logo logo تعمیر اجاق گاز آاگ با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر اجاق گاز آاگ

تعمیر اجاق گاز آاگ
تعمیر اجاق گاز آاگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر اجاق گاز آاگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ در آی پی امداد با هدف خدمت رسانی بهتر به مشتریان این مجموعه اقدام به ایجاد شعب فعال در سراسر تهران نموده است تا شما بتوانید تنها با یک تماس از خدمات تعمیرکار در محل این مجموعه بهره مند شوید. از این رو در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در آی پی امداد میپردازیم.

کاربران گرامی؛ با استفاده از خدمات وب اپلیکیشن تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد علاوه بر بهره مندی از قطعات فابریک تا 75% در هزینه های تعمیر اجاق گاز صرفه جویی کنید.

نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز آاگ

به دنبال اعمال تحریم ها و گران شدن قیمت دلار بسیاری از برندهای خارجی از جمله آاگ نمایندگی های خود را در داخل کشور غیرفعال کردند و ارائه خدمات برای این محصولات توسط شرکت های داخلی انجام میگردد. از این رو برای استفاده از خدمات نمایندگی اصلی تعمیر اجاق گاز آاگ میتوانید از مراحل زیر اقدام نمایید:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه این محصول نوشته شده است، برای دریافت خدمات تماس حاصل نمایید.
 • همچنین ممکن است دوره گارانتی اجاق گاز شما تمام شده باشد که در این صورت برای دریافت خدمات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در آی پی امداد بهره مند شوید.
 • ممکن است قبلا از خدمات شرکت تضمین کننده استفاده کرده اما بنا به هر دلیل رضایت نداشته باشید. در این صورت نیز میتوانید برای تعمیر اجاق گاز خود از مرکز آی پی امداد کمک بخواهید.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات اجاق گاز آاگ در تهران

برای اطلاع از نحوه برقراری ارتباط با آی پی امداد در ادامه به بررسی نحوه تماس با مرکز تعمیرات اجاق گاز آاگ در تهران میپردازیم:

 • میتوانید با نزدیک ترین شعبه آی پی امداد در محل خود تماس حاصل نمایید.
 • همچنین میتوانید از طریق سایت اقدام به ثبت درخواست آنلاین نمایید.
 • بعد از ثبت درخواست شما از سوی مرکز پیامکی حاوی کد اشتراک به همراه مشخصات تعمیرکار اجاق گاز آاگ ارسال خواهد شد.
 • این فرد در اسرع وقت به همراه تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • بعد از تعمیر اجاق گاز به شما فاکتور خدمات ارائه شده نیز تقدیم میگردد.
 • همچنین در صورت تعویض قطعات اجاق گاز شما در حین تعمیر، این قطعات دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه هستند.
 • در انتها در خصوص خدمات ارائه شده از شما نظرسنجی میگردد.

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ به چه صورت است؟

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ به صورت زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

 • تعویض کلیه قطعات با قطعات اصلی و فابریک شرکتی صورت میگیرد.
 • همچنین بعد از تعمیرات اجاق گاز آاگ به شما فاکتور خدمات ارائه شده تقدیم میگردد.
 • قطعات تعویض شده دارای گارانتی هستند.

تعمیر اجاق گاز آاگ در محل

در ادامه به بررسی مزیت های تعمیر اجاق گاز آاگ در محل میپردازیم:

 • با استفاده از خدمات در محل دیگر نیازی به پرداخت هزینه های حمل و نقل از سمت شما وجود نخواهد داشت.
 • همچنین تمام مراحل تعمیرات اجاق گاز آاگ در حضور خود شما انجام خواهد شد.
 • با این کار دیگر نگران وارد شدن آسیب به اجاق گاز خود در حین حمل و نقل نیز نیستید.

خدمات پس از فروش اجاق گاز آاگ به چه صورت است؟

خدمات پس از فروش اجاق گاز آاگ به صورت زیر برای شما عزیزان قابل استفاده خواهد بود:

 • میتوانید با شماره ای که بر روی ضمانت نامه دستگاه شما ثبت شده است، تماس حاصل نمایید.
 • همچنین در صورت تمام شدن دوره گارانتی و یا استفاده از شرکت تضمین دهنده و عدم رضایت شما از خدمات ارائه شده، میتوانید با نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در آی پی امداد استفاده نمایید.

تعمیرکار اجاق گاز آاگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در صورتی که قرار است تعمیر اجاق گاز در محل شما انجام گردد، باید از اینکه تعمیرکار اجاق گاز آاگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مطلع باشید که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم:

 • این فرد باید در ساعت تعیین شده برای تعمیر اجاق گاز در محل شما حضور داشته باشد.
 • همچنین باید در کار خود باتجربه بوده و بتواند در اسرع وقت برای تعمیرات اجاق گاز آاگ اقدام نماید.
 • همچنین باید رعایت نکات بهداشتی و ایمنی را نیز در دستور کار قرار دهد.

راهنمای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز آاگ در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

یکی از اهداف نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در آی پی امداد همواره ایجاد فضایی برای بالا بردن اطلاعات شما در زمینه عیب یابی و تعمیر اجاق گاز آاگ بوده است. از این رو در هر قسمت از انجام این کار که سوالی برای شما مطرح گردید، میتوانید در انتهای این مقاله و در قسمت بیان دیدگاه به طرح پرسش خود بپردازید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای راهنمایی شما اقدام نمایند.

مشعل های اجاق گاز روشن نمیشود، نحوه تعمیرات اجاق گاز آاگ در این مواقع

شاید بتوان روشن نشدن مشعل های اجاق گاز آاگ را یکی از نگران کننده ترین مشکلات مربوط به این دستگاه دانست که برای رفع مشکل در این شرایط در ادامه به بررسی علت روشن نشدن مشعل های اجاق گاز آاگ میپردازیم:

 • ممکن است در اتصالات شیر گاز شهری شما و یا جریان گاز مشکلی ایجاد شده باشد. برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است به بررسی گاز منطقه خود و همچنین اتصالات دستگاهتان بپردازید.
 • ممکن است فندک اجاق گاز شما خراب بوده باشد که در این شرایط نیز شاهد روشن نشدن اجاق گاز خواهید بود. برای رفع این مشکل باید از یک تعمیرکار اجاق گاز آاگ کمک بگیرید.
 • همچنین در صورت ایجاد مشکل در شبکه گازرسانی اجاق گاز شما نیز ممکن است اجاق گازتان روشن نگردد که بهتر است برای رفع مشکل در این شرایط با یک نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ تماس حاصل نمایید.

شعله اجاق گاز یکدست نیست، برای عیب یابی و تعمیر اجاق گاز آاگ چه باید کرد؟

ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که پس از روشن کردن اجاق گاز خود، متوجه یکدست نبودن شعله اجاق گاز شده باشید که برای عیب یابی دستگاه در این شرایط در ادامه به بررسی اینکه چرا شعله اجاق گاز آاگ یکدست نیست، میپردازیم:

 • ممکن است در اثر پر شدن گرد و غبار و چربی در سوراخ های مشعل اجاق گاز، شما شاهد یکدست نبودن شعله اجاق گاز خود باشید که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر است با یک وسیله برس مانند اقدام به تمیز کردن این قسمت نمایید.
 • همچنین در صورت ایجاد اشکال در شبکه گازرسانی داخلی ممکن است شاهد یکدست نبودن شعله اجاق گاز باشید که برای رفع مشکل در این شرایط باید با یک تعمیرکار اجاق گاز آاگ تماس حاصل نمایید.
 • در صورت قرارگیری نادرست شعله در محل خود ممکن است یکدست نبودن شعله ایجاد گردد که برای رفع مشکل در این شرایط باید برای اصلاح محل قرارگیری مشعل های اجاق گاز خود اقدام نمایید.

علت پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز چیست؟ روش تعمیرات اجاق گاز آاگ چگونه است؟

یکی از مشکلات نگران کننده در استفاده از اجاق گازها استشمام بوی گاز در اطراف این دستگاه است. به همین دلیل در ادامه به بررسی علل پخش بوی گاز در اطراف اجاق گاز آاگ میپردازیم:

 • در صورت به وجود آمدن اشکال در اتصالات گاز شهری به اجاق گاز شما ممکن است متوجه پخش بوی گاز در اطرف دستگاه خود شوید که برای برطرف کردن مشکل در این شرایط بهتر از یک فرد متخصص بخواهید به بررسی این مشکل بپردازد.
 • همچنین در صورتی که قابلمه غذا روی گاز شما سر رفته باشد و باعث خاموش شدن گاز شده باشد، باید شعله گاز خود را ببندید تا از پخش شدن بوی گاز در اطراف دستگاه خود جلوگیری نمایید.
 • در صورت ایجاد مشکل در شبکه گازرسانی داخلی و لوله های اجاق گاز ممکن است پخش بو ایجاد گردد که برای برطرف کردن این مشکل نیز باید با یک تعمیرکار اجاق گاز آاگ تماس حاصل نمایید.

شعله اجاق گاز سر و صدا دارد، نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ در این باره

یکی دیگر از مشکلاتی که در هنگام استفاده از اجاق گازها ایجاد میگردد، سر و صدا در شعله آن است که برای رفع این مشکل در ادامه به بررسی علت ایجاد سروصدا در شعله اجاق گاز آاگ میپردازیم:

 • ممکن است شاتر اجاق گاز شما خراب بوده باشد و در این صورت شاهد ایجاد سر و صدا در دستگاه خود باشید که برای برطرف کردن این مشکل باید از یک نمایندگی تعمیرات اجاق گاز آاگ استفاده نمایید.
 • در صورت زیاد کردن شعله اجاق گاز بیش از حد مجاز نیز شاهد ایجاد صدا در آن هستید که برای رفع مشکل در این شرایط بهتر است شعله را در حد 20 میلیمتر نگه دارید.
 • همچنین در صورت خیس شدن شعله اجاق گاز نیز ممکن است شعله اجاق گاز شما با صدا همراه باشد که برای جلوگیری از این وضعیت باید سعی کنید شعله را همیشه در حالت خشک نگهداری نمایید.

هزینه تعمیر اجاق گاز آاگ در نمایندگی تعمیر آی پی امداد

یکی از دغدغه های افراد در هنگام خراب شدن اجاق گازها، هزینه تعمیر اجاق گاز آاگ در نمایندگی تعمیر آی پی امداد میباشد که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

 • هزینه تعمیر این دستگاه بعد از بررسی تعمیرکار اجاق گاز آاگ مشخص میشود.
 • همچنین در صورت تعویض قطعات قیمت این قطعه نیز بر هزینه تاثیرگذار است.
 • قرار داشتن اجاق گاز در دوره گارانتی نیز میتواند در کاهش این هزینه ها تاثیرگذار باشد.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ در آی پی امداد

در ادامه به منظور راهنمایی شما برای داشتن یک انتخاب مناسب به بررسی مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز آاگ در آی پی امداد میپردازیم:

 • بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما تعمیرکار با تجهیزات کامل در محل شما حضور خواهد داشت.
 • این فرد بعد از تعمیر اجاق گاز آاگ شما به شما فاکتور خدمات ارائه شده را تقدیم مینماید.
 • قطعات تعویض شده در اجاق گاز شما دارای گارانتی 9 الی 12 ماهه میباشند.
 • همچنین به دلیل تطابق هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه، در هزینه های شما تا 75% صرفه جویی میگردد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات اجاق گاز آاگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات اجاق گاز آاگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات اجاق گاز آاگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات اجاق گاز آاگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات اجاق گاز آاگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار اجاق گاز آاگ در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات اجاق گاز آاگ در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی اجاق گاز آاگ به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر اجاق گاز آاگ، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست