نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

آی پی امداد خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را در تمامی مناطق تهران با قطعات اصل، گارانتی 3 الی 12 ماه و فاکتور رسمی توسط تعمیرکاران مجرب و ماهر در محل یا کارگاه مجهز به مشتریان خود ارائه می دهد.

بازه هزینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس: 120/000 تا 950/000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی الکترولوکس Electrolux یکی از کاربردی ترین دلوازم برقی در زمینه نظافت محیط می باشد. این دستگاه به دلیل کاربرد خود به صورت مکرر توسط کاربران جهت تمیز کردن محیط مورد استفاده قرار می گیرد و بروز هرگونه خرابی در آن امری اجتناب ناپذیر است. بنابراین در صورتی که جاروبرقی الکترولوکس شما روشن نمی شود، خاموش می شود، مکش آن ضعیف شده است، جرقه می زند و سایر مشکلاتی که عملکرد دستگاه شما را مختل کرده است، می توانید با شماره تلفن 02158941 یا 02191093903 تماس گرفته و از خدمات تعمیرکاران متخصص و کارآزموده آی پی امداد جهت تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود بهره مند شوید. این مجموعه انواع مدل های جاروبرقی های کیسه ای و مخزنی قدیمی و جدید الکترولوکس را با گارانتی 3 الی 12 ماه و قطعات فابریک در محل یا کارگاه مجهز آی پی امداد برای شما تعمیر خواهد کرد.

کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد دارای 90 الی 365 روز گارانتی رسمی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370
مراجعه حضوری به کارگاه
تحویل کالا توسط پیک آی پی امداد

نحوه تماس و ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • برای تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تمام مناطق استان تهران می توانید با شماره 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.
 • همچنین می توانید از طریق سایت آی پی امداد درخواست آنلاین تعمیر جاروبرقی خود را ثبت کنید.

شما عزیزان می توانید به سه روش: تعمیر جاروبرقی در محل یا منزل، تعمیرات در کارگاه آی پی امداد و ارسال دستگاه معیوب به کارگاه توسط پیک آی پی امداد از خدمات این مرکز استفاده نمایید.

روش ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد

 1. بعد از تماس با آی پی امداد و ثبت درخواست برای تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس، آدرس پنل کاربری برای شما پیامک می شود.
 2. پنل کاربری شامل کد اشتراک به همراه مشخصات تکنسین، تعمیرگاه یا پیک، زمان رسیدن تعمیرکار یا پیک به محل، فاکتور، مدت زمان گارانتی، امتیاز به تکنسین، ارتباط آنلاین و 24 ساعته با واحد پیگیری و پشتیبانی و ... می باشد.
 3. تعمیرکار آی پی امداد در زمان توافق شده برای ارائه خدمات در محل شما خواهد بود.
 4. سپس جاروبرقی الکترولوکس را با استفاده از قطعات اصلی و تجهیزات پیشرفته تعمیر می کند.
 5. در پایان کار از سوی واحد هپی کال رضایت شما از خدمات ارائه شده پرسیده می شود و هر انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.
 6. از ابتدای ثبت درخواست خدمات تا پایان روز گارانتی از پشتیبانی واحد کنترل کیفیت، پیگیری و شکایت بهره مند خواهید شد.

با استفاده از خدمات تعمیرکار آی پی امداد می توانید تا 75 درصد در هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

هزینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس یکی از فاکتورهای مهم و اساسی به هنگام استفاده از این خدمات برای کاربران می باشد. اگر می خواهید دستگاه خود را به صورت تخصصی و با هزینه بسیار مناسب تعمیر نمایید، بهترین انتخاب برای شما بهره مندی از خدمات آی پی امداد می باشد. در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس ابتدا تکنسین متخصص میزان هزینه های لازم برای تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس را براساس نوع و میزان خرابی، قطعات معیوب دستگاه و با توجه به تعرفه اتحادیه شفاف سازی کرده و سپس در صورتی که مشتری رضایت داشته باشد، فرآیند سرویس و تعمیر دستگاه انجام شده و در پایان کار نیز فاکتور ریز هزینه ها به وی ارائه می شود. درجدول زیر هریک از هزینه های تقریبی تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی الکترولوکس را برای شما ذکر کرده ایم.

جدول هزینه تعمیرات

قطعات جاروبرقیهزینه تعمیرات جاروبرقی
بلبرینگ130/000 الی 210/000 تومان
پروانه95/000 الی 140/000 تومان
سیم پیچی موتور295/000 الی 365/000 تومان
ذغال85/000 الی 130/000 تومان
بوش90/000 الی 140/000 تومان
بالشتک90/000 الی 140/000 تومان
سیم جمع کن140/000 الی 670/000 تومان
موتور750/000 الی 1/350/000 تومان
ترموستات135/000 الی 230/000 تومان
سرویس160/000 الی 240/000 تومان
نمایش بیشتر

تعمیر کدام مدل ها و مشکلات جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد انجام می شود؟

در صورت بروز مشکل برای هریک از مدل های جاروبرقی الکترولوکس، می توانید از خدمات متخصصان مجرب آی پی امداد برای تعمیر جاروبرقی خود استفاده کنید:

 • انواع مدل های جاروبرقی الکترولکس قدیمی و جدید کیسه ای و مخزن دار سری EC، ES، EP، EU، PD و …

جاروبرقی های الکترولوکس در اثر استفاده زیاد و مرور زمان ممکن است دچار مشکلاتی شوند. عیب یابی و رفع هر یک از این ایرادات باید توسط افرادی انجام شود که به طور کامل با ساختار داخلی و سیستم دستگاه آشنایی داشته باشند. تعمیرکاران آی پی امداد با سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، می توانند به سرعت مشکلات دستگاه شما را تشخیص داده و برطرف نمایند. برخی از مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی الکترولوکس شما پیش بیاید، عبارتند از:

 • جاروبرقی روشن نمی شود.
 • جاروبرقی مکش ضعیفی دارد.
 • صدای جاروبرقی زیاد است.
 • جاروبرقی بوی سوختگی می دهد.
 • جاروبرقی از بدنه برق دارد.
 • جاروبرقی خود به خود خاموش می شود.

خدمات تعمیرکار جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد

اگر جاروبرقی الکترولوکس شما نیز دچار خرابی شده است و به دنبال این هستید تا از خدمات سرویس و تعمیر دستگاه خود بهره مند شوید، بهترین کار بهره مندی از خدمات تکنسین متخصص آی پی امداد می باشد. متخصصین این مجموعه در کوتاه ترین زمان ایراد بخش های مختلف دستگاه شما را برطرف خواهند کرد.

تعمیر موتور جاروبرقی الکترولوکس

موتور جاروبرقی الکترولوکس با تبدیل انرژی الکتریکی به نیروی مکش غبار، آلودگی و آشغال را به داخل مخزن جاروبرقی هدایت می‌ کند. در بسیاری از موارد، با کمی صبر و حوصله و سپردن جاروبرقی الکترولوکس به دست تکنسین‌ های ماهر و متخصص، می‌ توان از تعویض موتور و صرف هزینه‌ های سنگین آن جلوگیری کرد. مجموعه آی پی امداد با بهره‌ گیری از تیمی مجرب و متخصص در زمینه تعمیر جاروبرقی الکترولوکس، آماده ارائه خدمات متنوعی در خصوص تعمیر موتور این دستگاه به شما می باشد.

تعمیر موتور جاروبرقی الکترولوکس

تعویض کیسه جاروبرقی الکترولوکس

کیسه جاروبرقی در داخل دستگاه قرار می‌ گیرد و گرد و غبار و آلودگی‌ های مکش شده توسط جاروبرقی را جمع‌ آوری می‌ کند. کیسه‌ ها در دو نوع دائمی و یکبار مصرف موجود هستند. چنانچه این کیسه پر شود، مکش جاروبرقی کم شده و مشکلات مختلفی در عملکرد دستگاه رخ می دهد. در این شرایط ساده‌ ترین و رایج‌ ترین خدمات مربوط به کیسه جاروبرقی، تعویض آن است. در این خدمات، تکنسین کیسه قدیمی را با یک کیسه جدید و مناسب با مدل جاروبرقی شما تعویض می‌ کند. بنابراین اگر کیسه جاروبرقی شما پر شده است، کثیف شده یا آسیب دیده است، به جای اینکه خودتان آن را تعویض یا تعمیر کنید، بهتر است از یک تعمیرکار جاروبرقی کمک بگیرید.

تعویض کیسه جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر دسته و زانویی جاروبرقی الکترولوکس

دسته جاروبرقی که به آن زانویی نیز گفته می‌ شود، بخش مهمی از این دستگاه است که وظایف مختلفی را بر عهده دارد. دسته جاروبرقی به کاربر اجازه می‌ دهد تا به راحتی دستگاه را کنترل و هدایت کند. همچنین مکش ایجاد شده توسط موتور را به سری و برس جاروبرقی منتقل می‌ کند. اگر دسته جاروبرقی شما شکسته، ترک خورده یا آسیب دیده باشد، ممکن است قابل تعمیر باشد. یک تعمیرکار ماهر می‌ تواند قطعات آسیب‌ دیده را تعویض کند یا آنها را با استفاده از چسب یا جوش ترمیم کند. اگر دسته جاروبرقی شما به شدت آسیب دیده یا غیر قابل تعمیر باشد، باید آن را با یک دسته جدید تعویض کنید.

تعمیر دسته و زانویی جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر برس جاروبرقی الکترولوکس

برس یا سری جاروبرقی بخش اساسی این دستگاه است که وظایف مهمی را در تمیز کردن سطوح مختلف دارد. این برس ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای نوع خاصی از سطح و آلودگی طراحی شده اند. اگر جاروبرقی شما قدرت مکش سابق را ندارد، ممکن است برس آن کثیف، فرسوده یا آسیب دیده باشد. در صورتی که برس جاروبرقی شما آسیب جزئی دیده باشد، مانند شکستن دندانه ها یا خم شدن، می توان آن را تعمیر کرد. اما اگر برس جاروبرقی شما به شدت فرسوده یا آسیب دیده باشد، باید تعویض شود. تعمیرکاران آی پی امداد از دانش و تجربه کافی برای تشخیص و تعمیر سری جاروبرقی الکترولوکس شما برخوردارند.

تعمیر برس جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر برد جاروبرقی الکترولوکس

برد جاروبرقی الکترولوکس یکی از مهمترین و گران ترین قطعات این دستگاه است که وظیفه کنترل و هماهنگی تمامی اجزای آن را بر عهده دارد. خرابی این قطعه می تواند منجر به اختلالات جدی در عملکرد جاروبرقی شما شود. نوسانات برق یا قرار گرفتن در معرض رطوبت می تواند به برد جاروبرقی آسیب برساند. تعمیر برد جاروبرقی الکترولوکس یک کار تخصصی است که باید توسط افراد مجرب و متخصص انجام شود. در صورت خرابی برد جاروبرقی خود، به هیچ عنوان سعی در تعمیر آن نکنید؛ زیرا ممکن است به دستگاه آسیب بیشتری برسانید. مرکز آی پی امداد با بهره مندی از تکنسین های مجرب و متخصص و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، آماده ارائه خدمات تعمیر برد جاروبرقی الکترولوکس به شما عزیزان می باشد.

تعمیر برد جاروبرقی الکترولوکس

تعویض پاکت جاروبرقی الکترولوکس

پاکت جاروبرقی نوعی کیسه‌ نازک است که داخل دستگاه قرار می‌گیرد و گرد و غبار و آلودگی‌ های مکش شده توسط دستگاه را در خود جمع‌ می‌ کند. اگر جاروبرقی شما به اندازه قبل قدرت مکش ندارد، بوی نامطبوعی از آن به مشام می‌ رسد یا گرد و غبار از خروجی هوای جاروبرقی شما خارج می‌ شود، ممکن است پاکت آن پاره شده باشد. اگر هریک از علائم خرابی پاکت جاروبرقی را مشاهده کردید، بهتر است برای تعویض یا تعمیر آن از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید. تعمیرکاران با تجربه می‌ توانند به سرعت مشکل را تشخیص داده و آن را برطرف کنند. همچنین، تعمیرکاران می‌ توانند به شما در انتخاب پاکت مناسب برای مدل جاروبرقی‌ کمک کنند. استفاده از پاکت نامناسب می‌ تواند به جاروبرقی شما آسیب برساند و طول عمر آن را کاهش دهد.

تعویض پاکت جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر پارویی جاروبرقی الکترولوکس

پارویی جاروبرقی الکترولوکس به عنوان قطعه ای که با ذرات ریز و آلودگی ها در تماس است، نقشی مهم در نظافت محیط دارد. وظیفه اصلی این بخش، جمع آوری گرد و غبار، مو و سایر آلودگی ها از سطوح مختلف است. با وجود سالم بودن سایر اجزای جاروبرقی، هرگونه خرابی یا ایراد در پارویی می تواند به طور کامل فرآیند نظافت را مختل کرده و جاروبرقی را بی استفاده نماید. علاوه بر این، گرفتگی و انسداد پارویی جاروبرقی الکترولوکس می تواند فشار مضاعفی بر موتور دستگاه وارد کند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل در این بخش باید اقدام به تعمیر یا تعویض پارویی دستگاه خود نمایید.

تعمیر پارویی جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی الکترولوکس

هنگامی که از جاروبرقی استفاده نمی‌ کنید، سیم جمع کن آن را به داخل محفظه مخصوص خود می‌ پیچد تا از آسیب دیدن، گره خوردن و اشغال فضای اضافی جلوگیری شود. نشانه‌ های مختلفی وجود دارد که نشان می‌ دهد سیم جمع کن جاروبرقی شما خراب شده است. برخی از این علائم عبارتند از عمل نکردن سیم جمع کن، برگشت آهسته سیم، صدای غیرمعمول و شل شدن یا جدا شدن سیم که در این شرایط بهتر است برای تعمیر یا تعویض آن از تعمیرکار مجرب آی پی امداد کمک بگیرید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر چرخ جاروبرقی الکترولوکس

چرخ جاروبرقی یکی از اجزای اصلی است که به حرکت روان و آسان دستگاه بر روی سطوح مختلف کمک می‌ کند. به طور کلی هر جاروبرقی دارای دو یا چهار چرخ است که در زیر بدنه دستگاه قرار گرفته‌ اند. اگر چرخ‌ های جاروبرقی شما ترک خورده، شکسته یا ساییده شده باشند، باید تعویض شوند. تعمیر چرخ جاروبرقی کار نسبتا ساده‌ای است، اما اگر تجربه کافی ندارید، بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید. تعمیرکار می‌ تواند به درستی مشکل را تشخیص دهد و چرخ‌ ها یا قطعات آسیب‌ دیده را تعویض کند.

تعمیر لوله خرطومی یا شلنگ جاروبرقی الکترولوکس

لوله خرطومی یا شلنگ جاروبرقی، بخش انعطاف‌ پذیری است که به شما امکان می‌ دهد جاروبرقی را حرکت دهید و در عین حال گرد و غبار و آلودگی‌ ها را به مخزن جاروبرقی بکشید. کاهش قدرت مکش از اصلی ترین نشانه های بروز خرابی یا آسیب دیدگی خرطومی جاروبرقی است. چنانچه پارگی یا سوراخ کوچکی در لوله خرطومی وجود داشته باشد، ممکن است بتوان آن را با استفاده از چسب تعمیر کرد. اما اگر شلنگ یا لوله خرطومی به شدت آسیب دیده باشد یا اگر پارگی یا سوراخ در محل اتصال به جاروبرقی یا سری باشد، باید تعویض شود.

تعمیر لوله خرطومی یا شلنگ جاروبرقی الکترولوکس

تعویض فیلتر جاروبرقی الکترولوکس

فیلتر جاروبرقی به جریان بهتر هوا در جاروبرقی کمک می‌کند که منجر به افزایش قدرت مکش و عملکرد بهتر دستگاه می‌ شود. در صورتی که مکش جاروبرقی شما کاهش پیدا کرده و یا گرد و غبار وارد موتور می شود، احتمالا مشکل مربوط به فیلتر دستگاه می باشد. تکنسین متخصص وضعیت فیلتر جاروبرقی شما را بررسی می کند تا ببیند نیاز به تمیز کردن یا تعویض دارد یا خیر. اگر فیلتر قابل شستشو باشد، تکنسین آن را به طور کامل تمیز می کند تا گرد و غبار و آلودگی های جمع شده از بین برود. چنانچه فیلتر آسیب دیده یا فرسوده باشد، تکنسین آن را با یک فیلتر جدید و مناسب با مدل جاروبرقی شما تعویض می کند.

تعویض فیلتر جاروبرقی الکترولوکس

نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در تهران

آی پی امداد به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در سراسر تهران، آماده ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع مدل های جاروبرقی این برند محبوب به شما عزیزان است. مرکز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران، تعمیرات این دستگاه را در تمامی نقاط اعم از شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران به متقاضیان خدمات ارائه می دهد. این مجموعه با داشتن تعمیرکاران متخصص توانسته است رضایت بالایی از مشتریان تهرانی را کسب کند. این مجموعه با توجه به داشتن شعب مختلف، در هر کجای شهر تهران که باشید، تعمیرکاران خود را در اسرع وقت به محل شما اعزام خواهد کرد.

خدمات جاروبرقی الکترولوکس در محل

آی پی امداد با ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در محل، به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به حمل و نقل دستگاه، در سریع‌ ترین زمان ممکن دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید. این امر علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان شما، به شما امکان می‌ دهد تا بر روند تعمیر جاروبرقی خود نظارت کامل داشته باشید. مزایای استفاده از خدمات آی پی امداد در محل شامل:

 • دیگر نیازی به صرف وقت برای حمل و نقل جاروبرقی به تعمیرگاه و بازگشت آن ندارید.
 • هزینه‌ های حمل و نقل دستگاه را حذف می کنید.
 • بر روند تعمیر جاروبرقی خود نظارت کامل خواهید داشت.

خدمات جاروبرقی الکترولوکس در محل

اگر تمایل به حمل جاروبرقی خود به تعمیرگاه را ندارید، می‌ توانید از خدمات پیک آی پی امداد استفاده کنید. پیک مجموعه در زمان تعیین شده به محل شما مراجعه کرده و جاروبرقی شما را به تعمیرگاه منتقل می‌کند. پس از تعمیر، جاروبرقی شما توسط پیک به محل شما بازگردانده می‌ شود.

استفاده از خدمات تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد چه مزایایی دارد؟

آی پی امداد یکی از مراکزی است که در سال 1370 در تهران تاسیس شد و طی سال ها با ارائه خدمات باکیفیت تعمیر و مبتنی بر دانش روز توانسته است در حال حاضر به معتبرترین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تهران تبدیل شود. این مجموعه در این سال ها همواره رضایت مشتریان را اولویت کار خود قرار داده است و توانسته است به جایگاه بالایی میان مصرف کنندگان لوازم خانگی مختلف دست پیدا کند. از جمله مزایای استفاده از خدمات تعمیرگاه جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات یدکی اورجینال
 • بهره مندی از خدمات تیم تعمیرکاران حرفه ای و متخصص
 • ارائه خدمات جاروبرقی الکترولوکس به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته
 • ارائه 3 تا 12 ماه گارانتی برای اطمینان از کیفیت خدمات
 • صرفه جویی در هزینه های تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس
 • پشتیبانی آنلاین مشتریان در پنل کاربری

عیب یابی مشکلات جاروبرقی الکترولوکس

برخی از مشکلات در انواع مدل های مختلف جاروبرقی الکترولوکس رایج بوده و بسیاری از کاربران با آنها مواجه خواهند شد. از این رو لازم است هرچه سریع تر آنها را عیب یابی و برطرف نمایید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به برخی از ایرادات رایج این دستگاه اشاره می کنیم.

روشن نشدن جاروبرقی الکترولوکس

 • برای بررسی علت روشن نشدن جاروبرقی الکترولوکس ابتدا باید پریز برق را بررسی کنید.
 • گاهی ممکن است جریان برق در پریز دچار مشکل شده باشد.
 • اگر از درستی جریان برق در پریز اطمینان حاصل کردید و همچنان مشکل پا برجا بود، باید سیم و کابل خروجی از دستگاه را بررسی نمایید.
 • همچنین ممکن است موتور یا برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد.

روشن نشدن جاروبرقی الکترولوکس

کارکرد نامنظم جاروبرقی الکترولوکس

 • به گزارش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس هنگامی که فاصله بین زغالها و تیغه در جاروبرقی تنظیم نیست جاروبرقی نامنظم عمل می کند.
 • فاصله بین ذغال و تیغه زمانی از تنظیمات خارج می شود که فشار فنرهای پشت زغال ها به اندازه کافی نباشد.
 • برای تنظیم فاصله بین ذغال و تیغه باید فنر ذغال ها را بکشید و فاصله بین آن ها را به درستی تنظیم کنید.
 • آرمیچر نیم سوز شده یکی دیگر از علل نامنظم کار کردن جاروبرقی الکترولوکس می باشد.

بوی سوختگی جاروبرقی الکترولوکس

 • ابتدا باید کیسه جاروبرقی را بررسی کنید که پر نباشد؛ زیرا پر بودن جاروبرقی موجب فشار به موتور و در نتیجه بوی سوختگی میشود.
 • همچنین اگر برق منزل دوفاز شده باشد و یا پریز دچار اتصالی شده باشد این مشکل پیش می آید.
 • سومین مسئله ای که قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس باید بررسی کنید لوله خرطومی دستگاه برای گرفتگی و مسدود شدن است.
 • همچنین باید فیلتر های جاروبرقی را تمیز کرده و مجدد در جای خود قرار دهید

مکش ضعیف جارو برقی الکترولوکس

 • اگر موتور جارو برقی یم سوز شده باشد، مکش جارو برقی به شکل چشم گیری کاهش پیدا میکند.
 • پره های جاروبرقی را بررسی نمایید که دچار مشکل نشود.
 • یکی از متداول ترین اشکالات کاهش مکش جارو برقی پر شدن کیسه آن است.
 • فیلتر جاروبرقی خود را چک نمایید تا کثیف نباشد.
 • گرفتگی لوله استیل، لوله خرطومی و برس جاروبرقی ممکن است موجبب کاهش مکش جارو برقی الکترولوکس شود.
 • غلتک های برس جاروبرقی الکترولوکس خود را نیز بررسی نمایید.

مکش ضعیف جاروبرقی الکترولوکس

صدای بلند جاروبرقی الکترولوکس هنگام کار

 • بعضی از موتورهای جارو برقی اساسا پر سر و صدا هستند.
 • اما چنانچه به یکباره صدای جاروبرقی الکترولوکس زیاد شد حتما مشکلی در جارو برقی وجود دارد.
 • اتصالات و اجزای جارو برق را از نظر گرفتگی بررسی نمایید.
 • ممکن است پروانه های موتور شکسته باشند.
 • اگر کلکتور جرقه بزند، جاروبرقی تولید صدای شدید می کند.
 • در این صورت لازم است کالکتور ها را تعویض نمایید.

خاموش شدن جاروبرقی الکترولوکس

 • اولین قدم، بررسی وجود برق در پریز و سالم بودن سیم و دوشاخه جاروبرقی است.
 • افت یا افزایش ناگهانی ولتاژ می‌تواند باعث خاموش شدن دستگاه شود.
 • داغ شدن موتور جاروبرقی به دلیل استفاده طولانی مدت یا پر شدن کیسه، می‌تواند باعث خاموش شدن ناگهانی به عنوان یک مکانیزم ایمنی عمل کند.
 • پر شدن کیسه یا مخزن جاروبرقی، جریان هوا را مسدود کرده و باعث خاموش شدن دستگاه می‌شود.
 • ایراد در سیم‌پیچی موتور از جمله سوختگی یا قطعی، می‌تواند باعث خاموش شدن ناگهانی دستگاه شود.

خاموش شدن جاروبرقی الکترولوکس

برق دار بودن بدنه جاروبرقی الکترولوکس

 • آسیب دیدگی سیم ها، اتصالات شل یا سیم های لخت می تواند منجر به نشت جریان الکتریکی به بدنه جاروبرقی شود.
 • خرابی موتور، بلبرینگ های معیوب یا ذغال های فرسوده می تواند باعث ایجاد نشت جریان الکتریکی شود.
 • پر شدن بیش از حد کیسه جاروبرقی می تواند جریان هوا را مسدود کند و باعث گرم شدن بیش از حد موتور و نشت جریان الکتریکی شود.
 • نفوذ آب یا مایعات دیگر به داخل جاروبرقی می تواند به سیم ها و اجزای الکتریکی آسیب برساند و منجر به برق دار شدن بدنه شود.

خارج شدن دود از جاروبرقی الکترولوکس

 • خروج دود از جاروبرقی الکترولوکس می تواند نشانه ی یک مشکل جدی باشد که نیاز به بررسی دارد.
 • رایج ترین علت خروج دود از جاروبرقی، سوختن موتور است.
 • اگر تسمه ی جاروبرقی فرسوده یا پاره شده باشد، می تواند باعث اصطکاک بیش از حد و در نهایت دود شدن شود.
 • انسداد در لوله ها یا فیلترها می تواند جریان هوا را مختل کند و باعث گرم شدن بیش از حد موتور و دود شدن شود.
 • اتصالات شل یا سیم های آسیب دیده می تواند جرقه زده و دود تولید کند.

خارج شدن دود از جاروبرقی الکترولوکس

جرقه زدن جاروبرقی الکترولوکس

 • با گذشت زمان، زغال‌ها فرسوده می‌شوند و می‌توانند جرقه ایجاد کنند.
 • خرابی یا کثیفی کموتاتور می‌تواند منجر به جرقه زدن دستگاه شود.
 • سیم‌های آسیب‌دیده یا فرسوده می‌توانند در داخل جاروبرقی اتصال کوتاه ایجاد کنند و جرقه بزنند.
 • خرابی بلبرینگ‌ها می‌تواند باعث اصطکاک و جرقه زدن شود.

سوالات متداول تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

کاربران به هنگام استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد سوالاتی را مطرح می کنند که در ادامه به بررسی رایج ترین آنها پرداخته ایم:

کلیه خدمات مربوط به سرویس و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در آی پی امداد دارای 3 الی 12 ماه گارانتی رسمی می باشد.

کلیه قطعاتی که در مجموعه آی پی امداد برای تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس شما استفاده می شود، از نوع اصلی و باکیفیت می باشند.

هزینه های تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس براساس مدل دستگاه، نوع خرابی و قطعات معیوب آن مشخص می شود. لازم به ذکر است که تمامی هزینه های این مجموعه با توجه به تعرفه اتحادیه تعیین خواهد شد.

برای رفع هرگونه ایرادات و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود می توانید از طریق شماره 02158941 با مرکز آی پی امداد تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
در بحث‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • رضا 11 آذر 1399

  سلام برد جارو برقی مشکل پیدا کرده یه بار روشن میشه یه بار نمیشه ترانزیتورشم عوض کردم چه قطعه ای خرابه که بعضی وقتا روشن میشه برق می‌رسونه بعضی وقتا نه

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 12 آذر 1399

   سلام، کلید، ذغال موتور و ترایاک برد هم باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
 • مریم 28 تیر 1399

  سلام لوله خرطومی جارو برقی ما از جایی که به جاروب وصل میشه پاره شده ایا امکان تعمیر هستش؟؟؟

  پاسخ دادن
 • محمد حبیبی 16 آبان 1398

  موتور جاروبرقی قدیمی الکترولوکس موجود دارید ؟ آکبنده یا دست دوم؟

  پاسخ دادن
  • مدیر 16 آبان 1398

   سلام بله قطعات جاروبرقی الکترولوکس موجود میباشد ، برای تهیه ؛ عکس قطعه مربوطه را به شماره 09333336936 از طریق واتس آپ ارسال نمایید.

   پاسخ دادن