logo logo تعمیر اجاق گاز برتینو با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر اجاق گاز برتینو

تعمیر اجاق گاز برتینو
تعمیر اجاق گاز برتینو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اجاق گاز برتینو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به مشتریان این دستگاه اقدام به ایجاد شعب فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران نموده است تا شما بتوانید تنها با یک تماس از خدمات تعمیرکار در محل با پرداخت حداقل هزینه ها بهره مند شوید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیر اجاق گاز برتینو در نمایندگی آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد برای تعمیرات تا 75% در هزینه های تعمیر اجاق گاز خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز برتینو

بعد از اعمال تحریم ها و گران شدن قیمت دلار، نمایندگی های برندهای خارجی مجبور به ترک کشور شدند و ارائه خدمات برای محصولات آنها از طریق شرکت های داخلی انجام گردید. به این منظور برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز برتینو میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورت تمام شدن دوره گارانتی اجاق گاز و یا در صورتی که قبلا از خدمات شرکت تضمین کننده استفاده کرده اما رضایت نداشتید، میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو در آی پی امداد بهره مند شوید.

نحوه تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز برتینو در تهران

برای اطلاع از نحوه تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز برتینو در تهران میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با نزدیک ترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست در سایت برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیر کار اجاق گاز برتینو ارسال خواهد شد.
 • این فرد در اسرع وقت به همراه تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت و برای تعمیر دستگاه شما اقدام مینماید.
 • بعد از ارائه خدمات به شما فاکتور تقدیم میگردد.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات در هنگام تعمیرات اجاق گاز برتینو شما، این قطعات دارای گارانتی هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز برتینو به چه صورت است؟

ارائه خدمات از نمایندگی تعمیر اجاق گاز برتینو به صورت زیر برای شما انجام میگردد:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی انجام میشود.
 • همچنین بعد از تعمیرات اجاق گاز برتینو به شما فاکتور ارائه میگردد.
 • کلیه قطعات تعویض شده نیز دارای گارانتی میباشند.

تعمیر اجاق گاز برتینو در محل

تعمیر اجاق گاز برتینو در محل برای شما مزیت هایی داشته که در ادامه به بررسی این مزیت ها میپردازیم:

 • با استفاده از خدمات تعمیرکار در محل دیگر نیازی به پرداخت هزینه ای برای حمل و نقل توسط شما وجود نخواهد داشت.
 • همچنین بر کلیه مراحل تعمیرات اجاق گاز برتینو خود نظارت خواهید داشت.
 • همچنین از وارد شدن آسیب به اجاق گاز شما در حین حمل و نقل نیز جلوگیری میگردد.

خدمات پس از فروش اجاق گاز برتینو به چه صورت است؟

برای استفاده از خدمات پس از فروش اجاق گاز برتینو میتوانید مطابق با مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است، تماس بگیرید.
 • همچنین میتوانید در صورت تمام شدن دوره گارانتی اجاق گازتان از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • در صورتی که قبلا از خدمات از خدمات شرکت تضمین کننده استفاده کرده و بنا به هر دلیل رضایت نداشتید نیز میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

تعمیرکار اجاق گاز برتینو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورتی که تعمیر اجاق گاز در محل شما انجام میگردد، باید به این نکته که تعمیرکار اجاق گاز برتینو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اطلاع داشته باشید که در ادامه به بررسی آن پرداخته ایم:

 • این فرد باید در ساعت تعیین شده برای تعمیرات اجاق گاز برتینو در محل شما حضور داشته باشد.
 • همچنین باید با سرعت عمل بالا برای تعمیر دستگاه شما اقدام نماید.
 • به دلیل خطرناک بودن اجاق گاز باید به نکات ایمنی و بهداشتی نیز توجه داشته باشد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز برتینو در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو در آی پی امداد ایجاد فضایی برای بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر اجاق گازتان است. به همین دلیل در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

مشعل های اجاق گاز روشن نمیشود، چه اقداماتی برای تعمیرات اجاق گاز برتینو انجام دهیم؟

با توجه به اینکه اجاق گازها یکی از وسایل ضروری زندگی ما محسوب میگردند، روشن نشدن آنها میتواند برای ما بسیار آزاردهنده باشد. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت روشن نشدن شعله های اجاق گاز برتینو میپردازیم:

 • ممکن است گاز شهری منطقه شما قطع شده باشد که برای رفع مشکل در این شرایط باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
 • ممکن است سیستم داخلی لوله های گاز شما در قسمتی دچار گرفتگی شده باشد که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با یک تعمیرکار اجاق گاز برتینو تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است فندک اجاق گاز شما خراب شده باشد که در این صورت نیز مشعل اجاق شما روشن نمیگردد. برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو تماس حاصل نمایید.

شعله اجاق گاز یکدست نیست، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو در این باره

یکی دیگر از مشکلات رایج در هنگام استفاده از اجاق گازها، یکدست نبودن شعله آنها است. به همین دلیل در ادامه به بررسی علت یکدست نبودن شعله اجاق گاز برتینو میپردازیم:

 • در صورت پوشیده شدن سوراخ های اجاق گاز شما از چربی و غبار در هنگام روشن کردن اجاق شاهد یکدست نبودن شعله ها خواهید بود که برای رفع این مشکل باید این قسمت را به وسیله یک برس کوچک تمیز نمایید.
 • در صورتی که علت پخش گاز به صورت متفاوت از سیستم داخلی اجاق گاز شما باشد، باید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که شعله اجاق شما به درستی در محل خود قرار نگرفته باشد، شاهد ایجاد شعله به صورت ناهماهنگ هستید که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط باید در هنگام خاموش بودن اجاق گاز برای تعمیر آن اقدام نمایید.

علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز چیست؟ طریقه عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز برتینو در این مواقع

پخش شدن بوی گاز در اطراف اجاق گاز یکی از مشکلاتی است که حتما شما هم با آن مواجه شده اید. برای راهنمایی بیشتر شما در مورد این مشکل در ادامه به بررسی علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز برتینو میپردازیم:

 • ممکن است در محل اتصالات گاز شهری به دستگاه شما مشکلی ایجاد شده باشد که برای برطرف کردن آن باید از یک فرد متخصص تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورتی که در شلنگ اجاق گاز شما سوراخ و یا منفذی ایجاد شده باشد، شاهد پخش شدن بوی گاز در آن هستید که برای برطرف کردن این مشکل میتوانید مقداری پودر لباسشویی را در آن حل کرده و به شلنگ دستگاه خود بزنید. در صورت ایجاد حباب متوجه نشتی میگردید که در این شرایط باید از یک تعمیرکار اجاق گاز برتینو کمک بگیرید.

شعله اجاق گاز سر و صدا دارد، جهت تعمیرات اجاق گاز برتینو چه باید کرد؟

مشکل بعدی ایجاد سر و صدا در شعله اجاق گاز است که برای رفع این مشکل در ادامه به علت ایجاد سر و صدا در شعله اجاق گاز برتینو میپردازیم:

 • ممکن است شاتر اجاق گاز شما خراب شده باشد که برای عیب یابی و تعمیر آن حتما باید از نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برتینو کمک بگیرید.
 • در صورتی که شعله را بیشتر از حد استاندارد آن زیاد کرده باشید، در آن شاهد ایجاد سر و صدا خواهید بود که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است شعله را در حالت استاندارد نگه دارید.
 • همچنین در صورتی که شعله اجاق گاز شما خیس باشد، در این قطعه شاهد ایجاد صدا خواهید بود که برای جلوگیری از ایجاد صدا در این شرایط بهتر است همیشه شعله اجاق گاز خود را خشک نگه دارید.

هزینه تعمیر اجاق گاز برتینو در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

هزینه تعمیر اجاق گاز برتینو در نمایندگی تعمیر آی پی امداد به موارد زیر بستگی دارد :

 • تعیین دقیق این هزینه بعد از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار امکان پذیر میباشد.
 • قیمت قطعه ای که قرار است در تعمیرات اجاق گاز برتینو شما تعویض گردد نیز بر این هزینه تاثیرگذار است.
 • همچنین قرار داشتن دستگاه شما در دوره گارانتی نیز میتواند باعث کاهش این هزینه گردد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز برتینو در نمایندگی آی پی امداد

در ادامه برای داشتن یک انتخاب درست برای شما به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز برتینو در آی پی امداد میپردازیم:

 • تنها با یک تماس و یا ثبت درخواست در سایت تعمیرکار به محل شما اعزام خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات به شما فاکتور تقدیم میگردد.
 • کلیه قطعات دارای گارانتی هستند.
 • با استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز برتینو در آی پی امداد در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات اجاق گاز برتینو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات اجاق گاز برتینو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات اجاق گاز برتینو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات اجاق گاز برتینو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات اجاق گاز برتینو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار اجاق گاز برتینو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات اجاق گاز برتینو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز برتینو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر اجاق گاز برتینو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد