021-58941 تماس
Logo
ویدیو شستشوی کفش در ماشین لباسشویی

ویدیو شستشوی کفش در ماشین لباسشویی

تمیز بودن کفش ها در شیک پوشی و خوش تیپی افراد نقش بسیار مهمی دارد. چگونگی تمیز کردن کفش‌ها به جنس آنها بستگی دارد، به طور مثال روش پاک کردن کفش های چرم با پاک کردن کفش های کتانی متفاوت است. ما در این ویدیو از تعمیرگاه مجاز لوازم...

1453 بازدید
11 شهریور 1400
ویدیو آموزش شستن پتو در لباسشویی

ویدیو آموزش شستن پتو در لباسشویی

ویدیو آموزش شستن پتو در لباسشویی را برای شما عزیزان در آی پی امداد به اشتراک گذاشته ایم تا به صورت تصویری راهنمایی شوید.

2568 بازدید
26 بهمن 1399

ویدیو استفاده لباسشویی

امروزه ماشین های لباسشویی برنامه های شستشو و ویژگی های جدید در خود جای داده اند که کمتر کاربری تسلط کار کردن با همه آن ها را دارد، همین تسلط کم در استفاده از لوازم خانگی می تواند منجر به برروز خرابی در این دستگاه گردد، ما در آی پی امداد با تهیه دسته بندی ویدیو استفاده از ماشین لباسشویی اقدام به ارائه راهنمای صحیح استفاده از این وسایل نمودیم.

فیلم آموزشی استفاده از ماشین لباسشویی

اگر با برنامه شستشو یا قابلیت خاصی از ماشین لباسشویی خود آشنا نباشید بهترین کار برای استفاده از آن انجام یک سرچ ساده در گوگل است، اما طبیعتا به هر مطلبی هم نمیشود اعتماد کرد، علاوه بر این مطالعه متون طولانی علاوه بر خسته کننده بود گاها بی اثر هم خواهد بود، ما برای رفع تمامی این مشکلات استفاده از فیلم آموزشی استفاده از ماشین لباسشویی در آی پی امداد را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

کاربرد استفاده از ویدیو استفاده لباسشویی برای جلوگیری از خرابی در این دستگاه

بسیاری از خرابی هایی که در لباسشویی به وجود می آید و روتین زندگی را دچار اختلال می کند مربوط به استفاده نادرست از این دستگاه می باشد، این در حالیست که شما با استفاده از ویدیو استفاده ماشین لباسشویی می توانید در طولانی مدت و کوتاه مدت سلامت محصول خود را افزایش دهید.

همکاری با ما
برای اخذ نمایندگی از آی پی امداد در سراسر کشور کلیک نمایید
اخذ نمایندگی