logo logo تعمیر اسپرسوساز دسینی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر اسپرسوساز دسینی

تعمیر اسپرسوساز دسینی
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اسپرسوساز دسینی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

با اسپرسو ساز دسینی می توانید در کمتر از 3 دقیقه انواع نوشیدنی های گرم را تهیه کنید. اگر در محل کار یا منزل دستگاه اسپرسوساز دارید و بعد از مدتی کیفیت نوشیدنی ها مانند روز اول نیست، بهتر است برای تعمیر اسپرسوساز دسینی خود اقدام کنید. آی پی امداد نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران است که با استفاده از تعمیرکاران مجرب خدمات تعمیرات اسپرسوساز دسینی را با ضمانت نامه معتبر به شما ارائه می نماید. توجه داشته باشید که عیب یابی و تعمیر اسپرسو ساز دسینی تخصصی است و در صورت عدم تشخیص توسط تکنسین مجرب، ممکن است نه تنها دستگاه اسپرسوساز تعمیر نشود، بلکه به کلی از کار بیفتد.

کاربران گرامی چنانچه سوالاتی در رابطه با تعمیر اسپرسوساز دسینی دارید، در انتهای صفحه از ما پرسش نمایید تا کارشناسان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نحوه ثبت درخواست نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی در تهران

تعمیر انواع مدل اسپرسوساز دسینی در تهران توسط آی پی امداد انجام می شود و توجه داشته باشید که در تمامی مناطق تهران شعبه آی پی امداد برای تعمیر اسپرسوساز دسینی وجود دارد. شما می توانید به راحتی با نزدیکترین شعبه آی پی امداد تماس بگیرید و از طریق تکنسین آی پی امداد مشکل دستگاه خود را حل کنید. نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی در تهران به شرح زیر است:

 1. جهت استفاده از خدمات می توانید با شماره 02158941 تماس گرفته یا به وب سایت آی پی امداد مراجعه کرده و درخواست تعمیرات اسپرسوساز دسینی را ارسال کنید.
 2. پس از ارسال درخواست یا تماس با آی پی امداد، مشخصات شما ثبت می شود و نام تکنسین به همراه کد اشتراک برای شما پیامک می شود.
 3. تعمیرکار اسپرسوساز دسینی در کمتر از یک ساعت در همان روز برای عیب یابی و تعمیر دستگاه به محل شما مراجعه می کند.
 4. همچنین شما عزیزان می توانید برای تعمیر اسپرسو ساز دسینی به تعمیرگاه آی پی امداد مراجعه نمایید.
 5. در اکثر موارد تعمیر اسپرسوساز دسینی در منزل و در محل انجام می شود.
 6. در صورت نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاصی از اسپرسوساز دسینی، اسپرسوساز شما به کارگاه مجهز آی پی امداد برده می شود و پس از تعمیر اسپرسوساز (در کمتر از هفتاد و دو ساعت کاری) به شما تحویل داده می شود.
 7. تمامی خدمات تعمیرات اسپرسوساز دسینی دارای گارانتی رسمی بین 3 تا 12 ماه می باشد.
 8. در نهایت خدمات مشتریان آی پی امداد با شما تماس گرفته و نظر شما را در مورد خدمات تعمیر اسپرسوساز دسینی جویا می شود.

اگر به تازگی دستگاه اسپرسوساز خود را خریداری کرده اید، بهتر است برای تعمیر از خدمات پس از فروش دسینی استفاده کنید و با شماره ثبت شده در گارانتی تماس بگیرید. توجه داشته باشید که آی پی امداد خدمات پس از فروش دستگاه های اسپرسوساز دسینی را ارائه نمی دهد، بلکه نمایندگی مجاز تعمیر انواع برندهای اسپرسوساز در تهران می باشد.

تعمیرات اسپرسو ساز دسینی در تمام مناطق شمال، شرق، غرب، مرکز و جنوب انجام می شود؟

زمانی که نیاز به خدمات تعمیر اسپرسوساز دسینی دارید، لازم نیست که سردرگم شوید و دستگاه اسپرسوساز را برای تعمیر از خانه خارج کنید؛ چرا که حمل و نقل با خطر آسیب نیز همراه است. با داشتن شعبات متعدد آی پی امداد در سراسر شهر تهران می توانید به راحتی با واحد پشتیبانی آی پی امداد تماس بگیرید و یا در وب سایت مجموعه درخواست خود را ثبت کنید. با توجه به تعداد زیاد شعب آی پی امداد در مدت زمان 1 ساعت تعمیرکار اسپرسوساز دسینی به محل شما اعزام می شود. آی پی امداد سعی کرده است در تمامی مناطق شمال، جنوب شرق و غرب تهراناز شعباتی برخوردار باشد تا شهروندان عزیز در اسرع وقت به تعمیرکاران متخصص دسترسی داشته باشید.

تعمیرات اسپرسوساز دسینی در شمال تهران

تعمیر اسپرسوساز دسینی در شمال تهران شامل مناطق زیر میباشد:

نیاوران , زعفرانیه , ولنجک , الهیه , جردن , انرزگو , پاسداران , دروس , شریعتی , دولت , ظفر , میرداماد , هروی و …

تعمیرات اسپرسوساز دسینی در غرب تهران

تعمیر اسپرسوساز دسینی در غرب تهران شامل مناطق زیر می باشد:

صادقیه، ستارخان، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهر زیبا، آریاشهر , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , پونک , شهران , جنت آباد , ستاری , اکباتان و …

تعمیر اسپرسوساز دسینی در مرکز تهران

تعمیر اسپرسوساز دسینی در مرکز تهران شامل مناطق زیر می باشد:

انقلاب، ولیعصر، یوسف آباد , فاطمی , گیشا , امیر آباد , شهرآرا , مطهری , عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، امیر آباد، کارگر شمالی، شهر آرا، جلال آل احمد و …

تعمیرات اسپرسوساز دسینی در شرق تهران

تعمیر اسپرسوساز دسینی در شرق تهران شامل مناطق زیر می باشد:

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام، جنت آباد، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان، صادقیه، پاسداران و …

تعمیرات اسپرسوساز دسینی در جنوب تهران

تعمیر اسپرسوساز دسینی در جنوب تهران شامل مناطق زیر می باشد:

حافظ، امام خمینی، پونک، ستاری، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد، منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه و …

 ارائه خدمات پس از فروش اسپرسوساز دسینی توسط آی پی امداد

کاربران گرامی؛ تنها با یک تماس تلفنی می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره آنها برای تعمیر اسپرسوساز دسینی استفاده کنید.  در صورت وجود مشکلات اساسی در دستگاه اسپرسوساز دسینی، آی پی امداد هماهنگی های لازم را برای اعزام تکنسین انجام می دهد. تکنسین تعمیرات آی پی امداد نه تنها دارای تجربه، مهارت و دانش لازم است، بلکه با انواع مدل و قطعات به کار رفته در اسپرسوساز دسینی آشنایی کامل دارد. تعمیرکار اسپرسو ساز دسینی امکان تشخیص آسیب و تعمیر آن را در محل شما دارد.

بهترین راه برای تعمیر دستگاه استفاده از خدمات پس از فروش اسپرسوساز دسینی است، اما اگر نمی توانید با نمایندگی خدمات پس از فروش دستگاه خود تماس بگیرید، بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی در آی پی امداد استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که آی پی امداد محصولات اسپرسوساز دسینی را گارانتی نکرده است و شماره نمایندگی رسمی تعمیر اسپرسوساز دسینی در برگه گارانتی درج شده است. اما اگر به دلیل اتمام گارانتی، گم کردن برگه ضمانت و یا خرابی خارج از موارد درج شده در برگه ضمانت نامه نمی توانید از این خدمات استفاده کنید، می توانید با آی پی امداد برای تعمیرات اسپرسوساز دسینی تماس بگیرید.

تعمیرات اسپرسوساز دسینی توسط آی پی امداد

یکی از مهمترین مزایای مجموعه آی پی امداد در زمینه خدمات تعمیر اسپرسوساز دسینی، برگزاری دوره های آموزشی برای تکنسین های این مجموعه می باشد. به همین دلیل تکنسین های آی پی امداد همواره دانشی به روز دارند و با آخرین تکنولوژی ها آشنا هستند. این تخصص باعث شده تا تعمیرکاران به راحتی بتوانند اسپرسوسازهای مدل جدید را تعمیر کنند. علاوه بر این کارشناسان ما توصیه ها و نکات مهمی را برای نگهداری و استفاده صحیح از اسپرسوساز به شما آموزش می دهند تا با رعایت آنها از نیاز به تعمیر دوباره دستگاه خود جلوگیری کنید.

آی پی امداد برای استفاده از خدمات عیب یابی و تعمیرات اسپرسوساز دسینی سه روش ارائه کرده است:

 1. تعمیر اسپرسوساز دسینی با حضور تعمیرکار در محل
 2. تعمیرات اسپرسوساز دسینی در کارگاه مجهز آی پی امداد (دریافت با پیک)
 3. مراجعه حضوری به کارگاه (تحویل و دریافت توسط مشتری)

البته به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات تعمیر اسپرسوساز دسینی در محل استفاده کنید تا نیازی به جابجایی نداشته باشید. جابجایی اسپرسوساز علاوه بر افزایش احتمال آسیب هزینه جابجایی را نیز شامل می شود.

 تعمیر اسپرسوساز دسینی در محل کار یا منزل

اگر امکان انتقال اسپرسوساز به تعمیرگاه برای تعمیر آن را ندارید، آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات اسپرسو ساز دسینی در خدمت شما است و خدمات خود که شامل تعمیر اسپرسوساز دسینی در محل می باشد را با سرعت بالا و به بهترین شکل ارائه می دهد. خدمات تعمیر در محل و منزل مشتری، دردسرها و هزینه های ناشی از جابجایی دستگاه را کاهش می دهد. آی پی امداد 24 ساعته در خدمت شماست. مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز که در منزل هستند با استفاده از پل های ارتباطی موجود برای تماس با این نمایندگی اقدام به ثبت تعمیرات نمایند.

تعمیرکار اسپرسوساز دسینی بلافاصله دلایلی که منجر به خرابی دستگاهتان شده است را به شما اطلاع می دهد و سپس تلاش های لازم را برای رفع مشکل قطعه انجام می دهد. تکنسین های آی پی امداد تنها زمانی یک قطعه معیوب را تعویض می کنند که راهی برای تعمیر آن وجود نداشته باشد.

دلایل تعمیر اسپرسوساز دسینی در محل شما شامل:

 1. نیازی به جابجایی اسپرسوساز نیست.
 2. از آسیب های احتمالی در حین جابجایی جلوگیری می شود.
 3. تعمیرات سریع تر انجام می گیرد و تست نهایی توسط خودتان در محل انجام می شود.
 4. در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.
 5. نظارت بر فرآیند تعمیر دارید.
 6. فاکتور و گارانتی بلافاصله پس از اتمام تعمیر اسپرسوساز دسینی دریافت می کنید.

تعمیرات اسپرسو ساز دسینی در کارگاه آی پی امداد

توجه داشته باشید که کیفیت خدمات تعمیر اسپرسوساز دسینی در محل شما تفاوتی با کارگاه های آی پی امداد نخواهد داشت. اگر امکان حضور تکنسین در محل شما وجود ندارد، استفاده از خدمات تعمیر در محل را به شما پیشنهاد می کنیم. در زمان انتقال اسپرسوساز به کارگاه های تعمیرات آی پی امداد می توانید خودتان اسپرسوساز را انتقال دهید و یا آن را به پیک آی پی امداد تحویل دهید. امکان تعمیرات اسپرسوساز دسینی در کارگاه های آی پی امداد وجود دارد. تنها در صورتی تعمیر اسپرسوساز دسینی خارج از محل انجام می شود که:

 1. به خواست خود شما باشد.
 2. امکان تعمیر در محل وجود نداشته باشد.

برای انتقال اسپرسوساز به کارگاه دو راه وجود دارد:

 1. تحویل به پیک آی پی امداد
 2. تحویل توسط خودتان

تحویل اسپرسوساز دسینی به پیک آی پی امداد: برای دریافت و تعمیر اسپرسو ساز دسینی، پیک به محل شما مراجعه می کند و رسیدی شامل اطلاعات اسپرسوساز و اطلاعات مشتری را به شما تحویل می دهد و اسپرسوساز را برای تعمیر به کارگاه های آی پی امداد منتقل می کند.

تحویل اسپرسوساز به کارگاه آی پی امداد توسط خودتان: دریافت آدرس نزدیک ترین کارگاه آی پی امداد به محل سکونت خود، اسپرسوساز را جهت تعمیر به کارگاه تحویل می دهید. پس از اتمام تعمیرات اسپرسوساز دسینی، هماهنگی های لازم برای دریافت اسپرسوساز با شما انجام خواهد شد. برگه مشخصات محصول را تا دریافت اسپرسوساز نگه دارید و به پیک تحویل دهید.

 مزایای استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات اسپرسوساز دسینی چیست؟

چرا بهتر است در زمان خرابی اسپرسوساز دسینی از خدمات نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی در آی پی امداد استفاده کنیم؟ در زیر پاسخ این سوال را بررسی می کنیم:

 1. مشتریان با استفاده از خدمات آی پی امداد برای تعمیر اسپرسوساز دسینی می توانند از کیفیت خدمات مطمئن شوند.
 2. پس از اتمام تعمیرات اسپرسو ساز دسینی ابتدا تمام تست ها از عدم وجود مشکل در دستگاه گرفته می شود و سپس به شما تحویل داده می شود.
 3. استفاده از قطعات فابریک و اصل برای تعمیر اسپرسوساز دسینی
 4. در صورت بروز هر گونه مشکل در مدت گارانتی، مسئولیت آن کاملا به عهده آی پی امداد می باشد و هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.
 5. آی پی امداد دارای کلیه مجوزهای لازم اینترنتی و غیر اینترنتی می باشد. و همچنین عضو اتحادیه تعمیر لوازم خانگی است.
 6. هزینه تعمیر اسپرسوساز دسینی در آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه می باشد.
 7. آی پی امداد به عنوان یکی از شرکت های فعال و مجاز در استان تهران کلیه خدمات تعمیرات اسپرسوساز دسینی را در تمامی مناطق شمال، شرق، غرب و جنوب تهران با بهترین خدمات ارائه می دهد. ارائه می دهد.
 8. خدمات تعمیر اسپرسوساز دسینی در آی پی امداد دارای 3 الی 12 ماه گارانتی می باشد.

ویژگی های مهم تعمیرکار اسپرسو ساز دسینی در آی پی امداد چیست؟

مهمترین مزیت استفاده از خدمات آی پی امداد نسبت به سایر نمایندگی های تعمیر اسپرسوساز دسینی استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه می باشد. برای این منظور با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید مدل های جدید دستگاه های اسپرسوساز، آی پی امداد همواره سعی می کند با برگزاری دوره هایی اطلاعات تکنسین های خود را به روز نگه دارد. مهمترین ویژگی های تکنسین اسپرسوساز دسینی به شرح زیر است:

 1. دوره دیده و مجرب
 2. آشنا به انواع مدل های اسپرسوساز دسینی
 3. منظم و آراسته
 4. وقت شناس و دقیق
 5. انجام تعمیرات به طور کامل و به نحو احسن
 6. استفاده از قطعات فابریک و با کیفیت
 7. ارائه ریز هزینه ها در فاکتور
 8. تحویل برگه گارانتی همراه با مدت زمان گارانتی به شما

در طول مدت گارانتی، در صورت بروز مشکل در دستگاه اسپرسوساز، هزینه ای از شما دریافت نمی شود و یا بسیار کم خواهد بود.

چقدر زمان لازم است تا تعمیرات اسپرسوساز دسینی توسط تکنسین آی پی امداد انجام شود؟

اگر تکنسین برای تعمیر اسپرسوساز دسینی به محل شما مراجعه کند، تعمیرات دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود. اما زمانی که می خواهید دستگاه اسپرسوساز را به تعمیرگاه های آی پی امداد انتقال دهید، زمان تعمیر تا 3 روز کاری به طول می انجامد.

زمان مورد نیاز برای سرویس و تعمیرات اسپرسوساز دسینی با توجه به ایراد دستگاه متفاوت است. عواملی در تعیین زمان تعمیر اسپرسو ساز دسینی بسیار موثر است و تکنسین های آی پی امداد با توجه به مهارت خود پس از بررسی و تشخیص ایرادات اسپرسوساز دسینی، زمان تقریبی تعمیر دستگاه را به شما اطلاع می دهند.

آیا با سرویس های دوره ای می توان از خرابی اسپرسو ساز دسینی جلوگیری کرد؟

بهتر است به صورت روزانه، هفتگی و حتی هر 6 ماه یک بار موارد زیر را انجام دهید تا از خرابی و آسیب دیدگی اسپرسوساز جلوگیری کنید.

 • بک فلاش دستگاه اسپرسوساز را هر شب بشویید و دستگاه را کاملا تمیز و آماده استفاده در روز بعد کنید.
 • همچنین هر شب کتری و محفظه قهوه دم کرده را تمیز کنید.
 • هر شش ماه یکبار واشرهای دستگاه اسپرسوساز را که به دلیل استفاده زیاد فرسوده شده اند تعویض کنید. واشر O-ring، بازوی بخار و واشر سوپاپ بخار را تعویض کنید.

برخی از مشکلات در همه برندهای اسپرسوساز رایج است و مختص برند یا مدل خاصی نیست. عیب یابی اسپرسوساز دسینی در تشخیص زود هنگام مشکلات و رفع آنها بسیار مهم است. اما مسلم است که نیاز به تخصص و مهارت دارد. تکنسین های آی پی امداد در تعمیر اسپرسو ساز دسینی متخصص هستند و با مشاهده علائم و مشکلات به سرعت منشا خرابی دستگاه را پیدا کرده و آن را رفع می کنند.

از جمله خدماتی که آی پی امداد برای سرویس اسپرسوساز دسینی ارائه می دهد:

 • بررسی پمپ اسپرسوساز
 • تعویض بویلر
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 • رسوب زدایی و جرم گیری
 • تعمیر ترموستات و المنت

مزایای سرویس های دوره ای اسپرسوساز دسینی

 1. افزایش طول عمر دستگاه
 2. کاهش مصرف انرژی
 3. جلوگیری از خرابی دستگاه
 4. هزینه بسیار پایین نسبت به تعمیر

سرویس های دوره ای نه تنها از خرابی دستگاه شما جلوگیری می کند، بلکه در کاهش هزینه های نگهداری نیز موثر است. با سرویس دوره ای اسپرسوساز دسینی  از پرداخت هزینه های زیاد برای تعمیر جلوگیری کنید.

 با رعایت این نکات از خرابی اسپرسوساز دسینی جلوگیری کنید

برای مراقبت و نگهداری بهتر از دستگاه اسپرسوساز خود، سبد قهوه، هدگروپ و پیش فیلتر را روزانه تمیز کنید. تمیز کردن به این صورت انجام می شود که ابتدا آن را با آب داغ بشویید تا باقیمانده آن از بین برود. آن را به دقت با دستمال تمیز کنید و در نهایت با یک حوله تمیز خشک کنید. توجه داشته باشید که باقیمانده های قهوه ای چسبیده به هدگروپ را با استفاده از برس مخصوص آن تمیز کنید. برخی از مشکلاتی که برای اسپرسوساز دسینی پیش می آید، کاملا طبیعی است و می توانید با سرویس های هفتگی و ماهانه آن ها را برطرف کنید. اما در صورت رفع نشدن مشکل اسپرسوساز دسینی با نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی در آی پی امداد تماس بگیرید.

مشکل کثیف بودن زیر اسپرسوساز دسینی چیست؟

اگر متوجه نشت آب از پایین دستگاه شدید نگران نباشید. برای رفع این مشکل تنها کافی است قسمت های مختلف آن مانند شیلنگ های دستگاه را بررسی کرده و از عدم انسداد یا سوراخ بودن آن مطمئن شوید. در صورت عدم وجود مشکل در این قسمت می توانید راهنمایی های لازم را از نمایندگی تعمیرات اسپرسوساز دسینی دریافت کنید تا قطعات دستگاه را با دقت بیشتری بررسی کنید.

علت روشن نشدن اسپرسوساز دسینی چیست؟

روشن نشدن دستگاه اسپرسوساز یکی از مشکلات عمده کاربران این دستگاه است. علاوه بر اینکه این مشکل ناشی از خرابی قطعات داخلی دستگاه است، احتمال بروز آن به دلیل مشکلاتی مانند قطع برق، خرابی پریز نیز وجود دارد. در این زمان لازم است ابتدا پریز و برق آن را چک کرده و از عدم وجود مشکل در این قسمت مطمئن شوید.

علت کف نکردن دستگاه اسپرسوساز دسینی چیست؟

استفاده از پودر قهوه با کیفیت بالا از کف کردن اسپرسو جلوگیری می کند. همچنین تمیز نبودن دستگاه و خروجی دستگاه  اسپرسوساز باعث می شود که اسپرسوی تهیه شده کف نکند. دمای نامتعادل آب مصرفی نیز باعث می شود که اسپرسو کف نکند. مواد مورد استفاده یعنی قهوه و آب باید به مقدار کافی و مطابق دستورالعمل تهیه اسپرسو تهیه شود. اگر فشار دستگاه کم باشد باعث ایجاد کف کم نیز می شود.

علت جوشاندن اسپرسو چیست؟

تنظیم نکردن ترموستات مهمترین دلیل جوشیدن اسپرسو است.

علت صدای زیاد در پمپ اسپرسوساز دسینی چیست؟

خالی بودن مخزن آب باعث می شود پمپ اسپرسو صدای زیادی ایجاد کند. همچنین اگر دستگاه اسپرسوساز به آب شهری وصل باشد و فشار آب کم باشد در نتیجه پمپ اسپرسوساز سر و صدای زیادی ایجاد می کند.

دلیل وجود تفاله در اسپرسو چیست؟

خرابی و تمیز نبودن فیلتر تنها دلیل وجود کف در قهوه است.

علت کم شدن فشار اسپرسوساز چیست؟

 • ایجاد مشکل در واشر گروپ
 • استفاده مداوم از دستگاه بدون سرویس به موقع
 • عدم سرویس و تعویض واشر گروپ ها

 هزینه تعمیرات اسپرسوساز دسینی چقدر است؟

هزینه تعمیر اسپرسوساز دسینی به مواردی مانند شدت آسیب دیدگی و مدل دستگاه بستگی دارد. البته در صورت نیاز به تعویض قطعات، هزینه تعمیرات افزایش می یابد. اما این اطمینان را به شما می دهیم که قیمت های تعمیرات اسپرسو ساز دسینی در آی پی امداد بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد.

 • اگر اسپرسوساز دسینی شما قابل تعمیر باشد، هزینه تعمیر مقرون به صرفه تر است؛ زیرا نیازی به تعویض قطعات آسیب دیده نیست.
 • قیمت و هزینه با توجه به میزان خسارت قابل تغییر است. برای اطلاع از قیمت و مشاوره دقیق می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

از آنجایی که نرخ تعمیرات توسط اتحادیه و دستگاه های نظارتی از پیش تعیین شده است و آی پی امداد عضو رسمی اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی کشور می باشد، کلیه هزینه های دریافتی از تعمیرات مطابق تعرفه اتحادیه می باشد و گارانتی کتبی پس از تعمیرات به شما تحویل داده می شود. هزینه تعمیرات به طور کلی به دو بخش هزینه های ثابت و متغیر تقسیم می شود.

 1. هزینه ثابت: هزینه تعمیرکار
 2. هزینه متغیر: هزینه قطعات

در صورت استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز اسپرسوساز دسینی در آی پی امداد تا 75% در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر اسپرسوساز دسینی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر اسپرسوساز دسینی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر اسپرسوساز دسینی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر اسپرسوساز دسینی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر اسپرسوساز دسینی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

4 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مرادیان 23 بهمن 1401

  عرض سلام و خدا قوت خدمت شما دوست عزیز ، دستگاه اسپرسوساز مدل دسینی گرفتم الان مدتیه که هنگام عصاره گیری آب کمی از دستگاه خارج میشه. یعنی الان وقتی دکمه ۲ کاپ و میزنم از یک کاپ (روز اول) هم کمتر عصاره خارج میشه. آیا جرم گیری نیاز داره و اینکه اگه خودم بخوام جرم گیری کنی پیشنهادتون چیه. باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 بهمن 1401

   سلام، ممکن است مخزن آب یا سیستم تخلیه مسدود شده باشد که باعث مانع خروج درست آب از دستگاه می شود. بله میتوانید جرم گیری نمایید و از مقالات سایت آی پی امداد کمک بگیرید.

   پاسخ دادن
    مرادیان 04 خرداد 1402

    جرم گیری چطور انجام میشه و اینکه دیر آب گرم میشه

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 04 خرداد 1402

     درود، دیر گرم شدن آب در دستگاه می تواند مربوط به ترموستات یا برد باشد که باید بررسی شود. برای جرمگیری نیز باید محلول مخصوص به همراه آب را درون دستگاه ریخته و اجازه دهید شستشو انجام شود. سپس مجددا آب بریزید تا محلول کاملا از بین برود.

     پاسخ دادن