logo logo تعمیرات چای ساز بلانزو با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیرات چای ساز بلانزو

تعمیرات چای ساز بلانزو
تعمیرات چای ساز بلانزو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات چای ساز بلانزو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز بلانزو، با داشتن شعبه های متعدد در بخش های مختلف تهران مانند شمال، جنوب، شرق و غرب آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. چای ساز بلانزو جزو لوازم برقی ای می باشد که معمولاً به صورت روزانه در خانه استفاده می شود، ولی در برخی مواقع ممکن است بنا به دلایلی، مشکلاتی در این دستگاه به وجود بیاید.

با توجه به اینکه مصرف چای یکی از عادات روزانه ایرانیان می باشد، پس باید ایراد های موجود در دستگاه در سریع ترین زمان ممکن رفع گردد. چرا که بعد از کارهای روزانه و بعد از خستگی روزانه مصرف یک لیوان چای خوش طعم، می تواند تمام خستگی روزانه را از بین ببرد، پس نیاز به این دستگاه در منزل امری مسلم می باشد.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیرات چای ساز بلانزو میتوانید در قسمت دیدگاه های همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

روش ارتباط با خدمات مرکزی تعمیرات چای ساز بلانزو در تهران

برای ارتباط با خدمات مرکزی تعمیرات چای ساز بلانزو در تهران می توانید به صورت زیر عمل کنید:

 • برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز مرکزی چای ساز بلانزو، میتوانید با نزدیکترین شعبه تماس بگیرید.
 • روش دیگر برای تعمیر چای ساز بلانزو، ارسال درخواست آنلاین، از طریق سایت آی پی امداد است.
 • بعد از ارسال درخواست تعمیر، مشخصات مشتریان ثبت می گردد و سپس نام متخصص مربوطه به همراه کد اشتراک به گوشی مشتری پیامک می‌شود.
 • تعمیر چای ساز بلانزو، در همان روز و در سریع ترین زمان ممکن، به وسیله تعمیرکاران مربوطه تعمیر می‌شود.
 • همچنین روش دیگر برای تعمیر مشکلات چای ساز بلانزو، مراجعه به کارگاه مجهز آی پی امداد است.

خدمات تعمیر چای ساز بلانزو در تهران

این روزها ترافیک در تهران به گونه‌ای است که امکان دسترسی سریع به محلی خاص کار آسانی نیست و اگر بخواهید برای تعمیر چای ساز بلانزو، به تعمیرگاه خاصی مراجعه کنید، در اینصورت باید تمام کارهای روزانه خود را رها نمایید، و فقط یک روز خود را صرف تعمیر چای ساز کنید که متاسفانه به علت مشغله کاری، انجام چنین کاری همیشه امکان پذیر نیست. به همین دلیل مشتریان در صورت بروز مشکل در چای ساز نگرانی این را دارند که چگونه می‌توانند خیلی سریع و بدون هیچ گونه دردسر مشکلات دستگاه را رفع کنند.

 • خدمات ویژه ای که از طرف تعمیرات چای ساز بلانزو، ارائه داده می‌شود باعث شده است تا تمام نگرانی ها از بین برود، در واقع شما خیلی راحت می توانید با درخواست پیک از تعمیرگاه مجاز ای پی امداد خیلی سریع دستگاه چایساز بلانزو را به تعمیرگاه برسانید.

تعمیر چای ساز بلانزو در محل و منزل

یکی از خدمات ویژه ای که از طرف تعمیرات چای ساز بلانزو ارائه می‌شود، تعمیر دستگاه در منزل می باشد. با توجه به اینکه مجاز و مرکزی آی پی امداد، یکی از مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی در تهران است، به همین دلیل با هدف جلب رضایت مشتریان، این خدمات را ارائه می دهد.

تمام خدماتی که از طرف مرکز تخصصی تعمیرات چای ساز بلانزو ارائه داده می‌شود، همراه با گارانتی ۳ تا ۱۲ ماهه است.

از مزیت‌های بهره مندی از خدمات تعمیرات چای ساز بلانزو در محل، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه تعمیر چای ساز بلانزو به حداقل می‌رسد و هزینه‌های جانبی نیز حذف می گردد.
 • امکان تعمیر دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن به بهترین شکل صورت می‌پذیرد.
 • مشتریان دیگر هیچ گونه نگرانی در رابطه با مراجعه به تعمیرگاه های متعدد، برای تعمیر چای ساز نخواهند داشت.
 • همچنین این فرصت به وجود می آید تا مشتریان بتوانند، مراحل تعمیر دستگاه را مشاهده نمایند.

 هزینه تعمیر چای ساز بلانزو در تعمیرگاه مجازمرکزی آی پی امداد

لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیر چای ساز بلانزو، در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد بنا به دلایل زیر میتواند تغییر کند:

 • قدیمی بودن و یا جدید بودن چای ساز بلانزو، می‌تواند باعث تغییر قیمت در قطعات استفاده شده گردد که در نتیجه آن هزینه خدمات را تغییر می دهد.
 • استفاده کردن از قطعات با کیفیت که دارای قیمت بالایی هستند، ممکن است هزینه نهایی را دچار تغییر کند.
 • ارائه گارانتی معتبر آی پی امداد یکی دیگر از دلایلی است که هزینه تعمیرات چای ساز بلانزو را تغییر میدهد.

راهنمای تعمیرات و عیب یابی چای ساز بلانزو به وسیله تعمیرکار آی پی امداد

استفاده از تمام لوازم منزل، بدون دقت کردن به نکات ایمنی و رعایت نکردن اصول استفاده صحیح از دستگاه، ممکن است باعث بروز مشکلات جدی در دستگاه‌های مختلف، مخصوصاً در چای ساز ها شود. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که بنا به هر دلیلی مشکلی در چای ساز خانه یا محل کارتان به وجود آمده است، همیشه سعی کنید تعمیر دستگاه را به افراد متخصص بسپارید.

در این صورت، احتمال بروز مشکلات جدی در دستگاه به حداقل می‌رسد و تعمیر دستگاه به وسیله افراد قابل اعتماد انجام می شود.

ذر ادامه این مقاله چند مورد از مشکلات متداول چای ساز را برایتان به همراه نحوه عیب یابی و تعمیر آن ها آماده نمموده ایم تا در صورت بروز هرگونه مشکلی به تعمیر و عیب یابی چای ساز بلانزو خود بپردازید.

عوامل روشن نشدن چای ساز بلانزو چیست و برای رفع عیب چه باید کرد؟

هنگامی که چای ساز بلانزو روشن نمی گردد، در این صورت برای رفع عیب و تعمیرات باید به موارد زیر دقت نمایید:

 • در صورت روشن نشدن چای ساز، ابتدا باید پریز برق و دوشاخه را بررسی کنید تا از اتصال صحیح اطمینان حاصل کنید، در برخی مواقع وجود مشکل در پریز یا دوشاخه و همچنین نبود برق میتواند باعث روشن نشدن دستگاه شود.
 • در مرحله دوم باید کلید روشن /خاموش دستگاه را بررسی کنید، در واقع نباید در اتصالات و پایانه‌های کلید مشکلی وجود داشته باشد.
 • همچنین وجود قطعی در کابل دستگاه نیز میتواند باعث روشن نشدن چای ساز شود که باید اقدام به تعمیر آن کرد.

اگر تمام موارد گفته شده را انجام دادید ولی مشکل حل نشد، در این حالت یعنی یک مشکل جدی تر در بخش دیگر دستگاه وجود دارد که باید به وسیله افراد متخصص رفع گردد.

دلیل خاموش نشدن چای ساز بلانزو بعد از جوشیدن آب چیست و برای رفع مشکل و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر بعد از جوشیدن آب، چای ساز بلانزو خاموش نمی شود در این حالت برای رفع مشکل باید موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • معمولاً تمام چای ساز ها بعد از اینکه آب به نقطه جوش می رسد به صورت خودکار خاموش می شوند، اگر این اتفاق نیافتد، در این حالت یعنی در بخش ترموستات یا سنسور دمای دستگاه مشکل وجود دارد.
 • در واقع خراب بودن سنسور باعث می‌شود تا دمای آب به صورت دقیق تشخیص داده نشود که در نتیجه آن باعث خاموش نشدن به موقع چای ساز می گردد.

علت خاموش شدن چای ساز بلانزو، قبل از جوشیدن آب چیست و برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر چای ساز بلانزو قبل از رسیدن به نقطه جوش خاموش می شود، در این صورت برای رفع مشکل و تعمیرات لازم است به موارد زیر دقت نمایید:

وجود مشکل در سنسور دما مهمترین علت خاموش شدن چای ساز، قبل از جوشیدن آب می باشد.

با توجه به اینکه وظیفه اصلی سنسور دما، تشخیص دقیق دمای آب، و صدور فرمان خاموشی دستگاه می باشد.

که در صورت خراب بودن امکان تشخیص دقیق دمای آب وجود ندارد و در نتیجه چای ساز قبل از جوشیدن آب خاموش میشود.

دلیل داغ نشدن چای ساز بلانزو چیست و برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر چای ساز بلانزو داغ نمی شود در این صورت برای تعمیر و عیب یابی باید به موارد زیر دقت کنید:

مهمترین علتی که باعث می‌شود تا چای ساز به صورت منظم و صحیح کار کند سالم بودن المنت دستگاه می باشد، که اگر المنت سوخته باشد و یا آسیب دیده باشد در این حالت چای ساز داغ نخواهد شد، که باید اقدام به تعمیر المنت کرد.

دلیل کار نکردن دکمه های چای ساز بلانزو چیست و برای رفع ایراد چه باید کرد؟

اگر دکمه های چای ساز بلانزو به صورت صحیح کار نمی کند، در این صورت برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

معمولا طراحی چای ساز بلانزو به گونه‌ای انجام شده است که بخش دکمه ها هیچگونه ارتباط و یا تماسی با بخار آب و یا آب ندارند، ولی در برخی از حالات ممکن است به خاطر عدم دقت مشتریان، بر روی دکمه ها آب ریخته شود و یا با بخار آب، تماس پیدا کنند که در نتیجه آن باعث ایجاد اختلال در عملکرد دکمه ها می شود.

نتیجه گیری در رابطه با تعمیرات چای ساز بلانزو در تهران

تعمیرات چای ساز بلانزو، یکی از معتبرترین تعمیرات لوازم خانگی در تهران است، که در بخش‌های مختلف تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

 • در صورت بروز هر گونه مشکل در چای ساز بلانزو، به راحتی می توانید با های مربوطه تماس حاصل کرده و خواستار تعمیر دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن شوید.
 • حتی اگر وقت کافی برای مراجعه به کارگاه مجازی آی پی امداد را ندارید، در این صورت کارشناسان مربوطه در محل حاضر شده و شروع به تعمیر دستگاه می‌کنند.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر چای ساز بلانزو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر چای ساز بلانزو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر چای ساز بلانزو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر چای ساز بلانزو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر چای ساز بلانزو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار چایساز بلانزو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات چایساز بلانزو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی چایساز بلانزو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر چایساز بلانزو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست