ارور ماشین لباسشویی فیلکو

ارور ماشین لباسشویی فیلکو

کد خطای لباسشویی فیلکو

ارور ماشین لباسشویی فیلکو

کد خطای لباسشویی فیلکو
کد خطای لباسشویی فیلکو

ارور ماشین لباسشویی فیلکو یا همان کدخطای لباسشویی فیلکو را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با آگاهی و اطلاعات به تعمیر لباسشویی فیلکو خود بپردازید ، شما عزیزان چنانچه فنی باشید میتوانید با مطالعه مقاله ارور لباسشویی فیلکو به رفع عیب بپردازید در غیر این صورت با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات فیلکو در کمترین زمان رفع ارور میگردد .

امروزه در ماشین لباسشویی های نسل جدید سیستم عیب یاب برای سهولت استفاده کاربر از ماشین لباسشویی تعبیه شده است ، این سیستم بسیار کارآمد است و از ویژگی هایی است که ملاک رضایت مشتری نیز می باشد ، کاکرد این سیستم به این صورت است که  در صورت بروز هر مشکلی در ماشین لباسشویی فیلکو با کد ارور مخصوص آن عیب ، ماشین کد خطا را نمایش می دهد ، کاربر به سهولت با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی فیلکو می تواند به علت نمایان شدن آن کد خطا پی ببرد و برای رفع ارور با توجه به توصیه های درج شده در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی عمل کند ، در این مقاله علت به وجود آمدن ارورهای ماشین لباسشویی فیلکو و هم چنین راهنمای رفع ارور نیز برای شما تهیه شده است در صورت نمایش هر یک از کد خطاهای زیر می توانید با جستجو و مطالعه این مقاله علت را بدانید و برای رفع مشکل اقدامات لازم را انجام دهید.

ارور e01 ماشین لباسشویی فیلکو

علت ارور e01 ماشین لباسشویی فیلکو : این ارور مربوط به درب ماشین لباسشویی فیلکو است ، در این حالت درب ماشین لباسشویی به دلایلی از قبیل فراموش کردن بستن کامل درب ماشین لباسشویی و هم چنین خرابی قفل درب ماشین لباسشویی در کارکرد ماشین لباسشویی خلل ایجاد کرده و باعث نمایش این ارور بر روی نمایشگر ماشین شما شده است .

رفع ارور e01 ماشین لباسشویی فیلکو : برای رفع این ارور ابتدا درب ماشین لباسشویی را ببندید و اگر مشکل هنوز ادامه داشت ماشین لباسشویی را خاموش کنید و دو شاخه ماشین را از پریز بکشید و با نزدیک ترین مرکز خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو تماس بگیرید .

ارور e02 ماشین لباسشویی فیلکو

علت ارور e02 ماشین لباسشویی فیلکو : علت به وجود آمدن این ارور معیوب شدن پمپ ماشین لباسشویی می باشد ، ممکن است فیلتر پمپ مسدود شده باشد ( احتمال قوی است زیرا معمولا باقی مانده گل و لای و پودرهای نامرغوب در فیلتر گیر می کنند و پس از گذشت زمان باعث گرفتگی این ناحیه می شود و اجازه کارکرد صحیح را به فیلتر نمی دهد ) و هم چنین احتمال از کار افتادن الکترونیک پمپ نیز وجود دارد .

رفع ارور e02 ماشین لباسشویی فیلکو : در این حالت برای رفع مشکل باید ابتدا فیلتر پمپ را تمیز کنید ( با باز کردن درب محفظه فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ، فیلتر را خارج کنید و شی یا رسوبات را از فیلتر بیرون بیاورید و پس از آن با یک فرچه ریز و مواد شوینده فیلتر را شستشو دهید ) ، اگر پس از تمیز کردن فیلتر مشکل ادامه داشت برای بررسی دقیق تر و تعمیرات در صورت لزوم با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی.پی امداد حاصل فرمایید.

ارور e03 ماشین لباسشویی فیلکو

علت ارور e03 ماشین لباسشویی فیلکو : این کد خطا زمانی بر نمایشگر شما ظاهر می گردد که فشار آب ورودی ماشین لباسشویی کم باشد یا اینکه به اندازه کافی آب در دیگ شستشو برای عملکرد ماشین لباسشویی وجود ندارد و ماشین لباسشویی برای شروع کار نیاز به آب بیشتری دارد .

رفع ارور e03 ماشین لباسشویی فیلکو : برای رفع این ارور مثل مرحله قبل فیلتر پمپ را خارج کنید و آن را از رسوبات و اجسام تمیز کنید و در صورت ادامه داشتن مشکل باید از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید .

ارور e04 ماشین لباسشویی فیلکو

علت ارور e04 ماشین لباسشویی فیلکو :  علت نمایش این ارور در ماشین لباسشویی وجود  مقدار بسیار زیادی آب در ماشین لباسشویی می باشد که منجر به سرازیر شدن و نشتی آب می گردد.

رفع ارور e04 ماشین لباسشویی فیلکو : برای رفع این ارور درب ماشین لباسشویی را ببندید و در صورت رفع نشدن ارور با تعمیرگاه های مجاز تماس بگیرید .

شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای مختلف میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.