logo logo تعمیر بخارشو کنوود، کارچر و... با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیرات بخارشو کنوود

تعمیرات بخارشو کنوود
تعمیرات بخارشو کنوود
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیرات بخارشو کنوود به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرات بخارشور کنوود با فرستادن تعمیرکاران متخصص، به بخش‌های مختلف تهران مانند: شمال جنوب، شرق و غرب آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. بخارشو کنوود یک دستگاه چند منظوره می باشد که به راحتی می‌تواند تمام سطوح را تمیز کند، مشتریان با استفاده از این محصولات می توانند در پرداخت هزینه و مصرف انرژی صرفه جویی کنند. اما در برخی مواقع ممکن است مشکلاتی در بخارشو کنوود به وجود بیاید، که باید به وسیله افراد متخصص رفع گردد.

مرکز تخصصی تعمیرات بوش بخارشو کنوود با ارائه سریع ترین خدمات همراه شما در هنگام بروز انواع مشکلات خواهد بود.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیرات بخارشو کنوود میتوانید آن را در بخش پرسش و پاسخ و یا قسمت دیدگاه های همین مقاله با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

روش تماس با خدمات مرکزی تعمیرات بخارشور کنوود در تهران

نحوه ارتباط با خدمات مرکزی تعمیرات بخارشور کنوود در تهران به صورت زیر است:

 • در مرحله اول برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز مرکزی بخارشو کنوود می‌توانید با نزدیکترین شعبه مربوطه تماس حاصل کنید.
 • همچنین روش دیگر برای تعمیر بخارشو کنوود ارسال درخواست آنلاین از طریق سایت آی پی امداد می باشد، که بعد از ارسال درخواست به صورت تلفنی و یا آنلاین، تمام اطلاعات شما ثبت شده و نام متخصص مربوطه به همراه کد اشتراک به گوشی شما پیامک می گردد.
 • تعمیرکار بخارشو کنوود در همان روز و در سریعترین زمان ممکن در محل حضور یافته و شروع به رفع مشکلات موجود دستگاه می‌کند.
 • همچنین روش دیگر برای تعمیر بخارشو کنوود مراجعه به مرکز آی پی امداد می باشد.

تعمیر بخارشو کنوود در تهران

تعمیر بخارشو کنوود در مدت زمان بسیار کوتاه و با بهره مندی از بهترین روش های تعمیرات و به وسیله افراد متخصص انجام می‌شود. تعمیرات بخارشو کنوود، یکی از رسمی ترین های تعمیرات لوازم خانگی در تهران میباشد، که خدماتی همراه با گارانتی را به مشتریان ارائه می‌کند. روند کار بدین صورت است که مشتریان می توانند به صورت تلفنی یا از طریق پنل درخواست تعمیرات آی پی امداد اقدام به برقراری ارتباط نمایند، که بعد از آن مراحل لازم برای تعمیر دستگاه در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شود، همچنین در این حالت امکان دریافت مشاوره های تخصصی از تعمیرکاران حرفه ای مرکز آی پی امداد از طریق بخش پرسش و پاسخ نیز امکان پذیر می شود.

تعمیرات بخارشو کنوود در محل یا منزل

خدمات تعمیرات لوازم برقی مخصوصاً تعمیر بخارشو کنوود در محل، یکی از خدمات ویژه ارائه شده توسط مرکز آی پی امداد می باشد که با هدف جلب رضایت مشتریان عرضه می گردد، با استفاده از این خدمات می‌توان از لحاظ زمان و هزینه صرفه جویی کرد و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجازمرکزی آی پی امداد نیست.

مزیت‌های بهره‌مندی از خدمات تعمیرات بخارشو کنوود در محل:

 • استفاده کردن از خدمات تعمیر بخارشو کنوود در محل باعث می‌شود تا تمام هزینه‌های جانبی و اضافی حذف گردد.
 • مشتریان با استفاده از خدمات تعمیر بخارشو کنوود در منزل می‌توانند از لحاظ زمان و هزینه صرفه جویی کنند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به محلی خاص نیست.
 • همچنین امکان مشاهده مراحل تعمیر دستگاه از نزدیک امکان‌پذیر می‌شود.
 • تمام مشکلات بخارشو کنوود به بهترین شکل ممکن رفع شده، و دیگر جای نگرانی در رابطه با عدم تغییر صحیح دستگاه وجود نخواهد داشت.

هزینه تعمیر بخارشو کنوود در تعمیرگاه مجازمرکزی آی پی امداد

هزینه تعمیرات بخارشو کنوود بر اساس مصوبه اتحادیه و مراکز مربوطه تعیین می گردد، در واقع به همین دلیل می باشد که هزینه تعمیر در تعمیرگاه مجاز به مرکزی آی پی امداد که یکی از رسمی ترین های تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. از مهمترین مزیت های مشخص شده برای مشتریان در تعمیرات بخارشو کنوود، امکان برآورد هزینه های احتمالی بر حسب مشکل دستگاه می باشد.

همچنین لازم به ذکر است که در برخی حالات بنا به دلایل زیر ممکن است هزینه تعمیر بخارشو کنوود در تعمیرگاه مجاز و مرکزی آی پی امداد تغییر پیدا کند:

 • نوع مدل بخارشو کنوود یعنی جدید یا قدیمی بودن دستگاه می‌تواند باعث تغییر قیمت قطعات استفاده شده شود، که در نتیجه آن هزینه خدمات نیز تغییر پیدا می‌کند.
 • همچنین استفاده کردن از قطعات با کیفیت و عالی برای رفع مشکل بخارشو کنوود یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در بحث هزینه خدمات می باشد.
 • مدت زمان گارانتی نیز برای تعمیر بخارشو کنوود، به وسیله تعمیرکار مرکز آی پی امداد یکی دیگر از عوامل دخیل در بحث تغییر هزینه خدمات می باشد.

راهنمای تعمیرات و عیب یابی بخارشو کنوود توسط تعمیرکار آی پی امداد

استفاده از بخارشو کنوود بدون دقت به نکات ایمنی و عدم توجه به روش استفاده صحیح از دستگاه ممکن است باعث بروز مشکلات جدی در بخارشور شود که در این حالت باید تمام ایرادهای به وجود آمده به وسیله افراد متخصص رفع گردد، چون در این حالت امکان رفع صددرصدی مشکلات امکان پذیر می شود، در صورتی که اگر مشتریان به صورت خودسرانه اقدام به تعمیر بخارشور کنند، در این حالت ممکن است باعث بروز مشکلات جدی تر در بخش های دیگر شوند، که در این حالت ممکن است، امکان تعمیر هم وجود نداشته باشد.

پس بهترین گزینه برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی تر و هزینه های زیاد در تعمیر بخارشو کنوود، کمک گرفتن از متخصصین مرکز آی پی امداد می باشد.

علت گرم نشدن آب درون مخزن بخارشو کنوود چیست و برای عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که آب درون مخزن بخارشو کنوود گرم نمی شود، در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت نمایید:

 •  اگر بخارشو کنوود نتواند آب درون مخزن را گرم کند، در این حالت دستگاه به صورت صحیح عمل نخواهد کرد.
 • خراب بودن بخش های مهمی مانند موتور یا برد می تواند باعث گرم نشدن، آب شود که در این حالت باید قطعات مربوطه تعمیر و یا تعویض گردد.

دلیل خارج نشدن بخار از بخارشو کنوود چیست و برای رفع مشکل دستگاه چه باید کرد؟

هنگامی که بخار از بخارشو کنوود خارج نمی گردد، در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت کرد:

 • اگر آب کافی درون مخزن بخارشو وجود نداشته باشد، در این حالت بخار تولید نمی‌شود، پس قبل از استفاده از بخارشور حتما از وجود آب کافی در مخزن اطمینان حاصل کنید.
 • در برخی مواقع ممکن است به خاطر استفاده از آب‌ معمولی، املاح موجود در آب باعث ایجاد رسوب در دستگاه شود، که در نتیجه آن باعث انسداد نازل بخار شده، و از خارج شدن بخار جلوگیری می‌کند، برای جلوگیری از این مشکل، استفاده از آب مقطر یا آب جوشیده توصیه می‌گردد.
 • وقتی که بخارشور را روشن می کنید، اجازه دهید تا آب به اندازه کافی گرم شود، چون اگر آب به جوش نرسد در این حالت بخار کافی توسط دستگاه تولید نمی گردد.
 • ممکن است مخزن یا خرطومی دستگاه سوراخ شده باشد و یا کلاهک به خوبی نبسته شده باشد که در این حالت نیز نشت بخار باعث می شود تا بخار از دستگاه خارج نگردد.
 • در برخی از بخارشورها، تنظیمات بخار وجود دارد که به هم ریختن تنظیمات، نیز یکی دیگر از علت‌های خارج نشدن بخار از دستگاه می باشد.
 • همچنین برخی از مدل‌های بخارشور دارای قفل کودک هستند، که هنگام استفاده از بخارشور باید دستگاه را از این حالت خارج نمایید.

دلیل روشن نشدن بخارشو کنوود چیست و برای تعمیر چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشو کنوود روشن نمی گردد در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت کنید:

 • استفاده بلند مدت از بخارشو سبب می‌شود تا سنسورها و قطعات الکترونیکی دچار مشکل شوند، پس در صورت وجود مشکل در قطعات الکترونیکی بخارشور روشن نمی گردد.
 • قبل از استفاده از بخارشور حتماً میزان آب مخزن را بررسی کنید، چون اگر آب کافی در مخزن نباشد در این حالت ممکن است، دستگاه خاموش شود.
 • همچنین نبود برق در پریز و یا وجود قطعی در سیم نیز، یکی دیگر از علت های روشن نشدن بخارشور می باشد.

دلیل تولید بخار کم در بخارشو کنوود چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

وقتی بخارشو کنوود بخار کافی تولید نمی کند در این حالت برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

 • اگر آب کافی در مخزن وجود نداشته باشد در این حالت دستگاه قادر به تولید بخار کافی نخواهد بود.
 • همچنین استفاده طولانی از دستگاه، می تواند باعث نیم سوز شدن، المنت شود که در نتیجه آن، المنت نمی تواند آب مخزن راگرم کند.

دلیل مسدود شدن نازل بخارشو کنوود چیست و برای تعمیر چه باید کرد؟

هنگامی که نازل بخارشور کنوود مسدود می شود در این حالت برای رفع ایراد باید به موارد زیر دقت کنید:

 • وجود رسوب در دستگاه می تواند باعث مسدود شدن نازل بخارشور گردد، در واقع مهمترین علت این مشکل، استفاده از آب معمولی می باشد، چون تمام املاحی که در آب وجود دارد باعث ایجاد رسوب در داخل دستگاه می شود، ولی با استفاده از آب مقطر یا آب جوشیده می توانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید.
 • همچنین برای از بین بردن رسوب های موجود در داخل بخارشو می توانید از سرکه استفاده نمایید.

دلیل باز نشدن درب مخزن بخارشور کنوود چیست و برای تعمیر دستگاه چه باید کرد؟

هنگامی که درب مخزن بخارشور کنوود باز نمی گردد در این حالت برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت نمایید:

 •  وقتی که از آب معمولی در مخزن استفاده می کنید در این حالت املاح موجود در آب باعث ایجاد رسوب در دستگاه می شود که در نتیجه آن ممکن است باعث به هم جوش خوردن درب گردد، که در صورت تمیز کردن رسوبات موجود در دستگاه می توانید مشکل را حل کنید.

دلیل تمیز نشدن بخارشور کنوود چیست و برای تعمیر دستگاه چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشور کنوود به طور کامل تمیز نمی گردد در این حالت برای رفع ایراد باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مخزن دستگاه باید همیشه تمیز بوده و بدون هیچ گونه رسوب و آلودگی باشد، در واقع استفاده از آب جوشیده یا مقطر می تواند از ایجاد رسوب در دستگاه جلوگیری کند.
 • همچنین استفاده کردن از یک دستمال با جنس مرغوب یکی دیگر از موارد مهمی است که می‌تواند تمام آلودگی‌های موجود در دستگاه را به خوبی تمیز نماید.

دلیل بروز نشتی در بخارشور کنوود چیست و برای تعمیر چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشور کنوود نشتی پیدا می‌کند در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت کنید:

اگر بخارشور کنوود نشتی داشته باشد در این حالت بخار با فشار مناسب از دستگاه خارج نمی شود که برای رفع مشکل باید نشتی آب را در زیر دیگ بخار بررسی کنید.

 نتیجه گیری در رابطه با تعمیرات بخارشور کنوود در تهران

تعمیرات بخارشور کنوود با داشتن افراد متخصص و سابقه کار بسیار طولانی، در بخش‌های مختلف تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد.

مشتریان در صورت بروز هر گونه مشکل به راحتی می‌توانند از با برقراری تماس تلفنی یا ارسال درخواست آنلاین از طریق سایت آی پی امداد خواستار تعمیر مشکلات موجود در دستگاه باشند.

هزینه دریافت شده از طرفی تعمیرات بخارشور بسیار مناسب بوده و خدمات ارائه شده همراه با گارانتی ۱۲ ماهه می باشد.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر بخارشو کنوود در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر بخارشو کنوود در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر بخارشو کنوود در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر بخارشو کنوود در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر بخارشو کنوود در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار بخارشو کنوود در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات بخارشو کنوود در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی بخارشو کنوود به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر بخارشو کنوود، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد