا دستگاه دچار گرمای بیش از نشود.
 • سنسور یا ترموستات حرارتی بعد از مدتی فعالیت، منجر به خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ میشود.
 • کمی صبر کنید و دوباره جاروبرقی را روشن کنید.
 • بررسی نمایید تا خرابی کلید پاور، علت خاموش شدن جاروبرقی سامسونگ شما نباشد.
 • بعضی از مدل های جاروبرقی سامسونگ که دارای برد الکترونیکی هستند هم باید بررسی شود.
 • بهتر است سیم جمع کن را تا آخر نکشید. اگر پلاتین های سیم جمع کن مشکل داشته باشند، جاروبرقی خاموش خواهد شد.
 • اگر ذغال های موتور تمام شده باشد، جاروبرقی سامسونگ خاموش میشود.

اگر بررسی موارد فوق مشکل دستگاه شما را حل نکرد، موتور باید توسط تکنسین متخصص نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ عیب یابی شود.

جارو برقی سامسونگ جرقه میزند، جهت عیب یابی و رفع این مشکل چه باید کرد؟

اگر جارو برقی سامسونگ جرقه زد، جهت عیب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • یکی از ایرادات رایج جارو برقی سامسونگ زمانی که جرقه میزند، اشکال در کالکتور است.
 • همچنین گیر کردن زغال های موتور نیز میتواند موجب جرقه زدن موتور شود.
 • فرسوده شدن بلبرینگ موتور، به کلکتور آرمیچر، فشار می آورد و در نهایت منجر به جرقه در جاروبرقی سامسونگ میشود.
 • شایع‌ترین علت جرقه در جاروبرقی سامسونگ، مربوط به مشکل در کلکتور و ذغال است که باید تعویض گردد.

اگر متوجه شدید جاروبرقی شما جرقه می‌زند، می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جارو برقی سامسونگ در منزل برای عیب یابی و رفع ایراد استفاده کنید.

جاروبرقی سامسونگ مکش خوبی ندارد، آن را چگونه تعمیر کنیم؟

در صورت بروز مشکل در مکش دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در منزل استفاده کنید:

 • برس جاروبرقی سامسونگ را چک کنید، مطمئن شوید که کاملا تمیز هستند؛ کثیفی برس ها قدرت مکش جاروبرقی سامسونگ را کاهش می­دهد.
 • کیسه و فیلتر جاروبرقی سامسونگ را بررسی کنید.
 • اگر فیلترها کثیف شده اند و یا پاکت پر شده، حتما اقدام به تعویض نمایید.
 • پر شدن زیاد محفظه آشغال در جاروبرقی باعث ضعیف شدن مکش می شود.
 • محفظه را کاملا خالی کرده و درون آن را تمیز کنید و یا کیسه را تعویض کنید.
 • وجود گرفتگی و خرده آشغال در لوله تلسکوپی و خرطومی را بررسی کنید.
 • چک نمایید تا خرطومی پارگی نداشته باشد.
 • اگر شیلنگ جاروبرقی دارای شکستگی یا حفره باشد، قطعا تاثیر بدی بر مکش دستگاه دارد.
 • اگر جاروبرقی شما قابلیت مکیدن آب را نیز دارد، شیلنگ ها را به آب و صابون آغشته کنید و به صورت معکوس به جاروبرقی وصل کنید.
 • اگر در جایی درز یا حفره ای باشد حباب از آن نقطه بیرون می آید.
 • اگر پروانه های موتور جاروبرقی سامسونگ گرفتگی داشته باشند، مکش خوبی نخواهید داشت.

برای رفع مکش ضعیف جاروبرقی سامسونگ باید با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ به جای خود برنمی­گردد، برای عیب یابی و رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر در سیم جمع کن دستگاه دچار مشکل شدید، از نکات زیر برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در منزل  استفاده کنید:

 • یکبار به صورت کامل سیم را 2 الی 3 متر بیرون بکشید و سپس دکمه سیم جمع کن را فشار دهید تا سیم در داخل جاروبرقی جمع شود.
 • در صورتی که در اثر استفاده مداوم و یا کشش بیش از حد سیم جمع کن دستگاه آسیب دیده باشد، مشکل از فنر است که باید کوک شود.

شما می‌توانید برای حل مشکل سیم جمع کن جاروبرقی از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در خانه کمک بگیرید.

چرا جاروبرقی سامسونگ سر و صدای زیادی دارد، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر جاروبرقی شما صدای زیادی تولید کرد، برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • اگر جریان هوا مسدود شده باشد، ممکن است اشیا در شیلنگ یا شیلنگ جاروبرقی سامسونگ شما گیر کرده باشند.
 • فیلترها مسدود شده اند. برای رفع این مشکل، فیلترهای جاروبرقی خود را تمیز کنید.
 • اگه کیسه جاروبرقی سامسونگ پر باشد به مرور زمان خاک وارد موتور میشود و منجر به ایجاد صدا میشود.
 • اگر پروانه های موتور کیپ شده باشد و یا بلبرینگ خراب شده باشد، منجر به ایجاد صدا در دستگاه میشود.

در صورت عدم رفع مشکل صدای زیاد دستگاه، می‌توانید از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران استفاده کنید.

چرا جاروبرقی سامسونگ روشن نمیشود، برای عیب یابی و تعمیر این مشکل چه باید کرد؟

اگر جاروبرقی سامسونگ شما روشن نمیشود، برای عیب یابی، تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل و رفع مشکل به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ابتدا بررسی نمایید تا پریز برق مشکلی نداشته باشد.
 • سپس چک نمایید تا کلید خاموش / روشن جاروبرقی سامسونگ شما مشکل نداشته باشد و در صورت خرابی اقدام به تعویض آن نمایید.
 • اگر جاروبرقی سامسونگ شما، دارای برد الکترونیکی است، حتما به بررسی آن بپردازید و احتمالا با تعمیر مشکل حل خواهد شد.
 • اگر دسته جاروبرقی سامسونگ شما کنترل خاموش / روشن و یا کم و زیاد دارد، بررسی نمایید تا اتصال آن به دستگاه مشکلی نداشته باشد و یا دیمر آن خراب نشده باشد.
 • اگر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را تا انتها بکشید، پلاتین های آن آسیب میبیند و مانع روشن شدن دستگاه میشود که باید پلاتین ها را تعویض نمایید.

برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات رسمی استفاده شود.

نکات مهم در سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار متخصص تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

نکات مهم در سرویس و نگهداری، از زبان تعمیرکار متخصص تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به شرح زیر می باشد:

 1. کار کردن جاروبرقی با کیسه پر می­تواند به موتور آسیب برساند.
 2. هنگام جایگذاری کیسه جاروبرقی دقت کنید که پاکت در محل درست قرار گرفته باشد.
 3. تنها از کیسه مربوط به مدل جاروبرقی خود استفاده کنید.
 4. مواظب کابل جاروبرقی باشید. هنگام استفاده از جاروبرقی سامسونگ از کشیدن کابل پرهیز کنید.
 5. قبل از روشن کردن دستگاه چیزهایی مانند جوراب، سکه و یا قطعات ریز اسباب بازی را از روی زمین جمع کنید.
 6. در مواردی که نیاز به جاروبرقی ندارید ، دستگاه را از برق بیرون بکشید.
 7. در صورتی که متوجه اختلال در عملکرد دستگاه شدید با مرکز تخصصی تعمیرات جارو برقی سامسونگ تماس بگیرید.

 هزینه تعمیرات جارو‌برقی سامسونگ

مجموعه آی پی امداد با بهره‌گیری از متخصصین تعمیر جارو‌برقی سامسونگ تمامی هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را مطابق با نهاد نظارتی تعیین می کنند. در آی پی امداد برای کنترل این هزینه ها امکانات زیر برای کاربران فراهم شده است:

 • امکان استفاده از قطعات فابریک سامسونگ با هزینه های منصفانه
 • تنظیم فاکتور با نرخ مصوب اتحادیه
 • گارانتی تمام خدمات

هزینه خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد

به طور کلی پیش از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه معیوب توسط تکنسین متخصص، امکان تعیین هزینه دقیق تعمیرات جاروبرقی سامسونگ وجود ندارد. اما آی پی امداد در ادامه جدول هزینه های تقریبی مربوط به تعمیرات و تعویض قطعات مدل های مختلف جاروبرقی های برند سامسونگ را ارائه می دهد تا بتوانید از هزینه هایی که باید برای تعمیرات دستگاه خود صرف کنید، اطلاع پیدا کنید:

خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعویض بلبرینگ جاروبرقی سامسونگ 250,000 الی 370,000 تومان
تعویض پروانه موتور جاروبرقی سامسونگ 180,000 الی 210,000 تومان
تعویض کلکتور جاروبرقی سامسونگ 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کیت الکترونیکی جاروبرقی سامسونگ 230,000 الی 300,000 تومان
تعویض موتور جاروبرقی سامسونگ 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کلید جاروبرقی سامسونگ 90,000 الی 110,000 تومان
تعویض پاکت جاروبرقی سامسونگ 85,000 الی 155,000 تومان
تعویض اتصالات موتور و ذغال های جاروبرقی سامسونگ 95,000 الی 150,000 تومان
تعویض کابل جاروبرقی سامسونگ 110,000 الی 220,000 تومان

پاسخ به پرسش های رایج در هنگام تعمیر جاروبرقی سامسونگ

زمانی که پای صحبت تعمیرکاران متخصص ای پی امداد مینشینیم متوجه این مسئله می شویم که برخی سوالات همواره از سوی مصرف کنندگان مطرح می شود، ما در این بخش به عنوان یک مرجع معتبر به تمام این سوالات پاسخ خواهیم داد.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چقدر است؟

 • همانطور که پیش تر متوجه شدید هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ نسبت به خرابی و مشکل موجود در جاروبرقی متغیر است، اما شما با استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد می توانید هزینه تعمیرات را تا 76% پایین تر بیاورید.

مدت ضمانت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد چقدر است؟

 • کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد از 3 الی 12 ماه گارانتی میشود و ضمانتنامه کتبی به مشتری تقدیم میشود.

با بروز دوباره مشکل پس از تعمیرات جاروبرقی سامسونگ، هزینه جداگانه ای برای تعمیر باید پرداخت شود؟

 • تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد تا یک سال گارانتی می‌شود، به این معنا که اگر علی رغم مشکل قبلی در جاروبرقی سامسونگ شما مشکلی پیش بیاید تعمیرکاران آی پی امداد موظف هستند تا آن را به صورت رایگان حل کنند.

نجوه تسویه صورتحساب تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به چه شکل است؟

 • هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ بعد از اتمام آن و در صورت رضایت شما دریافت می‌شود.

استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • دسترسی به قطعات فابریک سامسونگ
 • امکان نظارت بر عملکرد تکنسین در محل
 • عدم نیاز به جابجایی دستگاه
 • ارائه گارانتی و ضمانتنامه مکتوب از سوی تعمیرگاه مجاز آی پی امداد
 • تعمیر جاروبرقی شما به دست نیروی متخصص
 • دسترسی سریع و دائمی به نمایندگی مجاز آی پی امداد

برای تماس با آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز تعمیرات جاروبرقی سامسونگ از شماره های زیر استفاده نمایید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی سامسونگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروبرقی سامسونگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

51 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. علی 31 فروردین 1400

  سلام.یک جاروبرقی سامسونگ دارم که به دلیل مکش گردوخاک ومکش الیاف و پرزها در موتور باعث نیمسوزشدن موتورشده. آیا این مورد شامل گارانتی محسوب میشه؟ ممنون از شما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 فروردین 1400

   سلام، برای اطلاع از شرایط خدمات پس از فروش با شماره نمایندگی تعمیرات جارو برقی سامسونگ که در برگه گارانتی مندرج شده است تماس حاصل نمایید.

   پاسخ دادن
 2. خلیل نصیری 25 بهمن 1399

  سلام جاروبرقی سامسونگ مدل کوین21 داریم و اوایل عادی بود و مدتی است خیلی زود خاموش میشه و باید صبر کنیم خنک شه بعد روشن کنیم قدرت مکش و صدای موتور تغییری نکرده فقط خیلی زود خاموش میشه و مجدد باید صبر کنیم و بعد دوباره روشن کنیم. ممنون میشم بفرمایید علتش چیه و چه کار باید بکنیم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 بهمن 1399

   سلام، ابتدا فیلترها را تمیز نمایید و سپس در صورت عدم رفع مشکل سنسور حرارتی را خارج نمایید. برای عیب یابی هم میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  فاطمه 19 آذر 1399

  سلام ببخشید قسمت پایین لوله جاروبرقی من شکست وباید یه دونه جدید بخرم؛ولی هیچ جا ندارن من شهرستانم ازکجا میتونم تهیه کنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 آذر 1399

   سلام، برای خرید قطعات جاروبرقی سامسونگ با شماره 09333336936 در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
  میترا 22 مرداد 1399

  سلام.یک جاروبرقی سامسونگ ۱۷۰۰وات دارم.عالی بود.صدا میداد.دادم تعمیرکار،گفتن عیب از بلبرینگ و پروانه اش هست.الان بلبرینگ راعوض کردن برام اما میگن پروانه اش راگیر نمیارند.میگن اگه گیرنیومدموتورباید عوض بشه.اعصاب من راخورد کردن.میشه کمکم کنید.راهنمایی بفرمایید.چطورمیتونم پروانه این جارو را پیدا کنم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 مرداد 1399

   سلام پروانه را باید در استوکی ها پیدا کنید، اگر بلبرینگ را تعویض کردند و مشکل از پروانه است و پروانه گیر نمیاد موتور باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  نرگس 16 فروردین 1399

  سلام امکان تعویض روکش جاروبرقی سامسونگ هست یا خیر؟ جارو برقی ما بسیار خوب کار میکنه موتورش سالمه فقط قابش خیلی خراب شده

  پاسخ دادن
  على اكبراحمدى 20 اسفند 1398

  سلام ، خسته نباشيد ببخشيداگه ممكن درخصوص تعويض چرخ جلو جاروبرقى سامسونگ ٢١٠٠وات راهنمايى بفرماييد . باتشكر وسپاس بيكران

  پاسخ دادن
  سعید 17 دی 1398

  سلام جاروبرقی سامسونگ با دسته ریموت دار، وقتی سیمشو به برق میزنیم مستقیم روشن میشه، کلید روی برد جارو رو عوض کردیم ولی باز یه سره با سرعت زیاد روشن میشه، محبت میکنید راهنمایی کنید؟ ممنونم

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 18 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، کیت الکترونیکی روی دیمر جاروبرقی سامسونگ شما مشکل دارد

   پاسخ دادن
   زهرا 02 بهمن 1398

   سلام جاروبرقی سامسونگ دارم آخرین باری که استفاده اش کردم سروصدای زیادی داشت و زوزه بلند میکشید چند روز بعد که خواستم روشنش کنم اصلا روشن نمیشد و به هیچ عنوان بوی سوختگی هم ازش نمیاد.بردمش تعمیر گفتن باید بلبرینگ و بالشتکهاش تعویض بشه که هزینش حدود ۳۰۰هزاره یا اینکه یه موتور آکبند۳۰۰هزاری براش بخری.میخواستم ببینم هزینه تعمیر بلبرینگ وبالشتک شما چقدره؟ و اینکه بهتره تعمیرش کنم یا موتورشو تعویض کنم؟ موتور خودش اصل کره هستش نمیدونم موتورهای ۳۰۰هزاری آکبند خوب هستن یانه .باتشکر ژ

   پاسخ دادن
  بی نام 06 دی 1398

  سلام.جاروبرقی ما کنترل دسته اش شکسته .میشه اونو جدا خریداری کرد؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 07 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، برای خرید قطعات جاروبرقی سامسونگ با شماره 09333336936 از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

   پاسخ دادن
  جواد حسینی 02 شهریور 1398

  سلام وقت بخیر جارو برقی سامسونگ دارم که موتورش فکر میکنم سوخته باشه میخواستم بدونم الان موتور خوب براش چه مدلی وجود داره و ممشخصات و قیمتش چجوری و چقدره

  پاسخ دادن
1 2