021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستل 021-58941 با ما در تماس باشید

ارور کولر گازی وستل

به منظور نشان دادن خرابی های سیستم کولر گازی وستل و یا حفاظت از آن در برابر خطاهای احتمالی، کدهای خطای سفارشی در جلوی صفحه نمایش سیستم کولر گازی وستل نمایش داده می شوند. آی.پی امداد به عنوان نمایندگی کولر گازی وستل این مقاله را با هدف توضیح علت نمایش ارور کولر گازی وستل و روش تعمیر کولر گازی وستل به کمک کدهای خطا برای شما عزیزان فراهم کرده است. معنی ارورهای خطا کولر گازی وستل به شما و تعمیرکاران کولر گازی وستل کمک می کند که سریعتر به مشکل ایجاد شده در کولر گازی وستل پی ببرید و به تعمیر اسپیلیت وستل اقدام کنند.

با استفاده از خدمات آی پی امداد می توانید تا 75 % در هزینه تعمیرات کولر گازی وستل صرفه جویی داشته باشید.

این مقاله برای شما آماده شده است تا از این طریق بتوانید:

  • به راحتی در منزل ایرادات کولر گازی وستل را بفهمید
  • در صورت ساده بودن آنها را رفع عیب کنید

در ادامه با ما در آی پی امداد همراه بمانید

ارورها و کدهای خطای کولر گازی وستل

ارورهای کولر گازی وستل به این صورت نمایش داده می شوند که چشمک زن برای اولین بار برای هر کدام از کدها چندین بار به طور خاص چشمک می زند و سپس برای 35 تا 40  ثانیه پایدار باقی می ماند. نمایش کدهای خطا همچنان ادامه پیدا می کند تا مشکل حل شود. عملیات زیر را مطابق با پیام نمایش داده شده به کار ببرید.

ارورهای کولر گازی وستل در ادامه لیست شده اند تا شما با مشاهده هر کدام از این کدهای خطا بر روی کولر گازی وستل متوجه علت خطا و روش تعمیر آن شوید.

درصورت نیاز به تعمیر کولر گازی می‌توانید از تعمیرگاه مجاز و مرکزی تعمیرات کولر گازی وستل در تهران بهره‌مند شوید.

پیام های خطا در کولر گازی وستل

پیام های خطا به ترتیب ابتدا توسط نماد Er و سپس کد ویژه (01، 02، …، 20، و غیره) برای نشان دادن خرابی و نیاز به تعمیر کولر گازی نمایش داده می شوند. در صورت مشاهده کدهای خطا به سیستم کولر گازی وستل دست نزنید و آن را دست کاری نکنید و با نمایندگی اسپیلیت وستل جهت تعمیر، رفع اسپیلیت وستل تماس بگیرید. Er11 و Er13 پیام های خطا نیستند. اگر این پیام ها را مشاهده کردید، مراحل زیر را مطابق با بخش پیام های محفاظتی که در زیرآمده است، انجام دهید.

ارور df کولر گازی وستل

یخی که بر روی یونیت بیرونی کولر گازی وستل شکل می گیرد، آب می شود. پس از اینکه عملیات آب شدن یخ انجام شد، سیستم کولر گازی شما در حالت گرما به کار خود ادامه خواهد داد، زمانی که این حالت فعال باشد دستگاه نباید خاموش شود.

ارور HL کولر گازی وستل

نوساناتی در ولتاژ الکتریکی کولر گازی وستل وجود دارد، برای بهبود آن منتظر باشید. اگر ارور پس از ساعاتی برطرف نشد با نمایندگی کولر گازی وستل تماس بگیرید.

ارور ER11-ER13 کولر گازی وستل

ارورهای ER-13 و ER-11 و پیام های نمایش داده شده در صفحه نمایش یونیت داخلی پیام های حفاظتی هستند که برای جلوگیری از رخ دادن عواقب مضر که ناشی از جریان بیش از حد کمپرسور کولر گازی وستل هستند، نمایش داده می شوند. محصول بعد از ورود به این حفاظت ها، خاموش می شود. در صورتی که آن از طریق کنترل از راه دور دوباره اجرا شود، فعالیت های خنک کننده و گرمایش دوباره شروع می شود.

کد ارور کولر گازی وستل علت کد خطای کولر گازی وستل
E1 این کد خطا مربوط به ایراد میدان مغناطیسی دستگاه می باشد.
E2 این کد خطا نشان دهنده خرابی سنسور محیطی داخلی است.
E3 این کد خطا نشان دهنده خرابی سنسور پایپ کندانسور است.
E4 این کد خطا نشان دهنده ایرادات فن است.

سیم کشی آن را چک کنید.

در صورت لزوم فن باید تعویض شود.

E5 این کد خطا مربوط به سرمایش و برد دستگاه است.
E6 این کد خطا نشان دهنده کمبود ولتاژ در دستگاه است.
E7 این کد خطا نقص در برنامه برد دستگاه را نشان می دهد.
FL این کد خطا نشان دهنده ایرادات فیلتر دستگاه است.

نتیجه گیری درمورد ارورها و کدهای خطای کولر گازی وستل

مدلهای متفاوت کولر گازی وستل در بازار کشورهای مختلف در جهان و ایران ورود پیدا کرده است. اگر خطایی در کولر گازی رخ دهد، ارور بر روی صفحه نمایش اسپیلیت ظاهر می شود. تمام کدهای خطای کولر گازی وستل در لیست بالا موجود است و علت خطا و علت نیاز به تعمیر نیز برای هر ارور ذکر شده است.

در صورت خراب شدن کولر گازی وستل یا مواجه شدن با کدهای خطا و نیاز به تعمیر اسپیلیت با آی.پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات کولرگازی وستل تماس بگیرید و تعمیر اسپیلیت خود را به تعمیرکاران آی.پی امداد بسپارید. تعمیرکاران نمایندگی کولر گازی وستل با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت تعمیر اسپلیت شما را انجام می دهند. آی.پی امداد آماده خدمت رسانی 24 ساعته، شبانه روزی و VIP به شما در تمامی نقاط تهران است.

توجه: درصورت نیاز به تعمیر کولر گازی وستل می‌توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی تعمیرات کولر گازی در تهران بهره‌مند شوید.

 

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست