تعمیرگاه و نمایندگی مجاز گرنیه

نمایندگی تعمیرات گرنیه

نمایندگی تعمیرات گرنیه یا همان تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی لوازم خانگی گرنیه اینجا است تا با استفاده از قطعات فابریک ، ضمانتنامه رسمی ، تعمیرکار دوره و آموزش دیده در تهران و کرج به خدمات ، عیب یابی و رفع عیب در محل شما عزیزان بپردازد .

تعمیرگاه مرکزی گرنیه

نمایندگی تعمیرات گرنیه : اینجا تعمیرگاه مجاز گرنیه میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات گرنیه  ( یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، مایکروفر ، مایکروویو ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • نمایندگی تعمیرات گرنیه
  نمایندگی تعمیرات گرنیه

  مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات گرنیه می باشد .

 • کلیه خدمات گرنیه با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار گرنیه ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات گرنیه دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات گرنیه با فاکتور آی.پی امداد ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات گرنیه می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای گرنیه در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

آرچلیک، شرکت لوازم خانگی الکترونیکی ترکیه‌ای است، که در زمینه تولید و توزیع نمایشگر، سینمای خانگی و تلویزیون، دیسک بلو-ری ، دیسک‌گردان نوری ، ماشین لباس‌شویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال ، فریزر، جاروبرقی ، کولر و لپ‌تاپ فعالیت می‌کند. ( نمایندگی تعمیرات گرنیه

شرکت آرچلیک در سال ۱۹۵۵ توسط  وهبی کوچ راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه تولیدی و شبکه‌ای از ۴٬۵۰۰ شعبه توزیع و فروش محصولات الکترونیکی می‌باشد، که لوازم خانگی خود را به ۱۰۰ کشور از جمله ایالت متحده آمریکا، چین و اروپا عرضه می نماید. شرکت آرچلیک چهارمین شرکت بزرگ لوازم خانگی در اروپا محسوب می شود . دفتر مرکزی این شرکت در شهر استانبول ، ترکیه قرار دارد و سهام آن در بازار  بورس استانبول معامله می‌شود. شرکت آرچلیک مالک برندهای  گروندیگ ، بکو ، بلومبرگ، دفای و آرکتیک می‌باشد. شرکت کوچ هولدینگ مالک اکثریت سهام آرچلیک است

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات گرنیه ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات گرونیه و آرچلیک جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات گرنیه را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه

اینجا تعمیرگاه مجاز یخچال گرونیه و آرچلیک ،الان که وارد این قسمت شدید به احتمال زیاد یه مشکلی با یخچال گرنیه خود دارید . هر مشکلی که دارید ما میتونیم خیلی سریع یخچال گرونیه و آرچلیک مریضتون رو خوب کنیم!! آخه ما متخصص و نمایندگی تعمیرات یخچال گرنیه هستیم.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال  گرنیه

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال  گرنیه با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. یخچال  گرنیه صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال  گرنیه یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر گرنیه خراب شده است .
 4. موتور یخچال  گرنیه داغ کرده است .
 5. فریزر گرنیه منجمد نمیکند .
 6. یخچال گرنیه برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال  گرنیه کار نمیکند .
 8. یخچال  گرنیه روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال  گرنیه کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال  گرنیه خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال  گرنیه خراب شده است .
 12. سنسور یخچال گرنیه عمل نمیکند .

نکاتی مهم از یخچال  گرنیه

 1.  یخچال  گرنیه از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال  گرنیه پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر گرنیه در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر گرنیه برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال  گرنیه و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال  گرنیه حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال گرنیه را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

کمپرسور یخچال  گرنیه

کمپرسور یخچال  گرنیه از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال گرنیه شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

اواپراتور یخچال گرنیه

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

کندانسور یخچال  گرنیه

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی یخچال گرنیه

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال  گرنیه

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

هزینه تعمیرات یخچال گرنیه

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال گرنیه خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال گرنیه

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گرنیه

تعمیر یخچال فریزر گرنیه تخصص میخواهد و برای حفظ طول عمر یخچال فریزر گرنیه خود باید از قطعات فابریک و تعمیرکار یخچال گرنیه استفاده نمایید تا دیگر نیاز به تعمیرات نداشته باشید ، آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز یخچال گرنیه با شعبات مختلف خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید گرنیه

آی.پی امداد با استفاده از تعمیرکار گرنیه و قطعات فابریک به رفع عیب ساید بای ساید گرنیه شما عزیزان میپردازد ، تا با استفاده از اصول و قوانین مشتری مداری خاطره ای خوب از ما به یادگار داشته باشید . برای تعمیر ساید بای ساید گرنیه خود به شماره های زیر در سراسر تهران تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه
تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه

اگر از ماشین لباسشویی های گورنیه استفاده می کنید باید به شما تبریک بگوییم زیرا لباسشویی های گورنیه ویژگی هایی دارند که با وجود آنها کمتر به نمایندگی خدمات گرنیه و یا تعمیرگاه مجاز گرنیه احتیاج پیدا می کنید.

اما اگر به هردلیلی ماشن لباسشویی گرنیه شما نقص عملیاتی را شناسایی کند به سرعت ارور میدهد و یا شما از عملکرد نامناسب ماشین متوجه میشوید.بعضی از نقص ها را خودتان میتوانید برطرف کنید و نیازی به نمایندگی رسمی گرنیه نمیباشد.ما این کدها را برای شما جمع آوری کردهایم.

خطای لباسشویی گرنیهعلت ارور لباسشویی گرنیهروش برطرف کردن ارور
ماشین کار نمیکند
(صفحه نمایش روشن نمیشود)
کابل برق ماشین را به پریز نزده اید.بررسی کنید:
1.کابل به پریز باشد.
2.پریز جریان برق داشته باشد.
3.فیوز مشکلی نداشته باشد.
آب وارد ماشین نمیشود1.فیلتر کاملا محکم نشده است.
2.لوله ورودی آب محکم به شیر آب یا ماشین بسته نشده است.
3.لوله خروجی آب روی زمین افتاده است.
1.فیلتر را محکم کنید.
2.لوله رودی آب را محکم کنید.
3.لوله تخلیه را سرجایش قرار بدهید.
ماشین هنگام شستشو تکان میخورد.1.قلاب های ترانزیا را باز نکرده اید.
2.ماشین به درستی تراز نشده است.
1.ماشین را با پایه های قابل تنظیم ,تراز کنید.
2.قلاب های ترانزیت را باز کنید.
ماشین هنگام چرخش میلرزد.لباس ها را به صورت یکسان توزیع نشده اند مخصوصا زمانی که مقدار لباس ها خیلی کم است.لرزش عادی است.گر لرزش خیلی شدید باشد ماشین به صورت خودکار دور موتور را کاهش می دهد.(مقدار بیشتری لباس داخل ماشین بریزید.)
کف بیش از حد هنگام شستشوریختن بیش از حد مواد شویندهمقدار مواد شوینده را باتوجه به دستورالعمل تولیدکننده,سختی آب و کثیفی لباس مشخص کنید.
چرخش لباس ها به درستی صورت نمی گیرد.(نقصی گزارش نشده است.)ماشین گزینه ی UKS را فعال کرده است.به خاطر عدم توازن لباس ها ماشین به صورت خودکار دور موتور را کاهش داده است.عملیات ماشین عادی است.تکه های کوچک و بزرگ لباس را همزمان بشویید.
روی لباس ها لایه چربی ظاهر میشود.مقدار بسیار کم موار شوینده.(لباس ها خیلی چرک و روغنی بوده اند.)1.لباس ها را دوباره بشویید.
2.مقدار بیشتی مواد شوینده برای لباس های چرک اضاه و یا از مواد شوینده مایع استفاده کنید.
روی لباس ها پس از شستشو لکه هایی ظاهر میشود.برنامه ی نامناسبی را انتخاب کرده اید.1.از مواد شوینده مایع یامخصوص لباس های رنگی استفاده کنید.
2.برنامه شستشوی لباس های فوق العاده کثیف با گزینه خیساندن را انتخاب کنید.
پودر سفیدی روی لباس ها وجود دارد.1.این حالت به خاطر اب کشی نامناسب ایجاد نمی شود.بلکه به خاطر استفاده از مواد شوینده نئوفسفاتی است که برای تصفیه آب از ترکیب غیر حلال استفاده میکنند.این مواد روی لباس ها مینشینند.
2.انتخاب برنامه نامناسب.
1.فورا لباس ها را مجدد آب کشی کنید.
2.از مواد شوینده مایع که حاوی نئو فسفات نیستند استفاده کنید.
3.با استفاده از مسواک این مواد را از روی لباس پاک کنید.
4.از برنامه ی مخصوص لباس های فوق العاده چرک(برنامه فشرده)یا گزینه خیساندن را فعال کنید.
مواد شوینده داخل دیسپنسر باقی مانده.1.فشار جریان آب کم است.
2.اگر دیسپنسر خیس باشد برخی از مواد شوینده به آن میچسبند.
1.توری محافظ لوله ورودی آب را تمیز کنید.
2.دیسپنسر را از قبل ریختن مواد شوینده با پارچه خشک کنید.
نرم کننده کاملا آب کشی نشده است,یا آب داخل ظرف دیسپنسر باقی مانده است.کاور مکنده سرجایش قرار ندارد یا چیزیدر آن گیر کرده است.دیسپنسر را تمیز کرده و محکم سرجایش ثابت کنید.
بوی بد درام ماشین لباسشویی1.پارچه,موادشوینده و نرم کننده در فیلتر باقی مانده.
2.رشد میکروب ها
1.بررسی کنید فیلتر تمیز باشد.
2.برنامه نخی 95 درجه سانتی گراد را انتخاب کرده و ماشین را بدون ریختن لباس روشن کنید.
3.از پودر لباسشویی استفاده کنید.
زمان شستشو بیش ازحد معمول طول کشیده است.
زمان ارائه شده روی صفحه نمایش در طول چرخه شستشو تصحیح میشود.
1.دمای کم آب ورودی
2.به خاطر عدم توازن بار گزینه ی UKS فعال شده است.
3.کاهش ولتاژ اصلی
4.در بخش کابل برق نقصی وجود دارد.
5.حسگر آب تمیز و فعال شده است.
1.ممکن است زمان شستشو 60% بیشتر از زمان تخمینی باشد اما این حالت بیانگر نقص قطعات ماشین لباسشویی نمی باشد.
2.به خاطر قطع جریان برق زمان شستشو افزایش یافته است.
3.زمان به خاطر آب کشی اضافی ازایش یافته است.
توقف برنامه ارور F2درب درست بسته نشده است.درب را به سمت ماشین فشار دهید و دوباره کلید شروع را بزنید.
آب وارد ماشین نمیشودF3مشکل در ورودی آببررسی کنید:
1.شیر آب باز باشد.
2.فیلتر ورودی آب تمیز باشد.
3.لوله تخلیه یک متر بالاتر از سطح زمین باشد.
دوباره کلید شروع را بزنید.
تخلیه ضعیف آب یا عدم تخلیه آب نقص F7لوله تخلیه آب گرفته است.بررسی کنید:
1.فیلتر تمیز باشد.
2.لوله تخلیه خم نشده باشد.
3.لوله تخلیه یک متر بالاتر از سطح زمین باشد.
دوباره کلید شروع را بزنید
ماشین آب را تخلیه میکند.F9سیستم توقف آب رسانی ماشین فعال شده است.کابل برق ماشین را از پریز دراورید و شیر آب را ببندید.ماشین را با دقت به جلو خم کنید تا اگر آبی انتهای آن باقی مانده است تخلیه شود.کابل برق را مجددا به پریز بزنید و برنامه را شروع کنید.اگر مشکل حل نشد با نمایندگی رسمی گورنیه تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی گرنیه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی گرنیه

 • ماشین لباسشویی گرنیه باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، ماشین لباسشویی گرنیه خود را نصب نفرمایید .
 • لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی گرنیه را تغییر ندهید .
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی گرنیه خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
 • هنگامی که ماشین لباسشویی گرنیه شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .
 • بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی گرنیه را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
 • هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
 • هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .
 • محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
 • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

نمایندگی تعمیرات گرنیه در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات گرنیه در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات گرنیه در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات گرنیه در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات گرنیه در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات گرنیه در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات گرنیه در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات گرنیه در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

 

 

No votes yet.
Please wait...