تعمیر اسپرسوساز مباشی

بهره مندی از خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی در تمامی مناطق تهران همراه با قطعات اصل، گارانتی 3 الی 12 ماه و فاکتور رسمی توسط متخصصین ترین تکنسین ها در محل یا با مراجعه به کارگاه پیشرفته آی پی امداد برای مشتریان امکان پذیر می باشد.

بازه هزینه تعمیرات اسپرسوساز مباشی: 120/000 الی 390/000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر اسپرسوساز مباشی

در برخی مواقع ممکن است اسپرسوساز مباشی روشن نشود، گرم نشود، عصاره گیری انجام ندهد، فشار آن تنظیم نشود، نشتی داشته باشد و ... که در این شرایط، تعمیر اسپرسوساز مباشی یکی از خدماتی است که کاربران این دستگاه در صورت مشاهده ایراد یا هرگونه خرابی به آن نیاز دارند. اسپرسوساز مباشی یکی از دستگاه هایی است که تعمیرات آن نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. بنابراین در صورت آسیب دیدن این دستگاه باید از متخصصین این امر کمک بگیرید. خدمات تعمیرات اسپرسوساز مباشی در مرکز آی پی امداد، شامل مناطق شرق، غرب، شمال، مرکز و جنوب تهران می باشد. جهت تعمیر اسپرسو ساز مباشی خود می توانید به 3 روش تعمیر در محل، مراجعه حضوری به کارگاه آی پی امداد و استفاده از خدمات پیک این مجموعه استفاده نمایید. کلیه خدمات دستگاه اسپرسوساز مباشی در این مرکز با استفاده از قطعات فابریک و ارائه گارانتی معتبر تا 12 ماه همراه می باشد. برای تعمیرات دستگاه اسپرسوساز مباشی کافی است با شماره تلفن 02158941 یا 02191093903 تماس حاصل نمایید تا از خدمات ویژه آی پی امداد بهره مند شوید.

انواع خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد دارای 90 الی 365 روز گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370
مراجعه حضوری به کارگاه
تحویل کالا توسط پیک آی پی امداد

نحوه تماس و ثبت درخواست تعمیر اسپرسوساز مباشی در تهران

 • ابتدا می توانید از طریق شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 با آی پی امداد تماس گرفته و درخواست تعمیر اسپرسوساز مباشی خود را ثبت کنید.
 • همچنین می توانید برای ثبت درخواست تعمیرات اسپرسوساز مباشی خود به سایت آی پی امداد مراجعه کنید.

روش های استفاده از خدمات تعمیر اسپرسو ساز مباشی در آی پی امداد

 1. در روش اول، مشتریان می توانند بعد از ثبت درخواست خدمات، تعمیرکار اسپرسوساز مباشی را در محل کار یا منزل خود داشته باشند و خدمات در محل را دریافت نمایند.
 2. در روش دوم، امکان مراجعه حضوری مشتریان به کارگاه مجهز آی پی امداد و استفاده از خدمات اسپرسوساز مباشی وجود دارد.
 3. در سومین روش، پیک مجموعه به همراه باکس ضد ضربه به محل شما مراجعه کرده و اسپرسوساز مباشی را برای تعمیر به تعمیرگاه آی پی امداد انتقال می دهد.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات اسپرسوساز مباشی

 1. پس از تماس یا ثبت درخواست آنلاین تعمیر اسپرسوساز مباشی، مشخصات شما ثبت می شود و آدرس پنل کاربری از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد.
 2. در پنل کاربری می توانید مشخصات تکنسین یا تعمیرگاه، مدت گارانتی، فاکتور، زمان حضور تعمیرکار، پیک و … را مشاهده کنید.
 3. همچنین می توانید به صورت آنلاین با واحد پشتیبانی، انتقادات و شکایات مجموعه آی پی امداد در ارتباط باشید.
 4. بعد از انتخاب از سه روش بالا برای تعمیر اسپرسوساز، تمامی فرآیند خدمات، زمان حضور تعمیرکار یا پیک در محل شما و زمان آماده شدن دستگاه داخل پنل کاربری قابل مشاهده است.
 5. پس از اتمام کار می توانید فاکتور خدمات و مدت زمان گارانتی رسمی را در پنل کاربری مشاهده کنید.
 6. سپس کارشناس واحد Happy Call با شما تماس گرفته و نظرسنجی در خصوص رضایت شما از خدمات تعمیرکار یا کارگاه انجام خواهد شد.
 7. از ابتدای ثبت درخواست خدمات تا پایان روز گارانتی، یک کارشناس در پنل کاربری از شما پشتیبانی خواهد کرد.

با بهره مندی از خدمات تعمیرکار آی پی امداد برای تعمیر اسپرسوساز مباشی می توانید تا 75 درصد در هزینه خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر اسپرسوساز مباشی

یکی از سوالاتی که اغلب افراد در مواجهه با خرابی اسپرسوساز مباشی می پرسند، هزینه تعمیر اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد است. تعیین دقیق این هزینه تنها در صورتی امکان پذیر است که دستگاه توسط تکنسین متخصص آی پی امداد عیب یابی و بررسی شود. علاوه بر این، این قیمت تحت تأثیر نوع مدل و خرابی دستگاه و قیمت قطعه ای است که در هنگام تعمیر اسپرسوساز مباشی شما نیاز به تعویض دارد. لازم به ذکر است که کلیه هزینه های تعمیرات اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد طبق تعرفه اتحادیه می باشد و بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین در صورت آسیب دیدن دستگاه خود نگران قیمت تعمیر آن نباشید. برای شفافیت هزینه های دریافتی، فاکتور معتبر توسط تعمیرکار آی پی امداد به شما ارائه می شود. همچنین استفاده از خدمات این مجموعه هزینه تعمیر اسپرسوساز مباشی شما را تا 75 درصد کاهش می دهد.

جدول تعرفه خدمات

قطعات اسپرسوسازهزینه تعمیرات اسپرسوساز
پمپ850/000 الی 1/200/000 تومان
بویلر850/000 الی 1/800/000 تومان
برد الکترونیکی430/000 الی 4/500/000 تومان
دسته گروپ400/000 الی 630/000 تومان
فیلتر600/000 الی 950/000 تومان
ترموستات350/000 الی 640/000 تومان
المنت250/000 الی 440/000 تومان
شیر برقی آب300/000 الی 550/000 تومان
جرم گیری600/000 تومان
نمایش بیشتر

آی پی امداد کدام مدل ها و مشکلات اسپرسوساز مباشی را تعمیر می کند؟

اسپرسوسازهای برند مباشی در مدل های متنوعی در بازار موجود می باشند. فرقی نمی کند که از کدام مدل های اسپرسوساز مباشی استفاده می کنید، برای تعمیر هر کدام از این مدل ها می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

 • انواع اسپرسوسازهای نیمه صنعتی و خانگی دو شات و تک شات مباشی
 • مدل های دستگاه اسپرسو ساز خانگی و صنعتی مباشی سری CCM، ECM، CM و …

عوامل زیادی وجود دارد که باعث خرابی و از کار افتادن دستگاه اسپرسوساز مباشی می شوند و مهم نیست که علت خرابی دستگاه چیست. تنها برای تعمیرات اسپرسوساز مباشی باید از تکنسین متخصص در این زمینه کمک بگیرید. متخصصین مجموعه آی پی امداد می توانند در زمینه عیب یابی و رفع مشکلات اسپرسوساز مباشی به شما عزیزان کمک نمایند.

 • دستگاه اسپرسوساز قهوه را پس از دم کشیدن گرم نگه نمی دارد.
 • اسپرسوساز آب را به نقطه جوش نمی رساند.
 • قهوه در اسپرسوساز می جوشد.
 • اسپرسوساز هنگام تهیه قهوه صدای زیادی ایجاد می کند.
 • دستگاه اسپرسوساز روشن نمی شود.
 • اسپرسوساز نشتی آب دارد.

خدمات تعمیرکار اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد

در صورتی که با ایرادات و خرابی اسپرسوساز مباشی خود مواجه شده اید، می توانید از خدمات تعمیرکاران متخصص و باتجربه آی پی امداد برای سرویس، عیب یابی و تعمیر اسپرسوساز مباشی خود بهره مند شوید. در ادامه هریک از رایج ترین خدمات در این زمینه را ذکر کرده ایم.

رسوب زدایی اسپرسوساز مباشی

املاح آب شهری تاثیر نامطلوبی بر روی کارکرد اسپورسوساز‌های مباشی می‌گذارد، به‌نحوی که شاید بعد از مدتی طعم اسپرسو و نوشیدنی‌ را که از این دستگاه می‌گیرید، دوست نداشته باشید. تولیدکننده‌ها این دستگاه‌ها را به‌گونه‌ای می‌سازند که دائماً با آب، قهوه و شیر در تماس هستند. اگر از آب تصفیه نشده استفاده کنید، احتمال وجود رسوب در دستگاه زیاد می‌شود. حالا با بروز این مشکل باید به‌دنبال راه‌حلی مناسب بگردید تا جرم‌های به‌وجودآمده را از بین ببرید. برای این کار می‌توانید از محلول‌های اسیدی و تمیزکننده‌های خاص استفاده کنید تا مشکل کاملاً برطرف شود. بهترین راه برای از بین‌ بردن رسوب اسپرسوساز مباشی، استفاده از اسید سیتریک است. برای جرم گیری اسپرسوساز مباشی طبق این مراحل پیش بروید:

 1. برای تهیه محلول اسید سیتریک یک فنجان آب گرم تهیه کرده و یک قاشق از این اسید را داخل آن بریزید. معمولاً یک یا 2 قاشق برای تمیزکاری کامل رسوب‌ها از بدنه دستگاه کفایت می‌کند.
 2. ابتدا مطمئن شوید که دستگاه خاموش است، حالا درب مخزن را باز کنید و محلول را داخل آن بریزید. بعد از ریختن محلول نوبت به پر‌کردن مخزن با آب می‌رسد.
 3. سپس باید دستگاه را روشن کرده و اجازه دهید که محلول اسید سیتریک داخل مخزن از دستگاه عبور کند. فرآیند پاکسازی حدود 10 تا 15 دقیقه طول می‌کشد.
 4. بعد از گذشت بازه زمانی ذکر‌شده ابتدا دستگاه را خاموش و بعد آب داخل آن را تخلیه کنید.
 5. داخل مخزن آب تمیز بریزید و دوباره دستگاه را روشن کنید تا ذرات به جا مانده از محلول تمیز شوند.
 6. شما باید چندین بار اقدام به تمیز کردن دستگاه اسپرسوساز مباشی تا مطمئن شوید که هیچ اثری از محلول اسید سیتریک باقی نمانده است.

رسوب زدایی اسپرسوساز مباشی

هواگیری دستگاه اسپرسوساز مباشی

هواگیری یکی از مهمترین اقداماتی است که باید برای اسپرسوساز مباشی انجام دهید. عدم هواگیری دستگاه نه‌تنها روی طعم قهوه تأثیر می‌گذارد، بلکه بعد از مدتی باعث تاثیرات نامطلوب بر روی دستگاه می‌شود و حتی کارکرد آن را مختل می‌کند. با هواگیری مزیت‌هایی مثل بهبود کیفیت قهوه، بهبود مسیر خروج قهوه، تنظیم فشار دستگاه و افزایش طول عمر حاصل می‌شود.

شما باید در 2 صورت هواگیری اسپرسوساز مباشی خود را انجام دهید:

 1. زمانی که دستگاه را تازه خریده‌اید و هنوز استفاده نشده است. با این کار تمام گرد و غبار‌هایی را که از زمان تولید روی نازل‌ها و بخش‌های مختلف دستگاه نشسته‌اند، از بین می‌برید. این کار بوی نامطبوع پلاستیک را نیز از بین می‌برد.
 2. وقتی که زمان زیادی از آخرین استفاده از دستگاه می‌گذرد یا برای مدتی طولانی دستگاه بلااستفاده باقی مانده است.

برای هواگیری دستگاه اسپرسوساز مباشی طبق این مراحل پیش بروید:

 1. اولین مرحله شستشوی مخزن و پر‌کردن آن از آب تا خط آخر است.
 2. پیشنهاد می‌دهیم به‌جای آب املاح‌دار شهری از آب جوشیده‌شده یا معدنی استفاده کنید. شما باید حتماً آب کافی داخل مخزن بریزید، در غیر این صورت فرآیند هواگیری به درستی انجام نخواهد شد.
 3. دستگاه را روشن کنید و از بسته‌شدن صحیح نازل بخار نیز مطمئن شوید.
 4. اجازه دهید که دستگاه گرم شود و حالا یک لیوان زیر نازل بگذارید.
 5. حالا باید دستگاه اسپرسوزن را فشرده و منتظر بمانید تا از هد گروپ کمی آب خارج شود. در این مرحله باید همچنان منتظر خروج آب باشید، البته بیرون‌ رفتن کمی بخار با فشار نیز طبیعی است.
 6. وقتی آب در حال خروج است، سریعاً یک بار مخزن را بردارید و دوباره سر جای قبلی‌اش بگذارید.
 7. با خارج‌ شدن یک لیوان آب از دستگاه یعنی هواگیری با موفقیت انجام‌شده است.

هواگیری دستگاه اسپرسوساز مباشی

تعمیر برد الکترونیکی اسپرسوساز مباشی

برد الکتریکی یکی از اصلی‌ترین قطعات استفاده‌شده در دستگاه اسپرسوساز مباشی است که سایر قطعات الکتریکی روی آن قرار می‌گیرند. برد نقش رابط بین سایر وسیله‌ها را بر عهده دارد و در صورتی که آسیب ببیند، متأسفانه ارتباط بین سایز اجزاء نیز از بین می‌رود. در این صورت مشکلاتی مثل کار نکردن دستگاه یا گرم‌نشدن آب اسپرسوساز رخ می‌دهد.

علت خرابی برد معمولاً کار کشیدن بیش‌ازاندازه از دستگاه یا برخورد ضربه به بدنه آن است. برد را داخل بدنه نصب می‌کنند تا بتوانند تمام اجزاء را روی آن پیاده‌سازی کنند. حالا کافیست تا ضربه‌ای سنگین به دستگاه وارد شود تا کارآیی برد یا بسیاری از قطعات دیگر را مختل کند. البته فشار بیش‌ازاندازه روی دستگاه، نوسانات برق، نفوذ رطوبت به بدنه، دائماً کار کشیدن از دستگاه و … نیز می‌توانند از جمله مهمترین عوامل آسیب‌دیدگی برد الکتریکی باشند.

تعمیر برد الکتریکی کاری کاملاً تخصصی است. این قطعه توسط تعمیرکاران حرفه‌ای بررسی می‌شود، سپس اگر راهکاری برای رفع مشکلات آن وجود نداشت، اقدام به تعویض قطعه می‌کنند. توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان خود برد را تعویض نکنید، در غیر این صورت شاید آسیب‌های جدی به دستگاه برسانید یا در مونتاژ دوباره قطعات دچار مشکل شوید. این کار به‌خوبی از عهده کارشناسان مجموعه آی پی امداد بر می‌آید، بنابراین این کار را بر عهده متخصصین حرفه‌ای بگذارید.

سرویس اسپرسوساز مباشی

سرویس دوره‌ای یکی از مهمترین اقداماتی است که باید برای پیشگیری از مشکلات احتمالی در اسپرسوساز مباشی انجام داد. با سرویس دوره‌ای جلوی خرابی کامل یک قطعه را می‌گیرید و از آسیب‌رسانی بیش‌ از اندازه به دستگاه پیشگیری خواهید کرد. اما طی سرویس‌های دوره‌ای چه کاری انجام می‌شود؟ طی این‌روند تعمیرکار معمولاً بخش‌های مختلف دستگاه را بررسی می‌کند و از کارکرد مطلوب آنها مطمئن می‌شود. همچنین برخی از متداول‌ترین مشکلات اسپرسوساز را نیز بررسی خواهد کرد که عبارت هستند از:

 • گرم نگه‌نداشتن قهوه بعد از دم‌کشیدن
 • به جوش‌نرساندن آب
 • ایجاد صدای زیاد حین تهیه قهوه
 • روشن‌نشدن دستگاه
 • نشتی‌ آب از دستگاه
 • جوشیدن قهوه در اسپرسوساز

سرویس اسپرسوساز مباشی

هریک از این مشکلات می‌توانند نشانه بروز ایراداتی در دستگاه باشند. معمولاً خرابی واشر، باز نشدن پیچ شاور و … دلیل بروز این مشکلات هستند. در همین راستا سرویس کار مجرب آی پی امداد در حین سرویس دستگاه اسپرسوساز مباشی ابتدا تمام این قطعات را چک می‌کند و سپس با از بین‌ بردن مشکلات، به طول عمر مفید آن می‌افزاید. همچنین روش صحیح تنظیمات و راه اندازی اسپرسوساز مباشی را نیز به شما توضیح خواهد داد. شما می‌توانید برای سرویس دوره‌ای از متخصصین مرکز آی پی امداد کمک بخواهید.

تعمیر پمپ دستگاه اسپرسو ساز مباشی

در اسپرسوساز‌های مباشی از پمپ‌های لرزشی استفاده می‌شود که وظیفه فشار دادن و کشیدن پیستون را به‌واسطه سیم‌پیچ الکترومغناطیسی خود دارند. پمپ‌ها فقط زمانی فعال می‌شوند که فرآیند عصاره‌گیری را آغاز کنید. از جمله نشانه‌ها و دلایل خرابی یا در معرض آسیب قرار گرفتن پمپ می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • سروصدای زیاد از دستگاه
 • کمبود فشار
 • نشتی آب
 • نشتی‌داشتن لوله‌ها
 • عدم توانایی در ایجاد فشار کافی برای عبور قهوه

تعمیر پمپ دستگاه اسپرسو ساز مباشی

برای تعمیر پمپ ابتدا باید نوع آن را مشخص کنید. معمولاً علاوه بر پمپ لرزشی از مدل‌های چرخشی و دنده‌ای نیز در این دستگاه استفاده می‌کنند. بعد از تشخیص نوع پمپ کافیست پمپی نو و مشابه آن را تهیه کرده و به‌جای قطعه قبلی قرار دهید. حالا دستگاه درست مثل قبل کار می‌کند.

تعمیر واشر هد گروپ اسپرسو ساز مباشی

واشر هد گروپ به‌عنوان یک حلقه بزرگ از محکم‌بودن قفل بین هد گروپ و پرتافیلتر مطمئن می‌شود. در صورت چکه‌ کردن پرتافیلتر باید واشر را تعویض کنید. البته خرابی این قطعه نشانه‌های دیگری دارد که از جمله آنها می‌توان به فشار کم دستگاه اشاره کرد. علت خرابی واشر هد گروپ در اغلب اوقات می‌تواند به‌دلیل پر‌ بودن بیش‌ازاندازه بسکت یا ریز‌بودن بیش‌ازاندازه آسیاب قهوه اشاره کرد. در صورت آسیب‌دیدگی واشر هد گروپ باید این قطعه را با یک قطعه نو تعویض کنید. توصیه می‌کنیم که این کار را بر عهده تکنسین‌های حرفه‌ای آی پی امداد بگذارید که به‌خوبی به تمامی مراحل تعمیر دستگاه مسلط هستند و با سرویس حرفه‌ای جلوی آسیب‌دیدگی سایر بخش‌های دستگاه شما را نیز می‌گیرند.

تعمیر واشر هد گروپ اسپرسو ساز مباشی

تعویض ترموستات و المنت اسپرسوساز مباشی

ترموستات از جمله کاربردی‌ترین قطعات در اسپرسوساز‌های مباشی است که وظیفه کنترل‌کردن دمای آب را بر عهده دارد. ترموستات مطمئن می‌شود که قهوه به دمای مناسب برای استخراج رسیده و بین دما و فشار تعادل به‌وجود می‌آورد. این قطعه جلوی بیش‌ از اندازه گرم‌شدن دستگاه را نیز می‌گیرد و با این کار از آسیب‌دیدگی قطعات داخل اسپرسوساز جلوگیری خواهد کرد. ترموستات باید بخار داخل اسپرساز را نیز کنترل کند و مطمئن شود که دمای بخار به‌صورت دقیق تنظیم می‌شود. بخار مناسب کف لازم برای قهوه را ایجاد می‌کند و برای همین باید کاملاً کنترل‌ شده باشد.

حالا فرض کنید که ترموستات آسیب دیده است، در این صورت تمام عملکرد‌های دستگاه مختل می‌شوند. دستگاه بیش‌ از اندازه گرم می‌شود، کنترلی روی دمای بخار ندارد و دمای ثابت توسط دستگاه حفظ نخواهد شد. ترموستات به دلایل مختلفی دچار مشکل می‌شود که از جمله آنها می‌توان به استفاده نادرست، سوختگی‌های مکانیکی، بروز عیب‌هایی در قطعات تولیدی، وارد‌شدن آب و رطوبت به دستگاه و به پایان‌ رسیدن عمر مفید ترموستات اشاره کرد. ترموستات در داخل دستگاه و در کنار سایر قطعات داخلی قرار می‌گیرد.

المنت هم شرایط لازم برای تبدیل آب به بخار و ایجاد فشار لازم برای عبور آب از بخش‌های مختلف دستگاه را فراهم می‌کند. در صورتی که المنت آسیب ببیند، آب تا درجه لازم گرم نمی‌شود و کیفیت قهوه خروجی از دستگاه پایین می‌آید. این می‌تواند به‌دلیل استفاده مداوم از دستگاه، ضربه‌ به المنت‌ها یا به پایان‌ رسیدن عمر مفید آنها باشد. المنت نیز مانند سایر قطعات در قسمت داخلی دستگاه قرار گرفته است. شما می‌توانید خدمات تعمیر یا تعویض ترموستات یا المنت را که کاملاً تخصصی است، به کارشناسان آی پی امداد بسپارید.

تعویض ترموستات و المنت اسپرسوساز مباشی

تعمیر بویلر (مخزن آب) اسپرسوساز مباشی

بویلر یکی از قطعات اصلی در گرم نگه‌ داشتن آب داخل دستگاه اسپرسوساز است. بویلر به‌عنوان یک مخزن دربسته در قسمت داخلی دستگاه قرار می‌گیرد و آب ورودی از مخزن اصلی را گرم می‌کند. وقتی که آب را داخل مخزن بیرونی دستگاه می‌ریزید، این آب به بویلر منتقل می‌شود و پس از ایجاد درجه حرارتی مناسب، در تهیه اسپرسو و کف شیر به کار می‌آید. اگر بویلر آسیبی ببیند، قاعدتاً دستگاه دیگر مانند قبل توانایی گرم‌ کردن آب را ندارد. علاوه‌براین، شاید آب از شاور هد به‌صورت سوزنی و خطی و با فشار و بخار خارج شود که در این صورت نیز باید بویلر را تعویض کنید. علت آسیب‌دیدگی بویلر می‌تواند به‌ دلیل استفاده طولانی‌مدت از آن باشد. برای رفع این مشکل می‌توانید به‌سراغ متخصصان تعمیر اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد بروید و از آنها بخواهید که مشکلات به‌وجودآمده برای دستگاهتان را رفع کنند. آنها با تعمیر یا تعویض قطعه با یک بویلر جدید کارکرد دستگاه را درست مثل روز اول می‌کنند.

تعویض فیلتر آب اسپرسوساز مباشی

فیلتر آب اسپرسوساز مباشی یک قطعه کوچک است که در مخزن آب دستگاه قرار می‌گیرد.  فیلتر آب ذرات معلق، مانند کلر، رسوبات و آلاینده‌های آلی را از آب حذف می‌کند. این مسئله طعم و بوی قهوه شما را بهبود می‌بخشد و همچنین از رسوب بستن در داخل دستگاه شما جلوگیری می‌کند. با گذشت زمان، فیلتر آب آلودگی‌ها را جذب می‌کند و کارایی خود را از دست می‌دهد. به طور کلی، باید فیلتر آب اسپرسوساز مباشی خود را هر 2 تا 3 ماه یکبار تعویض کنید، حتی اگر به طور مرتب از دستگاه خود استفاده نکنید. اگر طعم قهوه شما تلخ، ترش یا بی‌مزه شده است یا آب از دستگاه شما با فشار کم خارج می‌شود، ممکن است فیلتر آب مسدود شده باشد. برای انجام این کار باید فیلتر قدیمی را از داخل مخزن آب بیرون بیاورید. سپس فیلتر جدید را در محل مناسب داخل مخزن آب قرار دهید و مطمئن شوید که به درستی در جای خود قرار گرفته است.

تعویض فیلتر آب اسپرسوساز مباشی

تعمیر شیر بخار اسپرسوساز مباشی

شیر بخار اسپرسوساز مباشی قطعه ای است که به شما امکان می دهد بخار آب را از دستگاه خود برای تهیه کاپوچینو، لاته و سایر نوشیدنی های گرم براساس بر قهوه خارج کنید. این شیر بخار معمولاً از یک شیر، یک نازل و چندین قطعه داخلی کوچکتر تشکیل شده است. رسوبات می تواند به مرور زمان در شیر بخار جمع شده و باعث گرفتگی، نشت و کاهش فشار بخار شود. اگر متوجه شدید که شیر بخار فشار ضعیفی دارد یا به طور کلی بخار تولید نمی کند، ممکن است شیر بخار خراب شده باشد. در برخی موارد، ممکن است بتوانید با تمیز کردن و رسوب زدایی شیر بخار، مشکلات جزئی را برطرف کنید. با این حال، اگر شیر بخار به شدت آسیب دیده یا فرسوده شده باشد، باید آن را تعویض کنید و می توانید این کار را به تعمیرکاران متخصص آی پی امداد بسپارید.

تعویض واشر اسپرسوساز مباشی

واشر اسپرسوساز مباشی، قطعه‌ای کوچک و لاستیکی است که در قسمت زیر پرتا فیلتر دستگاه قرار می‌گیرد. این واشر به طور کامل بین پرتا فیلتر و هد گروپ دستگاه آب‌بندی ایجاد می‌کند و مانع از نشت آب هنگام تهیه اسپرسو می‌شود. واشر اسپرسوساز یک قطعه مصرفی است که با گذشت زمان و استفاده مکرر، فرسوده و خراب می‌شود. با هر بار استفاده از دستگاه، واشر تحت فشار و اصطکاک قرار می‌گیرد. این امر به مرور زمان باعث ساییدگی و فرسودگی واشر می‌شود. نشت آب، کاهش فشار دستگاه و تهیه قهوه اسپرسو رقیق می تواند از نشانه های خرابی این قطعه باشد که لازم است آن را تعویض نمایید.

تعویض واشر اسپرسوساز مباشی

نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز مباشی در تهران

شما با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات اسپرسوساز مباشی در تهران، در هر محله ای که زندگی می کنید، می توانید در اسرع وقت به تعمیرکار متخصص دسترسی پیدا کنید. آی پی امداد از جمله مراکز تعمیرات لوازم خانگی و برقی نظیر اسپرسوساز مباشی در تهران است که برای ارائه خدمات سریع تر به مشتریان خود، تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. بنابراین مشتریان عزیز که در هریک از مناطق 24 گانه تهران سکونت دارند، در صورت نیاز به تعمیر اسپرسوساز مباشی خود می توانند این خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن توسط تکنسین های متخصص و مجرب آی پی امداد در محل خود دریافت نمایند.

تعمیر اسپرسو ساز مباشی در محل

اگر از اسپرسوساز مباشی در منزل یا محل کار خود استفاده می کنید و عملکرد دستگاه دچار مشکلاتی شده است و نیاز به تعمیر دارد، اما زمان لازم برای پیدا کردن یک تعمیرگاه مجهز و انتقال دستگاه به آن را ندارید، نگران نباشید. آی پی امداد با ارائه خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی در محل، این مشکل را برای شما حل کرده است. آی پی امداد یکی از این مراکز مجاز است که یکی از خدمات بی نظیر آن، تعمیر اسپرسوساز مباشی در محل کار یا منزل مشتریان می باشد. مزایای استفاده از خدمات تعمیرات اسپرسوساز مباشی در محل شامل موارد زیر است:

 • می توانید مراحل تعمیر اسپرسوساز مباشی را از نزدیک مشاهده کنید.
 • اسپرسوساز مباشی سرد و گرم شما به دلیل عدم جابجایی آسیبی نمی بیند.
 • این خدمات باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما می شود.
 • نیازی به انتظار برای تعمیر اسپرسوساز مباشی نیست و دستگاه شما در همان روز تعمیر می گردد.

تعمیر اسپرسو ساز مباشی در محل

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیرات اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد

آی پی امداد به عنوان مرکز تعمیرات اسپرسوساز مباشی در استان تهران، بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. این مجموعه بیش از 30 سال است که در زمینه تعمیرات لوازم برقی و خانگی فعالیت می کند و از بهترین متخصصان و تکنسین ها برای تعمیرات اسپرسوساز مباشی کمک می گیرد. از جمله مهمترین مزایای استفاده از خدمات آی پی امداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از خدمات تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه
 • ارائه خدمات تعمیر اسپرسوساز مباشی در محل
 • ارائه گارانتی معتبر برای تضمین کیفیت خدمات و افزایش اعتماد مشتریان
 • استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر اسپرسوساز مباشی
 • ارائه پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته در پنل کاربری مشتریان

عیب یابی مشکلات دستگاه اسپرسو ساز مباشی

اگر اسپرسوساز مباشی شما خراب است، باید در اسرع وقت آن را عیب یابی و تعمیر کنید. در این شرایط می توانید با مرکز تعمیرات اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد تماس بگیرید. در ادامه به بررسی رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای اسپرسوساز مباشی شما رخ دهد، به همراه علت بروز آنها توسط تعمیرکار متخصص آی پی امداد خواهیم پرداخت.

روشن نشدن اسپرسوساز مباشی

 • عدم روشن شدن دستگاه اسپرسوساز ممکن است بنا به دلایل ساده ای چون عدم اتصال آن به برق، قطعی برق و … باشد.
 • همچنین لازم است دوشاخه و پریز برق را نیز چک نمایید.
 • سپس آب موجود در مخزن دستگاه را بررسی کنید؛ زیرا اگر آب داخل مخزن نباشد، دستگاه روشن نخواهد شد.
 • ممکن است مشکل مربوط به برد الکترونیکی دستگاه باشد که باید بررسی شود.
 • اما همچنان دستگاه شما روشن نمی شود، یکی از قطعات و یا اتصالات داخلی آن ایراد پیدا کرده است.

روشن نشدن اسپرسوساز مباشی

نشت آب از اسپرسوساز مباشی

 • یکی از مشکلات رایجی است که کاربران اسپرسوساز مباشی با آن مواجه هستند، نشت آب به بیرون دستگاه است.
 • دلیل اصلی این ایراد از لوله خروجی دستگاه خواهد بود.
 • به دلیل اینکه در این لوله آب جریان دارد، اگر دچار شکستگی شده یا سوراخی در آن ایجاد شود، آب از آن نشت پیدا می کند.
 • همچنین گرفتگی و پیچ خوردگی در لوله نیز باعث بروز مشکل خواهد شد.
 • لازم است هریک از اتصالات و مخزن اسپرسوساز را نیز مورد بررسی قرار دهید.

خارج نشدن اسپرسو از اسپرسوساز مباشی

 • ممکن است پمپ دستگاه خراب شده است. پمپ را بررسی کنید و از عملکرد آن مطمئن شوید.
 • همچنین باید وجود آب به حد کافی درون مخزن اسپرسوساز را کنترل کنید.
 • ممکن است دلیل این ایراد از زیاد بودن میزان اسپرسو در فیلتر دستگاه باشد.
 • برخی مدل های اسپرسوساز مباشی به صورت مستقیم به شیر آب وصل می شوند. اگر شیر باز نباشد، آب داخل دستگاه نخواهد بود.
 • اما اگر هیچ کدام از این موارد ایراد نداشته باشد، وجود جرم در داخل پمپ، مانع از عملکرد صحیح آن خواهد شد.

خارج نشدن اسپرسو از اسپرسوساز

کم شدن فشار اسپرسوساز مباشی

 • عدم فشرده سازی صحیح و کامل قهوه می تواند باعث عبور آسان آب از قهوه و کاهش فشار شود.
 • ممکن است رسوبات قهوه یا سایر مواد در پورتا فیلتر یا گروه هد جمع شده باشد که جریان آب را مسدود کند.
 • بررسی کنید که آیا صافی ها مسدود شده اند یا خیر. در صورت نیاز آنها را تمیز یا تعویض کنید.
 • در صورتی نیاز لازم است اقدام به بررسی تنظیم فشار اسپرسوساز مباشی نمایید.
 • اگر پمپ هوا گرفته باشد، ممکن است نتواند فشار کافی برای عبور آب از قهوه ایجاد کند.

صدای زیاد اسپرسوساز مباشی

 • اگر مخزن آب اسپرسوساز خالی از آب باشد، با روشن کردن ذستگاه صدا ایجاد خواهد شد.
 • در برخی از مواقع، زمانی که دانه های قهوه بیش از اندازه درشت هستند، با برخورد آب به آنها صدای غیر طبیعی به گوش خواهد رسید.
 • ممکن است این صدا مربوط به عدم اتصال و مونتاژ صحیح بخش های مختلف دستگاه باشد.
 • در صورتی که هریک از بخش های داخلی دستگاه دچار خرابی شده باشند نیز صداهایی ایجاد خواهد شد.

صدای زیاد اسپرسوساز مباشی

تلخ بودن قهوه در اسپرسوساز مباشی

 • دمای مناسب برای تهیه اسپرسو باید 93 درجه سانتیگراد باشد. دمای بیش از حد قهوه را تلخ خواهد کرد.
 • همچنین اگر دانه های قهوه بیش از اندازه آسیاب شده باشند، طعم تلخی خواهند داشت. بهتر است دانه های قهوه کمی درشت باشند.
 • باید قطعات اسپرسوساز را مرتب تمیز کنید تا باقیمانده قهوه در دستگاه، باعث طعم تلخ قهوه نشود.

کند خارج شدن اسپرسو از اسپرسوساز مباشی

 • پمپ باید فشار کافی را تولید کند تا اسپرسو سریع از دستگاه خارج شود. اما اگر پمپ خراب شده باشد، فشار لازم ایجاد نمی شود.
 • میزان حجم قهوه نیز در کند یا سریع خارج شدن اسپرسو مهم است. هر چه حجم قهوه زیاد باشد، اسپرسو آرام تر خارج خواهد شد.
 • اگر صافی اسپرسوساز مسدود شده باشد، مانع از خروج اسپرسو خواهد شد.
 • اگر قهوه خیلی ریز آسیاب شده باشد، آب به سختی از آن عبور می کند و باعث می شود اسپرسو به آرامی خارج شود.

کند خارج شدن اسپرسو از اسپرسوساز مباشی

گرم نشدن آب در اسپرسوساز مباشی

 • ممکن است تنظیم دمای اسپرسوساز مباشی به درستی انجام نشده باشد که باید بررسی شود.
 • خراب شدن المنت در اسپرسوساز منجر به گرم نشدن آب می شود.
 • همچنین ممکن است اتصالات المنت دچار قطعی شده باشد که باید بررسی شود.
 • در صورتی که فیوز یا ترموستات اسپرسوساز که وظیفه کنترل دما را برعهده دارند، دچار خرابی شوند، این مشکل رخ می دهد.

باقی ماندن تفاله در اسپرسوساز مباشی

 • اگر قهوه خیلی درشت آسیاب شده باشد، آب به راحتی از آن عبور می کند و قهوه به طور کامل عصاره گیری نمی شود که منجر به باقی ماندن تفاله در قهوه می شود.
 • قهوه را با درجه آسیاب مناسب برای اسپرسوساز، که معمولاً آسیاب ریز است، آسیاب کنید.
 • پرتافیلتر، گروه هد و صافی ها را به طور کامل تمیز کنید تا از عدم وجود هرگونه انسداد که مانع جریان آب می شود اطمینان حاصل کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل مشکل، ممکن است ایراد در شیر برقی، پمپ یا سایر اجزای دستگاه وجود داشته باشد.

جمع شدن آب در پرتافیلتر اسپرسوساز مباشی بعد عصاره گیری

 • اگر قهوه به طور ناهموار آسیاب شده باشد، برخی از ذرات ریزتر از حد معمول می توانند باعث انسداد و جمع شدن آب شوند.
 • از یک آسیاب قهوه با کیفیت استفاده کنید که قهوه را به طور یکنواخت آسیاب کند.
 • قهوه را به طور صحیح و محکم در پرتافیلتر فشرده کنید.
 • گرفتگی پرتافیلتر، گروه هد و یا صافی ها، مانع جریان صحیح آب شده و به تجمع آن در پرتافیلتر منجر می شود.
 • در صورتی که مشکل فوق با انجام اقدامات ذکر شده در مراحل قبل، همچنان پابرجا باشد، احتمال وجود نقص در قطعاتی مانند شیر برقی، پمپ و یا سایر اجزای دستگاه وجود دارد.

جمع شدن آب در پرتافیلتر اسپرسوساز مباشی بعد عصاره گیری

سوالات متداول تعمیرات اسپرسوساز مباشی

انواع سوالات رایج مشتریان به هنگام بهره مندی از خدمات متخصصین آی پی امداد برای تعمیر اسپرسوساز مباشی به شرح زیر است:

هزینه تعمیر اسپرسوساز مباشی در آی پی امداد بر اساس تعرفه‌ اتحادیه تعیین می‌ شود. در پایان کار نیز فاکتور شرح هزینه ها به مشتریان ارائه می گردد.

تمامی خدماتی که توسط آی پی امداد برای تعمیر اسپرسوساز مباشی به مشتریان ارائه می شود، دارای 3 الی 12 ماه گارانتی بوده که در پنل کاربری قابل مشاهده می باشد

کلیه خدمات قابل ارائه در زمینه تعمیرات اسپرسو ساز مباشی در آی پی امداد با قطعات فابریک انجام می شود.

برای تعمیرات اسپرسوساز مباشی خود می توانید از خدمات آی پی امداد در محل خود یا کارگاه پیشرفته مجموعه استفاده نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
در بحث‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • مینا 22 تیر 1403

  سلام. حدود 2هفته است که دستگاه اسپرسو ساز مباشی خریدم.برای اولین بار اونو امروز روشن کردم. اما متاسفانه متوجه شدم آب از دستگاه خارج نمیشود. چکاری باید انجام بدم؟؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 23 تیر 1403

   درود، مشکل عدم خروج آب می تواند مربوط به ورودی منبع، پمپ، کیپ شدن اتصالات یا هدر گروپ باشد که باید تمامی این موارد چک شوند.

   پاسخ دادن
 • مسعود 17 تیر 1403

  درود بر شما آسیاب هم تعمیر میکنید؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 18 تیر 1403

   درود، بله برای تعمیر آسیاب برقی خود می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید.

   پاسخ دادن
 • علی 11 تیر 1403

  سلام دستگاه اسپرسوساز مباشی از سایت ترب خریده ام ایتدا روشن شد و بعد از ان گاهی روشن میشود چ‌گاهی روشن نمیشود دکمه ان هم مثل دو تا دکمه دیگر موقع فشار دادن قفل نمیشود

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 11 تیر 1403

   درود، کلید دستگاه شما دچار سوختگی شده است و باید آن را تعویض کنید.

   پاسخ دادن
 • محمد اسدی 27 خرداد 1403

  سلام دستگاه مباشی مدل ۲۰۵۰ نازل بخار کار نمی کند بنظر شما مشکل چیست ؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 28 خرداد 1403

   درود، ابتدا از باز بودن داخل شیر مطمئن شوید. سپس خود ولوم شیر را تست کنید. اگر سالم بود، به سراغ بررسی اتصالات شیر به بویلر و رزوه شیر بروید.

   پاسخ دادن
 • جواد 08 اردیبهشت 1403

  جهت قرارگیری سوپاپ کله قندی در دستگاه مباشی ۲۵۰۰ در کدام جهت است؟ به سمت پایین یا بالا؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 09 اردیبهشت 1403

   درود، به سمت بالا می باشد.

   پاسخ دادن
 • میرزائی 06 اردیبهشت 1403

  پس از باز کردن شاور دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل ۲۰۲۰ ، حین بستن سوپاپ کله قندی، شاور باید بالای فنر قرار گیرد یا درپایین فنر؟؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 06 اردیبهشت 1403

   درود، لاستیک فنر باید رو به بالا باشد.

   پاسخ دادن
 • رضا 27 اسفند 1402

  سلام من قصد خرید دستگاه اسپرسو ساز دارم می خواستم بدونم چه مدلی رو پیشنهاد میدید که از کیفیت بهتری برخودار هم تو عصارگیری هم قطعات وطول عمر

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 27 اسفند 1402

   درود، اسپرسوسازهای دلونگی، فیلیپش و نوا دارای کیفیت مناسبی می باشند.

   پاسخ دادن
 • مجید 24 دی 1402

  با سلام و عرض خداقوت، یک دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل ME CCM2050 دارم که وقتی به برق می زنمش، چراغ پاور و آب جوش خاموشه و چراغ های تک و دو شات شروع به چشمک زدن میکنن. اگر کلید پاور رو فشار بدم، یک لحظه یک شیر برقی وصل میشه اما بلافاصله قطع میشه و هیتر و پمپ هم کار نمیکنه. سنسورهای دما هر سه تا حدود ۱۵۰ کیلو رو نشون میدن و عملکردشون درسته، دو تا هیتر و دو تا پمپ هم با برق درست کار می کنند. میشه بفرمایید اشکال در کدام قسمته؟!

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 24 دی 1402

   درود، ممکن است برد فرمان دچار مشکل شده باشد که باید بررسی و در صورت نیاز تعمیر شود. همچنین ممکن است بویلر داغ نشده باشد که باید آن را نیز بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
 • عسل فرخی 07 آذر 1402

  سلام وقتتون بخیر، اسپرسوساز مباشی ۲۰۲۵ برای اولین بار شروع به کار کردم، دسته بسکت گیر کرد. میشه راهنمایی کنید چطوری در بیارم سپاس

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 07 آذر 1402

   درود، دسته گروپ به طور صحیح در جای خود قرار نگرفته است که باید آن را به سمت چپ حرکت دهید تا باز شود و سپس مجددا در جای خود قرار دهید.

   پاسخ دادن
   • نادر 17 آذر 1402

    سلام.وقت بخیر. من هم چنین مشکلی با همین دستگاه رو دارم فقط عقربه سریع میره تا آخر و نازل نصفه قطع میشه.د با وجود تخلیه فشار دسته سفت سفته و براحتی باز نمیشه.تشکر

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 18 آذر 1402

     درود، البته اگر فشار بار را خالی می کنید و مشکل حل نمی شود، قسمت هد گروپ مشکل دارد. باید هد و واشرها را بررسی کنید.

     پاسخ دادن
 • میلاد تنها 31 شهریور 1402

  قصد جدا کردن پایه نگهدارنده مخزن شیر اسپرسو ساز مباشی ۲۵۰۱ از بدنه را دارم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 31 شهریور 1402

   درود، پایه نگهدارنده مخزن شیر از داخلی کفی دستگاه و انتهای آن بسته شده است که باید کف اتصالات و پیچ های کف دستگاه کاملا باز شده و سپس به اتصال کف نگهدارنده برسید.

   پاسخ دادن
   • میلاد 31 شهریور 1402

    در ابتدا جدا بود و بصورت کشویی جا انداختم یک جای ضامن دارد از طریق آن نمی‌شود باز کرد یعنی کلیه پیچ هارو باز کنم جدا کنم و بعد ببندم

    پاسخ دادن
   • حسین 04 اسفند 1402

    سلام وقت بخیر . دستگاه مباشی ۲۵۰۰ دارم . برای لاته یا کاپوچینو از مخزن شیر ، خروجی ندارم . از نازل بخار میاد ولی یر خروجی نداره . میشه لطفا راهنمایی کنین ؟

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 04 اسفند 1402

     درود، ظرف مخزن شیر دچار گرفتگی شده و باید تمام ورودی ها و خروجی ها را با آب جوش تمیز کنید. همچنین از سالم بودن واشر ظرف شیر نیز مطمئن شوید.

     پاسخ دادن
 • مینا معیری پور 19 شهریور 1402

  سلام من دستگاه مباشی۲۰۲۲ دارم که ۶ ماهه خریداری شده و آخرین بار با فشار خیلی کم عصاره گیری انجام شد و از بعد اون انگار آب وارد سیستم نمیشه و با اینکه مخزن پره ولی ارور no water میده. باید چیکار کنم؟رسوب گیری کنم درست میشه؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 19 شهریور 1402

   درود، حتما یک بار دستگاه را رسوب گیری نمایید. همچنین پمپ اسپرسوساز را نیز بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
   • مینا معیری پور 20 شهریور 1402

    پمپ رو چجوری باید چک کنم؟ خودم رسوبگیری کنم دستگاه خراب نمیشه؟نیاز نیست تکنسین بیاد یعنی؟

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 21 شهریور 1402

     درود، بررسی پمپ و رسوب گیری اسپرسوساز باید با مواد مخصوص و به صورت اصولی انجام شود که باید از یک تکنسین متخصص در این امر کمک بگیرید.

     پاسخ دادن
 • مسعود 31 اردیبهشت 1402

  با سلام.منم مباشی 2501 دارم .طبق یک ویدیو آبگیری کردم که از نازل آب نمیاد و موقع کاپو یا لاته گرفتن شیر بیرون نمیده و خروجی نداره.موقع هواگیری چند قطره آب میاد و از تو مخزن شیر حالت مکیدن داره ولی خروجی نداره. اگه میشه راهنمایی کنید، ممنون از شما و پیج خوبتون

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 01 خرداد 1402

   درود، احتمالا دستگاه نیاز به رسوب زدایی داشته و یا پمپ آن دچار مشکل شده است.

   پاسخ دادن
 • رها 31 اردیبهشت 1402

  سلام.من اسپرسوساز مباشی ۲۵۰۱ خریدم ولی قسمت لاته و کاپوچینو کار نمی کنه .اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 31 اردیبهشت 1402

   درود، ابتدا چک کنید که اورینگ های ظرف شیر سر جای خود هستند یا خیر. اگر از اتصالات ظرف به دستگاه و اورینگ ها اطمینان دارید، باید دستگاه باز شده و از بخش تعلیق ساز به دیگ چک شود.

   پاسخ دادن
 • امین 30 فروردین 1402

  سلام ، من اسپرسوساز مباشی 2501 خریدم. یک هفته بعد دیگه فوم شیر درست نمیکنه ( شیر مکش نداره). میشه خواهش کنم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 30 فروردین 1402

   درود، مقداری محلول در منبع و ظرف شیر ریخته و سپس بدون شیر، از دستگاه آب بگیرید تا مدار شسته شود.

   پاسخ دادن
 • محمد 17 اسفند 1401

  سلام مباشی۲۰۲۳دارم چراغ تک و دوبل باهم چشمک میزنه توحالت اماده به کار قرارنمیگره نمیتونم عصاره گیری کنم دلیلش چیه

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 18 اسفند 1401

   درود کاربر گرامی، به نظر می رسد ممکن است مشکلی در عنصر گرمایش یا پمپ آب در اسپرسوساز Mobashi 2023 شما وجود داشته باشد. هنگامی که چراغ های تک و دوتایی با هم چشمک می زنند، معمولاً نشان می دهد که دستگاه قادر به گرم کردن مناسب یا حفظ دمای ثابت نیست. در اینجا چند دلیل احتمالی وجود دارد که چرا ممکن است این اتفاق بیفتد: مخزن آب خالی است یا به درستی وارد نشده است: مطمئن شوید که مخزن آب با آب کافی پر شده و به درستی در دستگاه قرار داده شده است. اگر مخزن به درستی وارد نشود، دستگاه نمی تواند به درستی استخراج کند. مسدود شدن فیلترها یا مسدود شدن مسیرها: با گذشت زمان، فیلترها یا مسیرهای موجود در اسپرسوساز شما می توانند با تجمع مواد معدنی یا تفاله قهوه مسدود شوند که می تواند جریان آب را مختل کند و از استخراج صحیح دستگاه جلوگیری کند. سعی کنید فیلترها و مسیرها را با محلول رسوب زدا یا مخلوطی از سرکه و آب تمیز کنید. خرابی المنت گرمایشی: اگر المنت گرمایشی به درستی کار نکند، دستگاه نمی تواند آب را تا دمای مناسب برای استخراج گرم کند. در این صورت ممکن است نیاز به تعویض المنت گرمایش داشته باشید. پمپ آب معیوب: پمپ آب وظیفه راندن آب را از طریق دستگاه به داخل تفاله قهوه بر عهده دارد. اگر پمپ آب معیوب باشد، دستگاه نمی تواند به درستی استخراج کند. ممکن است نیاز به تعویض پمپ آب داشته باشید. خطای الکتریکی یا الکترونیکی: اگر هیچ یک از راه حل های بالا کار نکرد، ممکن است یک خطای الکتریکی یا الکترونیکی در دستگاه وجود داشته باشد که مانع از عملکرد صحیح آن می شود. اگر با این راهنمایی مشکل برطرف نشد، برای تعمیر دستگاه اسپرسوساز مباشی میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
 • رسول 09 دی 1401

  سلام.مباشی ۲۵۰۰ دارم چراغ اسپرسو و لاته چشمک میزنه و چراغ کاپوچینو خاموش میشه.کارش رو انجام میده.مشکل از چی هست

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 10 دی 1401

   سلام اگر كارش انجام ميده و دكمه عمل ميكنه چراغ پشت برد فرمانتون سوخته

   پاسخ دادن
 • ابوذر جلیلی 09 دی 1401

  من هد گروپ و باز کردم تمیز کنم حالا نمیدونم پلاستیک باید روی فنر باشه یا زیرش

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 10 دی 1401

   منظور از پلاستيك چی هست

   پاسخ دادن
 • نگین سهندی 21 آذر 1401

  سلام من یه دستگاه اسپرسوسازمباشی ۲۰۲۰ خریداری کردم باراول موقع استفاده همه چی درست بود اما باردوم موقع فوم گیری دستگاه یه صدای تخ تخ میداد وقی فوم گیری رو قطع کردم چراغ پاور شروع به چشمک زدن کرد واصلا قطع نشد تاخاموش کردم وچراخ بخارهم نارجی شد وچشمک زد علت چیه

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 21 آذر 1401

   سلام متاسفانه مباشی باگ زياد داره و خرابی های اين مدل ارور خاصی نداره كه راهنمايی كامل بكنيم در كل برد دستگاه خرابی زياد داره و بايد چك شود

   پاسخ دادن
 • رسول 15 آذر 1401

  سلام وقت بخیر.دستگاه اسپرسو ساز مباشی ۲۰۵۰دارم.دوروزه وقتی روشنش میکنم اول یه مقدار چشمک میزنه چراغ های دستگاه بعد قطع میشه و چراغ دکمه سینگل و دبل به رنگ قرمز چشمک میزنه و روشن نمیشه.لطفا راهنماییم کنین که مشکل از کجاست؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 16 آذر 1401

   سلام اول از همه بايد سنسور حرارتي روي بريلر رو چك كنيد ولي ميتونه بيشتر از برد باشه متاسفانه مباشي bug زياد داره و حتما بايد قبل از خريد خوب چك ببش

   پاسخ دادن