021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیرات بخارشو بوش

تعمیرات بخارشو بوش
تعمیرات بخارشو بوش
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تخصصی تعمیرات بخارشور بوش با ارائه بهترین خدمات در سرتاسر شهر تهران به مانند شمال، جنوب، شرق و غرب در هنگام بروز انواع مشکلات فنی در بخارشو بوش همراه شما عزیزان خواهد بود. بخارشور بوش یک دستگاه چند منظوره و کاربردی در منزل می باشد که میتواند تمیز کردن تمام سطوح را برای خانه داران بسیار آسان کند. ولی متاسفانه در برخی مواقع ممکن است مشکلاتی در این دستگاه‌ها به وجود بیاید، که باید تمام مشکلات به وجود آمده به وسیله افراد متخصص رفع گردد. در واقع وجود تعمیرات بخارشور بوش در بخش‌های مختلف باعث شده است تا یک شرایط بسیار مناسب برای تعمیر این دستگاه به وجود بیاید.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه تعمیرات بخارشو بوش میتوانید در قسمت دییدگاه های همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ با کارشناسان آی پی امداد در میان بگذارید.

 روش تماس با خدمات مرکزی تعمیرات بخارشور بوش در تهران

روش ارتباط با خدمات مرکزی تعمیرات بخارشور بوش در تهران به صورت زیر است:

 • در نخستین مرحله برای ارتباط با تعمیرگاه مجاز مرکزی بخارشور بوش، می توانید با نزدیکترین شعبه تماس بگیرید.
 • همچنین برای تعمیر بخارشور بوش می توان از طریق سایت آی پی امداد نیز درخواست آنلاین ارسال کرد.
 • بعد از ارسال شدن درخواست یا برقرار کردن تماس با مرکز آی پی داد تمام مشخصات شما ثبت شده و نام متخصص مربوطه به همراه کد اشتراک به گوشی شما پیامک می‌شود.
 • تعمیرکار بخارشور بوش در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و شروع به تعمیر دستگاه می‌کند.
 • همچنین مشتریان می‌توانند برای تعمیر بخارشور بوش به کارگاه مجهز آی پی امداد نیز مراجعه کنند.

تعمیر بخارشور بوش در تهران

تعمیر بخارشور بوش در تهران در سریعترین زمان ممکن و با استفاده از برترین متد های روز دنیا و به وسیله افراد متخصص انجام می شود. در واقع تعمیرات بخارشور بوش خدماتی همراه با گارانتی معتبر 3 ماهه را به مشتریان ارائه می دهد. بعد از ارسال در خواست تعمیر، به صورت تلفنی و یا آنلاین، کارشناسان مرکز آی پی امداد در سریعترین زمان ممکن اقدام به تعمیر دستگاه می‌کنند. همچنین امکان دریافت مشاوره های تخصصی نیز در این صورت امکان پذیر می شود.

تعمیرات بخارشور بوش در محل و یا منزل

تعمیر بخارشور بوش در محل باعث می‌شود تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مرکز تعمیر آی پی امداد نباشد. خدمات تعمیر دستگاه در منزل با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان انجام می پذیرد. در واقع تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد یک فرصت بسیار مناسب را برای صرفه جویی در زمان و هزینه برای مشتریان به وجود آورده است. مراحل کار به این صورت می باشد که بعد از ارسال در خواست تعمیر، کارشناسان مربوطه در محل حضور یافته و شروع به تعمیر دستگاه می‌کنند و تمام خدمات ارائه شده همراه با گارانتی ۳ تا ۱۲ ماهه می باشد.

از مزیت‌های بهره مندی از خدمات تعمیرات بوش در محل یا در منزل:

 • استفاده از خدمات تعمیر بخارشور بوش در منزل، باعث می‌شود تا تمام هزینه‌های اضافی حذف شود.
 • با استفاده از خدمات تعمیر بخارشور بوش در منزل دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد نیست.
 • مشتریان می‌توانند به صورت مستقیم مراحل تعمیر دستگاه را مشاهده نمایید.
 • تمام نگرانی های مشتریان در رابطه با عدم تعمیر دستگاه از بین می رود.
 • تعمیر بسیار سریع و با بالا ترین کیفیت انجام می شود.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو بوش

در هنگام خرید بخارشو دقت کنید گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو بوش بر روی جعبه دستگاه نصب شده باشد. مشخصات و شماره تماس نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش بخارشو بوش بر روی کارت گارانتی محصول درج شده است.

اگر به تازگی بخارشو بوش خود را خریداری نموده اید میتوانید در هنگام بروز مشکلات و خرابی از خدمات رایگان نمایندگی رسمی تعمیرات بخارشو بوش در ایران بهره مند شوید.

به یاد داشته باشید که آی پی امداد تعمیرگاه تخصصی تعمیرات بخارشو بوش بوده و هیچ گونه ارتباطی با نمایندگی رسمی این شرکت در ایران ندارد. آی پی امداد با نیم قرن سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با اخد مجوز های لازم از اتحادیه مربوطه مفتخر است به ارائه با کیفیت ترین خدمات تخصصی تعمیرات بخارشو بوش در سرتاسر شهر تهران.

هزینه تعمیر بخارشور بوش در تعمیرگاه مجازمرکزی آی پی امداد

هزینه تعمیرات بخارشور بوش بر حسب مبلغ مشخص شده از طرف اتحادیه و مراکز مربوطه تعیین می گردد، در واقع بر همین اساس می باشد که هزینه تعمیر بخارشور بوش در تعمیرگاه مجاز مرکزی و آی پی امداد، که از معتبر‌ترین های تعمیر لوازم خانگی در منزل در تهران می باشد، هزینه ای بسیار منصفانه است. از مهمترین مزیت های تعریف شده برای مشتریان از طرف تعمیرات بخارشور بوش، امکان برآورد هزینه های احتمالی بر حسب مشکل دستگاه می باشد.

همچنین لازم به ذکر میباشد که هزینه تعمیر بخارشور بوش در تعمیر گاه مجاز مرکزی آی پی امداد بنا به دلایل زیر می تواند تغییر پیدا کند:

 • نوع مدل بخارشور بوش، مثلا قدیمی یا نو بودن دستگاه می تواند باعث تغییر هزینه در قطعات استفاده شده گردد که در نتیجه آن هزینه خدمات نیز تغییر پیدا می‌کند.
 • استفاده کردن از قطعات فوق العاده با کیفیت و درجه یک، برای رفع مشکل بخارشور بوش، نیز می‌تواند باعث تغییر هزینه خدمات گردد.
 • همچنین مدت زمان گارانتی در رابطه با تعمیر بخارشور بوش، به وسیله‌ی تعمیرکار آی پی امداد یکی دیگر از عوامل دخیل در بحث هزینه خدمات می باشد.

 راهنمای تعمیرات و عیب یابی بخارشور بوش به وسیله تعمیرکار آی پی امداد

استفاده از بخارشور بوش بدون دقت به موارد ایمنی میتواند باعث بروز مشکلات جدی در دستگاه شود. در اکثر مواقع مشتریان به اصول صحیح استفاده از دستگاه دقت نمی کنند و اکثرا به همین دلیل باعث بروز مشکل در دستگاه می شوند. که باید تمام این مشکلات به وسیله افراد متخصص رفع گردد، در این حالت امکان بروز مشکلات جدی به حداقل رسیده و تمام ایرادهای موجود در دستگاه به بهترین شکل ممکن رفع میشود.

در ادامه مطالب چند نمونه از رایج ترین مشکلات به وجود آمده در بخارشور بوش به همراهی روش تعمیر صحیح بیان شده است.

علت گرم نشدن آب درون مخزن بخارشور بوش چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که آب داخل مخزن بخارشور بوش گرم نمی شود، در این حالت برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

 •  اگر بخارشور بوش قادر به گرم کردن آب درون مخزن نباشد، در این حالت دستگاه به صورت صحیح کار نخواهد کرد.
 • در واقع بروز مشکلات جدی در بخش موتور یا برد یکی از علت‌های مهم گرم نشدن آب می باشد، که برای رفع مشکل باید  قطعات فوق تعمیر و یا تعویض گردند.

 دلیل خارج نشدن بخار از بخارشور بوش چیست و برای تعمیر دستگاه چه میتوان کرد؟

هنگامی که بخار از بخارشور پوش خارج نمی شود، در این حالت برای رفع ایراد باید به موارد زیر دقت کنید:

 • اگر آب کافی در درون مخزن وجود نداشته باشد، در این حالت بخار به اندازه کافی تولید نمی شود، پس قبل از اینکه شروع به استفاده از دستگاه کنید حتما میزان آب درون مخزن را بررسی کنید.
 • استفاده از آب معمولی به مرور زمان باعث می‌شود تا رسوباتی در دستگاه به وجود بیاید، که این مورد باعث مسدود شدن نازل بخارشور شده و از خارج شدن بخار جلوگیری می‌کنند، که در صورت استفاده از آب جوشیده و مقطر می‌توانید از بروز چنین موردی جلوگیری کنید.
 • وقتی که دستگاه را روشن می کنید کمی منتظر بمانید تا آب به نقطه جوش برسد، تا بتواند قادر به تولید بخار باشد، چون قبل از رسیدن آب به نقطه جوش امکان تولید بخار توسط دستگاه وجود ندارد.
 • همچنین ممکن است بخش مخزن و یا خرطومی سوراخ شده باشد و یا کلاهک دستگاه به خوبی بسته نشده باشد که در این حالت نیز بخار از دستگاه خارج نمی می گردد.
 • برخی از مدل‌های بخارشور ها دارای تنظیمات بخار هستند که به هم خوردن تنظیمات بخار از علت‌های خارج نشدن بخار از دستگاه می باشد.
 • همچنین بعضی از مدلهای بخارشو ها دارای قفل کودک هستند که قبل از شروع به کار باید دستگاه را از این حالت خارج کنید.

عوامل تولید بخار کم در بخارشور بوش چیست و برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد؟

وقتی که بخارشور بوش بخار کمی تولید می‌کند در این حالت برای تعمیرات و عیب یابی باید به موارد زیر دقت کنید:

 • وقتی که آب را درون مخزن می‌ریزید، آب به وسیله المنت به جوش می آید، در برخی حالات به خاطر اینکه مشتریان از آب معمولی استفاده می کنند.
 • املاح موجود در آب باعث می‌شود تا رسوباتی در دستگاه به وجود بیاید که این مورد به مرور زمان و به خاطر استفاده طولانی مدت از دستگاه، باعث نیم سوز شدن المنت می‌شود که در نتیجه آن المنت نمی‌تواند آب را به اندازه کافی گرم کند و در نتیجه بخار تولید نمی شود.

 دلیل مسدود شدن نازل بخار شور بوش چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که نازل بخارشور بوش مسدود می شود، در این حالت برای رفع مشکل باید به موارد زیر دقت کنید:

 • وجود رسوب در دستگاه از مهم‌ترین علت‌های مسدود شدن نازل بخارشور بوش میباشد، که میتوانید رسوبات به وجود آمده را به وسیله سرکه تمیز کرده و مشکل به وجود آمده را رفع کنید.
 • همچنین استفاده از آب جوشیده و یا آب مقطر به جای آب معمولی، روش دیگر برای جلوگیری از بروز چنین موردی می باشد.

دلیل باز نشدن درب مخزن بخارشور بوش چیست و برای رفع ایراد و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که درب مخزن بخارشور بوش بازنمی‌گردد، در این حالت برای رفع ایراد و عیب یابی باید به موارد زیر دقت نمایید:

 • استفاده کردن از آب معمولی مهمترین علت به وجود آمدن رسوب در دستگاه می باشد، که این رسوبات می‌تواند باعث به هم جوش خوردن درب شده و از باز شدن آن جلوگیری کند.

عوامل تمیز نشدن بخارشور بوش چیست و برای رفع مشکل و عیب یابی چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشوربوش به صورت صحیح تمیز نمی شود در این صورت برای رفع مشکل و عیب یابی باید به موارد زیر دقت کنید:

 • مخزن دستگاه باید همیشه تمیز و بدون هیچ‌گونه رسوب باشد، مشتریان با استفاده از آب جوشیده و یا مقطر می توانند از ایجاد رسوبات در دستگاه جلوگیری کنند.
 • همچنین استفاده کردن از پارچه مناسب می‌تواند باعث شود تا تمام آلودگی‌های که روی سطح دستگاه به خوبی پاک شود.

علت بروز نشتی در بخارشوربوش چیست و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

هنگامی که بخارشور بوش دچار نشتی می شود، در این حالت برای تعمیر باید به موارد زیر دقت کنید:

 •  وقتی که بخارشور بوش دچار نشتی می شود در این حالت بخار با فشار مناسب از دستگاه خارج نمی‌شود که در این حالت باید منبع نشتی آب را در زیر دیگ بخار بررسی کنید.

نتیجه گیری در رابطه با تعمیرات بخارشور بوش در تهران

تعمیرات بخارشور بوش یکی از معتبر ترین های تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که در بخش های مختلف تهران  خدماتی همراه با گارانتی را به مشتریان ارائه می دهد.

مشتریان به راحتی می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکلی با های مربوطه تماس حاصل کرده و یا از طریق وبسایت آی پی امداد درخواست تعمیر ارسال نمایند.

تمام مشکلات به وجود آمده در دستگاه در صورت تماس با متخصصین مربوطه به بهترین شکل ممکن و با حداقل هزینه انجام می شود.

تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

تعمیر بخارشو بوش، بلک اند دکر و... در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار بخارشو بوش در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات بخارشو بوش در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی بخارشو بوش به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر بخارشو بوش، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست