logo logo تعمیر جاروبرقی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر جاروبرقی در کرج

تعمیر جاروبرقی در کرج
تعمیر جاروبرقی در کرج
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر جاروبرقی در کرج به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تعمیرات جاروبرقی در آی پی امداد با احداث شعب متعدد در شهر کرج اقدام به ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه می کنید، در صورتی که ساکن هر کدام از این مناطق هستید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود اقدام به استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز جاروبرقی در کرج که توسط شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد تاسیس شده است استفاده نمایید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر جاروبرقی در کرج، اندیشه، فردیس و شهریار

پس از یافتن یک مرکز معتبر برای سپردن تعمیرات جاروبرقی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه به آن اولین سوالی که مطرح خواهد شد این است که نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز جاروبرقی در کرج به چه صورت است؟ در صورتی که این موضوع برای شما هم ایجاد سوال کرده است در ادامه با ما همراه باشید:

 • برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی در کرج باید با شماره 02158941 تماس بگیرید.
 • پس از ثبت درخواست شما در آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی در کرج موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند.
 • پس از مراجعه تعمیرکار به خانه شما ابتدا تعمیرکار باید عیب موجود در دستگاه را مورد بررسی قرار دهد.
 • پس از عیب یابی ایرادات موجود در دستگاه باید به طور کامل برای شما عزیزان شرح داده شود.
 • پس از اتمام فرایند تعمیر جاروبرقی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه فاکتور و ضمانتنامه رسمی به شما ارائه خواهد شد.

ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج در محل کار یا منزل شما

جاروبرقی از آن جایی که تعمیراتش ریزه کاری بسیار زیادی دارد معمولا تعمیرکاران در مراکز تخصصی و تعمیرگاه ها مشکلات آن را تعمیر می کنند، اما آی پی امداد برای کسب رضایت دو چندان شما اقدام به ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه در محل می کند و در صورتی که شما تمایل داشته باشید تعمیرکار به منزل ما مراجعه می کند و اقدام به تعمیر دستگاه شما در محل خواهد کرد.

از مزایای استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی در کرج در محل این می باشد که با استفاده از این خدمات می توانید فرایند تعمیر را به طور دقیق زیر ذره بین خود قرار دهید و خود واقف به فرایند تعمیر هستید.

مرکز تعمیرات جاروبرقی در فردیس، کرج، اندیشه و شهریار کجاست؟

مراکز و تعمیرکار های بسیار بسیار زیادی برای تعمیر جاروبرقی در سطح استان البرز وجود دارند، اما کدام یک از این تعمیرگاه ها مجاز و مطمئن هستند؟

تعمیرکاران و افردا سودجو برای کسب سود بیشتر با ارئه خدمات بد و بی کیفیت همواره موجب بد نامی تعمیرکاران و تعمیرگاه های لوازم خانگی شده اند و به نوعی هرکسی دیگر به هر مرکزی اعتماد نمی کند، توجه داشته باشید تعمیرات جاروبرقی در کرج را باید به مراکزی بسپارید که تمامی مجوز های اینترتی و غیر اینترنتی را دارد هستند و خدمات با کیفیتی را همراه ضمانتنامه ارائه می دهند.

 • آی پی امداد که عضو رسمی اتحادیه کشوری تعمیرات لوازم خانگی است از تمامی مجوز ها و نماد های اعتماد اینترنتی و غیر اینترنتی بهره مند است.
 • علاوه بر این تعمیرکاران آی پی امداد همگی دوره دیده و گزینش شده هستند و به نوعی بالاترین کیفیت را برای خدمات تعمیر یخچال در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه ارائه می دهند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی در شهریار، کرج، فردیس و اندیشه

بعد از پیدا کردن یک مرکز معتبر و به نام برای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج دومین مسئله ای که باید مورد توجه قرار بگیرد هزینه تعمیرات جاروبرقی در کرج می باشد، چرا که هزینه های امروزی با وجود تحریم ها بالاتر رفته و به انند قبل هزینه های تعمیر و رفع ایراد حداقلی نمی باشد.

آی پ امداد به علت عضویت رسمی در اتحادیه موظف است تا هزینه تعمیرات جاروبرقی را هم مطابق با تعرفه های اتحادیه دریافت کند، همین مسئله موجب شده تا هزینه تعمیر در آی پی امداد تا 75% نسبت به دیگر مرکز ارزان تر باشد.

بررسی ایرادات رایج و نحوه تعمیر جاروبرقی در کرج

هر دستگاهی مجموعه ای از قطعات به خصوصی می باشد که به تبع با کنار هم قرار گرفتن ان قطعات خروجی ای منحصر به هر دستگاه به مصرف کننده ارائه می شود، مشخص بودن قطعات هر دستگاه هم موجب شده تا برخی خرابی ها در دستگاه ها رایج تر باشند، در ادامه قصد داریم به کمک تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه اقدام به بررسی ایرادات رایج در جاروبرقی و نحوه رفع آن ها بپردازیم:

 • علت کار نکردن جاروبرقی
 • علت بوی سوختگی در جاروبرقی
 • علت صدای خیلی بلند جاروبرقی
 • علت مکش ضعیف جاروبرقی

علت کار نکردن جاروبرقی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیر جاروبرقی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه

در ادامه به بررسی نحوه تعمیرات جاروبرقی در کرج در این مواقع خواهیم پرداخت:

 • کیت الکترونیک جاروبرقی می تواند علت این مشکل باشد.
 • اتصالات بین موتور و ذغال های موتور را چک نمایید.
 • مجموعه سیم جمع کن را چک کنید تا از انتقال انرزی به درستی مطمئن شوید.
 • بررسی نمایید تا کابل جاروبرقی قطعی نداشته باشد.

برای اینکه مشکل خود را رفع کنید می توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج آی پی امداد استفاده نمایید.

علت بوی سوختگی در جاروبرقی چیست؟ نحوه تعمیرات جاروبرقی در کرج در این مواقع

در صورتی که جاروبرقی شما با بروز مشکل سوختگی مواجه شده در ادامه با بررسی نحوه تعمیرات جاروبرقی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه با ما همراه باشید:

 • کلکتور جاروبرقی می تواند از علل بوی سوختگی در این دستگاه باشد.
 • سوختگی یا نیمسوز شدن موتور دستگاه هم می تواند از دیگر علل این مشکل باشد.
 • مجموعه سیم کشی و اتصالات الکترونیکی هم می تواند از عوامل بوی سوختگی در جاروبرقی باشد.

در صورتی که قصد رفع این مشکل را دارید اما از دانش فنی کافی بهره مند نیستید می توانید برای رفع ایراد خود از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه استفاده نمایید.

علت صدای خیلی بلند جاروبرقی چیست؟ برای رفع این مشکل در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج چه باید کرد؟

جاروبرقی به طور کلی صدای بلندی را در حین کار از خود تولید خواهد کرد، اما اگر صدای دستگاه شما هم از حد معمول بیشتر شده است نگران نباشید و در ادامه با نحوه تعمیرات جاروبرقی در کرج، فردیس، شهریار و اندیشه در این مواقع با ما همراه باشید:

 • ممکن است در جاروبرقی شما و مجرا های آن انسدادی به وجود آمده باشد.
 • بروز خرابی در بلبرینگ می تواند منجر به صدای بلند در جاروبرقی شود.
 • علاوه بر این کلکتور زدن جاروبرقی می تواند منجر به صدای بلند در این دستگاه شود.

چنانچه ساکن کرج هستید و با این مشکل مواجه شده اید می توانید برای رفع مشکل خود از خدمات تعمیرگاه مجاز جاروبرقی در کرج استفاده نمایید.

چرا جاروبرقی مکش ضعیفی دارد، برای تعمیر جاروبرقی در کرج در زمان بروز این مشکل چه باید کرد؟

در صورت بروز این خرابی در دستگاه در ادامه با نحوه تعمیر جاروبرقی در فردیس، کرج، شهریار و اندیشه با ما همراه باشید:

 • ممکن است موتور جاروبرقی شما نیمسوز شده باشد.
 • شاید پروانه های جاروبرقی شما مشکل دارد.
 • ممکن است کیسه جاروبرقی شما پر شده باشد.
 • غلتک های برس جاروبرقی خود را چک نمایید.
 • لوله استیل، لوله خرطومی و برس جاروبرقی خود را چک نمایید تا گرفتگی نداشته باشد.
 • غلطک زیر برس را چک کنید.
 • فیلتر جاروبرقی خود را چک نمایید تا کثیف نباشد.

در صورتی که نیازند رفع این مشکل هستید و ساکن استان البرز می باشید می توانید برای رفع مشکل خود از خدمت نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در کرج بهره مند شوید.

محدوده ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج توسط تعمیرکار آی پی امداد

آی پی امداد برای اینکه خدمات خوبی را برای تعمیرات جاروبرقی در کرج،فردیس، شهریار و اندیشه ارائه دهد اقدام به تاسیس شعب متعدد در جای جای تهران کرده است، در ادامه برای اینکه بدانید محل زندگی شما در محدوده ارائه خدمات آی پی امداد می باشد یا نه با ما همراه باشید.

مناطق ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی در کرج توسط آی پی امداد

مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گوهردشت، گلشهر، مهرویلا، دهقان ویلا، گوهردشت، سه باندی، میدان مادر، دولت آباد، درختی، طالقانی، حسن آباد، شهدا، شهرک اوج، بلوار امام رضا، رستاخیز، مطهری، بلوار انقلاب، اردلان، میدان نبوت، بلوار شهید بهشتی، کمالشهر، میدان کرج، کارمندان شمالی و جنوبی، هفت تیر، مصباح

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر جاروبرقی در شهریار و اندیشه آی پی امداد

شاهد شهر، فردوسیه، وحیدیه، فاز 1 تا 6 شهرک اندیشه

محدوده ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی در فردیس توسط آی پی امداد

میدان شانزده متری امام خمینی، میدان سرحدی، 48 دستگاه، بلوار بهاران، منظریه، شهرک 110، شهرک ناز، خیابان امام حسن، بلوار بیات، منطقه دلفین ها، تمامی کانال های فردیس

مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج توسط متخصصین آی پی امداد

تا به این جا به طور دقیق به شما توضیح دادیم که در هنگام خرابی در دستگاه خود چگونه باید برای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی در کرج اقدام نمایید؛ در ادامه هم قصد داریم به بررسی مزایایی بپردازیم که با استفاده از خدمات آی پی امداد از آن بهره مند خواهید شد.

 • آی پی امداد عضو اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است و به همین علت هم تمامی تعرفه ها در این مرکز مطابق با تعرفه های اتحادیه است.
 • ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی درکرج در محل برگ برنده ای برای آی پی امداد است، چرا که در این صورت می توانید فرایند تعمیرات را هم به طور دقیق زیر ذره بین قرار دهید.
 • در طی فرایند تعمیر جاروبرقی در کرج که توسط تعمیرکاران آی پی امداد ارائه می شود فقط و فقط برای رفع مشکل از قطعات فابریک و با کیفیت استفاده می شود.
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد