logo logo تعمیرات بخارشو بایترون با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر بخارشو بایترون

تعمیر بخارشو بایترون
تعمیر بخارشو بایترون
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر بخارشو بایترون به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرگاه مجاز تعمیر بخارشور بایترون با اعزام کردن افراد متخصص به بخش های مختلف تهران از جمله شمال، جنوب شرق و غرب، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. بخارشور بایترون یکی از لوازم چند منظوره و کاربردی در منزل می باشد که تمیز کردن سطوح مختلف را برای بانوان بسیار ساده کرده است. ولی در برخی مواقع ممکن است مشکلاتی در این دستگاه به وجود بیاید که بهتر است تمام ایرادات به وجود آمده توسط متخصصین تعمیرات بخارشور بایترون رفع گردد.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیر بخارشو بایترون میتوانید در قسمت دیدگاه های همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

 تماس با خدمات مرکزی تعمیرات بخارشور بایترون در تهران

روش تماس با خدمات مرکزی تعمیرات بخارشور بایترون در تهران به صورت زیر است:

 • در ابتدا برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز مرکزی بخارشور بایترون، می‌توانید با نزدیکترین شعبه تماس حاصل کنید.
 • همچنین روش دیگر برای تعمیر بخارشور بایترون، ارسال درخواست آنلاین از طریق سایت آی پی امداد می باشد.
 • بعد از ارسال درخواست و یا برقراری تماس با مرکز آی پی امداد، تمام مشخصات شما ثبت شده و نام متخصص مربوط به همراه کد اشتراک به تلفن همراه شما ارسال میشود.
 • تعمیر کار بخارشور بایترون در همان روز در محل مربوطه حاضر شده و شروع به تعمیر دستگاه می‌کند.
 • مشتریان می‌توانند برای تعمیر بخارشور بایترون به کارگاه مجهز آی پی امداد نیز مراجعه کنند.

خدمات تعمیر بخارشور بایترون در تهران

خدمات تعمیر بخارشور بایترون در تهران به بهترین شکل ممکن و با بهره مندی از جدید ترین متدهای تعمیرات و به وسیله افراد متخصص انجام می‌شود. در واقع مرکز تخصصی تعمیرات بخارشور بایترون، خدماتی همراه با ضمانت به مشتریان ارائه می دهد.

 بعد از ثبت سفارش تعمیرات به صورت تلفنی و یا از طریق پنل درخواست تعمیرات آی پی امداد، امکان دریافت مشاوره های تخصصی نیز در بخش پرسش و پاسخ امکان‌پذیر است.

تعمیرات بخارشور بایترون در محل یا در منزل

خدمات تعمیر لوازم برقی ، مخصوصا تعمیر بخارشور بایترون در محل و یا در منزل، یکی از خدمات ویژه ارائه شده توسط مرکز آی پی امداد می باشد که با هدف جلب رضایت مشتریان انجام می شود. مشتریان با دریافت خدمات تعمیر بخارشور بایترون در منزل، بدون نیاز به مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد می توانند مشکلات دستگاه را رفع نمایند. در واقع یک فرصت بسیار مناسب برای صرفه جویی در زمان و هزینه ایجاد شده است.

روند کار به این صورت می باشد که بعد از ارسال درخواست، کارشناسان مرکز آی پی امداد در محل حضور یافته، و با دقت بسیار بالا شروع به تعمیر دستگاه می‌کنند. همچنین تمامی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار مربوطه همراه با گارانتی 3 ماهه می باشد.

مزیت هایی که شامل حال مشتریان با بهره مندی از خدمات تعمیر بخارشو بایترون در محل میشود عبارتند از:

 • با استفاده از خدمات تعمیر بخارشور بایترون در محل، تمام هزینه‌های اضافی حذف می‌شود.
 • در صورت بهره مندی از خدمات بخارشور بایترون در محل، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد نیست.
 • این امکان به وجود می‌آید تا مشتریان بتوانند از نزدیک مراحل تعمیر دستگاه را مشاهده نمایید.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو بایترون

گارانتی و خدمات پس از فروش تعمیر بخارشو زیر نظر نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو بایترون میباشد. به یاد داشته باشید که اگر اخیرا دستگاه بخارشو خودرا خریداری نموده اید، میتوانید از خدمات رایگان نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو بایترون بهره مند شوید. آی پی امداد تعمیرگاه مجاز و تخصصی تعمیر بخارشو بایترون در تهران میباشد و هیچگونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو بایترون ندارد.

اطلاعات تماس نمایندگی رسمی تعمیر بخارشو بایترون بر روی کارت گارانتی دستگاه درج شده است. برای بهره مندی از خدمات رایگان گارانتی میتوانید با شماره های نمایندگی رسمی تعمیر بخارشو بایترون تماس بگیرید.

هزینه تعمیر بخارشور بایترون در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد

میزان هزینه تعمیر بخارشور بایترون بر حسب مبلغ مشخص شده از طرف اتحادیه و مراکز مربوطه تعیین می‌گردد. در واقع بر همین اساس است که هزینه تعمیر بخارشور بایترون در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد، هزینه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

از مهمترین مزیت های مشخص شده برای مشتریان در تعمیرات بخارشور بایترون امکان برآورد هزینه های احتمالی بر اساس مشکل دستگاه می باشد.

لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیر بخارشور بایترون در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد بنا به دلایل زیر می تواند تغییر پیدا کند:

 • مدل بخارشور بایترون مثلاً قدیمی یا امروزی بودن دستگاه می‌تواند باعث تفاوت در قیمت قطعات استفاده شده و در نتیجه تغییر هزینه خدمات گردد.
 • استفاده کردن از قطعات با کیفیت و فابریک برای رفع مشکلات و تعمیر بخارشور بایترون یکی دیگر از دلایل تغییر هزینه خدمات می باشد.
 • مدت زمان گارانتی در رابطه با تعمیرات بخارشور بایترون به وسیله تعمیرکار آی پی امداد یکی دیگر از دلایل تغییر هزینه خدمات است.

راهنمای تعمیرات و عیب یابی بخارشور بایترون به وسیله تعمیرکار آی پی امداد

استفاده طولانی مدت از بخارشور بایترون و همچنین رعایت نکردن نکات ایمنی و یا سهل انگاری هنگام استفاده از دستگاه ممکن است باعث بروز مشکلات جدی شود، که تمام این ایرادها و مشکلات به وجود آمده باید به وسیله افراد متخصص رفع گردد، در واقع در این حالت امکان تعمیر صحیح دستگاه به بهترین شکل ممکن امکان پذیر می شود، چون  متخصصین تعمیرات بخارشور بایترون دارای تخصص فوق العاده بالا در این زمینه هستند.

دلیل گرم نشدن آب درون مخزن بخارشور بایترون چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر آب درون مخزن بخارشور بایترون گرم نمی شود، در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مهم ترین علت گرم نشدن آب درون مخزن بخارشور بایترون، وجود مشکل در برد یا موتور دستگاه می باشد، که باید تعمیر و یا تعویض گردد.

دلیل خارج نشدن بخار از بخارشور بایترون چیست و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر بخار از بخارشور بایترون خارج نمی شود در این حالت برای تعمیر باید و عیب یابی به موارد زیر دقت کنید:

 • اگر آب کافی درون مخزن وجود نداشته باشد در این حالت دستگاه قادر به تولید بخار کافی نخواهد بود. پس قبل از شروع به کار حتماً میزان آب موجود در مخزن را بررسی کنید.
 • همچنین وجود رسوب در دستگاه میتواند باعث مسدود شدن نازل بخار شده و از خروج بخار جلوگیری کند.
 • هنگامی که دستگاه را روشن می کنید کمی منتظر بمانید تا آب به نقطه جوش برسد تا دستگاه بتواند بخار لازم را تولید نماید.
 • سوراخ بودن مخزن یا خرطومی و یا  بسته نشدن صحیح کلاهک یکی دیگر از علت‌های نشتی بخار می باشد که از خروج صحیح بخار جلوگیری می کند.
 • بهم خوردن تنظیمات بخار در بخارشور یکی دیگر از علت های خارج نشدن بخار از دستگاه می باشد.
 • برخی از بخارشور ها دارای قفل کودک هستند که قبل از شروع به کار، باید دستگاه را از این حالت خارج نمایید.

 دلیل روشن نشدن بخارشور بایترون چیست و برای تعمیرات و رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشور بایترون روشن نمی گردد در این حالت برای تعمیرات و رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

 • استفاده بلند مدت از بخارشور باعث می‌شود تا سنسورها و قطعات الکترونیکی آسیب ببینند که در این حالت دستگاه روشن نمی گردد.
 • همچنین نبود آب کافی در مخزن یکی دیگر از دلایل خاموش شدن دستگاه می باشد.
 • از دلایل دیگر روشن نشدن بخارشور نبود برق در پریز و یا وجود قطعی در سیم می باشد.

 دلیل تولید بخار کم در بخارشور بایترون چیست و جهت عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشور بایترون، بخار کافی تولید نمی‌کند در این حالت جهت عیب یابی دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید:

 •  وقتی که آب را درون مخزن می ریزید در این حالت المنت شروع به گرم کردن آب می کند.
 • ولی در مواقعی به خاطر استفاده طولانی مدت از دستگاه، ممکن است المنت نیم سوز شده و قادر به گرم کردن آب نباشد.
 • در این مواقع لازم ایت به تعویض المنت بپردازید.

دلیل مسدود شدن نازل بخارشور بایترون چیست و برای تعمیر و عییب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که نازل بخارشور بایترون مسدود می گردد در این حالت برای تعمیر و عیب یابی دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید:

 • اصلی‌ترین دلیل مسدود شدن نازل بخارشور بایترون وجود رسوب در دستگاه می باشد، که علت اصلی آن هم استفاده کردن از آب معمولی است.
 • مشتریان عزیز می توانید با استفاده از سرکه تمام رسوبات به وجود آمده در دستگاه را تمیز کنید ویا استفاده از آب جوشیده یا مقطر میتواند از ایجاد رسوب در بخارشور جلوگیری کند.

دلیل باز نشدن درب مخزن بخارشور بایترون چیست و برای تعمیر و رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که درب مخزن بخارشور بایترون بازنمی‌گردد در این حالت برای تعمیر و رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

اصلی‌ترین دلیل باز نشدن درب مخزن،  وجود رسوب در دستگاه می باشد.در واقع استفاده از آب معمولی باعث می شود تا املاح موجود در آن باعث ایجاد رسوب و جوش خوردن درب مخزن بهم شود.

دلیل تمیز نشدن صحیح بخارشور بایترون چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر بخار شور بایترون به صورت صحیح تمیز نمی شود، در این حالت برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مخزن بخارشور همیشه باید تمیز بوده و بدون هیچ‌گونه آلودگی باشد، مشتریان عزیز می توانید با استفاده از آب جوشیده یا مقطر به جای آب معمولی، از بروز رسوب در دستگاه جلوگیری کنید.
 • همچنین انتخاب پارچه مناسب با جنس مرغوب می تواند تمام آلودگی های موجود در سطح بخارشور را تمیز کند.

چرا آب از بخارشو بایترون نشت میکند و برای تعمیر چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشور بایترون دچار نشتی می شود در این حالت برای تعمیر دستگاه باید به موارد زیر دقت کنید:

 •  وقتی بخارشو دچار نشتی می شود در این حالت بخار با فشار مناسب از دستگاه خارج نمی‌شود که باید منبع اصلی بروز نشتی را در زیر دیگ بخار بررسی کنید.

 نتیجه‌گیری در رابطه با تعمیرات بخارشور بایترون در تهران

 تعمیرات بخارشور بایترون در تهران جزو رسمی ترین های تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. تمام خدمات ارائه شده توسط این مرکز همراه با گارانتی بوده و با حداقل هزینه انجام می‌شود.

کاربران گرامی، با استفاده از شماره های پایین صفحه میتوانید با تعمیرگاه مجاز مرکزی بخارشو بایترون در آی پی امداد تماس بگیرید.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار بخارشو بایترون در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات بخارشو بایترون در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی بخارشو بایترون به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر بخارشو بایترون، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده!

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست