ارور ماکروفر باکنشت

ارور ماکروفر باکنشت

کد خطای ماکروفر باکنشت

ارور ماکروفر باکنشت

در مقاله ارور ماکروفر باکنشت با کد خطای ماکروفر باکنشت آشنا می شوید ، همچنین دلیل ارور ماکروفر باکنشت همراه با عیب یابی را به صورت کامل شرح داده ایم تا چنانچه نیازمند تعمیر ماکروفر باکنشت شدید با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات باکنشت بهره مند شوید .

بسیاری از ارورهای نمایش داده شده در لوزام خانگی مجهز به سیستم عیب یاب در صورت آگاهی از علت به وجود آمدن ارور به سهولت قابل حل است ، در برخی عیوب نیز نیاز به تعمیر ماکروفر دارید .

کد خطای F1 ماکروفر باکنشت

علت ارور F1 ماکروفر باکنشت : دلیل این ارور ماکروفر باکنشت این است که سنسور حرارتی معیوب شده است، به دلیل گرمای بیش از حد در محفظه داخلی مایکروفر باکنشت این کد خطا بر روی نمایشگر ماکروفر نمایان می شود .
رفع ارور F1 ماکروفر باکنشت : در طی 15 دقیقه از شروع حرارت نامتعادل، پخت و پز ترکیبی یا کبابی با دمای زیر 190 ºF در حفره رخ می دهد. برای بررسی و تعمیر ماکروفر با نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران تماس بگیرید .
این ارور ماکروفر باکنشت برای سنسور دمای کوتاه است. این دماسنج در فر قرار دارد. این پیچ های 2 اینچ است که در آن قرار دارد. آن را باید از طریق عایق بکشید تا اتصال سریع بوجود بیاید. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید، سنسور باید با سرعت 1143 اهم در 100 درجه کار کند. شما می توانید کاملا مطمئن شوید که این مشکل قابل تعمیر است از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر در تهران .

کد خطای F2 ماکروفر باکنشت

علت ارور F2 ماکروفر باکنشت : اتصالی در سنسور حرارتی باعث به وجود آمدن این کد خطا در ماکروفر باکنشت شده است .
رفع ارور F2 ماکروفر باکنشت : رخ خواهد داد اگر یک سنسور حرارتی اتصالی کوتاه به طور مداوم بیش از 5 ثانیه داشته باشد بر انتقال گرما تاثیر گذار است ، و پخت و پز ترکیبی و یا پخت و پز کباب شناسایی شده است. برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات مایکروفر در غرب تهران تماس بگیرید .

کد خطای F3 ماکروفر باکنشت

علت ارور F3 ماکروفر باکنشت : اتصالی کردن لمس پانل مایکروفر باکنشت باعث ایجاد این ارور شده است .
رفع ارور F3 ماکروفر باکنشت : اگر یک اتصالی در پانل کلیدی کوتاه مدت به طور مداوم بیش از 60 ثانیه شناسایی شود، این کد خطا بر روی نمایشگر رخ خواهد داد.
توجه: حداقل 1 دقیقه زمان اجرا قبل از نمایش کد F نمایش داده می شود.
دکمه کلید صفحه کلید متصل نیست. روش تعمیر توصیه می شود:

1. بررسی اتصال صفحه کلید را برای اتصال کنسل را فشار دهید ، اگر کد خطا پس از 60 ثانیه دوباره نمایش داده شود، صفحه کلید را جایگزین کنید و کنترل را جایگزین کنید.

کد خطای F4 ماکروفر باکنشت

علت ارور F4 ماکروفر باکنشت : هنگامی که باز شدن سنسور رطوبت مشکل دارد این ارور ماکروفر باکنشت نمایش داده میشود.
رفع ارور F4 ماکروفر باکنشت : اگر سنسور رطوبت به طور مداوم بیش از 5 ثانیه باز شود، رخ خواهد داد و باید نمایندگی تعمیرات ماکروفر در شرق تهران تماس بگیرید .

کد خطای F5 ماکروفر باکنشت

علت ارور F5 ماکروفر باکنشت : حسگر رطوبت اتصال کرده است و این ارور به وجود آمده است .
رفع ارور F5 ماکروفر باکنشت : اگر سنسور رطوبت به طور مداوم بیش از 5 ثانیه کوتاه می شود، رخ می دهد.

نکته: حداقل 15 ثانیه طول می کشد پس از اینکه مغناطنر انرژی داده می شود قبل از نمایش کد F4 یا F5 نمایش داده می شود اگر سنسور رطوبت معیوب / اتصالی باشد. همچنین قبل از اینکه سنسور بررسی شود، دستگاه باید به یک خروجی 120 ولت وصل شود، این نیز پس از تغییر سنسور رطوبت، حداقل به مدت 5 دقیقه وصل می شود. قبل از بررسی عملکرد سنسور جدید اجازه می دهد تا در آن حداقل 5 دقیقه وصل شود.

کد خطای F6 ماکروفر باکنشت

علت ارور F6 ماکروفر باکنشت : لوله دما شل شده است یا لوله دما در مایکروفر متصل نیست.
رفع ارور F6 ماکروفر باکنشت : اطمینان حاصل کنید که لوله به طور محکم در دیوار ماکروویو قرار گرفته است و گرما به مواد غذایی منتقل می شود .

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code