8 ماه پیش توسط روزیتا دهبان مطرح شد

علت ارور E1 سرخ کن مونتینی

سلام سرخ کن مونتینی مدل ۸۱۰۱ خریدم و ارور E1 رو میده. علتش چیه؟

702 بازدید
1 پاسخ
9 ماه پیش توسط فاطمه مطرح شد

بررسی کیفیت سرخ کن سیلور کرست

سلام نظرتون رو در مورد سرخ کن های سیلور کرست میفرمایید؟ از کیفیت مناسبی برخوردار هستن؟ قصد خرید دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید که بین مارک سیلور کرست و ارشیا کدوم مدل بهتر هست.

282 بازدید
1 پاسخ
9 ماه پیش توسط کمند مطرح شد

پریدن رنگ سبد سرخ کن فیلیپس

سلام و وقت بخیر و تشکر از سایت بسیار عالی و کاربردیتون. سوالم این هست، من 4 ماه هست که دارم از سرخ کن بدون روغن فلیپس استفاده میکنم. با وجود مراقبت زیاد، رنگ بخشی از سبد داخلی سرخ کنم رفته و نمیدونم جنسش از تفلون بوده یا رنگ هست. میخواستم بپرسم این موضوع عادی هست یا خیر و اینکه یدکش موجود هست؟

471 بازدید
3 پاسخ
9 ماه پیش توسط ساناز صالحی مطرح شد

سرخ کردن سیب زمینی در سرخ کن بومن

با سلام، من یه مدتی است که سرخ کن بومن رو خریداری کردم و برای اولین بار سیب زمینی با دمای 200 و مدت 17 دقیقه (طبق دستور) سرخ کردم اما اصلا جالب در نیومد. میشه راهنمایی کنید چطور از دستگاه استفاده کنم؟ برای مرغ و ماهی و … هم مطمئنا به مشکل می خورم. ممنون میشم راهنماییم کنید.    

286 بازدید
1 پاسخ
2 سال پیش توسط سهیل سلوکی مطرح شد

ارور سرخ کن تفال

سلام، در موقع روشن کردن سرخ کن تفال دستگاه ارور میدهد و شروع به بوق زدن میکند و ادامه برنامه رو اجرا نمیکنه. لطفا بفرمایید علت ارور سرخ کن تفال از چیست؟

1964 بازدید
15 پاسخ
3 سال پیش توسط ارزو قلی زاده مطرح شد

علت ارور e5 دستگاه سرخ کن مولینکس

سلام دستگاه سرخ کن مولینکس که بعد از چند دقیقه کار کردن پیغام e5 رو میده لطفا راهنمایی بفرمایید علت ارور e5 دستگاه سرخ کن مولینکس از چیست؟

2035 بازدید
10 پاسخ
اینستاگرام آی پی امداد