1 هفته پیش توسط فاطمه مردانی مطرح شد

علت سوختن المنت سرخ کن چیه؟

سلام و قت بخیر، چند روز پیش از سرخ کنم استفاده کردم. اما ناگهان بوی دود و سوختگی به مشامم رسید و متوجه شدم که دود از اون بلند میشه. بعد از خاموش کردن دستگاه و بررسی اون متوجه شدم که المنت سوخته است. می خواستم بدونم چه دلیلی میتونه داشته باشه و برای تعمیر اون چه باید کرد؟

25 بازدید
1 پاسخ
3 هفته پیش توسط امیری مطرح شد

علت کار نکردن فن سرخ کن بدون روغن چیه؟

سلام، امروز میخواستم از دستگاه سرخ کن بدون روغنم استفاده کنم و سیب زمینی داخلش سرخ کنم ولی بعد از چند دقیقه که روشنش کردم متوجه شدم که فنش مثل همیشه کار نمیکنه. یعنی سرخ کنم مشکل پیدا کرده؟ چیکار کنم؟

70 بازدید
1 پاسخ
1 سال پیش توسط روزیتا دهبان مطرح شد

علت ارور E1 سرخ کن مونتینی

سلام سرخ کن مونتینی مدل ۸۱۰۱ خریدم و ارور E1 رو میده. علتش چیه؟

1147 بازدید
1 پاسخ
1 سال پیش توسط فاطمه مطرح شد

بررسی کیفیت سرخ کن سیلور کرست

سلام نظرتون رو در مورد سرخ کن های سیلور کرست میفرمایید؟ از کیفیت مناسبی برخوردار هستن؟ قصد خرید دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید که بین مارک سیلور کرست و ارشیا کدوم مدل بهتر هست.

405 بازدید
1 پاسخ
1 سال پیش توسط کمند مطرح شد

پریدن رنگ سبد سرخ کن فیلیپس

سلام و وقت بخیر و تشکر از سایت بسیار عالی و کاربردیتون. سوالم این هست، من 4 ماه هست که دارم از سرخ کن بدون روغن فلیپس استفاده میکنم. با وجود مراقبت زیاد، رنگ بخشی از سبد داخلی سرخ کنم رفته و نمیدونم جنسش از تفلون بوده یا رنگ هست. میخواستم بپرسم این موضوع عادی هست یا خیر و اینکه یدکش موجود هست؟

774 بازدید
3 پاسخ
1 سال پیش توسط ساناز صالحی مطرح شد

سرخ کردن سیب زمینی در سرخ کن بومن

با سلام، من یه مدتی است که سرخ کن بومن رو خریداری کردم و برای اولین بار سیب زمینی با دمای 200 و مدت 17 دقیقه (طبق دستور) سرخ کردم اما اصلا جالب در نیومد. میشه راهنمایی کنید چطور از دستگاه استفاده کنم؟ برای مرغ و ماهی و … هم مطمئنا به مشکل می خورم. ممنون میشم راهنماییم کنید.    

455 بازدید
1 پاسخ
3 سال پیش توسط سهیل سلوکی مطرح شد

ارور سرخ کن تفال

سلام، در موقع روشن کردن سرخ کن تفال دستگاه ارور میدهد و شروع به بوق زدن میکند و ادامه برنامه رو اجرا نمیکنه. لطفا بفرمایید علت ارور سرخ کن تفال از چیست؟

2372 بازدید
15 پاسخ
3 سال پیش توسط ارزو قلی زاده مطرح شد

علت ارور e5 دستگاه سرخ کن مولینکس

سلام دستگاه سرخ کن مولینکس که بعد از چند دقیقه کار کردن پیغام e5 رو میده لطفا راهنمایی بفرمایید علت ارور e5 دستگاه سرخ کن مولینکس از چیست؟

2256 بازدید
14 پاسخ