9 ماه پیش توسط حجازی مطرح شد

حذف سنسور آبگرمکن دیواری خطرناکه؟

درود، دمای آب در آبگرمکن دیواری نوسان داره و سنسور حرارتی دستگاه خرابه. آیا می توانم سنسور حرارتی آبگرمکن رو به صورت کامل بردارم؟ مشکلی در عملکرد دستگاه رخ میده؟

2116 بازدید
1 پاسخ
9 ماه پیش توسط احسان نژاد مطرح شد

حذف ترموکوبل آبگرمکن دیواری خطرناکه؟

سلام، ترموکوبل آبگرمکن دیواری من تا حالا دوبار خراب شده و تعویض کردم. آیا اگر ترموکوبل آبگرمکن رو به صورت کامل حذف کنم، خطرناکه و مشکلی در عملکرد دستگاه رخ میده؟

841 بازدید
2 پاسخ
9 ماه پیش توسط سعید علایی مطرح شد

کار سنسور حرارتی آبگرمکن چیه؟

عرض سلام و خسته نباشید، ما آبگرمکن دیواری داریم که چند روزه آب بیش از اندازه گرم میشه. درجه آبگرمکن رو هم به درستی تنظیم کردم، اما باز هم آب داغ میشه. از یک فرد متخصص پرسیدم و گفت که مشکل از سنسور حرارتی آبگرمکن هست. میخوام بدونم که این سنسور دقیقا چه عملکردی داره و چرا مشکل پیدا کرده. ممنون

601 بازدید
1 پاسخ
9 ماه پیش توسط علی براتی مطرح شد

زمان گرم شدن آبگرمکن دیواری

سلام روز بخیر، به تازگی به منزل جدید نقل مکان کردم و قصد نصب و راه اندازی آبگرمکن دیواری رو دارم و میخواستم بدونم که چقدر طول میکشه که آبگرمکن دیواری آب رو گرم کنه. لطفا راهنمایی کنید.

591 بازدید
1 پاسخ
10 ماه پیش توسط امینی مطرح شد

آبگرمکن قابل حمل چیه؟

سلام، من به تازگی یه محصول رو در فروشگاه لوازم خانگی مشاهده کردم به نام آبگرمکن قابل حمل. میخواستم بدونم این دستگاه چیه و چه کاربردی داره؟ ممنون

257 بازدید
1 پاسخ
10 ماه پیش توسط سهیل نجاتی مطرح شد

آبگرمکن سوراخ شده چیکار کنم؟

سلام خسته نباشید. از دیروز آبگرمکن نشتی پیدا کرده و فکر می کنم سوراخ شده. آیا امکان تعمیرش وجود داره و برای رفع مشکل چه کاری باید انجام بدم؟

868 بازدید
1 پاسخ
10 ماه پیش توسط نعمتی مطرح شد

صافی آبگرمکن دیواری کجاست؟

سلام آبگرمکن دیواری دارم که فشار آب خروجی آن بسیار کم است و فکر میکنم مشکل مربوط به گرفتگی صافی دستگاه هست. میخوام بدونم محل قرارگیری صافی در آبگرمکن دیواری کجاست و چگونه می توان به آن دسترسی پیدا کرد؟

292 بازدید
1 پاسخ