logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

تعمیر یخچال تکنوکیت

تعمیر یخچال تکنوکیت
تعمیر یخچال تکنوکیت
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخچال تکنوکیت به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخچال تکنوکیت در تهران با ضمانت توسط تکنسین مجرب آی پی امداد با شماره 02158941 و قطعات اصل انجام میشود. خدمات آی پی امداد برای یخچال تکنوکیت TECNOKIT در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به منظور راحتی کاربران ارائه می شود. تعمیرات یخچال های این برند توسط پر سابقه ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کشور انجام می شود. خدمات آی پی امداد در محل، با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه به کاربران تقدیم می شود تا علاوه بر جلب اعتماد شما؛ به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما نیز کمک شایانی شود.

توجه به این نکته ضروری است که تعمیرات یخچال تکنوکیت نیازمند تخصص است و هرگونه خطایی در حین عیب یابی می تواند به دستگاه شما آسیب برساند و شما را متحمل پرداخت هزینه نماید. بنابراین هنگام تعمیر یخچال تکنوکیت حتما از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی یا نمایندگی تعمیرات همان برند بهره مند شوید.

آیا می دانید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت تا 75% در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی می نمایید؟!

کاربران گرامی جهت استفاده از خدمات تعمیرات آی پی امداد می توانید با شماره 02158941 تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست تعمیرات را تکمیل نمایید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت TECNOKIT

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت TECNOKIT به شرح زیر می باشد:

 • در قدم نخست با استفاده از شماره های سایت با ما در تعمیرگاه مجاز مرکزی یخچال تکنوکیت تماس بگیرید یا از طریق سایت درخواست خود را آنلاین ثبت نمایید.
 • بعد از تماس و یا ثبت درخواست اینترنتی مشخصات شما ثبت شده و نام تکنسین و کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 • تعمیرکار یخچال تکنوکیت ظرف کمتر از یک ساعت با در اختیار داشتن قطعات لازم در منزل شما حاضر خواهد شد.
 • بعد از اتمام خدمات، فاکتور و گارانتی تعمیرات را دریافت خواهید کرد.
 • در نهایت از شما بابت رضایتمندی از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت نظرسنجی می شود.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در آی پی امداد بهترین مبلغ ما خود شما خواهید بود.

نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت در تهران

تعمیر یخچال تکنوکیت TECNOKIT در تهران با استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار آموزش دیده، قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی انجام می گردد. در نظر داشته باشید که برای حفظ کیفیت محصول، استفاده از قطعات فابریک جهت عیب یابی الزامی می باشد.

آی پی امداد با اخذ مجوز از اتحادیه مربوطه و رعایت اصول خدمات ذکر شده در زیر به تعمیرات یخچال تکنوکیت شما عزیزان در تهران می پردازد:

 • رعایت نکات ایمنی حین خدمات تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت
 • سرعت در ارائه خدمات
 • رعایت نکات و اصول بهداشتی در منزل شما عزیزان
 • رعایت اصول و قوانین مشتری مداری
 • رعایت استاندارد خدمات در اروپا همراه با گارانتی رسمی

خدمات پس فروش یخچال تکنوکیت به چه صورت است؟

هزینه های هنگفت و خدمات بی کیفیتی که تعمیرگاه های غیر مجاز ارائه می دهند، موجب شده تا مصرف کنندگان برای تعمیر یخچال تکنوکیت خود به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش این محصول باشند.

 • متاسفانه مسائل اقتصادی و سیاسی در ایران شرایطی را رقم زده که به واسطه آن برند تکنوکیت و بسیاری از برند های داخلی و خارجی دیگر نتوانند خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان خود ارائه دهند و به همین دلیل اکثر خدمات پس از فروش یخچال تکنوکیت از سوی شرکت های داخلی ارائه می شود که برای استفاده از آن ها می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس حاصل فرمایید.
 • اما اگر از این خدمات راضی نباشید یا ایراد یخچال تکنوکیت شما شامل خدمات پس از فروش این برند نشود، بهترین راه عیب یابی یخچال تکنوکیت برای شما چیست؟
 • تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد و تعمیرکارانی مجرب در جای جای تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال تکنوکیت در محل می باشد.

تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت در محل کار و منزل

تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت در محل تخصص می خواهد و این امر تنها در آی پی امداد محقق می شود. در ادامه شما را با مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در محل آشنا می کنیم:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت در محل هزینه تعمیر دستگاه شما به حداقل می رسد.
 • خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 • شما عزیزان از نزدیک ناظر خدمات تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت خواهید بود.

آیا می دانید که استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز ضرری جبران ناپذیر به دستگاه شما وارد می کند؟

 • حمل و نقل یخچال فریزر کار بسیار دشواری می باشد.
 • بهترین راه حل تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت در منزل می باشد.
 • نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت با اعزام تکنسین خود در محل کمک بزرگی به شما خواهد کرد.
 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت 

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت وظایف زیر را عهده دار می باشد:

پاسخ دهی سریع خدمات در نمایندگی تعمیر یخچال تکنوکیت

 • یخچال فریزر اگر دچار ایراد شود، شما باید آن را سریعا تعمیر کنید؛ چرا که مواد غذایی شما فاسد خواهند شد.
 • با تماس با مرکز نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن یخچال خود را سالم تحویل بگیرید.
 • خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت به دلیل اینکه در سطح شهر شعبات زیادی دارد، می تواند نزدیک ترین تکنسین خود را به محل شما اعزام کند.
 • تعهد تعمیرکار یخچال فریزر تکنوکیت از ابتدا تا اتمام خدمات
 • از لحظه تماس شما تا اتمام خدمات همراه شما خواهیم بود.
 • در نهایت تا اتمام تاریخ گارانتی نسبت به خدمات ارائه شده در کنار شما هستیم.

حفظ کیفیت یخچال فریزر تکنوکیت

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت به دلیل استفاده از قطعات فابریک به کیفیت دستگاه خود کمک نموده اید.
 • با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده و متخصص در امور یخچال تکنوکیت به افزایش طول عمر دستگاه کمک نموده اید.

خدمات تعمیر یخچال تکنوکیت در محل

 • با استفاده از خدمات تعمیر یخچال تکنوکیت در محل علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، از خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل خود را مصون نمایید.

تعمیر یخچال تکنوکیت توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که مصرف کنندگان به هنگام خرابی یخچال خود و از استفاده از خدمات تعمیرات یخچال تکنوکیت از کارشناسان آی پی امداد می پرسند، این است که تعمیرات یخچال آنها چه مدت زمان می برد. به طور کلی مصرف کنندگان همواره به دنبال این مسئله هستند که بتوانند دستگاه خود را در سریع ترین زمان برای رسیدن به کیفیت اولیه آن تعمیر نمایند و سپس مجددا مورد استفاده قرار دهند. در جواب این پرسش باید به این موضوع اشاره نمود که مدت زمان تعمیر یخچال به نوع خرابی دستگاه شما بستگی دارد. در برخی مواقع ایراد و خرابی دستگاه از نوع کوچک بوده و در کوتاه ترین زمان برطرف می گردد. در برخی مواقع نیز برخی قطعات یخچال دچار خرابی شده است و باید به صورت کامل تعویض شود که در این صورت ممکن است زمان بیشتری برای تعمیرات دستگاه شما صرف گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت به دلیل ارائه خدمات تعمیرات یخچال در محل و بهره مندی از تعمیرکاران متخصص و مجرب، می تواند ایرادات و خرابی های دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه جابجایی و انتقا به تعمیرگاه رفع نماید. کارشناسان این مجموعه پس از اعزام به منزل مشتریان نوع مشکل یخچال را به سرعت تشخیص می دهند و با بهترین روش و با استفاده از قطعات فابریک دستگاه را رفع عیب می نمایند. این ویژگی ها موجب می شود تا به هیچ وجه وقت مشتریان اتلاف نشود و بتوانند بتوانند یخچال خود را با همان کیفیت اولیه پس از تعمیرات به راحتی مورد استفاده قرار دهند. برای استفاده از خدمات سریع و باکیفیت نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیر یخچال تکنوکیت خود می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

نمایندگی مجاز مرکزی خدمات و تعمیرات یخچال تکنوکیت در تهران

نمایندگی مجاز مرکزی خدمات و تعمیرات یخچال تکنوکیت در تهران با اصول و قوانین مشتری مداری سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارد.

 • آی پی امداد تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در تهران دارای نمایندگی های مجاز از اتحادیه می باشد.
 • شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات این مرکز استفاده کنید.
 • در هر جای شهر که باشید نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت به شما نزدیک می باشد.

نمایندگی تکنوکیت با طراحی به روز یخچال فریزرهای خود توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کند؛ همچنین شما می توانید با استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت، خرید خود را با اطمینان انجام دهید.

نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت خود را موظف می داند برای رفاه حال شما عزیزان به آموزش رعایت نکات ایمنی و نحوه عیب یابی این محصول بپردازد تا حتی الامکان بدون هزینه به تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در محل خود بپردازید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت چه ویژگی هایی دارد؟

اگر یخچال فریزر تکنوکیت شما دچار مشکلاتی در کارکرد خود شده است، برطرف نمودن خرابی های آن نیاز به یک فرد تخصص و باتجربه دارد. تعمیرکارانی که از تخصص و تجربه برخوردار نیستند، نمی توانند به درستی دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند. از این رو نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در آی پی امداد می تواند در این زمینه به شما کمک نماید.

 • تعمیرکار متخصص نمایندگی پس از اتمام کار تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت در محل و منزل شما ضمانتنامه و گارانتی معتبر تقدیم می کند.
 • تعمیرکار این مجموعه ابتدا به تعمیر دستگاه پرداخته و در صورت نیاز به تعویض قطعات آن، تنها از قطعات اصل استفاده می کند.
 • تعمیرکار یخچال تکنوکیت با داشتن سابقه در زمینه تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت، می تواند دستگاه شما را در سریع ترین زمان تعمیر کند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد دارای مهارت و دانش بالایی است که مشکل یخچال فریزر تکنوکیت را به سرعت تشخیص داده و برطرف می کند.

عیب یابی یخچال فریزر تکنوکیت توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

آی پی امداد به مشکلات متداول و نحوه عیب یابی یخچال فریزر تکنوکیت پرداخته است تا چنانچه فنی هستید، بتوانید به راحتی به رفع عیب و تعمیر یخچال تکنوکیت در محل خود بپردازید. در نظر داشته باشید که آموزش عیب یابی و تعمیر در آی پی امداد تنها بخشی از خدمات ویژه آنلاین ما در این عرصه می باشد.

همچنین برای رفاه حال شما عزیزان به بخش پرسش و پاسخ پرداخته ایم تا چنانچه مشکل دستگاه شما جزئی بود و برای تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت به حضور تعمیرکار نیازی نبود، در همان بخش به پرسش سوال خود بپردازید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین و در کمترین زمان به راهنمای عیب یابی و تعمیر یخچال تکنوکیت با هنر دست خودتان بپردازد.

با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا اگر مشکلی یخچال فریزر تکنوکیت شما را تهدید می کند، بتوانید به عیب یابی بپردازید.

علت خنک نبودن آب آبسردکن یخچال چیست؟ برای رفع عیب و تعمیر یخچال تکنوکیت چه باید کرد؟

علت خنک نبودن آبسردکن یخچال فریزر تکنوکیت می تواند برای شما یک سوال باشد که با مطالعه موارد زیر به پاسخ خود خواهید رسید:

 1. دمای قسمت واتر تانک نسبت به داخل یخچال تکنوکیت خنک تر نیست.
 2. حتی با تغییر درجه یخچال تکنوکیت نمی توان دمای واتر تانک را تغییر داد.
 3. اگر آب آبسردکن یخچال تکنوکیت خیلی خنک نیست نگران نباشید.
 4. معمولا دمای آب در واتر تانک بین 7 تا 12 درجه سانتی گراد می باشد.
 5. در صورتی که اگر یک بطری آب داخل یخچال قرار دهید تا 3 درجه سانتی گراد خنک می شود.
 6. پس نباید میزان خنکی آب در واتر تانک را با آب درون بطری داخل یخچال مقایسه کنید.

اگر مشکل آبسردکن دستگاه شما حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت بهره مند شوید.

علت جمع شدن آب در کف یخچال چیست؟ شیوه تعمیر یخچال تکنوکیت در هنگام بروز این مشکل

در صورت جمع شدن آب در کف دستگاه، از نکات زیر برای تعمیر یخچال تکنوکیت در محل و منزل استفاده کنید:

 • در قسمت پایین مسیر تخلیه آب یخچال را نیز چک کنید تا مسدود نشده باشد.
 • در صورت افزایش رطوبت داخل یخچال آب در قسمت کف جمع خواهد شد.
 • نحوه نصب شیلنگ تصفیه آب را نیز بررسی کنید.
 • لاستیک دور درب را چک کنید تا ایرادی نداشته باشد.

در صورتی که قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، با نمایندگی تعمیر یخچال تکنوکیت در تهران تماس بگیرید.

علت گرم شدن درون کابین یخچال چیست؟ نحوه تعمیر و عیب یابی یخچال تکنوکیت در این مواقع

اگر مشکل گرم شدن درون کابین دستگاه را دارید، برای عیب یابی و تعمیر یخچال تکنوکیت موارد زیر را چک نمایید:

 1. درها به خوبی بسته نشده اند.
 2. چک نمایید تا یخچال فریزر تکنوکیت شما تراز باشد.
 3. واشر دور درب (لاستیک درب یخچال فریزر تکنوکیت) را به دقت بررسی کنید.
 4. اگر واشر مشکل داشت، برای تعویض لاستیک درب یخچال تکنوکیت با شماره های آی پی امداد تماس بگیرید.
 5. دریچه های عقب هوا با مواد غذایی مسدود شده اند و گردش هوا به خوبی صورت نمی گیرد.
 6. کندانسور کثیف شده است.
 7. با استفاده از یک جاروبرقی گرد و خاک میله های کندانسور را تمیز کنید.
 8. مواد غذایی گرم را به تازگی در یخچال گذاشته اید و برای رسیدن به دمای مطلوب باید کمی صبر کنید.

اگر با رعایت نکات بالا همچنان مشکل باقی است، نگران نباشید. تنها کافی است با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در تهران تماس بگیرید تا از بهترین خدمات بهره مند شوید.

علت بوی نامطبوع در دستگاه چیست؟ نحوه عیب یابی یخچال فریزر تکنوکیت به چه صورت است؟

 1. مواد غذایی بر روی طبقه ها ریخته شده است و مدت زمان زیادی از تمیز نکردن آنها می گذرد و این موضوع بوی نامطبوع ایجاد کرده است.
 2. ترکیبی از بوی چند مواد غذایی در یخچال بوی بد ایجاد می کند. بهتر است مواد غذایی را در ظروف در بسته قرار دهید تا از انتشار بوی مواد غذایی در یخچال جلوگیری شود.
 • برای رفع عیب بوی نامطبوع یخچال فریزر تکنوکیت کافی است موارد زیر را رعایت کنید:
 1. برای تمیز کردن قفسه ها و بدنه داخلی یخچال چهار قاشق جوش شیرین را در یک لیتر آب حل کنید.
 2. سطوح یخچال را تمیز کرده و سپس با یک دستمال نرم بدنه داخلی و قفسه ها را خشک کنید.
 3. دقت داشته باشید از گرفتن آب مستقیم روی بدنه و داخل یخچال جهت شستشو خودداری کنید.
 4. پس از تمیز کردن یخچال چند دقیقه کوتاه درب آن را باز نگه دارید.

علت یخ زدایی نکردن یخچال چیست؟ چگونگی عیب یابی و تعمیرات یخچال تکنوکیت در این مواقع

در مواقعی که یخچال عملیات یخ زدایی را به درستی انجام نمی دهد، باید برای تعمیر یخچال تکنوکیت موارد زیر را بررسی کنید:

 • وجود خرابی در ترموستات یخ زدا از دلایلی است که می تواند موجب بروز این مشکل شود.
 • سنسور یخ زدای یخچال را به دقت بررسی نمایید تا دچار خرابی نشده باشد.
 • می توانید از یک مولتی متر برای برسی ایراد سنسور یخ زدا استفاده کنید.
 • ممکن است صفحه کنترل اصلی دستگاه دچار ایراداتی شده باشد.
 • در صورت نیاز تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت باید ترموستات را تعویض نماید.

علت منجمد شدن مواد داخل یخچال چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت در این باره

اگر مواد غذایی داخل دستگاه شما منجمد می شود، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت موارد زیر را چک نمایید:

 1. ترموستات یخچال تکنوکیت معیوب شده است و باید توسط تعمیرکار تعمیر شود.
 2. از تنظیم دما به صورت صحیح اطمینان داشته باشید.
 3. طبقات بالا در یخچال خنک ترین قسمت ها می باشند، سعی کنید میوه، سبزیجات و لبنیات را در طبقات پایین تر قرار دهید تا از یخ زدگی آنها جلوگیری کنید.
 4. معمولا قسمت انتهایی یخچال خنک تر است، پس بهتر است مواد غذایی آبدار مانند هندوانه را به دیواره انتهایی یخچال نچسبانید.

اگر همچنان مواد غذایی داخل دستگاه شما منجمد می شود، کافی است برای رفع این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در تهران بهره مند شوید.

علت سرد نشدن یخچال چیست؟ روش عیب یابی و تعمیر یخچال تکنوکیت چگونه است؟

اگر دستگاه شما خنک نمی کند، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال تکنوکیت موارد زیر را چک نمایید:

 1. ابتدا درجه یخچال و فریزر را چک کنید.
 2. ممکن است درجه ها به درستی انتخاب نشده باشند.
 3. در این صورت در قسمت فریزر مواد غذایی کاملا از حالت فریز خارج شده اند.

اگر در قسمت یخچال مواد غذایی خنک نیستند، بلافاصله با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت تماس بگیرید تا تکنسین به محل مورد نظر اعزام شده و مشکل پیش آمده را برطرف کند.

چرا درجه یخچال نوسان دارد؟ چگونه برای تعمیرات یخچال تکنوکیت اقدام کنیم؟

در صورتی که درجه یخچال شما دچار نوساناتی شده است، برای تعمیر یخچال تکنوکیت موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • در صورتی که موتور یخچال به صورت ناگهانی روشن خاموش گردد، ممکن است درجه دچار نوسان شود.
 • خرابی کمپرسور یخچال می تواند موجب بروز نوسان در درجه یخچال شود که باید برای تعمیر کمپرسور اقدام کنید.
 • عدم کارکرد صحیح ترموستات از دلایل ایجاد این مشکل است که باید آن را به دقت بررسی کنید.

در صورتی که نمی توانید مشکل دستگاه خود را برطرف کنید، از نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت کمک بگیرید.

علت خراب شدن میوه و سبزیجات در دستگاه چیست؟ برای رفع عیب و تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت چه باید کرد؟

 • یخچال سرمای کافی ندارد و گرم تر از 5 درجه سانتی گراد می باشد؛ همین علت خراب شدن میوه و سبزیجات می شود.
 • مدت زمان نگهداری میوه و سبزیجات در یخچال طولانی شده است.
 • معمولا میوه و سبزیجات در دمای صفر درجه حداکثر تا 2 هفته و در دمای بین 1 تا 5 درجه حداکثر تا 1 هفته تازه می مانند.

نکات زیر را با دقت مطالعه نمایید تا میوه و سبزیجات در یخچال تکنوکیت شما خراب نشود:

 1. میوه و سبزیجات را باید در کشوی جا میوه ای به صورت نشسته قرار دهید.
 2. چرا که رطوبت آنها بالا می رود و عمر کوتاه تری پیدا می کنند.
 3. میوه و سبزیجات را نباید داخل نایلون قرار دهید، به علت تعرق بالا عمر کوتاه تری پیدا می کنند.
 4. معمولا خیار، گوجه، کاهو، موز و طالبی عمر کوتاه تری نسبت به سایر میوه ها و سبزیجات دارند.
 5. میوه های پلاسیده را از میوه های سالم جدا کنید. اگر در کنار سایر میوه ها قرار بگیرند، میوه های دیگر را نیز خراب می کنند.

علت خارج شدن هوای گرم از زیر یخچال فریزر تکنوکیت چیست؟

در کنار موتور و لوله های کندانسور یخچال یک فن قرار دارد. با کار کردن فن، هوای گرم از پشت یخچال به زیر یخچال می آید و خارج می شود که این حالت کاملا طبیعی می باشد و جای نگرانی ندارد.

علت یکسره کار کردن یخچال چیست؟ طریقه تعمیرات یخچال تکنوکیت در این مواقع

نحوه تعمیر یخچال تکنوکیت در صورت یکسره کار کردن موتور آن به صورت زیر است:

 1. ممکن است دمای محیط بسیار بالا باشد.
 2. ممکن است یخچال به درستی تراز نشده باشد. باید آن را تراز نمایید.
 3. امکان دارد یخچال به تازگی به برق وصل شده باشد.
 4. زمانی که یخچال را به برق وصل می کنید، برای رسیدن به دمای تنظیم شده باید مدتی بیشتر کار کند.
 5. در صورت قرار دادن ماده غذایی گرم درون یخچال، یخچال یکسره کار می کند.

جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال تکنوکیت می توانید با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس بگیرید.

علت صدای غیرطبیعی در یخچال چیست؟ راهکار عیب یابی و تعمیر یخچال تکنوکیت در این مواقع

اگر دستگاه شما صدا می دهد، برای عیب یابی و تعمیر یخچال تکنوکیت موارد زیر را چک نمایید:

 • با دست خود بدنه یخچال را نگه دارید و فشار دهید، اگر صدا قطع یا کم شود دستگاه تراز نیست.
 • آن را با سطح کف تراز کنید.
 • اگر صدای بلندی از یخچال خود شنیدید نگران نباشید، این صداها مربوط به فن کمپرسور می باشد.
 • وظیفه فن خنک کردن یخچال و فریزر است.
 • اگر صداها طولانی مدت شنیده شدند، با تکنسین های نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت تماس بگیرید تا ایراد دستگاه را برطرف کنند.
 • ممکن است صدای دیفر (یخ زدایی) باشد.
 • زمانی که فوم های بدنه در اثر اختلاف دما گرم و سرد می شوند (منقبض و منبسط) از فوم های بدنه صدا شنیده می شود.
 • البته این صداها ممتد نمی باشند.

در صورت تکرار پی در پی صدا با واحد نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت تماس بگیرید.

علت بسته نشدن درب یخچال چیست؟ چگونه برای تعمیر و عیب یابی یخچال تکنوکیت اقدام نماییم؟

اگر درب دستگاه شما بسته نمی شود، برای رفع عیب و تعمیرات یخچال تکنوکیت موارد زیر را چک نمایید:

 1. گاهی ممکن است ظروف داخل یخچال مانع بسته شدن درب یخچال شوند، آنها را جابه جا کنید.
 2. لاستیک دور درب یخچال را کنترل کنید.
 3. ممکن است دچار پارگی و پوسیدگی شده باشد، با بررسی آن اطمینان به دست آورید که سالم است.
 4. تراز نبودن یخچال و سطح ناهموار زیر یخچال مانع از بسته شدن درب یخچال می شود.
 5. به وسیله پیچ های پایه های جلو یخچال را تراز کنید.

اگر مشکل بسته نشدن درب دستگاه شما از لاستیک بود، کافی است برای تعویض از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت بهره مند شوید تا با تعویض اصولی واشر دور درب، مشکل شما به درستی برطرف شود.

چرا فن یخچال کار نمی کند؟ نحوه تعمیرات فن یخچال تکنوکیت به چه صورت است؟

در صورتی که فن یخچال شما کار نمی کند، برای تعمیر یخچال تکنوکیت نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • باید ترموستات یخچال خود را بررسی نمایید. وجود هرگونه اختلال در کارکرد ترموستات باعث ایجاد این مشکل می شود.
 • احتمال دارد فن کندانسور شما دچار پوسیدگی شده باشد که در این صورت باید آن را تعویض نمایید.
 • در صورت وجود گرد و خاک بر روی فن آن را تمیز کنید.

در صورتی که مشکل دستگاه هیچ یک از موارد بالا نبود، در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت در آی پی امداد تماس بگیرید.

علت روشن نشدن یخچال چیست؟ چگونه تعمیر و عیب یابی یخچال تکنوکیت را انجام دهیم؟

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر یخچال تکنوکیت موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر از سه راهی استفاده می کنید اطمینان داشته باشید که از سه راهی برق عبور می کند.
 • بهتر است برای یخچال مستقیما از یک پریز مستقل استفاده کنید.
 • اتصال سیم برق یخچال به پریز برق را چک کنید.
 • احتمالا ترموستات یخچال خراب شده است.

تعمیرکار یخچال تکنوکیت با بررسی تمامی موارد، تصمیم نهایی خود را برای برطرف کردن علت روشن نشدن یخچال فریزر تکنوکیت خواهد گرفت.

علت اتومات نکردن یخچال چیست؟ نحوه تعمیرات یخچال تکنوکیت در این مواقع به چه صورت است؟

اگر دستگاه شما اتومات نمی کند، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت موارد زیر را چک نمایید.

 1. اگر سیستم دیفراست به طور مداوم در مدار قرار بگیرد، یخچال فریزر اتومات نمی کند.
 2. معیوب بودن لاستیک دور درب یخچال فریزر نیز یکی از دلایل اتومات نکردن یخچال فریزر می باشد.
 3. اگر تنظیمات ترموستات از حالت تنظیم خارج شده باشد، یخچال فریزر اتومات نخواهد کرد.
 4. امکان دارد فن یخچال دچار ایراد شده باشد، آن را بررسی کنید.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در نمایندگی تعمیرات

هزینه تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت در نمایندگی تعمیرات به موارد زیر بستگی دارد:

 • استفاده از قطعات فابریک یخچال تکنوکیت یا قطعات متفرقه
 • مدت گارانتی خدمات
 • مدل یخچال تکنوکیت
 • قطعه خراب شده در دستگاه

پاسخ به پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت

در این بخش قصد داریم به اصلی ترین و پرتکرارترین سوالاتی که مشتریان در هنگام تعمیر یخچال تکنوکیت در محل می پرسند پاسخ دهیم تا ابهامات مصرف کنندگان در هنگام بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مرکزی آی پی امداد رفع شود:

 • هزینه تعمیرات یخچال تکنوکیت چگونه محاسبه می شود؟

نرخ دقیق تعمیرات یخچال تکنوکیت بستگی به مشکل موجود در دستگاه دارد اما چیزی که واضح است این است که نرخ تعمیرات این مجموعه بر اساس تعرفه های اتحادیه می باشد.

 • ضمانت نامه ارائه توسط نمایندگی آی پی امداد چه مدت اعتبار دارد؟

نمایندگی آی پی امداد تعمیرات خود را از 3 الی 12 ماه گارانتی می کند و تعمیرکار یخچال تکنوکیت در این مدت تعمیر مجدد دستگاه را به صورت رایگان انجام می دهد.

 • صورتحساب نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت به چه صورت پرداخت می شود؟

پس از اینکه فرآید تعمیر دستگاه تمام شد، مشتری در صورت رضایت می تواند هزینه را پرداخت کند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال تکنو کیت در آی پی امداد

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال تکنوکیت در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. آی پی امداد با تیم پر تلاش خود سعی کرده است وظایف خود را به خوبی انجام دهد.
 2. آی پی امداد کلیه هزینه های تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت را شرح داده است.
 3. خدماتی همچون قیمت پایین و سرعت در ارائه خدمات از فاکتورهای مهم نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت آی پی امداد می باشد.
 4. بعد از اتمام تعمیر یخچال فریزر تکنوکیت نسبت به نحوه ارائه خدمات از شما پرسش می شود.
 5. در صورت نارضایتی از کارمندان و تکنسین های این مجموعه انتقاد شما ثبت می گردد و نسبت به حل این مشکل در سریع ترین زمان اقدام می شود.
 6.  انتقادات و پیشنهادات سازنده شما به ادامه فعالیت هر چه بهتر و خدمات تعمیرات یخچال فریزر تکنوکیت این مجموعه کمک شایانی خواهد کرد.

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال تکنوکیت TECNOKIT در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال تکنوکیت TECNOKIT در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال تکنوکیت TECNOKIT به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال تکنوکیت TECNOKIT، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد