logo logo تعمیر جاروبرقی امرسان با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر جاروبرقی امرسان

تعمیر جاروبرقی امرسان
تعمیر جاروبرقی امرسان
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر جاروبرقی امرسان به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تعمیر جاروبرقی امرسان در تهران دارای شعب مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد. تعمیرکاران مجموعه آی پی امداد عیب یابی و تعمیر جاروبرقی امرسان را در محل شما انجام می دهند. تعمیرگاه مجاز جاروبرقی امرسان در آی پی امداد با کمک تعمیرکاران مجرب و متعهد در محل شما مشکل جاروبرقی شما را تشخیص داده و سپس جاروبرقی امرسان را تعمیر می کند. همچنین شما می توانید با مراجعه به کارگاه های آی پی امداد در سراسر تهران از خدمات تعمیرات جارو برقی امرسان بهره مند شوید.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر جاروبرقی امرسان صرفه جویی کنید.

نحوه تماس برای تعمیر جاروبرقی امرسان در تهران

نحوه تماس با مرکز تعمیرات جاروبرقی امرسان در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. برای استفاده از خدمات می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید یا به وب سایت مراجعه کرده و درخواست تعمیر جارو برقی امرسان را ارسال کنید.
 2. پس از تماس با اپراتور، کد اشتراک به همراه نام تکنسین برای شما ارسال می شود.
 3. سپس تعمیرکار جاروبرقی امرسان در کمتر از یک ساعت درب منزل شما خواهد بود.
 4. در اکثر موارد تعمیر جاروبرقی امرسان در منزل و در محل انجام می شود.
 5. در صورت نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاصی از جاروبرقی امرسان، جاروبرقی شما به کارگاه مجهز آی پی امداد برده می شود و پس از تعمیر جاروبرقی (در کمتر از هفتاد و دو ساعت کاری) به شما تحویل داده می شود.
 6. کلیه خدمات تعمیرات جاروبرقی امرسان دارای گارانتی رسمی بین 3 تا 12 ماه می باشد.
 7. در نهایت واحد مشتریان آی پی امداد با شما تماس گرفته و نظرات شما را در مورد خدمات تعمیر جاروبرقی امرسان را جویا می شود.

کاربران گرامی آی پی امداد، اگر به تازگی دستگاه خود را خریداری نموده اید، جهت اسفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی امرسان با شماره منرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید.

توجه نمایید که آی پی امداد مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر جارو برقی امرسان و دیگر برندها در محل کار یا منزل شما میپردازد و برای استفاده از خدمات رسمی مرکز تعمیر جاروبرقی امرسان لطفا با شماره برگه گارانتی تماس حاصل نمایید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی امرسان به چه صورت است؟

برند امرسان یک برند ایرانی است که با مرکز رسمی جاروبرقی امرسان در سراسر ایران آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. بنابراین در صورت خرابی جاروبرقی می توانید با شماره درج شده در گارانتی محصول تماس بگیرید تا از خدمات این مرکز بهره مند شوید. در صورتی که گارانتی جاروبرقی امرسان شما به پایان رسیده است و یا تمایلی به استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی امرسان ندارید، می توانید با هزینه کم از خدمات تعمیر جاروبرقی امرسان در آی پی امداد بهره مند شوید.

توجه نمایید که برای استفاده از خدمات مرکز تعمیر جاروبرقی امرسان در مدت زمان گارانتی فقط باشماره خدمات پس از فروش که در برگه ضمانتنامه درج شده است تماس حاصل نمایید. آی پی امداد تعمیرات تخصصی جاروبرقی تمامی برندها را انجام میدهد.

خدمات تعمیرات جارو برقی امرسان در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران

فرقی نمی کند جاروبرقی را از کجا می خرید، مهم نیست جاروبرقی شما چه مدلی باشد، مهم این است که جاروبرقی شما امرسان است و آی پی امداد یکی از بهترین مراکز تعمیرات جاروبرقی امرسان در تهران است. آی پی امداد هر روز هفته آماده تعمیر جاروبرقی امرسان در محل و درب منزل شما می باشد. آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصص در عیب یابی و تعمیر جاروبرقی امرسان می باشد که هر ساله به صورت ویژه آموزش دیده و دانش تخصصی خود را در این زمینه ارتقا می دهند و این امر ما را در ارائه خدمات بهتر و تخصصی به مشتریان عزیز یاری کرده است. شرکت آی پی امداد در سراسر تهران شعبه دارد و می تواند خدمات خود را در شرق، غرب، شمال و جنوب ارائه دهد.

تعمیر جاروبرقی امرسان در محل کار یا منزل

تعمیر جاروبرقی امرسان در محل یا در منزل از دیگر خدماتی است که آی پی امداد به کاربران خود ارائه می دهد. برای استفاده از این خدمات کافی است از طریق راه های ارتباطی مندرج در پاراگراف های قبل با مرکز آی پی امداد تماس گرفته و از تعمیرکار جاروبرقی امرسان کمک بخواهید. از جمله ویژگی های استفاده از خدمات مرکز تعمیرات جاروبرقی امرسان در آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت خدمات تعمیر جارو برقی امرسان در حداقل زمان
 • امکان مشاهده کار خدمات تعمیرات جاروبرقی امرسان در محل وجود دارد.
 • صرفه جویی در هزینه و زمان برای دریافت خدمات

تعمیرکار مرکز تعمیرات جاروبرقی امرسان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

جاروبرقی وسیله ای بسیار کاربردی است که در بسیاری از موارد به درستی استفاده نمی شود و به مرور زمان در کار خود دچار مشکل می شود. بنابراین برای تعمیر جاروبرقی امرسان خود باید با مرکز ها و مراکزی که خدمات باکیفیتی به مشتریان خود ارائه می دهند، تماس بگیرید. زمانی که به دنبال مرکز تعمیرات جاروبرقی امرسان هستید، ممکن است با مراکز مختلفی برخورد کنید که به جرات می توان گفت اکثر آنها کیفیت بالایی در ارائه خدمات ندارند. در صورت مشاهده آسیب دیدگی می توانید جاروبرقی خود را به مرکز مجاز آی پی امداد بسپارید. خدمات این مجموعه عبارتند از:

 • ما خدمات تعمیر جارو برقی امرسان را در محل مورد نظر مشتری ارائه می دهیم. بنابراین برای بردن دستگاه به مرکز نیازی به صرف زمان و هزینه نیست.
 • تعمیرکاران و تکنسین های شرکت آی پی امداد برای تعمیرات جاروبرقی امرسان از قطعات اصلی و مرغوب همین برند استفاده می کنند.
 • مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز و 24 ساعت شبانه روز با کارشناسان این مرکز تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را گزارش دهند.
 • شرکت آی پی امداد دارای تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص برای ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان می باشد.

استفاده از خدمات مرکز رسمی تعمیرات جاروبرقی امرسان یا تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟

آیا جاروبرقی امرسان شما خراب است؟ آیا نیاز به تعمیر جاروبرقی امرسان خود دارید؟ نگران هزینه های تعمیر هستید؟ آیا در انتخاب بین مرکز رسمی تعمیرات جاروبرقی امرسان و مرکز مجاز آی پی امداد مردد هستید؟ اگر جاروبرقی شما خارج از گارانتی باشد، هزینه تعمیر آن در مرکز رسمی دیگر رایگان نیست و باید هزینه تعمیر جارو برقی امرسان را بپردازید. در چنین مواردی تصمیم با شماست. در صورتی که گارانتی جاروبرقی شما به پایان رسیده است، استفاده از مرکز تعمیرات جاروبرقی امرسان در آی پی امداد را به شما توصیه می کنیم.

 • تمامی نیروهای این مجموعه برای کاهش هزینه های تعمیرات جارو برقی امرسان و انجام تعمیرات سریع و حرفه ای به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.
 • تکنسین های گروه آی پی امداد افراد مجربی هستند که مهارت کافی برای تعمیر جاروبرقی امرسان را دارند.
 • هزینه تعمیرات در آی پی امداد طبق تعرفه نهادهای نظارتی می باشد.
 • ضمنا جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی کلیه مراحل تعمیرات جاروبرقی امرسان در منزل و زیر نظر مستقیم شما انجام می شود.
 • در صورت نیاز تعمیرکار آموزش های لازم را برای سرویس و نگهداری صحیح جاروبرقی امرسان به شما خواهد داد.

عیب یابی مشکلات جاروبرقی امرسان توسط تعمیرکار مرکز آی پی امداد

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، از نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی امرسان خود در محل استفاده کنید:

 • ابتدا مطمئن شوید که دوشاخه به درستی در پریز قرار گرفته است.
 • یکی از مهم ترین مواردی که باید به دقت بررسی کنید، دکمه پاور جاروبرقی امرسان است.
 • در صورت خرابی دکمه دستگاه روشن نمی شود و باید آن را ریست کنید.
 • برای رفع مشکل روشن نشدن، اگر جاروبرقی امرسان شما دارای برد الکترونیکی است، حتما آن را بررسی کنید.
 • همچنین کلید سوئیچ دیمر امرسان را بررسی کنید تا در صورت مشکل در اتصالات آن به دستگاه و یا آسیب دیدن خود دیمر، عیب یابی کنید.
 • همچنین بررسی کنید که سیم ها آسیب نبینند تا از روشن شدن دستگاه جلوگیری شود.

هزینه تعمیرات جاروبرقی امرسان

صرفه جویی در هزینه یکی از جدیدترین خدماتی است که کاربران آی پی امداد می توانند به آن دسترسی داشته باشند. هزینه تعمیر جاروبرقی امرسان به دلایل زیر برای کاربران آی پی امداد مقرون به صرفه است:

 • حذف هزینه های مربوط به جابجایی دستگاه برای تعمیرات جاروبرقی امرسان
 • تعمیر قطعات جاروبرقی امرسان آی پی امداد در اولویت قرار دارد.
 • دسترسی به قطعات اصلی امرسان با قیمت مناسب
 • تنظیم صورت حساب هزینه ها بر اساس قیمت مصوب اتحادیه

مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیرات جاروبرقی امرسان در آی پی امداد

در پایان قصد داریم مزایای استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی امرسان در آی پی امداد را برای شما به ارمغان بیاوریم تا با خیال راحت از خدمات این برند استفاده کنید. نتیجه گیری استفاده از خدمات مرکز تعمیرات جاروبرقی امرسان در تهران به شرح زیر است:

 • با بهترین و کمترین قیمت از قطعات اصلی امرسان بهره مند شوید.
 • دسترسی به خدمات تکنسین جاروبرقی امرسان در محل
 • با آی پی امداد 75% صرفه جویی در هزینه ها
 • ارائه گارانتی خدمات تعمیر جاروبرقی امرسان
 • سپردن تعمیرات جارو برقی امرسان به تعمیرکاران متخصص و مجرب
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد