logo logo تعمیر اجاق گاز مورانو با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر اجاق گاز مورانو

تعمیر اجاق گاز مورانو
تعمیر اجاق گاز مورانو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اجاق گاز مورانو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر اجاق گاز مورانو در آی پی امداد با هدف بالا بردن کیفیت خدمت رسانی اقدام به ایجاد شعب فعال در سراسر کشور نموده است تا شما تنها با ثبت درخواست در سایت و یا از طریق تماس تلفنی بتوانید از خدمات تعمیرکار در محل بهره مند گردید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات اجاق گاز مورانو تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز مورانو

به دنبال اعمال تحریم ها در کشور و گران شدن قیمت دلار، نمایندگی بسیاری از برندهای خارجی کشور را ترک کرده و ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر برای محصولات آنها را شرکت های داخلی عهده دار شدند، برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز مورانو شما میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه دستگاه شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده نموده اما رضایت نداشتید و یا دوره گارانتی اجاق گاز شما تمام شده است، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو در آی پی امداد استفاده نمایید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز مورانو در تهران

در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز مورانو در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیک ترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست از سوی مرکز برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار اجاق گاز مورانو ارسال خواهد شد.
 • تعمیرکار اجاق گاز در اسرع وقت با تجهیزات کامل برای تعمیر در محل شما حضور خواهد داشت.
 • بعد از تعمیرات اجاق گاز مورانو به شما فاکتور خدات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی میباشند.
 • در نهایت برای بالا بردن کیفیت خدمت رسانی از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز مورانو به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز مورانو به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • همچنین بعد از تعمیر دستگاه به شما فاکتور ارائه میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده در تعمیرات اجاق گاز مورانو شما دارای گارانتی میباشند.

تعمیر اجاق گاز مورانو در محل

در ادامه به بررسی مزیت های تعمیر اجاق گاز مورانو در محل میپردازیم:

 • با استفاده از خدمات تعمیرکار در محل دیگر نیازی به پرداخت هزینه های حمل و نقل برای شما وجود نخواهد داشت.
 • همچنین بر تمام مراحل تعمیرات اجاق گاز مورانو خود نظارت خواهید داشت.
 • نگران وارد شدن آسیب به دستگاه خود در حین جا به جایی نیز نخواهید بود.

خدمات پس از فروش اجاق گاز مورانو به چه صورت است؟

خدمات پس از فروش اجاق گاز مورانو به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • میتوانید برای استفاده از این خدمات با شماره ای که بر روی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورت استفاده از خدمات آنها و عدم رضایت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو در آی پی امداد استفاده نمایید.
 • این خدمات بعد از دوره گارانتی اجاق گاز شما نیز قابل استفاده خواهد بود.

تعمیرکار اجاق گاز مورانو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی از مسائلی که باید حتما از آن طالاع داشته باشید، این موضوع است که تعمیرکار اجاق گاز مورانو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ که در ادامه به بررسی این موضوع میپردازیم:

 • این فرد باید در ساعت تعیین شده در محل برای تعمیرات اجاق گاز مورانو حضور داشته باشد.
 • همچنین باید در کار خود متخصص و باتجربه باشد و بتواند در اسرع وقت برای تعمیر دستگاه شما اقدام نماید.
 • همچنین باید نکات ایمنی و بهداشتی را نیز به خوبی رعایت کند.

راهنمای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز مورانو در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو در آی پی امداد قصد دارد تا با بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر اجاق گاز مورانو به شما کمک نماید تا در مراحل اولیه بتوانید مشکلات سطحی دستگاه خود را برطرف نمایید. از این رو در هر مرحله از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید و منتظر راهنمایی از سمت کارشناسان ما باشید.

مشعل های اجاق گاز روشن نمیشود، برای تعمیرات اجاق گاز مورانو چه باید کرد؟

یکی از مشکلات ایجاد شده برای اجاق گازها روشن نشدن مشعل های این دستگاه است که در ادامه به بررسی علت روشن نشدن شعله های اجاق گاز مورانو میپردازیم:

 • ممکن است گاز منطقه شما با مشکل مواجه شده باشد که شما شاهد روشن نشدن دستگاه خود هستید. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است اقدام به بررسی جریان گاز محل خود نمایید.
 • همچنین در صورتی که فندک و جرقه زن اجاق گاز شما خراب شده باشد، شاهد روشن نشدن اجاق گاز هستید که برای رفع مشکل در این شرایط باید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو تماس حاصل نمایید.
 • در صورت بروز اشکال در لوله ها و شبکه های داخلی اجاق گاز شما نیز ممکن است اجاق گاز شما روشن نگردد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است از یک تعمیرکار اجاق گاز مورانو کمک بگیرید.

شعله اجاق گاز یکدست نیست، چه اقداماتی برای تعمیر اجاق گاز مورانو انجام دهیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از روشن گردن اجاق گاز متوجه یکدست نبودن شعله های آن شده باشید برای عیب یابی این مشکل در ادامه به بررسی علت یکدست نبودن شعله های اجاق گاز مورانو میپردازیم:

 • ممکن است در منافذ شعله اجاق گاز شما چربی و یا گرد و غبار پر شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از یک جسم مسواک مانند برای تمیز کردن آن استفاده نمایید.
 • همچنین در صورتی که شعله به درستی بر روی صفحه اجاق گاز شما قرار نگرفته باشد نیز ممکن است گازرسانی با مشکل مواجه شده و شاهد یکدست نبودن شعله باشید. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط در هنگام خاموش بودن اجاق گاز اقدام به اصلاح محل قرارگیری شعله نمایید.
 • همچنین در صورتی که در سیستم گازرسانی و شبکه های داخلی اجاق گاز شما مشکلی ایجاد شده باشد، شاهد یکدست نبودن شعله خواهید بود که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو تماس حاصل نمایید.

علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز چیست؟ جهت تعمیر و رفع عیب اجاق گاز مورانو چه کنیم؟

استشمام بوی گاز در اطراف اجاق گاز شما یکی از مشکلاتی است که باید در اسرع وقت برای برطرف کردن آن اقدام نمایید. از این رو در ادامه به بررسی علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز مورانو میپردازیم:

 • ممکن است در صورت سر رفتن قابلمه بر روی اجاق گاز فراموش کرده باشید که شعله آن را ببندید.
 • همچنین در صورتی که در شبکه داخلی و اتصالات اجاق گاز شما مشکلی ایجاد شده باشد، شما متوجه بوی گاز خواهید بود که برای برطرف کردن این مشکل حتما باید با یک تعمیرکار اجاق گاز مورانو تماس حاصل نمایید.
 • در صورتی که اتصالات گاز شهری به اجاق شما به مشکل خورده باشد نیز شاهد پخش بوی گاز خواهید بود که برای برطرف کردن این مشکل باید حتما یک فرد متخصص آنها را بررسی نماید.

شعله اجاق گاز سر و صدا دارد، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مورانو در این باره

یکی دیگر از مشکلات گزارش شده توسط مصرف کنندگان ایجاد سروصدا در شعله اجاق گاز است به همین دلیل در ادامه به بررسی علت ایجاد سر و صدا در شعله اجاق گاز مورانو میپردازیم:

 • ممکن است شاتر اجاق گاز شما خراب بوده باشد که در این صورت در اجاق گاز خود شاهد ایجاد سر و صدا خواهید بود. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از یک تعمیرکار اجاق گاز مورانو کمک بخواهید.
 • همچنین در صورت خیس بودن مشعل شعله اجاق گاز نیز شاهد ایجاد سر و صدا در آن خواهید بود که برای رفع مشکل در این شرایط باید سعی کنید همیشه شعله اجاق گازتان را خشک نگه دارید.
 • در صورت زیاد کردن شعله بیشتر از حد استاندارد نیز ممکن است شاهد ایجاد سر و صدا در آن باشید که برای جلوگیری از این وضعیت باید اقدام به نگه داشتن شعله اجاق در حد استاندارد نمایید.

هزینه تعمیر اجاق گاز مورانو در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از سوالاتی که مصرف کنندگان اجاق گازها در هنگام خرابی اجاق گاز خود میپرسند، هزینه تعمیر اجاق گاز مورانو در نمایندگی تعمیر آی پی امداد است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • اعلام مبلغ دقیق این هزینه تنها پس از سرویس دستگاه شما توسط تعمیرکار اجاق گاز مورانو امکان پذیر خواهد بود.
 • همچنین قطعه ای که در تعمیرات اجاق گاز مورانو قرار است تعویض گردد نیز در این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن اجاق گاز شما در دوره گارانتی از دیگر مسائل تاثیرگذار بر این قیمت است.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز مورانو در نمایندگی آی پی امداد

در انتها برای اینکه بتوانید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید، به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیراجاق گاز مورانو در آی پی امداد میپردازیم:

 • تنها با یک تماس تعمیرکار اجاق گاز مورانو با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • بعد از انجام کار به شما فاکتور ارائه میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی میباشند.
 • همچنین با استفاده از خدمات این مرکز در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات اجاق گاز مورانو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات اجاق گاز مورانو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات اجاق گاز مورانو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات اجاق گاز مورانو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات اجاق گاز مورانو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار اجاق گاز مورانو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات اجاق گاز مورانو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز مورانو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر اجاق گاز مورانو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست