logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر اسپرسوساز مباشی

تعمیر اسپرسوساز مباشی
تعمیر اسپرسوساز مباشی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اسپرسوساز مباشی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر اسپرسوساز مباشی یکی از خدماتی است که دارندگان این دستگاه در صورت مشاهده ایراد یا هر گونه نقص در این دستگاه به آن نیاز دارند. اسپرسوساز مباشی یکی از دستگاه هایی است که تعمیرات آن نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. بنابراین در صورت آسیب دیدن این دستگاه باید برای تعمیر آن به نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی مراجعه نمایید. قطعا تعمیرات اسپرسوساز مباشی به دلیل مهارت در این زمینه با کیفیت بالاتر توسط تعمیرکار نمایندگی اسپرسوساز انجام می شود. در این مقاله به بررسی تعمیر اسپرسوساز مباشی و خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار اسپرسوساز مباشی در محل می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات تعمیرات اسپرسوساز مباشی در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی کنید.

نشانه های خراب شدن اسپرسوساز مباشی چیست؟

علائم خرابی اسپرسوساز مباشی چیست؟ اسپرسوساز مباشی چه زمانی نیاز به تعمیر دارد؟ خرابی اسپرسوساز مباشی با علائمی همراه است که در صورت وجود این علائم در دستگاه باید در اسرع وقت جهت تعمیرات آن به نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی مراجعه کرد.

 • دستگاه اسپرسوساز قهوه را پس از دم کشیدن گرم نگه نمی دارد.
 • اسپرسوساز آب را به نقطه جوش نمی رساند.
 • قهوه در دستگاه اسپرسوساز مباشی می جوشد.
 • دستگاه اسپرسوساز هنگام تهیه قهوه صدای زیادی ایجاد می کند.
 • دستگاه اسپرسوساز مباشی روشن نمی شود.

علت اختلال در عملکرد اسپرسوساز مباشی چیست؟

متاسفانه عوامل زیادی وجود دارد که باعث خرابی و از کار افتادن دستگاه اسپرسوساز مباشی می شود. خراب شدن برخی از قطعات اسپرسوساز مباشی باعث اختلال در عملکرد این دستگاه می شود. مهم نیست که علت خرابی اسپرسوساز مباشی چیست، برای تعمیرات اسپرسوساز مباشی باید از تکنسین اسپرسوساز مباشی کمک گرفت. اگر دستگاه اسپرسوساز خراب شود، دستگاه باید ایراد آن توسط تعمیرکار اسپرسوساز مباشی تشخیص داده شود. از جمله دلایلی که منجر به خرابی دستگاه اسپرسوساز مباشی می شود، شامل موارد زیر می باشد:

 • دستگاه قهوه و آب را به دلیل آسیب دیدن المنت گرم نمی کند.
 • دستگاه توانایی استخراج قهوه را به دلیل گرفتگی شدید از دست می دهد.
 • دستگاه اسپرسوساز به دلیل خرابی پمپ آب صدای زیادی ایجاد می کند.
 • اسپرسوساز به دلیل موقعیت اشتباه روشن یا خاموش نمی شود.

برطرف کردن مشکل دستگاه اسپرسوساز مباشی چگونه امکان پذیر است؟

نحوه تعمیر اسپرسوساز مباشی با توجه به علت خرابی متفاوت است. برای تعمیرات اسپرسوساز مباشی ابتدا باید علت خرابی اسپرسوساز را تشخیص و تشخیص دهید. برای عیب یابی اسپرسوساز مباشی باید از تعمیرکار اسپرسوساز مباشی برای عیب یابی دستگاه بخواهید. در صورتی که علت خرابی دستگاه اسپرسوساز مباشی با تعویض قطعات امکان پذیر است، از تعمیرکار بخواهید که اسپرسوساز مباشی را با استفاده از قطعات اصلی تعمیر کند.

روش ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی در تهران

اگر قصد تعمیر اسپرسوساز مباشی را دارید، بهتر است برای تعمیرات به نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی مراجعه کنید. نمایندگی با بهره گیری از بهترین امکانات و نیروی متخصص، تعمیرات انواع اسپرسوساز موباشی را با بهترین کیفیت انجام می دهد. شما می توانید از طریق شماره تماس 02158941 با نماینده این برند تماس بگیرید و خدمات نمایندگی تعمیر اسپرسوساز مباشی را در محل جویا شوید. اگر برای تعمیرات و عیب یابی دستگاه اسپرسوساز از تعمیرکار نمایندگی اسپرسوساز کمک بگیرید، می توانید بدون نگرانی تعمیر اسپرسوساز را به آنها بسپارید.

تعمیرکار نمایندگی اسپرسوساز مباشی چه خدماتی را در منزل یا محل شما ارائه می دهد؟

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی خدمات تعمیرات را در محل ارائه می دهد که متقاضیان از کیفیت کار رضایت دارند. خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی عبارتند از:

 • تعمیرکار اسپرسوساز مباشی در کمتر از یک ساعت برای تعمیرات در محل یا منزل شما خواهد بود.
 • تکنسین اسپرسوساز مباشی تمامی وسایل مورد نیاز برای تعمیر دستگاه را با خود می آورد.
 • تکنسین نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی برای تعمیرات اسپرسوساز از قطعات اورجینال استفاده می کند.
 • تعمیرکار اسپرسوساز مباشی تعمیر دستگاه را پیش روی شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

چرا برای خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی از آی پی امداد استفاده کنیم؟

آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی در استان تهران بهترین خدمات تعمیر را به مشتریان ارائه می دهد. این مجموعه بیش از 50 سال است که در زمینه تعمیرات برق و لوازم خانگی فعالیت می کند و از بهترین متخصصان و تکنسین ها برای تعمیرات کمک می گیرد. مجموعه آی پی امداد علاوه بر استفاده از تجهیزات اصلی و پیشرفته به دلیل تعمیرات در محل اسپرسوسازهای مباشی هزینه تعمیرات را تا 75 درصد کاهش داده و در هزینه تعمیرات صرفه جویی می کند.

چه نکاتی را رعایت کنیم تا کمتر نیازمند تعمیر اسپرسوساز مباشی شویم؟

باید بدانید که دستگاه اسپرسوساز دستگاه نسبتاً حساسی است و در صورت توجه بیشتر به نگهداری از این دستگاه، احتمال آسیب دیدن آن بسیار کاهش می یابد. راه های جلوگیری از خرابی اسپرسوساز مباشی شامل موارد زیر می باشد:

 • برای اتصال دو شاخه اسپرسوساز به منبع تغذیه از محافظ استفاده کنید.
 • باید برای تهیه قهوه از آب تصفیه شده استفاده کنید.
 • پس از هر بار استفاده از دستگاه اسپرسوساز، دستگاه را خاموش کرده و پریز برق را جدا کنید.
 • دستگاه اسپرسوساز را در فواصل زمانی معین تهویه کنید.
 • بعد از هر بار استفاده آب فیلتر را عوض کنید.
 • باید هر چند وقت یکبار تمام قسمت های دستگاه اسپرسوساز را تمیز کنید.

نتیجه گیری از تعمیر اسپرسوساز مباشی

در این مقاله به بررسی علت خرابی دستگاه اسپرسوساز و نحوه تعمیر اسپرسوساز مباشی پرداختیم. اگر دستگاه اسپرسوساز شما با مشکلاتی مانند گرم نشدن قهوه، روشن نشدن دستگاه، جوش نرفتن آب و سر و صدای زیاد همراه است، باید برای تعمیرات آن به مراکزی که خدمات تعمیر لوازم برقی ارائه می دهند، مراجعه کنید. آی پی امداد مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی است که با کمک نیروهای متخصص و حرفه ای در مدت زمان کوتاه و در محل مورد نظر مشتری اقدام به تعمیر انواع لوازم برقی می نماید. شما می توانید با شماره 02158941 با آی پی امداد تماس گرفته و درخواست تعمیرات اسپرسوساز مباشی را داشته باشید.

16 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مسعود 31 اردیبهشت 1402

  با سلام.منم مباشی 2501 دارم .طبق یک ویدیو آبگیری کردم که از نازل آب نمیاد و موقع کاپو یا لاته گرفتن شیر بیرون نمیده و خروجی نداره.موقع هواگیری چند قطره آب میاد و از تو مخزن شیر حالت مکیدن داره ولی خروجی نداره. اگه میشه راهنمایی کنید، ممنون از شما و پیج خوبتون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 01 خرداد 1402

   درود، احتمالا دستگاه نیاز به رسوب زدایی داشته و یا پمپ آن دچار مشکل شده است.

   پاسخ دادن
 2. رها 31 اردیبهشت 1402

  سلام.من اسپرسوساز مباشی ۲۵۰۱ خریدم ولی قسمت لاته و کاپوچینو کار نمی کنه .اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 اردیبهشت 1402

   درود، ابتدا چک کنید که اورینگ های ظرف شیر سر جای خود هستند یا خیر. اگر از اتصالات ظرف به دستگاه و اورینگ ها اطمینان دارید، باید دستگاه باز شده و از بخش تعلیق ساز به دیگ چک شود.

   پاسخ دادن
  امین 30 فروردین 1402

  سلام ، من اسپرسوساز مباشی 2501 خریدم. یک هفته بعد دیگه فوم شیر درست نمیکنه ( شیر مکش نداره). میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 فروردین 1402

   درود، مقداری محلول در منبع و ظرف شیر ریخته و سپس بدون شیر، از دستگاه آب بگیرید تا مدار شسته شود.

   پاسخ دادن
  محمد 17 اسفند 1401

  سلام مباشی۲۰۲۳دارم چراغ تک و دوبل باهم چشمک میزنه توحالت اماده به کار قرارنمیگره نمیتونم عصاره گیری کنم دلیلش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 اسفند 1401

   درود کاربر گرامی، به نظر می رسد ممکن است مشکلی در عنصر گرمایش یا پمپ آب در اسپرسوساز Mobashi 2023 شما وجود داشته باشد. هنگامی که چراغ های تک و دوتایی با هم چشمک می زنند، معمولاً نشان می دهد که دستگاه قادر به گرم کردن مناسب یا حفظ دمای ثابت نیست. در اینجا چند دلیل احتمالی وجود دارد که چرا ممکن است این اتفاق بیفتد: مخزن آب خالی است یا به درستی وارد نشده است: مطمئن شوید که مخزن آب با آب کافی پر شده و به درستی در دستگاه قرار داده شده است. اگر مخزن به درستی وارد نشود، دستگاه نمی تواند به درستی استخراج کند. مسدود شدن فیلترها یا مسدود شدن مسیرها: با گذشت زمان، فیلترها یا مسیرهای موجود در اسپرسوساز شما می توانند با تجمع مواد معدنی یا تفاله قهوه مسدود شوند که می تواند جریان آب را مختل کند و از استخراج صحیح دستگاه جلوگیری کند. سعی کنید فیلترها و مسیرها را با محلول رسوب زدا یا مخلوطی از سرکه و آب تمیز کنید. خرابی المنت گرمایشی: اگر المنت گرمایشی به درستی کار نکند، دستگاه نمی تواند آب را تا دمای مناسب برای استخراج گرم کند. در این صورت ممکن است نیاز به تعویض المنت گرمایش داشته باشید. پمپ آب معیوب: پمپ آب وظیفه راندن آب را از طریق دستگاه به داخل تفاله قهوه بر عهده دارد. اگر پمپ آب معیوب باشد، دستگاه نمی تواند به درستی استخراج کند. ممکن است نیاز به تعویض پمپ آب داشته باشید. خطای الکتریکی یا الکترونیکی: اگر هیچ یک از راه حل های بالا کار نکرد، ممکن است یک خطای الکتریکی یا الکترونیکی در دستگاه وجود داشته باشد که مانع از عملکرد صحیح آن می شود. اگر با این راهنمایی مشکل برطرف نشد، برای تعمیر دستگاه اسپرسوساز مباشی میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  رسول 09 دی 1401

  سلام.مباشی ۲۵۰۰ دارم چراغ اسپرسو و لاته چشمک میزنه و چراغ کاپوچینو خاموش میشه.کارش رو انجام میده.مشکل از چی هست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 دی 1401

   سلام اگر كارش انجام ميده و دكمه عمل ميكنه چراغ پشت برد فرمانتون سوخته

   پاسخ دادن
  ابوذر جلیلی 09 دی 1401

  من هد گروپ و باز کردم تمیز کنم حالا نمیدونم پلاستیک باید روی فنر باشه یا زیرش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 دی 1401

   منظور از پلاستيك چی هست

   پاسخ دادن
  نگین سهندی 21 آذر 1401

  سلام من یه دستگاه اسپرسوسازمباشی ۲۰۲۰ خریداری کردم باراول موقع استفاده همه چی درست بود اما باردوم موقع فوم گیری دستگاه یه صدای تخ تخ میداد وقی فوم گیری رو قطع کردم چراغ پاور شروع به چشمک زدن کرد واصلا قطع نشد تاخاموش کردم وچراخ بخارهم نارجی شد وچشمک زد علت چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 آذر 1401

   سلام متاسفانه مباشی باگ زياد داره و خرابی های اين مدل ارور خاصی نداره كه راهنمايی كامل بكنيم در كل برد دستگاه خرابی زياد داره و بايد چك شود

   پاسخ دادن
  رسول 15 آذر 1401

  سلام وقت بخیر.دستگاه اسپرسو ساز مباشی ۲۰۵۰دارم.دوروزه وقتی روشنش میکنم اول یه مقدار چشمک میزنه چراغ های دستگاه بعد قطع میشه و چراغ دکمه سینگل و دبل به رنگ قرمز چشمک میزنه و روشن نمیشه.لطفا راهنماییم کنین که مشکل از کجاست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 آذر 1401

   سلام اول از همه بايد سنسور حرارتي روي بريلر رو چك كنيد ولي ميتونه بيشتر از برد باشه متاسفانه مباشي bug زياد داره و حتما بايد قبل از خريد خوب چك ببش

   پاسخ دادن