021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیر جاروبرقی تفال با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر جاروبرقی تفال

تعمیر جاروبرقی تفال
تعمیر جاروبرقی تفال
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال در آی پی امداد به دنبال خدمت رسانی بهتر به مشتریان اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق طهران نموده است تا شما بتوانید به راحتی در محل خود از خدمات اعزام تعمیرکار استفاده نمایید برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر جاروبرقی تفال

برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر جاروبرقی تفال میتوانید از راه های زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که برروی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • خدمات این مرکز برای زمانی که گارانتی دستگاه شما تمام شده است نیز قابل استفاده است.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات جاروبرقی تفال در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیرات جاروبرقی تفال در تهران میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • پس از ثبت درخواست برای شما از سمت مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار جاروبرقی تفال ارسال خواهد شد.
 • این فرد در اسرع وقت با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت و بعد از تعمیر دستگاه شما به شما فاکتور رسمی با مهر تقدیم میگردد.
 • و تمام قطعاتی که در تعمیر جاروبرقی تفال شما تعویض شده است دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشد.
 • در انتها به منظور افزایش کیفیت خدمت رسانی از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال به صورت زیر برای شما قابل استفاده خواهد بود:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • بعد از انجام تعمیر جاروبرقی تفال به شما فاکتور رسمی تقدیم میگردد.
 • و کلیه قطعات جدید دستگاه شما دارای گارانتی هستند.

خدمات پس از فروش جاروبرقی تفال به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی تفال میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که برروی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده نموده اما رضایت نداشتید میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • این خدمات حتی زمانی که جاروبرقی شما در دوره گارانتی نباشد نیز قابل استفاده است.

تعمیرکار جاروبرقی تفال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورت انجام تعمیرات جاروبرقی شما در محل باید از اینکه تعمیرکار جاروبرقی تفال چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مطلع باشید که در ادامه به این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در ساعت تعیین شده در محل شما حضور داشته باشد.
 • همچنین باید با تجربه و متخصص بوده و با دقت به تعمیر جاروبرقی تفال شما بپردازد.
 • رعایت نکات اخلاقی و بهداشتی نیز باید توسط این فرد انجام گردد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی تفال در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال در آی پی امداد همواره با هدف بالا بردن اطلاعات مصرف کنندگان این دستگاه در جهت عیب یابی و تعمیر جاروبرقی های تفال بوده است از این رو در هر قسمت از انجام اینکار که سوالی برای شما مطرح گردید میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای پاسخگویی به شما اقدام نمایند.

جاروبرقی روشن نمی شود، علت روشن نشدن جاروبرقی تفال و نحوه تعمیر آن در تعمیرگاه آی پی امداد

روشن نشدن جاروبرقی ها یکی از مشکلاتی است که میتواند باعث نگرانی مصرف کنندگان این دستگاه گردد به همین دلیل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن جاروبرقی تفال میپردازیم:

 • ممکن است سیم جمع کن جاروبرقی تفال شما خراب شده باشد که در اینصورت باعث میگردد برق رسانی به دستگاه انجام نگردد و جاروبرقی شما روشن نشود برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال تماس حاصل نمایید.
 • در صورت به وجود آمدن اشکال در سیم پیچی داخلی جاروبرقی شما نیز شاهد روشن نشدن این دستگاه هستید که برای رفع این مشکل نیز حتما باید از یک تعمیرکار جاروبرقی تفال کمک بگیرید.
 • در صورتی که جاروبرقی شما بیش از حد استاندارد روشن مانده باشد سیستم ایمنی آن را به صورت خودکار خاموش خواهد کرد و میتوانید بعد از مدتی که از سرد شدن دستگاه شما گذشت برای روشن کردن آن اقدام نمایید.

جاروبرقی در حین کار صدای زیاد دارد، علت صدای زیاد جاروبرقی تفال در حین کار

یکی دیگر از مشکلات رایج در حین استفاده از جاروبرقی ها برای مصرف کنندگان این دستگاه ایجاد صدای بلند در آن است که در ادامه برای عیب یابی این مشکل به بررسی علت صدای زیاد جاروبرقی تفال در حین کار میپردازیم:

 • ممکن است در اثر پر بودن بیش از حد پاکت جاروبرقی شما شاهد ایجاد صدای بلند در این دستگاه باشید که در پی فشار به موتور دستگاه ایجاد میگردد بهتر است در این شرایط نسبت به خالی کردن پاکت جاروبرقی خود به موقع اقدام نمایید.
 • در صورت خرابی در بلبرنگ های جاروبرقی نیز شاهد ایجاد صدا در این دستگاه خواهید بود که برای رفع صدای بلند در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار جاروبرقی تفال کمک بخواهید.
 • در صورتی که قدرت مکش موتور جاروبرقی شما زیاد باشد صدایی بیشتر از حد طبیعی از آن شنیده میشود که طبیعی بوده و نیاز به نگرانی در این زمان نیست.

به چه دلیل مکش جاروبرقی تفال کم است؟

شاید یکی از مشکلات آزار دهنده در استفاده از جاروبرقی ها کاهش مکش این دستگاه ها باشد که به این منظور در ادامه به بررسی علت کاهش مکش جاروبرقی تفال میپردازیم:

 • ممکن است در مسیر لوله خرطومی جاروبرقی شما یک جسم خارجی گیر کرده و این مسیر را مسدود نموده باشد برای برطرف کردن این مشکل بهتر است این لوله را بررسی نمایید.
 • در صورتی که برس جاروبرقی خود را تمیز نکنید ممکن است در اثر تجمع نخ و مو به آن شاهد کاهش مکش آن باشید در این صورت بهتر است با یک وسیله چنگال مانند اقدام به تمیز کردن برس جاروبرقی خود نمایید.
 • در صورتی که فیلتر جاروبرقی شما کثیف باشد این امکان وجود دارد که شاهد کاهش قدرت مکش جاروبرقی خود باشید که در این شرایط بهتر است اقدام به تعویض فیلتر جاروبرقی خود نمایید.

گاهی نیز تمام موارد بالا را مورد بررسی قرار میدهید اما همچنان قدرت مکش جاروبرقی شما کم است در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار جاروبرقی تفال کمک بخواهید.

دلیل داغ شدن زیاد جاروبرقی تفال در حین کار از نظر تعمیرکار آی پی امداد

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان جاروبرقی ها گزارش میکنند داغ شدن این دستگاه است که در ادامه به بررسی دلایل داغ شدن جاروبرقی تفال میپردازیم:

 • ممکن است ترموستات جاروبرقی شما با مشکل مواجه شده باشد که در این صورت در هنگام کارکرد زیاد فعالیت جاروبرقی را قطع نمیکند و شاهد ایجاد داغ شدگی در دستگاه خود هستید در این شرایط بهتر است با یک تعمیرکار جاروبرقی تفال تماس حاصل نمایید.
 • در صورت پر بودن پاکت جاروبرقی و ایجاد فشار به موتور دستگاه شما نیز ممکن است شاهد ایجاد داغ شدگی در موتور جاروبرقی خود باشید که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است اقدام به تعویض پاکت جاروبرقی خود نمایید.
 • در صورت ایجاد اشکال در ذغال جاروبرقی شما نیز شاهد داغ شدن دستگاه خود خواهید بود که در این صورت باید با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرابی جاروبرقی ها هزینه آن میباشد که در ادامه به بررسی هزینه تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی تعمیر آی پی امداد میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما و مشخص شدن مشکل آن توسط تعمیرکار جاروبرقی تفال امکان پذیر میباشد.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیر جاروبرقی شما تعویض گردد بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • و در نهایت قرار داشتن جاروبرقی شما در دوره گارانتی میتواند باعث کاهش این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی آی پی امداد

برای اینکه بتوانید یک مرکز معتبر را برای تعمیر جاروبرقی خود انتخاب نمایید در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی تفال در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم:

 • اعزام تعمیرکار به محل شما بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما صورت میگیرد.
 • برای تمام خدمات ارائه شده به شما فاکتور رسمی تقدیمتان میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در هنگام تعمیر جاروبرقی تفال شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشد.
 • با استفاده از خدمات این مرکز در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.

تعمیرات جاروبرقی تفال در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

تعمیرات جاروبرقی تفال در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

تعمیرات جاروبرقی تفال در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

تعمیرات جاروبرقی تفال در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

تعمیرات جاروبرقی تفال در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

تعمیرات جاروبرقی تفال در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

تعمیرات جاروبرقی تفال در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار جاروبرقی تفال در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات جاروبرقی تفال در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی تفال به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر جاروبرقی تفال، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست