logo logo تعمیر اجاق گاز بیشل با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر اجاق گاز بیشل

تعمیر اجاق گاز بیشل
تعمیر اجاق گاز بیشل
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اجاق گاز بیشل به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر اجاق گاز بیشل در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر و سریع تر به مشتریان این برند اقدام به ایجاد شعب فعال در سراسر تهران نموده است تا شما بتوانید تنها با یک تماس از خدمات تعمیر در محل اجاق گاز خود بهره مند شوید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بیشل در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات مجموعه تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات اجاق گاز بیشل تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز بیشل

بعد از وارد شدن فشار تحریم ها بر برندهای خارجی در کشور، بسیاری از این برندها به ناچار نمایندگی های خود را از سراسر کشور جمع کرده و ارائه خدمات تعمیر و پس از فروش برای این برندها توسط شرکت های داخلی انجام گردید که شما میتوانید برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز بیشل مطابق با مراحل زیر پیش بروید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است دوره گارانتی اجاق گاز شما تمام شده باشد و یا در صورتی که قبلا از خدمات شرکت تضمین دهنده استفاده کرده اید، از آن رضایت نداشته باشید. در این صورت میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بیشل در آی پی امداد بهره مند شوید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز بیشل در تهران

برای برقراری تماس جهت دریافت خدمات در ادامه به نحوه تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز بیشل در تهران برای شما عزیزان پرداخته ایم:

 • میتوانید با نزدیک ترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار اجاق گاز بیشل ارسال خواهد شد.
 • که این فرد در اسرع وقت با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • و بعد از تعمیر دستگاه به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم مینماید.
 • همچنین در صورت تعویض قطعات در حین تعمیرات اجاق گاز بیشل، کلیه این قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز بیشل به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز بیشل به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • همچنین بعد از تعمیرات اجاق گاز بیشل به شما فاکتور تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی هستند.

تعمیر اجاق گاز بیشل در محل

در ادامه به بررسی مزیت های تعمیر اجاق گاز بیشل در محل برای شما عزیزان میپردازیم:

 • با استفاده از خدمات تعمیر در محل اجاق گاز بیشل دیگر نیازی به پرداخت هزینه های حمل و نقل توسط شما وجود نخواهد داشت.
 • همچنین بر کلیه مراحل تعمیرات اجاق گاز بیشل خود نظارت خواهید داشت.
 • همچنین از وارد شدن آسیب به بدنه دستگاه در حین جا به جایی جلوگیری میکنید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز بیشل به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش اجاق گاز بیشل میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه دستگاه شما نوشته شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که قبلا از خدمات این مرکز استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بیشل در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • خدمات این مرکز در صورت تمام شدن دوره گارانتی اجاق گاز شما نیز قابل استفاده است.

تعمیرکار اجاق گاز بیشل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورتی که قرار است تعمیرات اجاق گازتان در محل شما انجام گردد، باید از اینکه تعمیرکار اجاق گاز بیشل چه ویزگی هایی باید داشته باشد؟ مطلع باشید که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم:

 • این فرد باید در ساعت تعیین شده برای تعمیرات اجاق گاز بیشل در محل شما حضور داشته باشد.
 • همچنین باید در کار خود باتجربه باشد و بتواند در اسرع وقت برای تعمیر اجاق گاز شما اقدام نماید.
 • همچنین رعایت نکات ایمنی و بهداشتی را نیز در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز بیشل در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بیشل در آی پی امداد، بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر اجاق گاز شما است که با کمک آن بتوانید در مراحل ابتدایی به تعمیرات اجاق گاز خود بپردازید. به همین منظور در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح شد، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت برای پاسخگویی به شما اقدام نمایند.

مشعل های اجاق گاز روشن نمیشود، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بیشل در این باره

شاید روشن نشدن اجاق گازها یکی از آزاردهنده ترین مشکلات مربوط به این دستگاه باشد. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن مشعل های اجاق گاز بیشل میپردازیم:

 • ممکن است جریان گاز شهری شما با مشکل مواجه شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
 • ممکن است فندک و یا جرقه زن اجاق گاز شما خراب بوده باشد که برایر رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار اجاق گاز بیشل بخواهید دستگاه شما را بررسی نماید.
 • در صورت اشکال در شبکه گازرسان اجاق نیز شاهد روشن نشدن این دستگاه هستید که برای تعمیر در این وضعیت نیز میتوانید از تعمیرکار این دستگاه کمک بگیرید.

شعله اجاق گاز یکدست نیست، نحوه تعمیرات اجاق گاز بیشل به چه صورت است؟

یکدست نبودن شعله اجاق گاز یکی دیگر از مشکلات رایج گزارش شده توسط مصرف کندگان این دستگاه است. به همین دلیل در ادامه به بررسی اینکه چرا شعله اجاق گاز بیشل یکدست نیست، میپردازیم:

 • در صورت تجمع گرد و غبار و چربی در سوراخ های شعله اجاق گاز ممکن است شاهد روشن نشدن اجاق گاز خود باشید که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است به صورت دوره ای اقدام به تمیز کردن آن به وسیله یک جسم برس مانند نمایید.
 • همچنین در صورتی که شعله اجاق گاز شما به درستی در محل خود قرار نگرفته باشد، شاهد یکدست نبودن شعله خواهید بود که برای رفع مشکل در این شرایط باید در هنگام خاموش بودن اجاق گاز اقدام به اصلاح محل قرارگیری آن نمایید.
 • در صورتی که گازرسانی به اجاق شما به صورت یکدست انجام نگردد نیز این مشکل رخ میدهد که در این شرایط باید از یک تعمیرکار اجاق گاز بیشل کمک بگیرید.

علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز چیست؟ جهت تعمیرات اجاق گاز بیشل چه باید کرد؟

پخش بوی گاز در اطراف اجاق گازها یکی از مواردی است که مصرف کنندگان از آن گله داشته و به دلیل خطرناک بودن گاز باید در اسرع وقت برطرف گردد. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز بیشل میپردازیم:

 • در صورت خرابی در فلکه گاز شهری محل شما ممکن است شاهد پخش بوی گاز باشید که برای رفع مشکل در این شرایط باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
 • همچنین در صورت ایجاد سوراخ در شلنگ اجاق گاز شما ممکن است شاهد ایجاد بوی گاز باشید که برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار اجاق گاز بیشل بخواهید برای تعویض شلنگ اجاق گاز شما اقدام نماید.
 • همچنین در صورتی که پس از سر رفتن قابلمه روی گاز و خاموش شدن آن گاز را نبندید، شاهد پخش بوی گاز خواهید بود.

هزینه تعمیر اجاق گاز بیشل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیرات اجاق گاز بیشل در نمایندگی تعمیر آی پی امداد همواره یکی از دغدغه های افراد بوده است، به همین دلیل در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • تعیین دقیق این هزینه تنها پس از بررسی دستگاه شما توسط تعمیرکار اجاق گاز بیشل امکان پذیر است.
 • همچنین قیمت قطعه ای که در هنگام تعمیرات اجاق گاز بیشل شما تعویض میگردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن اجاق گاز در دوره گارانتی میتواند سبب کاهش این هزینه ها گردد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز بیشل در آی پی امداد

در انتها برای کمک به شما در جهت انتخاب یک مرکز معتبر برای تعمیر اجاق گازتان، به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز بیشل میپردازیم:

 • بعد از ثبت درخواست شما و در اسرع وقت تعمیرکار با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • این فرد بعد از تعمیرات اجاق گاز بیشل به شما فاکتور خدمات را تقدیم میکند.
 • همچنین کلیه قطعات تعویض شده دارای گارانتی میباشند.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات اجاق گاز بیشل در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات اجاق گاز بیشل در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات اجاق گاز بیشل در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات اجاق گاز بیشل در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات اجاق گاز بیشل در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار اجاق گاز بیشل در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات اجاق گاز بیشل در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز بیشل به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر اجاق گاز بیشل، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست