021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی 021-58941 با ما در تماس باشید

ارور ماکروفر زیمنس

ارور ماکروفر زیمنس
ارور ماکروفر زیمنس

ارور ماکروفر زیمنس یا همان کد خطای ماکروفر زیمنس را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات زیمنس بهره مند شوید . از آنجایی که ماکروفر تقریبا در هر خانه وارد شده است ، نشاند دهنده ی مزایای آن نسبت به سایر روش های آماده سازی غذا است ، مایکروفرهای زیمنس در هنگام استفاده کمتر خطر سوختگی دارند ، آنها مواد غذایی را گرم می کنند، اما بر خلاف سایر روش های گرمایشی، خود را خنک می کنند. به دلیل افزایش استفاده از این وسیله این مقاله به برندی پرطرفدار در بین مایکروفرها پرداخته است ، اطلاعاتی برای زمانی که ماکروفر زیمنس شما به دلیل اختلال در عملکرد طبیعی دچار مشکل می شود و شما شاهد ارور ماکروفر زیمنس در نمایشگر آن هستید را ارائه داده است ، بیشتر اقدمات برای رفع ارورها را معمولا می تواند خود کاربر انجام دهد اما در صورت مشکلات فنی جدی برای جلوگیری از آسیب به مایکروفر حتما با نمایندگی تعمیرات ماکروفر زیمنس در تهران تماس حاصل فرمایید . برای ارور ماکروفر زیمنس می توانید اقدامات اصلاحی ارائه شده  را انجام دهید :

کد خطای E723  ماکروفر زیمنس

علت ارور E723 ماکروفر زیمنس : پیام خطا “E723” در صفحه نمایش داده می شود زیرا درب ماکروویو زیمنس به درستی بسته نیست . رفع ارور E723 ماکروفر زیمنس : برای تعمیر این ارور ماکروفر زیمنس ، دستگاه را با استفاده از دکمه 3 باز کنید و دوباره آن را ببندید .

کد خطای Er11 ماکروفر زیمنس

علت ارور Er11 ماکروفر زیمنس : پیام Er11 در نمایشگر مایکروفر زیمنس نمایش داده می شود به این دلیل که دکمه مسدود شده ، دکمه های پانل کثیف است و یا مکانیسم مسدود شده است. رفع ارور Er11 ماکروفر زیمنس : برای رفع این ارور ماکروفر زیمنس همه دکمه ها را چند بار فشار دهید دکمه ها را با یک پارچه خشک پاک کنید، درب ماکروفر را باز کرده و سپس ببندید ، اگر این راهنمایی مشکل را حل نکرد با نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران تماس حاصل نمایید . درب دستگاه را ببندید اگر این کمک نمی کند، با خدمات پس از فروش مشورت کنید.

کد خطای H95 ماکروفر زیمنس

علت ارور H95 ماکروفر زیمنس : پس از شروع، دستگاه خاموش می شود. پیام خطا “H95” در صفحه نمایشگر ماکروفر زیمنس نمایش داده می شود. رفع ارور H95 ماکروفر زیمنس : برای رفع این ارور ماکروفر زیمنس درب مایکروفر را دوباره باز کنید و آن را به درستی بسته کنید، اگر این راه حل کمک نمی کند، با توجه به جغرافیای منطقه سکونت خود با نمایندگی تعمیرات مایکروفر در شرق تهران یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر در غرب تهران تماس بگیرید.

کد خطای Er1 ماکروفر زیمنس

علت ارور Er1 ماکروفر زیمنس : پیام خطای “Er1” در صفحه نمایش داده می شود به دلیل نا متعادل بودن دمای ماکروفر زیمنس . رفع ارور Er1 ماکروفر زیمنس : سنسور درجه حرارت معیوب شده است و باید تعویض گردد برای تعمیر ماکروفر با نمایندگی تعمیرات ماکروویو در تهران تماس حاصل نمایید تا در صورت تعویض قطعه اطمینان حاصل کنید که از قطعات استاندارد و اورجینال برای دستگاه شما استفاده می گردد .

کد خطای Er4 ماکروفر زیمنس

علت ارور Er4 ماکروفر زیمنس : پیام Error “Er4” در صفحه نمایش داده می شود به دلیل این که ماکروفر زیمنس بی نهایت گرم شده است (احتمالا آتش سوزی در داخل ماکروویو وجود دارد). تنظیم قدرت مایکروویو بسیار زیاد است. رفع ارور Er4 ماکروفر زیمنس : برای تعمیر ماکروفر درب دستگاه را باز نکنید و پریز برق را قطع کنید یا فیوز را در جعبه فیوز سوئیچ کنید و اجازه دهید تا ماکروفر سرد شود ، پس از آن مشکل رفع شده است و شما می توانید مانند گذشته از قابلیت ها و کارکرد دستگاه بهره مند شوید . به خاطر داشته باشید در صورتی که مشکل آتش گرفتن در داخل دستگاه به وجود آمد سریعا با نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران تماس حاصل نمایید .

کد خطای Er18 ماکروفر زیمنس

علت ارور Er18 ماکروفر زیمنس : علت نمایش دادن کد خطای “Er18” در صفحه نمایش به وجود آمدن نقص فنی در ماکروفر زیمنس می باشد . رفع ارور Er18 ماکروفر زیمنس : برای بررسی دقیق و تعمیرات لازم این ارور ماکروفر زیمنس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر در تهران تماس بگیرید .

کد خطای E305 ماکروفر زیمنس

علت ارور E305 ماکروفر زیمنس : علت نمایش این کد خطا بر روی مایکروفر زیمنس ، نقص فنی می باشد . رفع ارور E305 ماکروفر زیمنس : برای تعمیر باید با نمایندگی تعمیرات مایکروفر در تهران تماس بگیرید .

کد خطای E12 ماکروفر زیمنس

علت ارور E12 ماکروفر زیمنس : علت نمایش این ارور ماکروفر زیمنس بر روی مایکروفر زیمنس این است که زمان پخت و پز غذا طولانی تر از حد معمول شده است . رفع ارور E12 ماکروفر زیمنس : دفعه بعد یک زمان پخت کوتاه تر تنظیم کنید یا تنظیم قدرت مایکروویو را پایین تر انتخاب کنید ،  غذا را بسته و مایع بیشتری اضافه کنید.

کد خطای E14 ماکروفر زیمنس

علت ارور E14 ماکروفر زیمنس : این ارور ماکروفر زیمنس اگر صفحه نمایش کم و یک مشکل دیگر در صفحه نمایش کمینه نشان داده شود، مشکل ممکن است منبع تغذیه باشد که ممکن است با هر دو مورد مشترک باشد، نمایش داده می شود . رفع ارور E14 ماکروفر زیمنس : قدرت ممکن است قبل از خروج به سطح بالا برسد که می تواند منبع تغذیه آسیب برساند،  تنها راه بدست آوردن مقدار ولتاژ این است که منبع تغذیه را با یک ولت سنج بررسی کنید. اگر برد سطوح قدرت را نشان نمی دهد، معمولا 5 ولت یا +/- 12 ولت DCاست ، مقادیر خازن الکترولیتی در برد را بخوانید. به طور معمول 16 وات سر خازن با استفاده از 12 یا 5 ولت، 32 وات در 24 وات و غیره استفاده می شود. در حین کار بسیار مراقب باشید یا این کار را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید می توانید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران تماس بگیرید و درخواست نیرو برای تعمیر ماکروفر داشته باشید .

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست