تعمیرات بیمکث

تاریخ انتشار: 5 ماه پیش دسته بندی: نمایندگی بیمکث 0 دیدگاه
تعمیرات بیمکث

تعمیر لوازم خانگی بیمکث در تهران

شرکت بیمکث یکی از شرکت هایی است که در زمینه ی تولید انواع هود آشپزخانه و هودهای صنعتی و همچنین طراحی و تولید انواع لوازم خانگی فعالیت دارد. محصولات تولید شده در این شرکت از کیفیت ساخت عالی برخوردار هستند و دارای عملکرد خوبی نیز می باشند. اما این محصولات نیز همانند دیگر وسایل برقی ممکن است تحت شرایط خاصی ایراداتی پیدا کنند و در کارکرد آنها اختلالی ایجاد گردد. در این موارد بهتر است از تکنسین هایی که در نمایندگی های مجاز برای تعمیرات بیمکث فعالیت می کنند استفاده کرده و اقدام به تعمیر آنها نمود.

تعمیرات بیمکث در تهران

اکثر مردم در هنگام بروز خرابی در وسایل برقی به جای مراجعه به نمایندگی های مجاز تعمیرات آنها، به تعمیرکاران عمومی مراجعه می کنند، بدون این که به این مسأله توجه کنند که در این تعمیرگاه ها به جای استفاده از نیروی کار متبحر از افراد ناشی استفاده شده و علاوه بر آن امکان دارد در تعمیر دستگاه ها از قطعات تقلبی استفاده کنند که همه ی اینها بر عملکرد نادرست و افت راندمان کاری دستگاه ها تاثیر می‌ گذارند.

در نمایندگی تعمیرات کن در تهران، تکنسین از بین افراد تحصیل کرده و دارای مهارت و تجربه انتخاب می شوند. علاوه بر این موارد به منظور آگاهی بیشتر این افراد از قطعات و اجزای به کار رفته در ساختمان انواع لوازم برقی خانگی، دوره هایی به صورت فشرده تدارک دیده می شود تا با چم و خم کار آشنا شده و با به روزترین روش‌ ها جهت تعمیر این دستگاه‌ها آشنا گردند.

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز برای تعمیرات دستگاه های خود با مرکز تعمیرات بیمکث در تهران تماس گرفته و از خدمات آن بهره مند شوید. تعمیرکاران ما در کمترین زمان در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر دستگاه معیوب می کنند. همچنین شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با این مرکز، از خدمات مشاوره ی تلفنی آن هم استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات بیمکث در تهران
تعمیرگاه بیمکث در تهران

توجه: آی.پی امداد، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی، کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بیمکث را ارائه میکند. برای تعمیر وسیله مورد نظر خود کلیک کنید:

تعمیر لوازم خانگی بیمکث در محل و منزل

اگر برای تعمیر لوازم خانگی خود با نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی بیمکث در تهران تماس بگیرید، دیگر نیازی وجود ندارد تا خود دستگاه را نیز به این مرکز منتقل کنید. با توجه به این که در تهران انتقال دستگاه به جهت وجود ترافیک سنگین بسیار دشوار می‌ باشد، این نمایندگی مشکل انتقال دستگاه را رفع کرده و برای تعمیر دستگاه‌های معیوب، تکنسین های خود را به محل دستگاه ارسال می کند. این سرویس برای رفاه حال متقاضیان تعمیرات بیمکث در نظر گرفته شده است.

در صورتی که برای تعمیر دستگاه معیوب با تعمیرگاه بیمکث تماس برقرار کنید، تکنسین ها در کمترین زمان و منطبق بر وقتی که از طرف شما تعیین می شود در منزل و یا مکان مورد نظر حاضر شده و دستگاه معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می کنند. در تعمیر دستگاه، سعی تعمیرکاران ما بر تعمیر قطعه ی معیوب می باشد و تا حد ممکن از تعویض آن خودداری می کنند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست کار کند که این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر نیز موثر است.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی بیمکث

نرخ تعمیرات بیمکث در این نمایندگی با نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه و نهاد های نظارتی مطابقت دارد و هیچ هزینه ی اضافی دیگری از مشتری دریافت نمی شود. ما در این مرکز، هنگام مراجعه ی مشتری برای تعمیر دستگاه خود، ابتدا هزینه های تعمیر برای او شفاف سازی می کنیم و در صورت تمایل فرد، اقدام به تعمیر دستگاه می گردد.

استفاده از قطعات اورجینال در تعمیرات بیمکث

در مواردی که تعمیر قطعه ی معیوب در دستگاه معیوب امکانپذیر نیست، تعمیرکاران مجبور به تعویض آن می شوند. اما نکته ای که در تعویض این قطعات برای تعمیرات بیمکث در نمایندگی ما در شهر تهران وجود دارد، این است که در آن بر خلاف تعمیرگاه های عمومی، از قطعات اصل و اورجینال برای تعویض قطعات بهره گرفته می شود. استفاده از قطعات سبب می شود تا کارکرد دستگاه بهبود یافته و گذشته از آن باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه می شود.

مشکلات متداول لوازم خانگی بیمکث

ممکن است در یکی از محصولات برند بیمکث که از آن استفاده می کنید دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این بخش از مقاله تعمیرات بیمکث درباره ی چند اشکال اساسی که ممکن است در یکی از این دستگاه‌ ها رخ دهد توضیحاتی را بیان خواهیم کرد.

چرا هود بیمکث میلرزد؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

ممکن است با روشن کردن دستگاه، حین کار لرزش های شدید در دستگاه ایجاد شود که در این صورت این لرزش همراه با صداهای اضافی خواهد بود. در این صورت حتماً یکی از قطعات داخلی آن دچار مشکل شده است که بهتر است جهت تعمیر آن به یکی از نمایندگی های مجاز در تهران مراجعه کرده و از خدمات و سرویس های آن استفاده کنید و در کمترین زمان هود خود را تعمیر کرده و تحویل بگیرید.

علت وجود صدای اضافی در هود بیمکث چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

در صورتی که موتور هود دچار خرابی شده باشد برای این که فن یا پروانه ی دستگاه را به چرخش درآورد، ممکن است فشار زیادی متحمل را شود که در این صورت نیز شروع به تولید صداهای غیر عادی ‌کند. به منظور تعمیر این خرابی به صورت تخصصی بهتر است به نمایندگی تعمیرات بیمکث مراجعه کرده و اقدام به تعویض موتور آن کنید.

چرا مایکروفر بیمکث جرقه می زند؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر ماکروفر بیمکث شما مشکل جرقه زدن پیدا کرده است، امکان دارد مشکل از لامپ مگنترون ماکروفر باشد. اگر مشکل از این بخش نباشد، شاید صفحه میکا نیاز به تعویض داشته باشد و یا شاید فلزی در قسمت داخلی دستگاه گیر کرده باشد. به منظور پیشگیری از بروز چنین ایراداتی، توصیه می شود ظروف و یا وسایل فلزی در داخل محفظه ی دستگاه قرار ندهید. اما اگر مشکل دستگاه جدی باشد بهتر از با استفاده از تعمیرکاران حاضر در نمایندگی‌ ای که تعمیرات بیمکث را انجام می‌ دهد، اقدام به تعمیر آن نمایید.

علت روشن نشدن لامپ ماکروفر بیمکث چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

لامپ دستگاه ماکروفر نقش مهم و اساسی دارد که با ارائه دید بهتر از داخل محفظه، آشپز را در تشخیص پخت و یا عدم پخت غذا کمک می کند. لامپ در داخل دستگاه ماکروفرتان قرار گرفته است و وقتی درب را باز می کنید و یا روند گرم کردن شروع می شود، روشن می گردد. اگر لامپ ماکروفرتان اصلا کار نکند ممکن است سوخته باشد. اما اگر کم نور است، تنظیمات ماکروفر باید درست شود. در این صورت می توانید لامپ سوخته را با یک لامپ جدید تعویض کنید.

چرا شعله اجاق گاز بیمکث روشن نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر شعله های اجاق روشن نمی شود، احتمال دارد سوراخ های مشعل و یا پیلوت اجاق گاز گرفته باشد که در این حالت می توان با استفاده از یک برس و یا وسیله ای باریک آن را تمیز کرد و گرفتگی آن را رفع نمود.

علت جرقه نزدن اجاق گاز بیمکث چیست؟ برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

در این حالت احتمالاً یکی از قطعات اجاق گاز نظیر ترانس جرقه یا کلید یا ولوم جرقه آسیب دیده باشد و یا سیم های آن قطع شده باشد. در این موارد بهتر است با مراجعه به نمایندگی تعمیرات بیمکث، از آنها کمک گرفته و دستگاه را تعمیر کنید.

تعمیرگاه مجاز و مرکزی بیمکث در تهران

آی.پی امداد دارای کادری حرفه‌ای و مجرب است که می توانند شما را در راستای تعمیر خرابی های موجود در لوازم خانگی تان یاری کنند. تعمیرگاه مجاز بیمکث با ارائه ی بهترین خدمات و سرویس ها بالغ بر نیم قرن است که در خدمت مشتریان عزیز در تهران است و با داشتن تعمیرکارانی مجرب و متخصص در زمینه ی لوازم برقی سابقه ی درخشان و موفقی دارد و توانسته است رضایت مشتریان بسیاری را جلب کند. شما هم می توانید در صورت نیاز با این مرکز تماس گرفته و از سرویس های آن بهره مند گردید.

بعد از تعمیر دستگاه معیوب در نمایندگی تعمیرات بیمکث در تهران، به هنگام تحویل آن به صاحب کالا، ضمانت نامه ای نیز از طرف این مرکز تحویل او می شود تا خدمات و کارکرد دستگاه را ضمانت کند. این ضمانت نامه از شش ماه تا 36 ماه دستگاه را گارانتی کرده و در صورت بروز دوباره ی مشکل در همان قسمت از دستگاه، قبل از پایان مهلت تعیین شده، کاربر می تواند به این مرکز مراجعه کرده و تمامی خدمات را به صورت رایگان دریافت کنید.

مرکز تعمیرات بیمکث در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

مرکز تعمیر بیمکث در شمال تهران

2: شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

مرکز تعمیرات بیمکث در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

مرکز تعمیر بیمکث در شمالغرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

مرکز تعمیرات بیمکث در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

مرکز تعمیر بیمکث در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

مرکز تعمیرات بیمکث در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

مرکز تعمیر بیمکث در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا