تعمیرگاه و نمایندگی مجاز باکنشت در تهران

نمایندگی تعمیرات باکنشت در تهران , تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و ماکروفر در شرق ، غرب ، شمال و جنوب در محل با استفاده از قطعات فابریک ، ضمانتنامه رسمی عیب یابی و رفع عیب میگردد .

نمایندگی تعمیرات باکنشت

نمایندگی تعمیرات باکنشت در تهران یا همان تعمیرگاه مجاز مرکزی باکنشت در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک ، شمانتنامه رسمی و تعمیرکار آموزش دیده به رفع عیب ، عیب یابی و تعمیرات در محل میپردازد .

نمایندگی تعمیرات باکنشت در آی.پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی به رفع عیب لوازم خانگی باکنشت شما عزیزان میپردازد.

اگر یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و ماکروفر باکنشت شما عزیزان دچار مشکل شده است کافی است با نزدیکنرین شعبه نمایندگی باکنشت به خود تماس حاصل نمایید تا سریعا رفع عیب گردد .

تعمیرگاه مرکزی باکنشت

نمایندگی باکنشت یکی از شرکت های بزرگ آلمانی می باشد که در سال 1919 توسط گاتلب باکنشت تاسیس شده است و از سال 1989 تحت عنوان برند شرکت ویرپول فعالیت می کند.در حال حاضر محل اصلی شرکت ویرپول یا همان باکنشت سابق در شهر اشتوتگارت آلمان است و از سال 2012 محصولات این شرکت با لایسنس و استاندارد و نظارت کاملا مهندسی تولید می شود.شرکت ورپول در سال 2011 با فروش 19 بیلیون دلار و 68000 کارمند و 66 مرکز تولید و تحقیقات تکنولوژی در سراسر جهان به عنوان برترین فروشنده و تولیدکننده محصولات لوازم خانگی اصلی در دنیا محسوب می شود.

اینجا تعمیرگاه مجاز باکنشت میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات باکنشت (   یخچال  ،  یخچال فریزر  ، یخچال ساید بای ساید  ، ماشین لباسشویی  ، ماشین ظرفشویی  ،مایکروفر  ، مایکروویو  ، جاروبرقی  ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات باکنشت می باشد .

  نمایندگی تعمیرات باکنشت
  نمایندگی تعمیرات باکنشت
 • کلیه خدمات باکنشت با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار باکنشت ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات باکنشت دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات باکنشت با فاکتور رسمی آی.پی امداد ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات باکنشت می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای باکنشت در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

تعمیرگاه های مجاز باکنشت در سراسر جهان موجود می باشد و می توان با مراجعه به این تعمیرگاه ها مشکلات پیش آمده محصولات این برند مطرح را برطرف کرد.همچنین قابل بیان است که نمایندگی باکنشت و نمایندگی تعمیرات باکنشت در شرق و غرب تهران وجود دارد و تعمیرات تمامی محصولات این برند از جمله ماشین لباسشویی،ظرفشویی،مایکروویو،ساید بای ساید و ... توسط این نمایندگی ها به طور کامل همراه با قطعات فابریک انجام می پذیرد. نمایندگی باکنشت دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد تا در صورتی که سوال و یا ابهامی برای مشتریان این برند به وجود آمده باشد به آن ها پاسخی دقیق و صریح بدهند و در صورت خرابی متخصصان و تکنسین های مورد نظر به محل مشتریان جهت برطرف کردن مشکلات پیش آمده اعزام می شوندو با توجه به اصول کاری به رفع مشکل می پردازند.

نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت

اینجا تعمیرگاه مجاز یخچال باکنشت ،الان که وارد این قسمت شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچال باکنشت خود دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچال باکنشت مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیرات یخچال باکنشت هستیم.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال باکنشت

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال  باکنشت با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال  باکنشت صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال  باکنشت یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر باکنشت خراب شده است .
 4. موتور یخچال  باکنشت داغ کرده است .
 5. فریزر باکنشت منجمد نمیکند .
 6. یخچال  باکنشت برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال  باکنشت کار نمیکند .
 8. یخچال  باکنشت روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال  باکنشت کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال  باکنشت خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال  باکنشت خراب شده است .
 12. سنسور یخچال باکنشت عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال  باکنشت

 1.  یخچال  باکنشت از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال  باکنشت پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر باکنشت در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر باکنشت برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال باکنشت و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال باکنشت حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال باکنشت را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .
 9. کمپرسور یخچال  باکنشت از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند
 10. قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .
 11. قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال باکنشت شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .اواپراتور یخچال باکنشت

  کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

  کندانسور یخچال  باکنشت

  وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

  لوله مویی یخچال باکنشت

  لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

  شارژگاز یخچال  باکنشت

  در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

   

هزینه تعمیرات یخچال باکنشت

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال باکنشت خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال باکنشت

 

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید باکنشت

خدمات یخچال ساید بای ساید باکنشت

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید باکنشت
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید باکنشت
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • تعویض دمپر یخساز باکنشت
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید باکنشت
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر باکنشت
 • شستشوی مدار گاز باکنشت
 • سرویس سالیانه کندانسور باکنشت
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید باکنشت
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید باکنشت جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید باکنشت

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید باکنشت

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید باکنشت

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید باکنشت با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید باکنشت ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید باکنشت مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید باکنشت را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید باکنشت به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید باکنشت به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید باکنشت به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید باکنشت معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید باکنشت تخصص میخواهد .

 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت (تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی باکنشت رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی باکنشت

 • ماشین لباسشویی باکنشت باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی باکنشت خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی باکنشت را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی باکنشت خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی باکنشت شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی باکنشت را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی باکنشت

تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت در مجموعه آی.پی امداد با استفاده از قطعات فابریک رفع عیب میگردد .

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی باکنشت

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی زیمنس ) مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

فروش قطعات جاروبرقی باکنشت

مجموعه آی پی امداد نمایندگی فروش قطعات جاروبرقی باکنشت جهت رضایتمندی شما عزیزان تمامی قطعات اعم از :

 • کیسه جاروبرقی باکنشت
 • پاکت جاروبرقی باکنشت
 • لوله جاروبرقی باکنشت
 • فیلتر جاروبرقی باکنشت
 • لوله خرطومی جاروبرقی باکنشت
 • برس جاروبرقی باکنشت
 • موتور جاروبرقی باکنشت

را در سراسر ایران به فروش میرساند .
ارسال قطعات جاروبرقی باکنشت به شهرهای ( تبریز ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، قم ، مازندران ، گیلان ، کرمانشاه ، زاهدان ، خوزستان ، گیلان ، بوشهر ، اراک  و ... ) از طریق تیپاکس انجام میگردد .

ارسال قطعات جاروبرقی باکنشت به سراسر تهران از طریق پیک مجموعه آی پی انجام میگردد .

جهت سفارش قطعات جاروبرقی باکنشت  با شماره 88986179 تماس حاصل فرمایید .

 • کلیه قطعات تعویضی جاروبرقی باکنشت فابریک ( با لوگو شرکت باکنشت ) بوده و از انبار مجموعه آی پی تهیه میشود .
 • ارسال قطعات یدکی جاروبرقی باکنشت در سراسر تهران و شهرستانها انجام میگردد .

نمایندگی تعمیرات باکنشت در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات باکنشت در شمال تهران

2 : شمال ، نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات باکنشت در غرب تهران

3 : غرب ، آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات باکنشت در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات باکنشت در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات باکنشت در مرکز تهران

6 : مرکز ، یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات باکنشت در شرق تهران

7 : شرق ، تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات باکنشت در جنوب تهران

8 : جنوب ، انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) : 66715774