logo logo تعمیر توستر بوش با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر توستر بوش

تعمیر توستر بوش
تعمیر توستر بوش
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر توستر بوش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان مرکز تعمیر توستر بوش در آی پی امداد اقدام به ایجاد شعب فعال در تمام مناطق تهران نموده تا شما بتوانید بعد از ثبت درخواست خود از خدمات این مرکز بهره مند شوید از این رو در ادامه به معرفی مرکز تعمیرات توستر بوش در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات توستر صرفه جویی کنید.

خدمات تعمیر توستر بوش

بعد از اعمال تحریم ها و گران شدن قیمت دلار ارائه خدمات باری این محصولات توسط شرکت های داخلی انجام میگردد. از این رو برای استفاده از خدمات تعمیر توستر بوش میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که روی ضمانت نامه محصول شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از این خدمات استفاده نموده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات مرکز تعمیرات توستر بوش در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از تمام شدن گارانتی توستر در آی پی امداد همچنان قابل استفاده خواهد بود.

نحوه تماس با مرکز تعمیر توستر بوش در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر توستر بوش در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیکترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار توستر بوش ارسال خواهد شد.
 • و بعد از تعمیرات توستر بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • و در انتها از شما در خصوص خدمات ارائه شده نظرسنجی میگردد.

خدمات تعمیر توستر بوش به چه صورت است؟

خدمات تعمیر توستر بوش به صورت زیر به شما ارائه میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میگردد.
 • بعد از تعمیر توستر بوش به شما فاکتور حدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی 9 الی 12 ماه هستند.

تعمیرکار توستر بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی دیگر از مواردی که باید در استفاده از خدمات مراکز تعمیرات از آن اطلاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار توستر بوش چه ویژگی هایی باید داشته باشد که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در تعمیر توستر بوش متخصص بوده و بتواند بدون وارد کردن آسیب به آن برای تعمیرات آن اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را نیز رعایت نماید.

راهنمای تعمیر و عیب یابی توستر بوش در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف مرکز تعمیرات توستر بوش در آی پی امداد بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی دستگاهتان است. از این رو در هر مرحله از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

علت روشن نشدن توستر چیست؟ چگونه برای عیب یابی و تعمیرات توستر بوش اقدام کنیم؟

یکی از شایع ترین مشکلات مربوط به توسترها که مصرف کنندگان از آن شکایت میکنند، روشن نشدن این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی علت روشن نشدن توستر بوش در نمایندگی تعمیر آی پی امداد میپردازیم:

 • ممکن است مشکل از پریزی باشد که دستگاه خود را به آن متصل کرده اید که برای رفع مشکل باید اقدام به اتصال دستگاه خود به پریز دیگری نمایید.
 • همچنین گاهی خراب شدن المنت های توستر منجر به روشن نشدن این دستگاه میگردد. از این رو برای رفع مشکل در این شرایط باید با تعمیرکار توستر بوش در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که مشکل روشن نشدن از اشکالات سیم پیچی دستگاه نشات میگیرد نیز برای تعمیر و رفع آن باید با مرکز تعمیرات توستر بوش تماس حاصل نمایید.

علت ایجاد دود در توستر چیست؟ نحوه تعمیر و رفع عیب توستر بوش به چه صورت است؟

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان توستر گزارش میکنند، ایجاد دود در این دستگاه است که برای عیب یابی این مشکل به بررسی علت ایجاد دود در توستر بوش میپردازیم:

 • ممکن است تکه ای نان به المنت دستگاه شما چسبیده باشد که در این صورت برای باز کردن دستگاه و بیرون اوردن تکه نان بهتر است از تعمیرکار توستر بوش کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که سینی زیری دستگاه شما از نان پر شده باشد نیز ممکن است ایجاد دود را شاهد باشید که برای جلوگیری از ایجاد این مشکل باید بعد از چند بار استفاده برای خالی کردن سینی اقدام نمایید.
 • یکی دیگر از علل ایجاد دود سوختگی روکش سیم در توسترها است که برای بررسی و از بین بردن این مشکل نیز بهتر است با مرکز تعمیرات توستر بوش تماس حاصل نمایید.

علت وجود بوی سوختگی در توستر چیست؟ راهکار تعمیرات توستر بوش در این مواقع

یکی دیگر از مشکلات گزارش شده توسط مصرف کنندگان توسترها ایجاد بوی سوختگی در این دستگاه است. از این رو در ادامه به بررسی راهکار برطرف کردن بوی سوختگی در توستر بوش میپردازیم:

 • ممکن است دلیل ایجاد بوی سوختگی در توستر بوش آب شدن سیم های عایق در این دستگاه در اثر استفاده زیاد باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از تعمیرکار توستر بوش کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که المنت های این دستگاه معیوب شده باشد، باید برای تعمیرات آن باید با فردی متخصص تماس بگیرید.
 • بوی سوختگی میتواند در اثر استفاده طولانی مدت از دستگاه باشد که بهتر است برای جلوگیری از این مشکل به صورت ساعت های جداگانه از این دستگاه استفاده نمایید.

چرا بعد از روشن کردن توستر فیوز برق قطع میشود؟ چه اقداماتی باید برای تعمیر توستر بوش انجام شود؟

علت قطع شدن فیوز برق بعد از روشن کردن توستر بوش مشکل دیگری است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • سیم های داخلی توستر دارای روکش عایق هستند که ممکن است در اثر استفاده زیاد از آن این روکش آب شده و جریان برق به صورت اشتباه برقرار گردد. از این رو برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از تعمیرکار توستر بوش کمک بگیرید.
 • همچنین در صورتی که توستر شما ضربه خورده باشد و یا از ازتفاعی افتاده باشد و سیم های آن اتصال کوتاه برقرار کنند، در روشن کردن آن فیوز میپرد که برای رفع مشکل در این شرایط نیز باید با مرکز تعمیرات توستر بوش در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

هزینه تعمیر توستر بوش در آی پی امداد

هزینه تعمیر توستر بوش در آی پی امداد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار توستر بوش امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات دستگاه شما تعویض گردد، بر این هزینه تاثیر میگذارد.
 • قرار داشتن توستر در دروه گارانتی سبب کاهش این هزینه ها میگردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر توستر بوش در آی پی امداد

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات تعمیر توستر بوش در آی پی امداد میپردازیم:

 • تعویض قطعات در این مرکز با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت خواهد گرفت.
 • بعد از تعمیرات توستر بوش به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار توستر بوش در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات توستر بوش در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی توستر بوش به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر توستر بوش، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد