تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

Rating: 2.7/5. From 3 votes.
Please wait...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده ، نحوه عیب یابی را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود : نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود اینجا است تا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی به رفع عیب و خدمات ظرفشویی کنوود شما عزیزان بپردازد ، در نظر داشته باشید که آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی کنوود با استفاده از قوانین مشتری مداری و رضایتمندی در اروپا به تعمیر ظرفشویی کنوود در محل میپردازد .

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود ، سرویس ماشین ظرفشویی کنوود ، رفع عیب ماشین ظرفشویی کنوود ، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی کنوود

مراحل از تماس تا رفع عیب ماشین ظرفشویی کنوود ( عیب یابی ماشین ظرفشویی کنوود )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ظرفشویی کنوود خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

2 : در صورت تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنوود ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .

5 : جهت نیاز به نمک ماشین ظرفشویی کنوود ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی کنوود ، قرص ماشین ظرفشویی کنوود ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی کنوود با شماره نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود در زیر ( سراسر تهران ) تماس حاصل نمایید .

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

قابل ذکر است تمامی تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود بر حسب  تعرفه مصوبه خدمات ماشین ظرفشویی مجموعه آی پی امداد میباشد . آی.پی برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی کنوود را تحت پوشش قرار داده ایت تا دیگر دغدغه ای در این امور نداشته باشید .

گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود را هم با اوصاف اینکه یک دستگاه برقی و الکترونیکی میباشد ، گارانتی کنه ؟؟ بله میشه .

خدمات ماشین ظرفشویی کنوود در  آی پی امداد گارانتی 3 الی 12 ماهه داره . وقتی ماشین ظرفشویی کنوود به دست تعمیرکار مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند ( آموزش دیده محصولات کنوود ) . بنابراین تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود در نمایندگی تعمیرات

هر چند ماشین های ظرفشویی در ظاهر به هم شباهت زیادی دارند ولی آزمایشگاه تخصص کنوود ثابت کرد که نحوه عملکرد و شستشو ظروف در این ماشین ها با هم تفاوت های زیادی دارد. متخصصین کنوود با استفاده از مزایا و مشاهده معایب سایر ماشین های ظرفشویی از مدل های مختلف توانسته اند محصولی را تولید نمایند که بهترین عملکرد را برای مشتریان خود داشته باشد.

ماشین ظرفشویی کنوود در دو مدل یکپارچه و جداگانه و در انواع رنگ های سفید، نقره ای ، مشکی و خاکستری عرضه شده که متناسب با همه آشپزخانه ها باشد. ماشین های ظرفشویی کنوود در نوع یکپارچه و با رنگ سفید محبوب ترین نوع ماشین ظرفشویی هستند که در حجم های مختلف عرضه شده اند.

اگر به دنبال ماشین ظرفشویی با مصرف آب و برق کم و برچسب انرژی A هستید بی شک بهترین انتخاب ماشین ظرفشویی کنوود می باشد. بسته به مصرف خود نوع آن را انتخاب و از پاکیزگی بی حد ظروف خود لذت ببرید.

صرفه جویی در مصرف آب در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود

فراموش نشود که با استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود تا حد بسیار باعث صرفه جویی در مصرف آب میشود .

اگر بخواهیم قیاس انجام دهیم ، باید بگوییم چنانچه یک دست ظرف 144 پارچه را با دست بشوییم 85 لیتر آب مصرف میشود ؛ در حالیکه با استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود تنها 15 لیتر آب نیاز دارد و قابل ذکر است حتی در برخی از مدلها کمتر از 9 لیتر آب مصرف میشود .

ایجاد فرصت بیشتر برای خانمها

با استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود این فرصت برای خانمها پیدا میشود تا زمان بیشتری در کنار فرزندان و همسر خود باشند.

لذت مهمانی

با استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود از شست شو با دستها راحت میشوید و بعد از صرف شام به راحتی در کنار عزیزان و مهمانان خود باشید .

ضد عفوني

در شست شو با ماشین ظرفشویی کنوود از آب داغ استفاده میشود ، بنابراین عمل ضد عفونی نیز تا حدی انجام میگیرد .

ظروف براق و شفاف

چنانچه از مواد شوینده مناسب ( جهت خرید مواد شوینده ظرفشویی کنوود با شعبات ما در سراسر تهران تماس حاصل نمایید )

برای ظرفشویی کنوود خود استفاده نمایید ، ظروف همیشه براق و شفاف باقی خوواهد ماند .

صرفه جویی در شوینده ها

هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی کنوود به دلیل استفاده بهینه و مناسب از شوینده ها صرفه جویی میشود .

شوینده های مضر

مواد شوينده به پوست دست آسيب زيادي مي رسانند در حالي که در ماشين ظرفشويي کنوود دست شما با مواد شوينده هيچ گونه تماسي ندارد.

نمک ماشین ظرفشویی کنوود ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی کنوود ، قرص ماشین ظرفشویی کنوود ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی کنوود

ظروف لب پر نمی شوند

امکان لب پر شدن ظروف چيني و کريستال شما در شست و شوی دستی  وجود دارد در حاليکه در ماشين ظرفشويي الجی اين امکان به حد صفر می رسد . مواد کلره و يا اکسيژنه موجود در پودرها و قرص هاي ماشين ظرفشويی کنوود ، عمل ضد عفوني ظروف را تکميل مي کنند .

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود توسط تعمیرکار ظرفشویی کنوود باعث طول عمر بالا در ظرفشویی شما میشود ، نمایندگی تعمیرات کنوود با استفاده از قطعات فابریک و  بهترین شوینده برای ظرفشویی کنوود شما بهترین خدمات را ارائه مینماید ، در نظر داشته باشید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود حتما از قطعات فابریک کنوود استفاده نمایید نه متفرقه !! همچنین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تا 75 % در هزینه ها صرفه جویی نمایید .

توجه توجه : مشتریان مجموعه آی.پی در رابطه با شوینده ظرفشویی کنوود مکرر از نمایندگی تعمیر ظرفشویی کنوود سوال پرسیدند که :

 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی کنوود چیست ؟
 • مایع جلا دهنده برای ظرفشویی کنوود چی بخریم ؟
 • آیا نیازی به نمک ماشین ظرفشویی کنوود میباشد ؟

در اینجا میخواهیم به بهتین قرص ماشین ظرفشویی کنوود ، نحوه کار نمک ماشین ظرفشویی و مایع جلا دهنده بپردازیم .

قرص ماشین ظرفشویی کنوود در نمایندگی تعمیرات

اجزای مکانیکی و الکترونیکی ماشین ظرفشوی به تنهایی نمیتوانند ظروف تمیز را تحویل شما دهند ، بنابراین به شوینده ای مناسب نیاز دارید  تا ، به فرایند شستشوی ظرفشویی کنوود شما کمک نماید .

کلا 3 تا شوینده برای ظرفشویی کنوود شما نیاز هست .

 • قرص ماشین ظرفشویی کنوود ( پودر شستشو )
 • نمک ظرفشویی کنوود
 • مایع جلا دهنده ظرفشویی کنوود

قرص ماشین ظرفشویی فینیش ( فول ) برای ظرفشویی کنوود شما به تنهایی کفایت میکند  !!! چونکه هم شوینده دارد ، هم جرم گیر ، هم مایع جلادهنده . بنابراین پیشنهاد ما به شما ، قرص ظرفشویی فینیش فول اصل میباشد که تنها از مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود میتوانید تهیه نمایید .

توجه توجه : قیمت قرص ماشین ظرفشویی کنوود و تمام شوینده ها به قیمت عمده به سراسر ایران برای مصرف کننده ( حتی 1 عدد ) میباشد . شما عزیزان میتوانید جهت سفارش با شماره 88986179 یا تلگرام مشاور در بالا  با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود تماس برقرار نمایید .

در ادامه شما را با دلیل استفاده نمک در ظرفشویی کنوود و مایع جلا دهنده آشنا میکنیم .

نمک ماشین ظرفشویی کنوود در نمایندگی تعمیرات

کار قطعه ای به نام رزین گرفتن سخی آب برای شستشو در ماشین ظرفشویی کنوود میباشد .این سختی آب در رزین جمع شده و نیاز به تمیزی دارد تا خود را برای شستشوی بعدی آماده نماید . کار نمک ماشین ظرفشویی کنوود این است که در 5 قیقه آخر رزین را شستشو نموده و برای شسشوی بعدی آماده میکند .

توجه : سختی آب در مناطق مختلف ایران متفاوت است بنابراین در ریختن نمک ظرفشویی کنوود دقت فرمایید .

مایع جلادهنده ظرفشویی کنوود در نمایندگی تعمیرات

شاید برای شما یا آشنایان شما این مشکل پیش آمده است که ظرفشویی ظرفها را خش میندازد و یا ظرفها بعد از شستشو در ظرفشویی کنوود لکه دار است !!! دلیل این مشکل ، مایع جلادهنده میباشد .

در اینجا به شرح کار مایع جلادهنده ظرفشویی کنوود میپردازیم : مایع جلادهنده ظرفشویی کنوود در 5 دقیقه آخر همراه با بخار آب ظرفها را براق میکند ، که اگر مقدار مایع جلادهنده زیاد باشد ظرفها را خش میندازد و اگر مقدار آن کم باشد باعث لکه دار شدن ظرفها میشود .

توجه توجه : این مشکل لکه دار شدن ظرفها و یا خش افتادن برروی آنها به اندازه دستی مایع جلادهنده برای ظرفشویی کنوود نمیباشد ، مشکل این است که یا برنامه اشتباه به ظرفشویی کنوود خود داده اید و یا برد الکترونیکی ظرفشویی کنوود شما مشکل دارد .

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شمیرانات تهران

تعمیر ظرفشویی کنوود در شمیرانات با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل انجام میگردد .

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شمال تهران

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در شمال تهران توسط تعمیرکار دوره و آموزش دیده در محل شما عزیزان انجام میگردد .

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در غرب تهران این نوید را به شما عزیزان میدهد تا همان روز مشکل شما برطرف گردد .

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

مژده به اهالی شهرک غرب و سعادت آباد ، چنانچه مشکلی با ظرفشویی کنوود خود دارید کافی است با شماره نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در زیر تماس حاصل نمایید تا سریعا رفع عیب گردد .

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در مرکز تهران

شما عزیزان با ارتباط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در مرکز تهران میتوانید مشکل ظرفشویی خود را بیان نمایید و پس از ثبت آدرس تعمیرکار مربوطه در محل حاضر شود .

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شرق تهران

تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در شرق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در جنوب تهران

شما عزیزان در جنوب تهران کافی است با شماره زیر تماس حاصل نمایید تا از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در محل خود بهره مند شوید .

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

فروش شوینده ماشین ظرفشویی کنوود توسط نمایندگی تعمیرات به سراسر ایران

021-88986179

ارسال به سراسر تهران ، مشهد ، تبریز ، اصفهان ، اهواز ، یزد ، شیراز ، اراک ، ارومیه ، استان گیلان و مازندران ، بندرعباس و ...

 

 

5 دیدگاه

 • ناشناس

  با سلام
  تو ماشین ظرفشویی کنوود اشتباهی پودر لباسشویی ریخته شده که ابتدا اررور f1 داده که پس از روشن خاموش کردن رفع شده و اررورf5 داده . شیر برقی تعویض شده ولی اررور رفع نشده . ایراد از کجاس ؟ ممنون از راهنماییتون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فیلتر کف ظرفشویی کنوود خود را کامل تمیز نمایید و صافی داخل فیلتر را تمیز نمایید ، سپس یک دور کامل بدونم شوینده فرایند شستشو طی شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • آرسس

  درود بر شما دکمه پلی ظرفشویی رو میزنم همه چی روی صفحه درسته اما شروع به کار نمیکنه نمک و جلا دهنده و قرص هم داره مسیر آب و راه آب هم چک شد به نظر شما مشکل از کجاست؟با سپاس

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی ظرفشویی کنوود شما فرمان نمیدهد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کنوود در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رویا چابک

  سلام
  ادرس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در رشت رو میشه بدین ؟ ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.