logo logo تعمیرات تلویزیون پارس با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر تلویزیون پارس الکتریک

تعمیر تلویزیون پارس الکتریک
تعمیر تلویزیون پارس الکتریک
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر تلویزیون پارس الکتریک به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر تلویزیون پارس الکتریک (ال سی دی، ال ای دی، پلاسما، کیو ال ای دی) به صورت کاملا تخصصی در نمایندگی رسمی آی پی امداد توسط تکنسین هایی مجرب انجام می گیرد. استفاده از تجهیزات مدرن و انجام مراحل تعمیرات تلویزیون بر اساس متدهای روز جهان از جمله اصلی ترین اولویت هایی است که می توان در این مرکز شاهد آن بود. امکان درخواست تعمیرات حرفه ای تلویزیون در تمامی مناطق تهران (شمال، جنوب، غرق، شرق) با سرعت بالا و بهترین کیفیت میسر گردیده است.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک میتوانید در قسمت دیدگاه همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

نحوه برقراری تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیر تلویزیون پارس الکتریک در تهران

برقراری تماس با کارشناسان تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیر تلویزیون پارس الکتریک در تهران از طریق مسیرهای اینترنتی، حضوری و تلفنی امکانپذیر گردیده است. شما مشتریان عزیز می توانید:

 • در اولین فرصت برای دریافت خدمات تعمیرات با نمایندگی تلویزیون پارس الکتریک تماس برقرار نمایید.
 • در صورتی که به علت اتمام مدت زمان گارانتی، قادر به دریافت خدمات از نمایندگی یاد شده نیستید، آی پی امداد روند ارائه خدمات به مشتریان را تسهیل نموده است.
 • شما قادر خواهید بود تا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی ای پی امداد در تهران تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که شرایط برقراری ارتباط تلفنی با کارشناسان مرکز آی پی امداد برای شما مهیا نیست، در اولین فرصت درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
 • در این مرحله پس از ثبت درخواست، نام تکنسین و تعمیرکار آی پی امداد به همراه کد اشتراک از طریق سامانه پیام کوتاه به اطلاع شما می رسد.
 • ظرف مدت یک ساعت و کم تر، کارشناس تعمیرات به منظور انجام مراحل عیب یابی و تعمیر در محل حضور پیدا می کند.
 • ارائه فاکتور هزینه تعمیر تلویزیون پارس الکتریک به همراه گارانتی خدمات تعمیرات، پس از انجام مراحل یاد شده به مشتری صورت می گیرد.
 • در آخرین مرحله تعمیرکار نمایندگی رسمی آی پی امداد با ارائه فرم نظرسنجی به مشتریان، میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده را مورد بررسی قرار می دهد.
 • این امر به منظور افزایش کیفیت خدمات صورت می گیرد.

تعمیر تلویزیون پارس در محل کار یا در منزل

تعمیر تلویزیون پارس الکتریک در محل مورد نظر مشتری که عبارت منزل یا حتی محل کار می باشد، توسط نیروهای حرفه ای آی پی امداد انجام می گیرد. کلیه مراحل تعمیرات تلویزیون در محل با استفاده از تجهیزات مدرن و بر اساس متدهای حرفه ای انجام می گیرد. به همین واسطه هیچ تفاوتی بین انجام این مراحل در منزل یا محیط های دیگر وجود ندارد. برخورداری از دانش روز، سبب می گردد تا نیروهای آی پی امداد حرفه ای ترین خدمات را به مشتریان ارائه نمایند.

استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون پارس الکتریک در محل مورد نظر شما، قطعا موضوع بسیار مهمی است که می تواند در نوع خود امتیازات متعددی نیز داشته باشد. به طور مثال نباید فراموش کرد که انجام تعمیرات خارج از محیط کار یا منزل، گاها موجب آسیب دیدگی لوازم خانگی می گردد. در عین حال این موضوع هزینه های تعمیرات را نیز افزایش می دهد. به همین واسطه مهم ترین امتیاز تعمیر تلویزیون پارس الکتریک در محل عبارت است از:

 • بررسی و نظارت بر نحوه عملکرد تکنسین های تعمیرات تلویزیون
 • مدیریت زمان و هزینه های تعمیرات
 • کسب اطلاعات و دانش فنی به واسطه مشاهده نحوه عملکرد تعمیرکاران تلویزیون مرکز آی پی امداد
 • کاهش هر نوع احتمال آسیب دیدگی تلویزیون بر اثر حمل و نقل یا جابجایی

چرا از خدمات تعمیرات پارس الکتریک در نمایندگی مجاز آی پی امداد استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات تعمیرات پارس الکتریک در نمایندگی مجاز آی پی امداد برای هر یک از کاربران و متقاضیان تعمیرات این برند تلویزیون در تهران و به صورت کلی در سراسر کشور می تواند پیشنهادی متفاوت به شمار آید. آی پی امداد تنها مرکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات در کشور نیست، با این حال کاربران می توانند تفاوت های بسیاری را در صورت انتخاب این مرکز و سایر مراکز فعال در این حوزه شاهد باشند.

بهره مندی از تجهیزات مدرن و ارائه خدمات تعمیرات بر اساس جدیدترین پارامترها، رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی حین سرویس دهی به کاربران و همینطور در نظر داشتن قوانین رضایت مندی مشتریان از جمله مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. حضور تکنسین های تعمیرات آی پی امداد در کوتاه ترین زمان ممکن پس از ثبت درخواست کاربران در محل، یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که باید به آن اشاره کرد.

از مهم ترین امتیازات انتخاب نمایندگی مجاز آی پی امداد می توان به این موارد اشاره کرد:

 • بهره مندی از خدماتی پیشرفته منطبق با متدهای پیشرفته در جهان
 • سرعت بالا در عین رعایت کیفیت
 • اعزام تکنسین های تعمیرات ظرف حداکثر یک ساعت در محل
 • امکان دریافت مشاوره های آنلاین در حوزه عیب یابی و تعمیرات
 • دریافت گارانتی 3 الی 12 ماهه جهت تضمین کیفیت خدمات
 • اطمینان از اصالت قطعات مورد استفاده در صورت نیاز به تعویض قطعات

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون LCD، LED، OLED، QLED، Plasma پارس الکتریک

نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون ال سی دی، اولد، کیولد و پلاسما پارس در تهران شرکت پارس الکتریک است.

 • استفاده از قطعات فابریک در نمایندگی مرکزی تعمیر تلویزیون پارس الکتریک از مهم ترین امتیازاتی است که باید به آن اشاره کرد.
 • تعمیرکار تلویزیون پارس الکتریک به واسطه تخصص و حضور در دوره های آموزشی حرفه ای، توانمندی بالایی را در تعمیرات این برند دارا خواهد بود.
 • افزایش طول عمر دستگاه تلویزیون یکی از نتایجی است که در صورت انتخاب نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک شاهد آن خواهید بود.
 • همچنین اگر تلویزیون خود را به تازگی خریداری نمودید، به یاد داشته باشید که جهت نصب و راه اندازی میتوانید از خدمات رایگان پارس الکتریک نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش تلویزیون پارس بهره مند شوید.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر تلویزیون پارس الکتریک یا انتخاب تعمیرگاه مرکزی مجاز آی پی امداد ؟

در صورت خرید تلویزیون پارس الکتریک از نمایندگی مجاز این برند، قادر خواهید بود تا زمان اتمام گارانتی از خدمات نمایندگی بهره مند گردید. ارتباط با کارشناسان در نمایندگی معتبر برند پارس الکتریک، امکان دریافت خدماتی رایگان را برای شما فراهم می کند. اما در عین حال نمایندگی مجاز آی پی امداد در سراسر کشور نیز امتیازات ویژه ای را برای کاربران تلویزیون پارس الکتریک در نظر گرفته است. این امتیازات عبارت اند از:

 • همکاری با نیروهای مجرب در نمایندگی رسمی آی پی امداد شرایطی متفاوت را برای دریافت خدماتی کاملا حرفه ای و رضایت بخش ایجاد کرده است.
 • رعایت کلیه پارامترها و اصول بهداشتی در دوران کرونا از یک سو و توجه به حقوق و حریم مشتریان از سوی دیگر، اولویت های اصلی تعمیرکاران نمایندگی مجاز آی پی امداد به شمار می رود.
 • آی پی امداد همچنین این موقعیت را ایجاد نموده تا هر یک از کاربران در صورت وجود هر نوع ایراد، ابهام یا سوال، بتوانند این موضوعات را در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان مرکز آی پی امداد در میان بگذارند.
 • امکان دریافت مشاوره تخصصی تعمیرات پارس الکتریک به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین در مرکز آی پی امداد فراهم گردیده است.

بررسی روند تعیین هزینه تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک در نمایندگی مجاز آی پی امداد

روند تعیین هزینه تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک در نمایندگی مجاز آی پی امداد بر اساس پارامترهای متعددی شکل می گیرد. اما باید به این موضوع بسیار مهم نیز اشاره داشت که آی پی امداد از معدود مجموعه ها و مراکز تعمیرات حرفه ای در کشور است، که هزینه هایی شفاف را برای مشتریان طراحی و تنظیم می کند. در این مرکز هیچ یک از مشتریان نباید نگران افزایش بی دلیل هزینه ها یا ارائه فاکتورهایی غیر معمول باشند. تمامی اصول تعیین هزینه های شفاف برای رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان در آی پی امداد به بهترین شکل ممکن رعایت می گردد. از سویی دیگر مشتریان و متقاضیان تعمیر تلویزیون پارس الکتریک در ای پی امداد این فرصت را خواهند داشت تا به مقایسه و بررسی کیفیت خدمات و هزینه تعمیرات در این مرکز و سایر مراکز موجود بپردازند.

مهم ترین عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر تخصصی تلویزیون پارس الکتریک عبارت اند از:

 • تعمیرکار اعزام شده از سوی مرکز ای پی امداد به محل مورد نظر متقاضی، در صورت نیاز به تعویض قطعات، تنها از قطعات فابریک استفاده خواهد کرد.
 • این موضوع نکته ای بسیار مهم در تعیین هزینه های نهایی به شمار می رود.
 • تعمیرات اولین اولویت برای تعمیرکاران آی پی امداد محسوب می گردد.
 • به طور حتم هزینه های ناشی از تعمیرات در مقایسه با تعویض قطعات غیر ضروری، کاملا متفاوت خواهد بود.
 • بهره مندی از جدیدترین دستگاه ها در حوزه تعمیرات لوازم خانگی، یکی دیگر از موارد بسیار مهمی است که به واسطه آن عیب یابی در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

روند عیب یابی و تعمیر تلویزیون پارس الکتریک توسط تکنسین نمایندگی مرکزی آی پی امداد

روند عیب یابی و تعمیر تلویزیون پارس الکتریک توسط تکنسین نمایندگی مرکزی مجاز آی پی امداد با توجه به نوع دستگاه و همینطور نوع ایراد موجود در آن تعیین می گردد. از آن جایی که تلویزیون ها همواره جزء کاربردی ترین و پرمصرف ترین انواع لوازم خانگی به شمار می روند، احتمال خرابی آن ها در مقایسه با لوازم دیگر بسیار بیشتر خواهد بود. در این بین تعمیرات قطعا اولین اولویتی است که در صورت انتخاب آن می توان علاوه بر رفع مشکل یا مشکلات تلویزیون، شاهد کنترل و مدیریت هزینه ها به بهترین شکل ممکن نیز بود. اما انتخاب یک مرکز حرفه ای در حوزه تعمیرات تلویزیون می تواند دغدغه بسیاری از کاربران به شمار آید.

نمایندگی رسمی آی پی امداد یکی از مراکز معتبر و حرفه ای در حوزه عیب یابی، تعمیر انواع تلویزیون پارس الکتریک در کشور به شمار می رود. استفاده از تجربه کارشناسان تعمیرات در این مرکز موجب شده تا در نهایت هر یک از متقاضیان شاهد بهترین کیفیت ممکن در این رابطه باشند. توجه به جزئی ترین مشکلات در حوزه لوازم خانگی، موضوع فوق العاده مهمی است که باید به آن اشاره کرد. در ادامه به بررسی رایج ترین مشکلات تلویزیون پارس الکتریک به همراه نحوه عیب یابی و تعمیر آن می پردازیم.

تصاویر در تلویزیون پارس الکتریک پرش دارد، برای عیب یابی چه باید کرد؟

در صورتی که با مشکل پرش تصاویر در تلویزیون پارس الکتریک مواجه شدید، مراحل ذیل را برای عیب یابی دنبال کنید.

 • خرابی یا مشکل در پنل تلویزیون، خرابی مین برد، اختلال در منبع تغذیه تلویزیون و ضعیف شدن پاور را بررسی کنید.
 • سریعا در کوتاه ترین زمان ممکن با تعمیرکاران آی پی امداد به منظور حضور در محل و انجام مراحل عیب یابی تماس حاصل نمایید.
 • تا زمان حضور کارشناس تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک در محل نسبت به غیر فعال کردن گزینه motion interpolation اقدام کنید.
 • غیر فعال کردن این گزینه نقش مهمی در افزایش کیفیت تصاویر ضعیف شده خواهد داشت.
 • پرش تصویر در تلویزیون ناشی از مشکلات متعددی است که موارد یاد شده تنها بخشی از این مشکلات به شمار می روند.

رنگ ها در تصاویر تلویزیون پارس الکتریک بهم ریخته است، برای رفع عیب چه باید کرد؟

بهم ریختگی رنگ ها در نمایشگرهای پارس الکتریک می تواند به عنوان یکی از رایج ترین مشکلات شناخته شود.

 • در صورت بروز این مشکل با هاله ای از رنگ های مشابه و نزدیک به هم مواجه خواهید شد.
 • اصلی ترین علت بروز این مشکل مرتبط با لایه ابتدایی پنل یعنی Liquid است.
 • در صورت بروز مشکل ترکیب رنگ ها تنها راهکار ممکن تعویض پنل دستگاه است.
 • به این منظور پیش از انجام هر اقدامی، نسبت به ثبت درخواست تعمیر تلویزیون در مرکز آی پی امداد اقدام نمایید.
 • تعویض پنل جزء اقدامات کاملا تخصصی به شمار می رود و به طور معمول کاربران قادر به انجام این امر نخواهند بود.

تلویزیون پارس الکتریک سیگنال ندارد، برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر تلویزیون پارس الکتریک سیگنال ندارد، عوامل متعددی را باید مورد بررسی قرار دهید.

 • مشکلات مرتبط با آنتن اصلی ترین عامل عدم وجود سیگنال به شمار می روند.
 • تداخل سیگنال های موجود در یک محیط عامل دیگری است که در نهایت به عدم وجود سیگنال منجر می گردد.
 • عدم قرار گیری آنتن در محل مناسب (ارتفاع زیاد یا کم آنتن) علت دیگری است که می توان به آن اشاره کرد.
 • برای رفع مشکل عدم وجود سیگنال در تلویزیون پارس الکتریک پیش از ثبت درخواست تعمیرات، می توانید موارد یاد شده را به دقت مورد بررسی قرار دهید.
 • استفاده از دستگاه های تقویت کننده برای تنظیم سیگنال تلویزیون و تغییر محل قرار گیری آنتن از جمله مواردی است که باید به آن اشاره کرد.

پنل تلویزیون پارس الکتریک دچار شکستگی و آب خوردگی شده، برای رفع مشکل چه باید کرد؟

در صورتی که پنل تلویزیون پارس الکتریک دچار شکستگی و آب خوردگی شده باشد، برای عیب یابی و تعمیر مشکل ایجاد شده، بهترین راه تعمیرات خواهد بود.

 • ضربه خوردن صفحه تلویزیون می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد.
 • به طور حتم یکی از مهم ترین مشکلات استفاده نادرست از تلویزیون است.
 • امروزه به علت عدم وجود قطعات فابریک در صورت ضربه خوردن تلویزیون باید اقدام به تعویض آن نمود.
 • در این صورت احتمال ایجاد برخی خطوط عمودی یا افقی روی تلویزیون به علت ضرب دیدگی افزایش می یابد.
 • شکستگی ال سی دی تلویزیون پاس الکتریک یکی از مشکلات رایجی است که عموما قابل تعمیر نبوده و تنها در صورت بروز این مشکل، باید نسبت به تعویض دستگاه تلویزیون اقدام کرد.

کانال ها در تلویزیون پارس الکتریک به طور خودکار تغییر می کنند، برای عیب یابی چه باید کرد؟

اگر کانال ها در تلویزیون پارس الکتریک به طور خودکار تغییر می کنند، این مراحل را دنبال کنید:

 • باتری های کنترل را به منظور قطع انتقال پیغام های نادرست برای تغییر کانال به تلویزیون، خارج کنید.
 • در صورتی که پس از انجام این کار، مشکل برطرف نشد، نسبت به انجام کانال یابی مجدد اقدام کنید.
 • برای این منظور، وارد تنظیمات تلویزیون شوید.
 • سپس گزینه “آنتن هوایی” را انتخاب کنید.
 • در صورتی که تمایلی به انتخاب گزینه “کانال یابی خودکار” ندارید می توانید از گزینه “کانال یابی دستی” استفاده کنید.
 • اگر پس از انجام این مراحل موفق به رفع عیب تغییر کانال ها به صورت خودکار نشدید، این امکان را خواهید داشت تا نسبت به ثبت درخواست اعزام کارشناس آی پی امداد در محل برای عیب یابی و رفع مشکل اقدام کنید.

خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک در نمایندگی آی پی امداد

خلاصه و نتیجه گیری مقاله تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک در نمایندگی آی پی امداد به شرح ذیل است:

 • آی پی امداد از معتبرترین مراجع ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی به خصوص تلویزیون پارس در سراسر مناطق تهران است.
 • همکاری با نیروهای حرفه ای تنها بخشی از ویژگی هایی است که می توان در آی پی امداد شاهد آن بود.
 • بهره مندی از جدیدترین متدهای تعمیرات موجب شده تا خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی آی پی امداد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.
 • تعمیر کلیه قطعات لوازم خانگی به ویژه قطعات تلویزیون پارس الکتریک با استفاده از تجهیزات پیشرفته، یکی از موضوعاتی است که می توان به آن اشاره کرد.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار تلویزیون پارس الکتریک در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات تلویزیون پارس الکتریک در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی تلویزیون پارس الکتریک به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر تلویزیون پارس الکتریک، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد