توسط علی مطرح شده

کارنکردن یخساز هیمالیا مدل آیس پول

با سلام و تشکر از سایت خوب آی پی امداد، حدودا 5 ماه هست که یخچال فریزر هیمالیا مدل آیس پول خریدیم الان چند روزه که یخساز اصلا یخ درست نکرده، ممنون میشم بفرمایید علت کارنکردن یخساز هیمالیا مدل آیس پول چیست؟

6 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 20 مرداد 1399

  درود کاربر گرامی، ابتدا بررسی نمایید که آب وارد یخساز میشود یا خیر که باید به بررسی شیربرقی بپردازید و اگر آب می آید به بررسی موتور یخساز بپردازید. برای استفاده از خدمات یخچال فریزر هیمالیا مدل آیس پول میتوانید با آی پی امداد در ارتباط باشید.

 2. Zahra 08 مهر 1399

  سلام خسته نباشید فریزر هیمالیا مدل آیس پول دو روزه‌که‌از‌قسمت‌یخ‌ساز‌صدا‌میاد‌و‌اینکه‌یخ‌تولید‌نمیکنه

   آی پی امداد 10 مهر 1399

   سلام، در ابتدا موتور یخساز باید بررسی شود.

  آی پی امداد 13 آذر 1400

  کاربران گرامی، آی پی امداد در یک مقاله جامع به راهنمای تعمیرات یخساز یخچال ساید بای ساید برندها مختلف پرداخته است که به راحتی میتوانید به رف مشکل و عیب یابی بپردازید. برای مطالعه کلیک نمایید.

  قاسم فتاحی میلاسی 23 تیر 1401

  سلام ما 4روز می‌باشد که یخچال فریزر همالیا مدل آیس پول رو خریداری کردیم و موتور یخساز با صدای که تولید میکند هنوز یخی تولید نکرده این مهم رو به نمایندگی اطلاع دادیم و هنوز خبری برای رفع این موضوع نشده اینم‌ خرید ملی آخه انصافه.....

   آی پی امداد 23 تیر 1401

   سلام، برای مشکل یخ نساختن یه در یخساز، ابتدا از سرمای فریزر مطمئن شوید. با سرمای فریزر یخ تولید میشود. سپس سوکت های یخ ساز چک کنید تا جدا نشده باشد. چک نمایید تا شیربرقی سالم باشد و آب وارد قالب یخساز شود. در آخر از سالم بودن موتور تایم و برد الکترونیکی مطمئن شوید. صدای یخساز هم مربوط به گیر کردن یخ در انتهای مارپیچ میباشد

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست