ارور کولر گازی وستل

ارور کولر گازی وستل

کدخطا و ارور کولر گازی وستل

کد خطای کولر گازی وستل
کد خطای کولر گازی وستل

به منظور نشان دادن خرابی های سیستم کولر گازی وستل و یا حفاظت از آن در برابر خطاهای احتمالی، کدهای خطای سفارشی در جلوی صفحه نمایش سیستم کولر گازی وستل نمایش داده می شوند.

آی.پی امداد به عنوان نمایندگی کولر گازی وستل این مقاله را با هدف توضیح علت نمایش ارورهای کولر گازی وستل و روش تعمیر کولر گازی وستل به کمک کدهای خطا برای شما عزیزان فراهم کرده است. معنی ارورهای خطا کولر گازی وستل به شما و تعمیرکاران کولر گازی وستل کمک می کند که سریعتر به مشکل ایجاد شده در کولر گازی وستل پی ببرید و به تعمیر اسپیلیت وستل اقدام کنند.

ارورها و کدهای خطای کولر گازی وستل

ارورهای کولر گازی وستل به این صورت نمایش داده می شوند که چشمک زن برای اولین بار برای هر کدام از کدها چندین بار به طور خاص چشمک می زند و سپس برای 35 تا 40  ثانیه پایدار باقی می ماند. نمایش کدهای خطا همچنان ادامه پیدا می کند تا مشکل حل شود. عملیات زیر را مطابق با پیام نمایش داده شده به کار ببرید.

ارورهای کولر گازی وستل در ادامه لیست شده اند تا شما با مشاهده هر کدام از این کدهای خطا بر روی کولر گازی وستل متوجه علت خطا و روش تعمیر آن شوید.

توجه: درصورت نیاز به تعمیر کولر گازی می‌توانید از تعمیرگاه مجاز و مرکزی تعمیرات کولر گازی وستل در تهران بهره‌مند شوید.

پیام های خطا در کولر گازی وستل

پیام های خطا به ترتیب ابتدا توسط نماد Er و سپس کد ویژه (01، 02، ...، 20، و غیره) برای نشان دادن خرابی و نیاز به تعمیر کولر گازی نمایش داده می شوند. در صورت مشاهده کدهای خطا به سیستم کولر گازی وستل دست نزنید و آن را دست کاری نکنید و با نمایندگی اسپیلیت وستل جهت تعمیر، رفع اسپیلیت وستل تماس بگیرید. Er11 و Er13 پیام های خطا نیستند. اگر این پیام ها را مشاهده کردید، مراحل زیر را مطابق با بخش پیام های محفاظتی که در زیرآمده است، انجام دهید.

 

ارور df کولر گازی وستل

یخی که بر روی یونیت بیرونی کولر گازی وستل شکل می گیرد، آب می شود. پس از اینکه عملیات آب شدن یخ انجام شد، سیستم کولر گازی شما در حالت گرما به کار خود ادامه خواهد داد، زمانی که این حالت فعال باشد محصول نباید خاموش شود.

 

ارور AE کولر گازی وستل

اگر مشکلی برای سرویس و تعمیر کولر گازی برقرار نشده باشد، سیم کشی برق خود را کنترل و بررسی کنید. در صورتی که مشکل به طور مرتب رخ دهد، با نمایندگی کولر گازی وستل تماس بگیرید.

 

ارور AE کولر گازی وستل

در مورد خرابی های خاص، برای اینکه راحتی خود را از دست ندهید، سیستم تهویه مطبوع کولر گازی خود را با وجود خرابی ها روشن می کنید و اجازه می دهید تا آن به کار خود ادامه دهد. در این حالت، شما لازم نیست که سیستم تهویه کولر گازی را خاموش کنید. تنها لازم است که فوراً با نمایندگی کولر گازی وستل تماس بگیرید.

 

ارور HL کولر گازی وستل

نوساناتی در ولتاژ الکتریکی کولر گازی وستل وجود دارد، برای بهبود آن منتظر باشید. اگر ارور پس از ساعاتی برطرف نشد با نمایندگی کولر گازی وستل تماس بگیرید.

 

ارور ER11-ER13 کولر گازی وستل

ارورهای ER-13 و ER-11 و پیام های نمایش داده شده در صفحه نمایش یونیت داخلی پیام های حفاظتی هستند که برای جلوگیری از رخ دادن عواقب مضر که ناشی از جریان بیش از حد کمپرسور کولر گازی وستل هستند، نمایش داده می شوند. محصول بعد از ورود به این حفاظت ها، خاموش می شود. در صورتی که آن از طریق کنترل از راه دور دوباره اجرا شود، فعالیت های خنک کننده و گرمایش دوباره شروع می شود.

 

نتیجه گیری درمورد ارورها و کدهای خطای کولر گازی وستل

مدلهای متفاوت کولر گازی وستل در بازار کشورهای مختلف در جهان و ایران ورود پیدا کرده است. اگر خطایی در کولر گازی رخ دهد، ارور بر روی صفحه نمایش اسپیلیت ظاهر می شود. تمام کدهای خطای کولر گازی وستل در لیست بالا موجود است و علت خطا و علت نیاز به تعمیر نیز برای هر ارور ذکر شده است.

در صورت خراب شدن کولر گازی وستل یا مواجه شدن با کدهای خطا و نیاز به تعمیر اسپیلیت با آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات کولرگازی وستل تماس بگیرید و تعمیر اسپیلیت خود را به تعمیرکاران آی.پی امداد بسپارید. تعمیرکاران نمایندگی کولر گازی وستل با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت تعمیر اسپلیت شما را انجام می دهند. آی.پی امداد آماده خدمت رسانی 24 ساعته، شبانه روزی و VIP به شما در تمامی نقاط تهران و کرج است.

توجه: درصورت نیاز به تعمیر کولر گازی وستل می‌توانید از تعمیرگاه مجاز و مرکزی تعمیرات کولر گازی در تهران بهره‌مند شوید.


لینک های مرتبط با ارور کولر گازی وستل:

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.