logo logo تعمیر جاروبرقی تفال با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر جاروبرقی تفال

تعمیر جاروبرقی تفال
تعمیر جاروبرقی تفال
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر جاروبرقی تفال به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال در آی پی امداد به دنبال خدمت رسانی بهتر به مشتریان اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق طهران نموده است تا شما بتوانید به راحتی در محل خود از خدمات اعزام تعمیرکار استفاده نمایید برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر جاروبرقی تفال

برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر جاروبرقی تفال میتوانید از راه های زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که برروی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • خدمات این مرکز برای زمانی که گارانتی دستگاه شما تمام شده است نیز قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات جاروبرقی تفال در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیرات جاروبرقی تفال در تهران میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • پس از ثبت درخواست برای شما از سمت مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار جاروبرقی تفال ارسال خواهد شد.
 • این فرد در اسرع وقت با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت و بعد از تعمیر دستگاه شما به شما فاکتور رسمی با مهر تقدیم میگردد.
 • و تمام قطعاتی که در تعمیر جاروبرقی تفال شما تعویض شده است دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشد.
 • در انتها به منظور افزایش کیفیت خدمت رسانی از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال به صورت زیر برای شما قابل استفاده خواهد بود:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • بعد از انجام تعمیر جاروبرقی تفال به شما فاکتور رسمی تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات جدید دستگاه شما دارای گارانتی هستند.

خدمات پس از فروش جاروبرقی تفال به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی تفال میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که برروی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده نموده اما رضایت نداشتید میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات حتی زمانی که جاروبرقی شما در دوره گارانتی نباشد نیز قابل استفاده است.

نمایندگی جاروبرقی تفال در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

مصرف کنندگان جاروبرقی ها در صورت خرابی دستگاه خود باید به این موضوع توجه داشته باشند که به هیچ عنوان جاروبرقی را برای تعمیر به مراکز غیرتخصصی و تعمیرکاران کارنابلد نسپارند. در تعمیرگاه های غیرمجاز تعمیر جاروبرقی تفال با استفاده از قطعات بی کیفیت و تقلبی صورت می گیرد. در نتیجه جاروبرقی شما نه تنها تعمیر نخواهد شد، بلکه ایرادات بیشتری نیز در آن رخ خواهد داد. نمایندگی جاروبرقی تفال در آی پی امداد با استفاده از ابزار پیشرفته و تعمیرکاران مجرب، متعهد و آموزش دیده جاروبرقی شما را عیب یابی و تعمیر می نماید.

 • خدمات تعمیرات جاروبرقی این مرکز مجاز در محل ارائه خواهد شد. از این رو شما می توانید فرآیند تعمیر دستگاه خود را به طور کامل زیر نظر بگیرید.
 • آی پی امداد برای تمامی خدماتی که توسط این مرکز به مشتریان ارائه می شود، ضمانت نامه و گارانتی معتبر ارائه می نمایند.
 • تعمیرکاران متخصص این مرکز برای تعمیر و تعویض جاروبرقی از قطعات اورجینال و اصلی این برند استفاده می کند.
 • تکنسین های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در آی پی امداد از تخصص و مهارت بسیار بالایی در این زمینه برخوردار هستند و دستگاه را با بهترین کیفیت تعمیر می کنند.

سرویس جاروبرقی تفال چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

مصرف کنندگان باید هر چند وقت یکبار نسبت به سرویس جاروبرقی تفال خود اقدام نمایند. همواره باید به این نکته دقت داشته باشید که نباید به هیچ وجه سرویس دستگاه خود را نادیده بگیرید. زیرا بی توجهی به این مشکل ممکن است خسارات جدی به دستگاهتان وارد نموده و آن را نیازمند خدمات تعمیرات جاروبرقی تفال نماید.

 • مصرف کنندگان با انجام سرویس جاروبرقی در بازه های زمانی مشخص می توانند دستگاه خود را در طولانی مدت از خدمات تعمیر جاروبرقی تفال بی نیاز کنند.
 • انجام خدمات سرویس و نگهداری جاروبرقی موجب می شود تا هرگونه خرابی های جزئی در دستگاه تشخیص داده شده و به سرعت تعمیر گردد.
 • تعمیرکار مجرب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در آی پی امداد جهت ارائه خدمات سرویس جاروبرقی در کوتاه ترین زمان به محل مرود نظر مشتریان مراجعه می نماید.

تعمیرکار جاروبرقی تفال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورت انجام تعمیرات جاروبرقی شما در محل باید از اینکه تعمیرکار جاروبرقی تفال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مطلع باشید که در ادامه به این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در ساعت تعیین شده در محل شما حضور داشته باشد.
 • همچنین باید با تجربه و متخصص بوده و با دقت به تعمیر جاروبرقی تفال شما بپردازد.
 • رعایت نکات اخلاقی و بهداشتی نیز باید توسط این فرد انجام گردد.

آموزش تعمیرات جاروبرقی تفال

به طور کلی پس از گذشت مدت زمان طولانی و یا در اثر استفاده نادرست ممکن است ایرادات و مشکلاتی در کارکرد جاروبرقی های برند تفال ایجاد شود و در نتیجه نیاز به تعمیر و رفع عیب پیدا نماید. رفع مشکلات و خرابی های جاروبرقی تفال یکی از مسائلی است که حتما باید توسط یک فرد حرفه ای و متخصص انجام شود. در همین راستا بسیاری از مشتریان همواره این پرسش را مطرح می کنند که چگونه می توانند مشکلات و خرابی های جاروبرقی خود را در منزل رفع نمایند.

از این رو آی پی امداد برای اینکه هزینه تعمیر دستگاه شما به حداقل برسد، آموزش تعمیرات جاروبرقی تفال و دیگر برندها را در این مقاله و دیگر مقاله های آموزشی سایت شرح داده است تا به راحتی با مطالعه آن ها به راحتی در منزل بتوانید با کمترین هزینه ایراد دستگاه خود را پیدا کرده و اقدام به رفع مشکل نمایید. ضمنا در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع عیب می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در تهران بهره مند شوید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی تفال در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال در آی پی امداد همواره با هدف بالا بردن اطلاعات مصرف کنندگان این دستگاه در جهت عیب یابی و تعمیر جاروبرقی های تفال بوده است از این رو در هر قسمت از انجام اینکار که سوالی برای شما مطرح گردید میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای پاسخگویی به شما اقدام نمایند.

جاروبرقی روشن نمی شود، علت روشن نشدن جاروبرقی تفال و نحوه تعمیر آن در تعمیرگاه آی پی امداد

روشن نشدن جاروبرقی ها یکی از مشکلاتی است که میتواند باعث نگرانی مصرف کنندگان این دستگاه گردد به همین دلیل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن جاروبرقی تفال میپردازیم:

 • ممکن است سیم جمع کن جاروبرقی تفال شما خراب شده باشد که در اینصورت باعث میگردد برق رسانی به دستگاه انجام نگردد و جاروبرقی شما روشن نشود برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال تماس حاصل نمایید.
 • در صورت به وجود آمدن اشکال در سیم پیچی داخلی جاروبرقی شما نیز شاهد روشن نشدن این دستگاه هستید که برای رفع این مشکل نیز حتما باید از یک تعمیرکار جاروبرقی تفال کمک بگیرید.
 • در صورتی که جاروبرقی شما بیش از حد استاندارد روشن مانده باشد سیستم ایمنی آن را به صورت خودکار خاموش خواهد کرد و میتوانید بعد از مدتی که از سرد شدن دستگاه شما گذشت برای روشن کردن آن اقدام نمایید.

جاروبرقی در حین کار صدای زیاد دارد، علت صدای زیاد جاروبرقی تفال در حین کار

یکی دیگر از مشکلات رایج در حین استفاده از جاروبرقی ها برای مصرف کنندگان این دستگاه ایجاد صدای بلند در آن است که در ادامه برای عیب یابی این مشکل به بررسی علت صدای زیاد جاروبرقی تفال در حین کار میپردازیم:

 • ممکن است در اثر پر بودن بیش از حد پاکت جاروبرقی شما شاهد ایجاد صدای بلند در این دستگاه باشید که در پی فشار به موتور دستگاه ایجاد میگردد بهتر است در این شرایط نسبت به خالی کردن پاکت جاروبرقی خود به موقع اقدام نمایید.
 • در صورت خرابی در بلبرنگ های جاروبرقی نیز شاهد ایجاد صدا در این دستگاه خواهید بود که برای رفع صدای بلند در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار جاروبرقی تفال کمک بخواهید.
 • در صورتی که قدرت مکش موتور جاروبرقی شما زیاد باشد صدایی بیشتر از حد طبیعی از آن شنیده میشود که طبیعی بوده و نیاز به نگرانی در این زمان نیست.

به چه دلیل مکش جاروبرقی تفال کم است؟

شاید یکی از مشکلات آزار دهنده در استفاده از جاروبرقی ها کاهش مکش این دستگاه ها باشد که به این منظور در ادامه به بررسی علت کاهش مکش جاروبرقی تفال میپردازیم:

 • ممکن است در مسیر لوله خرطومی جاروبرقی شما یک جسم خارجی گیر کرده و این مسیر را مسدود نموده باشد برای برطرف کردن این مشکل بهتر است این لوله را بررسی نمایید.
 • در صورتی که برس جاروبرقی خود را تمیز نکنید ممکن است در اثر تجمع نخ و مو به آن شاهد کاهش مکش آن باشید در این صورت بهتر است با یک وسیله چنگال مانند اقدام به تمیز کردن برس جاروبرقی خود نمایید.
 • در صورتی که فیلتر جاروبرقی شما کثیف باشد این امکان وجود دارد که شاهد کاهش قدرت مکش جاروبرقی خود باشید که در این شرایط بهتر است اقدام به تعویض فیلتر جاروبرقی خود نمایید.

گاهی نیز تمام موارد بالا را مورد بررسی قرار میدهید اما همچنان قدرت مکش جاروبرقی شما کم است در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار جاروبرقی تفال کمک بخواهید.

دلیل داغ شدن زیاد جاروبرقی تفال در حین کار از نظر تعمیرکار آی پی امداد

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان جاروبرقی ها گزارش میکنند داغ شدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی دلایل داغ شدن جاروبرقی تفال میپردازیم:

 • ممکن است ترموستات جاروبرقی شما با مشکل مواجه شده باشد که در این صورت در هنگام کارکرد زیاد فعالیت جاروبرقی را قطع نمیکند و شاهد ایجاد داغ شدگی در دستگاه خود هستید در این شرایط بهتر است با یک تعمیرکار جاروبرقی تفال تماس حاصل نمایید.
 • در صورت پر بودن پاکت جاروبرقی و ایجاد فشار به موتور دستگاه شما نیز ممکن است شاهد ایجاد داغ شدگی در موتور جاروبرقی خود باشید که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است اقدام به تعویض پاکت جاروبرقی خود نمایید.
 • در صورت ایجاد اشکال در ذغال جاروبرقی شما نیز شاهد داغ شدن دستگاه خود خواهید بود که در این صورت باید با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرابی جاروبرقی ها هزینه آن میباشد که در ادامه به بررسی هزینه تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی تعمیر آی پی امداد میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما و مشخص شدن مشکل آن توسط تعمیرکار جاروبرقی تفال امکان پذیر میباشد.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر جاروبرقی شما تعویض گردد بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • و در نهایت قرار داشتن جاروبرقی شما در دوره گارانتی میتواند باعث کاهش این هزینه ها گردد.

هزینه خدمات تعمیرات جاروبرقی تفال در آی پی امداد

آی پی امداد سعی نموده است برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات جاروبرقی تفال را شرح دهد تا با اطلاعات کامل و بدون هیچ دغدغه ای به تعمیرات جاروبرقی خود بپردازید. همچنین در نظر داشته باشید که این بازه قیمتی با توجه به نوع قطعات معیوب و تعویض آن متفاوت می باشد.

خدمات تعمیرات جاروبرقی تفال هزینه تعمیر جاروبرقی تفال
تعویض بلبرینگ جاروبرقی تفال 250,000 الی 370,000 تومان
تعویض پروانه موتور جاروبرقی تفال 180,000 الی 210,000 تومان
تعویض کلکتور جاروبرقی تفال 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کیت الکترونیکی جاروبرقی تفال 230,000 الی 300,000 تومان
تعویض موتور جاروبرقی تفال 750,000 الی 990,000 تومان
تعویض کلید جاروبرقی تفال 90,000 الی 110,000 تومان
تعویض پاکت جاروبرقی تفال 85,000 الی 155,000 تومان
تعویض اتصالات موتور و ذغال های جاروبرقی تفال 95,000 الی 150,000 تومان
تعویض کابل جاروبرقی تفال 110,000 الی 220,000 تومان

مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی آی پی امداد

برای اینکه بتوانید یک مرکز معتبر را برای تعمیر جاروبرقی خود انتخاب نمایید در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • اعزام تعمیرکار به محل شما بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما صورت میگیرد.
 • برای تمام خدمات ارائه شده به شما فاکتور رسمی تقدیمتان میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در هنگام تعمیر جاروبرقی تفال شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشد.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات جاروبرقی تفال در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات جاروبرقی تفال در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات جاروبرقی تفال در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات جاروبرقی تفال در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات جاروبرقی تفال در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی تفال در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی تفال در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی تفال به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروبرقی تفال، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست